שירשור תלונות מיוחד של יNOT

Lady in red2

New member
טוב, אז אני יודעת שאתה בודק מתי נרשמים לתפוז

אז ת'אמת שהתוכנית בתכנון כבר הרבה מאוד שנים, וההפקה התחילה לשלוח שליחים לתפוז כבר מלפני שנים. לכן אתה יכול לראות בכרטיס שלי שנרשמתי ב-2005, מאז אני שתולה של ההפקה.

יNOT

New member
טוב ואמרו שאני פה , המשועמם...

אין לי מה להגיב, את חכמה מדיי בשבילי....

Lady in red2

New member
משועממת? למה בדיוק?

כי אני עובדת עם ההפקה?
אמממממ, ותודה על המחמאה, אני חושבת (לא הבנתי אם אני אמורה להעלב או להיות מוחמאת מההודעה שלך).

יNOT

New member
למה לא?! והייתה רק הצבעה אחת בינתיים לא?!

ומה דעתך על התוכנית בינתיים , יש עוד 3 חודשים לדרך, האם היא תשתפר או שאנחנו פה באוטו שנוסע ברברס ?

ליאורי13

New member
לא מצביעה כי זה עיקרון

לגבי התוכנית, בינתיים אנחנו בניוטרל ופול גז אם ההפקה תשנה גישה ותראה את הכל בלי צינזור, התוכנית תראה אחרת לגמרי התוכנית לא משתווה למה שאני מכירה מחו"ל אני בדיעה עם הרוב פה שההפקה מצנזרת וזה לא ריאליטי

יNOT

New member
בדיוק ! זיוף אחד גדול !

ובגלל זה הכניסו אותי לפה, והרסו לי שרשור מסודר, רק כדי שאני לא יוכל לומר את מה שאת אמרת.... במקום שאחרים יוכלו לראות ישר כשנכנסים לפורום. ואני אצטט אותך ברשותך : אני בדיעה עם הרוב פה שההפקה מצנזרת וזה לא ריאליטי אוליי יבינו ככה שאני לא ה"רע" בסיפור הזה

יNOT

New member
../images/Emo7.gif נכון... ובכל זאת עשו ממני הרע

אין לי מושג מה לחשוב ולמי להאמין?!

jaycom

New member
אני רוצה להתלונן

על זה שהאח הגדול הוא בעצם 50 איש. חלק מהאחים הם גם קוקסינלים עם קול של אשה... נמאס מהזיוף!!! שקרנים חארות!! כולם פה בשביל להעלות את הרייטינג! מצנזרים את הנודים של שיפרה ואת יוסי מוריד שערות מבית השחי!! נמאס לצביעות! תחי מדינת ישראל כל הכבוד לצה"ל!! זהו פרקתי :)

יNOT

New member
אני לא איאבק בך

הצנזורה שלך היא בעצם אישור לכל מה שאמרתי. אני משער שגם את ההודעה הזו תמחוק
יום אחד אתה ואחרים יבינו , מה המשמעות של צנזורה... כרגע לא נראה לי.

יNOT

New member
;-לי מפריע שמנהל הפורום מתייחס אלי כמו לכלב

ולכן אני חייב לכתוב פה, הוא זורק לא רק את כל ההודעות שלי לכלוב, אלא גם זורק את השרשור הזה שהוא יצר למטההההההה שלא יוכלו לקרוא... שיש צנזורה בפורום כמו שיש בתוכנית, שהזיוף לא רק בתוכנית אלא גם פה בפורום. אני לא הפרתי אף כלל לא של תפוז ,ולא של הפורום הזה , ובכל זאת שמו אותי בהסגר.
התוכנית היא פשוט שקר, לא "אח גדול" ולפני זה הבעתי מחאה לגיטמית, והשרשור הזה בכלל התחיל כשרשור ענייני. אך מהל הפורום בחר להרוס אותו כדי לקדם את הרייטינג ש התוכנית , ושל כל האנשים המזוייפים שכולבים פה בפורום. לי לא נותר אלא רק "להציף את השרשור שלי" כי בכל מקרה כל פוסט שלי ייחשב להצפה. (וזה התנהלות תקינה של מנהל פורום בתפוז
) השריקות פחות מפריעות לי, אלא אם כן מהל הפורום יישרק לי שאני אביא לו נעלי בית - אני לא כלב (למרות מה הוא חושב ,אחרי שזרק אותי ב"ארגז החול" כמו שהוא קורא לזה )

למעלה