You'll Be Back... אפריל 2021 – סיכום חודשי 👀🐥🍬👻💄🐳🍄🍇

didalf

Well-known member
שם: שירי בלוק לדיקטטורית הראשית פה, שירן בשביל כל השאר B-|
היי אני גם רוצה לקרוא לך שירי בלוק!

סיבה למסיבה: התארסתי!!!!:D:D:D הבת זוג הציעה אחרי 3 וחצי שנים :love::love::love:
יאאא מזל טובבבבבבבבב|לב| 🥰 |חגיגה||חגיגה|

מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - שמשתשים בקוויר בייטינג ע"ע סוואן קווין (OUAT)
וואי כן|בוקס|
למרות שלפעמים מעריצים רואים דברים שהם רוצים ואח"כ מתעצבנים שזה מעולם לא היה הכיוון. אבל גם לפעמים כן עושים את זה כוונה. זה גבול דק.

וזה המקום להודות לאלוהי הקורנפלס
בהחלט.
קורנפלקס - ארוחת בוקר של אלופים, ארוחת ערב של עצלנים.

עלית עלי 😅
לא הייתי בטוחה אם שמים לב או לא 🤭
למרות שהגבתי מלאאאאאאאא על סיכום חודש פברואר ומרץ!
כן את באמת קצת חצופה שאת באה רק פעם בחודש.

יווווו איך אני מחכה לראות בלאק ווידו בקולנוע|מאוהב|!
את רואה גם הסדרות של מארוול? וונדהויז'ן ופלקון וחייל החורף?

Aranel Nenharma

Well-known member
לאחרונה נפטר ג'ורג' סיגל שאני זוכר מתהרוג אותי וזהו (בתור ג'ייק גאלו). הוא היה ממש מצחיק.
לא ידעתי, מעניין איך התייחסו לזה בגולברגים.
התארסתי!!!!:D:D:D
מזל טוב
קולולולולו🥳
ונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...
כמובן שזה מה שבחרת:-D
כבר יש לך שיר חופה?
גם את זה אני חייבת לראות כבר. מתי הפנסיה?
גם אצלי זה הרבה זמן ברשימת הצפייה(לוציפר)
יווווו איך אני מחכה לראות בלאק ווידו בקולנוע|מאוהב|!
כן!!! קצת מבאס שהיא מקבלת בכורה בסטרימר

ודילן יש לי שאלה אליך.
ראיתי ברשתות החברתיות שלאחרונה הרבה אמריקאים פרסמו שהם קיבלו חיסון
איך הולך הקטע עם החיסונים בארה"ב כי לפי מה שהבנתי הם חיסנו רק בני 60 ומעלה וגם בזה היה להם חוסרים

Lhuna3

Well-known member
היית צריכה לשים בסוגרים שה"אנחנו" זה 3 וחצי אנשים פה. וכן. לונה היא החצי כי היא משרשרת עקום לפעמים ואז מאשימה את תפוז|שפם| אז לא מגיע לה להיות שלמה.
יואו אני לא מאמינה לחוצפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
את עשיתאת זה היום!! בשרשור הזה!!! כן, את חושבת שאף אחד לא ראה אבל אני הייתי פה וראיתי והבלגתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא עוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
דרו מתביישת בך היום!!

Lhuna3

Well-known member
:-D:-D

את נותנת לנו יותר מידי קרדיט. רק עח"ו זוכרת פה פרטים רנדומליים על משתמשים. כל השאר סתם אנטיפתים ולא זוכרים שום דבר מעבר לדברים בשרשור הנוכחי וגם אז הם משתמשים בשליפים.

