Wait for it... ינואר 2021 – סיכום חודשי 😍🌴🐸🐞💉🌷

Lhuna3

Well-known member
מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? תלוי מאוד בסדרה. יש סדרות שמאוד מתאים לגמוע אותם בעשר פרק ליום. ויש כאלו שבהחלט ראוי לרווח אפילו פרק לשבוע כדי שהכל ישקע נכון. והרבה באמצע.
|כן| נכון.

קודם אני חייב להתלונן על השימוש כאן במושג "סיפוק עצמי"...
כן רציתי להגיד גם :-D

יש משהו כיף בלשקוע עמוק וחזק לתוך סדרה. תכלס זה לפעמים קצת מקביל לאכילה של קופסה שלמה של גלידה בן וג'רי - התחושה של הסיפוק יכולה להגיע עם תחושה של קצת גועל עצמי. ואפילו בחילה לפעמים.
מעולם לא הרגשתי גועל עצמי ובטח לא בחילה בעקבות צפיה בבינג' או אכילת קופסה של בן וג'ריס.

ואני לא אוהב לימון
בכלל??????? בכלום? אפילו על דג כשאתה אוכל אותו שלם עם הראש שלו אתה לא שם לימון??
היו תקופות ששיחקתי יניב עם חברים די הרבה
וואלה יניב היה משחק מגניב באמת!

איכס פיצה
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

ולגבי האחים אתה כנראה פירשת את זה רק אחים גברים ואני החשבתי גם אח ואחות.

לא צפיתי עדיין בקטעים מבאפי אבל אני אצפה.
וכל הכבוד על הזריזות!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני קצת מפחדת לדעת איך ספרת את זה, בבקשה תגיד לי שתפוז נתן לך איזה כלי ולא הלכת וספרת את כל הפורום. (כי הוכח בעבר שאתה מספיק מטורף לדברים כאלה)
זה לא באמת עד כדי כך קשה. עשיתי ציומי המסך של שני הדפים האחרונים של הפורום ולפי זה ספרתי.
קחי בחשבון שכאן זה מוקטן כדי להכנס לתוך הדף
1609538564974.png
אז חזרת לימי הולדת לשחקנים? יופי|כן|
אני אנסה לשלב עוד דברים.
אז מי שרוצה שאני אציין את יום ההולדת שלו או של סלב כלשהו שיאמר לי
נראה לי מסעדה אבל אני גם ממש מתגעגעת לקולנוע. אבל למסעדות הייתי הולכת יותר ודייי כמה אפשר טייקאווי רוצה לשבת במסעדה!!!
ואם אני אומר לך שאו שאת צריכה לחכות עכשיו עוד שנה עד שתשבי במסעדה או שתצטרכי לחכות עוד שנה עד האלמנה השחורה?
אני לא יודעת למה, אבל קראתי את זה בראש במין קול צרוד שלך :-D. ואני אפילו לא יודעת איך הקול שלך נשמע! :-D :-D
הלוואי שהיה לי קול צרוד כמו של כריסג'ן אבסרלה.
אבל נראה לי שהקול שלי גבוה יותר ממה שהייתי רוצה שהוא יהיה. (אני תמיד שוכח איך אני נשמע ומופתע כשאני שומע את עצמי בהקלטה)
מעניין איך אנחנו נשמעים.
אני לא יודעת איך לשייך קולות לאנשים שאף פעם לא שמעתי מדברים.
אני לכל אחד פה משייכת קול אחר כשאני קוראת את ההודעה, זה לא רק אני נכון?
כמו שקוראים ספר.
כל דמות מקבל קול ונראות
אני לא חושב שיש לי ממש קול שונה בראש לכל אחת מכם. אבל כן יש תחושה כלשהי.
+וואי ניק שכחתי להתרשם מזה שפתחת סיכום בראשון לחודש:-0 כל הכבוד
תודה תודה, זה באמת היה מאמץ גדול וראוי להוכרה של ריאן גוסלינג
אני לא בליינית בשום דרך, אז לא ולא
את חייבת לבחור, אחרת את נפסלת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גיל ב 2149: 158 עשיתי חשבון במחשבון של הטלפון :-P:
לפחות שנינו כנים בעניין.
דמות החודש: סארו
שחקנ/ית החודש: דאג ג'ונס
לחלוטין (y)
ציטוט החודש: אין לי.
מעכשיו כשאת קוראת תהיי עם מרקר ביד. ואז כשאת רואה משפט טוב תמרקרי אותו.
ואז תעתיקי אותו לדף כי המירקור לא באמת יעזור כי איך תמצאי את זה אחר כך.
ואת הדף תשדכי לכריכה של הספר כדי שלא תאבדי אותו.
נ.ב. את כל זה עדיף לא לעשות עם ספרי ספרייה :-P:
ינואר? עדיין שהחבילות מהדואר יואילו בטובן להגיע. ויש לי החודש רופאת עיניים אז אני מקווה שעד סוף החודש כבר יפתחו קניונים מחדש, לא הייתי בקניון מאז בפעם האחרונה שהייתי אצל הרופאת עיניים(כמעט שנה)|שפם|.
קנו לי מתנת כריסמס שנתקעה גם בדואר. חראים.
משרד הרופאת שיניים שלך הוא בקניון? (או שאת עושה איזה הקשר מוזר אחר בין ביקור אצל רופאת השיניים וקניון)
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? שיש אלוהים.
לי בתור ילד היה ברור שאין אלוהים. רק בגיל מאוחר יותר התחלתי לתהות אם זה ייתכן (אני מוכן לקבל את הרעיון של כוח עליון)
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? לוציפר ואמנדיל
בחירה טובה |כן|
משהו טוב שקרה ב2020? לא עולה לי כרגע.
תראי את התשובה שלך לשאלה ה16 (לגבי זה שהקורונה היה תירוץ להשאר בבית)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יצאתי יותר לקולנוע בשנים האחרונות מאשר אכלתי בחוץ (כי התחלתי לבשל יותר מבעבר, עד גיל 33 ממש לא עשיתי כלום במטבח...) אבל האמת שממש לא הייתי מתנגד לבקר במסעדה בקרוב. כלומר בעוד חצי שנה פלוס מינוס- ואני אדם אופטימי.
לא אופטימי מספיק.
אני מהמר על עוד 3-4 חודשים שיפתחו המסעדות.
גיל ב 2149: זה עוד 129 שנים, נראה לכם שאשרוד כ"כ הרבה זמן בחיים?
אתה עדיין לא יודע שתופעת לוואי של חיסון הקורונה הוא חיי נצח.
מרחק מהים: רבע שעה הליכה או 3 דקות טיסה.
טיסה במה?
כי בשביל להמריא צריך מהירות של בערך 100 קמ"ש (לפחות לפי בדיקה מאוד מהירה). לפי חישוב (שאני לא מאמין שאני עושה) זה אומר שהים הוא במרחק של 5 קילומטר. אם אתה עושה את זה ברבע שעה זה אומר שאתה הולך בקצב של 20 קמ"ש. שזה ריצה.
... אני כבר שכחתי למה עשיתי את כל החישובים האלו.
ציטוט החודש:לכו להתחסן. כל מגיש חדשות סוג ד' הפך לאפידימיולוג מומחה.
חחחח מילא כל מגיש חדשות.
כל אדם שני ברחוב הוא כאילו אפידימיולוג. האנשים הכי אקראיים בעולם מתחילים להסביר כיצד מחקר צרפתי כלשהו מגלה את זה ומה ההבדל בין תו התקן של ארה"ב ובריטניה.
למה מצפים בחודש ינואר? חזרה לשפיות, הן מבחינת הקורונה והן בכלל.
שפיות זה קצת בקשה מוגזמת. אם הכל ילך ממש ממש ממש טוב אז אולי בעוד עשור נוכל להגיע לשפיות.
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? אם מדובר בסדרת פעולה או מתח, פחות משנה לי האמינות של המכות. גם אקשן בכאילו זה בסדר.
כן, לא משנה לי כל כך האמינות, העיקר לרוב הוא שזה יראה מגניב.
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? מדו ואנתוני ג'וניור בסופרנוס.
מאוד אהבתי אותם ואת הקשר בינהם.
משהו טוב שקרה ב2020?בגלל המסכות, פחות מצליחים להריח ואם זה משהו דוחה כמו עישון, המסכות מנטרלות את אי הנעימות הזאת.
זה יתרון באמת, אבל מצד שני אם יש לך קצת ריח מהפה, למשל של מזון שבדיוק אכלת, אז אתה מריח אותו יותר מידי.

