בגלל שאני עוד שניה בוכה מהמבחנים

Light18m

New member
היו עוד מלא קטעים

ממש מצחיקים או מרגשים שהיינו בטוחים שישדרו ולא עשו זאת

מה עם הביצוע שלי ל"חתונה"?!

דני סנדרסון (כמו אלעד ידידנו) נכנס לקבר רק בשביל להתהפך בו, בגלל שלא שידרו את זה!

HouseAtreides

New member
טכנית אני יכול להבין את זה - יש הגבלת זמן

ואי אפשר היה לדחוס את התכנים יותר מאשר הם דחוסים כבר עכשיו, מבלי לרצוח אותם סופית (אלא אם היו מוותרים לגמרי על פרסומות, כמובן.. כן, בטח... לרגע דמיינתי שמטרת ההפקה היא למקסם את ההנאה של קהל הצופים מהתוכנית.....). אולי כאן המקום למחות נמרצות על כך שהעורכים חותכים משפטים כמו נקניק סלמי ואפילו לא נותנים למשתתפים "לקחת אויר" כשהם מדברים. אני רגיש מאד לקטע הזה וזו גם כנראה הסיבה שמנגנון ה- Suspension of Disbelief (ע"ע) לא מופעל אצלי כמו שצריך בזמן הצפיה בסדרה. אני כל הזמן בספק גדול מאד לגבי כל פיפס שאני רואה שם, גם כשבאופן טבעי הייתי אמור לשכוח לפרקים מהעניין (כמו למשל כשצופים בסרט מד"ב ויודעים ששום דבר לא אמיתי, אבל לא תמיד מטילים ספק באותו רגע גם אם רואים דברים שפיסיקלית אינם אפשריים). בכל פעם שמשפט נקטע באמצע שהדובר לוקח אויר, אני מרגיש כאילו המשפט השלם היה אמור להיות שונה לחלוטין ושמנסים לעבוד עלי כמו על ילד קטן.

elcool

New member
טכנית אני לא מבין את זה

יש את התוכנית הראשית שהכל טוב יפה... אבל היום יש אינטרנט. בהתחלה היה נראה שהם משקיעים - האודישנים, ראיונות הדחה (שלא נראה לי שהיה אחד מאז לפני המייקאובר), קטעים שלא שודרו בהמוניהם... תוכנית נוספת ביום חמישי על החיים בוילה! אבל עכשיו? יוק. הייתי בטוח שאת הגברים בגעטקס ישימו כקטע מלא באתר שלהם כמו הזיופים המחרידים מערב הקריוקי. ומה אכפת להם? על כל קטע שמועלה, אתה חייב לצפות בפרסומת. יותר קטעים - יותר פרסומות - יותר כסף. Win-Win-Win.

שלא לדבר על זה

שחצי מהתכנית מלא בשתיקות מביכות של בחור מביך, שאני לא מבין את מי הן מצחיקות, אבל אותי הן לא. האוס - אתה צודק לחלוטין שאסור לך להפעיל את המנגנון הזה, ולדעתי אתה צודק לחלוטין שכמעט כל הזמן מנסים לעבוד עליך כמו ילד. הבעיה היא שעל רוב האוכלוסיה הישראלית מצליחים לעבוד

HouseAtreides

New member
אני מודה לך על ההסכמה ../images/Emo8.gif

זה מצרך נדיר בימינו וצריך לדעת להעריך אותו. אבללל....... בשום מקום לא טענתי שאסור לי להפעיל את המנגנון הזה. כאן המקום להבהיר: הצופים *צריכים* את המנגנון הזה במצב מופעל, אחרת ההנאה והבידור שלהם מהצפיה בתוכנית לא יהיו מושלמים. זה ממש לא אומר שצריכים למשל אשכרה להאמין שהאנטרפרייז אמיתית ושאנחנו צופים בה עכשיו בשידור חי מגלקסיית אנדרומדה - כל בר דעת מבין שמד"ב הוא בדיוני. אבל אם לדוגמא בסצינה של מרדף בחלל יחליפו את אפקט הפיצוצים המגניבים במישהו עם גפרור שנכנס פתאום כולו לפריים ומצית את דגם הקרטון של החללית..... אתה מבין שאף אחד כבר לא ירגיש שהוא צופה בסדרת מד"ב אותנטית, אלא לכל היותר בקומדיה סוג ז' עם תקציב של סרטון ביוטיוב. כך כשאני צופה בתוכנית כמו "הכוסית והחנון", יש לי ציפיה, שגם אם אני מקבל מוצר מעובד, אפוי ומבויים מכל הכיוונים - שלפחות העורכים יתאמצו ככל יכולתם המקצועית לתת לי הרגשה שהם לא נגעו בכלום.

אתה לא קהל היעד של התכנית

קהל היעד של התכנית הוא ברובו הרבה פחות מתוחכם, ולכ לא צריך להתאמץ כל-כך הרבה בשביל לתת לו את התחושה הזאת.

טעות בהודעה.. אל תתייחס לזה אור :p

שכחתי שזה הכינוי שלך.. דיברנו פעם בפרטי, זוכר ? :)

otk

New member
המ, ברור שרפררתם למערכון ההוא, והלינק

נועד לערוך היכרות עם המקור עבור ההדיוטות. ובכלל, מישהו היה צריך לאזכר, מתישהו, את החמישיה באופן מפורש.

ובכן, אני (מאוד) כמעט מתרגש....

בהזדמנות שנקרתה בדרכי להציג בפנייך פיסה כה חשובה מהתרבות הקומית הישראלית: מערכון של החמישייה הקאמרית, שממנו אלעד עשה את הפלגליאט באופן מביש: http://www.youtube.com/watch?v=WQVJoDa6iZI

קרקלה

New member
ירון, כשצייר את ענבל.

כמה ימים אחרי עוד היו לי פרצי צחוק מזה. היא רצינית להדהים, עושה פוזה; הוא מצייר בריכוז. צילום של התוצר, דמות מעוותת של ילד, ומשם ה"נו, ירון!" הכועס הסופי.

Slow Cheetah

New member
ידיד שלי עשה לי את זה במשך כמה דקות,

הייתי בטוחה שהוא עומד לצייר משהו הזוי אחד וקיבלתי משהו הזוי אחר... היה אחד הקורעים P: (זה היה הרבהההה לפני תחילת העונה XD)

למעלה