מעולה:-D

זה שקר שמספרים לילדים. רדבול לא משאיר אותך ער|שפם|

|כן|

אין, אני מתה על החנניות שלך:-D|מאוהב|
והנה ההוכחה!! (ההודעה שאני מגיבה עליה עכשיו! זה משורשר כל כך עקום שאפילו לחיצה על החץ לא מצליחה להגיע אליה, אבל היא בעמוד 2 של השרשור הזה.)

didalf

Well-known member
והנה ההוכחה!! (ההודעה שאני מגיבה עליה עכשיו! זה משורשר כל כך עקום שאפילו לחיצה על החץ לא מצליחה להגיע אליה, אבל היא בעמוד 2 של השרשור הזה.)
:eek::eek::eek:

מזל שלונה צריכה להוכיח דברים כי אחרת הייתי מפספסת את ההודעות האלה ואני לא מפספסת דברים!
ועוד יש שם 2!!

LeAnnDylan

Well-known member
יואו אני לא מאמינה לחוצפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
את עשיתאת זה היום!! בשרשור הזה!!! כן, את חושבת שאף אחד לא ראה אבל אני הייתי פה וראיתי והבלגתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא עוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
דרו מתביישת בך היום!!
:-D:-D:-D
קודם כל, מעולם לא הכללתי את עצמי ב-3 שכן יודעים לשרשר, אז תרדי מעץ שלך:-D
סתם רציתי לעצבן אותך. והצלחתי. אז דרו תהיה גאה בי!:-]
דבר שני, אין לי מושג מה קרה שם. תפוז מתעללים בי כבר הרבה זמן, ההתעללות שלהם הפכה להיות ממש נוראית שנאלצתי בבושת פנים לפנות לניק לעזרה. את יותר כמה מביש זה?!?!?! שום דבר שתגידי לא יכאב לי כמו העובדה שנאלצתי לבקש עזרה מניק|בוכה||בוכה|

אגב, בנימה רצינית עכשיו, אכן הייתי בעמוד 2 כשהגבתי על זה, כי נוח לי יותר להגיב לפי עמודים, אובייסלי.
אבל כן שמרתי ורפרשתי. אז לאדעת מה קרה שם. הייתה הודעה אחת שבאמת הייתה לי בעיה איתה שהייתי צריכה למחוק איזה 3 פעמים כדי לפרסם אותה כמו שצריך וזה חירפן אותי וחשבתי בהתחלה שהתכוונת אליה, אבל זו דווקא בסוף השתרשרה כמו שצריך. אז בדיוק כמוך, אין לי מושג מה אני עושה פה. סתמי ת'פה (או כמו שהשותפה שלי אומרת "סתום ת'פאק") ותקבלי את העובדה שגם את לא יודעת לשרשר ובואי שבי על ספת הלוזרים איתי.
(למרות שעכשיו זה מציק לי ואני אלך למחוק את ההודעות האלה ולפרסם אותן מחדש כאן ואעשה לכם ממש בלאגן. תתמודדוB-|)

LeAnnDylan

Well-known member
מרחק מסופרמרקט/מכולת: 6 דקות הליכה (בערך. אף פעם לא תיזמנתי, כי אני לא גלגלצ)
את נותנת לנו יותר מידי קרדיט. רק עח"ו זוכרת פה פרטים רנדומליים על משתמשים. כל השאר סתם אנטיפתים ולא זוכרים שום דבר מעבר לדברים בשרשור הנוכחי וגם אז הם משתמשים בשליפים.
ציטוט החודש: יש לי! של ניטשה:
קשה מספיק לזכור את הדעות שלי מבלי להצטרך לזכור גם את הסיבות להן. די מסכם אותי...
מעולה:-D
ותסריטאי קונה רדבול כדי להישאר ער.
זה שקר שמספרים לילדים. רדבול לא משאיר אותך ער|שפם|
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? חורים לא מסוברים בעלילה, קפיצות לא הגיוניות בזמן
|כן|
מה הפרח האהוב עליכם? צבעוני, נץ החלב, חבלבל כפני, חבצלת החוף
אין, אני מתה על החנניות שלך:-D|מאוהב|

