International Assassin מאי 2022 – סיכום חודש 🎶🐳🍓📕🎲🐘😤💥👒

LeAnnDylan

Well-known member
שלא תגידי שאני לא משקיעה בך:-D
אגב סתם שתדעי שכל פעם שמגיע בשאפל השיר Keeper of the Flame של מירנדה, זה מזכיר לי אותך, פליימקיפה שלי:-D
(ובהתחשב בזה שהוא נמצא במקום 6 ברשימת השירים הכי מושמעים שלי, אני שומעת אותו די הרבה:-P:)
אני יודעת שאת מנסה לאיים עליי אבל|מאוהב|
:-D
לאדעת הדבר הראשון שהיה בגוגל.
גוגל מנסים להוציא לך את התיאבון
הפעם הפרק הוא מהסדרה הנותרים.
מה הייתי עושה בלעדיך?
:eek: :eek: :eek:
דחוף להכין!! לא צריך חג בשביל קניידלך!
עדין לא הכנתי;-(
כל הזמן מסנג'רים אותי להכין עוגות:-(
את הוספת את האיקס? כי זה קצת מצחיק שמחקת את המילה אקס עם איקס:-D
מתהההה על הקול צרצר שלו|מאוהב|
יא מוזרה:-D
לאאא! רוצה שיאכילו אותי בעל האש!!
נו והאכילו אותך?
אני באההההההה. אבל שתופיע כבר אוף;-(
היא כנראה לא אוהבת אותך מספיק. זה הזמן להחליף אותה (זמנית כמובן). (וזה לא יחשב בגידה).
אני מתרשמת שהגבת על הכל. גם שמעת הכל? אני לא מצפה אבל אם כן אני ממש אתרגש:-D
מה יש לך נגד דברים תקופתיים בעצם?
לא שמעתי הכל כי אני בעבודה ויש גבול לדברים האסורים שאני יכולה לעשות:-D אבל כן קראתי את המילים ובהתחשב בזה שזו הייתה המשימה (הליריקס) נראה לי שזה מספיק טוב:-P:
ודברים תקופתיים זה פיכסה. הם מדברים מוזר, מתלבשים מוזר ויש להם שיער מוזר. את יודעת כמה קשה לי לרייר על חתיכים/חתיכות ככה?!
אם הייתי מעוניינת לצפות בגברים עם פאה ושמלה הייתי הולכת למסיבת דראג.
חחחחחחח:-D:-D ככה אני רואה את זה:
זה אפילו מביך יותר.
הזכיר לי בגלל הסיפור כי גם בסיפור שלך יש שתי חברות ובעל שנרצח. אבל שלך אופטימי יותר הן רוצחות אותו ביחד ומקימות דוכן תותים. אצל טיילור גם החברה נרצחת.
חח בגלל זה אמרתי שזה הזכיר לי יותר את שיר של ריבה שבו השיר מסופר מנקודת מבט של אחותו של מישהו שאישתו בגדה בו עם חצי מהעיר כולל אחד החברים הטובים שלו. כשהוא שמע את זה הוא רצה להרוג אותו ואז כשהגיע לשם גילה שמישהו כבר ירה בו. ואז עצרו אותו והרשיעו אותו מיד והוציאו אותו להורג.
בסוף מתגלה שכל המשפט היה מכור מראש כי השופט והבלשים ניסו להסתיר את המעורבות שלהם בסיפור (גם הם שכבו עם האישה הבוגדנית) ותלו אותו סתם כי בעצם אחותו היא זו שרצחה את החבר שלו וגם את אשתו (כי שניהם עשו צחוק מאח שלה) היא (האחות) הספיקה להעלים את הגופה של האישה, שמעולם לא נמצאה וכולם פשוט חשבו שהיא עזבה את העיירה מהבושה, אבל בדיוק כשבאה להיפטר מהגופה של החבר, אח שלה נכנס וראה אותה וכדי שהיא לא תיכנס לכלא הוא אמר לשוטרים שהוא רצח אותו וגם כשאחותו ניסתה לשכנע אותם שזו היא שרצחה אותו, הם לא רצו להקשיב לה ומיהרו להוציא אותו להורג כדי להיפטר ממנו.
טוב זה לא בדיוק כמו של טיילור אבל גם פה כולם מתים:-D
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): נראה לי שהאנושות תגיע לסופה לפני. או שלפחות כך אני מקווה :-D
אופטימי
|קרקס|כריס מועדף? כריס(טינה) אפלגייט ;)
מתחכם:-D
|אגס|סדרות החודש: האנטומיה
אוף ניסיתי לנטוש את זה אבל אז קייט וולש הייתה חייבת לחזור;-(
הערת ביניים: נראה לי שאני צריך לענות על חלק מהדברים האלה במהלך החודש, כי אני בבלאק o_O
הגיע הזמן להתחיל לשמור פתקים
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? נותן לו כיף
|שפם||שפם| סגרתי בטעות את הדפדפן ותפוז לא שמר לי את ההודעה :-[ :-[
אם היה אפשר הייתי מתנקשת בחייו של תפוז
|קרקס|שם/כינוי: דיים מילי הראשונה לתפוז
|מצדיע|
|קרקס|כריס מועדף? המסוורת'. זה חזק ממני. גם חתיך, גם אל וגם אוסטרלי.
|כן|
|אגס|סדרות החודש: סיום - IT CROWD, אלים אמריקאיים, the magicians, our flag means death, raising Dion, סוכן חשאי (דיוויד שווימר), בובה רוסית, הדוכסית
לא ראינו כלום משותף:-(
|אגס|קראשי החודש: זהה לדמויות החודש:

אלן. נכון שהשפם מטריד אבל החיוך שלו והמבט המאוהב הזה
נראה לי שצריך לצפות בזה כדי להבין את הקסם שלו כי זה ממש לא עובר בתמונה הזאת.
|אגס|ציטוט חודשי: לא כתבתי לי כלום בפתקים
את רשמת פטנט על הפתקים ואת לא משתמשת בהם?! וטפ מילי
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: שלום עולמי
נראה לי עשית לנו ג'ינקס;-#
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? אוהבת את החוטמית הזיפנית שרואים בעונה הזאת בצידי הדרך
אני מאוהבת בך:-D
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? הפעם הכינותי מראש!
חח ככה אני מדמיינת אותך עם החתולים:-D
רק פחות חמוד כי אובייסלי פנדה > חתול
MEDIA=facebook]TheDoctorWhoHub/photos/a.111295035570075/5574434932589364[/MEDIA]
לא יודעת אם יש איזה רפרנס שאני אמורה להבין אבל יש שם בילי אז|מאוהב|
ניק גונב לעדי חצי שאלון ואני גונבת לה את החזיר. מה עוד נשאר לה בחיים? :-D

Aranel Nenharma

Well-known member
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): זה מצריך בדידים ותרמתי אותם למילי אז שהיא תחשב לי.
אין מספיק בדידים לחשב את הגיל הזה
|אגס|ספר החודש: וואו זה מרגיש כמו משהו שקרה לפני המון זמן כי זה היה בתחילת החודש, אבל סיימתי את הספר של איימי פולר והתחלתי את הספר של רייצ'ל דראץ'- A Girl Walks Into A Bar
יש לה גם ספר? היא כל כך לא מעורכת, קומיקאית אדירה
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: קרן פלס, עפרה חזה, עוזי חיטמן ובערך כל להקה צבאית שהייתה עד שנות 80.
איך מישהי שכל שבוע מביא שיר של נועה קילר מביאה עכשיו כאילו אמנים (החודש את צודקת)
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? את האוכל!! (וטוב נו, את המשפחה המורחבת) ואת נועה קירל:-D
|פנים| דיברתי מהר מדי
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: בכל הזמנים, מבצע סבתא. לאחרונה- הגרסה של זרים מושלמים. חובה לראות בין אם ראיתם את המקור האיטלקי, או לא.
מפריע לי בסרט הזה החוסר מקוריות, האיטליקים עשו משהו חדש ומקורי ומאז כל מדינה שניה מוציאה גרסה משלה
לאאאא אנדי אל תבכה;-(

|קרקס|כריס מועדף? כריס(טינה) אפלגייט ;)
גם תשובה טובה
האמת? אחת הדמויות המשעממות :sleep: [הוקאיי]
לך מפה!!!!!!!!!!
@מילי08 לצדי וזה הכי חשוב
טוב אז ראיתי עכשיו לראשונה ובסדר כזה. הרבה ציטוטים מוכרים. יחסית לא נורא ביחס לנשים לתקופה ההיא. מניחה שזה משהו שהציטוט שלו בזכרון הקולקטיבי עולה על הסרט עצמו. [גבעת חלפון]
חייבים לציין את חנה לסלאו בסרט
1652271877811.png
הלהקה אף פעם לא ראיתי
יש פה הרבה עם חוסרים בסרטים ישראלים
צריך לעשות איזה צפייה משותפת בסרטים ישראלים
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: שלום עולמי
שמעתי שזה מגיע מחר
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: הלהקה, אין מה לעשות
בין הסרטים הבודדים של אבי נשר שאני ממש אוהבת
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? הוקאי כמובן |מאוהב|
תודה לך|מאוהב|

גם לי לא, אבל לאכול עם ספר זו עברה שדינה מוות בספר החוקים שלי(שלא נדבר על החרדות, מה יקרה אם תכתימי את הספר?)|פטיש|.
|תוהה| אני רק אציין שאני אדם בוגר ואני מסוגלת לעבור ארוחה ולאכול עם מזלג ולא ללכלך את המסביב
זה הסרטון הזה שהוא עשה לדיסני+.
העם עדיין דורש שיתוף שלו
אני לא יודעת אם זה קשור לשפם או רק לשיניים, אבל הוא ממש דומה לארנב! חמוד אבל ארנב.
אלן הוא מתוק, ומי שלא רואה בובה רוסית רק בשבילו מפסיד
בהתחלה קראתי BONE!! :-D
:-D:-D

