International Assassin מאי 2022 – סיכום חודש 🎶🐳🍓📕🎲🐘😤💥👒

מילי08

Well-known member
סדרות החודש:the...לא סתם, CRITICAL ROLE
:-D העיקר שאתה עקבי
|אגס|שחקני החודש: דייויד טננט ,
תמיד. אבל ראית אותו במשהו מיוחד החודש?
לא משנה, ענית ללונה
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!):אני אומר SHOOT
:-D
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר?לחבק
לחבק נראה לי קריפי מידי
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?
מעולה!
חחחחחח:-D:-D ככה אני רואה את זה:
:-D אבל כשזה סטיב בושמי זה תמיד עובד (וצריכה תזכורת מאיפה זה)
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): נראה לי שהאנושות תגיע לסופה לפני. או שלפחות כך אני מקווה :-D
כן יהי רצון ונאמר אמן
|קרקס|כריס מועדף? כריס(טינה) אפלגייט ;)
איזה פורום של מתחכמים יש לנו כאן
|אגס|סדרות החודש: אוזרק, האנטומיה, הפלאש, הישרדות ארה"ב
|אגס|סרטי החודש: חצי מ 'החברה הטובה שלי אנה פרנק'
|אגס|שירי החודש: ---
|אגס|ספר החודש: ---
|אגס|דמויות החודש: לאף אחד לא מגיע אזכור באמת
|אגס|שחקני החודש: ---
|אגס|קראשי החודש: ---
|אגס|ציטוט חודשי: ---
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): ---
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: ---
איזה חודש עצוב. איך אפשר לשמח אותך?
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: אלכס חולה אהבה
זה למשל סרט שעשה לי קרינג' כבר כשצפיתי בו כילדה. בעיקר הרומן המבחיל בין המתבגר לבוגרת
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? מניח שעם טלפורטציה אפשר פשוט להתקדם קילומטר שוב ושוב, אבל בטח בסופו של דבר אתעייף, ועם מזל כמו שלי זה יקרה באמצע הים.
תכתוב פתקים בטלפון כמו מילי
שיטה מנצחת
האמת? אחת הדמויות המשעממות :sleep:
:-0 :-[ אני כבר לא אוהבת אותך
מזכיר לי שבדיוק ראיתי ששוחררו הקלטות חדשות מיום כיפור:
השיר היחיד שלו שאני יכול לחשוב עליו
שיר מהמם אבל באמת אתה לא חושב על שירים אחרים שלו?
כמו היום הולדת שלו או היום נישואים שלו?
כבר גילגלו לך עיניים?
אניוואי זה היה לילה שלם של הופעות של רוק ישראלי, (אביב גפן, עברי לידר, ברי סחרוף, משינה, היהודים, מרסדס בנד, מוניקה סקס, שייגעצ, מופע הארנבות של ד"ר קספר, איפה הילד ועוד באזור הזה) זה רק התחיל ב11 ונמשך עד איזה 7 בבוקר.
מי היה מאמין שפעם רוק היה מוזיקה אהובה כאן. איפה הימים האלה
אני קצת מרגישה מרומה, למה לעשות שאלות שאת בקושי יודעת איך לענות עליהן?
מידי פעם אני כותבת לעצמי שאלות לאיזה שאלון עתידי שאני אעשה, וברור לי מראש שיש שם שאלות שאני לא אדע מה לענות עליהן |פנים| אבל עדיין מעניין אותי לשאול..
חוץ מזה בגיל הזה שאת חצי רגל בקבר חצי שנה לפה/לשם לא משנה הרבה|בוקס|.
:-D. תכלס
גם אני, אבל רק כי אני בלתי נסבלת וזה עלול להיגמר ברצח שלי אם אני אלך עם עוד אנשים.
:-D לקנות בגדים זה סיוט

טרילילי טרילילה, עמוד 3 נגמה (ר)

