Satisfied... יוני 2021 – סיכום חודשי 👊❤️🌵☀️🌈😱🍗🏆💾👻

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני יודעת שאתה שם תמונות רדנומליות כשאתה לא רואה תגובה אחרונה אבל התגובה האחרונה הייתה שלך, אתה עדיין לא רואה?8-*
אפילו ברגע זה ההודעה האחרונה שאני רואה בלי לכתוב הודעה היא הודעה 175
זה תמיד נעשה גרוע יותר ככל שהשרשור ארוך יותר
וכן, זה לא משנה אם ההודעה היא שלי
:-D:-D
חודש מאי הרגיש כמו נצח, מה 16 למאי עד ה1 ליוני עברה שנה נראה לי.
הייתה באמת מלחמה שם מתישהו
למדה היטב מהאמא המוזיקלית שלה:-P:
אני מניח שאת מדבר על טיילור
אבל נראה לי שכתיבת שירים על פרידות זה דבר ותיק
גם אחד השירים הידועים של אלניס מוריסט הוא לדעתי בעקבות פרידה
You Oughta Know - תכלס זה בדיוק אותו וייב
אבל זה יותר מתחבר לי עם Checkmate של קונאן גריי כרגע
כןןןןןןןןןןןןןן|מאוהב| אבל לא אין לי כוח לקריאה נוספת.
אני יכול להבין אותך. זה לפעמים מעצבן כשאני יודע כבר מה יקרה, במיוחד כי את הספר הראשון קראתי כבר שוב לפני הספר השני.
אבל עדיין יש דברים שאני גם לא זוכר לחלוטין
אבל זה עוד מילא...
מה שממש יהיה נוראי זה לעבור שוב את החלקים הקשים בספר 2 כשסיימון ובאז מרוחקים.
אני כבר לא זוכר כל כך מה המצב בינהם בסוף ספר 2, אבל אני ממש אתעצבן אם אין יותר כימיה בינהם בספר השלישי.
הייתי מציע לעזור לך אם תתקלי בדברים שאת לא זוכרת כשתקראי את הספר השלישי, אבל אני כבר יודע שאני לא אגיע ל10% ואת כבר תסיימי את הספר. חוצפנית שכמותך.
שכחתי מנפ"ה ובעלו שהם חמודים ולכל השאר שציינת אין בן זוג שאני מכירה שהם זוג אדורבל.
אני לא צריך לדעת שום דבר על בעלו של מאט בומר כי זה מספיק לי שמאט בומר הוא חצי מהזוג
וואו, צימצת ליותר מחצי מהסדרה...:rolleyes:
אין כמעט קשר בין איך שהיא בעונה 4 ואיך שהיא בעונה 1
לא מגיע להם|שפם|
צודקת (חוץ מזה, מתי אני אגיע אליו?) [שרשור גאווה]
ביוטיוב יש לי חוסם פרסומות וארץ נהדרת בחיים לא רואים חי מה יש לך? מתחילים כחצי שעה אחרי תחילת הפרק ומריצים פרסומות.
ביו-טיוב בטלפון אין לי חוסם פרסומות :-(
ארץ נהדרת אנחנו מנסים להתחיל מאוחר וגם הרבה פעמים עוצרים כי פיספסנו משהו/מישהו דיבר/מישהו הלך להביא אוכל - אבל יש כל כך הרבה פרסומות שאיכשהו חצי מהפעמים אנחנו בסוף עדיין נתקעים בפרסומות בסוף.
אני מצפה לו ברצינות עכשיו.
אני חושב שאני חייב לך כבר כמה תסריטים.
הדרך היחידה אולי שזה יעשה זה אם אני אתחיל עכשיו
*אני לא מתחיל מנקודת זמן מסויימת בסדרה לוקי, אלא באופן כללי. לפחות בשלב זה של תהליך היצירה.
הTVA סוער בגלל נקודת נקסוס חזקה אחת שעוברת כל דבר אחר. לצרוך הטיפול בזה נשלחים שני הסוכנים המצטיינים מוביוס ולוקי למשימה.
איך שהם עוברים בפורטל הזמן לוקי מרגיש את כוח הקסם מתחיל להשפיע עליו ובקושי רב מצליח לעמוד בפני הכוח הרב. אך עד שהוא מנער את הכוח מעליו זה כבר מאוחר מידי בשביל מוביוס שעבר שינוי גדול לדמות של בחור בלונדיני שאוהב בילויים ומתאים בדיוק לסיטקום משנות ה2000 (דמיינו את אוון ווילסון ברוב הדברים).
*הסיפור קצת רץ קדימה עם נקודות שאין לי כוח לפרט כי אני רוצה מתישהו היום גם ללכת לישון* לוקי משכנע את "מוביוס להצטרף אליו כשהוא מחפש את מקור הנקסוס. בדרך הם פוגשים בחור שחור סטייל ארקל עם תרמיל ענק על הגב שמסתובב עם בחור אחר עם יד תותבת. הוא נעזר בהם כדי לצאת מההקס של וונדה (כי לארקל כמו לדמוי ארקל כמו לארקל מאריזה משפחתית יש טכנולוגיה מתקדמת).
הם מצליחים להגיע אל מחוץ להקס שם מוביוס, סאם ובאקי חוזרים לעצמם. לוקי משנה את עצמו להראות כמו קפטן אמריקה הזקן ואומר להם שהוא בא במיוחד מהירח על מנת לעזור להם במצב החירום הזה. מוביוס כמובן רוצה להפטר משני האחרים, אבל רוב ציוד הTVA שלהם נהרס במעבר דרך השדה של ההקס ולוקי משכנע אותו שאם הם ימשיכו לעבוד עם סאם ובאקי יהיה להם יותר סיכוי להבין מה קורה ולהשפיע על המצב.
זה שלוקי לוקח את הדמות של קפטן אמריקה הזקן כמובן גורם ללא מעט בילבול, לא בגלל שאנשים חשבו שסטיב רוג'רס מת (למה שמישהו יחשוב כזה דבר) אלא כי עכשיו יש שני אנשים שנקראים קפטן אמריקה.
בהמשך הם מצליחים להכנס שוב אל תוך ההקס (בעזרת טכנולוגיה ווקנדית... חבל שלא חשבת על זה מוניקה)
סאם באקי ומוביוס משתנים שוב, אבל לוקי מצליח לגרום לכך שהם יזכרו עדיין מי הם באמת. לרוע המזל תוך כדי זה באקי וסאם ומבינים שהוא בעצם לוקי.
עניינים מסלימים בין הצדדים כשוונדה מופיעה בכעס כי הם הורסים את השלווה בעיירה שלה. מוביוס מנסה לרסט אותה עם... מרסט ולכמה רגעים זה גורם לכל העיירה לזפזפ בין המצב הנורמלי שלה והעולם שוונדה יצרה.
המשך יבוא (כלומר זאת הנקודה שבה הפרק מסתיים)(אני לא ממש מבטיח שההמשך יבוא)(אין לי כרגע ממש רעיון להמשך)

