שירשור תלונות מיוחד של יNOT

יNOT

New member
מתוך נימוס בלבד

לפי הכרטיס שלך אתה בן 14, אז תאמין לי שאתה עוד לא בוגר מספיק בשביל לומר לי שאני מתנהג כמו ילד
דבר שני, הפורום הוא פה בשביל דון בתוכנית לחיוב ולשלילה , אם כל ההודעות שלי באותו הנושא זה רק מראה שיש בעייה בתוכנית, אני מקבל את זה שרוב חברי הפורום הם או קוראים פאסיביים שמקבלים את מה "שמאכילים, אותם פה או כאלה שנכנסו לפורום רק כדי ליצור בו עניין. באשר לאיך הפחידו אותי, וקיללו אותי, וההתנהגות הלא הולמת של מנהלי הפורום, ההוכחה היא בשרשור "המיוחד, שיצרו לי כדי להבדיל את דעותיי מאלה שמטרתם היא לקדם את התוכנית. כמות ההודעות היו תגובות להודעות של אחרים, אם לא נאה לכם פורום אקטיבי, ואמיתי בו כל אחד אומר את דעתו, אפשר להסתפק רק בבאנרים
באשר לזה שכל דיון איתי נגרר, אף אחד לא פתח איתי דיון על נושא אחר
גם אני לא אמשיך עם זה, העמדות פנים זה באמת התנהגות ילדים בני 14 , והסדר הטוב של הפורום שאתה מחכה שהוא יחזור, קוראים לזה: יח"צ - יחסי ציבור - במטרה לקדם מכירות ורייטינג. ולא דיון אמיתי כמו שאמור היה להיות.

יניבל1

New member
ממש נאום מרגש , כנגד פאשיזם וסתימת פיות

נאום של לוחם צדק מי שיקרא את זה ישכח שמה שעומד מאחורי זה זה בעצם הרצון שלך לראות בחורות ערומות בריאליטי.

יNOT

New member
האמת

שלא מעניין אותי יותר התוכנית, ובטח שלא לראות בחורות עירומות כמו לייבל של "סוטה", שמנסים "להדביק" לי בפורום. התקיפות פה הן אישיות, וההתנהלות הכושלת של מנהל הפורום כבר נדונה לא רק על ידי. (אתה באמת רוצה שאני יעלה את המסר ששלחת לי בקשר לרצון שלך להתלונן להנהלת הפורומים על מנהל הפורום ? ) אני כבר אמרתי את דעתי על התוכנית ואני לא מתכוון לחזור על זה שוב. בשורה התחתונה: מי שרוצה לראות "האח הגדול" ייראה "האח הגדול" , מי שרוצה לרשום הודעות רק בשביל להעלות רייטינג יירשום הודעות רק בשביל להעלות רייטינג, מי שרוצה לקלל חברי הפורום ייקלל אותם. ובמיוחד בשבילך : מי שרוצה לראות פורנו ייראה פורנו
אני אישית: צריך כבר כדור
מהפורום הזה כי כבר עשיתם אותי חולה

