It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בחודש מרץ נכתבו בסך הכל 1453 הודעות חדשות
במהלך החודש נפתחו 33 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 1094 הודעות
ונכתבו גם 359 הודעות חדשות ב-11 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול ביותר בחודש האחרון הוא כמובן השרשור החודשי

עוד מתוכנן לחודש אפריל:
סדרות חוזרות (שמיגדון, גברת מייזל המופלאה, בארי, Sweet Tooth, The Afterparty, דייב)

סדרות חדשות (Florida Man, Citadel, Mrs. Davis, Dead Ringers, Love & Death, Tiny Beautiful Things)
סרטי קולנוע חדשים כמו רנפילד, האחים סופר מריו, Air, בו מפחד, החוזה ועוד
נמשיך עם מועדון דיסני
ועם הצפייה המשותפת בבאפי
נחגוג את זה שאביב הגיע
ואת זה שפסח בא
נציין ימי זיכרון
ונשמח ביום העצמאות

אולי אפילו נשתתף בכמה הפגנות

|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של סיידי סינק (21), אל פנינג (25), אסא באטרפילד (26), מייזי וויליאמס (26), אניה טיילור-ג'וי (27), ג'ק קווייד (31), ג'ו קירי (31), אמה ווטסון (33), דב פאטל (33), לילי ג'יימס (34), סימו ליו (34), ג'סי פלמונס (35), רובי אמל (35), סמירה ויילי (36), מקנזי דייויס (36), גל גדות (38), מנדי מור (39), קלייר פוי (39), אמריקה פררה (39), הארי שום ג'וניור (41), ג'יי בארושל (41), קירסטן דאנסט (41), קירסטן דאנסט (41), קובי סמולדרס (41), היילי אטוול (41), סת' רוגן (41), ג'סיקה אלבה (42), קייטי סאקהוף (43), צ'ארלי האנם (43), נטשה ליון (44), ג'יימס מקאבוי (44), קלייר דיינס (44), ג'ניפר מוריסון (44), לוק אוונס (44), ג'יימס פרנקו (45), קאל פן (46), שרה מישל גלר (46), רוב מקאלהניי (46), מייקל פאסבנדר (46), מליסה ג'ואן הארט (47), פדרו פסקל (48), דייויד הארבור (48), טרישה הלפר (49), אדם סקוט (50), ג'ניפר גארנר (51), דייויד טננט (52), אומה תורמן (53), פול ראד (54), פטרישיה ארקט (55), סינת'יה ניקסון (57), רובין רייט (57), רוברט דאוני ג'וניור (58), מרטין לורנס (58), קווין ג'יימס (58), האנק עזריה (59), קונאן אובריאן (60), שין בין (64), אמה תומפסון (64), פיטר קפלדי (65), אלק בולדווין (65), אנדי מקדואל (65), מישל פייפר (65), ג'רי סיינפלד (69), דניס קווייד (69), טוני דנזה (72), ג'יי לנו (73), דייויד לטרמן (76), אד אוניל (77), ג'ק ניקולסון (86), ג'ורג' טאקיי (86) ושירלי מקליין (89)

שאלון יעלה מאוחר יותר (והפעם אני עושה לנו)

אבל לבנתיים: דבורים או צרעות?

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
זה לא בסדר, כולם צריכים לגרום לעדי להרגיש אשמה שהיא לא רואה דוקטור הו
🤣🤣

ג'רי סיינפלד (69)
ג'רי סיינפלד בן 69??

