שרשור הכרות

Katy Cat

New member
שלום!

תודה רבה על הברכות. אשים לינק של פורום "אופנה" בימים הקרובים בדף הראשי. גם אני מקווה לשיתוף פעולה פורה! יום טוב,

SlamminDino

New member
שלום אני דינו מה שלומכם? ../images/Emo72.gif

כאמור, אני דינו ואני מאיזור המרכז. וכן, פרדס חנה זה מרכז ולא צפון! אני כבר בן 18 אבל הפורומים האחרים של האהבה וכל הדברים האלה הם למבוגרים יותר, חוץ מזה שאני בטוח שיש פה אנשים בגיל שלי נכון? תעדכנו אותי בנושא כבר... בכל מקרה, אני עכשיו לפניי גיוס. אם תשאלו אותי לאן אני מתגייס אנ יגיד צה"ל כי אלהים ישמור -- אני לא רוצה להתגייס לכח 17!! ( אלא אם כן איזה מסתערב או משהו). בבית ספר לא ממש הסתדרתי בכל מה שנוגע ללימודים בתוך כתה וחומר לבגרויות. לא ממש היה בראש העדיפויות שלי באותו זמן למרות שזה כן היה אמור להיות. בשביל מה יש בית ספר? לפחות נהיניתי עם החברים שפשוט יש לי הזכות להכיר אותם. למדתי בנתניה ורוב החברים שלי כיום הם משם, אז אני מבקר את העיר בזמני הפנוי וזה אומר הרבה!!! החברים אומרים לי שאני מבזבז את הזמן ואולי עדיף לי ללכת לאיזה מסגרת לפניי צבא. Shut your Mouth אני אומר להם ( או לפחות חושב בפנים). כל אחד ייעשה מה טוב לו . אז מה אני עושה בזמני החופשי? טוב, לפניי הדברים שאני יספר לכם על עצמי-- הדברים הברורים שיש צורך להדגיש כל פעם מחדש. לישון!! וזה כיף... אין מי שיעיר אותי בבוקר כמו כל ה 12 שנים בבית ספר. נהנה מאוד מכל זה עד עכשיו. כשאני ער ולא אוכל או רואה טלוויזיה ( סימפסונס כל יום ב 12 בצהריים) אני מתעסק בבייסבול ודברים שקשורים באמריקה ומפות. מלבד שאני אוהב בייסבול יש פה גם פורום בתפוז שאני מנהל וחבר בו!! כולם כמובן מוזמנים להצטרף לחגיגה. ותאמינו לי שזו חגיגה... גם מי שלא יודע בייסבול עדיין יכול ליהנות שם. חשוב לי לציין שסיינפלד היא סדרה גדולה ופשוט אין ממש תחליף לאנשים האלה שכבר לא עושים עוד פרקים. חברים היא סדרה פופולארית אך לא מהמועדפות עליי משום מה. כולם אוהבים את ריימונד היא סדרה טובה מאוד שאני גאה להיות חלק מקהל הצופים שלה מדיי פעם. לאחרונה אני רואה סדרה ושמה נורם בערוץ 3 במשהו כמו 1 בלילה. סדרה מאוד חמודה לטעמי, והאיש , נורם מזכיר לי כמה מחבריי הטובים. כבר לא רואה את המשחקים של מכבי כי פשוט אין לי חשק לכל העבירות ששורקים. האן בי איי היה פעם החיים שלי, היום הניקס כבר דפוקים והליגה נהפכה להיות שכונה אחת גדולה עם שחקנים טובים ( מכל העולם גם אני מוכרח לציין, וזה דבר טוב) אין לי בעייה עם הלייקרס שלוקחים את האליפויות. יותר מעצבן האנשים שכל הזמן בוכים עליהם. תהיה תחרות באן בי איי השנה אני מאמין, ואם לא אז פשוט יצטרכו לשלוח מישהו שיפצע אותו( את שאקיל). כדורגל אהבתי עד שעזבתי את היסודי וגיליתי שהספורט עוסק ב 22 אנשים שמסתובבים ורצים אחריי כדור ומנסים להבקיע רק כשבא להם. אין ליגה אחת דומיננטית כיום בעולם וזה מאוד פוגע ברמה. ראיתי יותר מדי משחקים של 90 דקות ובזבוז זמן טוטאלי מכדיי לאהוב את המשחק שבנוי על מהמרים וכל המשחקיי כסף האלה. רק בגלל זה אנשים סובלים תיקו בכדורגל!! טניס הוא ספורט יפה שאני נהנה לראות מדי שנה בווימבלדון ולשחק עם אחי וחברים כשלא לוקחים ממני כסף !!! אני בא עם שער פתוח למגרש כשחם מאוד וכשמישהו ראה אותי הוא ניגש אלינו ורצה כסף. That Pisses me Off . הספורט הוא תחביב עיקרי אצלי אך לא ממש כשזה נוגע לספורט בישראל. העיניינים כאן מנוהלים בצורה כזאת ששומעים רק על אלימות , קללות ועוד ונדליזם. זאת לא ביקורת... פשוט עובדה! ועד שעושים תכנית ספורט בערוץ 2 מביאים את רון קופמן שיטיח בכל האנשים שמנסים לקדם את הספורט בישראל. רק תלונות יש פה! איפה הפירגון לאנשים כמו אנה סמשנובה שהופכת להיות אחת משחקניות הטניס הטובות בעולם. רק שהיא תפסיד אנחנו נשמע עליה. על ההפסד לאוסטריה( 1-1 איתם היה הפסד) דיברו שנים בטלוויזיה. גם נילסן לא הצליח לשנות פה שום דבר. בטח שלא!! לוקח זמן