שירשור תלונות מיוחד של יNOT

gigo11

New member
ואו אנשים כל כך הרבה תגובות תנו לנושא להישאר

למעלה לדקה שתיים זה חשוב להרבה אנשים!!

יNOT

New member
נראה לי זה עדיין הניסיון להשתיק אותי...

שנשאר על השרשור הזה, בכל מקרה סוף כל סוף !
וטוב לראות שיש פה עוד שאיכפת להם , ורוצים את הדבר האמיתי. אני מצביע
יאללה כולםםםםםםםםםםםםם !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ראיתם שהם דיברו על המצלמות בבית? אמרו גם מצלמות באינטרנט אבל לא קלטתי בדיוק... אז הם יודעים הכל או שזה רק ניחושים?

עצומות לא יעזרו..

המתמודדים כבר חתמו עם ההפקה על חוזים והם קבעו שלא יהיה עירום. הם לא יכולים לשנות את זה פתאום המתמודדים יוכלו פשוט לקום ולעזוב. יש הסכם אןי מה לעשות

gigo11

New member
תגיד אתה רציני

מי דיבר על עירום?!! כל דבר הכי קטן שיש אפילו נשיקה נחסמת.. אם אתה חושב שזה רציני ככה אזמשהו אצלך לא כל כך בסדר..

יNOT

New member
בדיוק !

ואותי מנסים להשתיק פה בפורום כשאני אומר את זה ! כל מיני אנשים לא מזוהים , ובטח בעלי אינטרס פונים למנהלי הפורום ואומרים ש"אני" פוגע בכיף בפורום ! איזה "כיף" בראש שלהם?! אני פוגע להם ברייטינג אוליי בגלל שאני אומר אמת כמוך ! מה לעשות גם פה כמו בתוכנית מצנזרים... אם היה אפשר אחרת מה טוב, אבל נראה שגם זה משחק מכור.

יNOT

New member
../images/Emo7.gif וכמעט האמנתי לעצומה

אז מה שלושה חודשים ככה? "חצי ריאליטי" ? לא יודע מה לחשוב כבר...
לפחות שלא יצנזרו את הדברים הטיפשיים (כמו הקטע עם המכנסיים של עינב שלא הצליחה לסגור אותם
- אני עדיין מנסה להבין את הסיבה לצנזורה במקרה הזה
)

יNOT

New member
הסיבה לצינזור ../images/Emo151.gif

הם לא מצנזרים , בגלל אוכלוסייה מסויימת הם מצנזרים , כי הם עשו שטות וחתמו עם המשתתפים על חוזה עם סעיף שבו לא יהיה עירום ולא משהוא מביך. כל השאר זה ה"ריאליטי". אבל טוק-שואו'ס אתה יכול לראות במקומות אחרים נכון?
וטלנובלות גם לא חסר
אבל הריאליטי של "האח הגדול" הוא "צנזורה" ו "טוק-שואו"+ניסיון לטלנובלה בשביל שהצופה לא יירדם...
הלוואי וזה יישתנה, אבל כולם אומרים שאי אפשר, זה שלושה חודשים לפנינו, בידיעה שלא שכל פעם שתרצה לראות משהו, לא תראה כלום
(ליצנים
)

אני גם מצטרפת לשאלה!../images/Emo6.gif

אני קוראת שקטה בדר"כ כי ההודעות פה פשוט נבלעות, אבל קראתי את השירשור הזה ואני חייבת לדעת אם אתה באמת בן 28

יNOT

New member
../images/Emo88.gif לכל השואלים

מישהוא העיר את תשומת לבי לרגרסיה של האינטלגנציה שמתחוללת בפורום, אז החלטתי לענות לכם. (כי נראה שבגלל שאין לכם מה לראות ב"אח הגדול" אתם מחפשים ריאליטי בפורום
שיא חדש לפאתטיות של אנשים )
אתם קוראים פה שרשור , שהתחיל כשרשור ענייני, ומנהל הפורום עשה בו טרור. הרבה אנשים בעלי אינטרס ניסו להשתיק אותי, ובסוף גם הצליחו (לא באינטלגנציה מילולית , אלא בשיטות של הפחדה ,השתקה , שיטות שמוכרות לנו מאיראן וסין (חובבי ההיסטוריה, או אלה שבעלי השכלה תיכונית, ייזכרו איפה עוד יישתמשו באותם השיטות כדי ליצור מסר שרק תומך במה שבעלי הכח רצו שהציבור יאמין לו , בניגוד לאמת ) יכולתי לכתוב עוד רבות ,על מה באמת קורה פה בפורום, אבל אותם האנשים ייכעסו עליי שוב...
וכן אני בן 28 כמו שיש פה בני 14 , בני 104 , ובני יום. אם הם אמיתיים כך גם אני !
בתקווה בזה אני מסיים המעורבות שלי בפורום הזה.

דורדור4

New member
תחסוך מאיתנו../images/Emo6.gif

אם אתה באמת בן 28 זה באמת מוזר, למה ההתעקשות להתנהג כמו ילד, ולא להקשיב לאף אחד, מי עוד היית צריך שיפנה אלייך, חצי מחברי הפורום, המנהלים, ואיך הפחידו אותך? איימו לחסום אותך? אני לא לא היית מחכה עם זה
והיחיד שהפחיד זה אתה עם הכמות הודעות שלך, ותחסוך ממני גם את התשובה שלך, כי כול דיון איתך נגרר, אני לא אמשיך עם זה בתקווה שזאת באמת ההודעה האחרונה שלך פה, ואז הפורום יוכל לחזור לסדר הרגיל והטוב שלו

למעלה