מילי08

Well-known member
גם לי לא, אבל לאכול עם ספר זו עברה שדינה מוות בספר החוקים שלי(שלא נדבר על החרדות, מה יקרה אם תכתימי את הספר?)|פטיש|.
:-0 זה מתענוגות החיים אבל. הופך את האכילה המשעממת להרבה יותר מעניינת (אבל כן, יש לי נטייה עצובה להשפריץ :-( להגנתי ייאמר שאני גם נוטה ללכלך חולצות כמו ילדה קטנה..)
רוב הספרים שקראתי בצעירותי מוכתמים מאוכל, כי לא היה אצלי דבר כזה לאכול בלי לקרוא.
אבל תגידי לי לפחות שכשאת לבד בבית ואת אוכלת, זה עם טלויזיה דלוקה, או עם אינטרנט.
כי אם יש מצבים שאת אוכלת לבד בלי שום אמצעי בידור, אז... אני לא יודעת מה להגיד על זה... זה פסיכי לגמרי!
בדיוק!!
ורק שתדעו שתוך כדי מעבר על התשובות שלכם הכתה בי המחשבה איזה ראנט איכותי יכולתי לכתוב על האירוויזיון אם היו לי את הכוחות הנפשיים לראות את זה.
ואני הייתי שמחה לקרוא
יש לך עכשיו סיפור עצוב למקרה שתהיי בתוכנית ריאליטי.
:-D. באחת ההודעות הקודמות שלי מהיום ציינתי טרגדיה נוספת, אז אני מוכנה ומזומנה לריאליטי
איזה כיף לך שנולדת בשנה עגולה, הכי קל לחשב את הגיל תמיד ככה.
זה יופי לאנשים שיודעים לחשב בלי בדידים. אני לא מהאנשים האלה. בשביל זה הומצא המחשבון
אני לא יודעת אם זה קשור לשפם או רק לשיניים, אבל הוא ממש דומה לארנב! חמוד אבל ארנב.
חח, יש בזה משהו
"לא כתבתי לי כלום בפתקים" - מילי08, מאי 2022
:-D צחקתי בקול
למסעדה לארוחת ערב גם אני לא אלך לבד, אבל בית קפה בבוקר-צהריים - גם לא?
האמת שהבעיה היא שאם יש לי אפשרות לא לצאת מהבית אני כנראה לא אצא (צב. כבר אמרתי פעם), אז הלבד זה בעיקר תירוץ
מסקרן אותי מה הסיבה. משהו ספציפי שהוא אמר?
גם אני לא מתחברת לליאור שליין. הוא לא יודע לספר בדיחות והטונציה שלו מעצבנת. אבל הדעות שלו במקום הנכון והוא הבנזוג של מירב מיכאלי אז יש לו גם פלוסים
אני שמחה שהעלת את זה כי זה עניין שתמיד מציק לי בקשר למסע בזמן (שזה גם סוג של טלפורטציה). כלומר מכונת זמן שרק מעבירה אותך לזמן אחר - איך היא קובעת איפה אתה תהיה במרחב? אם זה רנדומלי אז רוב הסיכויים שתמצא את עצמך באמצע החלל החיצון ואפילו לא בתוך גלקסיה.
אם זה ל"אותו מקום" שהיית, אז מה ההגדרה של זה? אותו מקום ביחס למה? אם זה אותו מקום "על פני כדור הארץ" אז יש את הבעיות שציינת ועוד (במקום שבדיוק נמצא בו מישהו אחר, מה יקרה?) אם זה ביחס למרכז היקום (הבנתי שאין דבר כזה למרות שלא הבנתי למה) אז כנ"ל וגם סיכוי טוב שכדור הארץ בכלל לא נמצא שם ושוב אתה בחלל, או שאתה תהיה בתוך האדמה או בשמש.
הכל נכון, אבל בחייאת, לחשוב זה רע. רצוי להימנע כשאפשר
מה,באמת? ושמדברים בטלפון, צריך לאמר גם "ביי" לפני שמנתקים? לא פלא שתמיד מעירים לי על זה
:-D אתה מאלה? יא מעצבן
1653140342358.png
מסתבר ששכחתי להגיב על זה כנראה אמור להיות כאן :-D ובחיים לא הייתם עולחים על זה בעצמכם אם לא הייתי טורחת להסביר
אנחנו ברוגז. אל תסכים איתי! או שתסכים איתי שהוקאיי מהמם ומושלמי
תודההההההההה סופסוף מישהו פה שמע על הדבר הזה שכל המדינה שמעה עליו בשנים הרלוונטיות שרובכם הייתם בגיל המתאים בחלקן!!!!!|חבול| [רוק עצמאות]
אומרת שוב - לא שהלכתי, כן? הייתי ונשארתי האדם המשעמם ביקום. סורי דילן, כבר התחתנת איתי ואבוד לך
הם באמת טובים, ובעיקר טובים לעצלנים דווקא כי לא צריך הרבה מאמץ.
מבחינתי אפילו לחתוך/ לקלף זה עבודה מיותרת
לחבר של ההורים שלי יש האסקי והכלב הזה יכול לנהל איתך שיחות שלמות:-D:-D:-D:-D.
:-D |מאוהב|
אנחנו אמורים לעשות פתקים גם לחברי הפורום? אני בקושי מסתדרת עם שלי|חבול|
אוף אצלנו כבר התחיל להיות חם מידי בבקרים ועכשיו להתעורר ב-7 בבוקר להליכה זה לא מספיק מוקדם כי כבר אז השמש מעצבנת;-(
העיקר שמאשימים תמיד שישראל ממש חמה
באיזשהי תקופה בחיים שלי כשהייתי סטודנטית ענייה אחרי צבא, עבדתי באיזה בית קולנוע ויצא לי לראות לא מעט סרטים ישראליים. ונראה לי שחלקם אפילו לא היו רעים. אבל אני לא מצליחה להיזכר בשם של אפילו אחד מהם. אז קיוויתי שאתם תרשמו פה שמות של סרטים שאולי יזכירו לי שצפיתי בהם.
:-D סנג'רית
זה נראה לי כמו משהו שהחתולים של מילי יעוללו לה:-D
כאילו לא בהכרח הקטע שלה עושה עמידת ידיים, אלא נגיד היא מגיבה פה בפורום במשך שעה ואז החתול בא, דורך לה על המקלדת, מוחק הכל ולוחץ שלח
הנה דוגמא. מנקה את הבית. ואצלי נקיון (כל שבוע!) זה קרצוף כי חתולים. משפשפת את השיש במטבח ומבריקה את הרצפה וכמעט מסיימת לשטוף כשכל הבית אמור להיות נקי (ולשם שינוי הם לא החליטו לטייל בכל הבית אחרי שדרכו בשלוליות הרטובות) ואז אני שומעת קול נפץ. רצה למטבח ומגלה ששברו לי כוס זכוכית ועכשיו צריך גם לנקות שוב השיש וגם לשטוף שוב את הרצפה כי יש מלא מלא מלא רסיסים :-[.
העניין הוא שזה לגמרי אשמתי כי הנחתי כוס על מדף שהם מטיילים עליו |פנים|
אני לא יודעת למה אבל זה הפתיע אותי. [ניק בחר באוונס]
זה מפציע כי מדובר על גבר ולא על חתן בר מצווה
מענין אותי אם אתה יושב איתו ומתפנגריל על טום לידו, או שאתה מעמיד פנים שאתה שם בשביל העלילה.
:-D :-D
אני חושבת שכולם צריכים לאמץ את המסורת הזאת ולעשות לנו יפה בעיניים ולא רק פעם בשנה כשניק נזכר לפתוח שרשור חתיכים.
כן אבל אין לי סבלנות לאינסטגרם אז אני בונה עליכם
זה נשמע מספיק מענין בשביל שארצה לצפות בזה. אבל בינתיים אני מחויבת לבינג' של פרינג' שהולך טוב יותר ממה שקיוויתי כי סהר ממש נהנה, אז אנחנו צופים באיזה 3 פרקים ביום (ובהתחשב בהפרשי השעות בנינו אני חושבת שזה מכובד מאוד. אם השם שלנו הוא לא לונה ז"א.)
כל הכבוד
ואין סיבה לא להנות מהסדרה (חות מהעונה האחרונה ואני מתכחשת אליה)
לא הבנתי מה הולך פה. לכולם כאן נשמרות התמונות באופן אוטומטית בגלריית התמונות של הטלפון?
זאת ההגדרת מחדל (ותודה לצוקי :-[) אלא אם משנים
איפה שירי בלוק שתעריך את התשובה שלך??
איפה שירי בלוק. נקודה.