את נראית לי מצעירי הפורום אז תשבי בשקט עם המטרנה שלך.
מותקל'ה אני מוותקי הפורום, פשוט לקח זמן עד שהתחלתי אשכרה לכתוב פה
ואני חושבת שאני מספקת מספיק חומר לפורום כדי להיות מהמייסידים
עדי בעצם כפתה עליכם לא במודע לשים פה תמונות של חתיכים וכולם נכשלו (חוץ ממך, אובייסלי)
בדיוק! רק אני משקיעה
* ואפילו עדי לא ניצלה את זה כדי להעלות תמונה
נראה לי שגם אני ראיתי אותו אבל יש כל מיני סרטים דומים (בשם) אז אני לא בטוחה שאני חושבת על אותו אחד ואין לי כוח לגגל.
קוקו, הסרט שגורם לך לבכות רק משלמוע את השם שלו
1652273888776.png
8-*
את סתם מנסה להתחבב על לונה, נכון? [תפו"א עם מרשמלו]
יש מצב גם לונה נגעלה מזה:-D
עם המתכון ששיתפת אולי עדיף שנקבל יעל אלטרנטיבית. אולי היא לא תדלג לנו על שאלות ותביא מתכונים אכילים:-D
לכי שבי בצד ותאכלי פסטה עם קוטג' וקינמון

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|קרקס|שם/כינוי: לונה3
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): integer overflow
חחחחח
|קרקס|כריס מועדף? :love: המסוורת'!! (אבל גם אוונס מתוק)
כמובן. אבל טוב שגם הוא מקבל כאן אהבה כשרובנו מעדיפים את אוונס
|אגס|סדרות החודש: סמוך על סול.
רק סדרה אחת?
|אגס|סרטי החודש: את אנקנטו ראיתי החודש?
נניח שכן (בשביל זה יש פתקים)
|אגס|שירי החודש: השיר של לואיזה surface pressure מתוך אנקנטו (כשניסיתי להגמל מברונו)
כן, זה שיר מעולה. אבל באמת שעם הזמן תביני שכל השירים שם מדהימים (חוץ מהשיר שמיראבל שרה לעצמה כשהיא עצובה, לא התחברתי אליו בשום שלב)
|אגס|ספר החודש: הארי פוטר וגביע האש, הארי פוטר ומסדר הפיניקס
מעניין איזה את חושבת שיותר טוב בסופו של דבר
|אגס|דמויות החודש: הארי פוטר, סנייפ, קריצ'ר, וכמובן ג'ימי מק'גיל.
מי זה ג'ימי מקגיל?
אה, סול כמובן. אני פשוט ניסיתי להבין מי זה בהארי פוטר (היה ילד שנה מתחת להארי שהיה מצלם אותו בספר השני וחשבתי אולי זה השם שלו)
|אגס|שחקני החודש: בוב אודנקירק
|אגס|קראשי החודש: אני חושבת שהיה לי מישהו ושכחתי.
זה לא תירוץ. את יכולה לתת מישהו. אגב גם דמות ספרותית מותר. אם את בקטע של ג'ינג'י גבוה (אני לא מדבר על רון, הוא עדיין ילד, אבל יש לו אחים גדולים)
|אגס|ציטוט חודשי:
' - Lupin: '...Harry, I've left a letter telling your aunt and uncle not to worry
'Harry: 'They won't
'- that you're safe -'
'.That'll just depress them'​
חחחחחחחחח
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): רוב הזמן עוד לא היה חם מידי.
הרגיש לי חם מידי גם כשלא היה חם מידי. אבל זה בגלל שהמוח שלי לא מצליח לעכל את כמה חם באמת יהיה ביולי-אוגוסט
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: לכלום.
לראות דוקטור סטריינג'.

*אגב, היום קיבלתי עצה לנסות לאתגר את עצמי בלצאת ממקום הנוחות שלי לפעמים. ומה שהחלטתי לנסות זה ללכת לקולנוע לבד. זה לחלוטין מחוץ לאזור הנוחות שלי. אבל גם לא באופן מטורף.
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? אידיאלי יהיה בלי סרחון של מנגלים.
אה, לא קלטתי שאפשר יום עצמאות היפוטתי עתידי
*כאילו כן, אני כתבתי את יום העצמאות ה250. אבל זה היה בתור בדיחה, לא חשבתי שזה באמת עונה על השאלה.
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: התקלה רצינית, הלכתי לוויקיפדיה לנסות להזכר בסרט ישראלי שאהבתי, אבל אני זוכרת בעיקר כאלו שדי בטוח שהייתי שונאת היום (נגיד גבעת חלפון אינה עונה), או כאלו שכנראה אהבתי אבל לא זוכרת מהם כמעט כלום (בופור, לילסדה) אולי אני אנסה ביום העצמאות הזה להשלים טיפה קולנוע ישראלי טוב.
או לחלופין סרט גרמני טוב. אחרי הכל, בלעדיהם יכול מאוד להיות שלא הייתה לנו מדינה.
Run Lola Run הוא מעולה
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: הפרלמנט, ארץ נהדרת, אבל זה לא בדיוק סדרות, אז פלורנטין ובטיפול היו מעולות בעיני (לא יודעת אם עומדות במבחן הזמן ומעדיפה לא לבדוק), מהשנים האחרונות: חזרות היתה על גבול היצירת מופת, המפקדת גם היתה ממש טובה. מרגישה שאני כבר שכחתי כמה. אה - נבלות היתה מעולה גם.
נבלות באמת זכורה לי כטובה
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: רוב המיינסטרים הותיק: פוליקר, יהורם גאון, יהודית רביץ, שלמה ארצי, חווה אלברשטיין, בועז שרעבי, שלום חנוך, וכולי. מהחדשים יחסית: אריק ברמן. מהחדשים ממש אין (אבל מודה שמתמכרת לפעמים לשירים של סטטיק ובנאל).
שכחת את אריק איינשטיין. הוא המציא את תורת היחסות וגם את אדון שוקו.
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? אממממממממ בשנים האחרונות, לא הרבה לצערי.
אוקי, אבל דבר אחד קטן שכן
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם כל הצוות של הבית הלבן. בעצם כל הצוות של פארקס. בעצם כל הצוות של באפי. בעצם כל הצוות של ברוקלין 99! טוב - כולם ביחד + עושים הייסט לג בעומ"ר!!!
מספיק רק הסקוביס. וslayerfest מעורב עם הייסט
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? חחח אני מכירה רק את קלינט ואת החץ, ואת החץ אני בעצם בקושי מכירה למרות שהוא נראה חמוד מאוד (ראיתי אותו רק בתפקיד אורח בסדרה הפלאש), אז התשובה היא קלינט (= הוקאיי).
החץ (אוליבר קווין) הוא יותר חתיך מאשר חמוד
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): גמר ליגת האלופות זה 2 קבוצות שממש לא מעניינות אותי משחקות ביניהן משחק ממש משעמם. לפחות בגמר האירוויזיון יש קצת בידור. השירים ישעממו ברובם, אבל יש אטרקציות, יש גימיקים, יש דמויות ססגוניות, יש קצת מתח בניקוד, יש התחרות של ישראל נגד מדינות אחרות, אז יש קצת עניין.
לחלוטין
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? לשירותים :-D לא יודעת.
חחחחחח
רגע, אבל חשבתי שבנות אוהבות ללכת לשירותים בקבוצות... :-P:
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? הייתי מבקשת להתחלף בשביל לראות מה יש ביקום השני, זה מאוד מסקרן אותי.
ועכשיו את תקועה בעולם שבו פוטין שולט בכל העולם.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? עם הטלפורטציה אפשר להתחכם ולקפוץ ק"מ ואז עוד אחד ועוד אחד... אז זה עדיין מאפשר לעבור מרחקים ממש גדולים ממש מהר.
עם ראיית העתיד אי אפשר, כי זה רק חיזיון. אבל עדיין זה מאפשר להתריע לי מפני תאונות וכד'. אז בכל זאת זה.
יפה מאוד. הצלחת להסביר את האופציות בלי בעצם לבחור בשום דבר.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? In the year 2525 - זה יהיה אחלה אפוס מד"ב.
וואלה זה יהיה מעולה. וגם שיר ממש טוב.
אבל רגע...
עכשיו אני נזכר שבעצם הייתה סדרה בשם Cleopatra 2525 שבה אישה מתעוררת מהרדמה רפואית של 500 שנה
ג'ינה טורס אפילו שיחקה בתפקיד ראשי בסדרה.
ושיר האינטרו הוא אפילו סוג של עיבוד לשיר הידוע. מצחיק שנראה לי שכשראיתי את זה (לא הכל, אבל כמה פרקים לפחות) (בסביבות שנת 2000) אז לא נראה לי שידעתי בכלל על השיר האמיתי.
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): כלום. לפעמים הטלפון אומר לי שהצטברו תמונות ובואי תני לי לפנות לך מקום אז אומרת לו בסדר. (וככה צריכים לעבוד עבורנו כל המכשירים)
משהו כזה. אם כי יש בעיקרון תמונות שחשוב לי לשמור עליהם.
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?
זה ברור מה הולך לקרות פה אבל זה עדיין מצחיק אותי
חחחחחחחחחחחח גדול!
:-D :-D
חתולים הם הרוע הכי אדיש שיש

