Satisfied... יוני 2021 – סיכום חודשי 👊❤️🌵☀️🌈😱🍗🏆💾👻

העם היהודי ומדינת ישראל זה לא שתי ישויות חופפות.
את חושבת שג'ון אוליבר שונא יהודים אמריקאים ובריטים?
למה שישנא יהודים כשהם מיעוט שלא יכול להגן על עצמו?
המצב שהיה לאורך כל ההיסטוריה הוא המצב הרצוי בעיני האנטישמים המודרנים.
הוא מוטה נגד יהודים עם מדינה וצבא. מצייר כמפלצות יהודים שמגינים על עצמם ולא תלויים ברחמי זרים.
אין הבדל מהותי בין "אני שונא יהודים. שימותו" לבין "אני אוהב יהודים כשהם חסרי ישע. כאלה חמודים".

dilia snake

Well-known member
בואו נניח לרגע את השאלה מהי שנאת ישראל כמניע ונבדוק מהי רדידות כמניע.
תמונות של מלחמה, הרוגים, פצועים, צריך נבל להאשים.
הגישה הרדודה היא להאשים את החזק. עד כאן נכון לכל סכסוך.
רק שאצלנו יש נבלים להאשים. ועדיין ישראל מואשמת.

אפשר לפטור את המניע כרדידות עבור אנשים שלמדו על המצב משערי עיתונים.
אנחנו מדברות כאן על ג'ון אוליבר ועל ליברלים-לכאורה שקוראים ומשתפים הרבה כתבות ושמועות.
הם בוחרים אקטיבית שוב ושוב להעביר אחריות ואשמה מארגוני טרור אל מדינת היהודים.
הם בוחרים להציג חיילים שמגינים על מדינת היהודים כפושעי מלחמה שטניים.
זאת אנטישמיות מודרנית. אין לזה דוגמה מקבילה עם שום סכסוך/מאבק אחר.
את עושה קצת סלט משתי בעיות שהן לא כ"כ קשורות אחת לשנייה.

יש בעיה ברמת המדיניות ומשרד החוץ שלנו שלא עושה הסברה נורמלית, מצד שני לכי תוכיחי שאת צודקת שיש לך בצד אחד 60 ומשהו ילדים מתים ובצד השני "רק" שניים.

והבעיה המרכזית היא שהמצב בין ישראל לפלסטינים הוא "לא כוחות" אין לזה קשר לזה שמדובר באנטישמיות גם אם היה מדובר במדינה מוסלמית שנטפלת למדינה חלשה ממנה בהרבה הם היו מגיבים ככה(ואולי יותר גרוע, כי אני חושבת שיש יותר שנאה כלפי מוסלמים מאשר יהודים בעיקר מאז 11/9). את אף אחד זה לא מעניין שהם התחילו, או שהם ויתרו על תכנית החלוקה ב47'. הם לא מסוגלים להבדיל בין "חמאס" ל"פלסטין" (וזו עוד בעיה) ולכי תהי הצודקת שיש לך את אחד הצבאות הכי חזקים בעולם בזמן שלצד שני יש חתיכות פח מעופפות (שרובן מיורטות באוויר על ידי אחת המערכות הכי מתקדמות בעולם וגורמות הרבה פחות נזק ממה שהפצצות של ח"א עושות).

לכי תוכיחי שאת צודקת שיש לך בצד אחד 60 ומשהו ילדים מתים ובצד השני "רק" שניים.
אפשר להיאנח ולסלוח לאלו שמסיקים מסקנות על סמך מידע מצומצם כזה.
זה לא המצב עם אוליבר ודומיו שחיים באינטרנט וסופגים המון מידע. הם במודע דוחים כל פרט שמצדיק את ישראל ומאמינים דווקא להשמצות.
והבעיה המרכזית היא שהמצב בין ישראל לפלסטינים הוא "לא כוחות" אין לזה קשר לזה שמדובר באנטישמיות גם אם היה מדובר במדינה מוסלמית שנטפלת למדינה חלשה ממנה בהרבה הם היו מגיבים ככה
תראו לי דוגמה אחת למדינה כלשהי שמוצגת כהתגלמות הרוע או מואשמת בפשעים של האויב שלה או משהו דומה.

LeAnnDyIan

Well-known member
תראו לי דוגמה אחת למדינה כלשהי שמוצגת כהתגלמות הרוע או מואשמת בפשעים של האויב שלה או משהו דומה.
זו בדיוק הנקודה.
אני מבינה את הטענה של לונה על אנשים שפשוט נוטים להיות בצד של האנדרדוג וההבחנה היחידה שהם עושים זה פשוט איפה יש יותר הרוגים. אלו פשוט אנשים טיפשים שעדיף שלא יצייצו, אבל נניח את הטיעון הזה בצד.
הבעיה שלי עם כל לוחמי המקלדת הנאורים זה שהם לא לוחמי צדק כפי שהם אוהבים להגדיר את עצמם. הם לא נותנים קול למיעוט מודחק שלא מסוגל לדבר בשביל עצמו. הם חלק בבעיה גדולה יותר שנקראת אנטישמיות, והם נותנים לזה יד בין אם במודע או שלא. הרי אם תדברי איתם על כל המדינות הסובבות את ישראל, בהם נרצחים עשרות ומאות יותר אזרחים זה לא יענין אותם. דברי איתם על רצח עם באפריקה ולא אכפת להם. הם לא יקדישו לכל האנדרדוגים בסוריה אפילו סטורי אחד באינסטגרם שלהם. לא אכפת להם ממדינות שסובלות אם אי אפשר להאשים בזה את ישראל. כל האלה שממהרים לגנות את ישראל במסווה של לוחמי צדק שרק נגד פגיעה באזרחים חפי פשע מגלים מהר מאוד את הפרצופים האמיתיים שלהם כשמנהלים איתם שיחה (אם אפשר בכלל לדבר איתם). אני לא יכולה לספר את כמות הפעמים שראיתי אנשים בפיד שלי שמפרסמים כל מיני מספרי טלפון כאלה ואחרים שצריך לסמס להם איזה סיסמת שקר כדי להגיד לנבחרי הציבור שלהם שהם לא רוצים שכספי המיסים שלהם ילכו לישראל. אבל מעולם לא טרחו להפגין כזאת אכפתיות כלפי שם "מיעוט אתני" אחר.
זה התחיל בתור שנאה כלפי "המדיניות" של ישראל, וזה המשיך לדילגיטימציה של מדינת היהודים בכללי כשמיליון אנשים מדקלמים כל מיני סיסמאות כמו from the river to the sea palestine will be free מה שבעצם אומר שכדי לשחרר את פלסטין ישראל צריכה שלא להתקיים. אז כל יפי הנפש האלה שרק רוצים שלפלסטינאים תהיה מדינה משלהם וישראל תפסיק לכבוש אותם רוצים את זה רק בדרך אחת- להעלים את ישראל לגמרי. קוראים לעצמם "אנטי ציונים" רק כדי לא להעיד על עצמם חס וחלילה שהם "אנטישמים" מבלי לדעת ששני הדברים הולכים יד ביד. אבל העליה החדה במקרה האלימות ופשעי השנאה כלפי יהודים בכל העולם ובמיוחד כאן בארה"ב מראה שכל אלה שטוענים שיש להם ביקורת רק על מדיניות ישראל ולא כנגד יהודים באופן כללי מראה תמונה מאוד שונה ממה שהם רוצים להציג.