oneboy1

New member
DEAR NOT AND MORE

היי קראתי קצת משירשורי התגובות שלך, המחיקות ע"י מנהל הפורום וכו' וכו'.... יכול להיות שאני טועה, אבל נראה לי שלקחת את הפורום ואת האח הגדול קצת יותר מידי ברצינות ? יכול להיות שיש מושתל בבית (אני לא אופתע, זה טריק ידוע בתוכניות ריאליטי, רק לדוגמא, בריאליטי בחו"ל של הדוגמן הטוב ביותר או משהו כזה, היה בחור, דוגמן בעברו, שהיה שתול של ההפקה, עד לשלב האחרון, שתפקידו היה "להלשין" להפקה , בלי ידיעת החברים שלו כמובן, על כל מה שהולך מאחורי הקלעים עם הבנים - כמובן כשזה התגלה להם בסוף התוכנית הם מאוד כעסו- כי הם נתנו בו אמון... זאת רק דוגמא אחת, יש עוד) אם אני מבין נכון אתה גם חושב שאולי יש מושתלים בפורום כדי ליצור יותר עניין.... אינני יודע כדי לשפוט, אין לי הכלים לכך... בלי קשר לכך, אני בטוח שההפקה קוראת פורומים וביקורות בעיתונים על התוכנית כדי לדעת איך לכלכל את צעדיהם הבאים- זה רק הגיוני בעיני במציאות שלנו הפורום הזה מאוד אקטיבי וזז מהר מידי אפילו לטעמי , אני בקושי מספיק לעקוב, אבל אני לא חושב שזה בגלל כמה מושתלים, אם בכלל יש כאלה כאן הבנתי שמוחקים לך הודעות ? - את זה כדאי לפתור בפרטי עם המנהל, אולי אתה לא יכול "להכריח" אחרים להסכים לדעתך .... גם אם אתה צודק זה בסך הכל משחק טלויזיה- בארץ בפעם הראשונה !!!! - אולי באח הגדול מספר 5- תהיה תוכנית "אמיתית" כלבבך אבל בנתיים אנחנו חיים בארץ שמרנית (יחסית) , כמה מיליונים בודדים, שמתוכם 16 איש ואשה, שאחרי התוכנית צריכים לחזור לביתם, לעבודתם, לשכונה שלהם, יחד עם "התדמית" והתווית שהדביקו להם בתוכנית ישראל זה לא אמריקה, ואנגליה, והולנד וגרמניה ועוד 70 מדינות שבהן המשחק הזה קיים כבר שנים !!!!!! אני דוקא שותף לביקורת שלך !!! מי שקרא אותי מההתחלה יודע זאת , אבל כנראה אני לא מושך כמוך תגובות אש... באופן אישי אני חושב שהתוכנית היתה צריכה להיות יותר נועזת....... בתור מי שראה 9 עונות של האח הגדדול באנגליה אני יכול להעיד ממקור ראשון על הבדלים מאוד גדולים בין כאן לשם אי אפשר לעבור 3 משפטים שם בלי צפצוף השתקה על קללות (פאק ופאקינג) הסקס נעשה תחת השמיכות וגם האוננות (מה אמורים לעשות צעירים שטופי הורמונים במשך 3 חודשים עם זייני שכל?) המנחה דווינה באנגליה כריזמטית ונערצת מאין כמוה (לצערי אסי משתדל יותר מידי, וארז טל "טפט" שלא מתאים לקונספט) הסאונד כאן בעייתי מאוד עדיין, למרות שיש שיפור בנושא זה התחרות באנגליה הרבה יותר גדולה בין המתמודדים- יש שם רצח ממש בין הדיירים, אישית, אני רואה פחות ופחות את השידורים, ויותר מעניין לי הפורום הזה אפילו לא מתקבל על הדעת הפיצול בין ערוץ 2 ו - 24 לא מתקבל על הדעת שאת הקטעים "הטובים" מצנזרים ושומרים לערוץ 2 - אני מבין את ההיגיון המסחרי בזה, אבל הצופים יוצאים מופסדים מאוד (באנגליה התוכנית משודרת בצ'אנל פור - בשידור כמעט חי, יש קבוצת מיקוד של אנשים שמביעים דעתם על המתמודדים, יש אפילו שמנתחים את מה שקורה) היו שם התמוטטיות עצבים !! הפרעות אכילה שיצאו מכלל שליטה!!! גזענות !!!! - שגרמה להוצאת דיירת מהבית לראשונה בתוכנית- תקרית שגרמה למתח פוליטי !!!! בין הודו לאנגליה (ג'ייד ושילפה שטי) החשיפה של המתמודדים הרבה יותר גדולה ממה שקורה כאן, ויש להם רייטינג בשמיים , פשוט כך כל זה לא קורה כאן, בגלל כל המגבלות שיש כאן (אתה מתאר לעצמך איזה ביקורת תהיה בעיתונים על עירום?- השמרנות בארץ חוגגת, יגידו שמשחיתים את הנוער וכל זה).... ביומיים האחרונים דברים קצת זזים בבית, .... אבל אין מה לצפות לזיקוקי דינור, הכל יהיה כאן בקטן סף הגירוי של הצופה נמוך במיוחד, בגלל כל השפע שקיים במדיות אחרות.... ולכן ההתנהלות בבית נראית מאוד איטית ולפעמים גם משעממת... אבל- כמו שאמרתי, זה אך ורק משחק טלויזיה, אף אחד לא מכריח אף אחד לראות או להאמין , ..... נראה לי שאתה משקיע המון אנרגיה בפורום, לי באופן אישי אתה לא מפריע , אני חושב שטוב שיש מגוון דעות.... ואני מקווה שזאת הפעם האחרונה שגם אני נסחפתי בכתיבה כאן