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תעשה אתה אז. אני כבר בזבזתי את כל הרעיונות שלי:-D
קיימים שירים שהם לא של טיילור סוויפט
וגם קיימים שירים אחרים של טיילור סוויפט
זה באמת מידי מעט בשבילך אם זה נכנס בהודעה אחת. לך תעמוד בעונש עם עדי|נחש| שלא קראה מספיק.
במקום להעניש אותנו צריך לרחם עלינו
|כן| מסכימה. גם בעבודה מול אמריקאים זה תמיד מציק לי, זה אמנם לא כזאת פורמליות איתם, אבל זה להיות סופר מנומסים ועדינים כי דיבור ישיר זה משהו שנחשב תוקפני ומעליב אצלם, אז כל מייל שאני כותבת שיגיע אליהם אני עוברת עליו שמונה פעמים להיות בטוחה שהוא מספיק מנומס לסטנדרט שלהם, וזה מעיק.
לא חוויתי את זה בעצמי, אבל שמעתי מאחותי שבהיי טק שכשיש אורחים מארה"ב, או כשהם משתתפים בשיחת זום שרובם בה ישראלים אז כל פעם ששני ישראלים דנים במשהו שהם לא מסכימים בו אז האמריקאים חושבים שזה היה ריב נוראי ושני האנשים לא ידברו יותר זה עם זה.
חחח אני מצטערת אבל עם השימושים שאת רוצה לעשות בראיית העתיד זה חד משמעית יהיה בזבוז עליך!
תפתחי אפליקציה זה יגיד לך מה מזג האוויר! ראיית עתיד זה בשביל דברים חשובים |שוטר|
מסכים לחלוטין
לאאא האפליקציות האלה לא מספיק מדוייקות, במיוחד בעונת מעבר. צריך ג'קט? איזה עובי? אפשר ללכת עם שמלה או שיהיה קר מידי בערב? נעל סגורה או פתוחה???
את יותר מידי פיינשמקרית.
תלבשי משהו חם. מקסימום יהיה לך טיפה חם.
אוף מלא סדרות טובות שאני רוצה לראות ואין זמן
מכיר את התחושה
זאת לא הייתה אחת האופציות. את מאבדת 10 נקודות תפוז
(לונה עכשיו יודעת להעריך נקודות טוב יותר)
(אבל אני מניח שג את קראת הארי פוטר)
דווקא אני ישר זיהתי את השם, ואני בד"כ לא זוכרת בכלל שמות
סדרה מעולה
סדרה מדהימה
פרק הזוי (אפילו ביחס לפרקים אחרים בסדרה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואלה? אז גם שלי ביחד עם סול.
[לגבי severence]
מאוחר מידי
לא יודעת איך אפשר לשכוח את זה.
[סמוך על סול]
אולי כי עברו איזה מיליון נה מאז העונה הקודמת
גם שלי, אני מקווה נורא שלא נתאכזב בסוף מהסיום (גם שלה וגם של סול).
[אוזרק]
היית חייבת לעשות לנו ג'ינקס
אי אפשר להכחיש שהוא חתיך.
לחלוטין
איזה צורך יש בהן היום?
[במדינות]
לרוע המזל להרבה אנשים יש צורך בהן. בבשביל לעשו כסף. בשביל לשלוט. בשביל להגן על מה שהם מאמינים ששיך להם.
בתכלס כנראה אין צורך בהן.
ג'ון לנון ידע על מה הוא מדבר (ואולי לכן רצחו אותו)
גם לי זכור שאהבתי אותו, אבל נראה לי שהיום זה יראה קרינג'י, לא?
אני בוחר להאמין שהוא [גבעת חלפון] לא יהיה קרינג'י מידי היום. אבל אני גם לא מתכוון לבדוק.
אז הם סתם ישרפו במדורה. מדורה זה לא כמו סיר עם שמן רותח.
אז אני אשים סיר מלא שמן על המדורה
אני כבר ציפיתי לסיפור השלם שאתה תכתוב מהשאלה הזאת.
אני רציתי שיהיה מזה שרשור שלם.
אבל עדי|חזיר| מתעצלת.
אז שמישהו אחר יעשה את זה.
אוקי טכנית גם אני יכול לעשות את זה.
בנתיים תני לי שיר טוב שאני גם מכיר ואוהב ואני אפתח ממנו סיפור שלם לסדרה.
(אבל קחי בחשבון שאני גם ככה בקושי מספיק להגיב על השרשור הזה
וואו חתיכת נוסטלגיה הבאת לנו פה!!
and you're gonna pay
in SWEAT!
(מעניין אם זכרתי נכון את הציטוט)
התחבר לך FAME עם צ'רצ'יל?
מרשים! אני אפילו לא זוכרת איזה פרק זה ומה קורה בו |פנים|
ואני מאוד אהבתי את הסדרה. אולי צריכה צפיה חוזרת ביום מן הימים.
The Leftovers לחלוטין דורשת צפיה חוזרת.
אני עשיתי צפיה חוזרת בשתי העונות הראשונות לפני העונה השלישית, אבל אני צריך גם לצפות בהכל שוב מההתחלה.
אגב, זה היה אפילו יותר טוב בצפיה חוזרת.

הבא בתור - להגיב להודעה 22

didalf

Well-known member
סרחון של מנגלים?8-* את אוכלת בשר, לא? כאילו אם את צמחונית/טבעונית אז אני מבינה, אבל היה נדמה לי שאת כן אוכלת בשר, ואם כן, איך אפשר לא ליהנות מהריח של מנגלים?|מאוהב|
נכון??
אלא אם לא מזמינים אותך לאף מנגל ואז יש מלא ריח מגרה אבל את נשארת רעבה.

זה נשמע מספיק מענין בשביל שארצה לצפות בזה. אבל בינתיים אני מחויבת לבינג' של פרינג' שהולך טוב יותר ממה שקיוויתי כי סהר ממש נהנה, אז אנחנו צופים באיזה 3 פרקים ביום (ובהתחשב בהפרשי השעות בנינו אני חושבת שזה מכובד מאוד. אם השם שלנו הוא לא לונה ז"א.)
מרשים למדי

תפסיקי להעמיד פנים כאילו את יוצאת מהבית.
אובייסלי בגלל זה אני צריכה כ"כ הרבה מידע בפעמים שאני כן יוצאת בטעות:-D

זו שאלה של ניק אז הוא יכול לתת את השני סנטים שלו. אבל איך שאני הבנתי אותה זה שבשונה מהשאלה של למה מצפים בחודש הקרוב, סיבה למסיבה זה משהו כמו נגיד אם סיימת בגרות בהצלחה, עברת טסט, התחתנת/התארסת. או במקרה שלך, נגיד טיילור סוף סוף מתעוררת מתרדמת החורף שלה ומכריזה על אלבום ו/או סיבוב הופעות בקיץ/חורף, ואז זה לא יתאים ל"מה מצפים בחודש הקרוב" כי זה לא בהכרח בחודש הקרוב, אבל זו אכן סיבה למסיבה. זה לא אומר שלא יכולים לבחור משהו שיקרה בחודש הנוכחי אם זו אכן סיבה למסיבה, אבל זה פשוט לא מגביל אותך לדברים של החודש הספציפי הזה.
נו אז אם הדברים האלה קרו אז הם קרו בחודש שעבר הם סיבה למסיבה, ואם הם בעתיד אז זה משהו לצפות לו.

אגב סתם שתדעי שכל פעם שמגיע בשאפל השיר Keeper of the Flame של מירנדה, זה מזכיר לי אותך, פליימקיפה שלי:-D
(ובהתחשב בזה שהוא נמצא במקום 6 ברשימת השירים הכי מושמעים שלי, אני שומעת אותו די הרבה:-P:)
אז את חושבת עליי כל הזמןןן|מאוהב|

כל הזמן מסנג'רים אותי להכין עוגות:-(
אם הייתי בצד של מקבלי העוגות הייתי תומכת בהם, אבל כיוון שאני מרחק מליון קילומטרים וזה לא משנה אז תפסיקי להיות נחמדה ותכיני לעצמך קניידלך, שיקנו עוגה!!

את הוספת את האיקס? כי זה קצת מצחיק שמחקת את המילה אקס עם איקס:-D
חחחח כן, ונכון:-D אבל הם לא אקס לאברס, הם לאברס:-P:.

נו והאכילו אותך?
כן|זורו|

היא כנראה לא אוהבת אותך מספיק. זה הזמן להחליף אותה (זמנית כמובן). (וזה לא יחשב בגידה).
נבר אבר אבר

ודברים תקופתיים זה פיכסה. הם מדברים מוזר, מתלבשים מוזר ויש להם שיער מוזר. את יודעת כמה קשה לי לרייר על חתיכים/חתיכות ככה?!
אם הייתי מעוניינת לצפות בגברים עם פאה ושמלה הייתי הולכת למסיבת דראג.
לאדעת זה תלוי בתקופה. אולי בתקופות הממש ישנות שהגברים משומה הלכו עם פיאה ואיפור זה באמת פיכסה.
אבל נגיד גאווה ודעה קדומה או בריג'רטון הם עדיין חתיכים. ואני אוהבת את הדיבור האנגלי המכובד המשונה הזה.
וגם תלוי בתקופה שוב, אבל לפעמים יש שמלות ממש ממש יפות.