לפי ויקיפדיה יש כמה סוגים של צרעות (חלק מהן נלחמות במזיקים וחלק אחר מזיקות לגידולים חקלאיים); אז זה תלוי על באיזה סוג נתקלים, לכן אני מעדיפה להיתקל בדבורים.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של סיידי סינק (21), אל פנינג (25), אסא באטרפילד (26), מייזי וויליאמס (26), אניה טיילור-ג'וי (27), ג'ק קווייד (31), ג'ו קירי (31), אמה ווטסון (33), דב פאטל (33), לילי ג'יימס (34), סימו ליו (34), ג'סי פלמונס (35), רובי אמל (35), סמירה ויילי (36), מקנזי דייויס (36), גל גדות (38), מנדי מור (39), קלייר פוי (39), אמריקה פררה (39), הארי שום ג'וניור (41), ג'יי בארושל (41), קירסטן דאנסט (41), קירסטן דאנסט (41), קובי סמולדרס (41), היילי אטוול (41), סת' רוגן (41), ג'סיקה אלבה (42), קייטי סאקהוף (43), צ'ארלי האנם (43), נטשה ליון (44), ג'יימס מקאבוי (44), קלייר דיינס (44), ג'ניפר מוריסון (44), לוק אוונס (44), ג'יימס פרנקו (45), קאל פן (46), שרה מישל גלר (46), רוב מקאלהניי (46), מייקל פאסבנדר (46), מליסה ג'ואן הארט (47), פדרו פסקל (48), דייויד הארבור (48), טרישה הלפר (49), אדם סקוט (50), ג'ניפר גארנר (51), אומה תורמן (53), פול ראד (54), פטרישיה ארקט (55), סינת'יה ניקסון (57), רובין רייט (57), רוברט דאוני ג'וניור (58), מרטין לורנס (58), קווין ג'יימס (58), האנק עזריה (59), קונאן אובריאן (60), שין בין (64), אמה תומפסון (64), פיטר קפלדי (65), אלק בולדווין (65), אנדי מקדואל (65), מישל פייפר (65), ג'רי סיינפלד (69), דניס קווייד (69), טוני דנזה (72), ג'יי לנו (73), דייויד לטרמן (76), אד אוניל (77), ג'ק ניקולסון (86), ג'ורג' טאקיי (86) ושירלי מקליין (89)
בפעם הבאה שאתם באים אלי בטענות לגבי ד"ר הו תמיד תזכרו שניק השתמש בציטוט מד"ר הו בכותרת אבל לא טרח לציין את יום ההולדת של דיוויד טננט ב18.4|שפם|

+צילום מסך כי הוא יכול להיות שקרן ולערוך השקרניק החליף את צילום המסך!

דבורים נראה לי קצת פחות מסוכן.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
בפעם הבאה שאתם באים אלי בטענות לגבי ד"ר הו תמיד תזכרו שניק השתמש בציטוט מד"ר הו בכותרת אבל לא טרח לציין את יום ההולדת של דיוויד טננט ב18.4|שפם|

+צילום מסך כי הוא יכול להיות שקרן ולערוך
1680355359810.png
ובכן השקרן החלאה הזה אשכרה מחק לי את הצילום מסך ושם אחד חדש:-0
אבל הוא פספס את זה שהוא לא ערך לי את הציטוט|שפם|
והפעם אני אשמור כי את הקודם בטעות סגרתי.
1680355529997.png

Lion_Heart

Well-known member
בחודש מרץ נכתבו בסך הכל 1453 הודעות חדשות
במהלך החודש נפתחו 33 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 1094 הודעות
ונכתבו גם 359 הודעות חדשות ב-11 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול ביותר בחודש האחרון הוא כמובן השרשור החודשי

עוד מתוכנן לחודש אפריל:
סדרות חוזרות (שמיגדון, גברת מייזל המופלאה, בארי, Sweet Tooth, The Afterparty, דייב)

סדרות חדשות (Florida Man, Citadel, Mrs. Davis, Dead Ringers, Love & Death, Tiny Beautiful Things)
סרטי קולנוע חדשים כמו רנפילד, האחים סופר מריו, Air, בו מפחד, החוזה ועוד
נמשיך עם מועדון דיסני
ועם הצפייה המשותפת בבאפי
נחגוג את זה שאביב הגיע
ואת זה שפסח בא
נציין ימי זיכרון
ונשמח ביום העצמאות