oneboy1

New member
פסיכולוגים

בטעות השמטתי את המילה פסיכולוגים.....באנגליה יש גם פסיכולוגים שמנתחים את הדיירים וכל מה שקורה שם... זה מאוד מעניין ומרתק ועוד משהו: באנגליה משדרים את האחח הגדול קורא לדייר ומראים מה קורה בחדר הווידוי - כאן, לא מראים את זה , אלא שומרים לערוץ 2 את הקטעים האלה... אני מקווה שבאח הגדול 2 התוכנית תשודר בערוץ אחד בלבד, 24 שעות ביממה , יחד עם הלקחים שנלמדו מההפקה הראשונה הזאת ושכולנו נהיה מרוצים עוד יותר

יNOT

New member
../images/Emo4.gif נזרקת גם לשרשור "הזבל"

אין מקום פה להתחיל שרשור שלא מתחיל ב: "וואווו התוכנית מדהימה" (או שאומר את זה בצורה עקיפה ) בכל מקרה אני סיימתי פה , יש פורומים יותר טובים בתפוז.

oneboy1

New member
לנוט- אני לא לוקח את זה "אישית"

בחייך, קח את התוכנית והפורום כשעשוע, זה לא איום במלחמה גרעינית עולמית, זה רק משחק טלויזיה... אני לא מרגיש שזרקו אותי... האח הגדול הוא לא חזות הכל, אני מקווה שלכל אחד כאן, יש עוד חיים חוץ מזה... לעזוב זאת לא דרך התמודדות טובה בחיים, בעניין פעוט כמו זה, ובטח שלא בדברים חשובים יותר בחיים מכל מקום - שיהיה לך כל טוב ובהצלחה (אם אתה עדיין בפורום)

מה אתה משווה בין אנגליה לישראל???????

הרי ידוע לך דבר אחד, כל פורמט שהמוח הישראלי יקח, פה הוא יצא הרבה יותר גרוע מהמקורי. לתשומת
ך

יניבל1

New member
ממליץ לך לקרוא את הבלוג של RONENLOVETT

הוא ענייני ושנון בטירוף הבלוג היחיד של האח הגדול שהתחברתי אליו(השאר חרא)

יניבל1

New member
בעיקרון אני מסכים עם הכל, כתבת יפה

אבל יש לי משהו להגיד על זה. אתה שואל ותוהה למה הישראלים בתוכנית מתנהגים אחרת מהבריטית . זו שאלה שגוייה, אתה צריך לקחת בחשבון שהמנטליות של הישראלים שונה בתכלית מזו של הבריטים, מזו של האמריקנים(קצת פחות מהבריטים) מזו של ההולנדים, מזו של הרוסים וכו . בגלל זה אתה לא יכול לצפות שמה שקורה בבריטניה יקרה גם בישראל . אני אתן לך הבדל אחד משמעותי בין השניים(כמובן שכל מה שנאי אומר הוא בהכללה גסה). באנגליה אנשים מאד לוקחים את עצמם ואת הסביבה שלהם ברצינות , ובעצם כל דבר לא במקום יכול ליצור מלחמה בבית וכמו שכתבת התמוטטויות עצבים ותככנות ובלאגנים. בישראל אנשים הם יותר "סטלנים" , יותר זורקים זין על הכל , יותר באים בשביל לעשות פאן (רואים את זה היטב על שי וערן ובוריס ואשר וגם על יוסי) הם לא באים לשם כבר עם פראנויה מהאנשים ומגננה מוכנת מראש, אלא בצורה הפתוחה ומשוחררת. בגלל זה הכל נראה לך בקטן.

oneboy1

New member
אז למה הם הלכו לתוכנית אם הם כאלה "פחדנים" ?