LeAnnDylan

Well-known member
ודילן יש לי שאלה אליך.
ראיתי ברשתות החברתיות שלאחרונה הרבה אמריקאים פרסמו שהם קיבלו חיסון
איך הולך הקטע עם החיסונים בארה"ב כי לפי מה שהבנתי הם חיסנו רק בני 60 ומעלה וגם בזה היה להם חוסרים
זה תלוי במדינה. לכל מדינה יש הקצבה של חיסונים, או כמה שהמושל הדביל (או החתיך) שלה בוחר לרכוש לפי הצורך. לנו יש מושל חתיך ומוצלח, כפרעליו, אז קליפורניה מחסנת בקצב ממש טוב יחסית לכמות האנשים במדינה. חיסנו אצלנו 17 מיליון איש (אבל עדין יש פה 42 מיליון) ב-1 באפריל התחילו לחסן בני 50 ומעלה. ומה-15 באפריל זה יפתח לבני 16 ומעלה. אז עוד מעט וגם לי יהיה כרטיס התחסנתי:-] (אם הייתי לונה הייתי יכולה להתחסן מזמן:-P:)

LeAnnDylan

Well-known member
מי זאת השחקנית הזאת לעזאזל ומאיזה סדרה זהההה
כבר שאלת אותייייי
זאת אלינור גט'רי המהממת ממפרשים שחורים.

סיבה למסיבה: התארסתי!!!!:D:D:D הבת זוג הציעה אחרי 3 וחצי שנים :love::love::love:
וגםםםםםם עשיתי לייזר להסרת משקפיים!! נכון נכון! אני עונה עכשיו על השאלון *בלי* משקפיים אעאעאעאעאעאע
קולולולולולולולולו כפול 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳
שמחה בשבילך שסוף סוף מצאת מישהי שתכיל את כל המוזרויות שלך:-]:-D
סתם נשמה, באמת שמחה בשבילכן, מכל הלב|4U|

טוב אני לא יודעת אם האינטרנט שלי זונה או תפוז, אבל זה ממש מעיק להגיב היום אז אנסה שוב אח"כ.
פיס אאוט.

Lion_Heart

Well-known member
חולה על סיכומים חודשיים וופ וופ

שם: שירי בלוק לדיקטטורית הראשית פה, שירן בשביל כל השאר B-|
מרחק מסופרמרקט/מכולת: 5 דקות הליכהה

סדרות החודש: אחוזת דאונטוןןן סוף סוף התחלתי לראות ולקח לי זמן להתחבר לזה אבל עכשיו אני ממש אוהבת ומכורה|מאוהב| אני בתחילת עונה 2 :-]
סרטי החודש: זאק סניידר ליגת הצדקקקק וואי אהבתי בטירוף!! חוץ מכל המיליון הילוך איטי שהיה שם שהיה ממששש מיותר, אבל חוץ מזה נהנתי ממש!
גם ראיתי ראיה והדרקון האחרון וגם מומלץ בחום|מאוהב|
ספרי החודש: -
שירי החודש: שירים של ניק קרטרררר
דמויות החודש: מגי סמית' כמובן כפרעליה בכל דמות שהיא עושה|לב| הא הא ונזכרתי שגם רציתי לתת מקום של כבוד לאליס מבאטוומן כי כפרעליה גם|מאוהב|
ציטוט החודש: "וואלה לא יודעת" - ע"י שירן קרטר
וגםםםםםם עשיתי לייזר להסרת משקפיים!! נכון נכון! אני עונה עכשיו על השאלון *בלי* משקפיים אעאעאעאעאעאע

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - וואלה אחלה פורום, היחידי שאני עוד כותבת בו ואתם ממש מעניינים וכיפיים|לב|
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - סופרמן קונה ממתקים לילדים, שפחה קונה קונדום 🤭 תסריטאי קונה מסטיק כי זה עוזר לו לפרוץ את מחסום הכתיבה שלו.
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - לא יודעת למה אבל עולה לי דקסטר לראש חחח למרות שכשאני חושבת על זה יותר לעומק לא בטוח שהוא יסרב... אבל הוא זה שעלה ישר אז נבחר בוווו
אַיֵה פלוטו? - לא ברור
מה קונים למדינה בת 73? - את כל הערבים ארוזים מוכנים לשליחה לירדן/מצרים/22 מדינות מוסלמיות אחרות :-]
מה היא סדרת הטלוויזיה האהובה עליכם שיצאה בשנה 2001? (הנה רשימה) - סמולוויל יש בכלל ספק??|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
מה הפרח האהוב עליכם? - פטוניה, כי זה הפרח האהוב על הבת זוג :-] וגם היא קנתה בסופ"ש אותם אז זה ישר קפץ לי לראש חחח
הרבה MAZALTOV!
שמח בשמחתך!!

