Wait for it... ינואר 2021 – סיכום חודשי 😍🌴🐸🐞💉🌷

Aranel Nenharma

Well-known member
שם: יעל
גיל ב 2149: כן........
מרחק מהים: קפיצת ראש

סדרת החודש: חזרות (יש מצב זו היתה גם התשובה שלי חודש שעבר)
סרט החודש: הנשף
ספר החודש: ימים יגידו של גפרי ארצי
שיר החודש: onerepublic , כל שיר שלהם
דמות החודש: אלואיז מבריגינטון
שחקנ/ית החודש: אגם רודברג
ציטוט החודש: ״תסריטאי הוא כמו זונה,אחרי שהוא מסיים את העבודה עדיף שיעזוב״ ורה, חזרות (לא זוכרת מילה במילה אבל זה בערך מה שאמרה)
למה מצפים בחודש ינואר? חיסון....

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? פרק פעם ביומיים
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי? בזמן הצפייה כן אבל אחר כך יש הרגשה מגיעלה
האם לבצע קריאה רציפה (מרתון) בספר מעוררת סיפוק עצמי? לא, ספר צריך זמן לעקל דברים
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה? קריאה
האם הקורונה גרמה לכם להעדיף להשאר בבית (עם התה והלימון ואותם ההרגלים) או שאתם מעדיפי לצאת החוצה? ואיך זה היה לפני הקורונה? כמו כולם פה בערך, גם אני מעדיפה בית אבל עכשיו יש לי יותר רצון לצאת
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? שאלה קשה כי המון דברים מפריעים לי אז קשה לבחור משהו שלא
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? באתי לרשום את זה ואז ראיתי שגם עדי חזיר @didalf כתבה אז כיף לדעת שאני לא היחידה. גם אני חשבתי שפקק בכביש אומר שיש פקק של בקבוק שמונח לו על הכביש ואסור למכוניות לעלות עליו
משחק קלפים אהוב? Freecell
פיצה עבה או דקה? דקה
במבה או ביסלי? במבה
מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר? עיניים שמשנות צבע
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? בארני וגיימס מאיך פגשתי את אמא, זו באמת אהבת אחים נפלאה.
משהו טוב שקרה ב2020? העלו המון המון תכנים מיוחדים לקורונה שהיה כיף לצפות בהם, כמו שבפסח לקחו כמה שחקנים יהודיים שהקריאו את האגדה והיו המון איחודי טובים

nerdkey treky

Active member
שם:
גיל ב 2149:
מרחק מהים:
חייב להודות שלא הבנתי את הקטע הזה של שנת 2149 ומרחק מהים. להגיד איפה אני גר ובן כמה אני? יש מצב שאני חושב על זה יותר מדי? @didalf

סדרת החודש: סדרה לסוף השנה תהיה דיסקברי. סתאאאאם, היא הסדרה המאכזבת לחודש. במקום זאת, המירוץ למיליון. העונה הטובה ביותר הסתיימה.
סרט החודש: טנט
שיר החודש: THEFATRAT - FLY AWAY
דמות החודש: הזוג שזכה במירוץ למיליון.
שחקנ/ית החודש: טום הנקס
ציטוט החודש: הלוואי והייתי זוכר ציטוטים בעל פה
למה מצפים בחודש ינואר? וונדהוויז'ן