והמון עבודה בשביל לשנות את המערכת ואת הצורה בה אנשים מתייחסים לדברים. עוד משהו לגביי כדורגל-- האירופאים עכשיו שולטים עם הליגות שלהם אבל האפריקאים עם תזונה נכונה ומספיקה ישטלתו על הכדורגל אם נרצה או לא ( אני רוצה) וביחד איתם אפשרות לאמריקאים אם רק יחשבו שזהו ספורט של גברים. ברצינות, בארה"ב זה ספורט של בנות ונשים. לא ירידה היא כוונתי!! ממש לא.... נבחרת הנשים של ארה"ב בכדורגל איך לאמר--- Kick Ass!!! מאוד טובות! לגביי מה שקורה בארץ... שום דבר לא מפתיע אותי ביחסם של הערבים אלינו. הפלשתינים הם הנסיון של מדינות ערב להשמיד את מדינת ישראל, פשוט יטעה מי שיחשוב אחרת. הפוליטיקה פה כל כך חוצה בינינו, בין עם ישראל!! אל לנו לתת לפערים פוליטיים להפריד בינינו, אני רואה כל כך הרבה טוב בעם הזה. יש לנו את היכולת להתגבר על הדברים האלה ובטח שעל אויבינו הקמים עלינו מדיי דור. מאוכזב מאוד לגביי תוחלת החיים של עראפאת וזוהי אולי הודגמא הכי טובה כיום בעולם לשאלה אם יש צדק בעולם. כמובן למי שמנסה להוכיח שלא תמיד יש צדק. המחבל הזה צריך להיות כבר מתחת לאדמה על כל הדם ששפך ולא רק שלנו אלא גם דמם של הערבים אותם הוא אמור לייצג. כמובן שאני כועס על הישראלים והיהודים שהוא אחראי למותם!! אם לערבים לא אכפת שאנשים משלהם נהרגים למה שלנו יהיה אכפת? המדינה הלחוצה היא משהו שנראה בכל תחומיי החיים כיום. אורח חיים כזה הייתי אומר נכפה עלינו משכינינו הרוצים בהעברתינו ובמותנו!! הישראלים מאוד ערים למה שקורה סביבם, בניגוד אולי לאנשים ממקומות אחרים. צריך להיות בשביל לשרוד כאן. הביקורת כלפיי ראשיי ממשלה פה היא גדולה מדי ויש זלזול מוחלט בכנסת ישראל שבירושלים לכל דבר שקשור ביחסים בין אנשים. אנשים ממהרים להכנס למשפטים של האנשים אותם הם מראיינים ולא לתת להם זמן להירגע. לכן, אני רוצה לאמר מילה טובה על התכנית של מני פאר בערוץ 10 עכשיו שהיא שינוי של הנורמה אלינו הורגלנו. המתחרה של מני פאר, יצפאן מעניין אף הוא בנסיונו להביא את סגנון ג´יי לנו ודיוויד לטרמן לארץ. לצחוק קצת על המצב יעשה טוב לאנשים-- זה קו המחשבה. התחפושות שלו פשוט מעולות ! החומר לעומת זאת רק מוריד את הגיחוכים שצצים מההסתכלות על התחפושות. מדינת ישראל צריכה לשאוף לשלום תמיד, וזוהי כן המשאלה של כל אחד שחי במדינה!!! היחידים שאינם חפצים בכך הם הערבים. ואני לא מדבר על אינדבדואלים. למה אנחנו צריכים לשנות ממשלה? שהם יחליפו את עראפאת!!! שיקומו האנשים שרוצים שלום ויעמדו על שלהם. הם לא ייעשו זאת מפאת " ונשמרתם מאוד לנפשותיכם". מי שקם על מנהיג במדינות ערב לא חי! כולם יודעים זאת, בטח שמי שחי שמה. פתרון למצב לא יבוא על ידיי אף מנהיג ישראל. זה שטויות מה שכותבים שהאיש הזה או האישה ההיא יביאו שלום. צריכים שתיים לטנגו. בן הזוג שלנו פשוט לא הגיע. האם אפשר לכפות עליהם את הריקוד המשותף? עם מצריים אומרים שזה פעל. מה שקורה היום במדינת ישראל הוא דבר שאסור שייכנס לנורמה החברתית והתרבותית. פיגועיי התאבדות הוא דבר שהערבים יצטרכו לשלם עליו ביוקר. ואני מדבר על מחיר עזיבת עריהם למקום אחר. אם לא ירצו שכנינו לחיות פה עמנו, יצטרכו לעזוב בעל כרחם!! אנחנו גם יכולים ללכת לארה"ב. יש הגרלת גרין קארד למי שרוצה. ותאמינו לי-- עם כל הדברים שאני אומר פה, אלה פשוט מילים של חיבה למדינה שאנחנו כל כך אוהבים!! המדינה שלנו היא ארץ ישראל וחזרנו אליה עכשיו בשביל לחיות בשלום עם מי שיהיה חפץ בכך! חברים, אני מצטער על המילים הארוכות. סתם רציתי לכתוב איזה משהו. דברים שלא תמיד אני יכול להגיד ליד חבריי כי אף אחד לא רוצה לשמוע. כן, אני עושה את כל השטויות שבעולם איתם. ואני מודה-- עיני אכן טמועה בשיכר! לא יותר מדי, אבל בירה זה פשוט טוב... תבואו לפורום בייסבול ותראו למה. בכל מקרה-- אני רק רוצה להגיד שאם מישהו רוצה להתכתב איתי הוא או היא מוזמנים מאוד ואני אשמח לדבר עם אנשים בכל נושא שהוא בעולם. היי, יש לי זמן!!! יום טוב לכולם ושמח להכיר אתכם!!