didalf

Well-known member
אפילו ברגע זה ההודעה האחרונה שאני רואה בלי לכתוב הודעה היא הודעה 175
זה תמיד נעשה גרוע יותר ככל שהשרשור ארוך יותר
וכן, זה לא משנה אם ההודעה היא שלי
איזה מוזר. הכי מוזר שזה קורה רק לך. תפוז מנסים לטפל בזה בכלל?

אני מניח שאת מדבר על טיילור
אבל נראה לי שכתיבת שירים על פרידות זה דבר ותיק
כן ברור שכולם כותבים שירים על פרידות אבל טיילור היא באמת האמא המוזיקלית שלה. אוליביה היא סוויפטית רצינית וטיילור אימצה אותה (ואת קונאן גריי שגם הוא סוויפטי) כילדים המוזיקלים שלה. זה כנראה הסיבה שבכלל טרחתי להקשיב לכל האלבום של אוליביה (שממש אהבתי אגב).
אמנם אני לא מקשיבה בקשב לרוב הזמרות אבל אני מרגישה את ההשפעה של טיילור בכתיבה של אוליביה. (וגם של קונאן אם הזכרנו אותו)
וגם באחד השירים שלה טיילור נתנה לה רשות להשתמש במלודיה של שיר שלה.

למרות שספציפית גוד פור יו הזכיר לי בעיקר את what the hell של אבריל

אני יכול להבין אותך. זה לפעמים מעצבן כשאני יודע כבר מה יקרה, במיוחד כי את הספר הראשון קראתי כבר שוב לפני הספר השני.
אבל עדיין יש דברים שאני גם לא זוכר לחלוטין
אבל זה עוד מילא...
מה שממש יהיה נוראי זה לעבור שוב את החלקים הקשים בספר 2 כשסיימון ובאז מרוחקים.
אני כבר לא זוכר כל כך מה המצב בינהם בסוף ספר 2, אבל אני ממש אתעצבן אם אין יותר כימיה בינהם בספר השלישי.
הייתי מציע לעזור לך אם תתקלי בדברים שאת לא זוכרת כשתקראי את הספר השלישי, אבל אני כבר יודע שאני לא אגיע ל10% ואת כבר תסיימי את הספר. חוצפנית שכמותך.
חעחעחע כן אני אעקוף אותך:-D
אמרתי לך אני פשוט מתכננת לקרוא מה שכתבנו בעבר זה מהר יותר ואנחנו חופרים יופי הכל מפורט.
לקרוא את החלקים האלה בספר השני שוב לא הייתי מסוגלת|מזיע|

אין כמעט קשר בין איך שהיא בעונה 4 ואיך שהיא בעונה 1
נכון אבל היא מהממת בכולן.
אבל כי אתה נודניק אני אבחר באוקטביה עונה 2 עם הצמות כי בא לי לשים גיף עם הצמות:-P:|מאוהב|

או בעצם עונה 1 עם הפרפרים?|מאוהב|

אגב יש לה יומולדת היום|מאוהב||בלון| לא מאמינה שהיא בת 35:-0
כבר אמרתי שאני ממש מתגעגעת ל100?;-(

צודקת (חוץ מזה, מתי אני אגיע אליו?) [שרשור גאווה]
בחודש הגאווה הבא כנראה.

ארץ נהדרת אנחנו מנסים להתחיל מאוחר וגם הרבה פעמים עוצרים כי פיספסנו משהו/מישהו דיבר/מישהו הלך להביא אוכל - אבל יש כל כך הרבה פרסומות שאיכשהו חצי מהפעמים אנחנו בסוף עדיין נתקעים בפרסומות בסוף.
אז אתם ממש גרועים בזה לא הגעתי למצב שלא יכולתי להעביר פרסומות.

אני חושב שאני חייב לך כבר כמה תסריטים.
הדרך היחידה אולי שזה יעשה זה אם אני אתחיל עכשיו
יוהוו

מוביוס שעבר שינוי גדול לדמות של בחור בלונדיני שאוהב בילויים ומתאים בדיוק לסיטקום משנות ה2000 (דמיינו את אוון ווילסון ברוב הדברים).
חחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D

מוביוס מנסה לרסט אותה עם... מרסט
:-D:-D

מוביוס מנסה לרסט אותה עם... מרסט ולכמה רגעים זה גורם לכל העיירה לזפזפ בין המצב הנורמלי שלה והעולם שוונדה יצרה.
חחח וואי האמת נשמע סצנה מגניבה ממש.

המשך יבוא (כלומר זאת הנקודה שבה הפרק מסתיים)(אני לא ממש מבטיח שההמשך יבוא)(אין לי כרגע ממש רעיון להמשך)
אוקי זה היה נהדר אבל אני רוצה שכולם יהיו חברים ותעשה לי לוקי ובאקי שיפ!