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? תלוי מאוד בסוג הסדרה. אם אני ממש נכנס לאוירה, אז מרתון של כל העונה, כמה שיותר מהר.
אם הסדרה חביבה, 1-2-3 פרקים ביום.
ואם אני סתם רואה כי אני שומר אמונים או כי זה מעביר את הזמן - 1-2 פרקים בשבוע.
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי? אם הסדרה ממש מעניינת, זה מאוד מספק.
האם לבצע קריאה רציפה (מרתון) בספר מעוררת סיפוק עצמי? גם מספק.
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? קריאה מעייפת יותר. האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה? אותי זה מספק פחות, לא.
האם הקורונה גרמה לכם להעדיף להשאר בבית (עם התה והלימון ואותם ההרגלים) או שאתם מעדיפי לצאת החוצה? ואיך זה היה לפני הקורונה? הקורונה הכריחה אותי להשאר בבית. ברמה מסוימת, זה היה נחמד, החזירה אותי לימים שהייתי בתיכון. אבל אחרי כ-ל-כ-ך הרבה זמן, זה הפך להיות מעיק ומתסכל. הקורונה גרמה לי להעדיף להשאר בבית, אך רק לזמן מסוים. ברגעים אחרים העדפתי לצאת.
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? העדר קבוצות מיעוט. אני חושב שאחרי כל כך הרבה שנים שלא שמתי לב לזה, אני יכול לראות עוד סדרה שכולם שם לבנים וסטרייטים. אני לא מעדיף, אבל זה לא יפריע לי ממש.
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? דרדסבא הוא אבא\סבא? גולשים בזמן... גולשים בזמן?
פיצה עבה או דקה? רק פיצה עבה :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love: או לפחות עד עובי מסוים.
במבה או ביסלי? במבה. וגם ביסלי. אבל בעיקר במבה. בא לי במבה בקולנוע...
מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר? שיער יהיה יותר בולט אז אני מעדיף עיניים. יש מצב שקראת יותר מדי הארי פוטר? טונקס בכל זאת...
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? נו באמת, האחים ווינצ'סטר האגדיים.
משהו טוב שקרה ב2020? הקורונה אפשרה לי להתמקד ולעבוד על עצמי.

תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הקבוצה:

nerdkey treky

Active member
כריס פראט וטום הולנד שיחקו ביחד באותו סרט (מלבד סוף המשחק, שאני מתאר לעצמי ששניהם היו שם בסוף)? כי ההיכרות הזו מפתיע אותי.
"קודם אני חייב להתלונן על השימוש כאן במושג "סיפוק עצמי"... - אמרתי שבטח יש כאן אנשים שיכולים לנסח את השאלה בצורה יותר טובה, אף אחד לא התייחס לזה ולכן זה הניסוח שקיבלתם ןקיבלתן.
אני מוותרת על הבצק בסוף. חתיכת בצק מיותר בלי תוספות. למה?!? השותפה שלי תמיד מתעצבנת עליי ואומרת שזה החלק הכי שווה, אז אני תמיד אוכלת כמו ילד את האמצע של הפיצה וזורקת לה את השאריות של הסוף
?!?!?!?!?!? מילא פיצה דקה שהיא איכסה, אבל לוותר על החלק הכי טוב של הפיצה?!?!?
http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/09/albundy_shock.gif

Lhuna3

Well-known member
לא אופטימי מספיק.
אני מהמר על עוד 3-4 חודשים שיפתחו המסעדות.
אני בנאדם מאוד פסימי, ולמרות זאת אני חושבת ששניכם לא מספיק אופטימיים בעניין הזה. עוד 3-4 חודשים זה המון זמן!! זה יהיה כבר מעבר לכל גבול של היגיון אם עד אז לא יתנו להם לפתוח אפילו בהגבלת מקומות! (כבר עכשיו זה מעבר לגבול הזה)
אני בעד שנעשה איזה הצבעה על דברים שמעצבנים אותנו בסדרות
רעיון מצוין!
רק צריך דרך שכל אחד יוכל להצביע מעצבן / לא מעצבן על כל אפשרות.

אה אה!! בסוף הסיכום כשעברתי על הכל כדי לראות שאין לי כל מיני שגיאות כתיב מביכות (שבטח יש לי כי אין לי באמת כוח לקרוא את החפירות של עצמי) נזכרתי בעוד משהו שמבחיל אותי וזה נשים עם שיערות בבית השחי8-{ כאילו, סבבה שאתן פמניסטיות ולא מגלחות (שזה לכשעצמו מגעיל אותי אבל אני יכולה להחליק על זה) אבל אני שונאת שכאילו מנסים לדחוף לנו את זה בכוח ואז אם יש שם מישהי לא מגולחת אז היא בכוונה תשכב עם גופיה וידיים מעל הראש בסבבה שלה במשך חצי מהפרק או שבאופן מאוד בולט ולא טבעי תרים את הידיים בכל סצינה שניה וממש יתרכזו בערימת השיערות האלה שם. לא עושים את זה לגברים, למה לנשים כן?
אויש כן, נזכרתי עכשיו בקטע הזה ב-The L Word החידוש...