חח בגלל זה אמרתי שזה הזכיר לי יותר את שיר של ריבה שבו השיר מסופר מנקודת מבט של אחותו של מישהו שאישתו בגדה בו עם חצי מהעיר כולל אחד החברים הטובים שלו. כשהוא שמע את זה הוא רצה להרוג אותו ואז כשהגיע לשם גילה שמישהו כבר ירה בו. ואז עצרו אותו והרשיעו אותו מיד והוציאו אותו להורג.
בסוף מתגלה שכל המשפט היה מכור מראש כי השופט והבלשים ניסו להסתיר את המעורבות שלהם בסיפור (גם הם שכבו עם האישה הבוגדנית) ותלו אותו סתם כי בעצם אחותו היא זו שרצחה את החבר שלו וגם את אשתו (כי שניהם עשו צחוק מאח שלה) היא (האחות) הספיקה להעלים את הגופה של האישה, שמעולם לא נמצאה וכולם פשוט חשבו שהיא עזבה את העיירה מהבושה, אבל בדיוק כשבאה להיפטר מהגופה של החבר, אח שלה נכנס וראה אותה וכדי שהיא לא תיכנס לכלא הוא אמר לשוטרים שהוא רצח אותו וגם כשאחותו ניסתה לשכנע אותם שזו היא שרצחה אותו, הם לא רצו להקשיב לה ומיהרו להוציא אותו להורג כדי להיפטר ממנו.
כל זה בשיר אחד??:-0

|מאוהב|
חייבים לציין את חנה לסלאו בסרט
1652271877811.png
חחחח כןן היא הייתה כ"כ צעירה ורזההה כזה הזוי

|תוהה| אני רק אציין שאני אדם בוגר ואני מסוגלת לעבור ארוחה ולאכול עם מזלג ולא ללכלך את המסביב
כל הכבוד, אני לא:-D

:-D:-D:-D:-D

מותקל'ה אני מוותקי הפורום, פשוט לקח זמן עד שהתחלתי אשכרה לכתוב פה
את צעירה בגיל אם נולדת רק ב1989 כי כולם פה דינוזאורים (אני אזכור לנצח כי זאת השנה הכי טובה|מאוהב|)
* ואפילו עדי לא ניצלה את זה כדי להעלות תמונה
הנה תפסיקו לבכות, כאילו לא השקעתי בגיפים של ג'וני ותמונות יפיפיות של סב בחודש שעבר ובכל שרשור חתיכים אי פעם|שפם|

1280_0_f6bce091-72a8-4b52-8d90-3fed5d2ba9fb_.gif
קיימים שירים שהם לא של טיילור סוויפט
זה שקר:-0

Lhuna3

Well-known member
סרחון של מנגלים?8-* את אוכלת בשר, לא? כאילו אם את צמחונית/טבעונית אז אני מבינה, אבל היה נדמה לי שאת כן אוכלת בשר, ואם כן, איך אפשר לא ליהנות מהריח של מנגלים?|מאוהב|
אני אוכלת בשר (המעטתי הרבה אבל עדיין). אבל מנגלים לא אוהבת, ושונאת את הריח שלהם, אני מדמיינת אותו נדבק לי לשיער ולבגדים אבל זה עוד מילא כי אומרת לעצמי שאתקלח ואחפוף ואכבס, אבל הכי הכי שונאת אם הריח הזה נכנס אלי הביתה ממנגל קרוב, ואז אני מרגישה צורך לכבס את כל הבית.

נו והשלמת? ואם כן, יש לך דיווח על סרטים מועדפים?
עוד לא 😬

אחרי שצפיתי בפרינג' אני קצת חוששת מלהחליף יקומים|אילם|
בגלל ההערה הזאת שלך אני הוספתי את פרינג' לרשימת הסדרות שאני רוצה לנסות לראות.

זה נראה לי כמו משהו שהחתולים של מילי יעוללו לה:-D
כאילו לא בהכרח הקטע שלה עושה עמידת ידיים, אלא נגיד היא מגיבה פה בפורום במשך שעה ואז החתול בא, דורך לה על המקלדת, מוחק הכל ולוחץ שלח:-D

LeAnnDylan

Well-known member
יש לך עכשיו סיפור עצוב למקרה שתהיי בתוכנית ריאליטי.
אני לא יודעת אם זה קשור לשפם או רק לשיניים, אבל הוא ממש דומה לארנב! חמוד אבל ארנב.
"לא כתבתי לי כלום בפתקים" - מילי08, מאי 2022
o_O לא ידעתי שזה הולך לקרות החודש! עכשיו אני גם ממש מתרגשת! [שלום עולמי]
הפצצת בשרשור הזה:-D
למסעדה לארוחת ערב גם אני לא אלך לבד, אבל בית קפה בבוקר-צהריים - גם לא?
השאלה היא איזה בית קפה/מסעדה לבוקר-צהריים. כי אני גם נוטה להיות בצד של מילי.
כי נגיד אם זה בתוך קניון כזה ויש איזור אכילה פתוח, אז נראה לי יותר סביר לשבת שם לבד בסבבה.
אבל במסעדה נורמלית- לא חייב משהו פנסי בטירוף, אבל מקום סביר- סביר להניח שלא הייתי יושבת עם עצמי לבוקר-צהריים.
נראה לי שלכל אחד כאן יש איזה משהו אחד שהוא מוכן לעשות לבד שהאחרים לא.
נגיד אני לא רואה את עצמי הולכת בחיים לסרט לבד:oops:
סוציומאט חובבן שכמוך. אחרי שאוכלים חייבים להשאר קצת ולעשות כאילו שלא באת רק בשביל האוכל אלא שאתה באמת מעוניין להיות בחברתם של האנשים.
חח אני הכי רואה את ניק בא עם צלחת ריקה כזה לאיפה שהאוכל, מעמיס לעצמו ערימת בשרים ופשוט הולך בחזרה לחדר שלו. לייק אפילו לא טורח לשבת עם כולם לאכול:-D
אני שמחה שהעלת את זה כי זה עניין שתמיד מציק לי בקשר למסע בזמן (שזה גם סוג של טלפורטציה). כלומר מכונת זמן שרק מעבירה אותך לזמן אחר - איך היא קובעת איפה אתה תהיה במרחב? אם זה רנדומלי אז רוב הסיכויים שתמצא את עצמך באמצע החלל החיצון ואפילו לא בתוך גלקסיה.
אם זה ל"אותו מקום" שהיית, אז מה ההגדרה של זה? אותו מקום ביחס למה? אם זה אותו מקום "על פני כדור הארץ" אז יש את הבעיות שציינת ועוד (במקום שבדיוק נמצא בו מישהו אחר, מה יקרה?) אם זה ביחס למרכז היקום (הבנתי שאין דבר כזה למרות שלא הבנתי למה) אז כנ"ל וגם סיכוי טוב שכדור הארץ בכלל לא נמצא שם ושוב אתה בחלל, או שאתה תהיה בתוך האדמה או בשמש.
השאלה היא, אם "מסבירים" את זה לפי היגיון של הסדרה/סרט שזה אובייסלי לא היגיון שתקף למציאות, האם זה מרצה אותך, כי לפחות זה תואם להיגיון של העלילה? או שאת מתרגזת כי זה "לא הגיוני". כי אם האופציה הראשונה מרצה אותך, אנחנו יכולים לחשוב על כמה חוקי יסוד לשאלה של עדי כדי שתוכל לבחור בקפידה את התשובה שלך לשאלה. אם את שייכת לאופציה השניה את סתם מעצבנת וצריך לזרוק עליך פיסטוקים|שפם|
מה,באמת? ושמדברים בטלפון, צריך לאמר גם "ביי" לפני? לא פלא שתמיד מעירים לי על זה
פעם קראתי בספר של צ'לסי הנדלר שיש לה קטע כזה שתמיד כשהיא מרגישה שהיא מיצתה את הענין שלה בשיחת טלפון עם אנשים, היא פשוט מנתקת. בלי "ביי", בלי "טוב אני צריכה ללכת" או שום דבר שמעיד על כך שהשיחה הגיעה לקיצה. הבן אדם בצד השני של הקו יכול להיות באמצע סיפור, אבל ברגע שהיא מאבדת ענין היא פשוט מנתקת. ומאז אימצתי את זה לעצמי וכל פעם שאני מדברת עם מישהו שמרגיז אותי אני פשוט מנתקת בפנים בלי שום "ביי".
אבל לפעמים זה גם לא מעצבים, נגיד לי ולסהר יש קשר כזה שהרבה פעמים אם אנחנו מדברים בטלפון ואז הוא מגיע לבית או לעבודה ומדבר עם המשפחה שלו או העובדים שאיתו וזה נמשך ליותר מאיזה שתי ד' ואין לי כוח להקשיב לו או לחכות שיתפנה, אני פשוט מנתקת לו בלי להגיד ביי. וזה מאוד לגיטימי ואף אחד מאיתנו לא חושב שזה מעליב או חצוף. אני חושבת שיותר אנשים צריכים לאמץ את זה.
נכון! העודף פורמליות הזה מעיק ומוגזם. יאללה, אתה רואה את הבן אדם כל יום, לפעמים ליותר זמן מאשר את בני המשפחה, למה צריך לקרוא לו מיסטר? אבל שמתי לב (כתמיד אני צוברת את המידע שלי מעולם הטלוויזיה) שזה אופייני רק לאמריקה. בסדרות בריטיות כן פונים לאנשים אחרים בשם פרטי אלא אם כן זה אדם זר
אולי בקליפורניה פחות רשמיים ממקומות אחרים בארה"ב אבל כאן יש נטייה לקרוא לכולם בשמות חיבה גם אם לא מכירים אותם.
כמו שבארץ כולם זה "אחי" פה אני רואה הרבה אנשים אומרים "סוויטי" או "סוויטהארט" לאנשים רנדומלים וזה קצת מוזר. וזה לא רק קטע של צעירים. נכון שזה בעיקר נשים, אבל נתקלתי גם בכמה גברים מזדקנים שהשתמשו בזה, נגיד עמדתי פעם בתור לסטארבקס והייתה שם איזו מישהי שהפילה את הארנק שלה, והגבר שעמד מאחוריה הרים לה את זה והושיט לה את זה ואמר כזה "There you go sweetheart" ואני זוכרת שחשבתי שזה קצת מטריד אבל גם קצת חמוד. (כמובן אבל שהיא הגיבה ב"טנק יו סר")
יש לי איזה לקוחה שפונה לכולן בתור "בייבי גירל" בהתחלה חשבתי שהיא קוראת ככה לצעירות, אבל שמעתי אותה פונה ככה גם לאיזו מישהי בגילה וזה היה קצת מוזר:-D
וכמובן שאצל הילדים היום כולם זה "בייב"- חברים שלהם, שכנים שלהם, זרים ברחוב- כולם בייב. שעם כל הפוליטיקלי קורקט והג'נדר ניוטרל, אני גם אימצתי את בייב כי ככה מבחינתי או שזה שם חיבה, או שם גנאי- אם אני חושבת על החזיר:-D
אבל כמובן שיש גם את כל ה-bro, man, dude, homie וכו' שכבר מזמן הם לא רק נחלתם של מקסיקנים, שחורים ו/או צעירים.
אני רואה שבהרבה מקומות עבודה כאן, העובדים (גם אם הם לא באותה דרגה) פונים אחד לשני בשמות שלהם, ורק אם מגיע הסופרוייזר הגדול שלא יושב במשרדים, איזה אחד כזה שאחראי על מיליון חברות אז מתייחסים אליו כ"סר". אבל גם בארץ זכור לי שכשעבדתי במקדונלדס אחרי צבא היינו פונים לכולם בשם שלהם, וכשמגיע מנהל המחוז פעם באף פעם, היינו צריכים לפנות אליו ב"אדוני" ולא בשם הפרטי שלו. גם כשעבדתי בקולנוע בארץ זכור לי שקראנו לסמנכ"ל שהיה מגיע מידי פעם "אדוני".
אז כאילו אני לא אומרת שהאמריקאים באותה רמת סחבקיות כמו בישראל, אבל משום מה נראה לי שכל האמריקאים שאתם עובדים מולם הם קצת יותר מידי פלצנים.
|פנים| רק בתשובות שלך קלטתי שיש theme לחלק הזה בשאלות |פנים|
הדגל לא הסגיר את זה?:-D
בעיה עם מרשמלו זה שצריך לדעת בדיוק כמה זמן להשאיר באש. כי מעט מידי לא קורה כלום ויותר מידי זה נהיה מסטיקי מידי במקרה הטוב או שרוף ולא אכיל במקרה הרע
נכון.
אני לא ידעתי שיש דרך נכונה לעשות מרשמלו. תמיד הייתי דוחפת לאש עד שכל המסביב שרוף (לוקח שניה וחצי) ואוכלת בסבבה שלי ככה. שזה היה לי טעים אז מעולם לא ניסיתי משהו אחר.
ואז באוגוסט האחרון הייתי בחתונה של בת דודה שלי והיה להם עמדת ס'מורס בחוץ ולא רציתי להתקרב למדורה כדי שלא יהיה לי ריח של אש, אז סינג'רתי את החתן הטרי להכין לי אחד ואז ראיתי אותו קורע ברך שם ומהנדס את המרשמלו איזה 2 ד'. לא הבנתי מה לעזאזל הוא עושה והוא ניסה להסביר לי שצריך לעשות את זה נכון. ומודה שקצת זילזלתי בו, וחשבתי שבת דודה שלי התחתנה עם חנן גמור, אבל כשהוא שם את זה על השוקולד עם הבסקוויט, זה נמס בצורה מושלמת וזה היה ממש טעים|מאוהב| (ואז סלחתי לו על זה שהוא חנן:-P:)
נזכרתי שלפני שנים טסתי לחו" וחיפשתי הופעות של MUSE כי חשבתי לשנות את כרטיס הטיסה לאיפה שהם מופיעים. אבל לא מצאתי משהו סביר וויתרתי. מעניין אם באמת הייתי מביאה את עצמי ללכת אם הם היו מופיעים במקום שהיה מתאים לי
אוף אתם חייבים ללכת להופעות בחו"ל לבד. זו חוויה כזו מצחיקה. פוגשים שם כל כך הרבה אנשים משונים ולא משנה כמה אתם ביישנים, זה תמיד כיף. גם אם לא מבחינת אנשים - לפחות ראיתם אמן שאתם אוהבים.
כל החוויות המצחיקות שקרו לי בהופעות קרו כשהלכתי לבד.
איזה פעם, בהופעה של אן ווילסון (Heart) איזו ישישה אחת ניגשה אליי באמצע ההופעה ואמרה לי "Thank you for blessing us with your beautiful energry" הרגשתי כמו ג'יזס באותו הרגע אז עניתי לה "You're welcome my child":-D
בהופעה של ברנדי קלארק עמדתי בצד ורקדתי בסבבה שלי, ואז ברנדי שרה שיר שנקרא Crazy Women ואיזו סבתא אחת, שאובייסלי משוגעת, באה לעמוד לידי (takes one to know one) והתחילה לרקוד בכזה טירוף שהייתי בטוחה שהיא עומדת לפרוק את הירך שלך או משהו:oops::ROFLMAO:
ופעם בהופעה של קייסי מאסגרייבס עמדתי בגוש של אנשים שאחד מהם היה איזה הומו ממש מוחצן ומגודל- נראה לי שהוא היה איזה 2 מטר ושקל אולי 200 קילו, והוא רקד בסבבה שלו שאני חשבתי שזה היה מאוד משעשע לכשעצמו, אבל הוא גם היה מיוזע מאוד וקצת שיכור אז כל פעם שהוא רקד, הוא העיף כאפות כאלה בקטנה לאנשים שעמדו לידו, לפעמים עפו גם כמה טיפות מהמשקה שהוא החזיק ביד. ואז איזו ערסית קטנה והיספנית אחת התעצבנה עליו והיא מסתובבת אליו בעצבים ועושה לו כזה " YO DUDE, PERSONAL SPACE. LOOK IT UP!" שזה לבד שיעשע אותי מאוד, אבל בדיוק באותו הזמן קייסי שרה שיר שנקרא Step Off ואז הוא עושה לה כזה תנועה של 'קישטה' עם היד ומתחיל לשיר לה בדרמטיות מוגזמת "סטפ אוף" וזה היה אחד המצחיקים. ואז היא שפכה עליו את המשקה שלה והתחילו ללכת מכות ואז היה קצת פחות כיף. אבל אז קייסי צעקה מהבמה "I think you guys over there need to roll a fat one. We're in California, it's legal y'all. Hook me up too" ואז כולם צחקו והפסיקו לריב. אז היה שוב נחמד:-]

