שירשור תלונות מיוחד של יNOT

oneboy1

New member
גם אם זה היה בקטע רע

.לא מזיז לי ...... קשה מאוד לרגש אותי, כמו שאמרתי זה ממש לא אישיו בשבילי, מעולם לא היה זה חלק קטן מאוד בחיים שלי

ghmain

New member
בחורות לא צריכות להיסתובב בעירום

בחורות לא צריכות להיסתובב בעירום כדיי שהקהל בביית לא יעיף אותם... הם לא צריכות את הלחץ הזה להיתחרות אחת עים השנייה... זה מה שקורה בחו"ל... אים הם לא בעיירום זה לא מפחדנות, להפך...

oneboy1

New member
בנות יותר חכמות מבנים

לכן התחרות ביניהן היא יותר מוסווית

יניבל1

New member
אם כבר פתחנו את זה

אז נשין לא בהכרח יותר חכמות, אלא יותר מורכבות (מה שאומר מתוסבכות ומעצבנות).

oneboy1

New member
מסכים - חלקית

אולי לא התנסחתי טוב כל כך גם גברים הם מורכבים ומתוסבכים, בעצם כמעט עם אותן תכונות, מיליון תכונות, אלא שיש "השטחה" של הרגש אצלם זה לא שהם לא רגישים, הם כן , אלא שבמהלך האבולוציה לא היתה להם ברירה, כדי לשרוד ולקיים את השבט, הם היו צריכים להיות "חזקים"..... למרות שבעיני הם המין החלש דוקא (סתירות הן חלק מהחיים גם כן, רק לכאורה הדברים אינם מתיישבים זה עם זה) קח קבוצת גברים טיפוסית, על מה הם ידברו? על ספורט, זיונים , מי עושה כסף וכל זה כל כך משעמם בעיני נשים הרבה יותר מעניינות ומרתקות- יש בהן כל כך הרבה הן מלאות "סודות" - זה מה שיפה בהן, זה מה שמושך בהן ואיך כל זה מסתדר עם העדפה מינית כמו שלי? עובדה שמסתדר טוב מאוד אני מעריץ נשים גברים הרבה פחות

בנימיני

New member
שי ידבר על כדורגל?!?!?!

שי מדבר רק על עצמו וטוב לו ככה. אם ידברו על כדורגל אז אדון שי לא יהיה במרכז העיניינים ואז הוא יתחיל לצעוק ולדבר חזק.

ShukyD

New member
ריכלתי על שי מאחורי הגב

ג'ני הלכה לספר לו והודיתי שאני בולמי בעברי

יNOT

New member
איך הגעת לשרשור המבודד שלי?

לא נראה שאתה מביע מחאה... אלא אם כן אתה מוחה על זה שאין לך לחם לפסטרמה

קודם כל-אני בת |פסטרמה|

ודבר שני- אני לא מביעה מחאה על שום דבר בפורום חוץ מעל התנהגות חלק מהגולשים, וזה כולל אותך.. בהודעה הזאת סתם לא הבנתי מה קרה בפורום שהחליטו לפתוח לזה שרשור מיוחד..

יNOT

New member
ומה עם הנשים?! תשלח להם "לאישה" ?!

אתה באמת רוצה לראות אותם דנים באקטואליה?! לא יותר פשוט לראות פופוליטיקה במקום?! זה אמור להיות "האח הגדול" אתה אמור לראות מה שהם עושים, הם הבידור לא העיתונים, ולתת להם לראות ערוץ "בייבי" או סרט שלא קשור לכלום לא תורם לכלום בבית, ההפקה יש לה אג'נדה לא נראה לי אתה יכול להשפיע, ולפי מה שנאמר לי , לא מהפורום של "האח הגדול" בתפוז, אבל אוליי מכתב בין שאר האימיילים ,והמכתבי מעריצים ומכתבי השנאה והאהבה שהם מקבלים, אוליי שלך יצליח פנימה. אבל אני בספק אם בכלל דעתך מעניינת אותם. (עם כל הכבוד אליך )

למעלה