אולי אפילו נשתתף בכמה הפגנות

|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של סיידי סינק (21), אל פנינג (25), אסא באטרפילד (26), מייזי וויליאמס (26), אניה טיילור-ג'וי (27), ג'ק קווייד (31), ג'ו קירי (31), אמה ווטסון (33), דב פאטל (33), לילי ג'יימס (34), סימו ליו (34), ג'סי פלמונס (35), רובי אמל (35), סמירה ויילי (36), מקנזי דייויס (36), גל גדות (38), מנדי מור (39), קלייר פוי (39), אמריקה פררה (39), הארי שום ג'וניור (41), ג'יי בארושל (41), קירסטן דאנסט (41), קירסטן דאנסט (41), קובי סמולדרס (41), היילי אטוול (41), סת' רוגן (41), ג'סיקה אלבה (42), קייטי סאקהוף (43), צ'ארלי האנם (43), נטשה ליון (44), ג'יימס מקאבוי (44), קלייר דיינס (44), ג'ניפר מוריסון (44), לוק אוונס (44), ג'יימס פרנקו (45), קאל פן (46), שרה מישל גלר (46), רוב מקאלהניי (46), מייקל פאסבנדר (46), מליסה ג'ואן הארט (47), פדרו פסקל (48), דייויד הארבור (48), טרישה הלפר (49), אדם סקוט (50), ג'ניפר גארנר (51), דייויד טננט (52), אומה תורמן (53), פול ראד (54), פטרישיה ארקט (55), סינת'יה ניקסון (57), רובין רייט (57), רוברט דאוני ג'וניור (58), מרטין לורנס (58), קווין ג'יימס (58), האנק עזריה (59), קונאן אובריאן (60), שין בין (64), אמה תומפסון (64), פיטר קפלדי (65), אלק בולדווין (65), אנדי מקדואל (65), מישל פייפר (65), ג'רי סיינפלד (69), דניס קווייד (69), טוני דנזה (72), ג'יי לנו (73), דייויד לטרמן (76), אד אוניל (77), ג'ק ניקולסון (86), ג'ורג' טאקיי (86) ושירלי מקליין (89)

שאלון יעלה מאוחר יותר (והפעם אני עושה לנו)

דבורים,מה לא בסדר איתך?

Lion_Heart

Well-known member

+צילום מסך כי הוא יכול להיות שקרן ולערוך השקרניק החליף את צילום המסך!

תפסיקי להכליל! מעולם לא באתי אליך בטענות לגבי הדוקטור!

Aranel Nenharma

Well-known member
סדרות חוזרות (שמיגדון, גברת מייזל המופלאה, בארי, The Afterparty,
איזה חודש כיפי
את אשכרה קוראת את כל ימי ההולדת
לי יש כאב ראש רק מלאות כל כך הרבה מלל ומספרים
והפעם אני אשמור כי את הקודם בטעות סגרתי.
מלכה
זבובים
תפסיקי להכליל! מעולם לא באתי אליך בטענות לגבי הדוקטור!

didalf

Well-known member
מרפרפת לראות שמות אהובים ולוודא שמי שאני יודעת שיש לו יומולדת נמצא.

dilia snake

Well-known member
אני מנסה להחליט כבר חמש דקות אם הגילאים שניק כתב הם אמיתיים או מתיחה של 1/4, כאילו אין מצב שפול ראד בן 54. נכון? (בדקתי והוא נולד ב69', עדיין לא מאמינה שזה נכון).

חוץ מזה דבורים, הן חשובות למאזן האקולוגי וכול מיני דברים כאלה.