LeAnnDylan

Well-known member
אבל לבנתיים: קולנוע או מסעדה?
מסעדה, כי מעולם לא היה אכפת לי כל כך מבתי קולנוע וזו מבחינתי האבידה הכי פחות גדולה של 2020. פלוס העובדה שלראות סרטים של דרו מהנוחות של המיטה שלי זה בערך הדבר הכי נפלא בעולם. ונגיד לחלופין, לאכול צ'יז קייק מהנוחות של המיטה שלי זה פחות עובד כי אני לא אוכלת במיטה. אז מסעדה ניצחה.

LeAnnDylan

Well-known member
שם: דילן. למרות שאם תשאלי את הבריסטות בסטארבקס יש להם כל מיני עיוותים מאוד יצירתיים לשם. אבל כמעט תמיד זה פשוט דילן עילג. אבל היו כמה פעמים שאמרתי דילן והם שמעו דברים אחרים, שתי דוגמאות שעולות לי עכשיו לראש זה קייטלין (שנגיד או עוד איכשהו אם אומרים מהר ויש רעש נניח שזה איכשהו אותם טעמים) והכי לא קשור - יולנדה. באמאשלי נראה לי הבריסטה הזאת הייתה שיכורה:-D
הנה, שלא תגידו שמשעמם לכם בשאלה הכי בנאלית בשאלון:-P:
גיל ב 2149: וואי זה מצריך בדידים וזה לא קורה עכשיו. מי מחשב במקומי? |חבול|
מרחק מהים: שיואו את תגרמי לי לעבוד בשביל הסיכום הזה, הא? סעמק טוב, קמתי להביא את הטלפון. סירי טוענת שאני נמצאת 12 מייל מהים, שהנה כדי שחס וחלילה לא תצטרכי לעבוד, היא גם מספרת שזה 19.312 ק"מ.
וטוב כבר יש לי את הטלפון ביד אז לא צריכה בדידים. בשאלה הקודמת התשובה היא 163.

סדרת החודש: ברגיל, אם מחשיבים את The Drew Barrymore Show אז זה. אם לא - 9-1-1 ו-The Wilds היו היחידות שראיתי.
סרט החודש: פה יש לי יותר תשובות, אני לא מאמינה! The Stand-In, Poison Ivy, Home Fries, RUN (אני מרגישה ששכחתי עוד דברים האמת|תוהה|)
ספר החודש: Little Girl Lost
שיר החודש
: הביצוע מהזמר במסיכה - LeAnn Rimes - When The Party's Over
דמות החודש
: אני רוצה להגיד קנדי אבל בתאכלס קאת'י טיילור|לב| למרות שגם אייבי|מאוהב|
שחקנ/ית החודש: אני יודעת שניק שונא את זה אבל ראיתי רק דברים של דרו ברימור אז ה- resolution שלך ל-2021 זה לא להתמרמר שבוחרים אותה דמות של שחקן החודש:-P: חוץ מזה שהייתי צריכה לבחור בין כמה דמויות שלה אז זה היה קשה!
ציטוט החודש: HIT ME WHERE IT HURTS (הקאץ' פרייז מהסטנד-אין)
למה מצפים בחודש ינואר? פלייאוף, סרטים של דרו, לחזור לעבודה ושקליפורניה תקבל עוד מנות של חיסונים.