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שזה בעצם כל יום בתפוז.
רציתי לתקן אותך שלא יכול להיות שכל יום יהיה חודש הגאווה.
אבל כן, נראה לי שאנחנו מצליחים להכניס כמות גאווה של חודש לתוך כל יום בודד.
מאוחר מידי.
ביום הארוך ביותר של השנה אני הולך ליצור שרשור מיוחד ואני אחסום את כל שאר השרשורים כדי שכולם יהיו חייבים לכתוב בו.
וזה יהיה ככה להמון זמן כי זה היום הארוך ביותר בשנה.
איזה לימודים, כולם פה ישישים כבר. חוץ מאיזו פרחחה שרשמה פעם שהיא צעירה. לא זוכרת מי זאת הייתה אבל בטח כבר אכלנו אותה לארוחת ערב בבונקר.
פנדה זומבי באמת נעלמה. אבל בכל מקרה היא הייתה אז בתיכון אז עכשיו היא כבר בטוח סיימה.
אבל אנחנו חוגגים עם הילדים שכן מסיימים את שנת הלימודים. עדיין יש לי שני אחיינים שזה עבורם החודש האחרון לשנת הלימודים
(לאחד זה הסיום של יסודי ולאחרת זאת הפעם האחרונה שהיא יוצאת לחופש גדול כי היא בסוף י"א)
אבל אפילו יותר חשוב זה שאני עובד ליד בית ספר תיכון ולכן ברגע שהלימודים מסתיימים יש הרבה יותר מקומות חניה פנויים בבוקר וזאת לחלוטין סיבה לחגיגה.
איכס ואיכס. אבל לטאה היא איכסה גדול יותר8-{ אז אני מניחה שקוף.
את רואה איזה אוהבת בני אדם את. אנשים ששונאים בני אדם אוהבים חיות.
זו ליטרלי אני באמצע הלילה וסהר שנאלץ לשמוע אותי רוטנת ומגדפת כל ההליכה יכול להעיד על זה😂
חחחח לדמיין אותך מגדפת תוך כדי הליכה הופך את התמונה לעוד יותר מצחיקה.
אני שמחה שאת מכירה בשמך סוף סוף:-P:
מה זה בעצם עדי חו"ס?
הכל בשביל פורום טלויזיה...בערך הכל
ובכן ,הקמפיין הנוכחי מסתיים השבוע, ואני אמתין עד כמה שצריך לקמפיין 3
רק עכשיו מסתיים קמפיין 2?
לא שאני חשבתי שיש כבר הרבה, אבל קמפיין 2 לא התחיל לפני איזה כמה שנים כבר? (זכור לי דיבורים עם מי שעוד היה רואה איתך... ליאורה?)
אל תמחאי לעדי|חזיר| כפיים על זה שהיא קפצה היא "השתעממה" אחרי 10.
זה הגיל. הגיע הזמן להתחיל להכין פתקים בטלפון כמו מילי.
כולנו צריכים להתחיל לעשות את זה.
איכס סטרייטים.
הי כמה מהחברים הכי טובים שלי הם Breeders
והיה שם איזה אחד דוחה שמוציא את הפופיק שלו וזה נראה כמו איזה פטריה ויש לי עד עכשיו סיוטים מזה8-{
יופי ועכשיו לי יש סיוטים רק מהתיאור...:-(
פעם צעקתי על השותפה שלי IT'S LEXA!! כשהיא סיפרה איזה סיפור והיא הזכירה את המילה רקון והיא כזה "מה אלכסה קשורה?" ואז אלכסה הקרציה נדחפה לשיחה וכזה "סורי, קן יו ריפיט דאט" ולייק, סתמי ת'פה מי דיבר אליך בכלל יא וונאבי סירי|שפם|
את צריכה להוציא ספר של סיפורים קצרים
האמת שהסיבה היחידה שיצאתי מהמיטה כדי לכתוב את השאלון הזה זה כי חשבתי שאסרת עליי ואני בן אדם מעצבן שחייב לעשות דווקא. אם לא היית רושם כלום סביר להניח שהייתי ממשיכה לישון:-D
אבל זאת הסיבה שאני לא אסרתי עלייך, אלא רק כתבתי רמיזה. את ניפחת את הרמיזה לאיסור.
לפחות תעריך את העובדה שטרחתי להחליף משתמשים בשביל הבדיחה!
אני דווקא מאוד הערכתי את זה.
הייתי מעריך אפילו יותר אם היית ממש יוצרת ם משתמש חדש רק בשביל לכתוב את השאלון. זה שאת גם ככה עוברת בין המשתמשים האלו קצת מפחית את האימפקט.
(עכשיו פתאום אני חושב ולא זוכר אם ענית על השאלון עם אוות משתמש שבו כתבת את השאלון או עם המשתמש האחר)
שאלון זה לא איזה תינוק שאפשר להעביר אותו מיד ליד! זו אחריות גדולה שהיחידות שראויות לה הן או אני או גאיהמון. אז אם יש לכם בעיה עם השאלון שלי, עדי תתחילי לחשוב על שאלות מעכשיו.
אם לא תזהרי אני אעשה משפט שלמה ואחתוך את השאלון באמצע לשניים.
וכמובן שאין לי בעיה עם השאלונים שלך. הם תמיד מעולים. אני פשוט אוהב לגוון את מי שכותב אותם (יש לי פרינציפים)
ומי זאת גאיהמון?
תרשום אותי לשאלון בחודש הבא!, אכתוב שאלון מושקע ושכנראה אף אחד לא יבין
אני מתכוון לפתיח...ועכשיו נוספו לי 2 סדרות...צריך לרשום את זה איפהשהו (נילס הולגרסן ו בו ג'סט)
רשמתי כבר
אבל עדיף שלא תשאל שאלות שעוסקות באופן ספציפי בסדרות שאף אחד לא שמע עליהן כמו בו ג'סט מ1982
אין לי שום דבר נגד לטאות, להיפך הן יפות וחמודות בעיני, אבל נראה שיש אנשי לטאה שמסתובבים בינינו ואין לי מושג מה זה אומר ולמה, אבל אם האינטרנט אומר אז הוא יודע וצריך להיזהר.
אבל קוף זה דבר ממש ממש חמוד ומתוק, אז קוף
קופים קטנים כאלו שיכולים לשבת לך על היד זה לחלוטין חמוד ומתוק.
קופים גדולים יותר שקוראים להם קופיקו זה מטריד.
ואנשים לטאה זה דווקא סבבה. הבעיה האמיתית היא אנשים שהם סתם אנשים.
איזה חודש מרשים
מאוד. ולחשוב שכבר בזבזנו את רובו
לצערי אני כנראה אעשה ניק החודש ואענה (ואגיב) באיחור לא אופנתי בעליל :-/
את לא ממש מצליחה, כי אני רק עכשיו מגיב לך.