Lhuna3

Well-known member

את צודקת, אבל גילינו שאשמה לא עובדת עליה, רק FOMO, ולכן אחרי שמסיימים באפי עושים צפיה משותפת בדר' הו.
דבורים הוכרזו ע"י האו"ם או משהו בתור החיה הכי חשובה בעולם, כי הן מאביקות משהו כמו 70% מהפירות והירקות שלנו או משהו כזה. מגיגול מהיר גם צרעות הן מועילות וחשובות, אבל אין להן יחסי ציבור טובים כל כך.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אכן טעות נוראית שבאה כתוצאה מה שניסיתי לעשות את זה מהר וגם מאוד מחוכם.
זה היה מאוד מורכב למצוא את הגיל של כולם ואז לסדר את כולם לפי הסדר של הגיל שלהם, אבל אתם לא מעריכים את ההשקעה.
ובכן המשקיען החמוד הזה אשכרה מחק לי את הצילום מסך ושם אחד חדש:-0
אבל הוא פספס את זה שהוא לא ערך לי את הציטוט|שפם|
אם הייתי רוצה להעלים ראיות אז הייתי מוחק את כל הדבר, אבל הנחתי שזה שמור לך.
בכל מקרה בעוד כמה חודשים אני אכנס חזרה לשרשור ואשנה הכל ככה שלא תהיה שום עדות לטעות שלי בשביל הארכיאולוגים העתידיים.
זה באמת הכי חשוב
את צודקת, אבל גילינו שאשמה לא עובדת עליה, רק FOMO, ולכן אחרי שמסיימים באפי עושים צפיה משותפת בדר' הו.
זה גם נכון.
אני מקווה שעונות קודמות של דוקטור הו יעלו בדיסני+ כשתגיע לשם העונה החדשה.
תחשבי איזה מסכן אני שהייתי צריך לכתוב את הכל.
אני מנסה להחליט כבר חמש דקות אם הגילאים שניק כתב הם אמיתיים או מתיחה של 1/4, כאילו אין מצב שפול ראד בן 54. נכון? (בדקתי והוא נולד ב69', עדיין לא מאמינה שזה נכון).
יש שם כמה דברים שהרגישו לי לא נכונים.
למשל שקווין ג'יימס יהיה בן 58 (חשבתי צעיר יותר) ושסת' רוגן בן 41 (חשבתי מבוגר יותר)
וטענת שהוא כבר מוכן, אז לא יכולת כבר לשים לנו אותו? |שפם|
אני לא זוכר שטענתי שזה מוכן.
כלומר הוא כן. אבל עשיתי אותו רק אתמול.
בכל מקרה אני תמיד אוהב שיש רווח זמן בין ההודעה הראשית והשאלון.
לפי ויקיפדיה יש כמה סוגים של צרעות (חלק מהן נלחמות במזיקים וחלק אחר מזיקות לגידולים חקלאיים); אז זה תלוי על באיזה סוג נתקלים, לכן אני מעדיפה להיתקל בדבורים.
דבורים,מה לא בסדר איתך?
חוץ מזה דבורים, הן חשובות למאזן האקולוגי וכול מיני דברים כאלה.
דבורים הוכרזו ע"י האו"ם או משהו בתור החיה הכי חשובה בעולם, כי הן מאביקות משהו כמו 70% מהפירות והירקות שלנו או משהו כזה. מגיגול מהיר גם צרעות הן מועילות וחשובות, אבל אין להן יחסי ציבור טובים כל כך.
אז נכון שדבורים יותר חשובות לסביבה ויש פחות סיכוי שיעקצו בני אדם, אבל צרעות מגניבות יותר. הן כמו גרסה ספורטיבית ומשוכללת של הדבורה.
אם השאלה היא איזה מהם אני מעדיף להיות אז התשובה היא בהחלט צרעה.

אבל השאלה האמיתית שלי צריכה הייתה להיות:
איזו שאלה עדיף לי לשאול - "צרעות או דבורים?" או "צרעות או יתושים?"?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
:
🍎גיל הירח:
🍎טום אהוב:

🎱סדרות החודש:
🎱סרטי החודש:
🎱ספרי החודש:
🎱שירי החודש:
🎱דמויות החודש:
🎱שחקני החודש:
🎱קראש החודש:
🎱שאלת החודש:
🎱סיפור החודש:
🎱ציטוט החודש:
🎱סיבה למסיבה:

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה?
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)?
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב?
🪣זומבים או ערפדים?
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות?
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל)
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף?
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה)
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב?
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון?
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה?
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?

📢תמונות, סרטונים או ריקוד...