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? הקצב שיש לך זמן. אני באופן אישי אוהבת לעשות בינג' חסר גבולות ואז אחרי שנה לשכוח ממה שראיתי ואם זו הייתה סדרה טובה אז אני יכולה לראות מההתחלה וליהנות שוב כאילו זו הפעם הראשונה (כמובן שהאלצהיימר שלי עוזר).
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי? האם תחושת בטלנות מעוררת סיפוק עצמי? כנראה שכן.
האם לבצע קריאה רציפה (מרתון) בספר מעוררת סיפוק עצמי? אם אצליח לקרוא יותר מ-2 עמודים באותו יום מבלי שיקריאו לי אותם באודיובול בהחלט אהיה מסופקת מעצמי.
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה? קריאה ללא ספק מעייפת אותי יותר, כי איך שלא אחזיק ספר/קינדל בשכיבה, לא יהיה לי נוח. ז"א שאצטרך לשבת כדי לקרוא ואני לא אוהבת לשבת,וכדי לצפות בטלוויזיה אני יכולה לשכב.
האם הקורונה גרמה לכם להעדיף להשאר בבית (עם התה והלימון ואותם ההרגלים) או שאתם מעדיפי לצאת החוצה? ואיך זה היה לפני הקורונה? היא לא גרמה לי להעדיף להישאר בבית, במילא אני מעדיפה להישאר בבית. לבדר אנשים אחרים יכול להיות מתיש לפעמים ואני מעדיפה לבדר את עצמי.
אז נכון שהיו פעמים שהרגשתי שכפו עליי להישאר בבית כשרציתי לצאת (בעיקר כשהתבטלו לי דברים שקבעתי מראש), או שמסעדות אצלנו סגורות כרגע גם לאכילה במרפסות שלהן, שזה קצת מבאס אותי. אבל בגדול לא סבלתי כל כך כמו הרבה אנשים אחרים שהסגר הוציא אותם מדעתם. אם זה לא ילוו במיליוני אנשים מתים ובתי חולים קורסים, אני לגמרי אוכל להישאר עוד שנה בבית בסגר עצמי ולהיות ממש בסדר עם זה.
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? אממ אני יודעת שאתם מוזרים בטח מפריעים לכם כל מיני דברים שלי בטח לא. אני בעד שנעשה איזה הצבעה על דברים שמעצבנים אותנו בסדרות, וכל אחד יכול לתרום דברים שמציקים לו לרשימה, ואז אני אוכל להגיד לכם שבערך חצי מזה לא מפריע לי:-D
טוב שניה, אני אנסה לחשוב על משהו עכשיו, רק קמתי משינה אז המחשבה לא כל כך צלולה, אבל אני כן זוכרת שלפחות לליאורה ממש מציק שמראים בסדרות שמישהו מקבל הודעה לטלפון ומראים אותם פותחים את הטלפון לקרוא את ההודעה ואין היסטורית הודעות, כאילו זו ההודעה הראשונה שהם אי פעם קיבלו מאותו בן אדם (אפילו אם מדובר נגיד באחים/חברים הכי טובים/זוג נשוי וכו') לי זה לא מפריע.
יש דווקא משהו שאני שונאת אבל לא נראה לי שזה נחשב- אני ממש מתעבת לבוש או שיער תקופתי. כמובן שבסדרות תקופתיות זה יהיה הגיוני, אבל לפעמים השיער או הלבוש לא לגמרי מגוחך וקרינג'י ולפעמים הוא ממש כן וזה האנטי הכי גדול שלי כלפי סדרות תקופתיות. (אמרתי שזה לא נחשב, סתמו).
אה אה!! בסוף הסיכום כשעברתי על הכל כדי לראות שאין לי כל מיני שגיאות כתיב מביכות (שבטח יש לי כי אין לי באמת כוח לקרוא את החפירות של עצמי) נזכרתי בעוד משהו שמבחיל אותי וזה נשים עם שיערות בבית השחי8-{ כאילו, סבבה שאתן פמניסטיות ולא מגלחות (שזה לכשעצמו מגעיל אותי אבל אני יכולה להחליק על זה) אבל אני שונאת שכאילו מנסים לדחוף לנו את זה בכוח ואז אם יש שם מישהי לא מגולחת אז היא בכוונה תשכב עם גופיה וידיים מעל הראש בסבבה שלה במשך חצי מהפרק או שבאופן מאוד בולט ולא טבעי תרים את הידיים בכל סצינה שניה וממש יתרכזו בערימת השיערות האלה שם. לא עושים את זה לגברים, למה לנשים כן?8-{
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? נראה לי שכבר סיפרתי לכם בעבר על השלושה סיפורים הכי מטומטמים שהאמנתי להם בתור ילדה -
1. שבליל ירח מלא יש מכשפות (זה עבר לי די מהר)
2. שהברקוד של מוצר יצפצף אם אגנוב משהו בסופר מבלי לשלם (זה עבר לי אחרי שגנתי חבילת מסטיקים פעם אחת ולא ציפצפתי אבל כמעט קיבלתי התקף לב כשעברתי בדלת)
3. שסאדאם חוסיין מסתתר מתחת לאדמה ויתפוס ילדים שמשחקים בתעלות למי ניקוז גשמים במושב (לא יודעת שהפחד הזה, שהיה הכי גדול, עבר לי בשלמותו כי עד היום אני מפחדת מהתעלות האלה|קר|)
משחק קלפים אהוב? רמי
פיצה עבה או דקה? גם וגם אבל נגיד לא עבה שיקאגו סטייל8-{
במבה או ביסלי? לא זה ולא זה. תביאי לי קרמוגית.
מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר? עיניים שמשנות צבע.
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? גרמת לי לחשוב הרבה יותר ממה שתיכננתי בשעה הזאת אז אני אלך על באק וג'ניפר לאב יואיט למרות שזה לא שאני מתה עליהם, אבל גם לא שונאת אותם והם צמד האחים היחידי שעלה לי לראש עכשיו.
משהו טוב שקרה ב2020? קרו הרבה דברים טובים, גם דברים שטחיים יותר כמו פוטבול/מוזיקה/טלוויזיה/סרטים שאהבתי השנה (שיט, זה כבר לא נחשב "השנה") ובאמת שבתאכלס דרו ברימור עשתה לי את השנה אז היא באמת הדבר הכי טוב שהיה השנה|לב|
בגזרת הפורום, מרתון ה-100 ללא ספק היה ההיילייט של השנה|לב|
אבל בכללי ברגע של רצינות- זו הייתה שנה מאתגרת שגרמה לי לקחת הרבה דברים בפרופורציה ולהתמקד במה שחשוב. העפתי המון אנשים רעילים מחיי, ואפילו לא בקטע רע. הודיתי להם על התפקיד שלקחו בחיים שלי והמשכתי הלאה. בלי טינה ובלי קמטים. במקום להתמקד במה שהשנה הזו לקחה ממני, השתדלתי לראשונה בחיי להסתכל על חצי הכוס המלאה ולראות מה השנה הזאת נתנה לי (טבעת יהלום:-P: בלי חתונה!) ולנסות לחיות אורך חיים בריא יותר גם מבחינה פיזית ובעיקר מנטלית.

תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הקבוצה:
שיר החודש שלי. יש לי צמרמורות של אושר כל פעם שאני מאזינה לה.
נתתי לדרו הרבה מקום של כבוד בסיכום שלי ובשנה שלי אבל הצחיק אותי שבמהלך איזה שיחה עם חברה היא שאלה אותי את מי אני אוהבת יותר - ליאן ריימס או דרו ברימור וחשבתי על זה המון, עם שלל פרמטרים שונים, והגעתי למסקנה שאין מסקנה. אני לא מסוגלת לבחור. אז ביקשתי מחבריי ברשתות החברתיות לבחור בשבילי. וגם חבריי באינסטגרם, וגם חבריי בפייסבוק בחרו בליאן ריימס (אני יודעת שאתם הייתם בוחרים בדרו) באינסטגרם היה הפרש קטן יותר (56% לליאן מול 44% של דרו) מאשר בפייסבוק (67% ליאן מול 33% דרו)
בקיצור כל החפירה הזאת הייתה כדי להגיד לכם שגם ליאן חשובה לי (עובדה שאנשים שמכירים אותי, מכירים בזה:-P:) וגם היא הביאה לי הרבה אושר השנה הזאת|לב|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
שם:|קדימה|עדי חזיר וואנקרו
גיל ב 2149:|קדימה|157 (האם בדקתי עכשיו במחשבון? כן|מובך|)
מרחק מהים:|קדימה|10 דקות נסיעה בערך.

סדרת החודש:|קדימה|שיימלס אהובתי חזרה|מאוהב|. וגם:
--שבריריות שהיא טראש מהנה במיוחד עם ריקודים ממש יפים,
--חומריו האפלים עם פרק אחרון נהדר,
--וה100 בפעם האחרונה באמת כי סיימתי את עונה 4 שוב ולא בא לי להמשיך הלאה והבטחתי לא להתחיל שוב כי אז אני אצטרך התערבות.
סרט החודש:|קדימה|ראיתי קדימה של פיקסאר שהיה חמוד מאד, ונשמה של פיקסאר שהיה ממש יפה. וזהו נראה לי?
ספר החודש:|קדימה||X|
שיר החודש:|קדימה|הוד מלכותה טיילור נתנה לנו אלבום שלם נוסף בהפתעה|מאוהב| אז אני אבחר שניים מתוכו:
willow כי הוא יפהפה וקסום,
ו - no body no crime כי הוא מעולה וגם כי הוא קצת הצחיק אותי כי ציפיתי לאיזה מטאפורה אבל לא, זה ליטרלי שיר על רצח:-D היא הכניסה סרט מתח שלם לשיר אחד|כתר| [וגם הוא הפך למם אז שתהיו בעניינים:-P:] אבל באמת ממליצה על הכל!
ועוד שיר לשם הגיוון - The National - Mr. November
דמות החודש:|קדימה|עדיין בלאמי וקלארק מה לעשות|מאוהב| וגם שיין משבריריות כי הוא מותק וגם מיקי כי תמיד מיקי|מאוהב|
שחקנ/ית החודש:|קדימה|אלייזה ובוב. אבל לפני שניק יתבכיין לי על זה שבחרתי אותו שחקן ודמות אני אגיד שזה מסיבות שונות כי כל החודש צפיתי בקמאוס שלהם והם כ"כ מתוקים|מאוהב|
ציטוט החודש:|קדימה|וואי בערך כל האלבום של טיילור היא כותבת נפלאה קשה לי לבחור.
למה מצפים בחודש ינואר?|קדימה|וואי הרבה איזה חודש טוב - זואי!!! וונדהויז'ן!!! סטייג'ד!!!!

