It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

Lhuna3

Well-known member
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
: לונה3
🍎גיל הירח: 4.53 ביליון שנה, אני זוכרת את הימים שהוא עוד לא היה ולא ידעו איך לספור את החודשים... זו היתה תקופה מבלבלת!
🍎טום אהוב: טום וומבסגנס :love:

(התנצלותי בפני כל הטומים החמודים שמשחקים במארוול)

🎱סדרות החודש: יורשים :love: כמובן שגם באפי, אבל עוד לא הגענו לחלקים הבאמת אהובים עלי בה.
🎱סרטי החודש: אנקנטו |כתר|
🎱ספרי החודש: Children of Ruin + Children of Memory (את השני ביניהם עוד לא סיימתי)
🎱שירי החודש: כמובן שהשירים מאנקאנטו.
בהתחלה (כלומר אחרי הצפיה הנוכחית שעשינו) התאבססתי על Waiting on a Miracle הנהדר, אבל אח"כ יותר על Dos Oruguitas
המושלם, ואפילו למדתי את המילים שלו (+התרגום) למרות שאני לא יודעת ספרדית, את רוב השיר אני מצליחה לזכור לבד.
וגם "איי אורוגיטאס" זאת האנחה שלי עכשיו (נגיד כשאני קמה מהספה).

🎱דמויות החודש: טום, גרג, לוגן, קנדל, שיב, רומן (יורשים, בני משפחת רוי + נספחים)
🎱שחקני החודש: השחקנים שלהם.
🎱קראש החודש: טום וגרג
🎱שאלת החודש: מה יהיה? :-( (ונסתפק בזה)
🎱סיפור החודש: פעם היתה ציפור וקרו לה כל מיני דברים.
🎱ציטוט החודש: you can't make a tomlette without breaking some greggs
🎱סיבה למסיבה: שעלתה עונה 4 של יורשים.

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? האחרונים שבינינו, בשביל שאלי תמצא אותו ויהיה לה קצת מה לאכול.
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? היו לי תמיד סיוטים על אפוקליפסה או מלחמה בישראל, אז אולי משהו מזה עומד להתגשם.
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? הבית הלבן. ולא יודעת, אם היא היתה לי זמינה בקלות ונוחות, אני מניחה שיכולתי לסיים בשבועיים, אבל תלוי כמה זמן פנוי יהיה לי באותה תקופה. (בדוקטור הו אני רוצה צפיה חוזרת רק בעונות מסוימות)
🪣זומבים או ערפדים? עוד לא ראיתי זומבי חתיך. ערפד כן. אז ערפדים.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? אולי כשקניתי רכב פעם ראשונה.
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) החדשות.
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. "הם היו בהפסקה!" טוב זה קל מידי.
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? לקרירות טבעית נעימה, בניגוד לקור של מזגן.
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) הדמויות מחברים, כי זה היה טוויסט מעניין.
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? ליאור שליין.
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? אני אחשוב על זה.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? "All is fair in love and war"
(לא עלו לי אמירות מקובלות אז ביקשתי מ-chatgpt רשימה, וזו היחידה שלא הסכמתי איתה)
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?
חתולים בצמרת לייב אקשן. בהצלחה לבמאים.
📢תמונות, סרטונים או ריקוד...

life.jpg

נדירליאל

Active member
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
: לונה3
🍎גיל הירח: 4.53 ביליון שנה, אני זוכרת את הימים שהוא עוד לא היה ולא ידעו איך לספור את החודשים... זו היתה תקופה מבלבלת!

אוי, זה ההוא מה"יורשים". בין האחים העדפתי את האח של מקולי קולקין
🎱
🎱ספרי החודש
: Children of Ruin + Children of Memory (את השני ביניהם עוד לא סיימתי)
ספר החודש - "לפני שהקפה יתקרר" - ספר חכם, סוריאליסטי בלי הגזמות גאליות, למשל.
בהתחלה (כלומר אחרי הצפיה הנוכחית שעשינו) התאבססתי על Waiting on a Miracle הנהדר, אבל אח"כ יותר על Dos Oruguitas
המושלם, ואפילו למדתי את המילים שלו (+התרגום) למרות שאני לא יודעת ספרדית, את רוב השיר אני מצליחה לזכור לבד.
אני רק שומע ברקע, לא ממש מקשיב. אני מעדיף לקרוא שירה, אבל קראתי את גליון החג של ידיעות, 75 שירי המדינה [גם הכנתי לי פלייליסט ממנו בתוספת עוד כמה בחירות במקומות אחרים], והשיר הוא "וידוי" של אלכסנדר פן. בחרתי את הביצוע של הבת שלו, אילנה רובינא -
🎱
🎱
סיפור החודש
: פעם היתה ציפור וקרו לה כל מיני דברים.
אז פטור בלי כלום - ישנו אתר נפלא של סיפורים קצרים, שמו: מעבורת - פרוייקט הסיפור הקצר
וירג'יניה וולף - בית של רוחות [אני גם ממליץ על הסיפור של אורסולה לה-גווין, הנערצת עלי ההופכים את ערפם לאומלאס ]
🪣זומבים או ערפדים? עוד לא ראיתי זומבי חתיך. ערפד כן. אז ערפדים.
כנראעה זו גם הסיבה שלי להעדפת ערפדים. חוץ מזה - הם תמיד אוכלים אנשים יפים במיוחד, הזומבים.
לקח לי זמן להבין, שחלק מההנאה והכיף בשאלון זה להגיב על תשובות אחרים.