נדירליאל

Active member
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
: נדירליאל
🍎גיל הירח: יש לו גיל?
🍎טום אהוב: טום בנדק

🎱סדרות החודש: סיפורי אימה יפניים
🎱סרטי החודש: אין
🎱ספרי החודש: "שלוש שורות" אריק חבי"ף
🎱שירי החודש: "שלוש שורות" אריק חבי"ף
🎱דמויות החודש: קורדליה מבאפי
🎱שחקני החודש: אין
🎱קראש החודש: אין
🎱שאלת החודש: האם זמן הוא תוצר של המוח?
🎱סיפור החודש: יהיה אחרי פסח
🎱ציטוט החודש: אין
🎱סיבה למסיבה: אין

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה?
מלחמת הכוכבים - מנדלוריאן - בקסדה הנצחית. יש מקום בטוח מזה?
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)?
עזיבה סופית של העבודה - התגשם
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב?
בבילון 5, בעיקר עונה ראשונה
🪣זומבים או ערפדים?
נבלה או טרפה?
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות?
כשבזבזתי את כל דמי הכיס שקיבלתי מהוריי
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל)
חברים
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.

🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף?
לכריסמס אצל גיסי בנורבגיה
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה)
פיבי - חברים
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב?
יש דבר כזה?
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון?
פרק סיום יורשים עונה ראשונה
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה?
שום כזו לא עולה בראשי
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?
כבר "אכלנו" לייב אקשן גרוע.
עופרה חזה, אללה ירחמה - אם ננעלו -

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

dilia snake

Well-known member
הבנאדם חייב לשעשע את עצמו איכשהו,לא?
היי! צריך להעביר את הגבול איפה שהוא!

הסיכום החודשי הוא אירוע פורומי מקודש, מאחרונות הפרות הקדושות שיש לנו במדינה הזאת! לא ניתן שהדיקטטור ניק יפגע בזה!

dilia snake

Well-known member
🍎שם: עדי |נחש| חוק וסדר קוקס.
🍎גיל הירח: 21?
🍎טום אהוב: הולנד? ומה שמו שמשחק את הסנדמן.

🎱סדרות החודש: KIN כמובן!
🎱סרטי החודש: לא.
🎱ספרי החודש: אז בדקתי מה כתבתי בחודש הקודם כדי לבדוק מה הספר האחרון שקראתי בפברואר ואני מזכירה שהחודש הייתי חולה ולא קראתי שבוע שלם.
בת המעמקים(חודש קודם), בנותיו של שומר המגדלור, אם תשאל שוב, גן הוורדים, הלב תמיד זוכר ו-the narrows.
🎱שירי החודש: אין לי.
🎱דמויות החודש: מייקל מKIN וקאז מצל ועצם.
🎱שחקני החודש: צ'ארלי קוקס.
🎱קראש החודש: צ'ארלי קוקס.
🎱שאלת החודש: אבל למה?
🎱סיפור החודש: אין לי.
🎱ציטוט החודש: אין לי.
🎱סיבה למסיבה: למי יש כוח לשמוח, בא לי להיכנס מתחת לפוך ולא לצאת.

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? NCIS לוס אנג'לס, כי אף אחד לא רואה את זה חוץ ממני בכול מקרה.
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? לא נראה לי שיש לי.
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? אני לא עושה קריאה חוזרת לספר של 600 עמוד, כי זה יותר מידי(וגם כי זה אנגלית) אז סדרה? אין לי זמן לסדרות שלי בשוטף.
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים, הם לוהטים יותר.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? שנסעתי לבד לחו"ל.
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) סיפורה של שפחה? סתם זרקתי משהו רנדומלי.
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. "הטי הרסה לקאלן את החיים!"
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? לפוך ;-( .
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) קאלן(מ-NCIS לוס אנג'לס) ואולי אוליביה בנסון.
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? סטיבן קולבר.
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? כל מה שקרה בסיפורה של שפחה?
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? אני לא אוהבת שמייצרים סימטריה בכוח.
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? 101 דלמטים.

335065425_5977156842362338_8911065450121050641_n.jpg

למעלה