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה?|קדימה|חחח חפרנו על זה הרבה החודש אז הבאתי את זה לדיון כללי. כפי שאמרתי - לטעמי הכי כיף זה כל יום פרק-שניים. כי בינג' מטורף זה מהר מידי ומעייף, ופעם בשבוע זה עינוי. אבל גם תלוי בסדרה. נגיד סול אין לי בעיה פעם בשבוע כי זאת סדרה כבדה. וקומדיות אפשר גם יותר ביום כי זה קצר וקליל יותר. אבל גם לא יותר מידי פרקים ברצף.
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי?|קדימה|לי אישית זה גורם סחרחורת קצת וקצת תחושת בלעע כאילו אכלתי יותר מידי.
האם לבצע קריאה רציפה (מרתון) בספר מעוררת סיפוק עצמי?|קדימה|מממ לאדעת. אולי? כי כאילו "וואי אני כזאת משכילה קראתי הרבה"?:-D
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה?|קדימה|הייתי מצפה שקריאה אבל דווקא צפיה אני חושבת יותר מעייפת8-* לא יודעת לגבי סיפוק אבל צפייה רציפה עושה לי רע וקריאה לא.
האם הקורונה גרמה לכם להעדיף להשאר בבית (עם התה והלימון ואותם ההרגלים) או שאתם מעדיפי לצאת החוצה? ואיך זה היה לפני הקורונה?|קדימה|די אותו דבר כי גם ככה לא יצאתי הרבה. בסגר הראשון כן רציתי לצאת כבר. בסגרים הבאים כבר פשוט יצאתי:-D בעיקר מתגעגעת למסעדות וסרטים.
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא?|קדימה|שחקנים יפים מידי. אף פעם לא הבנתי את התלונה הזאת, ברור שאני מעדיפה שחקנים יפים בטלוויזיה שלי. אם אני ארצה לראות אנשים רגילים אני אצא לרחוב תודה ושלום.
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים?|קדימה|חשבתי שפקק בכביש פירושו פקק של קולה שעומד על הכביש ומעכב את התנועה|פנים||פנים|
משחק קלפים אהוב?|קדימה|אני ואחותי לאחרונה התמכרנו ממש לרמי:-D
פיצה עבה או דקה?|קדימה|דקה!!!!!!!!!!!!!!! כל תשובה אחרת תהיה טעותB-|
במבה או ביסלי?|קדימה|מממ נראה לי במבה קצת יותר אבל הכי כיף זה שניהם ביחד (הכי כיף זה לעשות פטיש)
מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר?|קדימה|שיער. גם זה מגניב יותר שיער בצבעים וגם מה אני צריכה שהעיניים יסגירו מה אני מרגישה כל הזמן?
צמד אחים אהוב בטלוויזיה?|קדימה|מצטערת דיוויד ואלקסיס, מצטערת איאן וליפ, אבל התשובה היא בלאמי ואוקטביה|מאוהב|
משהו טוב שקרה ב2020?|קדימה|טיילור כ"כ השתעממה בבידוד שהיא העניקה לנו לא אחד אלא שני אלבומים!!!!|מאוהב| וגם זה זה שהעלו את המילטון לדיסני פלוס במקום שרק יצא לקולנוע באוקטובר הבא. וגם זה שנכנסתי לה100. וקצת דברים שנוצרו בעקבות הקורונה - פרקי הקורונה של פארקס ומיתיק קווסט, וסטייג'ד!!

תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הקבוצה:|קדימה|

|מצלמה|זאת אני|מובך|:
1609543195618.png

|אקשן| הקליפ של טיילור ל willow כי הוא יפה|מאוהב|

אתם לא מבינים כמה רבתי עם תפוז כדי לשלוח את זה|חבול| כבר עניתי כל הכל ואז הוא שיגע אותי אז הלכתי לראות סרט כי אחותי חיכתה לי וחזרתי עכשיו להמשיך לריב איתו.

didalf

Well-known member
גיל ב 2149: 158 עשיתי חשבון במחשבון של הטלפון :-P:
כל הכבוד, עדי נחש של פעם הייתה מדלגת, אני גאה.
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? שיש אלוהים.
:-D:-D ,תשובה טובה.

משחק קלפים אהוב? רמי נחשב?
בטח|מאוהב|

פיצה עבה או דקה? עבה, שונאת שהבצק דק מידי.
טעות, נפסלת|פטיש|

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? פרק אחר פרק, לא התחברתי לרעיון הבינג'.
כן אבל כמה פרקים ביום?

משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? אם מדובר בסדרת פעולה או מתח, פחות משנה לי האמינות של המכות. גם אקשן בכאילו זה בסדר.
כן גם לי|כן|

איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים?שהכדורגלן אלון מזרחי ואלון בן-דוד (הכתב לענייני צבא, אז בערוץ 1 של פעם) הם אחים כי יש להם את אותו שם פרטי.
:-D:-D

didalf

Well-known member
סדרת החודש: התלבטות קשה, כי הטובה ביותר אוביקטיבית שראיתי החודש זו חזרות, אבל הסדרה שהכי נהנייתי מהצפיה בה היתה ברידג'רטון. נהנייתי מאוד גם מהדיילת ומהמנדלוריאן.
זה בסדר לא באמת צריך לבחור אחת:-D

דמות החודש: שוב זה ממש קשה, בחזרות יש דמויות נפלאות אבל אני חייבת לבחור בסיימון מברידג'רטון כי הוא כזה |מזיע|
כן? לאדעת לא כזה התלהבתי.

איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? שברזיל זה בישראל (אל תשאלו למה). היה לי גם רעיון קונספירטיבי שמבוגרים יודעים לקרוא את המחשבות של ילדים והם לא מספרים לנו את זה, ורק כשמגיעים לגיל מסוים אז מגלים לך את הסוד.

משחק קלפים אהוב? פוקר (טקסס הולדם), אבל כל כך הרבה זמן לא שיחקתי שכבר בקושי זוכרת מה מנצח מה.
את יודעת לשחק פוקר? מגניב.

פיצה עבה או דקה? עבה. מי מוותר על החלק של הפחמימה? לא הבנתי אף פעם את הקטע.
אוי נפסלת גם|פטיש|

במבה או ביסלי? ביחד!
תשובה נכונה!

