בגלל שאני עוד שניה בוכה מהמבחנים

היית מצויין, אבל הנצחון אכן הגיע לאלכס

(לפחות לפי מה שראו בבית, כן?) להצחיק את גיא ודורין נשמע כמו משימה אפשרית בהחלט. להבעית (זה פועל חוקי?) אותם - זה כבר דורש כשרונות מיוחדים.

אני מצטער מאוד

אבל אפילו לפי מה שראו בבית (יעני, בואו נכניס רק את הקטעים היותר טובים של אלכס ורק את הפחות טובים של כל השאר) עדיין לא הגיע לאלכס לנצח. הייתי בטוח שאני אופתע מאלכס כשאראה את זה בטלוויזיה ולא הופתעתי בכלל. דרך-אגב, ידענו שאלכס הולך לקחת את המשימה עוד לפני שידענו בכלל מה המשימה (זורנזון התערב אפילו עם אור, אם אינני טועה). פשוט עקב מחשבה על מה "יראה טוב" מבחינה טלוויזיונית.

OnlyLeigh

New member
צר לי, אבל-

-הסכמתי עם הדעות שלכם הרבה הרבה יותר מאשר דורין. אין לי מושג איך נתנו לה פינה. פשוט אידיוטית.

svety

New member
כשסטייסי טבעה,

וחופית קפצה להציל אותה. זה כל כך הצחיק אותי שהעברתי אחורה במקס, רק בשביל לצפות בזה שוב.

OnlyLeigh

New member
או מיי גאד. ../images/Emo6.gif

אני וחבר שלי צפינו בפרק הזה יחד, צחקנו איזה רבע שעה! בעיקר צחקתי כי אני משוגעת על כלבים כאלה, הם כל כך חמודים ומכוערים ומגושמים! זה היה פשוט bound to happen.

Thumpers

New member
יקירה - אוטוטו זה נגמר.

תקופת המבחנים, That is. תתני פוש אחרון - יהיה בסדר, סומכים עלייך :) אממ... קטע שמצחיק אותי? את האמת? הבנות נורא משעשעות אותי. אבל הסטנדאפים של הבנים היו ממש טובים, אני מציעה לך לראות את זה. (ולדלג על של אלכס, כי הוא לא היה משהו.) זורנזון באמת הפציץ בסטנדאפ, ולמען האמת - אני נהניתי משל רובם, אז פשוט תצפי בפרק הזה. :) ושני, הכל יהיה בסדר :)

הזכרתם לי גם את הסטנדאפ..

אהבתי הכי הרבה את של אור ואלון, הסטנדאפ של זורנזון היה הזוי ולא מובן

otk

New member
כל דקת מסך לה זכו סיון ותמר היא בגדר זהב טהור

לדעתי, ההפקה ממש פספסה בקטע של ההולנדית החביבה ("לא בוכים על גבר"), וחבל שנאלצנו להיפרד ממבחר אמרות השפר שהיא הנפיקה, כבר בתום הפרק הראשון. למושכים בחוטים עוד ניתנה הזדמנות לתקן את שגיאתם, במשימת השחיה הצורנית המבוימת להחריד, עם חלוקת הציונים המזויפים, ולהיפטר אחת ולתמיד מענבל וירון היבשים. נו, שוין, אסלח להם על הכל באם ישכילו להדיחם בתכנית הבאה. כמו כן, הדינמיקה בין אלון וחופית הילטון, רוויית התיעוב ההדדי והבוז, היוותה אושר צרוף, במיוחד ההערה על יכולות הניווט של חופית באמצעות בתי כלא. וכמובן, סטייסי. אין ספק, החיים הם כלבה.

In Red

New member
אלון וחופית

זה נורא משעשע לראות את חופית מטפסת על הקירות בגלל ש"הפסיכי המטולטל"(לשעבר) לא רוצה להיות השפוט שלה. המשימה של להנשים את הבנים..איך שהבחורות גררו אותם על החוף..PRICELESS... הבחורות בדיונים פוליטיים גם היה דיי מצחיק. השחייה צורנית הייתה גם ממש מצחיקה, בעיקר הקטע שהראו שחופית מטביעה את אלון וכולה אושר...

stagadish2

New member
אוקיי!

אז קודם כל - כל משפט של סיוון היה... priceless, חבל רק שהיא הלכה בטרם עת. הייתה את המשימה של חידון התנ"ך שהבנות לא ידעו בו כלום ("מי בלע את יונה?" "עגל הזהב!") ושנייה אחרי זה ראו אותן מדליקות נרות. ...ברגעים כאלה הדבר היחיד שאני יכולה לעשות זה לסגוד לעורך. ובגזרת החנונים... הכול בירון הצחיק אותי. השיא היה כשהוא ניסה להילחם בגבות שלו.

למעלה