רישום, קבלה ומה שביניהם

TLca

New member
שאלה חשובה בנוגע לקו"ח בבאר שבע

במהלך שיטוטתי בפורום ובאתר האוניברסיטה[בן גוריון] התחוור לי שלראיון צריכים להגיע עם הקו"ח ששלחתי במהלך הרישום- אולם בטיפשותי הרבה לא שמרתי עותק - מה ניתן לעשות? האם אכן חשוב להגיע עם הקו"ח לראיון שהרי אמור להיות בידם העותק המקורי כבר מלכתחילה? תודה רבה לעונים..

יש להם נטיה לאבד את קורות החיים וההמלצות

ולכן תמיד כדאי לשמור עותקים שלהם. אם מעודכן לך שהם קיבלו את קורות החיים, אז כנראה שזה לא נורא. אבל אולי כדאי לשאול אם הם יכולים לפקסס לך אותם ליתר ביטחון.

mormoriya

New member
למה דווקא ב"ש?

אהלן! משהו יכול לספר לי קצת על האוניברסיטה? מה מייחד אותה? מה מאפיין אותה? שמעתי שהיא שמה דגש על המטופל ולא על המחלה ,מה זה אומר בדיוק?איך זה מתבטא? יש יותר הכשרה בנוגע ליחסי מטפל מטופל? למה היא ולא אחרות?! ובקיצור מה לענות כשישאלו אותי בראיון :"למה דווקא פה?"

rw12

New member
כל אוניברסיטה והאופי שלה..

סתם כי זה מזמין את הבדיחה הלעוסה - 4 סטודנטים מגיעים לחולה שמחובר למוניטור הסטודנט מירושלים ישר שולף דפים ועטים ומתחיל לאסוף נתונים על החולה למחקר שלו הסטודנט מהטכניון מתחיל לשחק עם הכבלים של המוניטור ולנתח את הפונקציה המתמטית של הקוים הסטודנט מב"ש מחזיק לחולה את היד ושואל "הכל בסדר, איפה כואב לך?" הסטודנט מתל אביב אומר "יאללה שטויות חולה, אני הולך לים" כל אוניברסיטה והאופי שלה. בעצם הדגש בבן גוריון זה על החולה. בשנה ראשונה לומדים איך לראיין חולים, מעבר לשאלות רפואיות גרידא. או איך שמגדירים את זה באוניברסיטה "פסיכוסוציואקונמי".פעם בשבוע הולכים לראיין מטופלים וכן יש שבועות שלמים קליניים בדגש על נושא מסוים .ילוד-יולדת, אשפוז, חריג בקהילה ורפואה קהילתית - שבועות שמאוד תורמים לראות דברים מהצד של החולה. השבועות הקליניים נמשכים גם בשנה שניה ואאל"ט, גם בשלישית ואולי רביעית אבל ממש לא סגורה על זה. ממליצה לך לקרוא על זה באתר של האונירסיטה, זה מפורט הרבה יותר. עוד דבר שמייחד אותה זה חיי החברה. כולנו גרים קרוב אחד לשני, ואין לנו את החברים של הבית, ישנם חיי חברה שאין בכל מקום. זה בגדול. אני ממש מרוצה פה, ממש אוהבת את הכיתה שלי וסה"כ גם את הלימודים. יש פה אנשים מדהימים (אני בטוחה שיש בכל מקום, אבל אני יודע מה יש פה ולא במקומות אחרים). זה לא שאין חסרונות, יש כמו בכל מקום אבל אני יוכלה להגיד שהזמן טס לי פה ואני מרוצה.

THE COOL ONE

New member
../images/Emo57.gifשאלה

היי ראיתי את תגובתך, והיתרונות של ב"ש אכן ברורים, אך יותר מעניינים אותי החסרנות, מהם לדעתך ומנסיונך האישי? תודה

rw12

New member
ממליצה לך להעלות את השאלה מחר.

יהיה לך שלל דעות על היתרונות והחסרונות.

hagarsegev

New member
מבחני מור בת"א

שלום חברים, הבנתי שחלקכם כבר קיבלו זימונים למור בת"א- דבר ראשון מזל טוב, דבר שני- מישהו יודע האם ציון ההתאמה עוד ירד והאם יש סיכוי שאזומן? הציון שלהם עומד כרגע על 710.15 והסכם שלי הוא 710... מקווה שתנטעו בי תקווה..

גם אני דיברתי איתם היום

והם אמרו לי אותו דבר הטכניון אמרו לי שהם בכלל לא שולחים זימונים למ"ר אלא המרכז הארצי אחראי לזה. עדיין לא קיבלתי זימון למו"ר אז התקשרתי למרכז הארצי ושם אמרו לי ששלחו סבב זימונים ראשוני כבר. אליבא דה המרכז הארצי סבב הזימונים השני יהיה מחר (18/05/09) כנראה אנו עדים לחוסר תיאום מסוים בין המרכז הארצי לאוניברסיטת ת"א ההמלצה שלי היא להתאזר בסבלנות לפחות עד סוף שבוע הבא. בברכה רפי

דיברתי כרגע עם המרכז הארצי

סבב שני של זימונים למו"ר יוצא מחר אז מי שעדיין לא קיבל זימון לא להתאייש. בברכה רפי

anna1310

New member
לשפר תנך 5 יח

יש כאן מישהו שעשה בגרות בתנ"ך 5 יח? ויש לו חומר ?

tobbi

New member
מתי קיבלתם את הזימון?

היום? שלחו לכם בדואר? במייל? שתפו!!

אמיר2011

New member
שאלה לגבי מו"ר\מרק"ם.

בסימולציות עם שחקנים, אני חושב שיש סוגים של סימולציות שאנחנו צריכים לגלות משהו שמסתתר, ואני חושב שאלה הן הסימולציות הכי קשות. ואני חושב שהשחקן עצמו מנסה להגיד משהו כמסר שעליך לקלוט ולהתחיל באיזשהי דרך לגלות את המוסתר. הבעיה היא שהוא נותן הרבה מאד מסרים. איך נדע מה חשוב ורילוונתי לסימולציה ומה לא?? מקווה שהבעתי את עצמי טוב. תודה

למעלה