זה כל כך חמוד.
יוו קואלה|מאוהב|

LeAnnDylan

Well-known member
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? לוציפר ואמנדיל
טוב אני רוצה לשנות את התשובה שלי לזה. ותפוז בטח לא יתן לי אז לרקורד אני מציינת שזו התשובה שלי (אלא אם כן אגנוב למישהו אחר תשובה מעניינת יותר)
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים?שהכדורגלן אלון מזרחי ואלון בן-דוד (הכתב לענייני צבא, אז בערוץ 1 של פעם) הם אחים כי יש להם את אותו שם פרטי.
:-D
זה הזכיר לי שצפינו אתמול בטקס השנה החדשה המסורתי מניו יורק והם הקריאו את הציוץ הזה:-D (+התגובה שלה למטה:-D:-D)
משהו טוב שקרה ב2020?בגלל המסכות, פחות מצליחים להריח ואם זה משהו דוחה כמו עישון, המסכות מנטרלות את אי הנעימות הזאת.
כן! וגם כשנוסעים עם נהגים אסייתים באובר, אני לא מנסה להישמע גזענית בכוח, אבל הם מסריחים והריח שלהם נדבק לריפוד של הרכב8-{ מסכות עושות את הנסיעה להרבה פחות מזוויעה, פלוס, זה בהחלט נהוג לפתוח עכשיו חלון בנסיעה:-P:
גיל ב 2149: |אליהו| * |אליהו|
אני מרגישה שזו נוסחה מתמטית שכנראה נרדמתי בשיעור שהסבירו אותה.
שיר החודש: Lean on Me - Bill Withers
|מאוהב|
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? שברזיל זה בישראל (אל תשאלו למה)
הו אבל אני חייבת לשאול. וטפ?! :-D
פיצה עבה או דקה? עבה. מי מוותר על החלק של הפחמימה? לא הבנתי אף פעם את הקטע.
אני מוותרת על הבצק בסוף. חתיכת בצק מיותר בלי תוספות. למה?!? השותפה שלי תמיד מתעצבנת עליי ואומרת שזה החלק הכי שווה, אז אני תמיד אוכלת כמו ילד את האמצע של הפיצה וזורקת לה את השאריות של הסוף:-D
זה כל כך חמוד.
ראיתי את זה בתוכנית של דרו, זה באמת חמוד ממש!|מאוהב|🐨
למרות שסביר להניח שאם הייתי רואה איזשהי חיה בעץ שלי הייתי מקבלת התקף לב. אז זה חמוד רק בטלוויזיה רחוק מהעץ שלי:-P:
*אני מקווה שזה נכון כי אפילו עם מחשבון הסתבכתי מידי עם החישוב הזה.
למה הסתבכת? אני פשוט עשיתי את השנה שעדי נתנה פחות השנת לידה שלי. אם אתה מתעקש על ה-45 שנות קריו, אז תעשה מה שיצא לך פחות 45. לא?8-*
שיר החודש: Juice Newton - Angel Of The Morning
תמיד יזכיר לי את המלאכיות של צ'ארלי|מאוהב|

התחושה של הסיפוק יכולה להגיע עם תחושה של קצת גועל עצמי. ואפילו בחילה לפעמים.
לגמרי. בעיקר עם דוגמת הגלידה שהבאת. כי בן&ג'רי זה לעניים.
אבל בנתיים היא חמודלה.
מה אתה, בן 200?!
נ.ב. אתם מאמינים שהצלחתי לענות על השאלון החודשי רק שעות ספורות לאחר שהוא ניתן. אני חושב שמגיע לי מחיאות כפיים לא רק מריאן גוסלינג אלא גם מריאן ריינולדס.
אני אשאיר לעדי חזיר למצוא גיפים של כל הריאנים שאני לא מבדילה בניהם.
אבל בכל זאת מגיעות לך מחיאות כפיים אז הנה

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי? קודם אני חייב להתלונן על השימוש כאן במושג "סיפוק עצמי"... :-D
זה לא שאלה שלי|מלאך| תאשים את @nerdkey treky

דווקא הקורונה גרמה לי יותר להעריך את החוץ. פתאום גיליתי שזה משהו שיכול להיות לי חסר.
כנל|כן|

משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? אממממ... יש אנשים שמפריע להם קפיצות זמן או פלאשבקים ואני ממש בסדר איתם. אני בטוח שיש עוד דברים.
קפיצות זמן זה מעצבן. אבל פלשאבקים גם לי לא מפריע לרוב.

פיצה עבה או דקה? איכס פיצה
לא שאני מופתעת בשלב זה אבל יש לך את החוצפה אחרי זה להאשים אחרים שהם רובוט????????????

אבל לא הצלחתי לחשוב על עוד צמד אחים
תחשוב יותר טובB-| והתכוונתי דמויות.

משהו טוב שקרה ב2020?
נולדה היצורה הכי חמודה אי פעם בעולם - האחיינית החמודה שלי. כל פעם שאנחנו מתלוננים במשפחה על 2020 אז אחותי מזכירה לנו את זה.
מזל טוב|חיבוק|

ראיון של כריס פראט עם טום הולנד אתמול בלילה - טום כבר ב2021, כריס עדיין ב2020. וטום לוחש כי הוא בבית של ההורים שלו והם ישנים.
אוקי היו לי כוונות טובות אבל זה 11 דקות|בוקס| תכוון אותי לקטע הכי שווה לדעתך.

כיצד How It Should Have Ended יוצרים תוכן חדש כשאין סרטים חדשים - מסתכלים לעבר ונותנים נקודת מבט עדכנית
רגע זה חדש? לא היה עד עכשיו?8-* חחח אוקי זה בהחלט חדש, ודי טוב. נטשה|מאוהב|

ותמונה - זאת לא החתונה החד מינית הראשונה בקומיקס של מארוול, אבל אולי הראשונה שהיא חתונה יהודית בין קוסם וחייזר
אוו זה חמוד|לב| מתי כבר בסרטים אוףףףףף

נ.ב. אתם מאמינים שהצלחתי לענות על השאלון החודשי רק שעות ספורות לאחר שהוא ניתן. אני חושב שמגיע לי מחיאות כפיים לא רק מריאן גוסלינג אלא גם מריאן ריינולדס.
אוקי מה קורה כאן מי אתה ומה עשית לניק?:-0 ומצטערת ריאן ריינדולס לא מוחא כפיים.

didalf

Well-known member
ולגבי האחים אתה כנראה פירשת את זה רק אחים גברים ואני החשבתי גם אח ואחות.
את צדקת.
זה לא באמת עד כדי כך קשה. עשיתי ציומי המסך של שני הדפים האחרונים של הפורום ולפי זה ספרתי.
כן אתה עדיין מטורף.

ואם אני אומר לך שאו שאת צריכה לחכות עכשיו עוד שנה עד שתשבי במסעדה או שתצטרכי לחכות עוד שנה עד האלמנה השחורה?
בסדר ניצחת נטשה!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני לא חושב שיש לי ממש קול שונה בראש לכל אחת מכם. אבל כן יש תחושה כלשהי.
|כן| אני ממש מזהה אנשים פה לפי הכתיבה שלהם זה יחודי כמעט כמו קול.

didalf

Well-known member
שם: דילן. למרות שאם תשאלי את הבריסטות בסטארבקס יש להם כל מיני עיוותים מאוד יצירתיים לשם. אבל כמעט תמיד זה פשוט דילן עילג. אבל היו כמה פעמים שאמרתי דילן והם שמעו דברים אחרים, שתי דוגמאות שעולות לי עכשיו לראש זה קייטלין (שנגיד או עוד איכשהו אם אומרים מהר ויש רעש נניח שזה איכשהו אותם טעמים) והכי לא קשור - יולנדה. באמאשלי נראה לי הבריסטה הזאת הייתה שיכורה:-D
הנה, שלא תגידו שמשעמם לכם בשאלה הכי בנאלית בשאלון:-P:
חחחח מה לעזאזל הם מסתבכים עם דילן זה שם מאד רגיל:-D מילא היית משתמשת בשם הישראלי שלך. ותודה על ההשקעה בשאלה הכי בנאלית בשאלון.

מרחק מהים: שיואו את תגרמי לי לעבוד בשביל הסיכום הזה, הא? סעמק טוב, קמתי להביא את הטלפון. סירי טוענת שאני נמצאת 12 מייל מהים, שהנה כדי שחס וחלילה לא תצטרכי לעבוד, היא גם מספרת שזה 19.312 ק"מ.
את התעקשת לעבוד קשה, יכלת לכתוב 20 דקות נסיעה או וואטבר שזה יוצא:-D

שיר החודש: הביצוע מהזמר במסיכה - LeAnn Rimes - When The Party's Over
נראה לי ראיתי את זה בגללך בפייסבוק, באמת ממש יפה.

אז ה- resolution שלך ל-2021 זה לא להתמרמר שבוחרים אותה דמות של שחקן החודש:-P:
|כן|B-|

אבל אני כן זוכרת שלפחות לליאורה ממש מציק שמראים בסדרות שמישהו מקבל הודעה לטלפון ומראים אותם פותחים את הטלפון לקרוא את ההודעה ואין היסטורית הודעות, כאילו זו ההודעה הראשונה שהם אי פעם קיבלו מאותו בן אדם (אפילו אם מדובר נגיד באחים/חברים הכי טובים/זוג נשוי וכו') לי זה לא מפריע.
וואי ליאורה צודקת זה מעצבן גם אותי!