מה זה השמרנות הזאת? וכל המסיכות האלה? כמו שכתבתי פעם, זה בית אבות או בית צעירים גועש הורמונים ? בשביל מה הם הלכו לתוכנית הזאת ? ההפקה היתה צריכה ללכת לא על סטריאוטיפים (דתי, הומו וכו'), אלא לקחת אנשים שמוכנים להוריד את המסיכות מעצמם, אנשים אמיצים.... אם בחרו באלה מתוך אלפי מתמודדים אז אנחנו בצרות... אם אלה האנשים שנבחרו עכשיו, זה אומר ש"הבציר " הבא יהיה הרבה יותר גרוע (כמו ב"כוכב נולד")

יניבל1

New member
מי אמר שהם פחדנים?

והתוכנית הזו, בראש ובראשונה תפקידה להביא אנשים שמייצגים את הנטליות הישראליות . אפשר היה לייבא לנווה אילן 16 בחורים ובחורות בריטים , יותר "איכותיים" , אבל אז זה היה מטופש לא?

oneboy1

New member
בעיני הם פחדנים

זה לא עניין של איכות, ומהיכרות אישית, הבריטים הם חארות של בני אדם (אם להשתמש בביטוי של זוכה המדליה של ישראל) התכוונתי לזה שיש הרגשה מאוד ברורה של קפיצת יד - יש מודעות יתר לנוכחותן של המצלמות (הדיירים מדברים ומתייחסים אליהן), הדיירים מתייחסים ל"קהל" ול"צופים" ! עדיין בסיר הלחץ שם, כל אחד נצמד בדבקות לתוויית שהוצמדה לו בהיכנסו לבית גם הווידויים נמסרים בקריצת עין... לא תמיד הם אמינים, יש הצגה ופוזה -דעתי האישית בלבד כמובן, כל מה שאני כותב זה "אני" לא כולם....

יניבל1

New member
כרגע הם נראים פחדנים רק בקטע המיני

אבל בתור בני שיחה הם נראים הכי משוחררים בעולם , תגיד לי עכשיו שזו דמות שהם בוחרים לשחק למצלמות , אבל הרי כולנו בחיים משחקים כל מיני דמויות לא? ואני יכול להגיד , לפחות על הבנות , שהן למדו להתעלם מהמצלמה , הרי איך אתה מסביר את זה שהן מוכנות לרכל אחת על השניה מבלי לשים זין מה יגידו על זה בבית?

oneboy1

New member
ההבדל בין נשים לדברים

טוב, בקשר לסקס, עוד נראה מה יקרה במהלך השבועות הבאים ..... אתה צודק- הבנות יותר משוחררות, כי מטבען הן בנות שיחה יותר מאשר בנים בנים יותר שומרים על תדמית המאצ'ו שלהם - מפחד להיחשב כהומוסקסואלים גם גילויי חיבה פיזיים בין בנות מתקבלים יותר בהבנה, לא תמצא גילויי חיבה בין הבנים - ולא, צ'פחות על הכתף זה לא גילוי חיבה אין ספק שמילולית קשה יותר לבנים להיפת ריגשית, חוץ כמובן מלדבר על סקס, בדיבורים הם אלופים, יש כמה שגם מיישמים אני חושב שהדבר הכי מרתק, לפחות אותי, זה הבדלים בין גב ר לאשה, ואני מקווה שהייתי ברור, ושלא יתנפלו עלי כל מיני כאלה שלא יבינו אותי נכון

יניבל1

New member
אגב שאלה אישית , אם יורשה לי

וממש לא בקטע של להעליב , אבל האם אתה הומוסקסואל? סתם מעניין אותי ואגב צדקת בכל מה שכתבת בהודעה האחרונה

oneboy1

New member
כן, יורשה לך, והתשובה היא כן

להעלב זאת פריבילגיה של טיפשים אני הומוסקסואל בהגדת התווית, כי בעולם הזה חייבים ללכת עם "פיתקית", אבל זה ממש לא אישיו מבחינתי, אף פעם לא היה

יניבל1

New member
האמת שמה ש"הסגיר" אותך

היה המשפט "הם מפחדים שיחשבו עליהם שהם הומוסקסואלים" משפט שכמעט נדיר למצוא מגבר סטרייט שוב, לא בקטע רע

למעלה