נערך לאחרונה ב:
זו בדיוק הנקודה.
צודקת בכל מילה.
סטנדרטים כפולים.
קוראים לעצמם "אנטי ציונים" רק כדי לא להעיד על עצמם חס וחלילה שהם "אנטישמים" מבלי לדעת ששני הדברים הולכים יד ביד.
אכן. התייחסתי עד עכשיו לאלו שטוענים שהם רק "מבקרים את מדיניות הממשלה".
ההגדרה העצמית "אנטי-ציונים" כבר אמורה להיות אנטישמיות ברורה, זאת מההגדרה התנגדות לקיומה של מדינת היהודים.

LeAnnDyIan

Well-known member
ואולי יותר גרוע, כי אני חושבת שיש יותר שנאה כלפי מוסלמים מאשר יהודים בעיקר מאז 11/9
מבחינה עובדתית זה פשוט לא נכון. אם תסתכלי על הדוחות של ה-FBI מהשנים האחרונות על פשעי שנאה תראה שפשעי השנאה כלפי יהודים עולים כמעט פי 2 (ובחלק מהמקרים גם יותר מזה) על פני פשעי שנאה כנגד מוסלמים, ובשנתיים האחרונות עולים גם על פני קבוצות אתניות אחרות. רק לפני כמה חודשים ארה"ב געשה בגלל העליה החדה בפשעי השנאה כלפי אסייתים, רק שכמות המקרים המתועדים מהשנה הנוכחית (כנגד אסייתים) לא מתקרבת בכלל לכמות פשעי השנאה שהיהודים בארה"ב סבלו. אני לא רואה את אותה התרעמות של כל יפי הנפש שיצאו לרחובות לגנות את השנאה הגוברת כלפי אסייתים. או השחורים בשנים הקודמת. אז מה זה אומר בעצם? שלשנוא יהודים בגלל מה שישראל עושה זה לגיטימי? מה יותר אנטישמי מזה?

גם צריך לזכור שכמות היהודים בעולם היא כל כך זניחה ביחס למוסלמים. כאן בארה"ב היהודים מהווים פחות מ-3% מכלל האוכלוסיה, אם זה לא נחשב מיעוט אתני, אני לא יודעת מה כן. ובכל זאת הבקושי- 3 אחוזים האלה זוכים לספוג את מרבית פשעי השנאה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו, איזה דיון ש... ממש מרגיש לי כאילו אני אמור למחוק.
כי מרגיש לי כאילו היה חוק או אמור היה להיות חוק נגד דיונים על נושאים כאלו רציניים ופוליטיים.
אבל גם אין ממש כזה. ומי אני שאחליט על מה מותר לדבר ועל מה לא.
וכנראה אני קצת התחלתי את זה.
ותכלס כולם כאן מדברים בכבוד אחד אל השני וזה אולי הכי חשוב.
הדבר הכי חרא הוא שכדי לוודא שמדברים בכבוד אחד לשני אני נאלץ לקרוא את הכל וזה ממש לא משרת את האסקפיזם שאני רוצה לחוות.

אז תמשיכו לדבר על זה כמה שבא לכם ותמשיכו לעשות זאת בלי שרמת הדיון תתדרדר.
אני לא אצטרף, אבל אפשר להבין ממה שכבר כתבתי בנושא את דעתי הכללית.

LeAnnDyIan

Well-known member
וואו, איזה דיון ש... ממש מרגיש לי כאילו אני אמור למחוק.
כי מרגיש לי כאילו היה חוק או אמור היה להיות חוק נגד דיונים על נושאים כאלו רציניים ופוליטיים.
אבל גם אין ממש כזה. ומי אני שאחליט על מה מותר לדבר ועל מה לא.
וכנראה אני קצת התחלתי את זה.
ותכלס כולם כאן מדברים בכבוד אחד אל השני וזה אולי הכי חשוב.
הדבר הכי חרא הוא שכדי לוודא שמדברים בכבוד אחד לשני אני נאלץ לקרוא את הכל וזה ממש לא משרת את האסקפיזם שאני רוצה לחוות.

אז תמשיכו לדבר על זה כמה שבא לכם ותמשיכו לעשות זאת בלי שרמת הדיון תתדרדר.
אני לא אצטרף, אבל אפשר להבין ממה שכבר כתבתי בנושא את דעתי הכללית.
מצטערת שהוספתי את השאלה הזאת לשאלון. אומנם לא מפריע לי הדיון הפוליטי, אבל אני יודעת שרובכם מעדיפים שלא להיכנס אליו.
הו וול, אני אמרתי את שלי, אין לי כל כך מה להוסיף לדיון הזה מעבר לזה אז מניחה שאפשר לחזור לגיפים של דרו
E6DA92B2-3582-4978-B037-BC2541A7DA41.gif

מילי08

Well-known member
שיט. יש כבר חמישה עמודים. איך מתמודדים עם זה? |פנים|
איזה מזל שעמוד וחצי הם בעיקר גיפים ואני לא צריכה להגיב על כל אחד :-D
אוו בהצלחה. בגלל זה את נעדרת?
אוףףףףף. גם המעבר דירה הנוראי הזה (מלא אריזות, בלאגן, נקיונות והכנות, ואני מפגרת אז הנקיונות אצלי זה טירוף של שפשופים וקרצופים עד שהכל מבריק כי אחרת זה מגעיל אותי) וגם כי נגמרה החגיגה של הקורונה והבוסית שלי מגיעה יותר ועם יותר מטלות, וגם מגיעים יותר אנשים למשרד אז רוב הזמן כבר אין לי את החופשיות של פעם, ככה שאין לי מספיק זמן איכות עם הפורום בבוקר ואין לי מספיק זמן איכות עם הטלוויזיה בערב.
מה קשים הם חיי

