רישום, קבלה ומה שביניהם

אני מניחה שמסביבות 70 ומעלה

לא ידוע לי על מישהו שקיבל זימון לראיון בינתיים. בטח יתחילו לזמן בשבוע הבא.

charmed111

New member
שאלה - ראויים לקידום

מעתיקה את השאלה שלי מהשרשור הישן, כי הוא כבר לא קופץ.... אז חסרות לי 2 נקודות לב"ש... התסכול בשיאו ועכשיו גיליתי לראשונה על פרויקט ראויים לקידום. עפ"י הדרישות שלהם, לצערי, יש לי אפשרות להגיש בקשה. השאלה היא האם כבר מאוחר מידי? ראיתי באתר של בן גוריון שניתן להגיש את הבקשות עד ה-30.4. האם יש סיכוי שיתגמשו איתי? אני אתקשר ביום ראשון לאוניברסיטה, אבל אם יש מישהו שיודע לומר לי מניסיונו, אני אשמח לעזרה.

אמיר2011

New member
עזרה

שלחתי את הקורות חיים לבאר שבע. והממליצים גם כן. מה שכתוב במידע האישי שלי באתר שהגיעה רק המלצה אחת מתוך שתיהן. ואני בטוח שהממליץ שלח את ההמלצה. מה יכולה להיות הבעיה ?

יש להם נטיה לאבד המלצות

במיוחד אם הן נשלחו לפקולטה עצמה ולא למדור רישום. אם הממליץ שמר העתק של ההמלצה, הכי טוב פשוט לפקסס אותה למדור רישום. תתקשר אליהם והם יתנו לך את מספר הפקס.

PrescribedPills

New member
גם אצלי זה כך

עדיף להתקשר ולשאול אם יש להם את שתי ההמלצות, יכול להיות שלא הספיקו לעדכן.

חסר פה משהו!!../images/Emo10.gif

איך זה יכול להיות שהטכניון לא ארגן יום הכנה למו"ר? כל השאר ארגנו (ב"ש, י-ם, ת"א) ורק הם לא... לפי מה שהבנתי בטכניון זה 100% מו"ר! לפי מה שראיתי מאתמול בערב בתל אביב זה אמנם יום הכנה למו"ר אבל זה גם כלי שיווקי יעיל מאוד שיכול בסופו של דבר לגרום למועמדים פוטנציאליים לבחור באוניברסיטה שעושה את היום. שיקחו כמה סטודנטים חמודים ויארגנו משהו

galshalem

New member
זקוקה לספרים בהיסטוריה מורחב

היי לכולם, גם אני מהמשפרים..ניגשת להיסטוריה מורחב. אני חוזרת ביום רביעי הקרוב מדרום אמריקואני ממש לחוצה בזמן עם הבגרות ואין לי עדיין ספרים! אני יודעת שרבים מכם עשו את הבגרות הזו ותהיתי אם למישהו יש ספרים למכירה. הנושאים שבחרתי הם: * קהילת יהודי קרקוב בתקופת השואה צריכה את הספר של פליציה קראי: פנים רבות לגבורה - קהילת יהודי קרקוב בתקופת הכיבוש הנאצי * אל מול עולם חדש - לבטים ומגמות בעידן האמנציפציה צריכה את הספר: אל מול עולם חדש - לבטים ומגמות בעידן האמנציפציה בעריכת עמנואל אטקס * תולדות ארה"ב צריכה את הספר של יונינה פלורסהיים: תולדות ארצות הברית - חזון, משברים וצמיחה מוכנה כמובן לשלם. צרו קשר במייל [email protected] נ.ב שמתי גם הודעה בפורום "לומדים בערוץ ההיסטוריה" המון תודה, גל

r o i 1 9

New member
יש לי את החוברת של פליציה קראי מצולמת .

ייתכן שאחי הקטן ניגש לבגרות הזו ,אז בינתיים אני יכול להשאיל אותה לצורכי צילום. אפשר לפגוש אותי באוני' ת"א ולצלם אצלינו בספריה שמול הפקולטה. או לבא לראשל"צ ,(מקום מגוריי ) ולצלם באחת הספריות העירוניות.

leonora1988

New member
לגבי הבגרות בהיסטוריה

מישהו יודע אם ההשלמה ל5 יחידות בהיסטוריה- כלומר 3 היחידות הנוספות - כוללת אך ורק מבחן אחד (זה שצריך לבחור בו 3 נושאים מתוך השמונה), או שה-3 יחידות האלו מתפצלות איכשהו למבחן נוסף? אני שואלת בגלל שקראתי משהו באתר של משרד החינוך שאומר שהיחידה השלישית היא עבודת חקר, ושהמבחן בכתב הוא 2 יחידות שבהן צריך לבחור 2 נושאים מתוך שמונה.. אשמח אם מישהו שיודע בוודאות וכבר עשה את הבגרות הזאת יענה לי תודה

Li Girl

New member
שאלה דחופה בהרחבת תנ"ך.

תנ"ך - השלמה של 3 יח"ל מתוך 5 פרקים שיש לדעת את הרצף הסיפורי בלבד- לא ממש ברורה לי הכוונה. האם זה אומר שאין צורך ללמוד את כל הפסוקים והפירושים אלה לדעת באופן כללי מי נגד מי? עד כמה עלי להתעמק? כי הם לא מופיעים לי בחומר :/ המון תודה!

cchen2

New member
הכוונה היא -

שצריך לדעת רק את הסיפור רק ברמת התוכן... מספיק שתיקראי את הפרקים ותביני את הסיפור. שיהיה בהצלחה!

rzidane

New member
זימון למו"ר

הסכם שלי עומד על 94.125 בטכניון וטרם קיבלתי זימון. מה יהיה? מאיזה סכם מקבלים זימון השנה ? מתי יהיו זימונים נוספים ? תודה מראש!

eh1987

New member
אני עם 94.27 ועדיין ממתין...

מישהו יודע בערך איפה עומד סף הזימון בנתיים? כמו כן, מה המועד הכי מאוחר שאפשר לקבל את הזימון למו"ר לפני הבחינה? כי מילוי השאלונים מתקרב והסטטוס שלי לא משתנה...

Masterdvirus

New member
הבהרה - לגבי הסכם של הטכניון

הסכם שלי עומד ל 94.18 ולא קיבלתי זימון... התקשרתי לטכניון ושם אמרו לי שאמנם אני נמצא בטווח, אבל מכיוון שיש הרבה אנשים עם סכם יותר גבוה, אז לא "עברתי" את הסכם שלהם... כלומר, יש הרבה אנשים עם סכם יותר גבוה משלי ושלך, ולכן אנחנו לא מזומנים למו"ר מטעם הטכניון... לא ידעתי שצריך גם להיות "מצטיין סכם" כדי לקבל זימון, חשבתי שרק צריך לעבור אותו, אבל תראו איזה טירוף...

למעלה