שאלון

free soul

New member
עכשיו שלי../images/Emo26.gif

* 3 קללות שאני הכי אוהב: ינעלעבוק.. כוסאמק! ו..
* לאי בודד היתי לוקח: את המחשב שלי..
* כמה זכרונות בסלולארי: יותר מ-100..
* שיא מספר שיחות שלא נענו: 15.. אני חושבת
* חשבון פלאפון הכי גבוה: 2000 ש"ח
* החיה הכי אהובה: אין חיה כזו.. למה? היא נכחדה
[ראפטור או טי רקס] * אחים ואחיות: יש ועוד איך. * מקצוע שונא בבצפר: מתמטיקה
* ארץ הכי אהובה חוץ מישראל: ארה"ב
* פיצוחים שאני הכי אוהב: גרעיניי אבטיח
* טעים הכי שווים בגלידה: לא אוהבת גלידות
* אף פעם לא עשיתי: באנג'י * הכי מפחיד אותי: * הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי: היו מלאאאאאאאאאא * ענף ספורט הכי שווה: אני חושבת שכדורסל
* הספר הכי סוחף שקראתי: מה זה ספר?
* אני לא יוצא מהבית בלי: המפתחות של הרכב
וסיגריות. * החדר שלי צבוע בצבע: בכל קיר בחדר שלי צבוע בצבע אחר.. מוורוד ועד לסגול. * הכי טעים ב-2 בלילה: קוקה קולה קרררררררררררררררר * קבוצת כדורגל: מ כ ב י ת ל - א ב י ב
* כשהייתי ילד הערצתי את: לא יודעת.. * התוכנית שאני הכי אוהב: טופ מודל הבאה
* בחיים אני לא אכניס לפה: אוכל לא כשר
* הרינטגון שלי: I KNOW WHAT YOU WHANT של מריה קארי
* הערוץ שאני הכי אוהב: FTV, MTV BACE וערוץ שלוש.. * בתיק שלי תמיד תמצאו: ת'מפתחות של הרכב וסיגריות.

free soul

New member
בעיטה בתחת החלק של זיגזג רק

בגלל שהוא אוהד מכבי פאקינג חיפה

Revi 22 Tal

New member
תשובות...

* 3 קללות שאני הכי אוהב: שיט , כוס אמק , איזה זין... * לאי בודד היתי לוקח: מי שהכי יגיע לו... * כמה זכרונות בסלולארי: יותר מידי, לא זוכרת מספר. * שיא מספר שיחות שלא נענו: 10-12 * חשבון פלאפון הכי גבוה: 500ש"ח * החיה הכי אהובה: חתול * אחים ואחיות:אח * מקצוע שונא בבצפר: בזמן ביה"ס מתמטיקה * ארץ הכי אהובה חוץ מישראל: ארה"ב * פיצוחים שאני הכי אוהב: גרעיני אבטיח , קשיו. * טעים הכי שווים בגלידה: וניל עוגיות , פיסטוק. * אף פעם לא עשיתי: בנג'י * הכי מפחיד אותי: חושך , פיגועים * הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי: המזכירה * ענף ספורט הכי שווה: התעמלות אומנותית, שחייה. * הספר הכי סוחף שקראתי: היורשת - רם אורן * אני לא יוצא מהבית בלי: כסף * החדר שלי צבוע בצבע: היה סגול בהיר עכשיו לבן. * הכי טעים ב-2 בלילה: צ'יפס , ביסלי גריל, כל מיני דברים קריספיים שכיף לשבת איתם מול הטלוויזיה. * קבוצת כדורגל:מכבי חיפה * כשהייתי ילד הערצתי את: ירדנה ארזי, עופרה חזה ז"ל. * התוכנית שאני הכי אוהב: ימי חיינו . * בחיים אני לא אכניס לפה: שבלול * הרינטגון שלי: PIMP - 50 CENT * הערוץ שאני הכי אוהב : YES+ , YES REAL, YTV וכל ערוצי הסרטים של יס. * בתיק שלי תמיד תמצאו:כסף , פלאפון, איפור.

