שאלון

האמת שלא ראיתי אותך מחלק

חיבוקים ,,,,רק עכשיו אז יאלהההה מכביייייי ת"א לאלפאאאא

תשובות ../images/Emo141.gif

* 3 קללות שאני הכי אוהב:ס'עמק,שיט
,שרלילה
* לאי בודד היתי לוקח: את עצמי
.. ואת השמש
.. * כמה זכרונות בסלולארי:מממ שנייה אני אבדוק.. 170 .
* שיא מספר שיחות שלא נענו: 14 חח
* חשבון פלאפון הכי גבוה:1000 ש"ח
* החיה הכי אהובה:כלב
* אחים ואחיות:אחת-אחות..
* מקצוע שונא בבצפר:ערבית/מתמטיקה
* ארץ הכי אהובה חוץ מישראל:ארה"ב
* פיצוחים שאני הכי אוהב:אגוזי קשיו,פקאן מסוכר
* טעים הכי שווים בגלידה: פיצפוצים,עוגת גבינה
* אף פעם לא עשיתי:סקס בים
* הכי מפחיד אותי:להיכשל
* הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי:ממ חח יש הרבה .. בעיקרון לא אהבתי את שוקולד
* ענף סורט הכי שווה: התעמלות מכשירים,החלקה על הקרח ,שחייה.
* הספר הכי סוחף שקראתי:ואל אישך תשוקתך-קראתי אותו ביום כיפור ופשוט לא הפסקתי עד שסיימתי..
* אני לא יוצא מהבית בלי:פלאפון
וכסף * החדר שלי צבוע בצבע: לבן
* הכי טעים ב-2 בלילה: פרוזן יוגורט
* קבוצת כדורגל:איפה שנימני הולך-אני איתו
* כשהייתי ילד הערצתי את:אלון ריינהורן.. חחחח
* התוכנית שאני הכי אוהב:לא משו מיוחד..
* בחיים אני לא אכניס לפה:כל מאכל שהוא נוזלי-ג'לי כזה ..
* הרינטגון שלי:LOW
* הערוץ שאני הכי אוהב:ערוץ22
* בתיק שלי תמיד תמצאו:פלאפון
,ארנק,מפתחות, אירגונית וגלוס לשפתיים.

תשובון ../images/Emo88.gif

* 3 קללות שאני הכי אוהב: בן זונה, כושלאמאשלו, סאאאאאאמק. * לאי בודד היתי לוקח:כל מה שאני אוהבת. * כמה זכרונות בסלולארי: 50 בערך, אני משתמשת בספר טלפונים בנוסף. * שיא מספר שיחות שלא נענו: 20, כשנגמרה לי הסוללה. * חשבון פלאפון הכי גבוה: אין לי מושג. * החיה הכי אהובה: ג'ירפה. * אחים ואחיות: להקת עבר. * מקצוע שונא בבצפר: סליחה, עברתי את הגיל. * פיצוחים שאני הכי אוהב:גרעינים שחורים ופיסטוק חלבי. * טעים הכי שווים בגלידה: שוקולד! * אף פעם לא עשיתי: בנג'י וגם אין בתכנון. * הכי מפחיד אותי: למות בייסורים. * הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי: מה שלא מעניין, מפסיקה לראות. * ענף ספורט הכי שווה: דוק. * הספר הכי סוחף שקראתי: זוארץ זו. * אני לא יוצא מהבית בלי: עצמי. * החדר שלי צבוע בצבע: לבן. מקורי, אה? * הכי טעים ב-2 בלילה: לישון. * קבוצת כדורגל: לא תודה. * כשהייתי ילד הערצתי את: מדונה. סגדתי לה עד מאוד. * התוכנית שאני הכי אוהב: "משחק מכור". * בחיים אני לא אכניס לפה: רפש. * הרינטגון שלי: "עכשיו טוב". נניח. * הערוץ שאני הכי אוהב: ויוה פלטינה וערוץ 8. מתלבטת. * בתיק שלי תמיד תמצאו: סלולר, איפור, עטים, מסטיקים, פנקס הקטן, בלאגן.

טוב, אז משעמם לי ../images/Emo3.gif

* 3 קללות שאני הכי אוהב: בן זונה, מניאק, סאמק * לאי בודד היתי לוקח: קונדומים * כמה זכרונות בסלולארי: 140 * שיא מספר שיחות שלא נענו: 12 * חשבון פלאפון הכי גבוה: 500 ש"ח * החיה הכי אהובה: גבר
* אחים ואחיות: אח ואחות
* מקצוע שונא בבצפר: ערבית * ארץ הכי אהובה חוץ מישראל: ארה"ב * פיצוחים שאני הכי אוהב: מנצ'ס * טעים הכי שווים בגלידה: שוקו-ופיצפוצי שוקו
* אף פעם לא עשיתי: אורגייה
* הכי מפחיד אותי: לאבד את האנשים היקרים לי.. * הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי: יש המון כאלה.... * ענף סורט הכי שווה: החלקה על הקרח
* הספר הכי סוחף שקראתי: כשניטשה בכה * אני לא יוצא מהבית בלי: כסף ואודם * החדר שלי צבוע בצבע: לבן * הכי טעים ב-2 בלילה: הוא
* קבוצת כדורגל: הפועל קלקיליה...סתאאאאאם, מה לי ולכדורגל
* כשהייתי ילד הערצתי את: ירדנה ארזי ומדונה * התוכנית שאני הכי אוהב: הקונצונים (ערוץ הופ) * בחיים אני לא אכניס לפה: חלזונות בעעעעעע
* הרינטגון שלי: המנגינה מהסרט ספרות זולה * הערוץ שאני הכי אוהב: הופ קטנטנים וערוץ 8 * בתיק שלי תמיד תמצאו: כלי איפור, ממחטות, ארנק, טמפונים, מגבונים, תחתוניות, 2 עטים, חבילת מסטיק, מראה, ו-ספר תהילים

למעלה