בום! עמוד 4. דרופ מייק

נראה לי מכובד להיום. צריכה לבצע את מה שהבטחתי בתוכניות לסופ"ש

Lion_Heart

Well-known member
:-D העיקר שאתה עקבי
תודה!
תמיד. אבל ראית אותו במשהו מיוחד החודש?
לא משנה, ענית ללונה
אה, אוקיי

לחבק נראה לי קריפי מידי
לא לי|חיבוק|
:-D לקנות בגדים זה סיוט
מה ש נכון נכון

LeAnnDylan

Well-known member
ובנוסף שם המשפחה שלה הוא קלארק!
נכון, אבל זה Clark בלי E בסוף כמו שכותבים בקלארק של ה-100. לכן הפאנדום של קלקסה תמיד יצרו פאנפיקים כאלה שכאילו קלארק של ה-100 עברה לעולם של אימת המתים ושם לדמות שלה קוראים Elyza Lex (שלמי שלא עוקב באדיקות, לשחקנית של קלארק קוראים Eliza, שזה משחק על אותו משקל שלשחקנית של לקסה בעולם של אימת המתים קוראים Alycia ולדמות שלה Alicia. ופשוט הורידו את ה-A בשם של לקסה כדי ליצור לה שם משפחה)
עונה, 2. נראה לי בפרק שהן ברחו מקינג קונג.
לא סתם את פליימקיפה|מאוהב|
אני חושבת שכן יש הבדל בטעם אבל אני לא מספיק מומחית להגיד מה.
סביר להניח שיש, אבל הוא לא כזה משמעותי אם לא שמתי לב.
:-D:-D
חחחח אם היה לך את הבדידים שלךךך היית מגיעה למסקנה הזאת לבד אחרי שכבר חודשים אני מתבכיינת לכם שאני בת 30. 2022 - 30 = 1992.
סתמי כבר יא פג, לכי שבי עם יעל בפינת ליטוף ותחכי למטרנה שלך|שפם|
עצלנות היא שמי השני (נזק הוא השלישי)
רואים שאת הפליימקיפה שלי, אפילו ירשת ממני את השמות האמצעיים שלי:-D
ארררר אוף. קשה לא להגיב בזמן. לא יודעת איך ניק עומד בזה באופן קבוע. אני לא זוכרת על מה הגבתי ועל מה לא ואני הולכת לאיבוד :-(
אם זו לא טרגדיה קיומית, אני לא יודעת מה כן.
אוף, אני רוצה להגיב לך כי זה נראה לי חצוף לא להגיב לאישתי. אבל מצד שני אני לא רוצה לעשות לך עוד הודעות שתצטרכי להגיב עליהן וזה סתם יהיה יותר מייאש עבורך|חבול|
אז אני אחכה קצת, שיהיה לך הספק גדול יותר, לפני שאני אפיל עליך עוד עמוד של תגובות:-D

מילי08

Well-known member
החלטתי לנסות להגיב לפחות על כמה הודעות בעמוד ואולי ככה יהיה לי קל יותר לסגור פערים.
אז הנה אני מנסה

את הוספת את האיקס? כי זה קצת מצחיק שמחקת את המילה אקס עם איקס:-D
חח, גם אני שמתי לב
ודברים תקופתיים זה פיכסה. הם מדברים מוזר, מתלבשים מוזר ויש להם שיער מוזר. את יודעת כמה קשה לי לרייר על חתיכים/חתיכות ככה?!
אני לא יודעת על מה את מדברת
👇

