חרם צרכנים על רוזן & מינץ

gili171

New member
תשובה לאלונה

מרידה באמת אופניים יפים אך הם כבר לא אצלי. שידרגתי את עצמי ליבואן אחר והיום אני על הארו X2 2005. לגבי הבולם והיצרן בטיוואן.... את צוחקת ? !!! אני לא חושב שמישהו בכלל פנה אליהם. אני רק אמרתי שאני שולח העתק של מכתב אליהם והם מיד חזרו אלי . ועוד מארה"ב ועוד השותף הבכיר של R&M . לפני שנה וחצי או שנתיים מרידה כיכבה במכירות של רוזן מינץ ןהעלתה אותם ליבואן המוכר ביותר. כמו שאמרתי : כשהכסף טוב.. למי איכפת שכואב וצריך עזרה. לגבי טכנאי ההידראוליקה שלי.... תתקשרי אלי ואני אסביר לך . 052-4746194 .

אמאמ1

New member
הבל שטויות

אני לקוח של רוזן ומינץ ואני רוצה להגיד שהשרות והמוצרים שלהם ברמה גבוהה ורצינית ואם למשהוא יש בעיה צריך לבדוק את העניין לגופו ולא לשלול ישר

אספנות

New member
אתה טועה בגדול ולמטבע יש שני צדדים

ברצוני להודות על השרות שאני מקבל בחנות מינץ בקרית מוצקין, במיוחד לאשר שתמיד מפגין קודם כל אהבה לאופניים ורצון טוב וסבלנות. נותן לי טיפים כל פעם איך לשפר את הרכיבה , אני חושב שזה מגיע להם, וזה לא פרסום זו דעתי האישית עדיין לא נעזרתי בשום שרות אחר למעט חיפוש על רכישה של אופניים, בכלל הענף הזה מסביר פנים לא כמו בתחום האופנעים שיש "כאסח" מדי פעם בין המוסך /שרות והלקוח גם באלון הגליל נתקלתי ברצון טוב וסובלנות מדהימה כאשר חיפשתי אופניים לרכוש מה לעשות לא קניתי שם מי ייתן ושרות שכזה נקבל תמיד ושלא יהיו אכזבות ושלא יהיו אכזבות מעניין אם זה כך בחניות אחרות? נ.ב אני לא מבין גדול בענייניי מחירים ע"פ אנשים שכן מביניים, קיבלתי מחיר טוב מאוד והגון עבור הרכישות שלי

למעלה