It's Always Sunny

Well-known member
🍎שם: אור |חיבוק|
🍎גיל הירח: גיגלתי את המונח הזה כדי להבין על מה מדובר. אחת מהתוצאות שהופיעה שם היא המשפט של מסטיק בזוקה: עד גיל 21 תגיע/י לירח. זה מצא חן בעיניי, אז החלטתי להשתמש בפרשנות הזו. ולפי הקריטריון הזה, פיספסתי את זה :-D
🍎טום אהוב: טום מיורשים :-]

🎱סדרות החודש: באפי, יורשים. רציתי לראות כל כך הרבה סדרות אבל בסוף לא יצא :-(
🎱סרטי החודש: ראיתי כמה סרטי דיסני, רציתי לראות סרטים אחרים ובדיוק כמו הסדרות, זה לא קרה וכנראה שלא יקרה בקרוב.
🎱ספרי החודש: אני חושבת על זה הרבה לאחרונה, אני רוצה להאמין שזה מקרב אותי לקריאת ספר. בינתיים אנצל את הפלטפורמה הזו כדי לשאול אם אתם יכולים להמליץ לי על דברים שאפשר לקרוא באנגלית.
🎱שירי החודש: יש לי שלושה שאני אוהבת, אני מתלבטת מה אני הכי אוהבת; השיר שאני מרגישה שנכתב עליי, השיר שנותן לי תקווה או השיר שגורם לי להיות עצובה.
🎱דמויות החודש: באפי סאמרס :-]
🎱שחקני החודש: שרה מישל גלר.
🎱קראש החודש: -
🎱שאלת החודש: למה אני לא יכולה ללמוד כל המקצועות ההומאניים באוניברסיטה? 🤔
🎱סיפור החודש: עשיתי מבחן לסיווג רמת אנגלית, הוצאתי פטור.
🎱ציטוט החודש: אני צריכה להתחיל לכתוב לעצמי ציטוטים- אני, מתישהו במהלך החודש האחרון :-D
🎱סיבה למסיבה:

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? דוקטור הו, ככה הוא יוכל לעוף בטארדיס :-D
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? כשהייתי ביסודי רציתי להיות סופרת. אובייסלי זה לא קרה ולא יקרה.
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? חוק וסדר וסדרות הבת שלה. חוק וסדר המקורית היא 20 עונות, כוונה פלילית היא 10 עונות ומדור מיוחד היא 24 עונות ועדיין ממשיכה. נוסיף על כך את העובדה שאני גם רוצה לצפות ברצח מאדום לשחור ובסדרה הזו יש 7 עונות. (אבל יש לה עונה של 4 פרקים)
כמה זמן זה ייקח לי? הרבה הרבה זמן.
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים, למעשה היה לי ערפד מסוים שחשבתי עליו בזמן שקראתי את השאלה הזו.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? אני עדיין מחכה לרגע הזה..
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) תיקים באפלה. לפרט?
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. רציתי לכתוב משהו לסוכני שילד (סדרה אהובה) אבל אני לא מצליחה למצוא משהו שהוא לא עלוב ;-#
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? שעון חורף.
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) דיוויד טננט נחשב?
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? אצלי זה מהחדשות אבל אני מתפחדת לומר.
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? זה שאלה שדי מחייבת ספוילרים, לא? בכל מקרה, אחשוב על זה ואחזור עם תשובה.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? צרת רבים, חצי נחמה.
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? הייתי רוצה שתהיה סדרה לכל נסיכות דיסני, נראה לי באנימציה כי אפשר לעשות יותר דברים באנימציה מאשר בלייב אקשן.

📢תמונות, סרטונים או ריקוד... אם אני אתקל במשהו, אני אשתף :-):

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
🍎שם: עדי |נחש| חוק וסדר קוקס.
תתחדשי על החוק וסדר. איך יצא שזה נוסף לשם שלך?