טוני החתול

Well-known member
מנהל

|לבירוק|שם
: שירן
|לבירוק|גיל: 33
|לבירוק|כמה פעמים אתם מסוגלים לקפוץ על רגל אחת: אין לי שמץ
יש רק דרך אחת לבדוק
או למעשה שתיים, כי את יכולה לנסות לקפוץ על רגל ימין או על רגל שמאל
|לבכחול|סדרות החודש: אחוזת דאונטון
|לבכחול|סרטי החודש: לא ראיתי
|לבכחול|שירי החודש: בקסטריט בויז
אני לא יודע מה מרגיש יותר ישן כרגע - אחוזת דאונטון או בקסטריט בויז
(למרות שטכנית שניהם עדיין חיים ובועטים)
|לבכחול|דמויות החודש: ויולט גרנת'הם, איזבל קרולי
זיווג קומי מבריק שקשה להתעלות עליו
*את רואה עכשיו לראשונה את אחוזת דאונטון?
|לבכחול|שחקני החודש: מגי סמית'
את חושבת שבגלל שמגי סמית' היא אגדה מהלכת אני אוותר לך על זה שבחרת בשחקנית שמגלמת את אחת מדמויות החודש...
|לבכחול|ציטוט חודשי: "Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV" (ריק ומורטי)
ציטוט מדהים |כן| (וקצת נוראי)
|לבכחול|למה מצפים בחודש יוני: חופשה משפחתית באילת
אחת ההנאות בחיים שלי היא לדעת בכמעט כל רגע נתון שאני לא בחופשה משפחתית ולא באילת
(אם כי עשינו חופשה משפחתית באילת לכבוד הבר מצווה שלי ונראה לי שנהניתי)
|גאווה|הייתם פעם במצעד? אם כן באיזו עיר? תל אביב וירושלים
איפה היה יותר כיף?
|גאווה|מיהו הזוג הלהט"ב האהוב עליכם בטלוויזיה? בריאן וג'סטיןןןןןןןןןןן|גאווה| זינה וגבריאל? הסימן שאלה כי זה מורכב בשבילי וסיפור ארוך, אבל נציין גם אותן|גאווה| וסוואן קווין כי לא איכפת לי הן היו זוג והתסריטאים סתם חארות (אמה ורג'ינה מOUAT)
עכשיו אני רוצה לדעת מה הסיפור שלך עם זינה וגבריאל.
זה די מדהים שדי הפכו אותן לקאנון בסוף.
|גאווה|זוג להט"בי אהוב עליכם בחיים האמיתיים? לא עולה לי זוג לראש אבל מה שבטוח לא אלן ופורשיה.
עכשיו אני גם רוצה לדעת מה הסיפור שלך עם זה.
אלא אם כן זה פשוט חוסר חיבה לאלן, כי זה סיפור עייף כבר.
|גאווה|לטובת איזה דמות הייתם מחליפים צד (זה עובד גם אם אתם כבר LGBTQ, אל תהיו כבדים)- אני בי אז איך אני עונה על זה? חחח בכל אופן ניק קרטר, רנה אוקונר, בראד פיט, ברוק, כריס המסוורת' ועוד ועוד
*שמתי לב שלא נתת לברוק שם משפחה. הגיוני, בטח היו לה כבר איזה 5 (למרות שהיא התחתנה כמה פעמים עם גברים ממשפחת פורסטר אז אולי בעצם פחות)
ובאמת לא ממש עובד החלפת צד עם בי. חשבתי בהתחלה להחליף לאסקסואליות, אבל זה לא באמת ההפך.
|גאווה|צרפו איזה גיף להטבי לוהט סתם כדי שיהיה לנו כיף בעיניים- פייק כמובן אבל היה צריך להיות אמיתי:

ויאללה זינה וגבריאל

לא שמה קלקסה כי בטח הכל יהיה מפוצץ בהן כבר
פייק איכותי
יאללה הסיפור שלך על זינה וגבריאל
ודווקא לא היה ממש קלקסה עדיין
|לבסגול|איזה כישרון חסר תועלת יש לכם? אני יכולה להזיז את האוזניים ביחד ובנפרד זה נחשב?
כאילו כל אחת מהן בנפרד מהשניה. זה באמת נשמע פריקי
|לבסגול|איזה משחק ילדות דבילי אתם עדין משחקים? טאקי? זה לא משחק דבילי אבל זה משחק ילדות והוא עדיין כיףףף
יש לי איזה זיכרון רע מטאקי שגורם לכך שאני מסרב לשחק אותו עם אחיינים שלי. אבל אני לא יודע למה בדיוק.
|לבסגול|חברת צעצועים יצרה action figure בדמותכם, עם איזה שני אביזרים היא מגיעה? חרב וחץ וקשת וחתול ליד
אבל זה 3. (או 4 אם אני מחישב חץ וקשת כנפרדים מה שמשתמע מכך שיש ו' חיבור בינהם)
אז אולי החתול מחובר לך לרגל כיחידה אחת.
|לבסגול|האם יש לכם סדרה\סדרות שאת הסדרה עצמה אתם לא זוכרים\ סתם משעממות, אבל את הפתיחה, לעולם לא תשכחו? פאוור ריינג'רס, פוקימון, סוויט וואלי היי
סוויט וואלי - איך לא עושים לה ריבוט?
אבל לפוקימון יש את שיר הפתיחה הבאמת מעולה (בילדותי הכרתי אותו בעברית, אבל אני מעדיף אותו באנגלית)
|לבצהוב|תמונה/וידאו/בדיחה/עמוד אינסטה שכדאי לעקוב אחריו שתרצו לחלוק-
בדיוק אתמול התחלתי לעקוב אחריו, הוא קורע ממש: https://www.instagram.com/khaby00/
אני לא עוקב אחריו אבל אני כבר כמה זמן כל הזמן רואה פוסטים שלו במומלצים שלי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איזה מוזר. הכי מוזר שזה קורה רק לך. תפוז מנסים לטפל בזה בכלל?
אני יכול להתמודד עם זה. ואפילו אם זה לא היה רק אני, זה יחסית לא משהו ענק.
אני מעדיף שיתמודדו עם הדברים הגדולים יותר.
אבל כי אתה נודניק אני אבחר באוקטביה עונה 2 עם הצמות כי בא לי לשים גיף עם הצמות:-P:|מאוהב|