2. שהברקוד של מוצר יצפצף אם אגנוב משהו בסופר מבלי לשלם (זה עבר לי אחרי שגנתי חבילת מסטיקים פעם אחת ולא ציפצפתי אבל כמעט קיבלתי התקף לב כשעברתי בדלת)
רגע... זה לא נכון?!
אולי רק לחלק מהמוצרים? אני זוכרת שפעם יצאתי מחנות בביקור בחו"ל (בשוויץ אם אני לא טועה), וחפיסת שוקולד, שכמובן שכן שילמתי עליה, ציפצפה ביציאה... זה היה די מלחיץ ומאוד מביך, והקופאיות לקחו אותה והעבירו אותה שוב ושוב בסורק ובסוף נתנו לי ללכת.
בכל אופן אני עדיין מפחדת מזה.
ורגע, מה את גונבת חבילות מסטיקים? :eek: 😂 רוצה להתוודות פה על עוד דברים??

שסאדאם חוסיין מסתתר מתחת לאדמה ויתפוס ילדים שמשחקים בתעלות למי ניקוז גשמים במושב
:-D:-D:-D
אותי הדבר הכי מטריד בקשר לסדאם חוסיין זה שהתפרסמה פעם בעיתון תמונה שלו בתחתונים, ומאז זה התמונה שעולה לי בראש כל פעם שאני שומעת את שמו 8-{

אבל בכללי ברגע של רצינות- זו הייתה שנה מאתגרת שגרמה לי לקחת הרבה דברים בפרופורציה ולהתמקד במה שחשוב. העפתי המון אנשים רעילים מחיי, ואפילו לא בקטע רע. הודיתי להם על התפקיד שלקחו בחיים שלי והמשכתי הלאה. בלי טינה ובלי קמטים. במקום להתמקד במה שהשנה הזו לקחה ממני, השתדלתי לראשונה בחיי להסתכל על חצי הכוס המלאה ולראות מה השנה הזאת נתנה לי (טבעת יהלום:-P: בלי חתונה!) ולנסות לחיות אורך חיים בריא יותר גם מבחינה פיזית ובעיקר מנטלית.
זה מרשים מאוד.

וחבל שלא עשית לנו את הסקר שלך.

Lhuna3

Well-known member
למה מצפים בחודש ינואר?|קדימה|וואי הרבה איזה חודש טוב - זואי!!! וונדהויז'ן!!! סטייג'ד!!!!
יה שכחתי שסטייג'ד עולה וזה עוד פאקינג יומיים!!!

שחקנים יפים מידי. אף פעם לא הבנתי את התלונה הזאת, ברור שאני מעדיפה שחקנים יפים בטלוויזיה שלי. אם אני ארצה לראות אנשים רגילים אני אצא לרחוב תודה ושלום.
אני מאוד אוהבת שהשחקנים הם יפים, ויחד עם זה כשהם מכוערים או רגילים הסדרה מרגישה לי יותר אותנטית, ויש סדרות מסוימות שזה משמעותי. כמובן לא בכולן.

חשבתי שפקק בכביש פירושו פקק של קולה שעומד על הכביש ומעכב את התנועה
:-D:-D:-D בטח שזה מעכב, איך מכונית יכולה לעבור מעל פקק של קולה?! :-D
במבה או ביסלי?|קדימה|מממ נראה לי במבה קצת יותר אבל הכי כיף זה שניהם ביחד (הכי כיף זה לעשות פטיש)
מה זה לעשות פטיש?