🎱סדרות החודש: KIN כמובן!
רציתי לשאול אותך על מה הסדרה ואז עשיתי עליה חיפוש וגיליתי שצ'ארלי קוקס משחק בתפקיד הראשי :-): את נהנית ממנה?

🎱סיבה למסיבה: למי יש כוח לשמוח, בא לי להיכנס מתחת לפוך ולא לצאת.
מסכימה איתך.

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? NCIS לוס אנג'לס, כי אף אחד לא רואה את זה חוץ ממני בכול מקרה.
:-D:-D

🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? שנסעתי לבד לחו"ל.
לאן טסת? יצא לך לטוס עוד פעם מאז?

🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) סיפורה של שפחה? סתם זרקתי משהו רנדומלי.
8-*8-*

🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. "הטי הרסה לקאלן את החיים!"
זה מ-NCIS: LA?
באיזה הקשר זה נאמר? סדרה אהובה או שנואה?

🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? אני לא אוהבת שמייצרים סימטריה בכוח.
מה זאת אומרת?

צפה בקובץ המצורף 73862

ייאי!!

מרשים!

🎱קראש החודש: טום וגרג
חחח, מצוין! אני בעד.

:-(:-(

מעולה! :-D:-D האמת שהזכרת לי ציטוט נוסף שאהבתי מהפרק אבל זה כבר מצריך סרטון יוטיוב ויש ספוילרים אז אני אוותר.

(בדוקטור הו אני רוצה צפיה חוזרת רק בעונות מסוימות)
העונות של דיוויד טננט?

🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? אולי כשקניתי רכב פעם ראשונה.
יפה מאוד :-] האם הרגע שבו הוצאת רישיון היה בין הרגעים שהרגשת שאת משיגה עצמאות?

🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) החדשות.
איזה חדשות?

🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) הדמויות מחברים, כי זה היה טוויסט מעניין.
Interesting 🤔

מרשים, אם כי אני לא חושבת שרובנו ניתקל בברווזים בחיינו. לעומת זאת הייתי שמחה לסרטון שמסביר איך מרימים חתולים :-D
באיזה הקשר מצאת את הסרטון הזה?

yeah :-(

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
:LION
🍎גיל הירח:אין שמץ
🍎טום אהוב:בומבדיל

🎱סדרות החודש:CRITICAL ROLE, LEGEND OF VOX MACHINA, ONLY MURDERS IN THE BUILDING
🎱סרטי החודש:DND -HONOR AMONG THIVES- סרט שממלא אותי באושר וברצון לשחק מבוכים ודרקונים
🎱ספרי החודש:
🎱שירי החודש:
🎱דמויות החודש:אוליבר ,צארלס ומייבל
🎱שחקני החודש:לורה ביילי, סלינה גומז
🎱קראש החודש:לורה ביילי
🎱שאלת החודש:למה הכל מטומטם?
🎱סיפור החודש:
🎱ציטוט החודש:fuck around anf find out\
🎱סיבה למסיבה:הולכים ל"עולמות"

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה?
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)?NONE
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? CRITICAL ROLE
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים-הרבה יותר אלגנטיים!
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות?
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל
ONLY MURDERS IN THE SPACESHIP
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.-
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף?טמפרטורה נעימה!
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה)על איזה סוג של ערפד אנחנו מדברים כאן?
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב?מאט מרסר\סטיב הארוי
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון?
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?INTO THE SPIDERVERS

Aranel Nenharma

Well-known member
🍎שם: יעל אוונס
🍎גיל הירח: איזה ירח? יש כמה ירחות במערכת השמש שלא נדבר על הגלקסיה
🍎טום אהוב: טום ומבסגאנס

🎱סדרות החודש: האחרונים מבינינו, באפי, מיס מייזל המופלאה (צפייה ראשונה שלי קראת העונה החדשה, סדרה מדהימה)
🎱סרטי החודש: לא יצא כל כך
🎱ספרי החודש: לא
🎱שירי החודש:
כל הקאברים שקלי קלרקסון עושה סתוכנית שלה מעולים
🎱דמויות החודש: באפי סאמר, ג'יילס - באפי
אלי, ג'ואל - האחרונים מבינינו
מאדג', רוז, אייב - מיס מייזל המופלאה
🎱שחקני החודש: שרה מישל גילר, פדרו פסקל, בלה רמזי
🎱קראש החודש: שרה מישל גילר, א'נגל (במצב רגיל הייתי מעלה תמונות שלהם)
🎱שאלת החודש: WTF?
🎱סיפור החודש: מצטערת, אבל אין לי כוח, אולי בהמשך
🎱ציטוט החודש: "To read make ous speking english good"
🎱סיבה למסיבה: היורשים והבצהובות התחילו, ויש עוד מלא סדרות חדשות וטובות לראות באפריל