או בעצם עונה 1 עם הפרפרים?|מאוהב|

אגב יש לה יומולדת היום|מאוהב||בלון| לא מאמינה שהיא בת 35:-0
כבר אמרתי שאני ממש מתגעגעת ל100?;-(
כן, נראה לי שהבנתי שאת מתגעגעת
אני גם בשוק שהיא בת 35 ורק לפני עשור היא שיחקה בת נוער (לא שזה חריג)
ואני בוחר בשבילך את הצמות כי הפרפרים הם לא שלה.
אז אתם ממש גרועים בזה לא הגעתי למצב שלא יכולתי להעביר פרסומות.
אנחנו בהחלט גרועים בזה
לפחות כאן האשמה היא לא ממש עלי
אוקי זה היה נהדר אבל אני רוצה שכולם יהיו חברים ותעשה לי לוקי ובאקי שיפ!
עכשיו גם באה אלי עם דרישות...

טוני החתול

Well-known member
מנהל

שם
: תורג'י
|גיל: כמה פעמים, לא אומר, זהו ;-)
|כמה פעמים אתם מסוגלים לקפוץ על רגל אחת: חפץ חיים אנוכי
שם ויקינגי טוב
וזה בסדר, רוב האנשים כאן סירבו לקפוץ (אפילו כותבת השאלה)
||סדרות החודש: אין
אבל אתה כותב על כל מיני סדרות שאתה רואה
||שירי החודש: עדן חסון
עד ממש לאחרונה כל פעם ששמעתי את השם עדן חסון חשבתי שזאת בחורה
||ציטוט חודשי: אם לא תאהב את עצמך, איך לעזאזל תאהב מישהו אחר?
שאלה טובה
|גאווה|מיהו הזוג הלהט"ב האהוב עליכם בטלוויזיה? באטמן ורובין
איך הייתי רוצה עיבוד של הסיפור של באטמן ורובין שבו הם באמת זוג.
בעצם בArrowverse עדיין לא פגשנו אותם. אולי הם באמת זוג שם.
|גאווה|צרפו איזה גיף להטבי לוהט סתם כדי שיהיה לנו כיף בעיניים- אפילו הוא נחשב כ"קוויר בייטינג" ג'יימס פרנקו
זה מהסרט קוברה קינג אם אני לא טועה. לא יצא לי לראות אותו.
אבל אם אני אראה אותו זה לא יהיה בשביל ג'יימס פרנקו
|לבסגול|איזה כישרון חסר תועלת יש לכם? מסוגל לחלק את האצבעות לשתי קבוצות כמו בברכת הכוהנים
גם אני. אבל אני כהן אז זאת לא חוכמה.
*אבא שלי לא מסוגל למרות שהוא גם כהן.
|לבסגול|איזה משחק ילדות דבילי אתם עדין משחקים? מחבואים
מחבואים זה משחק כיף לשחק עם אחיינים קטנים.
אם כי מאוד בעייתי בחצר עם כלב שמרחרח בעקבות אנשים וככה מגלה איפה הם מתחבאים
|לבסגול|חברת צעצועים יצרה action figure בדמותכם, עם איזה שני אביזרים היא מגיעה? חוטיני ומורט שערות
:-D
|לבסגול|האם יש לכם סדרה\סדרות שאת הסדרה עצמה אתם לא זוכרים\ סתם משעממות, אבל את הפתיחה, לעולם לא תשכחו? צעירים חסרי מנוח, ג'נרל הוספיטל
דווקא אותם אני לא מכיר.
אבל אני זוכר את הפתיח הנחמד של היפים והאמיצים
|לבסגול|וכי חייבים להתייחס לפיל שבחדר- איזה סלב הכי אכזב אתם לגלות שהוא עוכר ישראל? אף אחד אינו עוכר מדינת ישראל. רק ישראלים לאומנים עוכרים אותה.
|כן|

|גאווה|צרפו איזה גיף להטבי לוהט סתם כדי שיהיה לנו כיף בעיניים- אפילו הוא נחשב כ"קוויר בייטינג" ג'יימס פרנקו

לחץ כדי להרחיב...
זה מהסרט קוברה קינג אם אני לא טועה. לא יצא לי לראות אותו.
אבל אם אני אראה אותו זה לא יהיה בשביל ג'יימס פרנקו

אז כן התחלתי לצפות בסרט, ובשלב מסוים השתעממתי. נדמה לי גם כתבתי כאן על הסרט, על שני הכוכבים פרנקו וסלייטר, ובעיקר שסלייטר מופיע ומשתתף בכל סדרה שיציעו ל. רק לחשוב על ילד הקסם שהיה ב"שם הורד" ...

Lion_Heart

Well-known member
רק עכשיו מסתיים קמפיין 2?
לא שאני חשבתי שיש כבר הרבה, אבל קמפיין 2 לא התחיל לפני איזה כמה שנים כבר? (זכור לי דיבורים עם מי שעוד היה רואה איתך... ליאורה?)
זה היה ארוך יותר מהקמפיין שעבר, 141 פרקים מול 113 (אם אני לא טועה) מהקמפיין הראשון
וזה היה לפני שנתיים פלוס

טוני החתול

Well-known member
מנהל

|לבסגול|
איזה כישרון חסר תועלת יש לכם
? אני יכולה לקפל את כל פרקי האצבעות העליונים בלי האחרים.
אולי יש בזה איזה יתרון אבוליציוני שאנחנו עדיין לא מודעים אליו
|לבסגול|איזה משחק ילדות דבילי אתם עדין משחקים? סוליטר
סוליטר כבר שנים רבות לא שיחקתי
אבל אני עדיין חוזר אל מיינסוויפר מידי פעם
|לבסגול|חברת צעצועים יצרה action figure בדמותכם, עם איזה שני אביזרים היא מגיעה? אוזניות וכובע ביני
אבל האם אפשר להרכיב את האוזניות מעל הביני (או ההפך) או שאפשר רק אחד מהם בכל מצב?
|לבסגול|וכי חייבים להתייחס לפיל שבחדר- איזה סלב הכי אכזב אתם לגלות שהוא עוכר ישראל? אליהו הנביא
הולי שיט את צודקת. אם הוא מתייחס ככה אל מלך ישראל אז הוא בטוח עוכר ישראל
אין פלא שהוא אף פעם לא בא אלי לסדר פסח
*אבל, אומנם זה לא שאני בקיא לחלוטין בסיפור התנכי, אבל אני מרגיש שהייתי זוכר שהסיפור כלל רובוט קטן.

