בגלל שאני עוד שניה בוכה מהמבחנים

innocence

New member
לא.. את לא מבינה!

היא חשבה שהם אמרו "יונת הנביא"!! (וזה איכשהו אמור להוציא אותה בסדר או משהו כזה..)

IkMfNiY

New member
ענבל בקטע הזה הרגה אותי

"אני ימנית קיצונית, בעד לתת שטחים תמורת שלום, בעד מדינה לערבים.." גם היה לה את הקטע בפרק שהן היו צריכות לנצח, שהיא עשתה הייל ואני לא יודעת למה, אבל זה ממש הצחיק אותי :X בטח היו קטעים יותר מצחיקים שאו שאני לא זוכרת או שכבר רשמתם... יעל

HouseAtreides

New member
היו המון קטעים מצחיקים, מפתיעים וכו'...

אבל קשה מאד לגרום לי לצחוק בצורה שאת מתארת. |OFF| הפעם האחרונה שאני זוכר שזה קרה לי היתה בסרט של ג'ים קארי Bruce Almighty כשהוא התעלל בקולגה שלו מגיש החדשות. ש-ב-ו-ע-ו-ת אח"כ פשוט השתנתי מצחוק למשך דקות ארוכות בכל פעם שנזכרתי בהבעות הפנים של המגיש האומלל.... אם לחשוב מה ה-כ-י הצחיק אותי באופן שקשה להסביר מבחינה רציונלית... אז כנראה שאלה דווקא השגיאות המילוליות שמופיעות גם בכתוביות. למשל "ניווט זה לא משהו שאני.. בקאית בו". בקאית!! בד"כ אני מקבל בהבנה שגיאות כאלה כשהן נעשות ע"י מי שעברית אינה שפת אמו, אבל איכשהו הקלוז-אפ הוולגרי על הפנים של כריסטין יחד עם הכתובית השגויה, גרמו לי למבוכה כל כך עזה שצחקתי. בכלל, לא פעם מצאתי את עצמי במהלך התוכנית מסיט את המבט הצידה או מניח את היד על הפה במבוכה. אבל התוצאה מצחיקה, אין שום ספק, ועובדה שזו הפעם הראשונה שאני מתמיד כך בצפייה בתוכנית ריאליטי - ז'אנר שבעבר לא האמנתי שיש שמץ של סיכוי שאצפה בו.

HouseAtreides

New member
ידעת שהמילה Baklawa הוזכרה בספר?

בתור מאכל של יצורים מהחלל החיצון?

OnlyLeigh

New member
דווקא מתוך פרק שלא צפיתי בו

סיפרו לי שהבנות היו צריכות להשלים משפטים בעברית ואחד המשפטים שנשאלו היו- "לא בוכים על__" ואחת מהן אמרה: "גבר! אני בכיתי על גבר והבנתי שאסור!" זה גאוני!! גאוני אני אומרת לכם!

HouseAtreides

New member
אכן מבריק ומצחיק, אבל....

אני משוכנע שזו מניפולציה שנעשתה בשלב העריכה וזה עוד במקרה הטוב... מדובר בביטוי שלומדים בבית ספר יסודי!! והיא ענתה "גבר" ב'קצת' יותר מדי בטחון מכדי לשכנע אותי שהיא "סתם" לא ידעה את התשובה הנכונה וזרקה את הדבר הראשון שעלה לה בראש. כנ"ל גם לגבי הבחורה שהצביעה על מגילת העצמאות כ"חוזה המדינה", ולכאורה באותו מעמד עוד הוסיפה לקינוח "אידיוט מי שלא יודע את זה". חייכתי, אני מודה, אהבתי את המקוריות שבעניין - אבל לא השתכנעתי שזה אותנטי, אפילו לא ברמת Suspension of disbelief.

StriX Starlight

New member
אתה חושב שהן תיאמו ביניהן?

כי אני יכולה למנות לך לפחות 3 בנות ששמו את התמונה של מגילת העצמאות במקום את זו של הרצל...

HouseAtreides

New member
מה אני באמת חושב?

למשל שהן שמו את התמונה של מגילת העצמאות בתגובה לשאלה אחרת לגמרי, לא זו שאנחנו שמענו שהן כביכול נשאלו. כמובן שאני לא פוסל את האפשרות שהן פשוט דיקלמו טקסט שהוכתב להן מראש, אבל כשהכל ממילא ערוך בצורה כל כך וולגרית שאפילו לא מנסה לשוות מראית עין של רצף אירועים אותנטי - אני לא מאמין שהיה באמת צורך להכתיב למישהי משהו.

stagadish2

New member
אוף, אני רוצה להאמין שזה לא מבוים:(

אלעד\אלון\אור - אתם יכולים לשפוך קצת אור בנושא היציאות של הבנות? ההפקה אשכרה נתנה להן ללמוד טקסטים? הייתכן?