וגם זה זה שהעלו את המילטון לדיסני פלוס במקום שרק יצא לקולנוע באוקטובר הבא.
וואלה אז אולי אני אצליח להביא את עצמי לנסות את זה סופסוף.

:-D שיפוטית שכמוך!

Lhuna3

Well-known member
כן? לאדעת לא כזה התלהבתי.
(סיימון מברידג'רטון)
כמה פרקים ראית? אני גם לא התלהבתי מההתחלה. זה קרה בהמשך.
(אני לא אומרת שזה בהכרח יקרה לך אם תמשיכי, אבל מבהירה שאי אפשר לשפוט את זה בלי לראות הכל |פטיש|)
הו אבל אני חייבת לשאול. וטפ?!
אמרתי לא לשאול |שפם| זה היה בסה"כ היסק לוגי הגיוני בשביל ילדה בת 4 שלא ממש מבינה מה זה ברזיל, מכירה מישהי (מטפלת בגן) שאומרים לה שהיא מברזיל, ואז עוברת ליד מקום (בישראל) שאומרים לה ששם המטפלת הזאת גרה.
מסקנה: המקום זה הוא ברזיל.

זו דוגמה לא טובה. אני באופן אישי גם שונאת לימון. ותמיד שנאתי שהייתי מבקשת שלא ישימו לי לימון בסלט והיו מסתכלים עליי בשוק טוטאלי ואומרים לי "מההה את לא אוהבת לימון?!??!?! אבל לימון מוסיף המון!!"
אוקיי נעשה רגע סדר:
- לימון בסלט זה פשע, פה אני איתך, וסליחה מעדי.
- לימון על דג זו הדרך הלגיטימית היחידה לאכול דג (חוץ מסלמון וטונה שיש להם טעם משל עצמך, לדגים לבנים כמעט ואין).
- לימון זה הכי טוב על שניצל.
- תה זה בעקרון דבר דוחה. תה עם לימון זה טיפה פחות דוחה.
לסיכום, באמת יש מעט מאוד שימושים ללימון חוץ מאשר להקל על כאב גרון אז זה פרי קצת מיותר, אבל זה עדיין מאוד מוזר לי לשנוא אותו.

טוב עזבי, אי אפשר לדבר עם היצור הזה בהיגיון [תגובה על ניק שונא פיצה]
פשוט כל פעם הוא חושף פה משהו יותר ויותר מוזר לגבי ההעדפות שלו באוכל, אז כל פעם אני מופתעת מחדש.

Lhuna3

Well-known member
מרחק מהים: קפיצת ראש
איזה כיף לך!

שחקנ/ית החודש: אגם רודברג
היא היתה מעולה!

צמד אחים אהוב בטלוויזיה? בארני וגיימס מאיך פגשתי את אמא, זו באמת אהבת אחים נפלאה.
וואו נכון! זה חלק מאוד יפה של הסדרה.

משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? העדר קבוצות מיעוט. אני חושב שאחרי כל כך הרבה שנים שלא שמתי לב לזה, אני יכול לראות עוד סדרה שכולם שם לבנים וסטרייטים. אני לא מעדיף, אבל זה לא יפריע לי ממש.
גם לי זה לא מפריע, למרות שאני מבינה למה לאחרים כן ואני בעד יצוג, כי לי למשל קשה כבר יותר להתחבר לסדרות שהן יותר מידי גבריות ובלי דמות נשית משמעותית, אז אני מבינה גם קבוצות מיעוט שמרגישות ככה (למרות שבעיני יש הבדל) ואני תומכת.
[באקסל של הסדרות שלי יש עמודה של דמות ראשית גבר או אישה, וברוב מוחלט של הסדרות הטובות שיש בהן דמות ראשית אחת מובהקת, זה עדיין גבר.]
אבל להגיד שמפריע לי אם כולם לבנים זה יהיה שקר, אני כנראה לא אשים לב לזה עד שיגידו.
אני גם לא אוהבת שמתייגים את זה אוטומאטית כגזענות אם אין קבוצת מיעוט בליהוק.