אני מתעלפת רק מלהסתכל בתמונה
|מזיע| |מאוהב|
בסוף מתגלה שכל המשפט היה מכור מראש כי השופט והבלשים ניסו להסתיר את המעורבות שלהם בסיפור (גם הם שכבו עם האישה הבוגדנית) ותלו אותו סתם כי בעצם אחותו היא זו שרצחה את החבר שלו וגם את אשתו (כי שניהם עשו צחוק מאח שלה) היא (האחות) הספיקה להעלים את הגופה של האישה, שמעולם לא נמצאה וכולם פשוט חשבו שהיא עזבה את העיירה מהבושה, אבל בדיוק כשבאה להיפטר מהגופה של החבר, אח שלה נכנס וראה אותה וכדי שהיא לא תיכנס לכלא הוא אמר לשוטרים שהוא רצח אותו וגם כשאחותו ניסתה לשכנע אותם שזו היא שרצחה אותו, הם לא רצו להקשיב לה ומיהרו להוציא אותו להורג כדי להיפטר ממנו.
כל זה בשיר אחד?! :-0
אם היה אפשר הייתי מתנקשת בחייו של תפוז
ממש!
לא ראינו כלום משותף:-(
בגדול כמעט ולא ראיתי תכנים משותפים עם אף אחד החודש. אבל פה ושם אני רואה FBI. את רואה גם או שרק SUV?
את רשמת פטנט על הפתקים ואת לא משתמשת בהם?! וטפ מילי
הולכת לעמוד בפינה ולחשוב על מעשי
חזרתי
נראה לי עשית לנו ג'ינקס;-#
אני ידועה בג'ינקסים שלי
אני מאוהבת בך:-D
בחזרה |מאוהב|
חח ככה אני מדמיינת אותך עם החתולים:-D
רק פחות חמוד כי אובייסלי פנדה > חתול
פנדות הם לגמרי גושי מתיקות על ואין הרבה דברים שלוקחים את זה, בעיקר כמו שרואים בסרטון.
אבל כן, זה די מזכיר את מה שקורה אצלי בבית
לא יודעת אם יש איזה רפרנס שאני אמורה להבין אבל יש שם בילי אז|מאוהב|
בדוקטור הו רוז (בילי) תמיד דיברה על השיער המהמם של הדוקטור (טננט)
ניק גונב לעדי חצי שאלון ואני גונבת לה את החזיר. מה עוד נשאר לה בחיים? :-D
איך מישהי שכל שבוע מביא שיר של נועה קילר מביאה עכשיו כאילו אמנים (החודש את צודקת)
:-D שאלה טובה
|פנים| דיברתי מהר מדי
לך מפה!!!!!!!!!!
@מילי08 לצדי וזה הכי חשוב
בדיוק. זאת הכרזת מלחמה (אם רוסיה יכולה אז גם אני יכולה!)
חייבים לציין את חנה לסלאו בסרט [בגבעת חלפון]
כן, הסרט עדיין מציג נשים בצורה מיושנת אבל לא הרבה יותר גרוע מאיך שעשו את זה באותה תקופה. אז זה גם משהו
יש פה הרבה עם חוסרים בסרטים ישראלים
צריך לעשות איזה צפייה משותפת בסרטים ישראלים
רעיון טוב. תני לי רק לפתוח את היומן ולראות מתי יש לי זמן
שמעתי שזה מגיע מחר [שלום עולמי]
התקשר מנתבג. כרגע מעוכב במכס
בין הסרטים הבודדים של אבי נשר שאני ממש אוהבת
כן.. גם אני לא התחברתי מאוד לסרטים אחרים שלו. אולי סוף העולם שמאלה היה חמוד
תודה לך! |מאוהב|
|תוהה| אני רק אציין שאני אדם בוגר ואני מסוגלת לעבור ארוחה ולאכול עם מזלג ולא ללכלך את המסביב
אז רק אני מלכלכת לי את החולצות? (בעיקר עם ארטיק/ גלידה שוקולד)
אלן הוא מתוק, ומי שלא רואה בובה רוסית רק בשבילו מפסיד
יאפ!
מותקל'ה אני מוותקי הפורום, פשוט לקח זמן עד שהתחלתי אשכרה לכתוב פה
תוכיחי!
מי אמר למי ומתי
זה לא תירוץ. את יכולה לתת מישהו. אגב גם דמות ספרותית מותר. אם את בקטע של ג'ינג'י גבוה (אני לא מדבר על רון, הוא עדיין ילד, אבל יש לו אחים גדולים)
*אגב, היום קיבלתי עצה לנסות לאתגר את עצמי בלצאת ממקום הנוחות שלי לפעמים. ומה שהחלטתי לנסות זה ללכת לקולנוע לבד. זה לחלוטין מחוץ לאזור הנוחות שלי. אבל גם לא באופן מטורף.
וואו, כל הכבוד.
אני מנסה לשכנע את עצמי ללכת לסטריינג' לבד אבל בינתיים אני נכשלת
ו לחלופין סרט גרמני טוב. אחרי הכל, בלעדיהם יכול מאוד להיות שלא הייתה לנו מדינה.
Run Lola Run הוא מעולה
שכחת את אריק איינשטיין. הוא המציא את תורת היחסות וגם את אדון שוקו.
(בווטסאפ ווב יש עכשיו אפשרות לסמן אימוג'י ישירות ליד הודעה מסוימת. הלוואי שיעשו את זה בתפוז [ועל הדרך שחלון התגובה יהיה צף כדי שנוכל לעמוד איתו ליד ההודעה שאליה מגיבים במקום לגלול כל פעם {לא, עדיין לא הפנמתי שאני יכולה לסמן מראש את כל ההודעה ולהגיב ע"י אנטר}] 1653203262209.png )
רגע, אבל חשבתי שבנות אוהבות ללכת לשירותים בקבוצות... :-P:
זה באמת קטע לא ברור. לא בקבוצות אבל בזוגות.
מתישהו ביסודי התיידדתי לאיזה עשר דקות עם ילדה שלא היתה קשורה אלי בשום דרך. פעם אחת באתי אליה הביתה ונחרדתי כשהיא הלכה לשירותים וקראה לי לבוא איתה! סירבתי ונשארתי בחוץ אז היא פשוט השאירה את הדלת פתוחה והמשיכה לדבר איתי ולא ראתה שאני מזדעזעת עד עמקי נשמתי הענוגה. נדמה לי שבשלב מסוים אמא שלה ואחותה נכנסו גם כן (זה היה שירותים בחדר אמבטיה)
עכשיו אני נזכר שבעצם הייתה סדרה בשם Cleopatra 2525 שבה אישה מתעוררת מהרדמה רפואית של 500 שנה
ג'ינה טורס אפילו שיחקה בתפקיד ראשי בסדרה.
ושיר האינטרו הוא אפילו סוג של עיבוד לשיר הידוע. מצחיק שנראה לי שכשראיתי את זה (לא הכל, אבל כמה פרקים לפחות) (בסביבות שנת 2000) אז לא נראה לי שידעתי בכלל על השיר האמיתי.
וואו, זה גרוע בכל כך הרבה מובנים
לא חוויתי את זה בעצמי, אבל שמעתי מאחותי שבהיי טק שכשיש אורחים מארה"ב, או כשהם משתתפים בשיחת זום שרובם בה ישראלים אז כל פעם ששני ישראלים דנים במשהו שהם לא מסכימים בו אז האמריקאים חושבים שזה היה ריב נוראי ושני האנשים לא ידברו יותר זה עם זה.
|פנים|
תלבשי משהו חם. מקסימום יהיה לך טיפה חם.
סבתא ניק בפעולה
התחבר לך FAME עם צ'רצ'יל?
חח, גם אני חשבתי ולא היה לי כוח לבדוק
כל זה בשיר אחד??:-0
נראה לי שזה בדיוק התגובה שלי :-D