נזכרתי בעוד משהו שמבחיל אותי וזה נשים עם שיערות בבית השחי8-{ כאילו, סבבה שאתן פמניסטיות ולא מגלחות (שזה לכשעצמו מגעיל אותי אבל אני יכולה להחליק על זה) אבל אני שונאת שכאילו מנסים לדחוף לנו את זה בכוח ואז אם יש שם מישהי לא מגולחת אז היא בכוונה תשכב עם גופיה וידיים מעל הראש בסבבה שלה במשך חצי מהפרק או שבאופן מאוד בולט ולא טבעי תרים את הידיים בכל סצינה שניה וממש יתרכזו בערימת השיערות האלה שם. לא עושים את זה לגברים, למה לנשים כן?8-{
אוקי אני נאלצת להסכים איתך. אבל לא זוכרת שנתקלתי בזה8-*

איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? נראה לי שכבר סיפרתי לכם בעבר על השלושה סיפורים הכי מטומטמים שהאמנתי להם בתור ילדה -
1. שבליל ירח מלא יש מכשפות (זה עבר לי די מהר)
2. שהברקוד של מוצר יצפצף אם אגנוב משהו בסופר מבלי לשלם (זה עבר לי אחרי שגנתי חבילת מסטיקים פעם אחת ולא ציפצפתי אבל כמעט קיבלתי התקף לב כשעברתי בדלת)
3. שסאדאם חוסיין מסתתר מתחת לאדמה ויתפוס ילדים שמשחקים בתעלות למי ניקוז גשמים במושב (לא יודעת שהפחד הזה, שהיה הכי גדול, עבר לי בשלמותו כי עד היום אני מפחדת מהתעלות האלה|קר|)
הרגת אותי:-D:-D ואני לא זוכרת דווקא. אולי השלישי קצת מוכר. זה לא הסרט הזה עם הליצן?

בגזרת הפורום, מרתון ה-100 ללא ספק היה ההיילייט של השנה|לב|
|לב||לב||לב|

אבל בכללי ברגע של רצינות- זו הייתה שנה מאתגרת שגרמה לי לקחת הרבה דברים בפרופורציה ולהתמקד במה שחשוב. העפתי המון אנשים רעילים מחיי, ואפילו לא בקטע רע. הודיתי להם על התפקיד שלקחו בחיים שלי והמשכתי הלאה. בלי טינה ובלי קמטים. במקום להתמקד במה שהשנה הזו לקחה ממני, השתדלתי לראשונה בחיי להסתכל על חצי הכוס המלאה ולראות מה השנה הזאת נתנה לי (טבעת יהלום:-P: בלי חתונה!) ולנסות לחיות אורך חיים בריא יותר גם מבחינה פיזית ובעיקר מנטלית.
|חיבוק|
(ודווקא לגמרי התכוונתי בקטע "שטחי" של סדרות ומוזיקה וזה, אבל אני שמחה בשבילך שהיו גם דברים משמעותיים יותר)

נתתי לדרו הרבה מקום של כבוד בסיכום שלי ובשנה שלי אבל הצחיק אותי שבמהלך איזה שיחה עם חברה היא שאלה אותי את מי אני אוהבת יותר - ליאן ריימס או דרו ברימור וחשבתי על זה המון, עם שלל פרמטרים שונים, והגעתי למסקנה שאין מסקנה. אני לא מסוגלת לבחור. אז ביקשתי מחבריי ברשתות החברתיות לבחור בשבילי. וגם חבריי באינסטגרם, וגם חבריי בפייסבוק בחרו בליאן ריימס (אני יודעת שאתם הייתם בוחרים בדרו) באינסטגרם היה הפרש קטן יותר (56% לליאן מול 44% של דרו) מאשר בפייסבוק (67% ליאן מול 33% דרו)
מצחיק אותי שעשית סקר:-D אני חושבת שהייתי מתלבטת הרבה ובוחרת בדרו, אבל לא בקלות ראש.

LeAnnDylan

Well-known member
בכלל??????? בכלום? אפילו על דג כשאתה אוכל אותו שלם עם הראש שלו אתה לא שם לימון??
זו דוגמה לא טובה. אני באופן אישי גם שונאת לימון. ותמיד שנאתי שהייתי מבקשת שלא ישימו לי לימון בסלט והיו מסתכלים עליי בשוק טוטאלי ואומרים לי "מההה את לא אוהבת לימון?!??!?! אבל לימון מוסיף המון!!"
- כן, המון גועל|שפם|

[למרות שדרו אמרה שצריך כל בוקר לסחוט לימון שלם לכוס מים חמים ולשתות את זה כי זה מאוד בריא. אז כמובן שעשיתי את זה והשותפה שלי התחרפנה ונעלבה ממש "כשאני אומרת לך לשתות את זה את לא מוכנה אפילו לשמוע אותי, אבל אם דרו אומרת אז את עושה?!?!" זו הייתה שאלה רטורית נכון? כי היא קצת נעלבה שלא עניתי לה על זה 🤷‍♀️]

אבל נגיד לאנשים שלא אוהבים לימון נהוג לשאול אם לא אוהבים לימונדה, שזה משהו יותר הגיוני מלימון על דג8-{
טוב עזבי, אי אפשר לדבר עם היצור הזה בהיגיון [תגובה על ניק שונא פיצה]
אז מי שרוצה שאני אציין את יום ההולדת שלו או של סלב כלשהו שיאמר לי
אני מקווה שאתה זוכר שאני חוגגת יומולדת ב-22 לפברואר|חיוךרחב|
טיסה במה?
כי בשביל להמריא צריך מהירות של בערך 100 קמ"ש (לפחות לפי בדיקה מאוד מהירה). לפי חישוב (שאני לא מאמין שאני עושה) זה אומר שהים הוא במרחק של 5 קילומטר. אם אתה עושה את זה ברבע שעה זה אומר שאתה הולך בקצב של 20 קמ"ש. שזה ריצה.
... אני כבר שכחתי למה עשיתי את כל החישובים האלו.
עשית לי כאב ראש אבל בהחלט מגיע לך עוד איזה ילד בר מצווה מוחא כפיים על ההשקעה. (ע. חזיר, לטיפולך)
--וה100 בפעם האחרונה באמת כי סיימתי את עונה 4 שוב ולא בא לי להמשיך הלאה והבטחתי לא להתחיל שוב כי אז אני אצטרך התערבות.
את יכולה לדלג על 5, אבל למה למנוע מעצמך את האושר של עונה 6?:-0
שם:|קדימה|עדי חזיר וואנקרו

משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא?|קדימה|שחקנים יפים מידי. אף פעם לא הבנתי את התלונה הזאת, ברור שאני מעדיפה שחקנים יפים בטלוויזיה שלי. אם אני ארצה לראות אנשים רגילים אני אצא לרחוב תודה ושלום.

איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים?|קדימה|חשבתי שפקק בכביש פירושו פקק של קולה שעומד על הכביש ומעכב את התנועה|פנים||פנים|

didalf

Well-known member
זה הזכיר לי שצפינו אתמול בטקס השנה החדשה המסורתי מניו יורק והם הקריאו את הציוץ הזה:-D (+התגובה שלה למטה:-D:-D)
זו דוגמה לא טובה. אני באופן אישי גם שונאת לימון. ותמיד שנאתי שהייתי מבקשת שלא ישימו לי לימון בסלט והיו מסתכלים עליי בשוק טוטאלי ואומרים לי "מההה את לא אוהבת לימון?!??!?! אבל לימון מוסיף המון!!"
מה את ניק??? מי לא אוהב לימון בסלט?:-0

[למרות שדרו אמרה שצריך כל בוקר לסחוט לימון שלם לכוס מים חמים ולשתות את זה כי זה מאוד בריא. אז כמובן שעשיתי את זה והשותפה שלי התחרפנה ונעלבה ממש "כשאני אומרת לך לשתות את זה את לא מוכנה אפילו לשמוע אותי, אבל אם דרו אומרת אז את עושה?!?!" זו הייתה שאלה רטורית נכון? כי היא קצת נעלבה שלא עניתי לה על זה 🤷‍♀️]

עשית לי כאב ראש אבל בהחלט מגיע לך עוד איזה ילד בר מצווה מוחא כפיים על ההשקעה. (ע. חזיר, לטיפולך)
לא זאת דווקא התנהגות ניקית שאני לא מעודדת.

את יכולה לדלג על 5, אבל למה למנוע מעצמך את האושר של עונה 6?:-0
כי היא כבר לא בנטפליקס ובלאמי עם זקן.

חחחח ידעתי שאם מישהו יסכים איתי על זה זאת את:-D ואני מעריכה את התגובות בגיפים.

LeAnnDylan

Well-known member
חחחח מה לעזאזל הם מסתבכים עם דילן זה שם מאד רגיל:-D
יש 2 דרכים לכתוב דילן
Dylan = הדרך הנכונה
Dillon = הדרך הפחות נכונה אבל עדין מקובלת.
ויש עובדים בסטארבקס:
Starbucks.JPG
|כן| אני ממש מזהה אנשים פה לפי הכתיבה שלהם זה יחודי כמעט כמו קול.
לא כולם אבל חלק בהחלט מזהה לפי המרמור או הזלת הריר:-D
את התעקשת לעבוד קשה, יכלת לכתוב 20 דקות נסיעה או וואטבר שזה יוצא:-D
לא יודעת כמה זמן זה יוצא. מי הולך לים בכלל|שפם|
האמת שלא מזמן השותפה שלי שיכנעה אותי לבוא איתה לים בטענה שהיא תשחק איתי פוטבול אז הסכמתי וחזרתי הביתה עם נעלים ספוגות בחול ומים והייתי חולה אחרי זה. בעע.
ומצטערת ריאן ריינדולס לא מוחא כפיים.
:-D
אוקי אני נאלצת להסכים איתך. אבל לא זוכרת שנתקלתי בזה8-*
[לגבי בית שחי שעיר לנשים]
שתי דוגמאות שקופצות לי לראש עכשיו זה בסדרת ההמשך לישנן בנות וב-The Wilds של אמזון.

וגם בגלל שהתוכנית של דרו ברימור בפגרה עכשיו הם מעלים כל מיני קטעי סטנדאפ של קומיקאים שונים (רובם מתחילים ולא מוכרים) לערוץ היוטיוב של התוכנית, והייתה שם איזו אחת מבחילה שהחליטה שלשים את הבית שחי הסופר שעיר שלה מול המצלמה כל שניה זה לגמרי לגיטימי. שרדתי חצי דקה ממנה והייתי צריכה לכבות אותה. שום רמה של סטאנדאפ לא שווה את ההתעללות הנפשית הזאת. אז נכון שזה לא בדיוק טלוויזיה, אבל זה פשוט הזכיר לי שאני שונאת שעושים את זה בטלוויזיה.
הרגת אותי:-D:-D ואני לא זוכרת דווקא. אולי השלישי קצת מוכר. זה לא הסרט הזה עם הליצן?
לא ראיתי את הסרט עם הליצן, אבל כשגדלנו בשנות ה-90 (בתקופה של מלחמת המפרץ) כל הזמן היינו שומעים ברדיו על סדאם חוסיין וכששאלנו את ההורים מי או מה זה, הם אמרו לנו שהוא איזה מפלצת אימתנית שנמצאת מתחת לאדמה ותופסת ילדים שמשחקים איפה שאסור להם. אז אופן עקרוני זה היה יכול להיות בכל מקום (נגיד שטח פרטי מגודר ונטוש אם עף לנו הכדור לשם) אבל בעיקר היינו משחקים סטנגה על הכביש בזמן שמחכים לאוטובוס של הבצפר, אז לפעמים הכדור היה מתגלגל לצד של הכביש איפה שתעלות ניקוז של המי גשמים (שבתאכלס הן לא עמוקות ממש, אבל בחורף יש מלא עשבים שם ואם יורדים למטה אפשר להחליק ואו לקבל מכה ממש חזקה או להישרט מכל מיני ענפים/אבנים שיש שם, או במקרה הגרוע שקרה למישהו אצלנו- לשבור איזה איבר אם מחליקים לא טוב). ההורים שלנו לא רצו שנרד לשם אז סיפרו לנו כל מיני מעשיות על מה יקרה לנו אם|חבול|
ודווקא לגמרי התכוונתי בקטע "שטחי" של סדרות ומוזיקה וזה
טוב אז שיטחי:
שליאן זכתה בזמר במסכה.
שדרו קיבלה תוכנית משלה.
שהסיהוקס זכו בדביז'ן.
שהתחילו למכור קינדר בואנו בסופר.
שמצאתי מייקאפ מושלם שאני סוף סוף שמחה איתו ולא עולה אפילו חצי ממה שהייתה משלמת עד עכשיו על מייקאפ|מאוהב|

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
מה את ניק??? מי לא אוהב לימון בסלט?:-0
אני לא חובבת של דברים חמוצים באופן כללי. כאילו, לא שונאת ברמה של ניק שאני אמות אם זה יגע לי בצלחת. אבל פשוט מעדיפה דברים בלי לימון.
בסלט באופן כללי אני אוהבת רק מלח ושמן, אבל אני גם שמה דברים בסלט לפעמים שפחות זורמים עם לימון אז בעיקר בגלל זה. גם רטבים לסלט אני לרוב לא אוהבת. וחצי מהמקרר של אמריקאי מצוי זה רטבים לסלט. שאני מוצאת את זה ממש הזוי, במיוחד לאור העובדה שמבחינתם "סלט" זה חסה עם קרוטונים.
לא זאת דווקא התנהגות ניקית שאני לא מעודדת.
:-D:-D:-D
כי היא כבר לא בנטפליקס ובלאמי עם זקן.
עוד לא הביאו לכם אותה לנטפליקס?! חלאות|שפם|

didalf

Well-known member
יש 2 דרכים לכתוב דילן
Dylan = הדרך הנכונה
Dillon = הדרך הפחות נכונה אבל עדין מקובלת.
ויש עובדים בטארבאקס:
Starbucks.JPG
חחחחחח וואו איזה כושלים:-D

לא יודעת כמה זמן זה יוצא. מי הולך לים בכלל|שפם|
האמת שלא מזמן השותפה שלי שיכנעה אותי לבוא איתה לים בטענה שהיא תשחק איתי פוטבול אז הסכמתי וחזרתי הביתה עם נעלים ספוגות בחול ומים והייתי חולה אחרי זה. בעע.
כי מי הולך עם נעליים בחוף?
אני גם לא אוהבת להכנס לים אבל מאד אוהבת לטייל על החוף. פעם היינו לוקחים את הכלב כל שבת אבל עכשיו הוא זקן וקשה לו אז כמעט ולא.
איך את גרה בקליפורניה ולא הולכת לחוף?8-*

[לגבי בית שחי שעיר לנשים]
שתי דוגמאות שקופצות לי לראש עכשיו זה בסדרת ההמשך לישנן בנות וב-The Wilds של אמזון.
אה טוב לא ראיתי.