nerdkey treky

Active member
באקסל של הסדרות שלי יש עמודה של דמות ראשית גבר או אישה, וברוב מוחלט של הסדרות הטובות שיש בהן דמות ראשית אחת מובהקת, זה עדיין גבר.]
יש לך באקסל עמודה כזו?:oops: גם ככה מספיק קשה לעקוב ולעדכן את האקסל, אז לסבך אותו יותר עם כל מיני עמודות שונות? מה עוד הכנת שם חוץ משם, תאריך ועונה?
אני גם לא אוהבת שמתייגים את זה אוטומאטית כגזענות אם אין קבוצת מיעוט בליהוק.
(y) (אני מעדיף את האייקונים החדשים יותר כי משום מה חלק מהישנים לא תמיד עובדים לי)

Lhuna3

Well-known member
יש לך באקסל עמודה כזו?:oops: גם ככה מספיק קשה לעקוב ולעדכן את האקסל, אז לסבך אותו יותר עם כל מיני עמודות שונות? מה עוד הכנת שם חוץ משם, תאריך ועונה?
כן, אפילו צירפתי שם תמונה של חלק מהאקסל הזה, אז אני אצרף שוב כי זה יותר מהיר מלפרט.
אני מזכירה שזו טבלה של הסדרות שכבר ראיתי (או לפחות עונה אחת שלהן), זה לא טבלה למעקב אחרי הסדרות הנוכחיות שאני רואה ומתי הן עולות. זה תיעוד היסטורי של מה ראיתי ואהבתי או פחות אהבתי.
ויש הרבה עמודות כי אני אוהבת סטטיסטיקות וקטגוריות וכל זה :p

הנה שוב התמונה:
sdarot.png

didalf

Well-known member
ולא יודעת למה זה שאני גרה בקליפורניה רלוונטי לים. כשגרתי בארץ, הייתי קרובה יותר לים וגם אז לא נהניתי ממנו.
כי תמיד נראה לי בזבוז לגור קרוב לים ולא ללכת אליו. אפילו לא להכנס סתם ללכת לחוף זה המקום הכי יפה בעולם ותמיד פחות חם.

לא מכרו קינדר בכלל. ואז לפני איזה שנה התחילו להביא את הביצים (עם השני כדורים וופל, לא הישנות של פעם) ורק לאחרונה התחילו להביא קינדרו בואנו (הרגיל) שזה היה אושר גדול כי אמריקאים בכלל לא מכירים קינדר אז לא נראה לי שהיה לזה בכלל ביקוש.
:-0 יאו מה יש להם לאמריקאים מי לא אוהב קינדר. ואיכ זה עם הכדורי פלאפל במקום הביצה המקורית מה זה מעפן.

קיסר ואלף האיים אני לא אוהבת. הרוטב היחיד שאני אוהבת זה ראנץ' וגם הוא רק של הצ'יז קייק פקטורי|מאוהב| למרות שהסלט קוב לרוב אני כן אוהבת והוא מגיע עם ראנץ', אבל אני אוכלת אותו רק ב-3 מקומות אז אני מניחה שהראנץ' שלהם גם בסדר:-P:
לאדעת מה זה ראנץ' אבל כשהייתי בארה"ב אהבתי לשים רוטב בלו צ'יז על סלט שאין בארץ.

איזה מילים תוקפניות:-0 וואו. ואני חשבתי שאנחנו נמצאות במקום טוב במערכת היחסים שלנו|שפם|
סליחה הגזמתי הנה:
_107406471_katytaylor.jpg

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
סרט החודש: הנשף
אה ידעתי ששכחתי משהו בתשובה שלי|בוקס| עד כדי כך הוא לא זכיר.