טוב סיימתי את הודעה #70
אני חושבת שמגיעה לי עוגה עכשיו.

Lion_Heart

Well-known member
פעם קראתי בספר של צ'לסי הנדלר שיש לה קטע כזה שתמיד כשהיא מרגישה שהיא מיצתה את הענין שלה בשיחת טלפון עם אנשים, היא פשוט מנתקת. בלי "ביי", בלי "טוב אני צריכה ללכת" או שום דבר שמעיד על כך שהשיחה הגיעה לקיצה. הבן אדם בצד השני של הקו יכול להיות באמצע סיפור, אבל ברגע שהיא מאבדת ענין היא פשוט מנתקת. ומאז אימצתי את זה לעצמי וכל פעם שאני מדברת עם מישהו שמרגיז אותי אני פשוט מנתקת בפנים בלי שום "ביי".
אבל לפעמים זה גם לא מעצבים, נגיד לי ולסהר יש קשר כזה שהרבה פעמים אם אנחנו מדברים בטלפון ואז הוא מגיע לבית או לעבודה ומדבר עם המשפחה שלו או העובדים שאיתו וזה נמשך ליותר מאיזה שתי ד' ואין לי כוח להקשיב לו או לחכות שיתפנה, אני פשוט מנתקת לו בלי להגיד ביי. וזה מאוד לגיטימי ואף אחד מאיתנו לא חושב שזה מעליב או חצוף. אני חושבת שיותר אנשים צריכים לאמץ את זה.
אמ, זה מה שאני עושה...ובאמת מעירים לי על זה |מרובע| |מרובע|:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
צ'לסי הנדלר היא בן אדם די הזוי ומה שאת מתארת שהיא עושה הוא הזוי לחלוטין.
וזה לא נשמע שזה מה שאת עושה. כשמישהו שאתה בשיחת טלפון איתו מתחיל לדבר עם אנשים אחרים בסביבתו ליותר מ20 שניות זה כבר לגיטימי לחלוטין לנתק. 2 דקות זה מעל ומעבר.
כשזה בקטע של עצבים אז תלוי עד כמה מעצבנים אותך. אם זה על כך דבר קטן אז זה מוגזם. אבל זה לא הזוי לנתק למישהו שנורא מרגיז.
מאיך שתיארת את מה שצ'לסי עושה אצלה זה פשוט כשהיא משתעממת מהשיחה.

אגב, לאמא שלי היה מנהג נורא מעצבן שהיא הייתה מתקשרת אל אנשים תוך כדי שהיא מדברת עם אנשים אחרים. ככה שהייתי עונה לה ושומע אותה מדברת עם מישהו אחר ולפעמים הייתי צריך לצעוק כדי שתקלוט שהיא בעצם בשיחת טלפון. שהיא יזמה.
מאז קלטתי עוד כמה אנשים שלפעמים עושים את זה. אבל לא ברמה שאמא שלי הייתה עושה את זה שזה היה ברירת מחדל.

זה עכשיו הזכיר לי שפעם כשהייתי בצבא אמא שלי התקשרה אלי והשאירה הודעה קולית. אבל היא שכחה לנתק בסוף אז הטלפון פשוט המשיך להקליט. ובגלל שעמום אני פשוט ישבתי עם הטלפון והקשבתי למשך איזה חצי שעה לשיחה, שרק חלקית הצלחתי לקלוט, של אמא שלי והשותפה שלה.