אז כנראה שפעם הבאה כשהוד רוממותו יאשר לי לעשות שאלון חודשי אני אשדרג את השאלה לכמה פעמים אתם מסוגלים לקפוץ על רגל אחת בזמן שאתם לועסים עם עיניים עצומות. שלפחות יהיה מענין:-P:
:-D
זה טוב שאת מצליחה לעשות הפרדה של הדמויות. לרוב גם אני מצליחה לעשות. מה שאני לא יכולה להתגבר עליו אבל זה אם אני מאזינה לאודיובוק וזה שמקריא זה לא בקול של הדמות של הספר. אז זה ממש מחרפן אותי. הדוגמה הכי טובה זה שהאזנתי לאחד מהספרים של דקסטר אבל זה לא היה בקול של מייקל סי הול וזה היה פשוט נורא ולא הייתי מסוגלת להמשיך מעבר לעמוד אחד.
איכשהו פחות התחברתי לאודיובוקס. הורדתי אפליקציה וניסיתי כמה פעמים אבל לא נהניתי כמו בקריאה
אני מאוהבת בך:-D
הדדי! |נשיקה|
וונסה פארדי? זו לא זאת ששרה Be My Baby עם הרווח בשיניים?
כן, זאת היא והייתי מאוהבת בה. נראתה מלאכית כזאת כשהיתה צעירה וגם מזדקנת יפה (בניגוד למדונה נגיד, שהופכת להיות יותר ויותר מופרכת)
דווקא ציפיתי להרבה זימה בשאלה הזאת וכולם איכזבו. כנראה ששרשור החתיכים רוקן את האנרגיה של כולם.
גם אני חשבתי! נראה לי שפשוט מתחשבים בי כי אני לא זמינה החודש
מזמינה אותך אם ככה לבוא לארגן את המדיח שלי.
באהבה. אחרי שמסדרת את הדירה החדשה אני עולה על מטוס
אבל גם אם אתם ממש לא צופים בשום דבר עם פרסומות, יכולתם לבחור משהו ישן כמו שארינמל עשתה. היו כל כך הרבה פרסומות מוצלחות במהלך השנים, לא יכולתם לחשוב על משהו אחד?
אבל אין לי זכרוווון! אם מישהו יעלה כאן משהו אז ייפול לי איזה אסימון או שניים, אבל ככה אני לא זוכרת. אני באמת לא משקרת לאנשים (גם מחוץ לפורום) כשאני אומרת שאין לי זכרון טוב..
אבל הפרסומות ששמת מצחיקות ומביכות בו זמנית
זה המקום להתוודות שאני אלרגית לשמן אתרי של פרות הדר, ולכן אסור לי לקלף פירות הדר (מותר לי לגעת בפלחים ללא הקליפה הלבנה, אבל בקליפה עצמה - אסור, ובטח לא לפצוע את הקליפה). שפירץ של שמן אתרי מהקליפה ואני מתחילה לדמוע, להתעטש ולהשתעל
אוי... איזה מבאס
ההמלצה היחידה שיש לי - לשאוף... לנשוף... לשאוף... לנשוף...
(זה, והרבה רשימות)
ממש. זו מלחמת התשה, בעיקר פנימית. והרשימות באמת עוזרות. אני רק לא מבינה למה אני צוברת ואוגרת כל כך הרבה דברים. בתיאוריה אני רוצה להיות מינימליסטית, אבל בפועל אני ממש נוטה לאגרנות :-/ אבל זה כנראה בא עם הגיל :-D
חחח, קטע מעולה.
אגב, רציתי גם לשאול אם את ידעת שבפרק כלשהו (זה שראו שלט בעברית מאחורי ג'פורדס), שיחק הבעל במציאות של איימי? רציתי להגיב לך על זה בשרשור דיונים אבל התברברתי ושכחתי
הגעתי ל51 לפני הרגל השניה ירדה.
(ניסיתי מאוחר יותר והגעתי רק ל40)
ככה או ככה יפה לך. אתה כנראה יותר בכושר מרובנו כאן :-D
|לבכחול|סרטי החודש: ראיתי את בקולנוע את הסרט Honest Thief עם ליאם ניסן, אבל חוץ מזה שליאם ניסן הוא שחקן טוב הסרט לא שווה לזיכרון.
אוי, באסה לך. כל כך חיכית לקולנוע ובסוף נפלת על סרט סתמי?
(אני צריך לעשות את שיטת הפתקים)
תשמע, זה עובד וזה נוח.
איזה קטע אם כולם יתחילו לעשות ואני ארגיש ממש חשובה ומובילת דעה :-D|אקדמאי| אני לא חושבת שהייתי מובילת דעה אי פעם
אבל גם משהו אחר שיותר ידוע: Should I Stay or Should I Go
נראה לי שמעולם לא ראיתי את הקליפ. כזה שיר גלגלצי...
ללא תכנון מראש הייתי במצעד הגאווה בסידני אוסטרליה בשנה שבה יצאתי מהארון -ליתר דיוק בערך 3 שבועות אחרי שיצאתי מהארון כשהייתי בניו-זילנד ובדרכי חזרה לארץ עצרתי לכמה ימים בסידני. לא צעדתי או משהו, אבל הסתובבת ליד.
איזה מבאס אתה. זה התחיל כל כך מבטיח (אוסטרליה!) ונגמר ב- הסתובבתי ליד |פנים|. צריך תיקון
ג'ק ויאנטו (טורצ'ווד),
יאאאא נכון! |לב-ש||לב-ש|
(ואולי בעצם מקום ראשון) ווילו וטארה.
ברור שמקום ראשון! אין כאן בכלל מקום להרהר
|גאווה|לטובת איזה דמות הייתם מחליפים צד (זה עובד גם אם אתם כבר LGBTQ, אל תהיו כבדים)- באפי. כאילו יהיו מכשולים, אבל אני אעשה הכל בשביל שזה יעבוד (עד שזה יגמר באופן טראגי כי זאת באפי)
|כן| |מאוהב|
אני יודע לפתור קוביה הונגרית בזמן סביר/איטי (בערך 4 דקות). אבל אני עדיין מקווה שזה יהיה יעיל בעתיד כשאני אלך לראיון עבודה ולמראיין תהיה קוביה הונגרית על השולחן ואני אפתור אותה וככה אקבל את העבודה.
:-D sounds like a plan
קיצור אין לי המון כישורים
דווקא נשמע שיש לך לא מעט!
רסומות שדי אהבתי הם הפרסומות של יטבתה עם מיכאל הנגבי. הוא תמיד מצליח להצחיק אותי באופן החמוד והפשוט שלו.
|כן| אני אוהבת אותו
אה בעצם יש את הדבר הזה שזאת סדרה מצוירת עם ילד או כמה ילדים ויש מין ציפור זהב ענקית... אין לי מושג מה הקטע שם ואני לא בטוח אם ראיתי. אבל אני זוכר משהו מהפתיח. אני אנסה למצוא כי נראה לי שזה נקרא אינקה משהו. אה, זה נקרא ערי הזהב הנסתרות. אין לי מושג אם אפילו ראיתי אי פעם פרק של זה:
|מאוהב| אני נזכרתי בזה באיזשהו שלב גם כן. צפיתי בה אבל אני לא זוכרת כלום חוץ מהפתיח
אבל גם מאוד ברור לי שבמבט מהחוץ אני גם הייתי חושב הרבה יותר על הצד שמתו בו קרוב ל300 איש ולא על הצד שבו מתו 12 איש
|כן||!| אבל כמו שכתבת- האיזון בהצגץ הדברים לא קיים, וגם לא ברורה הציפייה הזאת שישראל לא תעשה את מה שעשו כל האומות האחרות (כבשו שטחים על חשבון המקומיים)
לאדעת ממה אני יותר מופתעת, מזה שהיה לך סיפור שלם לשאלה הזאת, זה שקפצת במשך דקה שלמה או זה שעשית את זה פעמיים:-0
:-D צודקת
וכמובן שכחתי ציטוט אז הנה: (מהסדרה Legion)
יפה אבל מעצבן, כי כמו שכתבתי במקרים קודמים, זה קצת פוסל או נותן תחושת אפסות לאותם אנשים (אני נגיד) שחיים חיים קטנים ושקטים.
זו גם הזדמנות לומר שגם אני מאוד אוהבת את השחקנית הזאת, רק אף פעם לא זוכרת את שמה...
לכלב קוראים לוקאס. הוא אידיוט והוא חמוד
כל הכלבים הם אידיוטים חמודים. זה הקסם שלהם |מאוהב|
:eek: איך עשית את זה? אני זוכרת שהיית יותר זקנה!
נסעתי בזמן :-P:
היא ניסתה לנסוע בזמן אבל במקום להגיע לעבר הפכו אותה לצעירה יותר בטעות.
בדיוק
לא פשוט... בהצלחה!!
ספרי לנו איך הדירה החדשה!
תודה!
הדירה חמודה, השכנים שכבר יצא לי לראות כשבאתי לנקות, קצת פחות (נודניקים מעיקים) אבל זה מה יש
שתיהן מהממות. [ונסה פאראדי ו- באפי]
indeed they are
[הספר שם הרוח וההמשך שלו] זה ספר פנטזיה די קלאסי אבל כתוב טוב.
אני לא מצליחה לכתוב על מה בלי ספוילרים... (ניסיתי.)
חח, סבבה, אני אחפש את זה שכאסיים מתישהו את טרילוגיית חומריו האפלים
אבל אני לא חושבת שהיוצרים של הסרטון הפחידו אותם בכוונה. הרקונים פשוט עבור בחצר שלהם והם תפסו אותם במצלמה.
יכול להיות, אבל בהרבה מקרים אחרים אנשים ממשיכים להסריט גם כשרואים בבירור שהחיה במצוקה
אתה יכול לבקש ממנה להזמין שני מלווים מסוימים שיקלו עליך את העניין.
:-D
בהצלחה, הם כבר מדברים על קמפיין 3
אז אני כנראה אחכה לפנסיה
אני נאלץ לא להסכים איתך, אני מכיר המון אנשים שמעבר לגיל 30-40 ומעבר לזה שמשחקים את זה, כוללים סלבריטאים(מי אמר וין דיזל ולא קיבל , פלוס מגי סמיתוסטפן קולברט ועוד ועוד ),מה שאני אומר שהדור שהתחיל לשחק את זה לפני 30 שנה, עדיין משחק, אולי זה התחיל כמשחק ילדים, זה כבר לא
לא התכוונתי שזה ילדותי, אלא שזה נתפס אצלי כמשחק של ילדים ברוחם
אני מרגיש כאילו לא מספיק (או בכלל) התייחסתם לבדיחה הזאת שדי קרעה אותי
זה מעולה. כל מה שהעלית היה קורע