זה היה ארוך יותר מהקמפיין שעבר, 141 פרקים מול 113 (אם אני לא טועה) מהקמפיין הראשון
וזה היה לפני שנתיים פלוס
אז מתי צפוי להתחיל קמפיין 3?

הולי שיט את צודקת. אם הוא מתייחס ככה אל מלך ישראל אז הוא בטוח עוכר ישראל
אין פלא שהוא אף פעם לא בא אלי לסדר פסח
*אבל, אומנם זה לא שאני בקיא לחלוטין בסיפור התנכי, אבל אני מרגיש שהייתי זוכר שהסיפור כלל רובוט קטן.
להגנת אליהו: זה הפוך, קודם המלך קורא לו עוכר ישראל ואז אליהו מתחצף להוד מעלתו.
ילדות שקראו את מהדורת התנ"ך עם הרובוט זוכרות את הסיפורים טוב יותר.

Lion_Heart

Well-known member
אז מתי צפוי להתחיל קמפיין 3?
לצערי לא, אני כן יודע שזה קורה, רק לא מתי, אל דאגה , אעדכן שאדע
(מה שאני כן יודע שידש מעין מיני סדרה של 8 פרקים עם שחקנים אורחים כגון Aimee Carrero ששיחקה רת she ra ואת רובי דיאמונד ששיחק את פיטר פארקר )
ועל הסדרה המצוירת דברתי כבר?
P.S
מישהו ראה את ה ONE SHOT שהיה היום?

