שרשור הכרות

גמדית

New member
טוב...... אז.... אני!!!

אז קוראים לי דנה ואני בת 14 (במאי 15) ואני בכיתה ט´.... אני אוהבת לרקוד (ג´אז, בלט ומודרני) ו... להיות עם חברות! אני לא ממש מכורה לשופיג אבל אני קונה הרבה.... ת´אמת! אני לא רוצה להישמע סנבית או משהו אבל רוב הבגדים שלי והפיצ´יפקעס (שכולנו אוהבות לקנות) מאירופה. שם אני תמיד מוצאת דברים מהממים שאין בארץ, ואני שוב לא רוצה להישמע סנובית אבל אנחנו טסים איזה פעמיים בשנה אז אני קונה הרבה...
.... ו..... היום נר חנוכה ראשון ז חג שמח לכולן...

Katy Cat

New member
גם אני מעדיפה לקנות בחו"ל..

אבל אנחנו טסים בערך פעם בשנה (בשלושת השנים האחרונות).

יולי זוכרת אותי????

פייייי דיברנו ממזמןןןןןןןןןן את מזל סרטן חח והיה לך חבר(או שעדיין יש לך)ההיתי בעב"עב...גם את ההית!!
זה האיסי שלי עם תרצי... 174115511

*pachanga*

New member
נעים מאוד../images/Emo24.gif

אני פאצ´נגהההההההה
ומזל טוב למנהלת החדשה של הפורום הזה שופינג בהחלט זה התחום שלי ואני הולכת להתנחל פה חופשי
המשך שבוע מצוין לכולם < אגב הפרטים שלי בכרטיס מי שרוצה לדעת >

kiticat

New member
האממ!

אני! בת 17, יוד בתית (למרות שאבא שלי חושב שעם כל ההברזות שלי עדיף שאני אנטוש את הבית ספר- ולא מעניין אותו דווקא שהציונים עלו קצת), שורדת בקושי... מאוד דיכאונית, ובשבוע הקודם הגעתי למסקנה שאני באמת מכורה לקניות שכן התחלתי לארגן מסע שופינג ארוך- של יומיים, ומאז אני במעין היי שכזה. יהיה לו יום שופינג קצרצר מקדים ואחד סוגר. כלומר תוך שבוע אני אבלה 4 ימים בקניות!!!! קיבלתי לא מעט מחמאות על הסגנון שלי שכן אני באמת משקיעה והכי חשוב לי שאני מרגישה הכי נוח שאפשר, ואני חולה על קניות אבל לא מרבה לקנות "סתם" חוץ מחולצות זולות או גופיות אפילו פשוטות. והמחלה האישית שלי היא נעלים!!! ד.א אני מחור בדרום- אשקלון. יש עוד פרטים בכרטיס האישי, ואני מנהלת שתי פורמים כאן- עבע"ב ולינקין פארק.

nice to meet u!

אהלן! אממ...אני מורן בת 14 שורדת בראש העין..(משתדלת..). באופן כלשהו..אני לא יודעת אם אפשר להגדיר אותי מכורה..או שאפשר. תלוי.. אני לא ילך לקניון ויצא משם עם מאה ואחת שקיות. שקית אחת בקושי! כמובן שאין לי כסף משלי...יש לי רק את אמא. והיא קשה..למרותש היא אוהבת את הסגנון שלי ואנחנו לובשות את אותם הבגדים.. אבל..יש לי הרבה דרישות..: אמא בואי לפוקס ליקנות את החולצה הזאתי והזאתי,אמא בואי לבאפלו יש שם נעל פצצה!!,אמא בואי לשוק לקנות חצאית מדהימה,אמא צריך ללכת לשנקין!! וזה לא ניגמר. תמיד יש את ההתלבויות האלו למינהן..וחבל בכלל שאני רואה את זה! אני ידועת מתי שאני הולכת לקניון..אסור לי להסתכל על החלונות ראווה! רק בתנאי שאמא שלי מבטיחה לקנות לי. כמובן שאם יש לי מאתיים שקל ביד אני לא מתאפקת. אבל...וואט איבר. אניתלויה באמא שלי..:( עצוב לשמוע.

MaYo0sH

New member
חדשה!!

חלקכם מכירים אותי מפורום אופנה (
) קוראים לי מאיה, אני בת 15.. הצבע אהוב עליי בבגדים הוא שחור ואדום כמובן

chimchim

New member
הי מאיה גם אני מאיה ו...

משום מה אנחנו תמיד אוהבות אדום. וזה גם שם אדום...לא יודעת...

Katy Cat

New member
שלום לך!

אותך אני כבר מכירה מפורום איפור, אם אני לא טועה. לא?

oh-da

New member
../images/Emo65.gifשמי אוהד

בן 16 וחצי מעכו, ואני אוהב לעשות שופינג של אוכל
וגם בגדים, כשיש כסף

אני מנהלת פורום אופנה- שמי לינוי

ואני בת 19.5 מזל טוב לפתיחת הפורום
אני מאחלת לך המון המון בהצלחה ואני מקווה שיהיה ביננו שיתוף פעולה פורה... שמתי לינק של הפורום שלך בפורום אופנה, אני אגב גם כן חולונית בקבג´ ואני מאוד אוהבת את העיר הזו היא שלווה קרובה לראשלצ´ ולתא´ והכי חשוב יש בה הרבה שקט... לינוי

למעלה