ChilD SouL

New member
שאלון ../images/Emo99.gif

* 3 קללות שאני הכי אוהב: בלאט, ס'עמק, חרא. * לאי בודד היתי לוקח: סכין, מוסיקה, ת'חבר. * כמה זכרונות בסלולארי: הרבה.
* שיא מספר שיחות שלא נענו: 12. * חשבון פלאפון הכי גבוה: מאה ומשהו. * החיה הכי אהובה: כלב. * אחים ואחיות: אח אחד. * מקצוע שונא בבצפר: היסטוריה. * ארץ הכי אהובה חוץ מישראל: אוסטרליה. * פיצוחים שאני הכי אוהב: גרעינים. * טעים הכי שווים בגלידה: מנגו, בננה, אפרסק, שוקולד. * אף פעם לא עשיתי: בנג'י.
* הכי מפחיד אותי: מוות של אדם קרוב. * הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי: לא חסר. * ענף ספורט הכי שווה: מירוץ מכוניות, כדורגל, שחיה. * הספר הכי סוחף שקראתי: הרבה. * אני לא יוצא מהבית בלי: מפתח. * החדר שלי צבוע בצבע: כחול. * הכי טעים ב-2 בלילה: מיץ תות-בננה קר.
* קבוצת כדורגל: מכבי חיפה.
* כשהייתי ילד הערצתי את: ביל קלינטון. * התוכנית שאני הכי אוהב: לא יודעת. * בחיים אני לא אכניס לפה: ג'וקים. * הרינטגון שלי: רגיל. * הערוץ שאני הכי אוהב: AXN,22. * בתיק שלי תמיד תמצאו: עטים, כסף קטן וזהו.

זיגזג

New member
שלי....

* 3 קללות שאני הכי אוהב: כושלאמא שלך (לנשים על הכביש) סאוחתוק (לחברים בשביל ההומור) סעמק!!! (כשמשהו מעצבן אותי) * לאי בודד היתי לוקח: מחשב
להפגת השיעמום אשה לתענוגות והרבה אוכל כדי להשאר בחיים... * כמה זכרונות בסלולארי: בסביבות 200 * שיא מספר שיחות שלא נענו: נדיר שאני לא עונה... ככה שאולי 4 או 5 גג. * חשבון פלאפון הכי גבוה: 4,000 ש"ח
* החיה הכי אהובה: לא חסיד של חיות.. שיהיה כלב! * אחים ואחיות: אחות גדולה, אח קטן. * מקצוע שנוא בבצפר: היסטוריה
* ארץ הכי אהובה חוץ מישראל: פלורידה. * פיצוחים שאני הכי אוהב: גרעינים. * טעים הכי שווים בגלידה: מסטיק.. * אף פעם לא עשיתי: אורגיה
* הכי מפחיד אותי: מוות הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי: "מי הטביע את מונה?"
* ענף ספורט הכי שווה: כדורגל! * הספר הכי סוחף שקראתי: קופיקו בכיתה ג'
* אני לא יוצא מהבית בלי: פלאפון... * החדר שלי צבוע בצבע: לבן * הכי טעים ב-2 בלילה: נס קפה... * קבוצת כדורגל: מכבי חיפה!!
וגם מ.ס. אשדוד אהודה עליי.. * כשהייתי ילד הערצתי את: ראובן עטר
* התוכנית שאני הכי אוהב: חברים * בחיים אני לא אכניס לפה: תרד או בצל
* הרינטגון שלי: כל מיני, תלוי מי מתקשר. * הערוץ שאני הכי אוהב: 5+ * בתיק שלי תמיד תמצאו: מסתובב רק עם תיק עבודה. ככה ש - חשבוניות, קטלוג, קלסק עבודה ועט.

זיגזג

New member
זה מה שמעניין אותך??....

זה שעוד לא עשיתי אורגיה לא שובר לך את הלב?

Akuna Matata

New member
איך אתה רוצה אורגיה

אם אתה מחזיק את כל העולם בתיק חוץ מקונדומים???
אתה יודע.. חשבוניות לא יעשו את העבודה..

למעלה