*עמוד 6 איז דאן!
מתקדמת כמו צב אבל מתקדמת.
מעניין אם אני אצליח להגיב על הכל לפני סיכום חודש הבא :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוףףףףף. גם המעבר דירה הנוראי הזה (מלא אריזות, בלאגן, נקיונות והכנות, ואני מפגרת אז הנקיונות אצלי זה טירוף של שפשופים וקרצופים עד שהכל מבריק כי אחרת זה מגעיל אותי) וגם כי נגמרה החגיגה של הקורונה והבוסית שלי מגיעה יותר ועם יותר מטלות, וגם מגיעים יותר אנשים למשרד אז רוב הזמן כבר אין לי את החופשיות של פעם, ככה שאין לי מספיק זמן איכות עם הפורום בבוקר ואין לי מספיק זמן איכות עם הטלוויזיה בערב.
מה קשים הם חיי
נשמע נוראי. קחי יום מחלה (זאת הסיבה שאני כותב כאן עכשיו)
ככה או ככה יפה לך. אתה כנראה יותר בכושר מרובנו כאן :-D
*עמוד 6 איז דאן!
מתקדמת כמו צב אבל מתקדמת.
אני עדיין יחסית בהתחלת עמוד 2.
אבל אני מתנחם בכך שאיכשהו אני בכושר יחסי.
אוי, באסה לך. כל כך חיכית לקולנוע ובסוף נפלת על סרט סתמי?
זה דווקא ממש לא הפריע לי שהסרט הראשון חזרה בקולנוע היה סתמי. במידה מסויימת רציתי להעריך את הקולנוע בלי שאני אהיה ממוקד מידי באיזה סרט אני רואה.
נראה לי שמעולם לא ראיתי את הקליפ. כזה שיר גלגלצי...
קשור חלקית - ראית את השיר מהספיישל של בו בורנהאם? ראית את הספיישל ממש של בו הורנהאם?
למה את מחכה?
איזה מבאס אתה. זה התחיל כל כך מבטיח (אוסטרליה!) ונגמר ב- הסתובבתי ליד |פנים|. צריך תיקון
זה פשוט הדבר הכי לא מתאים לי להיות במצעד. אני לחלוטין בעדם, פשוט לא מעוניין בלהיות עם קבוצה של אנשים בחוץ.
|כן||!| אבל כמו שכתבת- האיזון בהצגץ הדברים לא קיים, וגם לא ברורה הציפייה הזאת שישראל לא תעשה את...
את עוד לא יודעת את זה, אבל יש איזה עמוד וחצי בשרשור שמדברים על זה (שזה טוב כי תוכלי להחליט לדלג על זה)
יפה אבל מעצבן, כי כמו שכתבתי במקרים קודמים, זה קצת פוסל או נותן תחושת אפסות לאותם אנשים (אני נגיד) שחיים חיים קטנים ושקטים.
זו גם הזדמנות לומר שגם אני מאוד אוהבת את השחקנית הזאת, רק אף פעם לא זוכרת את שמה...
זה בהתייחסות לציטוט הזה: We all die eventually. The real tragedy is forgetting to live
יש משהו במה שאת אומרת לגבי זה, וזה באמת משהו שגם אני לאחרונה כתבתי עליו (אני לא זוכר איפה)
אבל איך שאני רואה את המשפט הזה זה לא "קח סיכונים, תחיה את החיים באקסטרים, אם אתה לא עושה משהו מיוחד שגורם לך אושר בכל יום אז אתה לא באמת חי."
אלא משהו פשוט יותר - "מה שאנחנו עושים עכשיו זה החיים. ואם יש משהו שאנחנו רוצים לעשות אז שווה לעשות את זה."
אנh מקווה שהצלחתי להסביר את ההבדל בעיני.