LeAnnDylan

Well-known member
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - לא יודעת למה אבל עולה לי דקסטר לראש
חח דקסטר יחסן את עצמו:-D
ומה עם רובי שסיימה עם הדמות הכי מעפנה בסדרה?!:-[
או בכלל שלא נתנו לה מספיק זמן מסך?!:-[
#ג'סטיס_לרד!

מה קונים למדינה בת 73? - את כל הערבים ארוזים מוכנים לשליחה לירדן/מצרים/22 מדינות מוסלמיות אחרות :-]

כן!! זה כל כך מרגיז. ולפעמים מדובר על קפיצות זמן גדולות וצריך לנחש מי הדמויות
בדיוק. בעע.
:-D אני לא זוכרת אם יש קיבוצניקים בפורום או לא
לונה קיבוצניקית, לא? או שהיא סתם ייבשה ביצות עם המתיישבים המקומיים. מי יודע.
חח, איזה באסה. אני למשל שונאת להכין לי אוכל כשאני רעבה. סליחה, אני שונאת להכין אוכל בכלל, אבל אם אין לי אוכל זמין ואני רעבה אז אני בבעיה. אם עד עכשיו לא הייתי רעבה אז אין שום סיבה שאני אעמוד במטבח לבשל, ואם אני רעבה, אז אני רוצה לאכול עכשיו ולא לחכות לאוכל.
וזה המקום להודות לאלוהי הקורנפלס
אוי, כשאני רעבה ואין אוכל מוכן בבית אני הופכת לדבר שלא הייתם רוצים להיתקל בו בסמטה חשוכה.
השותפה שלי כבר יודעת לזהות את הסימנים וישר באה לי ב"את רוצה ללכת למקדונלס?" וכן, כן אני אני רוצה!|מאוהב|
אני חושבת שאפילו לא ידעתי שהיתה להקה כזאת..
בסדר הם לא היו כאלה מפורסמים. פשוט פעם נורא אהבתי להקות פופ בריטיות אז הייתי חורשת על כל הטופ 20 של המצעד הבריטי והיו שם מלא להקות כאלה שמעטים בארץ הכירו. הם לא באמת היו שווים משהו. הלהקות הבריטיות היחידות (מהניינטיז/תחילת אלפיימים) ששרדו מבחינתי את מבחן הזמן ואני עדין אוהבת הן סטפס ואס קלאב 7.
גם את זה אני חייבת לראות כבר. מתי הפנסיה?!
עוד איזה שנה, לא? :-P:
או להיפך- כשהורגים דמות שאהבתי, ואז מחזירים אותה לחיים, ואז הורגים אותה שוב, ואז שוב מחזירים אותה לחיים, ואז הורגים אותה ואז... תנחשו... B-|
מי?8-*
אני חושבת רק על טיילור שהייתה אמורה להישאר מתה:-D ואת בטח לא מזילה דמעה על היצורה הזאת:-D
אבל היי אני לא משתמשת בזה!