Katy Cat

New member
חחחחח....

אני ממש מקווה שלא כתבת את זה במיוחד בשבילינו :)

אני חדשה:)../images/Emo41.gif

יש כאן בטח אחרות שמכירות אותי מפורומים אחרים
אז בקיצר אני חדשה!!!
קוראים לי ענבר אני בת כמעט 12 מפ"ת וחולת שופינג

שלומלום ../images/Emo70.gif../images/Emo39.gif../images/Emo77.gif

גם אני הצטרפתי לפורומכם הקט היום
ופרטיי הם (תופים....
) :
שם : רעות
עיר : אילת דברים עליי :
חוץ משופינג אני חולה גם על פו הדוב, המורדים, מדבקות ובובות פרווה
אני די פסיכית
אני חולה על הפורומים של תפוז ועל האמוטיקונים
וזייהו

space girl

New member
גמאני רוצה ../images/Emo9.gif../images/Emo70.gif

פורום שופינג - אחלה של רעיון
אז קצת עליי :
שם:אור
)
עיר :תלביב - מעצמת הקניות של ישראל
כמו כן
דריה זו הסידרה הכי טובה בטלוויזיה
נירוונה הלהקה הכי טובה
הגראנז´ לא מת ( הפאנק כן , לגמרייייי
) ו...כמובן
חורף לשילטון
מה שנקרא
I AM ONLY
HAPPY
WHEN IT RAIN
ו...סייהו

וגם אני!!!!!!!!!

אוקיי שם:תמי גיל:11, 11 שלושה שבועות ושש ימים (עד לבת מצווה אבל מי סופר?) תחביבים: בגדים ציור ובריטני

אני עידו

ואת מכירה אותי מימים עברו אז למי שלא מכיר אותי א ני עידו טל לומד בביצפר של קטי !! אבל היא לא נחמדה אלי בביצפר אבל לא נורא כי גם באייסייקיו היא לא נחמדה אלי אני בן 15 גר בחולון כמו קטי שלא מתייחסת אלי ותבואו לשברולט אנשים !

BjiJiNaaA

New member
א-נ-י-../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif../images/Emo137.gif

אני יהלי, בת 12..חוללללללללללההה על שופינג, ובלאט..

חייבת!

פשוט חייבת להציג את עצמי לפורום הענק הזה! טוב, גם אני חולה אבל ח-ו-ל-ת-ק-נ-י-ו-ת-! ככה שיש לנו כבר הרבה דברים במשותף.
שם:הדר
מגורים:חיפה...לפחות פעם בשבוע בגרנד...לפחות לראות את קולקצית החורף הבאה...
עוד קצת עלי:אממ..בואו נראה, אני מאוד אוהבת אופנה, ואפילו ינסה כנראה להתקבל לויצ"ו לאופנה...לפחות לנסות! אממ...החנות מכנסיים האהובה עלי (ותקראו לי מטורפת) היא ציפי...ואני יודעת איכות חרא בלה בלה בלה...אני פשוט מתה על הסיגנון הזה
והדבר שאני הכי אוהבת לקנות זה חולצות ויש לי אוסף ענק! תמיד שאני הולכת לקניות ומודדת חולצה...אני אומרת "מה איכפת לי, מקסימום תישב בארון ותעלה אבק" ככה שיש לי המווון חולצות שלא לבשתי בחיים שלי! אוו...ואני חולה על גרביים!! יש לי מליוני גרביים! (אבל אף פעם אני לא מוצאת זוג...
) וזהו...זה נראה מספיק... חג שמח לכולם!ותאכלו הרבה
למרות שזה משמין...דיאטה ממחר אחרי הכל

noa462

New member
הלו אנשים!

תתחדשו על הפורום
קוראים לי נועה ואני בת 15 בכיתה י´

למעלה