*השחקנית היא ג'ין סמארט.
זה מעולה. כל מה שהעלית היה קורע
אז תגידו
אני צריך constant positive reinforcement
ואולי קיוויתי לשמוע שמישהו לא קלט את הבדיחה של I'm a big metal fan, כי לי לקח רגע לקלוט את זה.

Lion_Heart

Well-known member
אז אני כנראה אחכה לפנסיה

לא התכוונתי שזה ילדותי, אלא שזה נתפס אצלי כמשחק של ילדים ברוחם
לחכות לפנסיה-
תראי, אני לא אתווכח איתך על כי מילה והגדרה,(זה יהפוך אותי לאדם וכחן ביותר ואני ממש לא כזה, נכון ?
ׂ ) אז סבבה, ילדים ברוחם, אבל תביני שהמשחק ככל שמתבגרים, ניהיה יותר בוגר איתך, אבל אפשר לאמר שזה לילדים ברוחם,סבבה,

didalf

Well-known member
\
מה קשים הם חיי
איפה דילן עם הגיף של "זה טרגי מידי אפילו לשייקספיר"?:-D
איזה סיוט אבל. וסליחה מה הזה החוצפה הזאת שמצופה ממך לעבוד בעבודה??? זה זמן הפורום שלך!!!

איכשהו פחות התחברתי לאודיובוקס. הורדתי אפליקציה וניסיתי כמה פעמים אבל לא נהניתי כמו בקריאה
אני גם כי אני שונאת להקשיב לאנשים מדברים.

אגב, רציתי גם לשאול אם את ידעת שבפרק כלשהו (זה שראו שלט בעברית מאחורי ג'פורדס), שיחק הבעל במציאות של איימי? רציתי להגיב לך על זה בשרשור דיונים אבל התברברתי ושכחתי
חחח כן! לא זוכרת למה אבל בדקתי משהו לגבי הפרק הזה ספציפית בIMDB וראיתי שזה בעלה.
אירוני כי זה בערך הפרק היחיד שג'ייק מקנא בו (ואהבתי אגב שהוא מודה שזה רגש מגעיל והוא לא גאה בו - איזה התקדמות מסיטקומים של פעם בהם חצי מהעלילה זה גבר מקנא *שיעול*רוס*שיעול*) והוא מקנא בבעלה האמיתי:-D(|ספוילר|ברוקלין 99 עונה 5)

|כן|

את תצליחי אני מאמינה בך! (בניק נגיד אני לא מאמינה כבר)

נשמע נוראי. קחי יום מחלה (זאת הסיבה שאני כותב כאן עכשיו)
כי אתה חולה או לקחת יום מחלה כדי לעבוד דירה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל

טוני החתול

Well-known member
מנהל

|לבירוק|שם
: סהר, מון, הדה איז קאמינג רקון קנדל קלאון פייס
|לבירוק|גיל: 30
|לבירוק|כמה פעמים אתם מסוגלים לקפוץ על רגל אחת: פעם אחת עד שאני מבין שנמאס לי.
ברור שנמאס, אבל תחשוב שאתה חייב כי אם לא תצליח לקפוץ 20 פעם אז דילן לא תדבר איתך יותר לעולם (או, אתה יודע, תמשיך לדבר איתך לעולם, איזה שיותר משכנע)
|לבכחול|סדרות החודש: חומריו האפלים, הרשימה השחורה.
נשמע שאתה אוהב דברים אפלים ושחורים
|לבכחול|ספר החודש: הספר של נועה תישבי שדילן הקריאה לי.
נועה תשבי כתבה ספר?!?
על מה?
|לבכחול|דמויות החודש: דרו מתוך הספר של דרו. ישראל מתוך הספר של נועה. וכמובן הממלוקים.
איפה הממלוקים היו דמויות?
|גאווה|הייתם פעם במצעד? אם כן באיזו עיר? תל אביב
עכשיו גם בתל אביב עושים מצעד גאווה? ממש בכל חור אה?
אווה מור ומאט מקנמרה
לא ראיתי ניפ/טאק ועכשיו נגררתי ללקרוא חצי מהקו עלילה שלהם בויקיפדיה
|גאווה|לטובת איזה דמות הייתם מחליפים צד (זה עובד גם אם אתם כבר LGBTQ, אל תהיו כבדים)- קפריקה 6
טוב כמובן. טרישיה הלפר בכל מקום.
|גאווה|צרפו איזה גיף להטבי לוהט סתם כדי שיהיה לנו כיף בעיניים-
זה לוהט? אין אפילו נרות
|לבסגול|איזה כישרון חסר תועלת יש לכם? לחפור 5 שעות בטלפון על כלום.
אני מניח שלדילן יש תועלת כלשהי בזה
|לבסגול|חברת צעצועים יצרה action figure בדמותכם, עם איזה שני אביזרים היא מגיעה? עם נר וחרב.
עוד פעם חרב. טוב זה קלאסי
|לבסגול|האם יש לכם סדרה\סדרות שאת הסדרה עצמה אתם לא זוכרים\ סתם משעממות, אבל את הפתיחה, לעולם לא תשכחו? אין לי. אני זוכר כל מה שראיתי גם אם זה ממש גרוע. זה עוד כישרון חסר תועלת שיש לי.
זיכרון פוטוגרפי (או זיכרון טלוויזיוגרפי) נשמע לי כמו כשרון מעולה
זה היה חוסך לי הרבה זמן שאני מבזבז על צפיה מחדש בעונות ששכחתי מה קורה בהן.
|לבסגול|וכי חייבים להתייחס לפיל שבחדר- איזה סלב הכי אכזב אתם לגלות שהוא עוכר ישראל? הוזייר העוכר ישראל הזה
אני לא יודע למה אבל ניסיתי למצוא התבטאויות או משהו שלו בעניין ולא מצאתי לשום כיוון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל

|לבירוק|שם
:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטאן
|לבירוק|גיל:|קדימה|29
|לבירוק|כמה פעמים אתם מסוגלים לקפוץ על רגל אחת:|קדימה|אני אשכרה קפצתי עכשיו!!! השתעממתי אחרי 10.
אוקי חצי מהאנשים כאן לא ניסו אפילו
והחצי שכן ניסה "השתעמם" אחרי כמות מסויימת של פעמים.
I call bullshit
או שתנסו ברצינות כדי לבדוק או שתודו שאתם לא מצליחים מעל הכמות שכתבתם.
|לבכחול|סדרות החודש:|קדימה|ברוקלין 99|לב| והפלייליסט של זואי לדעתי הסיום היה החודש. חודש כ"כ ארוך מי זוכר|בוקס| אה גם מית'יק קווסט. והמפקדת.
הפלייליסט של זואי הסתיים ב16 למאי. איפה שאני נמצא על קו הזמן הקדוש זה קשה לדעת אם זה בחודש האחרון או יותר, אבל כשאת ענית זה לא היה צריך להיות קשה.
|לבכחול|סרטי החודש:|קדימה|לא זוכרת:-0 בא לי לראות הרקולס שוב.
אז תראי, מי עוצר אותך?
האמת שאני לא זוכר כמעט דבר מהסרט הזה וזה השיר היחיד שמצאתי שאני אפילו חצי אוהב
|לבכחול|שירי החודש:|קדימה|Olivia Rodrigo - good 4 u
טוב, דיברנו כבר על זה שגם אני נכנסתי חזק לשיר הזה לאחרונה. בעיקרון מאז שהיא שרה אותו בSNL, אבל בפועל לקח זמן גם אחרי זה.
בעצם מה שאולי גרם לי לחזור אליו זה כל מיני אנשים באינסטגרם רוקדים לשיר.
היא מאוד מתלוננת על זה שמישהו שבר לה את הלב, אבל היא ממש צריכה להודות לו על המוזה.
|לבכחול|ספר החודש:|קדימה|עדיין כלום|חבול|ובינתיים נחת לי בקינדל משהו שהזמנתי מזמן כשחשבתי שיוני זה רחוק.
אני לא יודע אם התחלת משהו בחודש וחצי האחרונים, אבל Simon Snow 3 כבר תכף מגיע (6 ליולי) ואני בהכנה כבר חצי מהדרך בקריאה נוספת של הספר הראשון.
|לבכחול|דמויות החודש:|קדימה|ג'ייק ואיימי|לב|
זכור לי שאהבתי אותם גם
|לבכחול|שחקני החודש:|קדימה|עדיין סבסטיאן סטאן|מאוהב| האינטסגרם שלו זה מקום קסום.
לא כל הזמן, אבל הוא גם לא שופך תכנים משעממים שזה טוב.
דווקא היום הוא יחסית לא הפציץ לכבוד היום הולדת של זימו
|לבכחול|ציטוט חודשי:|קדימה|טוב חשבתי שעה ולא זוכרת:-(
מי אמר את זה? :-P:
האמת שבמקום לחשוב יותר מידי מה אני עושה זה מגגל "שם סדרה שאני אוהב" + Quotes (אני גם תמיד שוכח איך כותבים את המילה quotes אבל גוגל יודע לתקן)
|לבכחול|למה מצפים בחודש יוני:|קדימה|לוקייייייייייייייייי|מאוהב| וגם חתונה של חברה אבל הונסטלי לוקי יותר מרגש.
תכלס גם אם אנחנו היינו מתחתנים לוקי עדיין היה יותר מרגש
|גאווה|מיהו הזוג הלהט"ב האהוב עליכם בטלוויזיה?|קדימה|איאן ומיקי דהההההההההההההה|מאוהב|
לא הפתעת (האמת שאולי קצת כי לא הייתי בטוח אם יותר מג'סטין ובריאן)
|גאווה|זוג להט"בי אהוב עליכם בחיים האמיתיים?|קדימה|לא מכירה:-( מנסה לחשוב על סלבס אבל גם לא עולה לי למה כל מי שאני אוהבת סטרייט?|שפם|
כנראה בסתר הלב שלך את הומופובית :-P:
אבל באמת? ניל פטריק האריס? מאט בומר? ג'ונתן גרוף? אנדרו ראנלס? אנדרו סקוט?
זה לא צריך להיות מישהו שאת מעריצה ברמה של סבסטיאן סטאן או ג'יימס מקאבוי.
|גאווה|לטובת איזה דמות הייתם מחליפים צד (זה עובד גם אם אתם כבר LGBTQ, אל תהיו כבדים)-|קדימה|אוקטביה|מאוהב|
אוקטביה של איזו עונה? - ואל תתחמקי עם "לא משנה איזו עונה", איזו עונה הכי?
|גאווה|צרפו איזה גיף להטבי לוהט סתם כדי שיהיה לנו כיף בעיניים-|קדימה|
687474703a2f2f33312e6d656469612e74756d626c722e636f6d2f6266333035626561373762633937346365313134...gif