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
איכשהו פחות התחברתי לאודיובוקס. הורדתי אפליקציה וניסיתי כמה פעמים אבל לא נהניתי כמו בקריאה
הבעיה שלי זה שיש לי קוצים בתחת. לא מסוגלת לשבת בנחת ולקרוא ספר. אז אודיו זה נחמד כי אני יכולה לעשות דברים אחרים תוך כדי האזנה. וגם להתרכז בספר מעצים לי את המיגרנות לפעמים וסתם לשכב במיטה עם עיניים עצומות ולתת לאלכסה להקריא לי ספר זה נחמד יותר.
גם אני חשבתי! נראה לי שפשוט מתחשבים בי כי אני לא זמינה החודש
אם לא נתחשב בך במי נתחשב? את כל השאר כאן אנחנו לא אוהבים.
אני גם כי אני שונאת להקשיב לאנשים מדברים.
אבל זה לא סתם אנשים שמדברים. זה מי שכתב את הספר. בניגוד אליכם (וב"אליכם" אני מתכוונת בעיקר לעדי חו"ס) אני לא קוראת את כל הספרייה הציבורית. אני קוראת מעט מאוד ואלה שאני כן קוראת הם בדר"כ ספרים של קומיקאים או שחקנים שמשעשעים אותי (אנה קנדריק, צ'לסי הנדלר, טינה פיי וכו') ואז לשמוע אותן מספרות את הסיפורים המשעשעים שבספר זה הרבה יותר נחמד מסתם לקרוא אותם. אם מדובר באיזה ספר עלילתי כלשהו אני מניחה שלקרוא זה נחמד יותר אבל שוב, אין לי זמן לזה. זו גם הסיבה שאני אעדיף שיחת טלפון על פני הודעות (כלומר אם מדובר בתחלופה של יותר משורה אחת של מלל).
לא מרגיש טוב בימים האחרונים אז לקחתי ימי מחלה.
רפואה שלמה|4U|
תחשוב שאתה חייב כי אם לא תצליח לקפוץ 20 פעם אז דילן לא תדבר איתך יותר לעולם (או, אתה יודע, תמשיך לדבר איתך לעולם, איזה שיותר משכנע)
מה אתה מנסה לסכסך יא חצוף. מבטלת את ההודעה הקודמת. לא מגיעה לך רפואה שלמה. מקווה שתסבול!|שפם|
אני לא יודע למה אבל ניסיתי למצוא התבטאויות או משהו שלו בעניין ולא מצאתי לשום כיוון.
אנחנו ראינו אותן וזה הספיק לנו. גם ככה אמן גרוע שרציתי שסהר יפסיק לשמוע בלי שום קשר.
אוקי חצי מהאנשים כאן לא ניסו אפילו
והחצי שכן ניסה "השתעמם" אחרי כמות מסויימת של פעמים.
I call bullshit
או שתנסו ברצינות כדי לבדוק או שתודו שאתם לא מצליחים מעל הכמות שכתבתם.
התחלתי לקפוץ עכשיו כדי שתפסיק להתבכיין. הייתה לי כוונה מלאה לספור ורשום כמה הצלחתי אבל איבדתי ריכוז באמצע ושכחתי לאיזה מספר הגעתי אבל כן עברתי את ה-50 רק כדי שיהיה לי יותר ממך.
אבל יש לי שאלה לאלו מכ שכן ניסו (שנראה לי שזה רק אתה ועדי) קפצתם קפצתם או איזה סוג של קפיצה שהרגל לא לגמרי מתנתקת מהרצפה ב-100% כי הרגיש לי כאילו זו לא באמת קפיצה כמו קפיצה בחבל כזה. כאילו הרגיל התרוממה מהקרקע רק לאיזה כמה מילימטרים אז יכולתי להגיע בקלות ל-100 מבלי להתאמץ. אבל נראה לי שאם הייתי מנסה ממש לקפוץ ולהרים את הרגל מהקרעקע למרחק סביר של יותר מ-2 ס"מ סביר להניח שלא היה לי כוח להגיע ל-100. הייתי מנסה עכשיו אבל כבר אין לי כוח. אולי עד שאסיים להגיב לעמוד הזה תהיה לי שוב מוטיבציה.
אוקטביה של איזו עונה? - ואל תתחמקי עם "לא משנה איזו עונה", איזו עונה הכי?
עונה בשביל עדי- אוקטביה של (החצי הראשון של) עונה 3.
להזיז את האוזניים גם אני יכול *מזיז את האוזניים עם הידיים שלי*
אתה ומילי מתחילים להישמע אותו הדבר וזה מטריד אותי.
בחיים לא רואים חי מה יש לך?
נסי לא לראות חי כשאת מנסה לצפות במשחק ספורט בלי להתספיילר מכל מקום;-(
פעם ניסיתי להתחמק מספוילרים לאיזה משחק של הסיהוקס שלא שודר בטלוויזיה וראיתי במקום משחק אחר ואמרתי שאחרי שיסתיים המשחק הוא יעלה במלואו וללא פרסומות/הפסקות לאיזה אפליקציה שהייתי משלמת לה ואז אצפה בו בסבבה שלי. אבל עד שהמשחק הסתיים התספיילרתי מהמשחק עצמו שראיתי כשהריצו למטה היילטיים של המשחק שלי, מעמודי טוויטר שלמרות שביטלתי את ההתראות של הסיהוקס לשלוש שעות, הם עדין חשו צורך להרוס לי מעמודים אחרים. ומחברים שלי שהחליטו לשלוח לי הודעות של "שיואו ראית את הטאצ'דאון הזה?!?" או "כוסימה של *שם של שחקן* שמתי כסף על המשחק הזה!!" לכן מאז אני צופה בפרסומות וסותמת את הפה. (וככה גיליתי שהפרסומות של באד לייט די משעשעות ובגללן עד היום כל המשפחה של השותפה שלי קוראת לי דילי דילי במקום דילן)
מתחילים כחצי שעה אחרי תחילת הפרק ומריצים פרסומות.
אגב בתור מנודים מארץ הקודש, לבוסית שלי ולבן זוג שלה יש בבית מנוי לישראל טי-וי שדרכו הם יכולים לצפות בתכנים של הארץ. היא כל הזמן שואלת אם אני רוצה את השם משתמש והסיסמה שלה כדי לצפות גם אבל אין לי רצון לצפות בשום דבר ישראלי שלא הגיע לנטפליקס/הולו. אבל איכשהו השבוע רציתי לראות את הפרק של הכוכב הבא שנינט ושירי מימון הסתלבטו על אסי ורותם ולמרות שלא צפיתי בזה בלייב אלא בהקלטות של הטמטום הזה. האופציה של ההרצה קדימה הייתה כזאת מעיקה. לא הייתה אופציה נורמלית כמו בהולו של להעביר 10 שניות או חצי דקה קדימה/אחורה. זה כזה להעביר את העיגול האדום קדימה ולקוות שלא הרצת יותר מידי ואז איכשהו זה תמיד מעביר חצי פרק קדימה. היה בזה איזשהו באג וזה גרם לי להבין למה אני לא צופה בשום דבר שמגיע מהארץ. זה היה כזה לא נוח שבסוף התייאשו ופשוט צפינו בזה ככה עם הפרסומות|חבול| (אני לא אמורת שלך בבית אין אפשרות להריץ קדימה כמו אדם מתורבת, אני רק רציתי להתלונן שנאלצתי לצפות בפרסומות מפגרות של מיקי בוגנים ועד ששמו לי פרסומת אחת שאני לא שונאת (זאת של נועה קירל ויהודי לוי לפלאפון) הם החליטו לשים גרסה מקוצרת שלה ולייק סתמו! תביאו לי דור 5!!|שפם|
אני לא ממש מבין איך הגעת אל אליאס באיחור של 20 שנה