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? ברווק או משהו בסגנון, ככה אף אחד לא ימצא את האפיקומן כי העיניים שלהם יסתכלו על דברים אחרים:sneaky:
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? או לא
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? אני בד"כ מרא מוותרת על צפייה חוזרת בסדרה ארוכה כי גם ככה לוקח ל מלא זמן לראות פרק חדש של סדרה
🪣זומבים או ערפדים? זומפד - זומבי שנשך אותו ערפד
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? כשעזבתי את הבית לגור במעונות
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) פאודה
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. "חאלס, אחרי סברי מרנן צריך היה להגיע ההבדלה מזמן"
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? - להכל, אני אוהבת את החורף
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) רון סוונסון - אבל הוא יהיה ערפד טוב
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? סת' מאיירס
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? יום זיכרון לזכרו של ליל סבסטיאן
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? סוף טוב הכל טוב
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? ברנרד וביאנקה

1680372631271.png

dilia snake

Well-known member
תתחדש על החוק וסדר. איך יצא שזה נוסף לשם שלך?
דילן נתנה לי אותו, זה היה השם נעורים שלי לפני שהתחתנתי עם צ'ארלי:-D.
רציתי לשאול אותך על מה הסדרה ואז עשיתי עליה חיפוש וגיליתי שצ'ארלי קוקס משחק בתפקיד הראשי :-): את נהנית ממנה?
כן, זה ממש טוב. חוץ מהמבטא האירי |חבול|.
לאן טסת? יצא לך לטוס עוד פעם מאז?
לונדון, לטיול באיחור אחרי צבא. ומאז טסתי לאתונה לבד לסופ"ש ואז היה קורונה ולא יצא לי לטוס.
זה מ-NCIS: LA?
באיזה הקשר זה נאמר? סדרה אהובה או שנואה?
לא יודעת אם זו סדרה אהובה או לא, אבל זה ספוילרים לסדרה ויש מאחורי זה חפירה שלמה.
מה זאת אומרת?
"קיצונים משני הצדדים" וכול מיני דברים בסגנון.

Lhuna3

Well-known member
🍎גיל הירח: 21?
אני חושבת שאת זוכרת לא נכון את העתידות בבזוקה (21 זה הגיל שעד אליו נגיע לירח, לא הגיל של הירח).
🎱ספרי החודש: אז בדקתי מה כתבתי בחודש הקודם כדי לבדוק מה הספר האחרון שקראתי בפברואר ואני מזכירה שהחודש הייתי חולה ולא קראתי שבוע שלם.
בת המעמקים(חודש קודם), בנותיו של שומר המגדלור, אם תשאל שוב, גן הוורדים, הלב תמיד זוכר ו-the narrows.
עדיין הספק מאוד יפה.
🎱סיבה למסיבה: למי יש כוח לשמוח, בא לי להיכנס מתחת לפוך ולא לצאת.
|כן| (חוץ מהפוך) :-(
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? NCIS לוס אנג'לס, כי אף אחד לא רואה את זה חוץ ממני בכול מקרה.
:-D
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים, הם לוהטים יותר.
נכון, חלקם לפחות.
|כן| גם שלי בעצם.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? אני לא אוהבת שמייצרים סימטריה בכוח.
|כן|

It's Always Sunny

Well-known member
🎱סדרות החודש:CRITICAL ROLE, LEGEND OF VOX MACHINA, ONLY MURDERS IN THE BUILDING
🎱סרטי החודש:DND -HONOR AMONG THIVES- סרט שממלא אותי באושר וברצון לשחק מבוכים ודרקונים
לגבי הסרט, איזה כיף :-]
לגבי הסדרות,יצאו להן עונות חדשות?

🎱קראש החודש:לורה ביילי
חשבתי שאולי תשים גיף :-)::-):

שאלה נפלאה.
מעניין אם יש תשובה.

🎱ציטוט החודש:fuck around anf find out\
איפה ובאיזה הקשר זה נאמר?

תיהנו!
זה כנס, נכון?

לא חשבתי על זה 8-*

🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?INTO THE SPIDERVERS
מגניב!

יאפ :-(

יאיי! 2x

🎱סדרות החודש: האחרונים מבינינו, באפי, מיס מייזל המופלאה (צפייה ראשונה שלי קראת העונה החדשה, סדרה מדהימה)
שמחה שאת נהנית מבאפי :-):
באיזו עונה את בגברת מייזל?

אני בטוחה שתיכף יעלו בשבילך תמונות שלהם :-): את רוצה תמונות שלהם ביחד או בנפרד? (או גם וגם?)