LeAnnDylan

Well-known member
צ'לסי הנדלר היא בן אדם די הזוי ומה שאת מתארת שהיא עושה הוא הזוי לחלוטין.
וזה לא נשמע שזה מה שאת עושה. כשמישהו שאתה בשיחת טלפון איתו מתחיל לדבר עם אנשים אחרים בסביבתו ליותר מ20 שניות זה כבר לגיטימי לחלוטין לנתק. 2 דקות זה מעל ומעבר.
כשזה בקטע של עצבים אז תלוי עד כמה מעצבנים אותך. אם זה על כך דבר קטן אז זה מוגזם. אבל זה לא הזוי לנתק למישהו שנורא מרגיז.
מאיך שתיארת את מה שצ'לסי עושה אצלה זה פשוט כשהיא משתעממת מהשיחה.
בסדר, אני לא כ-ז-א-ת גרועה כמו צ'לסי אבל אני כן לפעמים מנתקת לאנשים בלי סיבה כשהם מדברים יותר מידי.
במקרה של סהר זה שונה כי תיקח בחשבון שאנחנו בדר"כ מדברים ממוצע של 3-4 שעות ביום, אז אם במשך 2 ד' הוא מדבר עם אנשים אחרים (או יותר נכון אנשים אחרים מדברים איתו והוא נאלץ להגיב) זה לא כזה משמעותי לי. חוץ מזה שבמקרה שהוא מדבר עם המשפחה שלו זה לרוב די מבדר כי הם תמיד מסנג'רים אותו לעשות דברים שהוא לא רוצה ואז הוא סתם מגדף ומטיח בהם עלבונות לא מעליבים במיוחד:-D מה גם שאני צריכה להישאר על הקו מידי פעם כדי לוודא שאמא שלו לא מלכלכת עליי כי היא לא סובלת אותי|שפם| (שיש מצב שזה בגלל שפעם ליכלכתי עליה והייתי על רמקול והיא שמעה אותי|אילם| אבל זה סהר אשם שהוא לא התריע לי מראש שאני על רמקול|שפם|) בכלל המשפחה שלו די נודניקית והם כל פעם מתלוננים "עם מי אתה מדבר? עוד פעם דילן?! די כבר איתה" ואז כמובן שאני חייבת להישאר על הקו כדי להגיד לו מה למסור להם בשמי|זעם|
וגם צריך לקחת בחשבון שאם אני בהליכה באמצע הלילה וצריכה חבר טלפוני, אין לי ברירה אלא להקשיב לו לפעמים מדבר עם מישהו אחר כי אני צריכה שמישהו יהיה איתי על הקו. אבל אם השיחה שלו לא מעניינת אותי, אני כופה עליו את המוזיקה שלי (בשיחת פייסטיים, אפשר לנגן שיר ששנינו שומעים ביחד).

יואו זה מזכיר לי איזה פעם אחת שהתקשרתי לאיזו לקוחה כי הייתי צריכה לדחות את הטיפול שלה, וזו איזו מישהי בת 80 חפרנית של החיים. בקושי הספקתי להגיד לה את הסיבה שהתקשרתי והיא התחילה לחפור לי שהיא בדיוק רואה איזו טלנובלה טורקית, והתחילה לספר לי מה קורה בפרק ואז המשיכה לספר לי את כל העלילה של התוכנית, תוך כדי שהיא בוכה בין לבין כי הסיפור מאוד טראגי ונוגע ללב שלה ובאיזשהו שלב כבר לא ידעתי אם היא עדין מדברת על התוכנית או שהיא עברה נושא כי הייתי עסוקה בלהקליט אותה ולשלוח לבוס שלי בוואטאספ תוך כדי עם note של "מגיעה לי העלאה בשכר, תראה עם מה אני צריכה להתמודד" היא דיברה ברצף במשך 27 ד' בלי לתת לי להשחיל מילה! הרגשתי שהגעתי לסף הסבלנות שלי אז פשוט ניתקתי לה. אחרי 10 ד' היא התקשרה בחזרה ואמרה לי "נראה לי שאין לך קליטה אז התנתק לך" לא חמודה שלי, יש לי קליטה. יש לי המון קליטה. יש לי מלאנת'לאפים קליטה. יש לי כל כך הרבה קליטה שגם בחניון תת קרקעי של מינוס 5 קומות יש לי קליטה. שמו לי פאקינג עץ מזויף של קליטה מחוץ לבית כדי שתהיה לי כזאת הרבה קליטה. כל כך הרבה קליטה שסביר להניח יהיו לי ילדים ירוקים, גברת. קליטה זו לא הבעיה. החפירות הארכיאולוגיות שלך הן הבעיה!!:-[:-[
אולי אני צריכה להזמין אותה לפורום. נראה לי שהיא תשתלב פה יופי|חבול|

אבל גם זה הקטע עם האמריקאים, אני הרבה פעמים מנתקת להם בפנים והם לא מבינים את הרמז אז תמיד הם מתקשרים שוב או שולחים הודעה של "אולי אין לך קליטה"|שפם|
אגב, לאמא שלי היה מנהג נורא מעצבן שהיא הייתה מתקשרת אל אנשים תוך כדי שהיא מדברת עם אנשים אחרים. ככה שהייתי עונה לה ושומע אותה מדברת עם מישהו אחר ולפעמים הייתי צריך לצעוק כדי שתקלוט שהיא בעצם בשיחת טלפון. שהיא יזמה.
מאז קלטתי עוד כמה אנשים שלפעמים עושים את זה. אבל לא ברמה שאמא שלי הייתה עושה את זה שזה היה ברירת מחדל.
הכרתי פעם מישהו שתמיד היה מנסה להעמיד פנים של בחור עסוק ומבוקש אז הוא כל הזמן היה מתקשר לאנשים סתם, גם כשאין לו מה להגיד להם, כדי שתמיד יראו אותו בטלפון ויחשבו שהוא מאוד עסוק. אבל הוא היה עושה את זה בצורה כזאת מגוחכת שזה היה פשוט מביך. הוא גם היה מדבר בכוונה בקול רם כדי שכולם ישמעו אותו. ונגיד הוא היה עומד בתור לסטארבקס אז בכוונה הוא היה מתקשר למישהו בדיוק כשמגיע התור שלו להזמין כדי שגם הבריסטה תדע שהוא עסוק|פנים| כנ"ל במסעדות וכו'.
איזה פעם אחת הבוסית שלי הייתה בחופשה והיא ביקשה ממנו לשמור על הכלב שלה, והוא היה צריך לעבור דרכי בבוקר לקחת איזו סחורה לחנות או משהו. הוא התקשר אליי בערב לפני כדי להגיד לי "שומעת, אני צריך לעבור אצלך בבוקר לפני העבודה, אז אני אהיה אצלך בסביבות 7:20" אמרתי בסדר וניתקתי.
אחרי איזה 10 ד' הוא התקשר שוב ואמר "שומעת, אני אהיה אצלך מחר באיזה 7:20 כזה, כי אני צריך לקחת את הכלב לוטרינר לפני" לא יודעת למה פיסת המידע הזאת הייתה רלוונטית לי, אבל עניתי בסדר וניתקתי.
אחרי איזה שעתיים הוא מתקשר שוב ואומר "שומעת, לא אני פשוט צריך לקחת את הכלב לוטרינר בבוקר אז אני אקח אותו ואז אני אבוא אליך ואהיה אצלך ב-7:20 ככה, אז תהיי מוכנה" בשלב הזה כבר לא טרחתי להגיד בסדר, פשוט ניתקתי.
ואז בבוקר כמובן שהוא התקשר איזה 5 פעמים פעם אחרת כדי להגיד לי שהוא יצא מהבית לוטרינר, פעם אחת כשהוא הגיע לוטרינר, פעם אחרי כשהוא יוצא מהוטרינר, פעם אחת כשהוא 10 ד' ממני ואז כשהוא דקה ממני. ואתם יכולים לנחש לבד באיזה שעה הוא הגיע אליי...|חבול|
זה עכשיו הזכיר לי שפעם כשהייתי בצבא אמא שלי התקשרה אלי והשאירה הודעה קולית. אבל היא שכחה לנתק בסוף אז הטלפון פשוט המשיך להקליט. ובגלל שעמום אני פשוט ישבתי עם הטלפון והקשבתי למשך איזה חצי שעה לשיחה, שרק חלקית הצלחתי לקלוט, של אמא שלי והשותפה שלה.
:-D:-D