לא ראיתי את הסרט עם הליצן, אבל כשגדלנו בשנות ה-90 (בתקופה של מלחמת המפרץ) כל הזמן היינו שומעים ברדיו על סדאם חוסיין וכששאלנו את ההורים מי או מה זה, הם אמרו לנו שהוא איזה מפלצת אימתנית שנמצאת מתחת לאדמה ותופסת ילדים שמשחקים איפה שאסור להם. אז אופן עקרוני זה היה יכול להיות בכל מקום (נגיד שטח פרטי מגודר ונטוש אם עף לנו הכדור לשם) אבל בעיקר היינו שחקנים סטנגה על הכביש בזמן שמחכים לאוטובוס של הבצפר, אז לפעמים הכדור היה מתגלגל לצד של הכביש איפה שתעלות ניקוז של המי גשמים (שבתאכלס הן לא עמוקות ממש, אבל בחורף יש מלא עשבים שם ואם יורדים למטה אפשר להחליק ואו לקבל מכה ממש חזקה או להישרט מכל מיני ענפים/אבנים שיש שם, או במקרה הגרוע שקרה למישהו אצלנו- לשבור איזה איבר אם מחליקים לא טוב). ההורים שלנו לא רצו שנרד לשם אז סיפרו לנו כל מיני מעשיות על מה יקרה לנו אם|חבול|
חחחח וואי איזה הורים רעים מה זה:-D ככה לצלק את הילדים?:-D אבל הם בהחלט היו מושפעים מהספר הזה שעליו מבוסס הסרט עם עם הליצן, IT אני חושבת.

שהתחילו למכור קינדר בואנו בסופר.
לא מכרו קינדר בוואנו אצלך?:-0 מזה??

אני לא חובבת של דברים חמוצים באופן כללי. כאילו, לא שונאת ברמה של ניק שאני אמות אם זה יגע לי בצלחת. אבל פשוט מעדיפה דברים בלי לימון.
בסלט באופן כללי אני אוהבת רק מלח ושמן, אבל אני גם שמה דברים בסלט לפעמים שפחות זורמים עם לימון אז בעיקר בגלל זה. גם רטבים לסלט אני לרוב לא אוהבת. וחצי מהמקרר של אמריקאי מצוי זה רטבים לסלט. שאני מוצאת את זה ממש הזוי, במיוחד לאור העובדה שמבחינתם "סלט" זה חסה עם קרוטונים.
וואי אני שמה מלא לימון בסלט והוא ממש טעים|מאוהב| אבל אם יש רטבים אחרים כמו קיסר או אלף האיים אז באמת לא צריך לימון.
ורגע בטחינה את לא שמה לימון? (אם תגידי שאת לא אוהבת טחינה אני אכריז עלייך כניק2)

LeAnnDylan

Well-known member
כי מי הולך עם נעליים בחוף?
אני גם לא אוהבת להכנס לים אבל מאד אוהבת לטייל על החוף. פעם היינו לוקחים את הכלב כל שבת אבל עכשיו הוא זקן וקשה לו אז כמעט ולא.
איך את גרה בקליפורניה ולא הולכת לחוף?8-*
לגבי מי הולך עם נעליים- הלכנו לשחק פוטבול, לא בשביל להיכנס למים. למעשה היה יום די קריר ככה שכל מי שהיה בחוף זה כדי לעשות ספורט וכולם היו עם נעלים ולבושים.
ולא יודעת למה זה שאני גרה בקליפורניה רלוונטי לים. כשגרתי בארץ, הייתי קרובה יותר לים וגם אז לא נהניתי ממנו.
אבל הם בהחלט היו מושפעים מהספר הזה שעליו מבוסס הסרט עם עם הליצן, IT אני חושבת.
הסיכוי שההורים שלי מכירים את הספר הזה קטן יותר מהסיכוי שניק יאכל פסטה עם רוטב ויקנח בפיצה עם לימון.
לא מכרו קינדר בוואנו אצלך?:-0 מזה??
לא מכרו קינדר בכלל. ואז לפני איזה שנה התחילו להביא את הביצים (עם השני כדורים וופל, לא הישנות של פעם) ורק לאחרונה התחילו להביא קינדרו בואנו (הרגיל) שזה היה אושר גדול כי אמריקאים בכלל לא מכירים קינדר אז לא נראה לי שהיה לזה בכלל ביקוש.
אבל יש באיזה מרחק של שעה נסיעה ממני איזה סופר של פרסי שיש שם כל מיני אגפים לפי מדינות/עדות, אז יש אגף ישראלי ויש שם כל מיני במבה ואבקת מרק ופתי בר:-D ויש אגף ערבי שמשום מה הם לקחו בעלות על כל הלואקרים אז יש שם גם קינדרים. ופעם אחרונה שהייתי היה הפי היפו לבן|מאוהב|
אני עדין מחכה שיביאו קינדרו בואנו לבן:-(
וואי אני שמה מלא לימון בסלט והוא ממש טעים|מאוהב| אבל אם יש רטבים אחרים כמו קיסר או אלף האיים אז באמת לא צריך לימון.
ורגע בטחינה את לא שמה לימון?
אני תמיד מכינה סלטים בארוחות שישי וכולם אומרים שהסלטים שלי הכי טעימים. אז הנה הוכחה לזה שלא חייב לימון:-P:
קיסר ואלף האיים אני לא אוהבת. הרוטב היחיד שאני אוהבת זה ראנץ' וגם הוא רק של הצ'יז קייק פקטורי|מאוהב| למרות שהסלט קוב לרוב אני כן אוהבת והוא מגיע עם ראנץ', אבל אני אוכלת אותו רק ב-3 מקומות אז אני מניחה שהראנץ' שלהם גם בסדר:-P:

לגבי טחינה, זה לא הדבר המועדף עליי [למרות שעוגיות טחינה זה מושלם|מאוהב|] אבל אין לי בעיה עקרונית עם זה. אם אני מכינה אז אני שמה קצת לימון אבל בעיקר מלא פטרוזיליה ושום אז זה מטשטש את הטעם של הלימון. ואני בתאכלס שמה אותו רק כי "צריך" לשים. לי באופן אישי לא יחסר הלימון אם לא יהיה.
אני אכריז עלייך כניק2)
איזה מילים תוקפניות:-0 וואו. ואני חשבתי שאנחנו נמצאות במקום טוב במערכת היחסים שלנו|שפם|

nerdkey treky

Active member
איך אתם מגיבים כל כך מהר?
בכל מקרה, גם קולנוע וגם מסעדה מאוד חסרים לי. מפתיע אותי שאנשים כאן ויתרו על קולנוע, חוויה נהדרת שקשה להעתיק לבית (אלא אם כן אתה מיליונר). ולרוב אני הולך למסעדה ואז קולנוע (או להפך) ככה ששני הדברים מאוד חסרים לי.
גם אני יצאתי למסעדה אולי איזה פעמיים שלוש במהלך השנה האחרונה, אחרי הסגר הראשון, אבל מאז נשארתי לרוב בבית.
אני יודע שקולנוע שמור לסרטים ששווים את החוויה... אני לא יכול להתווכח עם זה, ככה גם אני עשיתי. אך יש מספיק סרטים כאלה לאורך השנה, ככה שאני תמיד אעדיף לראות סרטים כמו טנט ומולאן על המסך הענק, והיה מבאס לראות אותם בבית.

למעלה