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? פרק פעם ביומיים
וואו זה ממש לאט:-0

איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? באתי לרשום את זה ואז ראיתי שגם עדי חזיר @didalf כתבה אז כיף לדעת שאני לא היחידה. גם אני חשבתי שפקק בכביש אומר שיש פקק של בקבוק שמונח לו על הכביש ואסור למכוניות לעלות עליו
חחחחחח שמחה שאת סתומה כמוני:-D

מרחק מהים:
חייב להודות שלא הבנתי את הקטע הזה של שנת 2149 ומרחק מהים. להגיד איפה אני גר ובן כמה אני? יש מצב שאני חושב על זה יותר מדי? @didalf
סתם כי השתעממתי משאלת "גיל" רגילה, ו2149 יש סיבה תחשוב עליה:-P: לגבי מרחק גם כי רוב אנשים גם ככה לא רוצים להגיד איפה הם גרים אז זאת גם התחכמות טיפשית. אתה אכן חושב על זה יותר מידי תענה איך שבא לך:-D

האמת גם לי זה לא ממש משנה. רק לאחרונה התחלתי בכלל לשים לב לזה אבל לא אכפת לי מספיק האמת|מובך|

פיצה עבה או דקה? רק פיצה עבה :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love: או לפחות עד עובי מסוים.
פיכס

מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר? שיער יהיה יותר בולט אז אני מעדיף עיניים. יש מצב שקראת יותר מדי הארי פוטר? טונקס בכל זאת...
לא קראתי/ראיתי אף הארי פוטר. זה משם? נתקלתי בשאלה הזאת איפשהו והיא נראתה לי נחמדה.

didalf

Well-known member
אני בנאדם מאוד פסימי, ולמרות זאת אני חושבת ששניכם לא מספיק אופטימיים בעניין הזה. עוד 3-4 חודשים זה המון זמן!! זה יהיה כבר מעבר לכל גבול של היגיון אם עד אז לא יתנו להם לפתוח אפילו בהגבלת מקומות! (כבר עכשיו זה מעבר לגבול הזה)
|כן||!|

רעיון מצוין!
רק צריך דרך שכל אחד יוכל להצביע מעצבן / לא מעצבן על כל אפשרות.
אז לא בסקר של תפוז אלא שאלון רגיל. אבל זה קצת עבודה.
צריך לפתוח שרשור לקבל הצעות, ואז לרכז אותן ולפתוח שרשור נוסף לסקר ואז לספור את התוצאות.

ורגע, מה את גונבת חבילות מסטיקים? :eek: 😂 רוצה להתוודות פה על עוד דברים??
:-D:-D

אני מאוד אוהבת שהשחקנים הם יפים, ויחד עם זה כשהם מכוערים או רגילים הסדרה מרגישה לי יותר אותנטית, ויש סדרות מסוימות שזה משמעותי. כמובן לא בכולן.
אם אתם לא מחוייבים לרמת אמינות של הסמויה זה לא משמעותי, ואף סדרה היא לא הסמויה.

מה זה לעשות פטיש?
כשאת לוקחת את הביסלי המסולסל ונועצת אותו בחלק הרחב של הבמבה ויש לך פטיש!

רגע רגע רגע עצרו הכל.
פרק אחר פרק = בינג'
יכול להיות שיש הגדרות שונות לבינג'? 😯
חחח לאדעת תמיד צופים בסדרה פרק אחר פרק זה הסדר הנכון:-D

didalf

Well-known member
(סיימון מברידג'רטון)
כמה פרקים ראית? אני גם לא התלהבתי מההתחלה. זה קרה בהמשך.
(אני לא אומרת שזה בהכרח יקרה לך אם תמשיכי, אבל מבהירה שאי אפשר לשפוט את זה בלי לראות הכל |פטיש|)
3 פרקים. לאדעת הוא סבבה והכל אבל לא עושה לי את זה בחתיכות. נראה לי באמת אני גזענית:-(

אמרתי לא לשאול |שפם| זה היה בסה"כ היסק לוגי הגיוני בשביל ילדה בת 4 שלא ממש מבינה מה זה ברזיל, מכירה מישהי (מטפלת בגן) שאומרים לה שהיא מברזיל, ואז עוברת ליד מקום (בישראל) שאומרים לה ששם המטפלת הזאת גרה.
מסקנה: המקום זה הוא ברזיל.
:-D:-D:-D זה דווקא הגיוני אז.