didalf

Well-known member
החפירות הארכיאולוגיות שלך הן הבעיה!!:-[:-[
אולי אני צריכה להזמין אותה לפורום. נראה לי שהיא תשתלב פה יופי|חבול|
אמרה מי שבשתי ההודעות האחרונות שלה בלבד כתבה אוסף סיפורים קצרים.
(זאת לא תלונה אני אוהבת סיפורי דילן)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|קרקס|שם/כינוי: יעל אוונס (חזרתי למקורות)
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): אני גם ככה אהיה זקנה מדי בשביל לזכור את הגיל שלי
|קרקס|כריס מועדף? נעלבתי מעצם הצורך בשאלה, ראה למעלה|למעלה|
* וגם כי חייבים אז
:love:|יאמי|
|אגס|סדרות החודש:
החיים עצמם: עונת סיום ממש טובה!
אני בשוק שעדיין יש להם יכולת לעשות פלאשבקים אחרי כל כך הרבה זמן. הם לא חקרו כבר את כל הזמן?
בובה רוסית: מי שלא רואה מפסיד, אבל כן אציין שהיא לא מתאימה לכל אחד
אל תספרי להם שהיא לא מתאימה לכל אחד. הם ישתמשו בזה כתירוץ
Severance: הפרק האחרון שודר באפריל, והוא היה ואווו
אני כבר בקושי זוכר
upload: עונה 2 פחות טובה מהראשונה אבל עדיין טובה
נכון
ghosts: הבריטי!, שאני לא יכולה להסביר מה באמת ההבדל בינו לבין האמריקאי אבל הוא הרבה הרבה יותר טוב, הוא אפילו מעולה|מאוהב|
זה נכון. והאמריקאי הוא בכל דרך אפשרית יותר אמריקאי
|אגס|סרטי החודש: הראתי לאחיינים של פעם ראשונה את קוקו ועדיין בכתי כשראיתי אותו, סרט מופת
אני צריך באמת לראות אותו (טום הולנד סיפר שהוא בכה כשהוא ראה את זה וג'ייקוב באטלון וזנדיה קצת לעגו עליו על זה)
|אגס|שירי החודש: בלופ כל היום (מומלץ בשירותים מול המראה)
חחחחחחח לחלוטין (אבל עדיף לא לנסות למות)
|אגס|שחקני החודש: הקאסט של severance שנתנו הופעה מדהימה בפרק האחרון עם דגש על ג'ון טורטורו, הקאסט של ghost שהם מלא כישרון ואנני מרפי כפרל'ה שלי
תבדקי את התוכנית הבריטית Horrible Histories, להבנתי רוב הקאסט של Ghosts הוא משם. (ואני בטוח שזה כולל את מתיו ביינטון)
|אגס|קראשי החודש: כריס אוונס כמובן, רובי אמל, אנני מרפי והקראש החדש לרשימה: מתיו ביינטון aka תומאס מghosts
צפה בקובץ המצורף 46859
הוא באמת נראה ממש טוב. אם כי קשה לי להרגיש את זה כשהוא משחק את תומאס
|אגס|ציטוט חודשי: יש מלא פנינות חוכמה בבובה רוסית, מתעצלת לבחור משהו
חוצפה. off the top of my head יש את זה:
I'm having a crazy never ending night (אם כי נראה לי לא מדויק)(ואני זוכר את זה כי זה בטריילר לעונה 1)
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): חחחח, אני אוהבת שזה נהיה מהשאלות הקבועות
הנה סיבה למסיבה, נוספה שאלה קבועה לשאלון החודשי
אם את במסיבה ואת שואלת את מי שעורך את המסיבה והוא עונה לך שזה בגלל שהוסיפו שאלה לשאלון קבוע, אז... אני לא יודע.
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: יום העצמאות זה מלא רעש מרמקוליים ומדרכות מלאות קצף מגעיל של ילדים ול"ג בעומר זה בכלל חג מסריח, אז אני מניחה שאני מצפה בעיקר לחודש מאי שיגמר
אני יכול להבין אותך. יוני זה חודש הרבה יותר טוב.
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם?
אה כן, הקלאסי (אם כי קשה לומר שהוא היה הכי טוב לאור זה שהייתה מלחמה בגללו)
* מי מרים את הכפפה ועושה מחזמר סגנון המילטון על בן גוריון
נראה לי שזה צריך להיות על מישהו אחר ולא בן גוריון. הרי המילטון הוא לא וושינגטון. אם הייתי יודע יותר על פוליטיקה ציונית מוקדמת אז אולי הייתי יודע מי מתאים לזה. אם כי כולם מתאימים להיות המילטון מהבחינה שכולם היו מהגרים.
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: גבעת חלפון אינה עונה
|כן|
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: ואוווו, זה קשה! אני אבחר בזהו זה |מאוהב|
|כן|
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: כוורת
קלאסי.
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? מה זה שאלות הבגרות האלו?!?!?!
אני מצפה למאמר של שני עמודים. עם פיסקת פתיחה ופסקת סיכום כמו שלמדנו. גם ביבליוגרפיה קצרה תעזור.
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? הדמויות מghosts מושלמים לזה:
רובין: מדליק את המדורה עם שתי אבנים, קפטן: מארגן את כל הערב ומחלק תפקידים, תומאס: מספר צ'יזבט, פיט: מכבה את המדורה בסוף ומרי: מסכנה מרי:eek:
כאילו כל זה נשמע מאוד הגיוני ומתאים... עד שנזכרים שהם לא בעצם יכולים לעשות שום דבר מכל זה כי הם לא מוחשיים. אוקי הקפטן עדיין יכול לחלק תפקידים ותומאס יכול לספר צ'יזבט. ומרי יכולה... כן לעשות את האווירה.
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? הוקאיי|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
אני אולי היחיד שלא חשב עליו. ועוד השנה הוא באמת דמות טלוויזיונית
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? קחו תפוח אדמה חתכו לחצי, שימו בפנים מרשמלו, תעטפו בנייר כסף ואת זה תכניסו למדורה (אף פעם לא ניסתי אבל פתוחה ללנסות)
נשמע מוזר. תספרי איך יצא.
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): אירווזיון אבל בתנאי שיש שם את דפנה דקל עם זה רק ספורט
דפנה ודודידו
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? לי ממש אין בעיה ללכת למסעדה לבד, לאכול זה פעולה בסיסית של האדם ואני לא צריכה מישהו איתי, לפעמים אני אפילו אוהבת ללכת לבד למסעדה עם איזה ספר טוב
מסעדה מסעדה לא הייתי הולך לבד
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? :-[
למה את כועסת על הוריאנט שלך?
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? ראיית העתיד רק עד 24 שעות קדימה, מעולה ללרמות במבחנים
Cheater cheater high school teacher (חרוז שכרגע המצאתי ואני לא בטוח איך הוא עובד)
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? Hotel California סרט מותחן פסיכולוגי
שמעתי את השיר כמובן הרבה פעמים בעבר, אבל אף פעם לא ממש חשבתי על המילים אז זה הביא אותי עכשיו לכניסה עמוקה לתוך השיר, שמיעה שלו פעמיים תוך כדי קריאת המילים וקריאה בערך ויקיפדיה שלו לגבי המשמעויות שלו. ולפי ויקיפדיה הייתה איזו מפיקה שרצתה להפוך אותו לסרט, אבל חברי הלהקה לא היו בעד.
ולא זכרתי שהמשפט האחרון הוא: You can check out any time you like, but you can never leave
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): תלוי בקבוצה, יש לי קבוצות שהפעלתי את האופציה שלא לשמור תמונות בטלפון
וואלה, לא ידעתי שזאת אופציה
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? כבר שיתפתי מתכון לתפו"א
מעניין מאוד
ונחמד שזה משתלב מושלם עם זה שזה סופש חומוסי (אבל בגלל שאין אייקון של חומוס שמתי אייקון של פלאפל מפני שהוא עשוי מחומוס. 🧆

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כןןןן ימהבולים|חבול| אתם צריכים קורס מזורז בחגי ישראל אני מבינה.
אף אחד לא באמת מבין את הקטע של ל"ג בעומר. בטח לא לקטע של חץ וקשת.
למה זה היה שלך במקור? כל הכבוד!
זה מעניין לחקור כי אני לא בטוח. אבל אני חושב שאני כתבתי את "סיבה למסיבה" ראשון.
תכלס אני בכלל אבי השאלון המודרני
*עושה כאילו אני לא משוויץ בעוד שזה לחלוטין מה שאני עושה*
לא שאלה שלי בכלל, לא יודעת של מי
אבל מגיע פרגון למי שזה שלו
תודה תודה
(אוקי אני צריך לבדוק אם זה באמת שלי במקור, אבל אין לי זמן פנוי)
יאאאא כן. ניק לטיפולך.
לכתוב מחזות זמר אני לא יודע.
אבחל אני בעד שמדינת ישראל תשכור את לין מנוארל מירנדה שיכתוב לנו מחזמר כזה.
ווי כן. (אבל לא הייתי צופה. יש שם חיה שאי אפשר להרוג. מפחיד אותי) עכשיו כשאת אומרת זה טיפה מזכיר את מופע הקולנוע של רוקי|תוהה|
וואלה, יש משהו בזה
באמת? ואווו אני גם לא יודעת מה לחשוב על זה, אבל עשו מחזמר על השירים של אלאניס מוריסט בברודווי והוא די מצליח אז מניחה שהכל אפשרי
נשמע מגניב
מגיע גם לו:
ככה את בוגדת בבעלך?
למה אני לא בשוק שבחרת מישהו שיש לו בייבי פייס
אבל יש לו a man's body
ואם תסתכלי באינסטגרם תראי שיש לו גם ass for days
תחשבו על זה שביום העצמאות 250 יהיה 250 אחוז הנחה בכל מיני חנוית, מציאה
אני מניח שזה פשוט יהיה 25% הנחה. אבל שנה הבאה ב75 למדינה... גם בטח יהיה רק 25% הנחה.
וכל זה אחרי שבכל מקרה תהיה העלאת מחירים של 50%.
לעשות שרשור על זה עם דיון זה רעיון מעולה,
ועדי באמת שאלה טובה
אבל עדי מסרבת לפתוח שרשור על זה.
כמובן שגם את יכולה...
טוב, כרגיל אני צריך לעשות את העבודה הקשה. (ואז אתם מתלוננים שאני לא מספיק להגיב על הכל)
על השאלה, מאיפה הבאת לי את זה
מכל השאלות ההזויות (היא שאלה מה אנחנו אובים במדינה) על זאת עם הוריאנט יש לך בעיה?