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? ברווק או משהו בסגנון, ככה אף אחד לא ימצא את האפיקומן כי העיניים שלהם יסתכלו על דברים אחרים:sneaky:
יפה מאוד!

רעיון גאוני.

🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? כשעזבתי את הבית לגור במעונות
איך היית מתארת את החוויה הכללית שלך מהמעונות?

🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? ברנרד וביאנקה
למה? זה סרט שאת אוהבת? או שיש סיבה אחרת?

צפה בקובץ המצורף 73864

Lhuna3

Well-known member
🍎גיל הירח: גיגלתי את המונח הזה כדי להבין על מה מדובר. אחת מהתוצאות שהופיעה שם היא המשפט של מסטיק בזוקה: עד גיל 21 תגיע/י לירח. זה מצא חן בעיניי, אז החלטתי להשתמש בפרשנות הזו. ולפי הקריטריון הזה, פיספסתי את זה :-D
כן, כולנו פספסנו את זה, ומאוד התאכזבנו.
🍎טום אהוב: טום מיורשים :-]
|כתר|
🎱סרטי החודש: ראיתי כמה סרטי דיסני, רציתי לראות סרטים אחרים ובדיוק כמו הסדרות, זה לא קרה וכנראה שלא יקרה בקרוב.
|נחמה|
🎱ספרי החודש: אני חושבת על זה הרבה לאחרונה, אני רוצה להאמין שזה מקרב אותי לקריאת ספר. בינתיים אנצל את הפלטפורמה הזו כדי לשאול אם אתם יכולים להמליץ לי על דברים שאפשר לקרוא באנגלית.
תראי, יש המון אפשרויות! יש מצב שתכווני אותנו קצת למה שיש סיכוי שימשוך אותך כרגע? :) ז'אנרים/סגנונות/אווירה... מה בא לך (או שנראה לך שאולי יעשה לך חשק לקרוא)?
🎱שירי החודש: יש לי שלושה שאני אוהבת, אני מתלבטת מה אני הכי אוהבת; השיר שאני מרגישה שנכתב עליי, השיר שנותן לי תקווה או השיר שגורם לי להיות עצובה.
אני בעד שתכתבי את שלושתם.
|מאוהב|
🎱קראש החודש: -
כי אז לא יהיה לך בכלל זמן אלינו! ;-)
|גביע| כבר אמרתי לך, אבל שוב - כל הכבוד!
🎱ציטוט החודש: אני צריכה להתחיל לכתוב לעצמי ציטוטים- אני, מתישהו במהלך החודש האחרון :-D
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? דוקטור הו, ככה הוא יוכל לעוף בטארדיס :-D
וזה יהיה כמעט בלתי אפשרי למצוא אותו כי יש שם המון חדרים מוזרים!
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? כשהייתי ביסודי, רציתי להיות סופרת. אובייסלי זה לא קרה ולא יקרה.
למה שזה בהכרח לא יקרה? (או שאת כבר לא רוצה את זה?)
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) דיוויד טננט נחשב?
נראה לי שכן, כי הוא משחק את עצמו בסטייג'ד. וזה היה מאוד מצחיק אם הוא היה הופך שם לערפד. מעניין מה מייקל היה אומר על זה.
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? הייתי רוצה שתהיה סדרה לכל נסיכות דיסני, נראה לי באנימציה כי אפשר לעשות יותר דברים באנימציה מאשר בלייב אקשן.
רעיון חביב!

Lhuna3

Well-known member
העונות של דיוויד טננט?
כמובן, אבל גם של מאט סמית'.
וגם את העונה של אקלסטון אני מוכנה.
יפה מאוד :-] האם הרגע שבו הוצאת רישיון היה בין הרגעים שהרגשת שאת משיגה עצמאות?
כן, אבל אז עוד לא היה לי רכב משלי (נהגתי רק על של אבא שלי) אז בדרגה פחותה.
איזה חדשות?
מהדורות החדשות בישראל (בכל הערוצים הרלוונטיים)
מרשים, אם כי אני לא חושבת שרובנו ניתקל בברווזים בחיינו. לעומת זאת הייתי שמחה לסרטון שמסביר איך מרימים חתולים :-D
חחח זה תלוי בחתול ובהכרות שלו איתך...
באיזה הקשר מצאת את הסרטון הזה?
סתם הופיע לי בפיד בפייסבוק והצחיק אותי.