זה עדיין יותר טוב ממה שהולך במקומות אחרים. פעם אחת נכנסתי לפורום פעיל מאד לראות איך הם מסתדרים בו בלי הטריק שלנו ואין לי מושג איך הם לא הולכים לאיבוד ומתחרפנים.
אני חושבת שבהרבה מקומות (וגם כאן האמת) לאנשים לא באמת אכפת מה אנשים אחרים אומרים, הם פשוט רוצים להוציא את מה שיש להם. אנשים רוצים שיקשיבו (יקראו) להם בלי שהם יצטרכו להקשיב בחזרה. כי כולם אגואיסטים. בגלל זה אנחנו אוהבים סיכומי חודש כי זה הכל אני אני אני.
מממ לא יותר בקטע שפתאום קופצים כמה שנים ואנחנו אמורים עכשיו לקבל את מערכות היחסים החדשות שנוצרו שאין לנו חיבור רגשי אליהן או להאמין שפתאום חברויות וזוגיות שהיו מעורערים במשך הכמה חודשים שנמשכה הסדרה פתאום נהיו סופר יציבים.
דווקא אין לי בעיה שעושים קפיצת זמן קטנה ומסבירים לי אותה דרך הדמויות במקום בטקסט על המסך.
זה תלוי איך עושים את זה. אני יודעת נגיד למה את מתכוונת עכשיו ולי זה פחות הפריע. היו דברים אחרים שהפריעו לי הרבה יותר בקפיצות קטנות.
תודהה|מאוהב| (כן אני לוקחת מחמאות לטיילור באופן אישי)
כמובן, ככה צריך.
אה טובנו אנחנו יודעים שהיא מוזרה. פשוט בהתחלה חשבתי יש לה פוחלצים או עצמות של כלבים ונבהלתי. שכחתי מהקטע ששורפים ושמים בכד:-D
כי לשמור עצם של כלב זה פחות מלחיץ מלשרוף אותו ולשים בקופסה?
ואחרי זה יורדת על החתיכים שלי|שפם|
לא חשבתי שהוא חתיך, הוא פשוט היה הכי נורמלי מבניהם. הוא לא היה איזה לי אוונס של סטפס שאלוהים יעזור לי, הוא חתיך!!!|מזיע|
והייתי בת 16, את אוהבת את המכוערים שלך גם היום! |שפם|
חוץ מזה שהסכמנו על שלום בית, מה את מעלה שדים עכשיו?!|שפם|
היי אני גם רוצה לקרוא לך שירי בלוק!
אל תקשיבי לה, כולם קוראים לה שירי בלוק, כולל האחים שלה. זה השם שלה.
קורנפלקס - ארוחת בוקר של אלופים, ארוחת ערב של עצלנים.
זה גם ארוחת צהריים כשצריך.
ואני יוצאת מנקודת הנחה שאתן מדברות על כל סוגי הקורנפלקסים שיש ולא רק הצהובים האלה.
(תגידו שכן רק כדי שנוכל לעצבן את @limors2 ואולי היא תחזור לכתוב כאן)
נגיד הקרונפלקס האהוב עליי זה קפטן קראנץ':-P:
כמובן שזה מה שבחרת:-D
כבר יש לך שיר חופה?
בטח איזה משהו של ג'סטין טימברלייק כי היא בוגדת|שפם|
גם אצלי זה הרבה זמן ברשימת הצפייה(לוציפר)
אה, אז אמרת את המשפט הזה בלי הרפרנס ללוצי? עכשיו זה אפילו יותר מצחיק:-D
:eek: :eek: :eek: מה זה בנות מתחתנות?!?!
שירי בלוק היא לא בת בכלל. היא חתול.

didalf

Well-known member
את יודעת שלא כי את יודעת שאני פסיכית שצריכה לקרוא הכל גם אם זה יעצבן אותי:-D

אני חושבת שבהרבה מקומות (וגם כאן האמת) לאנשים לא באמת אכפת מה אנשים אחרים אומרים, הם פשוט רוצים להוציא את מה שיש להם. אנשים רוצים שיקשיבו (יקראו) להם בלי שהם יצטרכו להקשיב בחזרה. כי כולם אגואיסטים. בגלל זה אנחנו אוהבים סיכומי חודש כי זה הכל אני אני אני.
זה נכון, ואני שונאת שעושים את זה. דווקא האנשים שבסיכום (לפחות אלה שטורחים לקרוא ולהגיב לכולם, וכן גם את) הם לא כאלה. לכן גם השרשור הזה עובד טוב כי לרוב האנשים האכפתיים הם אלה שטרחו ללמוד לשרשר.

