It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

Lhuna3

Well-known member
🍎שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
אתמול בלילה כבר דאגתי לך! מה לקח לך כל כך הרבה זמן עד שענית?
🍎טום אהוב:|קדימה|הידלסטון, דה!|מאוהב|

ידעתם שנולד לו ילד לא מזמן?
לא! 8-*
🎱סדרות החודש:|קדימה|באפי - עדיין עונה 1, עדיין לא מתרשמת יותר מידי.
הגיוני (בעיני).
🎱שירי החודש:|קדימה|Taylor Swift - Eyes Open (Taylor's Version)
בא לי ממש שהיא תעשה אלבום רוק.

ג'יילס מבאפי.
|מאוהב|
🎱שאלת החודש:|קדימה|מתי יהיו תאריכים לאירופה טיילור????????????????????????????????????????
|נחמה|
🎱סיפור החודש:|קדימה|ובכן היה מוצ"ש אחד שנתתי לאחותי את האוטו כי נסעתי עם ההורים שלי למשהו שקרוב לבית שלי. אבל מה? המפתח של הבית מחובר למפתח של האוטו. וכך מצאתי את עצמי תקועה מחוץ לבית עם 700 סלי כביסה, וההורים שלי שמו אותי למשמורת אצל דוד שלי (שגר קרוב) כמו ילדה קטנה עד שאחותי תחזור|פנים|
:-D:-D:-D
🎱ציטוט החודש:|קדימה|טיילור צוחקת עלינו:
"The Evermore album [is] an album I absolutely love... despite what some of you say on TikTok, I see it. I’ve seen all of it"​
למה הכוונה שהיא צוחקת עליכם בזה?
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה?|קדימה|שיימלס. ואז הגלאגרים יעשו בלגן ויתחמנו אחד את השני כדי למצוא אותו:-D
חחחח יפה.

[חייבת לצאת! אמשיך אח"כ מפה.]

Lhuna3

Well-known member
המשך:
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב?|קדימה|סדרה ארוכה + צפייה חוזרת הן שתי מילים שלא הולכות אצלי ביחד. אולי ה100. ויקח לי כמה חודשים אני מניחה.
בשיימלס צפית רק פעם אחת?
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל)|קדימה|אני לא אוהבת חלל.
כי לא ניסית!
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.|קדימה|"The bigger the lie the more they believe".
מאיזה סדרה זה? נשמע לי מוכר אבל לא בטוחה. (נשמע כמו משהו שמתאים לבית הקלפים)
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה)|קדימה|מיקי מילקוביץ. גם ככה הוא בגוון ערפדי. הוא ואיאן יהיו ערפדים גייז לנצח.
באמת מתאים לו. אבל איאן [ספוילר שיימלס] הוא גם גיי ג'יזס, וערפדים מפחדים מצלבים, אז תהיה להם קצת בעיה. אבל האהבה תגבר על הכל.
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון?|קדימה||ספוילר|שייימלס - היום שבו פיונה עזבה.
לגמרי ;-(
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה?|קדימה|"ברגע שתתחילי לעשות ספורט ותכנסי לזה את תאהבי את זה ולא תוכלי בלי זה." - שקררררררררררררר תפסיקו להגיד לי את זה!!! הייתי שנתיים במכון לא נהניתי בשום שלב!!!!!!!!!!!! תמיד סבלתי!!!
|כן||כן||כן|איתך במאבקך הצודק!
📢תמונות, סרטונים או ריקוד...|קדימה|
המוח שלי:
sid.gif
כן... :-D