- לימון בסלט זה פשע, פה אני איתך, וסליחה מעדי.
- תה זה בעקרון דבר דוחה. תה עם לימון זה טיפה פחות דוחה.
:-0:-0 עוד ניק!!!!!!!!!!!!

didalf

Well-known member
כריס פראט וטום הולנד שיחקו ביחד באותו סרט (מלבד סוף המשחק, שאני מתאר לעצמי ששניהם היו שם בסוף)? כי ההיכרות הזו מפתיע אותי.
קודם כל באיניפיטי וור הם היו באותה קבוצה בטיטאן אז הם צילמו הרבה ביחד, והם דובבו ביחד בסרט ONWARD.

nerdkey treky

Active member
היסטורי של מה ראיתי ואהבתי או פחות אהבתי.
ויש הרבה עמודות כי אני אוהבת סטטיסטיקות וקטגוריות וכל זה
היסטורי?! פשששש אף פעם לא חשבתי לעשות טבלה היסטורית. יותר מדי בשבילי, ראיתי מלא סדרות.
את יכולת להחליף את הניסוח שלי בנוגע לסיפוק מצפית מרתון\קריאת מרתון.
לא קראתי/ראיתי אף הארי פוטר.
וואו... ממליץ להשלים את הפער של המילניום (כן, גם בעוד 980 שנה זה יהיה החור בהשכלה של המילניום). הייתי אפילו עושה איתך מרתון של כל הסרטים, אם לא הייתי מאוכזב מהם, אז אולי תעשי..... WAIT FOR IT...... מרתון קריאה! הבנת? כי בדיוק עשית שאלון כזה...
אהה שכחתי שהיו ביחד במלחמת אינסוף

dilia snake

Well-known member
נ.ב. את כל זה עדיף לא לעשות עם ספרי ספרייה
לא הייתי בספרייה מאז שהתחיל הבלאגן עם הקורונה, כי כדי להיכנס לספרייה אצלנו צריך למלא הצהרת בריאות וכול מיני שטויות כאלו ומותר לקחת פחות ספרים מהרגיל
קנו לי מתנת כריסמס שנתקעה גם בדואר. חראים.
משרד הרופאת שיניים שלך הוא בקניון? (או שאת עושה איזה הקשר מוזר אחר בין ביקור אצל רופאת השיניים וקניון)
זה תקוע מאמצע נובמבר, ואני רואה אנשים שקיבלו חבילות הרוסות אחרי שהן נתקעו שבועות בדואר, אז לא רק שאני עצבנית ואני גם מפחדת שנהרסו לי הספרים.
המרפאה של הרופאת עיניים נמצאת לא רחוק מהקניון והאוטובוס הביתה עוצר ליד אז תמיד אחרי הרופאה אני עושה סיבוב בקניון ואוכלת שם צהריים.
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? אם מדובר בסדרת פעולה או מתח, פחות משנה לי האמינות של המכות. גם אקשן בכאילו זה בסדר
יש מישהו שזה מפריע לו? גם ככה זה לא שהם הולכים מכות באמת 8-*.
פיצה עבה או דקה? איכס פיצה
להדיח אותו מההנהלה |פטיש|.
מה את ניק??? מי לא אוהב לימון בסלט?:-0
:-D
איך אתם מגיבים כל כך מהר?
אנחנו מתורגלים עוד מהפורום הישן :)

LeAnnDyIan

Well-known member
אני חייבת להגיד שזה ממש מעצבן שלא רואים פתאום אייקונים של תפוז. חלק מהתגובות שלכם זה רק אייקונים ואז פשוט יש בלאנק😬
איפה המשת״פ הזה של תפוז שיפתור לנו את התעלומה?🧐

למעלה