שירשור תלונות מיוחד של יNOT

BBB13

New member
הודעה מנהלתית - כל נפגעי המנהל ShukyD

בהתאם לכללי הצדק הטבעי אני מספח לעצמי את הסמכות להכריז בהודעה רשמית זו את העניין הבא: מתגבשת בזמן זה קבוצת משתמשים אשר תפנה להנהלת תפוז לנושא הסדרת הניהול של המנהל החדש ShukyD. אם נפגעת מהנידון הנך מוזמן לפנות אליי במסר אישי. בברכה יו"ר איגוד זכויות משתמשי הפורום

יניבל1

New member
הצעה ליעול "האח הגדול" (מתכוון לשלוח להפקה)

כן , נכון שיש את העיקרון הזה של איסור על קשר עם העולם החיצון אבל אני לא חושב שצריך לקחת את זה כל כך ברצינות, הרי אנחנו לא באמת בסרט "קיוב" אני שם לב בימים האחרונים שהחברים לא ממש משתעממים ,לא מוצאים את עצמם שם. אחת הסיבות העיקריות לכך היא שנגמרו להם כמעט כל נושאי השיחה, הסיבה לכך ,אם תחשבו על זה, זה שהם לא מעודכנים במה שקורה בעולם החיצוני. הרי במציאות אם נניח שי וצבר לדוגמא היו יושבים בבית מלון הם בטח היו מדברים על כדורגל . כאן אי אפשר לדבר על כדורגל, כי לא משנה מה תגיד זה יצא לא רלבנטי (כי אתה מעודכן שבועיים אחורה, והפער זה ילך ויגדל עם השהות בוילה ) כנ"ל פוליטיקה, כנ"ל טלוויזיה, כנל סתם מקרים מיוחדים מהעולם . בגלל זה, ותקשיבו טוב, ההצעה שלי היא לספק להם כל יום עיתונים . כמובן גם שהעיתונים יהיו מצונזרים , במידה ויהיו כתבות על האח הגדול , כי תכלס רק זה מה שיהרוס את השהות שלהם. זה שהם ידעו מי ניצח בשבת בבלומפילד לא יפגע לא במשחק ובטח לא במרקם החברתי . דעות ו/או הצעות לשיפור,יתקבלו בברכה

ShukyD

New member
../images/Emo70.gifשירשור תלונות מיוחד של יNOT../images/Emo70.gif

נא לא להתערב לו למרות שאתם מוזמנים אבל זה המקום להתלונן חבר'ה, אין מקום אחר!

יניבל1

New member
רעיון לא רע (לכל הצדדים)

אבל קח בחשבון NOTי שההודעות שתעלה בפורום ישושרו ישר לאשכול הזה, אפילו אם כתבת אתם באשכולות אחרי

ShukyD

New member
האמת שאי אפשר לשרשר מתוך אשכול

אז פשוט כמו שאמרתי הודעות כאלה ימחקו

יNOT

New member
אז צינזרו אותי- מזה מוכיח?!

זה לא משנה את דעותיי ולא משנה את ההתנהלות הכושלת של מנהל הפורום. האמת היא שהוא מודע לצנזורה של התוכנית, ולפי הנראה מעדיף לתמוך בה ,מחשש שייעלם הפורום היקר... תוכנית "האח הגדול היא מזויפת, אפשר לקרוא את שאר ההודעות שלי שטרם נמחקו בשביל להבין את זה , או שאפשר אף לקרוא דעותיהם של אחרים שאמרו דברים דומים על הצנזורה בתוכנית (ועשכיו גם בפורום - כמה הולם - תוכנית מצונזרת - פורום מצוזנר )
עצוב שרואים בי את הרע , ואני אומר רק אמת. "אז זרקו" אותי לפה ..."ארגז החול שלי" ...מנהל הפורום אוליי ירצה לזרוק לי עצם, או לראות אותי מרים את הרגל להשתין כדי שיוכל לצחוק.

omer719

New member
אני לא מבין אותך, הכול פה לקראתך.

חוקי הפורום שדיברת עליהם נכתבו על ידי, ואתה בפירוש עובר על כמה מהם, פתחו שירשור שתוכל להתלונן בו כמה שבא לך במקום שבכול הודעה שלך תספר כמה הצינזור הורס, במקום פשוט לסיים את כול הבלאגן הזה ולחסום אותך לתקופה. עכשיו אתה ממשיך ואני לא מבין למה, אתה בכוח רוצה שיצנזרו אותך?

יNOT

New member
אבל אני כבר מצונזר ...זה הרי מה עשיתם לי

מנהל הפורום הרס את השרשור שלי... שאלתי מי הולך להצביע להדחות בהתחשב במה שאנו יודעם וראינו עד עכשיו (אני אחסוך ממך, זה אותו נושא שאנ יתמיד מעלה הצנזורה והזיוף ) אתה יכול לקרוא את הפוסט המקורי , אם הוא לא נמחק. מנהל הפורום ערך את הפוסט שלי, ושם אותי " בכלוב" כי דעותיי לא תאמו לשלו. הוא ערך את הפוסט שלי ככה שייראה כאילו כל מי שמגיב, מגיב במטרה להתלונן עליי.

יNOT

New member
כמו שאמרתי צנזורה בפורום ! ../images/Emo46.gif

מנהל הפורום הביע את עמדתו ! נכשל בתפקידו כמנהל הפורום כי לא הצליח להישאר חסר פניות ! והוא אף מצנזר לי את חופש הביטוי ! אם אני כותב דבר שלא נראה לו, הוא מוחק, כמו המילה ששלחתי לך "פ***זם". הוא בעצם שם אותי "בכלוב" כדי שאני לא אפריע לפורום שלו

יNOT

New member
תשובה: מנהל פורום חסר פניות

זה אדם שלא נוקט בעמדה בדיון שבו הוא מנהלף תפקידו היחיד הוא לשמור על דיון שרלוונטי לנושא הפורום. אתה נקטת עמדה: צינזרת , ערכת , בודדת , מחקת . וכל זה כשלא הייתה סיבה לגיטימית לא לפי תקנון תפוז ולא לפי תקנון הפורום הזה.

ShukyD

New member
תאמין לי שאם הייתי עובד צמוד עם התקנון

כבר מזמן לא היית פה אני נוקט בעמדה כי אני רוצה שהפורום יהיה מקום שכיף להיות בו שנעים לכתוב בו ושמעניין לקרוא את ההודעות בתוכו אם יש לך בעיה ואתה חושב שעברתי על החוקים אתה מוזמן להתלונן ביחד עם BBB

ShukyD

New member
כמובן שהשירשור הזה נועד לכל מי שרוצה להתלונן

מבלי לפגוע באווירה ובסדר של הפורום זה המקום להוציא עצבים על הצנזורה, על חביתות מדוללות, על זיופים, על מנהלים
, על פיסטוקים, על שניצל תירס. אבל! הודעות שמכילות תלונות, שלא!! קשורות להודעה שאליה שורשרו, ימחקו מיידית. השרשור הזה הוא לנוחיות כל הצדדים, אלה שרוצים להתלונן ואלה שנמאס להם מאלה שמתלוננים, ורוצים להתלונן עליהם. וגם לאלה שרוצים להתלונן עליי.. יאללה תנו בראש

למעלה