וגם בריאן וג'סטין כי הם ההגדרה המילונית לזוג להטבי סקסי:

tumblr_nbwtw68QwB1thrsnxo3_250.gif
אנשים אחרים באמת איכזבו
האם נצטרך גם שרשור גאווה בנוסף לזה?
|לבסגול|איזה כישרון חסר תועלת יש לכם?|קדימה|לונה אמרה שהזיכרון שלי לימי הולדת הוא חסר תועלת אבל לדעתי זה שקר. אני יכולה להזיז את האוזניים, זה כשרון?
הכשרון שלך לימי הולדת הוא מאוד מרשים.
אם כי נכון שהוא יהיה בעיקר יעיל בעולם פוסט-אפוקליפטי שבו טכנולוגיה לא תעבוד.
להזיז את האוזניים גם אני יכול *מזיז את האוזניים עם הידיים שלי*
|לבסגול|פרסומת אהובה/מצחיקה/שווה שאתם מוכנים לא להעביר ערוץ בשבילה?|קדימה|בשביל זה צריך לראות פרסומות.
את לא לפעמים נאלצת ביו-טיוב לפחות? או בארץ נהדרת? (או שזה רק המשפחה שלי שלפעמי מכריחה אותי לראות ארץ נהדרת חי)
|לבסגול|חברת צעצועים יצרה action figure בדמותכם, עם איזה שני אביזרים היא מגיעה?|קדימה|אייפון ובקבוק זירו קטן.
נראה לי שאת הראשונה שציינה טלפון. כנראה אנחנו לא כל כך אובססיביים בטלפונים שלנו (כלומר חוץ ממך)
|לבסגול|האם יש לכם סדרה\סדרות שאת הסדרה עצמה אתם לא זוכרים\ סתם משעממות, אבל את הפתיחה, לעולם לא תשכחו?|קדימה|ממ אני אוהבת את הפתיח של משחקי הכס ואפילו לא צפיתי בה.
יש אנשים שהיו שמחים אם הם היו שוכחים את הסדרה עצמה.
חלום שלי הרביעיה הזאת ביחד|מאוהב|
אני כבר כותב את התסריט

didalf

Well-known member
אני יודעת שאתה שם תמונות רדנומליות כשאתה לא רואה תגובה אחרונה אבל התגובה האחרונה הייתה שלך, אתה עדיין לא רואה?8-*

הפלייליסט של זואי הסתיים ב16 למאי. איפה שאני נמצא על קו הזמן הקדוש זה קשה לדעת אם זה בחודש האחרון או יותר, אבל כשאת ענית זה לא היה צריך להיות קשה.
:-D:-D
חודש מאי הרגיש כמו נצח, מה 16 למאי עד ה1 ליוני עברה שנה נראה לי.

אז תראי, מי עוצר אותך?
העצלנות שלי. צריכה לבדוק אם יש בויאודי.

האמת שאני לא זוכר כמעט דבר מהסרט הזה וזה השיר היחיד שמצאתי שאני אפילו חצי אוהב
מתה על השיר הזה! אני גם לא זוכרת שראיתי את הסרט הזה בילדות נראה לי פחדתי מהאדס אז ראיתי רק לפני איזה שנה והוא קורע. ולאחרונה אחותי שלחה לי איזה קטע מצחיק כתגובה למשהו שדיברנו עליו והחלטתי שאני צריכה לראות שוב כי לא ראיתי אותו מספיק.

היא מאוד מתלוננת על זה שמישהו שבר לה את הלב, אבל היא ממש צריכה להודות לו על המוזה.
למדה היטב מהאמא המוזיקלית שלה:-P:

אני לא יודע אם התחלת משהו בחודש וחצי האחרונים, אבל Simon Snow 3 כבר תכף מגיע (6 ליולי) ואני בהכנה כבר חצי מהדרך בקריאה נוספת של הספר הראשון.
כןןןןןןןןןןןןןן|מאוהב| אבל לא אין לי כוח לקריאה נוספת.

דווקא היום הוא יחסית לא הפציץ לכבוד היום הולדת של זימו
חחח מה זה היה מצחיק וחמוד!

אבל באמת? ניל פטריק האריס? מאט בומר? ג'ונתן גרוף? אנדרו ראנלס? אנדרו סקוט?
שכחתי מנפ"ה ובעלו שהם חמודים ולכל השאר שציינת אין בן זוג שאני מכירה שהם זוג אדורבל.

אוקטביה של איזו עונה? - ואל תתחמקי עם "לא משנה איזו עונה", איזו עונה הכי?
1-4.

האם נצטרך גם שרשור גאווה בנוסף לזה?
לא מגיע להם|שפם|

את לא לפעמים נאלצת ביו-טיוב לפחות? או בארץ נהדרת? (או שזה רק המשפחה שלי שלפעמי מכריחה אותי לראות ארץ נהדרת חי)
ביוטיוב יש לי חוסם פרסומות וארץ נהדרת בחיים לא רואים חי מה יש לך? מתחילים כחצי שעה אחרי תחילת הפרק ומריצים פרסומות.