דיוטי קולס. להמשיך להגיב מ 88

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|קרקס|שם/כינוי: ריזון
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): נראה לי שהאנושות תגיע לסופה לפני. או שלפחות כך אני מקווה :-D
אני לא חושב שנגיע לסוף, אבל מי יודע באיזה מצב אנחנו נהיה.
למרות שאם אני חושב על איך היה העולם לפני 26 שנה, אז קשה להאמין שהוא יהיה כל כך שונה בעוד 26 שנים
|קרקס|כריס מועדף? כריס(טינה) אפלגייט ;)
בהחלט כריס מעולה. תמיד תשאר לי אהבת ילדות לגדולה של קלי בנדי.
|אגס|סדרות החודש: אוזרק, האנטומיה, הפלאש, הישרדות ארה"ב
|אגס|סרטי החודש: חצי מ 'החברה הטובה שלי אנה פרנק'
אם לא הגעת לחלק שבו מתברר מה קרה לאנה פרנק אז תזהר בספוילרים עד שתראה את החצי השני
|אגס|שירי החודש: ---
|אגס|ספר החודש: ---
|אגס|דמויות החודש: לאף אחד לא מגיע אזכור באמת
|אגס|שחקני החודש: ---
|אגס|קראשי החודש: ---
|אגס|ציטוט חודשי: ---
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): ---
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: ---

הערת ביניים: נראה לי שאני צריך לענות על חלק מהדברים האלה במהלך החודש, כי אני בבלאק o_O
נו, יש לך כבר תשובות?
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? יציאה עם חברים לשוק מחנה יהודה בירושלים. תמיד שמח שם בימים כאלה.
מה קורה שם ביום העצמאות?
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: אלכס חולה אהבה
אני זוכר שאהבתי, אבל אני ממש לא זוכר שום דבר מהסרט. הדבר היחיד שמשומה זכור לי זה שהאמא שם קונה חמאה בשוק השחור. זה דבר די מוזר לזכור.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: החיים זה לא הכל
זאת מהסדרות הישראליות האלו שנמשכו המון המון שנים ככה שכששנים מאוחר יותר גיליתי שהיא עדיין קיימת הופתעתי מכמה שהיא השתנתה. פתאום הזוג הראשי כבר לא נשוי. היה לי משהו דומה עם סברי מרנן.
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? שאף פעם לא משעמם פה :ROFLMAO:
יכול להיות די משעמם אם לא מתעמקים בחדשות
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם החבר'ה באוזרק ליד הקראוונים
וואלה נכון.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? נותן לו כיף
הכיף הזה גורם לשני המימדים שלכם להתפוצץ
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? מניח שעם טלפורטציה אפשר פשוט להתקדם קילומטר שוב ושוב, אבל בטח בסופו של דבר אתעייף, ועם מזל כמו שלי זה יקרה באמצע הים. ולכן, אבחר בראיית ה"עתיד"
גם אני חשבתי על כך שבטח אפשר להתקדם קילומטר אחרי קלימוטר וככה להגיע רחוק מאוד. השאלה החשובה היא האם הטלפורטציה לוקחת ממך מאמץ כמו שימוש בשריר. או שזה משהו פאסיבי כמעט כמו נשימה או מצמוץ עיניים, כי אז אין סכנה להתעייפות.
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): נראה לי שזה פשוט יורד אוטמטית לטלפון, ובכל מקרה יש לי אחסון בענן, ככה שאני לא באמת שם לב מה מצב הזכרון
אני צריך גם אחסון ענן. וזה מעולה כי כשיש הרבה עננים אז הם מסתירים את השמש

