רישום, קבלה ומה שביניהם

rw12

New member
אני אדייק

שאלו אותי מה אני יודעת על ב"ש העיר, על האוניברסיטה בדגש על התוכנית לימודים של רפואה והרבה על בדואים. שאלו אותי גם למה ב"ש ולא מקומות אחרים.. (ואז יכול להיות אם תוכל להראות שאתה יודע הרבה על האוניברסיטה, על הלימודים,על החיי חברה ובאמת לנמק למה ב"ש)

rw12

New member
../images/Emo13.gifותזכורת קטנה לגבי היום הכנה

יום ההכנה יתקיים ביום שני הקרוב , שעה 16:00, בפקולטה למדעי הבריאות. בבניין דייכמן, כיתה 101. אז איך מגיעים? לשים לב שמדובר בפקולטה למדעי הבריאות שממוקמת מול האוניברסיטה הרגילה. (רחוב בן גוריון ) בניין דייכמן הוא הבניין שאם יורדים במדרגות של הכניסה הראשית לפקלוטה (ולא ממשיכים ישר לתוך בניין) , אז פונים ימינה. (עניין של 2 מטר). נכנסים לבניין ויורדים את המדרגות, הכיתה מצד שמאל. מומלץ להביא משהו חם ללבוש מעל הבגדי קיץ כי לפעמים קר בכיתות וגם בערב קריר. (בנות בעיקר :) ) מי שרוצה את המספרי טלפון של המארגנים למקרה של הסתבכות בדרך או לכל שאלה, מוזמן לשלוח אלי מסר. (ככה גם נדע בערך כמה מתכוננים להגיע). נשמח לראות אתכם שם :) בהצלחה לכולם!!

whitefall

New member
את בטח יודעת :), יש סיכוי שיורידו את הרף?

אפשר לבנות על זה?

rw12

New member
לצערי הרב כנראה שלא.

מאחר והאוניבסיטה קובעת סף על פי מספר האנשים שהיא רוצה לזמן לראיון. דהיינו, היא תזמן את 700 האנשים בעלי הסכ"ם הגבוה ביותר. מצטערת.

בשנים קודמות הסף הראשוני ירד בנקודה-שתיים

אבל היו גם שנים שהוא לא זז בכלל, אז לא לבנות על זה.

שלחופה2

New member
איזו הגזמה...

זה ממש טירוף מה שהולך כאן.. הם מחפשים בני אדם או מכונות ציונים? תנחומיי לאלו שלא עברו..
למי שעבר- כבר מופיע לכם זימון לראיון במידע האישי?

mila75

New member
אין שינוי במידע האישי...

יש לי 793 (אבל יש לי גם רקע אקדמי אז אולי זה שונה)

מנמוסין

New member
הסכם שלי מספיק גבוה וכתוב אצלי "בטיפול"

אני לא יודעת אם זה השתנה או לא, כי הם פשוט לא נתנו לי להיכנס לאתר קודם..

סליחה, רק שאלה.

פורום שלום, יש לי סכם 735 בערך בבן גוריון, במכתב מהאוניברסיטה לא כתוב דחייה, אלא בטיפול. שזה לא ממש הגיוני כי... נו, אתם מבינים בעצמכם. מה שכן, הגברתי 5 יח' פיזיקה וכימיה ויש לי 88 בשניהם שזה לא מפוצץ אבל כן קשור יותר מנניח גיאוגרפיה, שהיה עוזר יותר לממוצע של הבגרויות. יש לזה השפעה? ומיליון דולר- יש סיכוי עדיין שמזמנים אותי לראיון? תודה.

rw12

New member
כנראה שלא. מצטערת.

פיסיקה וכימיה, כבודם במקומם מונח, מוסיפים לממוצע הבגרות מה שהעלה את הסכ"ם שלך יותר מאשר עם היית מרחיב\ה רק ג"ג למשל. אבל כאשר מזמנים לראיון מסתכלים רק על הסכ"ם הסופי ולא על הרכב תעודת הבגרות.

תודה על התשובה...

יש לך רעיון למה לא דחו אותי ישר? סה"כ לפי מה שאני קוראת בפורום, הסכם הוא לא בכיוון כל כך.

אני חושבת שהם עוד לא עדכנו קבלה/דחיה

אצל אף אחד. יש להם המון מועמדים, אז הדברים האלה לוקחים זמן, קצת סבלנות.

HawkEmpire

New member
למיטב הבנתי מהפורום

כבר יצאו זימונים ראשוני למו"ר מת"א, כן. מעבר לזה, כדאי לשרשר פעם הבאה.

Masterdvirus

New member
אכן, כבר יצאו זימונים

יום מילוי שאלונים ב- 05.06, יום הערכה בתחנות אישיות וקבוצתיות - 15.06. שיהיה בהצלחה למי שקיבל!

../images/Emo66.gifרישום, קבלה ומה שביניהם../images/Emo63.gif

הודעות לגבי קבלה לרפואה או רפואת שיניים - תנאי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, מעבר לרפואה ממקצועות אחרים, עתודה רפואית, התכנית הארבע שנתית, מיונים לרפואה (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו' נא לכתוב בתגובה להודעה זו. שימו
- ישנן תשובות מפורטות על הליך הקבלה בשאלות הנפוצות (משמאל), כדאי להתחיל שם.

patch adams

New member
יש לי סכם לבאר שבע 798 ו כתוב במידע האישי כי

מצב בקשתי בטיפול ו יש לי תואר אקדמאי חלקי אז מה זה אומר האם אני מוזמנת או לא ומה השפעת הציונים האקדמאיים שלי תהיה על החלטתם לקבל אותי ללימודים בבאר שבע

את מתבקשת לשרשר את הודעותייך

זו הפעם השניה שאני מבקשת ממך, אז אנא הקפידי על כך. אנא קראי את ההודעה הנעוצה בראש הפורום והקפידי ליישם את מה שכתוב בה. הודעה נוספת שלך שלא תשורשר תימחק ללא אזהרה. לגבי רקע אקדמי בב"ש, אם יש לך ציונים סבירים ומעלה, כנראה לא תהיה בעיה ויזמנו אותך לראיון.

patch adams

New member
../images/Emo98.gifמה זה ציונים סבירים

ו האם יש אף אחד שקיבל הזמנה לראיון מאוניברסטת ב"ש בנגב ?..?.

למעלה