בגלל שאני עוד שניה בוכה מהמבחנים

HouseAtreides

New member
אני זוכר קטע אחד שבו היא כן היתה משכנעת

ומי שהתנהג באופן מוזר עד מנותק בעיני היה דווקא אלון. זה הלך בערך ככה: אלון: "למה את כל הזמן מטיחה בי עלבונות??" חופית: "מטיחה בי עלבונות... אתה רציני, כאילו כזה כאילו?" סטייסי: "ווף!" אלון: "כן! את לא שמה לב? את כל הזמן מטיחה בי עלבונות!" חופית: "אתה לא רציני, כאילו... אעלק מטיחה בי עלבונות.. אני לא מבינה מה אני עושה כאן" סטייסי: "פלאף!.." נדמה לי שזה נמשך עוד כמה וכמה פעמים, וממש התפלאתי כיצד אלון נכשל כשלון חרוץ בתרגום דבריה של חופית מערסית לעברית. להלן הקטע הנ"ל בתרגום חופשי: אלון: "למה את חושבת שמגיע לי, יותר נכון לאוזניים שלי, לשמוע מילים רדודות כאלה?" חופית: "איך אתה לא מתבייש להשתמש במילים אוניברסיטאיות תו"כ שיחת חולין יומיומית? אתה לא חושש להישמע מתנשא? לא מפריע לך למשל לעשות עלי רושם של...מגה חנון?" סטייסי: "נו די! תפסיקו כבר לריב! זה לא מעניין. חופית, בואי לשים לי לק." אלון: "אוי המילים, המילים הרדודות שלך, אין לי שום כוונה להפנים אפילו רבע משפט שלך עד שתביני שאת חייבת להחליף תקליט." חופית: "יפה! בזה הרגע זכית אצלי להגדרה של טרחן, מגה חנון מעצבן. עוד לא הבנת שאת היכולת הורבאלית הגבוהה שלך אתה מוכרח להסוות בחיי היומיום? אחרת אין לך סיכוי לשכנע בתור ערס!" סטייסי: "התייאשתי מכם, אני הולכת לשחות קצת בבריכה!"

טוב, זה בערך די נכון ../images/Emo13.gif

אבל מה לעשות, שכשבחורה פשוט מקללת אותך ללא הפסקה במשך חמש דקות רצוף, רק כי אמרת לה שהיא לא בדיוק צודקת (ועשית את זה בצורה הכי מכובדת בעולם), אז קשה להתמודד עם זה. הייתי די עצבני בשלב הזה, ואמרתי לה שהיא מטיחה בי עלבונות. ואז היא התחילה לצחוק עליי. זה עצבן אותי עוד יותר, ולא היה לי חשק בכלל להבין מה היא רוצה להגיד לי (וגם לא חשבתי שיש משהו שהיא רוצה להגיד לי).

את צודקת במובן מסויים

אבל לדעתי הסיבה שאת חושבת שזו דמות, היא שחופית עצמה היא באמת דמות. היא משחקת את הדמות הזאת כל חייה, בין אם בפני המצלמה ובין אם לאו.

Upgrade U

New member
אלון,ראיתי קטע שלה בגיא פינס שהיא הודתה

שהיא הקצינה את הכל ובעצם היא חכמה שקיבלה אפילו 620 בפסיכומטרי. לאחר מכן היא אמרה שמעכשיו יהיה קשה לשכנע את האנשים שהיא באמת חכמה ושכל מה שהיה בווילה היה מבוים. האם כל זה נאמר בציניות או שהיא באמת חכמה (וקיבלה 620) והכל היה לצורך דמות שתניב רייטינג?

גם אני6

New member
פסיכומטרי לחוד, חוכמה לחוד

ידע לחוד.. וכשרון משחק לחוד(ויכולת להכנס לדמות, לשחק מול מצלמה ולעבור מסך לאורך זמן long and well enought to fool people))

הדבר הכי מצחיק בתוכנית שהייתי על הרצפה בגללו

זה ענבל ונאום הלמה ל"גבר אסור להחזיק ארנק" ואז כשהיא אמרה שהכי דוחה זה גבר שפותח את הריצ'ראץ' של הארנק ומתחיל להתעסק עם השקלים. זה קרע אותי!!!

למעלה