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי אני ממש מופתעת שאף אחד מכם לא הכיר והלך לזה כי זה רץ 15 שנים החל מ1998 ורובכם הייתם נערים לפחות בשנים הראשונות. והיו אוטובוסים מכללללל הארץ שבאו, אז אל תגידו לי שזה רחוק.
אניוואי זה היה לילה שלם של הופעות של רוק ישראלי, (אביב גפן, עברי לידר, ברי סחרוף, משינה, היהודים, מרסדס בנד, מוניקה סקס, שייגעצ, מופע הארנבות של ד"ר קספר, איפה הילד ועוד באזור הזה) זה רק התחיל ב11 ונמשך עד איזה 7 בבוקר.
זה שונה מהבמות כי זה היה בתשלום, ובגלל שזה היה בתשלום זה היה ארוך יותר, סוג המוזיקה היה מוגדר יותר (רוק ישראלי), הקהל היה בעיקר בני נוער, כלומר בלי ילדים קטנים ובלי מבוגרים מידי. בלי ספריי קצף ופטישים ושטויות. ואף פעם לא ממש הייתי הולכת לבמות אבל אני חושבת שכל להקה נתנה הופעה ארוכה יותר מבבמות הפתוחות.
זה היה מושלם בגילאים 15-18 (למרות שבשמחה הייתי הולכת גם היום, אבל אין יותר כי הרוק מת [וגם כנראה עכשיו לא הייתי מחזיקה לילה שלם כי אני כבר זקנה:-D])
זה גם די מה שקיבע את הטעם שלי במוזיקה ישראלית.
אני בקושי בכלל הייתי הולך לבמות בערים שקרובות אלי. בטח שלא הייתי הולך לעיר רחוקה יותר ולמשהו שהוא ארוך יותר.
בכל מקרה העדפתי לרוב לחוות מוזיקה דרך הרדיו או קלטות/דיסקים בבית.
טוב אז ראיתי עכשיו לראשונה ובסדר כזה. הרבה ציטוטים מוכרים. יחסית לא נורא ביחס לנשים לתקופה ההיא. מניחה שזה משהו שהציטוט שלו בזכרון הקולקטיבי עולה על הסרט עצמו.
וואו, אני מופתע שבעקבות השיחה כאן ראית את גבעת חלפון ואת מבצע סבתא
האמת שכן. מתי נפתח טלוויזיה ומהדורת החדשות תפתח במשהו כל כך מטופש שיהיה אפשר פשוט לדלג לתחזית ולסגור עניין?
האמת שמהדורות החדשות בארץ ארוכות בטיורף ומלאות גם בהמון כתבות על דברים מטופשים, משעממים שרק נועדו להוסיף זמן ואולי לסחוט קצת רגש.
אני יודעת שזה חוצפה מצידי לשפוט אחרי שהודיתי שלא ראיתי גבעת חלפון אבל איך???? :eek: :eek:
איזה ציטוט אלמותי יש מהסרט הלהקה? מי בכלל מדבר על הסרט הזה?
כי זה מדהים בדיוק בגלל זה - יוצא ממש טעים בלי כמעט שמן בכלל. וגם אפשר להכין בו עוד דברים והרבה יותר מהר, זה נהדר.
למה את מפלה נגד שמן?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|שפם||שפם| סגרתי בטעות את הדפדפן ותפוז לא שמר לי את ההודעה :-[ :-[
אוי מעצבן. בדרך כלל הוא שומר אוטומטית. אבל אם שמים תמונה זה משבש אותו לחלוטין.
|קרקס|שם/כינוי: דיים מילי הראשונה לתפוז
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): 68
|קרקס|כריס מועדף? המסוורת'. זה חזק ממני. גם חתיך, גם אל וגם אוסטרלי.
בטח שמחת לראות את הטריילר החדש לת'ור 4 (או תמונות ממנו)
|אגס|סדרות החודש: סיום - IT CROWD, אלים אמריקאיים, the magicians, our flag means death, raising Dion, סוכן חשאי (דיוויד שווימר), בובה רוסית, הדוכסית
|אגס|סרטי החודש: סוניק 2; אנקנאטו
יש לי חבר שממש ממש רצה שאני אבוא איתו לסוניק 2. אבל יש דברים שהם מעבר ליכולת שלי.
|אגס|שירי החודש: Lucille Crew - Something ; IDLES - CRAWL!
|אגס|ספר החודש: אלים אמריקאים (שליש); כך היה אושוויץ- פרימו לוי
|אגס|דמויות החודש: לא היו דמויות שהשאירו רושם חזק במיוד אבל אני אציין את אלן מבובה רוסית כי הוא חמוד נורא, אוון מהדוכסית, סטיד בונה (our flag..)
ונדיה?!?!?!?
|אגס|קראשי החודש: זהה לדמויות החודש:

אלן. נכון שהשפם מטריד אבל החיוך שלו והמבט המאוהב הזה
השפם הזה הוא פשע נגד דמות חמודה