Lhuna3

Well-known member
🍎טום אהוב:בומבדיל
אוי נכון, אהבתי אותו גם.
🎱שירי החודש:
מעולה!
זוהי שאלת השאלות!
תעשה חיים!
בהחלט.
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל
:-D רעיון טוב!
נכון :-(

Lhuna3

Well-known member
🍎שם: יעל אוונס
🍎גיל הירח: איזה ירח? יש כמה ירחות במערכת השמש שלא נדבר על הגלקסיה
ושלא נדבר על היקום. ועל כל שאר היקומים. (אבל למה ירחות ולא ירחים? זה לא זכר?)
YESSSSSSSSSSSSSSSS |מאוהב|

מתי את מתחילה את העונה של יורשים? או שראית כבר את הפרק?
🎱דמויות החודש: באפי סאמר, ג'יילס - באפי
אלי, ג'ואל - האחרונים מבינינו
|כן| בהחלט גם אלי וג'ואל.
🎱שחקני החודש: שרה מישל גילר, פדרו פסקל, בלה רמזי
|מאוהב| לכל מי שכתבת.
לגמרי.
תחמנית!
מעניין מה יקרה. או מה יקרה לערפד שנשך אותו זומבי.
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) רון סוונסון - אבל הוא יהיה ערפד טוב
:-D אוי אבל גם תארו לכם את לזלי כערפדה חמודה כזאת!
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? יום זיכרון לזכרו של ליל סבסטיאן
תשובה מעולה.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? סוף טוב הכל טוב
גם זאת.
צפה בקובץ המצורף 73864
חחחח

dory30

Well-known member
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
: דורי
🍎גיל הירח: משהו עם פאי. בילדותי אמרו לי שהוא מגבינה צהובה
🍎טום אהוב: כשהייתי צעיר זה היה הנקס (לא ראיתי שום דבר שלו מ-2007), היום הולנדר והארדי.

🎱סדרות החודש:השקפת עולם עם פילומינה קונק, המרדף (למרות שזו תוכנית ולא סדרה),
🎱סרטי החודש: תעלומת רצח 2, עיניה התכולות. האיש שלא היה.
🎱ספרי החודש: ?
🎱שירי החודש: Welcome to my island- Caroline Polacheck
🎱דמויות החודש: פילומינה קונק,
🎱שחקני החודש: קולין פירת' בהאיש שלא היה, דיאן מורגן כפילומינה, כריסטיאן בייל בעיניה התכולות.
🎱קראש החודש: מלאני לורן.
🎱שאלת החודש: למה החתול עושה מיאו?
🎱סיפור החודש: בעטתי כדורגל לילדים בחוף וזה פגע בטעות בעגלת תינוקות. התנצלתי עמוקות בפני האמא.
🎱ציטוט החודש: "נפלתם על הדור הלא נכון".
🎱סיבה למסיבה:היה לי יום הולדת 42.

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? בלוטוס הלבן, אין נימוק.
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? לא זוכר חלומות מאז.
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? המשרד הבריטי, כשבועיים.
🪣זומבים או ערפדים? טוקולוש, כמו במד דוגס. זה למעשה זומבי גמדי.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? דצמבר 2019, התחלתי לבשל.
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) טהרן
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? לא אתגעגע.
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) וילאנל
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? ליאור שליין, רק שהוא ביוטיוב
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? דגרסי המקורית.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? "אם יש ספק אין ספק", הביטוי המקורי באנגלית הוא if you had doubt, don't. כלומר, אל תעשה אם יש ספק.
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? רטטוי, לא חשוב איך ומה.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
🍎שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
🍎גיל הירח:|קדימה|33
🍎טום אהוב:|קדימה|הידלסטון, דה!|מאוהב|

ידעתם שנולד לו ילד לא מזמן?

🎱סדרות החודש:|קדימה|באפי - עדיין עונה 1, עדיין לא מתרשמת יותר מידי.
אאוטר בנקס עונה 3 - הסדרה שוברת שיאי מופרכות אבל עדיין מהנה.
צל ועצם עונה 2 - ממש אהבתי, סדרת החודש מבחינתי.
העוקץ: חזרה עונה 2 - עדיין כיף.
Up Here - אני באמצע, נחמד אבל לא וואו.
🎱סרטי החודש:|קדימה|וואלה לא ראיתי כלום חוץ מסרטי מועדון דיסני8-*
🎱ספרי החודש:|קדימה|צריכה מוטיבציה להתחיל לקרוא.
🎱שירי החודש:|קדימה|Taylor Swift - Eyes Open (Taylor's Version)
בא לי ממש שהיא תעשה אלבום רוק.
🎱דמויות החודש:|קדימה|העורבים מצל ועצם, ג'ייג'יי מאאוטר בנקס, ג'יילס מבאפי.
🎱שחקני החודש:|קדימה|העורבים מצל ועצם. ראיתי איזה ראיון של הקאסט והם מצחיקים.
🎱קראש החודש:|קדימה|אין חדש תחת השמש,
בעלי היפה|מאוהב|
hs24.gif
והמלכה של העולם|מאוהב|

