שרשור הכרות

Katy Cat

New member
../images/Emo77.gif שרשור הכרות ../images/Emo77.gif

אנא שרשרו לכאן את שמכם, גילכם , מקום מגורכם וכל מידע אחר שבא לכם...

BliNk 1 8 2

New member
Me!

שם: שירה
עיר מגורים: רמת השרון
עוד עלי: קיי, אני מ-מ-ש לא טיפוס שנשמע שהוא מתאים לשופינג: אני קצת טומ-בוי, אני מנגנת על תופים, אני אוהבת להקות כמו בלינק 182, גרין דיי, קורן, סליפנוט, לימפ ביזקיט וכאלה... אז הסגנון שופינג שלי הוא פאצ´ים כאלה לתיק, סיכות לתיק, מחזיקי מפתחות, חולצות גדולות של כל מיני חברות כמו HURLEY, ATICUS [מכירים?] והלהקות שאני אוהבת, וגם בגדים של חברות גלישה [O´NIELL - המועדפים עלי.] והינה תמונה שאני מאוד קשורה אליה
למי שלא מכיר\יודע - טום דלונג, בלינק 182.

Gum Cigarettes

New member
אוח דיי. ../images/Emo9.gif

נכון שהוא הרבה יותר יפה ממארק? היה לי ויכוח על זה עם חברה שלי.. כשהיינו בערך בגילך.. בסוף החלטנו שטראוויס הכי יפה. מתאים לו ספטום. איך אהבתי אותם פעם.

אני../images/Emo85.gif חדשה כאןןן:)../images/Emo85.gif

אני גם כותבת בפורום אופנה:) יש לי כרגע בעיה עם האינטרנט אז לא יצא לי לכתוב הרבה :) אני נועה בת 16 מתל אביב כל יום בשנקין
נועה

שלום!! אני מצטרפת!!

קוראים לי מרים
אני בת 15 מירושלים
. האמת היא שאני מתה על קניות אבל עכשיו ההורים שלי בקושי נותנים לי כסף, אז אני לא קונה עכשיו הרבה דברים!! אני אוהבת דובים
ויש לי אוסף על המיטה (יש שם כמה ששמרתי משהייתי בת שנה מרב שאהבתי אותם.. והם עדין במצב תקין
). אני גם מתה על צמידים!! יש לי.. רגע תנו לי לספור שוב.. כמה נקרעו לי היום בטיול!! יש לי 32 עכשיו (לפני שבוע היו 39)!! בכל מקרה, הפורום הזה נראה שווה בהחלט!!
כל הכבוד
על הרעיון!!!!

אנייייייייייייייייייייייי

שם
דפנה
מגורים
חולוווווווווווווון
תחביבים
אין. אני סתם עושה מה שאני אוהבת.... מה אני אוהבת? לקרוא, להיות ב
להיות בבי"ס (אני לא חולה, אני לומדת עיצוב...) להיות פעילה במועצת שכבה ובכלל, לדעת מה קורה כל הזמן בכל מקום (בקיצור-שומעת הכללללללל!!!! באמת! באמת דיברו בצדאחד של הכיתה ושמעתי... וישבתי בקצה השני....)
איציק
134637717
חגיגות בזמן הקרוב
יש! מומולדת 3 חודשים לקעקוע שלי! עוד יומיים (28/11/02)
ולסיכום
אני עיצובניקית חביבה שאוהבת לדבר והרבהההה מזכירה הרבה שיש לי קעקוע, ושאני במגמת עיצוב (מה לא סיפרתי לכם???) וזהו...

היי גם אני רוצה להצטרף

קוראים לי יולי ואני בת 18 וחצי מהצפון הרחוק
אני מתגייסת עוד שבועיים וחצי ואני פשוט מתה על קניות אני לא מאמינה שנפתח פורום שופינג וואו זה נהדר בגלל שאני לומדת לפסיכומטרי ( שדרך אגב הוא ביום ראשון הזה ) לא יצא לי לעשות קניות כמעט חודשיים אבל לפני שבועיים פיציתי על זה ועשיתי פשיטה קטלנית על כמה חנויות וזה היה נהדר

הייי לכולם!!../images/Emo13.gif

אני מורןןןןןןןןן ואני אוהבת קניות..
לא מכורה ...אבל אוהבת...(מי לא?).{יש מקום בשבילי?
} ואני בת 16 וחצי עוד מעט..ואני חברה של השבלולה המתוקיתתתת(המטורייפת) מלמעלה..שהיא באמת מכורה לשופינג!
(שבלולה בשאאאנטי). אני מקווהההה להשתלב פההההההה!!

kiticat

New member
מורני- נדב בא למפגש ביום ראשון?

ובא לך לפשוט על עזיראלי במפגש עצמו? באותו יום אני אהיה עם לי בשינקין!!!!

מממממממ אני לא באה לפגישה../images/Emo4.gif

אני כניראה נוסעת לאילת ... ומה קשור נדב? תהנייייייייייייי בשינקיןןןןןןןןןןןןןןן

למעלה