שאלון

תשובות

* 3 קללות שאני הכי אוהב: סעמק, חוי בלאט, נבלה * לאי בודד היתי לוקח: את החבר * כמה זכרונות בסלולארי: אין לי מושג! * שיא מספר שיחות שלא נענו: 7 נראה לי * חשבון פלאפון הכי גבוה: 120 ש"ח (שמהם 70 ש"ח על sms
) * החיה הכי אהובה: לא ממש אוהבת חיות..אבל נקשרתי לחתולה של חבר שלי..מכל שאר החתולים אני פוחדת.. * אחים ואחיות: אח גדול ואחות קטנה * מקצוע שונא בבצפר: ספרות * ארץ הכי אהובה חוץ מישראל: ארה"ב (מקווה להגיע לשם) * פיצוחים שאני הכי אוהב: קשיו * טעים הכי שווים בגלידה: ריבת חלב * אף פעם לא עשיתי: סקס
* הכי מפחיד אותי: מוות * הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי: מלחמת הכפתורים..אויי זה היה עונש * ענף סורט הכי שווה: שחייה * הספר הכי סוחף שקראתי: המאהב * אני לא יוצא מהבית בלי: פלאפון * החדר שלי צבוע בצבע: קיר אחד בצבע סגול והשאר בלבן * הכי טעים ב-2 בלילה: שוקולד * קבוצת כדורגל: מכבי חיפה
* כשהייתי ילד הערצתי את: אדם * התוכנית שאני הכי אוהב: חברים * בחיים אני לא אכניס לפה: דגים * הרינטגון שלי: children * הערוץ שאני הכי אוהב:24 * בתיק שלי תמיד תמצאו: מים

Akuna Matata

New member
אבל..אבל..אבל..

אם אני לא אביע את דעתי.. איך תדע מה אני חושבת על התחת החלק שלך?

זיגזג

New member
וואלה.. צודקת...

ספיקינג אוף התחת החלק שלי... החזה שלך נפול?? בגלל זה את פוחדת ללכת ערומה?

טוב אחת שנאחזת באוויר...

מתאים לאהוד את מכבי חיפה...
שלומי איך מבטאים את השם של הקבוצה שאתם מתמודדים מולה...?

../images/Emo41.gifעכשיו אני

* 3 קללות שאני הכי אוהב:אני מנסה שלא לקלל * לאי בודד היתי לוקח:את מחברת הסקר כמובן
* כמה זכרונות בסלולארי:נכון להרגע -155 * שיא מספר שיחות שלא נענו:35 * חשבון פלאפון הכי גבוה:החודש הזה למעשה -400 ומשהו * החיה הכי אהובה:
... * אחים ואחיות:אח ואחות אני הבכור * מקצוע שונא בבצפר:מתמתיקה * ארץ הכי אהובה חוץ מישראל:טוסקנה למרות שעדיין לא הייתי שם לצערי * פיצוחים שאני הכי אוהב:לא ממש אוהב * טעים הכי שווים בגלידה:צ'וקלד צ'יפס קוקיז * אף פעם לא עשיתי:גם את זה
וגם את זה
* הכי מפחיד אותי:שיקרה אסון לא עלינו למישהו שאני אוהב * הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי:הארי פוטר * ענף ספורט הכי שווה:
* הספר הכי סוחף שקראתי:בשורות טובות עולה לי כרגע * אני לא יוצא מהבית בלי: התיק שלי * החדר שלי צבוע בצבע:בלבן כרגע * הכי טעים ב-2 בלילה:הרבה דברים
* קבוצת כדורגל:! אין לי מושג אני לא רואה * כשהייתי ילד הערצתי את:? לא זכור לי כרגע * התוכנית שאני הכי אוהב: מכושפות,חברים * בחיים אני לא אכניס לפה:יש דיי הרבה דברים * הרינטגון שלי:משהו של טראנס כזה * הערוץ שאני הכי אוהב:אהבתי לראות את סטאר וורלד כשהיו לי כלבים * בתיק שלי תמיד תמצאו:
מיני דיסק,מסטיקים,יומן,ארנק ,עטים וכל מיני פתקים וכ"ו...

נענה לשם שינוי...

