בגלל שאני עוד שניה בוכה מהמבחנים

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gifבגלל שאני עוד שניה בוכה מהמבחנים

חשבתי לעזור לעצמי קצת ולשאול את כולכם- איזה קטע בעונה גרם לכם לצחוק עד דמעות/שתן לא נשלט/כאב בטן? למרות שיצא לי לראות אולי שלושה פרקים (ואח"כ נענע10 החליטו שהם לא נותנים לי יותר ראות כלום), אז לי אין מבחר רב מדי, א-ב-ל אני חייבת להודות שלא יכלתי להירגע מהראיון של הבנות אצל ירון לונדון. ועוד ראיתי את זה לבד!!!! (בד"כ כשרואים משהו מצחיק עם עוד אנשים יש את האפקט של הדיבוק. לי אפילו לא היה את זה) כולן שם קרעו אותי מצחוק, אבל הכי הרגו אותי רעות (עם הפתרון הסופי) וענבל (שכל כך הבינה בנושא שהיא פשוט התבלבלה בין ימין לשמאל). את האמת, זה עצוב כמו שזה מצחיק, אבל אותי זה בעיקר הצחיק. *נ.ב- אני מקווה שלא היה כבר שרשור כזה, ושאני סתם ממחזרת כמו מרצה בן 80 שכבר אין לו כח לכתוב שאלות חדשות למבחנים.

Light18m

New member
מצחיק אותי לראות את עצמי בטלויזיה אבל

אני רוצה דווקא לשתף בסיפור שקרע אותי מצחוק באחד הימים הראשונים בוילה במשימה הראשונה היה קטע שלא שידרו- הראו לנו תמונות שנראות כמו איבר מין נשי וגם כמו עוד דברים אחרים. בתמונה הראשונה ניסיתי להתחמק ואמרתי את כל הדברים האחרים שראיתי: שעון חול, גבעות, פנס רחוב... ואז כשהפסיכולוגית שאלה אם אני לא רואה עוד משהו- פשוט התחלתי לצחוק. בתמונה השניה שנראתה גם כמו סוג של פרח התחלתי לצחוק מיד. בתמונה השלישית היה ילד שמביא פרחים לילדה והיא לא שמה עליו (או לפחות זה מה שאני הבנתי). אבל הקטע שבאמת נשפכתי זה כשאלעד סיפר לי מה היו התשובות שלו: תמונה ראשונה- כוס. תמונה שניה- כוס. תמונה שלישית- ילדים. וכוס.

OnlyLeigh

New member
דברים כאלה באמת מעצבנים אותי!

המבחן הזה כאילו שנועד להראות "הו, הביטו בחנונים הסוטים הללו, רואים מין בכל דבר!" אבל כאלה הם בני אדם (בחייהם הבוגרים מינית כמובן), רואים מין בכל דבר ומתוכננים לזה. מזכיר לי שהדבר הראשון שאני וחברה חשבנו כשראינו את שר הטבעות. "וואו. סאורון הוא פות ענק."

OnlyLeigh

New member
מה שהיא אמרה!

מלוינה אני מתפלאת עלייך. את הולכת על קו דק!!

In Red

New member
אני לא מרוכזת עד הסוף

חצי כאן(מה לעשות, מעניין מדיי) וחצי בעבודה..
ללי

HouseAtreides

New member
סאורון זה לא העין על המגדל?

אולי זה הגיל שמדבר כאן, אבל אני ממש לא זוכר שראיתי פות בעין הזו (שלי)...

HouseAtreides

New member
יוווווו ../images/Emo67.gif

איפה בכלל רואים כאן עין??
נראה שהוא במחזור או עם עגבת לפי האדמומיות...

גם אני6

New member
או האפשרות השניה-

"וואי, איזה הזוי, לא מזהה בחורה ממטר" זה מסוג הדברים שלא עקרוני מה באמת כתוב מולך- את תראי מה שתרצי לראות(או במקרה הזה איך שירצו שתראי את זה, שזה ייראה)

elcool

New member
לא לא... זה נראה אלון אמר, או מישהו אחר

אני אמרתי משהו בסגנון של "מנורה המוצבת בתמונה בצורה כזאת שמתבונן יראה בצורה תת הכרתית איבר מין נשי, ייתביש להגיד זאת, למרות שכל מה שנימצא בתמונה זה אכן אך ורק מנורה".

גם אני אמרתי כמוך

ורק אחרי זה, כשדיברנו על המשימה בדיעבד, חשבתי שזה היה יכול להיות מצחיק אם זה מה שהיינו אומרים

למעלה