בגלל שאני עוד שניה בוכה מהמבחנים

הסטנד-אפ של זורנזון

אחד הדברים הכי מצחיקים שראיתי בחיים!
חבל שהוא נערך בצורה כזאת ונשאר רק די-מצחיק. כשראיתי אותו מבצע את הסטנד-אפ בפעם הראשונה חשבתי לעצמי שני דברים: 1. אין לי סיכוי לנצח במשימה הזאת (אז עוד חשבתי שהניצחון נקבע לפי הביצועים במשימה. תמים שכמותי!
) 2. לו הייתי רואה את הסטנד-אפ שלו ביו-טיוב כקטע של סטנד-אפיסט מקצועי, לא הייתי חושד לרגע, ולא רק זה - גם הייתי עושה Share בפייסבוק
הבחור מתכנן, אגב, ללכת לאיזה ערב סטנד-אפ חובבים ולעשות את הקטע שלו. כשהוא יגיע לפה, תעודדו אותו!

מדע בדיוני: זורנזון מגיע לפורום ../images/Emo112.gif.

אני בכלל אהבתי את הסטנד אפ של אלון עם הכבשה ושתי הכלבות
. אגב זורנזון, אם הוא מופיע עם קטע ברור שנבוא
.

תודה רבה ../images/Emo13.gif

לדעתי חתכו החוצה דווקא את הקטעים היותר מצחיקים שלי
תקשיבו, אני קראתי לו לפה ועכשיו זו בחירה שלו. אני יכול להציק לו אם אתם רוצים

אה, מדובר באלון מהיפה והחנון? :O

חחחחחח איזה הזוי.. וואי שתדע שממש אהבתי אותך! ואתה נראה ממש ממש טוב אחרי התספורת.. חסר לך אם אתה מאריך שוב!

HouseAtreides

New member
זורנזון מזכיר באופן מבהיל את לואיס

מ"נקמת היורמים"
אבל הוא צריך להתאמן עוד קצת על הצחוק..... בפרקים הראשונים כשעוד לא הייתי מאופס על השמות, הצחיק אותי רק לראות אותו, ופשוט קראתי לו "לואיס".

גם אני6

New member
לאלון יש

פליטות פה טובות(כל האמירות שלו על בת הזוג שלו וכיו"ב), אבל להבדיל מאנשים אחרים (חלקם) הן מרושעות, מחודדות מאוד. זו לא שנינות- זה משהו אחר. ואני מאוד אהבתי את אלון, כמעט עד הסוף- כולל משימת החזרה. עד שקראתי אותו(אותך) כאן והספק הזה ש"אולי זו העריכה" התבדה. אלון וחופית בכלל נראים רוב הזמן כאילו הם בעלי הכי הרבה פוטנציאל להיות זוג. כאילו יש ביניהם אנרגיה ומתח מיני שגובל בפלרטטנות ועוד, כל הזמן.

הלוואי ויכולתי לראות את הפנים של אלון

בזמן שהוא קורא את השורה האחרונה בהודעה שלך.

גם אני6

New member
אויש,

הם נראים כאילו היא כל הזמן מפלרטטת איתו בצורה קלילה כזאת, וזה כוׁל הזמן נראה כאילו יש שם משהו מתחת לפני השטח. (לכי תדעי, אולי הם בעצמם לא מודעים למשיכה שיש ביניהם
..)

HouseAtreides

New member
ואולי דווקא בגלל שהם מודעים

הם מתאמצים כל כך לשנות האחד את השניה

למעלה