* 3 קללות שאני הכי אוהב: כוס אמממקק! קיבינימט !! לך תזדיין!! * לאי בודד היתי לוקח: בחורה * כמה זכרונות בסלולארי: 100 בערך * שיא מספר שיחות שלא נענו: ממש אני זוכר! * חשבון פלאפון הכי גבוה: 400 סססעמק! * החיה הכי אהובה: כלב , דולפין * אחים ואחיות: 2 גדולות * מקצוע שונא בבצפר: מתימטיקה ! * ארץ הכי אהובה חוץ מישראל: שאלו אותי עוד שנה... * פיצוחים שאני הכי אוהב: גרעינים שחורים , בוטנים. * טעים הכי שווים בגלידה: וניל פיצפוצים * אף פעם לא עשיתי: אורגיה עם 2 בחורות... * הכי מפחיד אותי: לאבד מישהו יקר לליבי. * הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי: שודדת על עקבים ... * ענף סורט הכי שווה: כדורגל * הספר הכי סוחף שקראתי: לא זוכר את השם... ויש את סדרת הארי פוטר * אני לא יוצא מהבית בלי: בגדים
* החדר שלי צבוע בצבע: לבן * הכי טעים ב-2 בלילה: לבן עם קרקרים * קבוצת כדורגל: מכבי ת"א... אימפריה! * כשהייתי ילד הערצתי את: אלי דריקס... (הביאו אותו לבר מצווה שלי בהפתעה.. אם לא בכיתי שם...
) * התוכנית שאני הכי אוהב: אפקט הפחד! * בחיים אני לא אכניס לפה: עכביש... נראה לי... * הרינטגון שלי: אין משהו מיוחד * הערוץ שאני הכי אוהב: 3, אקשן, 5. * בתיק שלי תמיד תמצאו: רישיונות, פלאפון , וסיגריות אם יש.

התשובות שלי ../images/Emo13.gif

3 קללות שאני הכי אוהב: אני ילדה טובה שלא מקללת אף פעם
לאי בודד הייתי לוקחת: לא הייתי נוסעת לאי בודד כי לא אד לי שם כלום
כמה זכרונות בסלולארי: לא ספרתי עד עכשיו כמה יש לי
שיא מספר שיחות שלא נענו: 5
חשבון פלאפון הכי גבוה: 600 שקל
החיה הכי אהובה: כלב
אחים ואחיות: אני בת יחידה
מקצוע שונא בבצפר: היסטוריה
ארץ הכי אהובה חוץ מישראל: צרפת
פיצוחים שאני הכי אוהב: אגוזי אילוז
טעמים הכי שווים בגלידה: שוקולד, וניל פצפוצים, ריבת חלב
אף פעם לא עשיתי: באנג'י
הכי מפחיד אותי: פחד גבהים
הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי: כבר לא זוכרת
ענף ספורט הכי שווה: לא סובלת ספורט
הספר הכי סוחף שקראתי: אין ספר ספציפי אך אוהבת מאוד את הסופר דניאל סטיל
אני לא יוצאת מהבית בלי: פלאפון,סיגריות ומפתח
החדר שלי צבוע בצבע: סגול בהיר
הכי טעים ב-2 בלילה: לא אוכלת בשעה כזאת
קבוצת כדורגל: שונאת כדורגל
כשהייתי ילדה הערצתי את: הזמרים ריטה ואדם
התוכנית שאני הכי אוהבת: שמש
בחיים אני לא אכניס לפה: חריף
הרינטגון שלי: טאז עצבני
הערוץ שאני הכי אוהבת: 2- הולמרק
בתיק שלי תמיד תמצאו: פלאפון, סיגריות ומפתח

../images/Emo20.gif תשובות

* 3 קללות שאני הכי אוהב:
סאמק, מפגר ג'רפה * לאי בודד היתי לוקח:
אקח את
מחשב ומיים * כמה זכרונות בסלולארי:
115 * שיא מספר שיחות שלא נענו:
21 * חשבון פלאפון הכי גבוה:
2700 * החיה הכי אהובה:
דולפין ולביאה * אחים ואחיות:
אנחנו 4 ילדים 3 בנות ובן * מקצוע שונא בבצפר:
הסטוריה
* ארץ הכי אהובה חוץ מישראל:
הולנד
* פיצוחים שאני הכי אוהב:
אני לא אוהב בוטנים * טעים הכי שווים בגלידה:
דובדבן * אף פעם לא עשיתי:
צניחה חופשית
* הכי מפחיד אותי:
הכל אני מפחדת מהכל.בעיקר העתיד. * הסרט הכי משעמם שראיתי בחיי:
טרור ברכבת * ענף סורט הכי שווה:
שחייה? * הספר הכי סוחף שקראתי:
אשת איש , זכרונותיה של גיישה * אני לא יוצא מהבית בלי:
כסף ופלאפון * החדר שלי צבוע בצבע:
לבן * הכי טעים ב-2 בלילה:
גלידה או שוקולד * קבוצת כדורגל:
בשביל זיגי חיפה * כשהייתי ילד הערצתי את:
אדם חחחחחח ועוזי חיטמן חחחח * התוכנית שאני הכי אוהב:
אין חיה כזו * בחיים אני לא אכניס לפה:
פירות וירקות בעעעעעע * הערוץ שאני הכי אוהב:
7 * בתיק שלי תמיד תמצאו: ארנק,פלאפון ,לפסגלוס ואיילינר.

למעלה