HouseAtreides

New member
אין מצב שהם ייכנסו לזה

חופש הביטוי לא חל עליהם כרגע באותה מידה שהוא חל עלי... אז ניאלץ להסתפק בספקולציות.

elcool

New member
במקרה של תמר - זוגתי לתוכנית

היא לא למדה את זה בבית ספר יסודי, בגלל שאת היסודי שלה היא עשתה בהולנד. בזמן התוכנית היא הייתה כשנתיים בארץ לפני כן, והרבה ממה ששאלו היא לא ידעה כי פשוט היא לא מכירה את התרבות שלנו. בזמן הטסטמוניאלס (הקטעים שאתם רואים אותנו מדברים בחדר לבד למצלמה) אני הזכרתי שוב ושוב כמה שזאת משימה לא הוגנת, אבל חתכו את כל זה, כמובן...

HouseAtreides

New member
איכשהו אני בכלל לא זוכר

ששמעתי בפרק עצמו שהיא עולה חדשה מהולנד. בטוח שאף אחד לא התאמץ להדגיש שם את המסר הזה, בלשון המעטה. הבנתי את הנתון הזה רק בדיעבד כשצפיתי בחומרים שבאתר התוכנית. להיפך, הראו המון קטעים שלה משתמשת בסלנג מעודכן, מתובל אפילו במבטא ובהטעמה מעט מזרחיים אפילו (בכל אופן לא משהו שמעורר אסוציאציות הולנדיות), כך שאצלי לפחות היא התקבעה במשבצת פחות או יותר דומה לסיוון "בבא-סאלי" וללימור "זרים מתוקים".

OnlyLeigh

New member
אני חשבתי שהיו כמה וכמה משימות לא הוגנות

אפילו אני לא הכרתי משפט אחד
מה לעשות, לא עשיתי פסיכומטרי. גם באחת מהשאלות על עולם הבידור אחד החנונים נשאל לגבי שמו של תסריטאי כלשהו. חבר שלי לומר תסריטאות והוא לא ידע להגיד. למרות שהסצינה עם שאלות התנ"ך שהיפות לא ידעו לענות עליהם עיצבנה אותי מהסיבה שכולן הצהירו על עצמן יהודיות מסורתיות מאוד מאוד אדוקות. זה מזכיר לי כמה דתיים יש אי שם שיודעים פחות מהאתאיסטים הכי גדולים שאני מכירה על תנ"ך ויהדות.

כל מי שאומר את זה משקר

ההפקה עורכת, ההפקה מארגנת, ההפקה אומרת על מה לדבר לפעמים - אבל א, פעם לא נאמר (לי אישית, לפחות) מה להגיד. אני מאמין שלאף אחד לא נאמר מה להגיד אף-פעם. גם נראה לך שהבחורות היו מוכנות להגיד דברים שיוציאו אותן מטומטמות? שטויות במיץ.

גם אני6

New member
חופית/סטייסי,

אבל בעיניי היא פשוט הייתה לא אמינה. זה לא קשור אליה כאדם, פשוט משהו בדמות שלה הרגיש כמו.. דמות. כאילו היא כל הזמן בסוג של overacting, משחק מוגזם וממש מאמץ שזה ייראה גם(המשחק). הרמת הטון שלה, הטונציות.. ניסוח המשפטים- כאיול היא ממש שיחקה למצלמה רוב הזמן. אז היא וכל מה שקשור אליה- קשה לי לצחוק מזה כי אוטומטית זהמעורר אנטגוניזם אצלי. אני פשוט לא מצליחה לקנות את זה. ("אוי, סטייסי נפלה ובאמתצריך להציל אותה", הצעקות/בכיינות על אלון וכו') באור אובייקטיבי, מפני ש(ואולי אני טועה, אולי זו רק התחושה שלי) היא פשוט נשמעה רוב הזמן כמו נערהמתפנקת(סגנון "אבל ממי!" "נו" "אוי..") שהטון שלה עולה לכיווני ההיסטריה/חנופה. ולא בצורה טבעית אלא כמו אחרי סדנת משחק מהירה מאוד(או חיקוי לא מוצלח של סרטים וטלוויזיה).

למעלה