🎱שאלת החודש:|קדימה|מתי יהיו תאריכים לאירופה טיילור????????????????????????????????????????
🎱סיפור החודש:|קדימה|ובכן היה מוצ"ש אחד שנתתי לאחותי את האוטו כי נסעתי עם ההורים שלי למשהו שקרוב לבית שלי. אבל מה? המפתח של הבית מחובר למפתח של האוטו. וכך מצאתי את עצמי תקועה מחוץ לבית עם 700 סלי כביסה, וההורים שלי שמו אותי למשמורת אצל דוד שלי (שגר קרוב) כמו ילדה קטנה עד שאחותי תחזור|פנים|
🎱ציטוט החודש:|קדימה|טיילור צוחקת עלינו:
"The Evermore album [is] an album I absolutely love... despite what some of you say on TikTok, I see it. I’ve seen all of it"​
🎱סיבה למסיבה:|קדימה|הטור של טיילור התחיל והיא כ"כ מהממת אני לא יכולה כ"כ הרבה תמונות מושלמות|מאוהב|
תראו תראווו כמה תלבושות יפותתת וזה רק חלק!!!
336655663_593098305788185_2197561926957864682_n.jpg

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה?|קדימה|שיימלס. ואז הגלאגרים יעשו בלגן ויתחמנו אחד את השני כדי למצוא אותו:-D
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)?|קדימה|לעבור לגור לבד זה חלום? לא בדיוק חלום אבל שאיפה אני מניחה. החלום שלי לראות את טיילור עדיין בדרך. אולסו הוא לא היה לפני 10 שנים. לראות המילטון בלייב היה חלום שהתגשם אבל גם לא לקח 10 שנים. לא זוכרת משהו מספיק ישן.
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב?|קדימה|סדרה ארוכה + צפייה חוזרת הן שתי מילים שלא הולכות אצלי ביחד. אולי ה100. ויקח לי כמה חודשים אני מניחה.
🪣זומבים או ערפדים?|קדימה|ערפדים. לפעמים הם סקסים. זומבים תמיד מגעילים.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות?|קדימה|כשעברתי לגור לבד.
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל)|קדימה|אני לא אוהבת חלל.
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.|קדימה|"The bigger the lie the more they believe".
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף?|קדימה|כרגע כלום, באוגוסט אני אתגעגע לקור כמובן.
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה)|קדימה|מיקי מילקוביץ. גם ככה הוא בגוון ערפדי. הוא ואיאן יהיו ערפדים גייז לנצח.
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב?|קדימה|שליין או קיציס. או שאנחנו מדברים על האמריקאים של הלייט נייט? ג'ימי קימל נראה לי ג'יימס קורדן אפילו שכולם שונאים אותו, אני חושבת שהוא חמוד ומצחיק.
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון?|קדימה||ספוילר|שייימלס - היום שבו פיונה עזבה.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה?|קדימה|"ברגע שתתחילי לעשות ספורט ותכנסי לזה את תאהבי את זה ולא תוכלי בלי זה." - שקררררררררררררר תפסיקו להגיד לי את זה!!! הייתי שנתיים במכון לא נהניתי בשום שלב!!!!!!!!!!!! תמיד סבלתי!!!
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?|קדימה|תעזבו את דיסני בשקט:-[

📢תמונות, סרטונים או ריקוד...|קדימה|
המוח שלי:
sid.gif

פוסטר מושלם, מיי מולטיוורס אוף מאדנס|מאוהב|
FrmMMwZXoAE8flo - Copy.jpg

didalf

Well-known member
🎱דמויות החודש: מייקל מKIN וקאז מצל ועצם.
קאז|מאוהב| סיימת את העונה? אהבת?

🎱שאלת החודש: אבל למה?
למה לא?

חחחחח יפה:-D
כל הכבוד. זה משהו שעדיין מפחיד אותי.

:-D:-D:-D
אולסו נדמה לי או פעם ראשונה שאת מביאה לנו תמונה???

עדיין יותר צעיר ממך.

לא מתקבלת|פטיש|

🎱סרטי החודש: אנקנטו |כתר|
תמיד בחירה טובה.
זה שיר יפיפיה|מאוהב| הוא הראשון שאהבתי.
חחחחחחח זקיינלה:-D

לא טוב.

🎱סיפור החודש: פעם היתה ציפור וקרו לה כל מיני דברים.
למשל?

🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? היו לי תמיד סיוטים על אפוקליפסה או מלחמה בישראל, אז אולי משהו מזה עומד להתגשם.
בואי נקווה שאפוקליפסה קודם.