כי לשמור עצם של כלב זה פחות מלחיץ מלשרוף אותו ולשים בקופסה?
מממ כן. כי הקטע עם השריפה זה מנהג מקובל יותר, אז שיהיה גם לכלבים. זה עדיף על הלוויה של ארון פתוח זה הכי מחריד בעיניי.

חוץ מזה שהסכמנו על שלום בית, מה את מעלה שדים עכשיו?!|שפם|

אל תקשיבי לה, כולם קוראים לה שירי בלוק, כולל האחים שלה. זה השם שלה.

זה גם ארוחת צהריים כשצריך.
ואני יוצאת מנקודת הנחה שאתן מדברות על כל סוגי הקורנפלקסים שיש ולא רק הצהובים האלה.
(תגידו שכן רק כדי שנוכל לעצבן את @limors2 ואולי היא תחזור לכתוב כאן)
נגיד הקרונפלקס האהוב עליי זה קפטן קראנץ':-P:
דווקא התייחסתי בעיקר לצהובים אבל אם זה יעצבן את ליאורה מספיק כדי להתייחס אלינו אני מוכנה לקרוא ככה לכל הקורנפלקסים:-P:

LeAnnDylan

Well-known member
(לפחות אלה שטורחים לקרוא ולהגיב לכולם, וכן גם את)
על מה את מדברת? אני הכי האגואיסטית כאן:-D
אני לא אטרח להגיב לך אם אין לי איך לדחוף גיף של דרו לתגובה:-D
חוץ מזה שאני לא מגיבה לכולם, אני מגיבה לכל מי שלא חסמתי:-D זה שונה:-P:
זה עדיף על הלוויה של ארון פתוח זה הכי מחריד בעיניי.
זה באמת איקי

טוב זה היה חסר התלהבות קצת,
מה עם זה?

(רואה? סתם תירוץ להטריל עם גיפים:-P:)
אגב, רואה את הקיר קאברים של הניו יורקר מאחוריה? כזה אני רוצה בחדר שלי. רק כמובן עם קאברים שלה.
דווקא התייחסתי בעיקר לצהובים אבל אם זה יעצבן את ליאורה מספיק כדי להתייחס אלינו אני מוכנה לקרוא ככה לכל הקורנפלקסים:-P:
בואו נעשה מצעד הקורנפלקסים האהובים.
אני אתחיל:
1. כריות
2. קפטן קראנץ'
3. פרוסטיס
4. האני נאט צ'ריוס
5. סינמון טוסט קראנץ'

למרות שעכשיו בא לי (האמת שהיה בא לי כבר איזה שבוע) על קוקו פאף'ס.
אגב פעם היה קונרפלקס הכי טעים שנקרא מאנדיי ברי מיקס ומשום מה הפסיקו לייצר אותו. הייתי רואה מאנדיי אחרים במשך איזה תקופה ואז הפסיקו גם איתם:-(
אמן שיחזרו.

didalf

Well-known member
על מה את מדברת? אני הכי האגואיסטית כאן:-D
כןכן תמשיכי להגיד את זה לעצמך.

אגב, רואה את הקיר קאברים של הניו יורקר מאחוריה? כזה אני רוצה בחדר שלי. רק כמובן עם קאברים שלה.
נוו תעשי כבר ותראי תמונה.

בואו נעשה מצעד הקורנפלקסים האהובים.
אני אתחיל:
1. כריות
2. קפטן קראנץ'
3. פרוסטיס
4. האני נאט צ'ריוס
5. סינמון טוסט קראנץ'
לא! כי זאת שאלה מתוכננת לשאלון כלשהו! (וגם טריקס כי אני בת ארבע)

dory30

Well-known member
מזל טוב והרבה שנים מאושרות. הציעו לקרוא לך שירי בלוק ואני בעד- כמו בארי בלוק מהסדרה בארי, עם הרוצח השכיר שלומד משחק. מכירה?

למעלה