Lhuna3

Well-known member
לייב אקשן לחיות זה פשוט CGI. אלא אם את מצפה שיצלמו חתולים אמיתיים:-D
מה ברור שחתולים אמיתיים!
בושה שמשתמשים ב-CGI וקוראים לזה לייב אקשן|שפם| זה סתם אנימציה יותר מתוחכמת.
Carry On!!
מה שמזכיר לי שראיתי אותו השבוע בחנות ספרים ותרגמו את זה "המשך הלאה" שזה תרגום מילולי אבל כ"כ מוזר:-D שלא עושה חשק בכלל.
חחחחח זה נשמע כמו שאומרים לקונה "תמשיך הלאה לספר הבא על המדף, הספר הזה לא מעניין" :-D
זה שבחרת להתחיל ללמוד זה התחלה.
|כן|

It's Always Sunny

Well-known member
🍎טום אהוב: כשהייתי צעיר זה היה הנקס (לא ראיתי שום דבר שלו מ-2007)
למה?

🎱סדרות החודש:השקפת עולם עם פילומינה קונק, המרדף (למרות שזו תוכנית ולא סדרה),
מה ההבדל בין תוכנית לסדרה?

🎱שאלת החודש: למה החתול עושה מיאו?
יש תשובה? ;-)

🎱סיפור החודש: בעטתי כדורגל לילדים בחוף וזה פגע בטעות בעגלת תינוקות. התנצלתי עמוקות בפני האמא.
אני לא יודעת אם אתה רציני אבל זה ממש הצחיק אותי.

🎱ציטוט החודש: "נפלתם על הדור הלא נכון".
באיזה הקשר זה נאמר?

🎱סיבה למסיבה:היה לי יום הולדת 42.
מזל טוב! :-] איך חגגת?

🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? המשרד הבריטי, כשבועיים.
לא יצא לך לראות סדרות יותר ארוכות מהמשרד הבריטי שאתה חושב ששוות צפייה חוזרת?

🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? דצמבר 2019, התחלתי לבשל.
יפה מאוד!

🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? דגרסי המקורית.
יש סיבה?
(לא ראיתי את הסדרה אז אולי בגלל זה אני לא מכירה את הרפרנס)

ידעתם שנולד לו ילד לא מזמן?
מזל טוב |בלון|

🎱שירי החודש:|קדימה|Taylor Swift - Eyes Open (Taylor's Version)
למה רשום שזו הגרסה של טיילור? זה שיר שהיא כתבה עם עוד אמן?

בא לי ממש שהיא תעשה אלבום רוק.
את אוהבת רוק?
חושבת שיתאים לה לעשות רוק?

🎱שאלת החודש:|קדימה|מתי יהיו תאריכים לאירופה טיילור????????????????????????????????????????
מתי באמת?

🎱סיפור החודש:|קדימה|ובכן היה מוצ"ש אחד שנתתי לאחותי את האוטו כי נסעתי עם ההורים שלי למשהו שקרוב לבית שלי. אבל מה? המפתח של הבית מחובר למפתח של האוטו. וכך מצאתי את עצמי תקועה מחוץ לבית עם 700 סלי כביסה, וההורים שלי שמו אותי למשמורת אצל דוד שלי (שגר קרוב) כמו ילדה קטנה עד שאחותי תחזור|פנים|
אוי, באסה ;-# מקווה שלא חיכית הרבה זמן.

🎱ציטוט החודש:|קדימה|טיילור צוחקת עלינו:
"The Evermore album [is] an album I absolutely love... despite what some of you say on TikTok, I see it. I’ve seen all of it"​
למה צוחקת?

🎱סיבה למסיבה:|קדימה|הטור של טיילור התחיל והיא כ"כ מהממת אני לא יכולה כ"כ הרבה תמונות מושלמות|מאוהב|
תראו תראווו כמה תלבושות יפותתת וזה רק חלק!!!
זה טור בארה"ב?

🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות?|קדימה|כשעברתי לגור לבד.
חיכית לרגע הזה?
יצא לך לגור עם שותפים?

🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף?|קדימה|כרגע כלום, באוגוסט אני אתגעגע לקור כמובן.
כמובן, כולנו :-/

🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה?|קדימה|"ברגע שתתחילי לעשות ספורט ותכנסי לזה את תאהבי את זה ולא תוכלי בלי זה." - שקררררררררררררר תפסיקו להגיד לי את זה!!! הייתי שנתיים במכון לא נהניתי בשום שלב!!!!!!!!!!!! תמיד סבלתי!!!
חחחח
את עושה ספורט ביום עכשיו?

🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?|קדימה|תעזבו את דיסני בשקט:-[
:-D:-D

פוסטר מושלם, מיי מולטיוורס אוף מאדנס|מאוהב|
FrmMMwZXoAE8flo - Copy.jpg
מעריצים עשו את זה?
זה ממש יפה.

dilia snake

Well-known member
אני חושבת שאת זוכרת לא נכון את העתידות בבזוקה (21 זה הגיל שעד אליו נגיע לירח, לא הגיל של הירח).
אני זוכרת נכון!
קאז|מאוהב| סיימת את העונה? אהבת?
נשארו לי 3 פרקים, אבל כרגע אני אוהבת את העלילה של קאז יותר. השחקנית של אלינה כזאת גרועה והעלילה שם לא מעניינת.
אולסו נדמה לי או פעם ראשונה שאת מביאה לנו תמונה???
אני מביאה מידי פעם, אם פתאום צץ לי משהו בפייסבוק וכאלה ואני זוכרת לשמור לסיכום החודשי.

It's Always Sunny

Well-known member
אני בעד שתכתבי את שלושתם.
אוו מה את עושה טיזינג אבל? שימי את שלושתם עכשיו אני סקרנית.
זה השיר שתמיד מעציב אותי.

זה השיר האופטימי.

זה השיר שאני מרגישה שנכתב עליי.

אפרט בהמשך.

תראי, יש המון אפשרויות! יש מצב שתכווני אותנו קצת למה שיש סיכוי שימשוך אותך כרגע? :) ז'אנרים/סגנונות/אווירה... מה בא לך (או שנראה לך שאולי יעשה לך חשק לקרוא)?
ספרות של המאה ה-19, בסגנון ג'יין אייר.

כי אז לא יהיה לך בכלל זמן אלינו! ;-)
|גביע| כבר אמרתי לך, אבל שוב - כל הכבוד!
חחחח
תודה!

למה שזה בהכרח לא יקרה? (או שאת כבר לא רוצה את זה?)
לא רוצה את זה יותר (או מספיק), עבר השלב שבו יכולתי לשבת מול המחברת ולכתוב |חבול|

כמובן, אבל גם של מאט סמית'.
וגם את העונה של אקלסטון אני מוכנה.
אז בקיצור עד לעונה 7 כזה, ובעצם לא את הדוקטורים החדשים, חחח.

כן, אבל אז עוד לא היה לי רכב משלי (נהגתי רק על של אבא שלי) אז בדרגה פחותה.
מתי קנית את הרכב שלך? זה בטח היה רגע מרגש.

מהדורות החדשות בישראל (בכל הערוצים הרלוונטיים)
יש לך מהדורת חדשות מועדפת?

Carry On!!
מה שמזכיר לי שראיתי אותו השבוע בחנות ספרים ותרגמו את זה "המשך הלאה" שזה תרגום מילולי אבל כ"כ מוזר:-D שלא עושה חשק בכלל.
וואי, לרגע הייתי בטוחה שאת אומרת לי להמשיך להתאמץ ואז קלטתי שמדובר בשם של הספר :-D:-D

אוהו מה יגיד ניק? מצד אחד עברת על החוק, מצד שני בחרת בבאפי.
חחח, אם כבר לעבור על החוק אז עם באפי :-D

למה את רוצה?
כי (כמעט) הכל נשמע מעניין.

האם את יודעת משהו שאני לא יודעת? האם את בעצם מהעתיד? 🤔

תודה! ☺️

כנס לאוהבי פנטזיה ומד"ב ו...דברים נפלאים-https://2023.olamot-con.org.il/
מעולה! יש קוספליי בכנסים האלה או שזה רק בכנסי אנימה? (יצא לך ללכת לכנס אנימה?)