אני כבר כותב את התסריט
אני מצפה לו ברצינות עכשיו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאיי הגעתי לעמוד 3 של השרשור
|לבירוק|שם: דילן
|לבירוק|גיל: מספיק זקנה כדי להיות בתפוז.
|לבירוק|כמה פעמים אתם מסוגלים לקפוץ על רגל אחת: אני חסרת שיווי משקל אז סביר להניח שאיזה 8 לפני שאשבור את עצמי:-D
אוקי, לפחות יש לך תירוץ ללמה לא בדקת.
אבל פירגנת לעצמך 8. הרבה אנשים כאן טענו שהם לא יוכלו לעשות אפילו 1.
|לבכחול|סדרות החודש: The Drew Barrymore Show, Shameless, Country Comfort, 911, Manifest, Big Sky, Odd Mom Out, SVU, Lucifer, Alias
לפחות לך גם יש מלא סדרות. אני לא ממש מבין איך הגעת אל אליאס באיחור של 20 שנה
|לבכחול|סרטי החודש: Lucky You, No Place to Hide, The Amy Fisher Story, Crazy Stupid Love
כולם סרטים של דרו ברימור?
|לבכחול|ספר החודש: Israel- A Simple Guide to the Most Misunderstood Country on Earth, Wildflower
אז זה הספר המדובר של נעה תשבי...
וספר של דרו כמובן
|לבכחול|דמויות החודש: ג'ק בריסטו (זהות בדויה), ג'יל וובר (Odd Mom Out), איב (לוציפר).
|לבכחול|שחקני החודש: דרו ברימור, ג'יל קארגן, זאב רווח.
חשבת שאני לא אבדוק אבל בדקתי ואני יודע שג'יל וובר=ג'יל קארגן.
וזאב רווח? (למה יש רווח אחרי הזאב?)
|לבכחול|ציטוט חודשי: "Since so many people like to say stuff like 'Israel has to give the land back' to them I would like to say- give it back to whom exactly? The Mamluks?!" הקטע האהוב עליי בספר של נועה תישבי:-D
זאת הסיבה שסהר כתב על ממלוקים?
(חוץ מזה ובלי להרחיב - וואו אני כנראה הייתי שונא את הספר הזה)
|לבכחול|למה מצפים בחודש יוני: חיסון שני. נראה שכולכם כבר התחסנתם אבל אני עשיתי את הראשון רק לפני שבועיים. בא לי כבר לסיים עם זה. למרות שטכנית כבר לא צריך את זה בשביל כלום יותר.
כאילו טכנית אני מניח שצריך את זה כדי לא לחלות בקורונה... (בארץ עדיין יש התפרצויות קטנות, פשוט כל מי שנדבק מחוסן ולכן נשאר בסדר)
וואו זה באמת מוזר שרק עכשיו התחסנת. מה שממש מוזר זה שקליפורניה כבר די פותחת הכל בעוד אצלנו לקח עוד הרבה זמן מהרגע שכולם התחסנו.
אבל לאמריקאים יש את היתרון הגדול שהם יכלו לראות מה קורה אצלנו (כלומר לראות שזה מחזיק מעמד ואין התפרצויות חוזרות) ולכן לפתוח מהר יותר.
|גאווה|הייתם פעם במצעד? אם כן באיזו עיר? לא הייתי. שונאת מקומות הומי אדם. בעע.
אל תשקרי, את כבר מתועדת כאן כאוהבת בני אדם, הופעות, כנסי מעריצים, משפחות של אנשים אחרים ועוד
|גאווה|מיהו הזוג הלהט"ב האהוב עליכם בטלוויזיה? קלקסה (ה-100) שוט (Person Of Interest), קאליזונה (האנטומיה).
מה קאלי עשתה לך שאת קוראת לה זונה?
|גאווה|זוג להט"בי אהוב עליכם בחיים האמיתיים? יש איזה זמרת קאנטרי שאני אוהבת (ברוק אידן) שיצאה מהארון השנה באיזה קליפ והיא והבת זוג שלה ממש חמודות. ואם צריך זוג שבאמת מכירים, אחיינית של שותפה שלי והבת זוג שלה הן הזוג הכי חמוד שאני מכירה.
מה לגבי תמונות? (של הזמרת, לא האחיינית)
|גאווה|לטובת איזה דמות הייתם מחליפים צד (זה עובד גם אם אתם כבר LGBTQ, אל תהיו כבדים)- אריזונה רובינס|לב|, רובי של וואנס או לאנה של האישה הטובה.
אני רק מכיר את רובי, אבל זה מלפני יותר מידי זמן (ואני זוכר שהיא עזבה את הסדרה כדי להיות סוכנת שירות חשאי בסדרה עם השחקן ששיחק את סויר באבודים, אבל הסדרה בוטלה לאחר שנה אז אולי היא חזרה)
|גאווה|צרפו איזה גיף להטבי לוהט סתם כדי שיהיה לנו כיף בעיניים-
אני כתבתי את השאלון הזה ושכחתי שיש את השאלה הזאת וכבר שמתי גיפים למעלה|חבול|
טוב אז במקום הנה סתם גיפים שאני לא באמת צריכה סיבה כדי לדחוף אבל בכל זאת- דרו|מאוהב|
כן, זה באמת היה מוזר לקלוט ששמת גיפים, אבל במקום הלא נכון.
(אבל גם אני תמיד שוכח את השאלות של עצמי כשאני כותב את השאלון)
|לבסגול|איזה כישרון חסר תועלת יש לכם? לא יודעת אם זה כישרון או סתם שעמום אבל אני יכולה למנות את כל ה-50 מדינות בארה"ב בסדר אלפבתי בפחות מדקה.
זה באמת מרשים. עצם זה שאת יכולה למנות את כולן זה מרשים (רוס לא יכול)
|לבסגול|פרסומת אהובה/מצחיקה/שווה שאתם מוכנים לא להעביר ערוץ בשבילה? הפרסומות של גייקו תמיד מעולות. אבל זאת אהובות עליי במיוחד. כל היום אני צועקת "ספרינקלס!!" כשהיא משודרת:-D
לא הבנתי איך עברו שם מההתחלה על גייקו ואז ההמשך. אני לא יודע אם זה מאוד טיפשי מצד המפרסם לעשות דבר כזה או חכם (עובדה שאנחנו מדברים על זה)
|לבסגול|איזה משחק ילדות דבילי אתם עדין משחקים? וול הוא עבר שינוי קל, אבל כשהיינו ילדים בנסיעות ארוכות היינו בוחרים איזה משהו שאם רואים על הכביש (נגיד רכב אדום) מי שרואה ראשון נותן איזה סטירה/בוקס למי שלידו (כמובן שלא חזק מידי) אז היום אני והשותפה שלי משחקות את זה כל פעם שהאחייניות שלה מגיעות אלינו, רק עם לוחיות רישוי (אם רואים לוחית רישוי של מדינה שהיא לא קליפורניה) אבל לפעמים סתם בא לי לתת לשותפה שלי איזה כיפכוף כשאנחנו לבד ברכב גם בלי הילדות:-D פעם גם צילמתי איזה לוחית רישוי של איזה רכב מוושינגטון שחנה מחוץ לעבודה שלי וסימסתי לה ואמרתי לה שבערב אני אתן לה כאפה בשמו:-D כן, אני בן אדם רמאי. אל תשחקו איתי בשום דבר בחיים.
אם את מצלמת מכוניות את בטח גם יכולה למצוא כל מיני תמונות של מכוניות בגוגל.
האחיינים שלי היו משחקים הרבה יותר מידי זמן משחק שאם רואים לוחית רישוי של רכב שיש בו שלוש ספרות ברצף אז מי שמכריז על זה ראשון מרביץ לאחר את כמות הפעמים של הספרה. ככה למשל 25-558-10 אז אפשר לתת 5 מכות. הייתה פעם אחת שהם כל כך עיצבנו אותי עם המשחק הזה (כי זה גרם למריבות נוראיות במושב האחורי) שאיימתי עליהם שאנחנו לא נלך לסרט שאנחנו בדרך אליו.
כשאני הייתי ילד היינו פשוט סופרים מכוניות אדומות.
|לבסגול|חברת צעצועים יצרה action figure בדמותכם, עם איזה שני אביזרים היא מגיעה? עוגת גבינה וכדור פוטבול.
נחמד ומקורי
|לבסגול|וכי חייבים להתייחס לפיל שבחדר- איזה סלב הכי אכזב אתם לגלות שהוא עוכר ישראל? אממ לא בדיוק יצאו עלינו אבל כן פרסמו משהו בסגנון של חינם פלסטין - פייפר פראבו|לב-ש| ושירלי מנסון של גארבג':-(
חחחח לקח לי רגע להבין מה זה "חינם פלסטין"
תפוז התנכל לי ולא הרשה לי לשים את התמונה בהודעה הקודמת:-[
זאת אלן (אליוט) פייג'? (זה מה שחיפוש גוגל של התמונה אמר לי)

למעלה