שירשור תלונות מיוחד של יNOT

יNOT

New member
גם אני !

שרשור לגיטימי שכולה שאל מי הולך להצביע להדחות, ובגלל זה החליטו לעשות "סלט" מכל השרשור. ואל לנו לשכוח את ה"כלוב" שבו מצנזרים אותי, שווה לקרוא את ההודעה של מנהל הפורום ,כשרק באה לו ההברקה הזו.
וזה מה מישהוא אחר כתב ...באותו שרשור "סלט" שלי אתם תמצאו את זה: אני בדיעה עם הרוב פה שההפקה מצנזרת וזה לא ריאליטי ככה שרק לי סותמים את הפה !

יNOT

New member
יש שרשור, אם אתה מתכוון להצביע בהדחות ../images/Emo9.gif

שרשר גם לשם

יNOT

New member
../images/Emo3.gif תיזהר שלא יכניסו גם אותך "לכלוב"

זה סוג הפוסטים שמכעיסים פה את כולם , לא משנה אם זה נכון או לא. ולא משנה אם הם רואים את אותו הדבר בעצמם, אסור לכתוב על זה ! בגלל שאמרתי כל כך הרבה פעמים את זה , זה מה עשו לי...
מה לעשות, אני לא אשקר פה בפורום כמו שאחרים עושים.

איזה שטויות.. מותר להגיד מה שרוצים..

אף אחד לא יגיד לך מה לכתוב הבעיה היא שלא נראה שזה יזיז למישהו משהו

יNOT

New member
לי אומרים גם מה מותר לי לכתוב !

אחרת לא היה את השרשור "סלט" הזה ! בהתחלה הכניסו אותי "לכלוב" , אמרו לי לא משנה באיזה שרשור אני אכתוב ההודעה תגיע לפה ..... אתה מאמין להתנהגות כזו? וכל זה רק בגלל שאני אומר את האמת וחושף את פרצופם של המזוייפים פה בפורום שרק באו בשביל להעלות את הרייטינג של התוכנית ! "כלוב" כמו כלב ... בגלל שצעקתי יותר מידי פעמים "צנזורה" "וזיוף" (למרות שהרבה עושים את זה גם ) אני מרגיש שאני ב"ריאליטי" עם הקטעים האלה
והתוכנית... לא משתפרת.

יNOT

New member
../images/Emo41.gif שאלה רצינית:מי מתכוון להצביע בהדחות? ../images/Emo41.gif

בעקבות כל מה שאנחנו יודעים עד עכשיו : * הצנזורה - וזה לא רק אני כתבתי אז תרדו ממני
* הנושא של הזיוף, של המשימות(נותנים "תקציב" לאוכל - ובתמורה מסדרים להם סייסטה של אוכל מהבית ) * המשתתפים שחתומים על חוזה בו הם מודעים שלא יהיה עירום בתוכנית ( ממתי עינב שלא מצליחה לסגור את המכנסיים זה עירום שצריך לצנזר? ) *הם יכולים להיות נודיסטים שם לפי זה* * הבדיחה של "הנפסל לשידור" ו"תוכן שלא הולם מתחת לגיל 14" שמופיעים באקראי בלי שום קשר למה שקורה על המסך. תוסיפו עוד סיבות, אני באמת לא ווכר את כולם, בכל מקרה זה לא תוכנית "האח הגדול"
לאנשים שפה רק בשביל להעלות רייטינג(כל אלה המזוייפים-גם אתם יודעים מי אתם וגם אני
) אל תטרחו להגיב בכלל פה, חבל... על הצביעות )

KroKodil1

New member
אני לא אצביע מסיבה אחרת לגמרי...

חבל לי לבזבז כסף על זה... בכוכב נולד הייתה אפשרות להצביע דרך האינטנט בתשלום של שקל אחד לכל העונה. חבל שפה זה לא ככה

יניבל1

New member
אתה רציני תגיד?

אתה מוכן לשלם שקל לעונה , אבל לא 15 שקל?(כמספר ההדחות)

ShukyD

New member
תזהר עם משפטים כמו האחרון

בסוף עוד אף אחד לא יענה לך

ShukyD

New member
תכלס מה איכפת לי

פתחתי לו ארגז חול, שישחק כמה שבא לו
כל עוד זה לא בפורום וכתגובה לכל בנאדם חדש שמגיע <וישר נבהל ובורח> זה לא מפריע לי וגם לא צריך להפריע לכם

יNOT

New member
זה כל מה לי לעשות , לשחק "בארגז חול" שיצרת לי

בינתיים, האם חל איזה שיפור בתוכנית? האם הצנזורה ירדה? מישהוא קורא פה?
בארגז "החול שלי"

יNOT

New member
חחח אז יש פה הרבה אה?! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

יNOT

New member
בכייף לעבור אם אני יוכל לשפר את התוכנית../images/Emo9.gif

אבל לא נראה לי את באמת מההפקה
צר לי מותק, את רוצה לומר אחרת , אני אשמח לשמוע.

למעלה