Lion_Heart

Well-known member
בכיף! |מרובע|
מעולה! יש קוספליי בכנסים האלה או שזה רק בכנסי אנימה? (יצא לך ללכת לכנס אנימה?)
אני משער שכן...לא בדקתי בתכניה וכל זה, אבל אני משער שיהיו אנשים שיבואו בקוספליי בשביל הכיף! וכנס אנימה? פעם אחת...הייתי ממש ליד, אז הלכתי, עוד בערך חצי שנה אני הולך לכנס בחו"ל...ואחרי זה לקרוז דיסני!

Aranel Nenharma

Well-known member
🍎טום אהוב: טום וומבסגנס :love:
אהוב
🎱דמויות החודש: טום, גרג, לוגן, קנדל, שיב, רומן (יורשים, בני משפחת רוי + נספחים)
🎱שחקני החודש: השחקנים שלהם.
מעולים אחד אחד
🎱ציטוט החודש: you can't make a tomlette without breaking some greggs
קלאסיקה
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? הבית הלבן
אני כבר הרבה זמן ממש רוצה לעשות צפייה חוזרת בבית הלבן, לא מבינה למה אין אותה זמינה
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? ליאור שליין.
הוא מעולה, ומתי כבר הוא יוכל לחזור לטלוויזה? מתגעגעים אליו (למרות שסרטוני היוטיוב שלו גם מעולים)
🍎גיל הירח: גיגלתי את המונח הזה כדי להבין על מה מדובר. אחת מהתוצאות שהופיעה שם היא המשפט של מסטיק בזוקה: עד גיל 21 תגיע/י לירח. זה מצא חן בעיניי, אז החלטתי להשתמש בפרשנות הזו. ולפי הקריטריון הזה, פיספסתי את זה :-D
מרגיש לי אור שאת לא הכרת את המשפט הזה מלפני, כן? כי זו ילדות
🍎טום אהוב: טום מיורשים :-]
אני אוהבת שדמות מנצחת את השחקנים של ניק ועדי
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים, למעשה היה לי ערפד מסוים שחשבתי עליו בזמן שקראתי את השאלה הזו.
והוא?
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? אצלי זה מהחדשות אבל אני מתפחדת לומר.
אין כזה דבר, הפורום הזה הוא מקום בטוח
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל
ONLY MURDERS IN THE SPACESHIP
נשמע מעולה
באיזו עונה את בגברת מייזל?
אני בשלישית
אני מאוד נהנת
למה? זה סרט שאת אוהבת? או שיש סיבה אחרת? [ברנרד וביאנקה]
סרט שגדלתי עליו והוא נחשב אנדרייטיט
מתי את מתחילה את העונה של יורשים? או שראית כבר את הפרק?
היה לי שבוע עמוס, ולא רציתי להתחיל לראות בלחץ, אני אוהבת סדרות שאני ממש אוהבת לראות בנחת
אני בפסח אתחיל לראות

keren or5

Well-known member
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
: מיקי
🍎גיל הירח: מה?
🍎טום אהוב: נו שיהיה טום הידלסון, רק כי לא עולה לי טום שאני מעדיפה שומרת על זכותי שלנות את דעתי אם אני אזכר במישהו אחרת.

🎱סדרות החודש: Swarm - סדרת אימה חדשה שבין כותביה דונאל גלובר (לא משהו שהייתי ממליצה לאף אחד/ת בפורום, לא כי לא אהבתי, אלא כי לא נראה לי שאף אחד פה יהנה ממנה).
🎱סרטי החודש: Dead Ringers - סרט אימה של דייויד קרוננברג מ- 1988 (אותו ככנ"ל עם הסדרה)
🎱ספרי החודש:❌
🎱שירי החודש:

(אהבתי את השיר עוד הרבה קודם, אבל התחלתי לשמוע אותו יותר בזמן האחרון).
🎱דמויות החודש: Dre מ- Swarm
🎱שחקני החודש: Dominique Fishback
🎱קראש החודש: ביילי אייליש
🎱שאלת החודש:
🎱סיפור החודש:
🎱ציטוט החודש:
🎱סיבה למסיבה:

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? אני משערת שסדרה עם הרבה יהודים- אז סיינפלנד נגיד?
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)?
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? לא בטוחה מתלבטת בין סאות'פארק, לסימפסונס לפיוצ'רמה.
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים ברור. אי אפשר לעשות זומבי סקסי מבלי שהוא יאבד מעט מהזומביות שלו.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? שעברתי לגור לבד
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) - וואו, אין לי מושג. לא אהבתי אף עם סדרה שהתרחשה בחלל, לפי מה שזכור לי.
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.

🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? שהרוח זזה יותר ולכן מקומות מתאווררים יותר מהר
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) איזה מהם?
כדי תתחיה לנצח- ג'סי פינקמן
כדי שתהפו לרעה? למה שאני ארצה שדמות טובה תהפוך לרעה? וגם ערפדים בהרבה פרנצ'ייזים כבר לא רעים
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? עידו רונזנבלום
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? שובר שורות - כשג'יין מתה ;-(
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה?
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?

📢תמונות, סרטונים או ריקוד...

keren or5

Well-known member
אבל לבנתיים: דבורים או צרעות?

בפעם הבאה שאתם באים אלי בטענות לגבי ד"ר הו תמיד תזכרו שניק השתמש בציטוט מד"ר הו בכותרת אבל לא טרח לציין את יום ההולדת של דיוויד טננט ב18.4|שפם|
נראה לי שרמת היכולת שלך לזכור ימי הולדת של אנשים הגיעה לרמת כוח על
השקרניק החליף את צילום המסך!
:-D
איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) סיפורה של שפחה? סתם זרקתי משהו רנדומלי.
זה יהיה מאוד מעניין איך זה יעבוד
גם "איי אורוגיטאס" זאת האנחה שלי עכשיו (נגיד כשאני קמה מהספה).
:-D

didalf

Well-known member
אתמול בלילה כבר דאגתי לך! מה לקח לך כל כך הרבה זמן עד שענית?
סליחה באמת שיש לי חיים לפעמים|שפם|
הלכתי לנפנף בדגל ולצעוק בושה. ואז להסיע את האחים שלי חזרה|מזיע| גם כן חיים.

1680416269807.png
אבל מה הגבת לשיר???

למה הכוונה שהיא צוחקת עליכם בזה?
למה צוחקת?
כי המעריצים כבר תקופה טוענים שהיא לא אוהבת את האלבום הזה כי היא מראה לו פחות יחס ברשתות. אז בהופעה הראשונה לפני שהיא ניגנה כמה שירים מהאלבום הזה היא צחקה עלינו שהיא רואה את כל השטויות שאנחנו (אוקי לא אני) אומרים בטיקטוק והיא כן אוהבת את האלבום הזה.

בשיימלס צפית רק פעם אחת?
כן זאת סדרה ארוכה עם פרקים ארוכים. נראה לך יש לי כוח לעבור את עלילות פרנק שוב?
כמו כל סדרה אהובה, אני פשוט צופה בסצנות שאהבתי מלא ביוטיוב. אף פעם אין לי כוח לצפייה מלאה שוב.

מאיזה סדרה זה? נשמע לי מוכר אבל לא בטוחה. (נשמע כמו משהו שמתאים לבית הקלפים)
הסמויה, סצנה גאונית.

באמת מתאים לו. אבל איאן [ספוילר שיימלס] הוא גם גיי ג'יזס, וערפדים מפחדים מצלבים, אז תהיה להם קצת בעיה. אבל האהבה תגבר על הכל.
נהה זה היה פייז מוזר הוא עבר את זה. וגם הוא בגוון ערפדי בתכלס.