אוון. אין כמעט תמונות שלו
זה מהדוכסית שלך?
|אגס|ציטוט חודשי: לא כתבתי לי כלום בפתקים
לא בסדר
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): סופ"ש ארוך של יום העצמאות (בעיצומו)
זה באמת היה כיף
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: שלום עולמי
אני מרגיש שהיינו קרובים, אבל זה התפספס. אולי בעוד מאה שנה
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? אידיאלי - להמשיך לעשות את מה שאני תמיד עושה - בית, טלוויזיה, פורום. בלי הפרעות.
לחלוטין
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: הלהקה, אין מה לעשות
מה הקטע עם הסרט הזה?
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? היום- פחות ופחות כי יש יותר מידי דרעק. אבל אני אוהבת את העברית, אני אוהבת שקיץ (כי חם, לא כי אני עושה משהו מיוחד בקיץ), אוהבת את החוטמית הזיפנית שרואים בעונה הזאת בצידי הדרך
אנשים כמוך (שאוהבים קיץ) צריך לקשור בחוץ לאופניים שרכיבה עליהם יוצרת אנרגיה והאנרגיה תופנה להפעלת המזגנים של אנשים טובים שיודעים שקיץ וחום זה רוע.
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? החברה של our flag means death נראים משעשעים למדי
זה רעיון טוב. אם כי אני לא בטוח אם מישהו מהם יודע להדליק אש
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): ליגת האלופות. לפחות שם זה לא הפך לבדיחה קולוסאלית. בעיני האירוויזיון של פעם היה נהדר והשאיר שירים שעוברים גם היום. אבל כבר שנים שזה סוג של קרקס לא מצחיק
את פוגענית. זה קרקס שעדיין מצחיק
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? ללכת למכון כושר למשל זה מקובל ללכת לבד, אבל לדברים אחרים לא. לצערי אני לא במקום של ללכת לבד למסעדות או מופעים או סרטים.
אפילו יותר טוב מללכת למכון כושר לבד זה לא ללכת למכון כושר בכלל
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? טלפורטציה. אני אקפוץ כל פעם ק"מ אחד. ראיית העתיד סתם תדכא אותי
אבל תוכלי לשנות את העתיד (אני חושב)
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? אמממ, אין לי משהו מיוחד. יש מלא שירים שמספרים סיפור מרתק אבל כרגע לא עולה לי משהו לראש
אני חוזר לכך שהיינו צריכים לעשות שרשור בשביל השאלה הזאת
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): רוב הצ'טים מוגדרים אצלי לא לשמור בכלל תמונות. שומרת רק תמונות של משפחה קרובה - הורים, אחים, אחיינים ודודה קשישה וערירית. משפחה מורחבת לא דחוף לי לשמור
אין דבר מגניב יותר מאשר תמונות של דודה קשישה וערירית (במיוחד לאלו מאיתנו שמתכננים להפוך לדודה קשישה וערירית)
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? הפעם הכינותי מראש!
חחחחחחחחחח גדול! :-D
חחחחח לא זוכר שראית את זה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני רוצה להיות פנדהההההההההההההההההה. כאלה שמנמודים|מאוהב|
אני מתפלא עליך לעשות body shaming לקבוצה של פנדות
אני קצת מרגישה מרומה, למה לעשות שאלות שאת בקושי יודעת איך לענות עליהן?
יש בזה משהו. אבל קורה לי המון.
בכל מקרה את תוכלי לעשות טענות רק אחרי שתסכימי לעשות שאלון בעצמך.
גם לי לא, אבל לאכול עם ספר זו עברה שדינה מוות בספר החוקים שלי(שלא נדבר על החרדות, מה יקרה אם תכתימי את הספר?)|פטיש|.
אני בעיקרון בעד לאכול עם ספר. הבעיה שלוגיסטית זה מורכב לי. קשה לי להיות מרוכז בספר תוך כדי שאני אוכל. העיניים שלי חייבות לזוז לכיוון האוכל ואז אני מאבד את המקום שלי.
ורק שתדעו שתוך כדי מעבר על התשובות שלכם הכתה בי המחשבה איזה ראנט איכותי יכולתי לכתוב על האירוויזיון אם היו לי את הכוחות הנפשיים לראות את זה.
חבל באמת שלא ראית
רוב הספרים שקראתי בצעירותי מוכתמים מאוכל, כי לא היה אצלי דבר כזה לאכול בלי לקרוא.
אבל תגידי לי לפחות שכשאת לבד בבית ואת אוכלת, זה עם טלויזיה דלוקה, או עם אינטרנט.
כי אם יש מצבים שאת אוכלת לבד בלי שום אמצעי בידור, אז... אני לא יודעת מה להגיד על זה... זה פסיכי לגמרי!
לאכול בלי בידור זה דבר נוראי
1653757133561.jpeg
איזה כיף לך שנולדת בשנה עגולה, הכי קל לחשב את הגיל תמיד ככה.
אחיין שלי נולד בשנה 2000. זה הכי קל.
"לא כתבתי לי כלום בפתקים" - מילי08, מאי 2022
היית צריכה לשמור את זה לשים בתור הציטוט החודשי שלך בשאלון שיעלה בעוד כמה ימים
מסקרן אותי מה הסיבה. משהו ספציפי שהוא אמר?
האמת שאני כבר לא זוכר [למה אני לא כל כך סובל את ליאור שליין]
נראה לי שהיו כמה דברים שהוא אמר. אבל גם וייב כללי
סוציומאט חובבן שכמוך. אחרי שאוכלים חייבים להשאר קצת ולעשות כאילו שלא באת רק בשביל האוכל אלא שאתה באמת מעוניין להיות בחברתם של האנשים.
ההפך. אני סוציומאט מנוסה ואני יודע איך לעשות תירוצים בשביל לעזוב.
אני שמחה שהעלת את זה כי זה עניין שתמיד מציק לי בקשר למסע בזמן (שזה גם סוג של טלפורטציה). כלומר מכונת זמן שרק מעבירה אותך לזמן אחר - איך היא קובעת איפה אתה תהיה במרחב? אם זה רנדומלי אז רוב הסיכויים שתמצא את עצמך באמצע החלל החיצון ואפילו לא בתוך גלקסיה.
אם זה ל"אותו מקום" שהיית, אז מה ההגדרה של זה? אותו מקום ביחס למה? אם זה אותו מקום "על פני כדור הארץ" אז יש את הבעיות שציינת ועוד (במקום שבדיוק נמצא בו מישהו אחר, מה יקרה?) אם זה ביחס למרכז היקום (הבנתי שאין דבר כזה למרות שלא הבנתי למה) אז כנ"ל וגם סיכוי טוב שכדור הארץ בכלל לא נמצא שם ושוב אתה בחלל, או שאתה תהיה בתוך האדמה או בשמש.
קודם כל הטלפורטציה (או המסע בזמן) צריכה להיות ביחס לכדור הארץ כי לא רק שכדור הארץ נע מסביב לשמש, אלא השמש נעה כל הזמן.
חוץ מהבעיה של למצוא את עצמך בתוך אבן יש את הסכנה של למצוא את עצמך 200 באוויר.
זכור לי שבסדרה גולשים בזמן (שבה עברו בין מימדים) אז הסבירו שהמכשיר מכוון למצוא להם מקום שהם לא יהיו בתוך משהו כמו סלע,צ אבל גם לא רחוק למעלה באוויר.
במקרה של הטארדיס יש לה תבונה מסויימת ולכן היא יודעת לאן היא מכוונת את עצמה.
א: אני זוכר שבסדרה "7 ימים" התיחסו לקטע שאת מדברת עליו, אבל רוב סדרות מסע בזמן הפיזי פתרו את הנושא ב" פשוט נניח שפתרנו את זה מתישהו ולעולם לא נזכיר את זה"
א-ב-ל יש גם מסע בזמן שהוא לא פיזי AKA "אפקט הפרפר" או quantum leap שבהם עקפו את זה שפשוט אין קטע פיזי ...בערך
כן, לרוב לא ממש הסבירו את זה או לא ממש נכנסו לזה לפחות.
בסדרה "7 ימים" הייתה בעיה שהרבה יותר הפריעה לי והיא שכשהוא חזר 7 ימים זה היה אמור לגרום לכך שיהיו שניים ממנו באותו זמן. אבל לא התייחסו לזה.
אני כמעט תמיד אוכלת עם סדרה, ואם לא סדרה אז לייט נייט ואם לא אז אני תמיד מוצאת משהו ביוטיוב לראות. אני לא פסיכית. ואם אני לבד במסעדה אז תמיד עם הטלפון.
מעניין אם יש עדיין אנשים שפשוט אוכלים לבד ולא מול משהו. זה נשמע מטורף. למרות שדי בטוח שזה בריא יותר (כי אוכלים יותר כשיושבים מול משהו כי לא מרגישים את השובע) או משהו כזה)
TBH- אני אוהב לאכול ולצפות בתחרויות אוכל
זה בכלל מעניין