תראו אותי מסיים להגיב עד הודעה 26

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוף עדימון למה את עושה שאלות קשות שמצריכות מחשבה|שפם|
|קרקס|שם/כינוי: Heda Daddy Dylan
קינקי
|קרקס|כריס מועדף? פראט יאנג
לא יודע למה גיגלתי, כמובן שזה יהיה זמר קאנטרי
|אגס|סדרות החודש:
Shameless - ראיתי רק פרק אחד אבל עדי עדין צריכה להתגאות בי.
פרק אחד בחודש? אבל אם אני זוכר נכון את כבר בעונת הסיום אז רק יקח לך שנה לסיים.
The Thing About Pam - יש לי איזה לקוחה שהתעקשה במשך חודש שאני אצפה בזה וזה פשוט מוזר. כל הסיפורי רצח האלה שמבוססים על סיפורים אמיתיים עושים לי רע. ורנה זלווגר ממש מטרידה בסדרה הזאת|אילם|
ראיתי את הפרק הראשון וממש לא הבנתי למה לי להמשיך לראות. זה מרגיש ברור מידי מה הולך לקרות. ולא אהבתי אף אחד מהדמויות.
Under The Banner of Heaven - ניסיתי בגלל שעדי ביקשה שאמסור ד"ש לחבר שלה, אבל חשבתי שזו תהיה סדרת מסתורין על רצח בעיירה קטנה (שאני מאוד אוהבת) אבל יש לזה פן מאוד דתי של איזה כת מורמונים שאני ממש לא אוהבת אז ברשותך עדי, אני אנטוש.
אני מתכוון לנסות את זה. דווקא מעניין אותי הפן הדתי של זה. (אני שוקל להפוך להיות מורמוני)
|אגס|סרטי החודש: ראיתי רק את All the Boys Love Mandy Lane כי אני וסהר #טיםאמבר
מה קורה במשפט הזה. אני רואה כל מיני כותרות לא ברורות שלפי חלקן ג'וני דפ יוצא מאוד טוב. זה לא מעניין אותי מספיק כדי להתחיל לקרוא כתבה, ועדיין אני רוצה לדעת פשוט כדי לדעת אם ג'וני דפ הוא נבלה או לא. לא ממש אכפת לי מאמבר הרד.
|אגס|שירי החודש: השאלה הזאת צריכה להתחלק לחצי הראשון והחצי השני של החודש בתאכלס, כי דברים שחרשתי עליהם בתחילת החודש שונים מדברים שחרשתי עליהם בחצי השני של החודש.
בחצי הראשון השירים הכי נחרשים היו כל השירים מהקרוסרודס וגם:
LeAnn Rimes - How Much A Heart Can Hold
Carly Pearce - Next Girl

Carly Pearce - What He Didn't Do
Catie Offerman - Happyland Trailer Park
ובחצי השני של החודש חרשתי המון על:
Kelsea Ballerini & Shania Twain - Hole In The Bottle
Kelsea Ballerini - Bragger
מעניין שבאמת כתוב "שירי החודש" אבל נראה לי שאת היחידה שמביאה יותר מאחד.
|אגס|ספר החודש: וואו זה מרגיש כמו משהו שקרה לפני המון זמן כי זה היה בתחילת החודש, אבל סיימתי את הספר של איימי פולר והתחלתי את הספר של רייצ'ל דראץ'- A Girl Walks Into A Bar
סיקרנת אותי מספיק כדי לרפרף על דף הויקיפדיה של רייצ'ל דראץ'.
|אגס|קראשי החודש:
וגם זה המקום לסגוד לאלישיה שהיום משודר הפרק הראשון שלה כבמאית|לב|
צפה בקובץ המצורף 46863
כל הכבוד לה
וכדי לא לשבור מסורת, הנה חתיך אינסטגרם:

אני לרוב לא בעד מסורת, אבל במקרה הזה אני מסכים שמסורת זה דבר חשוב
|אגס|ציטוט חודשי: כמובן שהדבר הגאוני הזה|כתר|
אאוץ'
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: יש מיצג חדש במוזיאון הגראמי שנקרא Women of Country וליאן היא אחת הנשים במיצג הזה אז יהיה איתה ראיון והופעה ביום שזה נפתח ויש לי כרטיסים לזה|מאוהב| אבל זה רק בסוף החודש אז אני צריכה לחכות הרבה ;-(
החודש את יותר קאנטרי אפילו מהרגיל
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: קרן פלס, עפרה חזה, עוזי חיטמן ובערך כל להקה צבאית שהייתה עד שנות 80.
חבל שאין זמרי קאנטרי בישראל
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? את האוכל!! (וטוב נו, את המשפחה המורחבת) ואת נועה קירל:-D
אז קדימה, בואי לבקר
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): אז חשוב לי להדגיש שאני לא מעוניינת באף אחד, אבל בשבילך אבחר בליגת האלופות כי זה נראה כמו משהו שאפשר לראות בפאב עם עוד אנשים ויהיה אוכל, אלכוהול וכיף. שירים בשפות שאני לא מבינה נשמע לי כמו עינוי סיני וגם אוכל ואלכוהול לא ישפר את זה.
כל השירים באירוויזיון הם 80% באנגלית (אולי חוץ מהצרפתים שיש להם אנטי וגאווה מוזרה בשפה שלהם)
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? להופעה של ליאן. הבוסית שלי רצתה לבוא איתי אבל היא לא מחוסנת אז היא לא יכולה. וגם אחרי הפאדיחות שהיא עשתה פעם קודמת אולי גם עדיף שהיא לא תבוא.
אני מניח שמישהו שאל כבר, אבל למקרה שלא - אילו פאדיחות היא עשתה?
(אני מקווה שזה לא שהיא אכלה את כל הפופקורן ואז יצאה)
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? הולכת איתה להופעה של ליאן:-P: אני בטוחה שכל גרסה שלי מאוהבת בליאן, ואני גם בטוחה שכל גרסה של ליאן מושלמת, אז זה עובד:-]
מה לגבי ליאן מהעולם שבו הנאצים ניצחו במלחמת העולם השניה? הליאן הזאת היא נאצית.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? טלפורטציה. קל. הצ'יזקייק נמצא פחות מק"מ ממני, את יודעת איזה כיף זה יהיה לשגר את עצמי לשם כל פעם שבא לי עוגה? ובתאכלס זה גם יעיל עם חניה באירועים. במקום לחפש חניה שקרובה לכניסה במשך שעה, או לחלופין להיות תקועה בפקק בכניסה לאיזה הופעה. פשוט יורדת/חונה ק"מ משם ומשגרת את עצמי לכניסה
מצד שני אם יש לך ראיית עתיד אז זה כאילו כבר היית בהופעה מוקדם יותר
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? Goodbye Earl של הדיקסי צ'יקס. זה שיר על זוג חברות טובות - וונדה ומארי אן, שאחת מהן התחתנה עם ארל, בעל מתעלל שכל הזמן היה מכה אותה. פעם אחת הוא פוצץ אותה מכות והיא הגיעה לטיפול נמרץ. מארי אן הלכה לבקר אותה ויחד הן הגו תוכנית לרצוח את ארל. ואז הן הרעילו אותו, גילגלו אותו בתוך שטיח, דחפו לתא מטען של האוטו והלכו לזרוק אותו בנהר ואז פתחו דוכן ריבת תותים לצד הדרך וחיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.
נשמע כמו שיר כיפי. והוא באמת מרגיש מאוד כיף בשביל שיר שעוסק בהתעללות פיזית ורצח.
וקצת תמונות:
אני מטרילה את העובדים אצלנו
צפה בקובץ המצורף 46865
עדיין נשמע קינקי
זה ציטוט אמיתי לגמרי.
מה שמדהים זה שכעבור 4 שנים, 4 חודשים ו-4 ימים בדיוק- מאסק רכש את טוויטר ב-44 מילארד דולר.
צפה בקובץ המצורף 46866
מסכן שנאלץ לחכות כל כך הרבה זמן
רציתי לרשום "ריספקטפולי מיי אס" אבל זה נראה לי כמו בדיחת אבא של ניק.
צפה בקובץ המצורף 46867
אני מצטער, אבל זה עדיין נחשב שעשית את הבדיחה הזאת
חחחחחחח

|קרקס|שם/כינוי: סהר מון הדה איז קאמינג רקון קנדל קלאון פייס אוראלי ריצ'ארונד ג'נסן מרסדן בסטי פרום אנדר טסטי דאדי השלישי
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): אני עדין אהיה בן 31, הסוכר יהרוג אותי.
|קרקס|כריס מועדף? פיין.

|אגס|סדרות החודש: אוליביה פרינג'.
|אגס|סרטי החודש: מורביוס, סוניק הסרט.
|אגס|שירי החודש: קרי מתחת לעץ הייתה עסוקה בלכתוב שירים לא הכי מצליחים, אז עזרנו לה לשדרג אותם: דילן קחי ת'הגה, אין מספיק גשם בבקוע, דרינקינג אלוט, דה רבי סייד, פירסט ניים, ערימת כביסה והשיר האהוב על דילן - מקסיקו.
*בונוס- דילן גוט אה שוטגאן אנד שי איים איט אט מיי בולז.
|אגס|ספר החודש: מה זה?
|אגס|דמויות החודש: פיטר בישופ, אוליביה דנאהם-דאדי, סטפי פורסטר.
|אגס|שחקני החודש: ג'יימס -למה-אתה-כזה-מושלם- מרסדן
|אגס|קראשי החודש: פיטר

|אגס|ציטוט חודשי: and his rabbi said "he was a good man", and Dylan said "he was my best friend", but Cruella didn't even bother to cry
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): כשאליסה מילאנו תמות תהיה לנו סיבה למסיבה.
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: בשאיפה לסיים פרינג' ולהתחיל באטלסטאר.

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? כזה עם הרבה חיות מתות בצלחת.
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: משפחת צנעני.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: אולי הפעם.
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: שירי מימון.
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? שלא משנה איפה תהיה, אתה יכול לחטוף כיסא לפנים.
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם לקסה.
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? בטוח לקסה מומחית בחץ וקשת. היא מומחית בכל דבר. אז לקסה.
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? תפו"א.

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): אם דאנקן / שירי מימון מופיעים- אז אירוויזיון. אם לא, אני רוצה טיל לבית כדי שאני אוכל לשכתב עוד שיר של קרי מתחת לעץ.
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? להופעות.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? מתחיל לשחק איתו איקס עיגול.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? ראיית העתיד. כדי שאוכל לרמות בחישגד.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? 2 בלאק קאדילקס של קרי מתחת לעץ.
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): זה לא שומר לי את התמונות אז לא אכפת לי. אבל אם דילן שולחת לי גיפים של דרו/נועה תשבי שאני יכול להשתמש בהם כנגדה בעתיד- כמובן שאני שומר.

🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? אני ודילן
dc90e941-9f6b-4f4a-bfc9-0e0fd406ea28.jpg

למעלה