בושה שמשתמשים ב-CGI וקוראים לזה לייב אקשן|שפם| זה סתם אנימציה יותר מתוחכמת.
ככה עשו בתועבה שקראו לה מלך האריות לייב אקשן|שפם|

didalf

Well-known member
חחחחח זה נשמע כמו שאומרים לקונה "תמשיך הלאה לספר הבא על המדף, הספר הזה לא מעניין" :-D
חחחחח בדיוק! איזה שם גרוע:-D
למה רשום שזו הגרסה של טיילור? זה שיר שהיא כתבה עם עוד אמן?
על כל האלבומים והשירים שהיא מקליטה מחדש היא מוסיפה טיילור'ס ורז'ן, כי זה שלה ולא של הלייבל הישן שלה.

את אוהבת רוק?
חושבת שיתאים לה לעשות רוק?
כן וכן. השיר ששמתי הוא קצת רוקיסטי יותר מהסגנון הרגיל שלה וממש אהבתי, יהיה מגניב אם היא תעשה אלבום בסגנון הזה.

שאלה טובה;-(
אוי, באסה ;-# מקווה שלא חיכית הרבה זמן.
חחחחח שעה בערך

זה טור בארה"ב?
כן. מניאקים עם מזל;-(
חיכית לרגע הזה? [לגור לבד]
לאדעת אם חיכיתי אבל ידעתי שזה צריך לקרות מתישהו אבל היה לי קשה לעשות את הצעד הזה ובסוף הצלחתי.
יצא לך לגור עם שותפים?
לא

את עושה ספורט ביום עכשיו?
פפפפפפף. לא|שפם|

מעריצים עשו את זה?
כן
זה ממש יפה.
נכון??|מאוהב|

didalf

Well-known member
נשארו לי 3 פרקים, אבל כרגע אני אוהבת את העלילה של קאז יותר. השחקנית של אלינה כזאת גרועה והעלילה שם לא מעניינת.
|כן|תמיד העלילה של העורבים מעניינת יותר.
למרות שאני כן גם מחבבת את אלינה והעלילות שלה.
אני מביאה מידי פעם, אם פתאום צץ לי משהו בפייסבוק וכאלה ואני זוכרת לשמור לסיכום החודשי.
כל הכבוד!

זה השיר שתמיד מעציב אותי.

זה השיר האופטימי.

זה השיר שאני מרגישה שנכתב עליי.

אפרט בהמשך.
טוב אחרי שביקשתי אני צריכה להאזין להם, מבטיחה בהמשך.
ספרות של המאה ה-19, בסגנון ג'יין אייר.
אה אז גאווה ודעה קדומה כמובן, אמרת שלא קראת אותו נכון? הזדמנות מעולה.
אגב אולי כדאי להתחיל בספרים שאת כבר קראת ואוהבת בעברית, או ספרים שמבוססים עליהם סדרות או סרטים שאהבת. לפעמים זה התחלה קלה יותר כשאת כבר מכירה בערך את העלילה.
נגיד לפסיכומטרי קראתי את דקסטר כי אהבתי את הסדרה אז לקרוא ספר שכבר הכרתי היה קל יותר להבנה.
וואי, לרגע הייתי בטוחה שאת אומרת לי להמשיך להתאמץ ואז קלטתי שמדובר בשם של הספר :-D:-D
שם בעייתי:-D
האם את יודעת משהו שאני לא יודעת? האם את בעצם מהעתיד? 🤔
אני אומרת שאת עוד צעירה ויום אחד תכתבי ספר. אולי זה יהיה ספר עלינו|תוהה|
אני אוהבת שדמות מנצחת את השחקנים של ניק ועדי

נראה לי שרמת היכולת שלך לזכור ימי הולדת של אנשים הגיעה לרמת כוח על
לו רק הזיכרון שלי היה מנוצל לדברים חשובים ולא לשטויות כאלה|פנים|

למעלה