, אני מניחה שיכולתי לסיים בשבועיים
כמובן מלכת הבינג'.

הם גם ככה חיים לנצח בש"חים.

🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?
חתולים בצמרת לייב אקשן. בהצלחה לבמאים.
לייב אקשן לחיות זה פשוט CGI. אלא אם את מצפה שיצלמו חתולים אמיתיים:-D

חח הוידאו, מידע חשוב.
למה זאת אני?;-(

didalf

Well-known member

זה בסדר כל החיים לפנייך

Carry On!!
מה שמזכיר לי שראיתי אותו השבוע בחנות ספרים ותרגמו את זה "המשך הלאה" שזה תרגום מילולי אבל כ"כ מוזר:-D שלא עושה חשק בכלל.

אוו מה את עושה טיזינג אבל? שימי את שלושתם עכשיו אני סקרנית.

אוהו מה יגיד ניק? מצד אחד עברת על החוק, מצד שני בחרת בבאפי.

למה את רוצה?
כל הכבוד|כתר|

🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? כשהייתי ביסודי, רציתי להיות סופרת. אובייסלי זה לא קרה ולא יקרה.
חכי.

🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? אני עדיין מחכה לרגע הזה..
זה שבחרת להתחיל ללמוד זה התחלה.

מאז שהוא דמות בסטייג'ד כן.

🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? זה שאלה שדי מחייבת ספוילרים, לא? בכל מקרה, אחשוב על זה ואחזור עם תשובה.
מיתרונות המעטים של הפורום הזה זה שאפשר לסמן ספוילרים באמצע הודעה.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? צרת רבים, חצי נחמה.
נכון.

didalf

Well-known member
ג'יילס - באפי
|לב|

נכון.

🎱סיפור החודש: מצטערת, אבל אין לי כוח, אולי בהמשך
מההה לא מגיע לנו סיפור מוזר החודש??

כל הקאברים שקלי קלרקסון עושה סתוכנית שלה מעולים
ראיתי שהיא עשתה לטיילור אבל שכחתי איזה שיר זה היה אבל זה היה יפה.

פיכס.

תכלס:-0 גאון את!!

1680372631271.png
חעחע|פנים|

"קיצונים משני הצדדים" וכול מיני דברים בסגנון.
וואי כן זה מעצבן.

אני חושבת שאת זוכרת לא נכון את העתידות בבזוקה (21 זה הגיל שעד אליו נגיע לירח, לא הגיל של הירח).

כי אז לא יהיה לך בכלל זמן אלינו! ;-)
זה נכון, זה לא לעניין.

🎱שירי החודש:
אה לא שמתי לב קודם לשיר, באמת שיר מעולה.

Lion_Heart

Well-known member
לגבי הסרט, איזה כיף :-]
לגבי הסדרות,יצאו להן עונות חדשות?
לגבי הסרט...זה היה סרט כזה נהדר ונפלא(אבל פחות ממדויק) אבל סרט המבוכים ודרקונים הראשון הטוב שראיתי! וכן היו שלושה קודם א-ב-ל הם לא נחשבים!

לגבי הסדרות, כן!
חשבתי שאולי תשים גיף :-)::-):
שאלה נפלאה.
מעניין אם יש תשובה.
כרגע? לא
איפה ובאיזה הקשר זה נאמר?
אמ...אמ...לא זוכר
תיהנו!
זה כנס, נכון?
כנס לאוהבי פנטזיה ומד"ב ו...דברים נפלאים-https://2023.olamot-con.org.il/

Lhuna3

Well-known member
🍎גיל הירח: משהו עם פאי. בילדותי אמרו לי שהוא מגבינה צהובה
ככה שיקרו לכולנו.
🎱סדרות החודש:השקפת עולם עם פילומינה קונק, המרדף (למרות שזו תוכנית ולא סדרה),
את הראשון אני רוצה לנסות.
את המרדף אני גם אוהבת, ובעונה הזאת הביאו מתחרים חזקים.
🎱שאלת החודש: למה החתול עושה מיאו?
כי הוא נודניק.
🎱סיפור החודש: בעטתי כדורגל לילדים בחוף וזה פגע בטעות בעגלת תינוקות. התנצלתי עמוקות בפני האמא.
אוי... לא נעים. היא כעסה עליך או שקיבלה את ההתנצלות?
🎱סיבה למסיבה:היה לי יום הולדת 42.
מזל טוב באיחור! 🥳
🪣זומבים או ערפדים? טוקולוש, כמו במד דוגס. זה למעשה זומבי גמדי.
זה נשמע חמוד.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? דצמבר 2019, התחלתי לבשל.
יפה |כן|

למעלה