תראו אותי - הגבתי עד הודעה 69

Lion_Heart

Well-known member
כן, לרוב לא ממש הסבירו את זה או לא ממש נכנסו לזה לפחות.
בסדרה "7 ימים" הייתה בעיה שהרבה יותר הפריעה לי והיא שכשהוא חזר 7 ימים זה היה אמור לגרום לכך שיהיו שניים ממנו באותו זמן. אבל לא התייחסו לזה.
לא בדיוק...ב "7ימים" היה קטע ש הכדור חזר פיזית בזמן והוא היה צריך לנווט את זה ש כדור הארץ יהיה גם במקום
זה בכלל מעניין
אני יודע! כל כך מאגניב!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא בדיוק...ב "7ימים" היה קטע ש הכדור חזר פיזית בזמן והוא היה צריך לנווט את זה ש כדור הארץ יהיה גם במקום
זה לא קשור.
העניין הוא שנניח ג'ו (אני אל זוכר את שמו ולא מספיק אכפת לי כדי לחפש) ב21 למאי הלך למוזיאון. 7 ימים מאוחר יותר ב28 למאי הוא נכנס לכדור וחוזר חזרה ל21 במאי ורץ חזרה לבסיס שלו. אבל באותו זמן הוא גם נמצא במוזיאון. אלא אם כן הג'ו של ה21 למאי נמחק, אבל אף פעם לא אמרו שום דבר כזה.

didalf

Well-known member
ארררר אוף. קשה לא להגיב בזמן. לא יודעת איך ניק עומד בזה באופן קבוע. אני לא זוכרת על מה הגבתי ועל מה לא ואני הולכת לאיבוד :-(
אם זו לא טרגדיה קיומית, אני לא יודעת מה כן.
טוב, מסתבר שלא התקדמתי מעבר לעמוד הראשון |פנים|
טרגדיה, כבר אמרתי?
giphyTR.gif
:-D אבל כשזה סטיב בושמי זה תמיד עובד (וצריכה תזכורת מאיפה זה)
אין לי מושג מה המקור, זה מם מוכר ברחבי האינטרנט.

מי היה מאמין שפעם רוק היה מוזיקה אהובה כאן. איפה הימים האלה
לגמרי.

לא סתם את פליימקיפה|מאוהב|
רואים שאת הפליימקיפה שלי, אפילו ירשת ממני את השמות האמצעיים שלי:-D

סתמי כבר יא פג, לכי שבי עם יעל בפינת ליטוף ותחכי למטרנה שלך|שפם|
לכי תשווי חוויות ילדות עם הדינוזארים של לונה|שפם|
אוף, אני רוצה להגיב לך כי זה נראה לי חצוף לא להגיב לאישתי. אבל מצד שני אני לא רוצה לעשות לך עוד הודעות שתצטרכי להגיב עליהן וזה סתם יהיה יותר מייאש עבורך|חבול|
אז אני אחכה קצת, שיהיה לך הספק גדול יותר, לפני שאני אפיל עליך עוד עמוד של תגובות:-D
כזאת מלאך|לב|

אני בקושי בכלל הייתי הולך לבמות בערים שקרובות אלי.
זה גם אני לא, איכס.
בטח שלא הייתי הולך לעיר רחוקה יותר ולמשהו שהוא ארוך יותר.
בסדר אני לא מופתעת שלא הלכתם כי אתם מעפנים, אני מופתעת שאפילו לא שמעתם על זה. (אוקי חלק כן הצילו את המונטין המפוקפק של הפורום הזה)
טוב אתה ידוע כמעפן.

האמת שראיתי מבצע סבתא כי דיברו על זה בעבודה והודיתי שלא ראיתי.

Lion_Heart

Well-known member
זה לא קשור.
העניין הוא שנניח ג'ו (אני אל זוכר את שמו ולא מספיק אכפת לי כדי לחפש) ב21 למאי הלך למוזיאון. 7 ימים מאוחר יותר ב28 למאי הוא נכנס לכדור וחוזר חזרה ל21 במאי ורץ חזרה לבסיס שלו. אבל באותו זמן הוא גם נמצא במוזיאון. אלא אם כן הג'ו של ה21 למאי נמחק, אבל אף פעם לא אמרו שום דבר כזה.
tbh- אני חושב שזה היה קטע של פחות הוא זז בזמן ויותר הזמן חוזר אחורה והוא נשאר במקום ולכן אין עוד אחד ממנו...נשמע לך לא הגיוני? זה לא, אבל ככה זה מסע בזמן במדיה

Lion_Heart

Well-known member
תקליטים... thats my jam
גבעת חלפון ראיתי ...יותר מדי ומבצע סבתא ...אף לא פעם אחת, למרות שאני יודע את כל הציטוטים
לא אני "בוהה בגביע לבן" והמבין יבין
למה את מפלה נגד שמן?
כן! למה להפלות?

reasonforall

Active member

reasonforall

Active member
צריכה לצאת? צפינו בה לפני חצי שנה כבר:-D
אוווופס o_O
אני כל כך מפגר מאחור בכל עולם הסדרות..
אם פעם היו לי עשרים סדרות ברשימה השבועית, היום יש לי בודדות..
בכלל, אני בקושי מוצא זמן להתעמק במשהו..תמיד מסיים את הערב במשהו קליל :sleep:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
🤔 הסוף לא ידוע מראש? (לא המשכתי לצפות)
זאת הייתה בדיחה
צריכה לצאת סדרה על הוקאיי, לא? אולי זה ישנה משהו.
צריכה לצאת? צפינו בה לפני חצי שנה כבר:-D
חחחחח יצאת ממש הוקאיי
(ראית צחקתי עליך וגם על הוקאיי ביחד)

למעלה