פעם הייתי מבקשת מליאורה המלצות לסדרות טלוויזיה כי סמכתי על הטעם שלה והיא המליצה לי על הרבה סדרות שממש אהבתי (בניהן המאה, מבוקש לחקירה ופרינג') ובאיזשהו שלב כשנגמרו לה התכנים המשובחים להמליץ לי עליהם היא שאלה אם צפיתי בזהות בדויה ואמרה שזו הייתה התוכני הראשונה שהיא התאבססה לגביה אז אמרתי שאנסה. התחלתי אותה לפני הקורונה האמת ומסיבה מסוימת שאני לא זוכרת עצרתי איפשהו באמצע עונה 4. וסהר כל הזמן היה מציק לי שאני צריכה לחזור לזה ואז לפני איזה חודש הוא אמר לי שאיימי אקר תהיה בעונה 5 וזה היה תמריץ מספיק טוב עבורי כדי לחזור לצפות בה. ולמרות הסוף שעיצבן אותי החצי השני של עונה 4 ועונה 5 בכללי היו מוצלחים מכל מה שצפיתי בסדרה לפני אז זה היה בסדר. אני חושבת שגם תסכים עם סהר על ההתעקשות שלו על הסדרה השניה שהוא דורש שאצפה בה (באטלסטאר גלקטיקה). אני כל הזמן מבטיחה לו שאתחיל איתה ואז אני מתחילה עם משהו אחר:-P: אבל בסוף זה יקרה!
כולם סרטים של דרו ברימור?
חוץ מהאחרון שזה הסרט שסהר הכי אוהב (או לפחות זה מה שהוא טען כדי שאסכים לצפות בו). זו קומדיה חמודה עם ריאן גוסלינג ואמה סטון.
חשבת שאני לא אבדוק אבל בדקתי ואני יודע שג'יל וובר=ג'יל קארגן.
:-D:-D:-D
באמת בניתי על זה שלא תבדוק, שיט:-D
זאת הסיבה שסהר כתב על ממלוקים?
(חוץ מזה ובלי להרחיב - וואו אני כנראה הייתי שונא את הספר הזה)
זו אכן הסיבה.
היית שונא בגלל שזה ספר היסטורי/פוליטי או בגלל שאתה חושב שלא היית מסכים עם הדעות/ניתוחים שלה? כי אם מדובר בסיבה השניה אני דווקא חושבת שכן היית אוהב אותו.
אני נגיד לא מסכימה איתה פוליטית אבל אני חושבת שהסםר היה כתוב בצורה מאוד טובה שלא באמת לוקחת צד מסוים בסכסוך וכן מציגה את הפגמים של ישראל לצד הדברים הטובים שהיא מביאה לשולחן.
וואו זה באמת מוזר שרק עכשיו התחסנת. מה שממש מוזר זה שקליפורניה כבר די פותחת הכל בעוד אצלנו לקח עוד הרבה זמן מהרגע שכולם התחסנו.
הסיבה שקליפורניה פותחת הכל זה מכיוון שמתחילת השנה יש ירידה משמעותית מחולי הקורונה המאומתים והנדבקים החדשים. סגרו המון מחלקות קורונה בכל בתי החולים ופתחו את החיסונים לציבור הרחב כולל ילדים מגילאי 12 ומעלה. חילקו למעלה מ-40 מיליון חיסונים (למרות שהם מודדים את זה בצורה מגוכחת שבה אם מישהו מקבל מודרנה או פייזר שזה שתי מנות לאדם, זה נחשב כאילו חילקו 2 חיסונים ולא כמו בפועל שרק אדם אחד חוסן. אבל אין לי באמת מושג כמו חוסנו בפועל כי זה לא שאפשר לחלק את המספר הזה לשנים כי החיסון של ג'ונסון מצריך רק מנה אחת. אבל גאווין טוען שלמעלה מ-70% מהאוכלוסיה שרשאית לקבל חיסונים- קיבלה לפחות מנה אחת, מה שיצר את התחסנות העדר שהם רצו ועכשיו בטוח יותר לפתוח את המדינה. זה מרגיש מהיר אולי אבל בתאכלס מבחינה מספרית היה בטוח לפתוח את המדינה גם חודשיים לפני.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
זה באמת מרשים. עצם זה שאת יכולה למנות את כולן זה מרשים (רוס לא יכול)
לא הכרתי את הקטע הזה:-D לא יודעת להמ טרחתי לצפות בו עכשיו עד הסוף, אף פעם לא היה לי אכפת מחברים יותר מידי אבל זה ממש שעשע אותי עכשיו:-D
במיוחד בקטע שג'ואי מסתכל על הרשימה של רוס וכזה "יוטה? מה אתה ממציא מדינות":-D זה הצחיק אותי כי בדיוק אתמול אחת העובדות החדשות שלנו שהגיעה מישראל (והיא קצת אהבלה בקטע מוגזם) נכנסה לשיחה שלי ושל איזה עובד אחר שסיפר לי שהוא היה גר במשך תקופה באריזונה והיא כזה "אריזונה זה בקליפורניה?" :-D ואגב עליה אפשר להגיע שהיא ישראלית אז אולי היא לא מכירה. אבל השותפה שלי, אמריקאית לגמרי, כל הזמן שואלת אותי באיזו מדינה קונטיקט נמצאת כשאני מזכירה את בת דודה שלי שגרה שם. לפעמים האישונים שלי נתקעים מרוב גילגולי העיניים שאני דופקת לה בכל פעם שהיא שואלת את זה|חבול|ואגב גם היא, כמו ג'ואי הייתה בטוחה שניו אינגלנד זו מדינה בגלל שיש להם קבוצת פוטבול|חבול|
לא הבנתי איך עברו שם מההתחלה על גייקו ואז ההמשך
זו סדרה של כמה פרסומות שמתחילות אותו הדבר "הידעת שגייקו יכולים לחסוך לך בלה בלה בלה, אז למה את מחכה" ואז פרסומת אחת זה מה ששמתי, פרסומת אחרת זה "למה את מחכה, שג'ון סטיימוס יסרוג לך צעיף?" ואז מראים אותו סורג צעיף:-D ויש אחת עם די ג'יי קאליד שעוזר לאיזה מישהו לצחצח שיניים:-D ועוד אחת שאני אוהבת עם אידינה מנזל :
אם את מצלמת מכוניות את בטח גם יכולה למצוא כל מיני תמונות של מכוניות בגוגל.
זאת נראית לי רמאות ברמה גבוהה מידי, אפילו בשבילי:-P:
האחיינים שלי היו משחקים הרבה יותר מידי זמן משחק שאם רואים לוחית רישוי של רכב שיש בו שלוש ספרות ברצף אז מי שמכריז על זה ראשון מרביץ לאחר את כמות הפעמים של הספרה. ככה למשל 25-558-10 אז אפשר לתת 5 מכות.
אה, אז גם אנחנו היינו משחקות עם ספרות, אבל לא ככה. נגיד היינו אומרות שאם רואים את הספרה 5 אפשר לתת מכה. אבל אם יש לוחית רישוי שיש בה את הספרה 5 פעמיים אז אפשר לתת שתי מכות וכן הלאה. אבל אני, רמאית שכמותי, התחלתי לחלק לשותפה שלי מכות סתם ככה והיא כזה "איפה?" ואז הצבעתי לה על שלט של הפריווי I-5 שזה הכביש שאנחנו נוסעות עליו הביתה אז תמיד יש שלטים שלו:-D או סתם אם יש שלט שרשום עליו יציאה מספר 5:-D כבר אמרתי שאני רמאית?:-P:
חחחח לקח לי רגע להבין מה זה "חינם פלסטין"
אני לא רוצה לקחת על זה קרדיט, זה של הפשוטע.
זאת אלן (אליוט) פייג'? (זה מה שחיפוש גוגל של התמונה אמר לי)
אכן, אלן (אליוט) שיחק בסרט שדרו ביימה Whip It. התמונות זה מקאבר שהם צילמו למארי קלייר באותה תקופה.

LeAnnDylan

Well-known member
אני רק מכיר את רובי, אבל זה מלפני יותר מידי זמן (ואני זוכר שהיא עזבה את הסדרה כדי להיות סוכנת שירות חשאי בסדרה עם השחקן ששיחק את סויר באבודים, אבל הסדרה בוטלה לאחר שנה אז אולי היא חזרה)
אכן חזרה בסופו של דבר, וגם הספיקה לצאת מהארון (בסדרה)

אני מתנצלת על המיליון הודעות. הן כולן היו אמורות להיות בהודעה אחת אבל תפוז סרב לשלוח אותן יחד.

למעלה