🥝🍒🍉🍓🍌אוף חדש ופירותי🍌🍓🍉🍒🥝

Aranel Nenharma

Well-known member

* היה שווה להעלם לקצת רק בשביל הגיף הזה :love:

LeAnnDylan

Well-known member

ברוכה השבה
קמתי עכשיו מעוד חלום מד"ב ממש מגניב, מסובך מידי להסביר, אבל בסופו כאילו האנושות מצאה דרך להאיץ את ההתקדמות של הציביליזציה באופן האופטימלי, באמצעות סימולציות של העתיד (ע"י עקרבים, אל תשאלו |פנים|)
:-D:-D
אני דווקא כן רוצה לשאול. עקרבים?? מה..?8-*:-D
בסצינה אחת אני גם הקרבתי את חיי לטובת גירסאות אחרות שלי שיחיו טוב יותר (נתתי לבניין שלם ליפול עלי, אבל זה לא היה כואב כמו שציפיתי :-D)
מדהים.
ובסוף הציביליזציה הגיע לשיא שלה ולסוף שלה והכל התחיל מחדש, אז הייתי קוף (אבל עם שכל של בנאדם) שחוטף אוכל מקוף אחר, ובזכות זה היתה לי "הארה" לגבי האבולוציה, שבגלל שלקופים יש 5 אצבעות והם יכולים לחטוף דברים זה לזה, אז הם היו צריכים לפתח מוח גדול יותר כדי להיות ערמומיים ולהחביא אוכל אחד מהשני. בחלום הייתי מאוד גאה בעצמי |פנים| :-D
נ.ב. חשוב לי לציין שהחזרתי אח"כ לקוף המסכן את האוכל שחטפתי לו.
חחח ואז מה נשאר ללונה הקוף לאוכל??
אני חלמתי שאני בהופעה של טיילור
לא אמין
(אבל זה היה אולם קטן)
גם לא אמין.
ומישהי ישבה במקום שלי וביקשתי ממנה להסתכל בכרטיס שלה וזה היה לאותם מושבים אבל לתאריך אחר אבל היא סירבה לקום ורבתי איתה מלא. והיה מקום לידה אז ישבתי שם ובכל המשכתי לריב איתה.
הכי לא אמין.
ואז כשסיפרתי את זה למשפחה שלי אבא שלי לא הקשיב ונכנס באמצע "עם מי רבת?" ואמרתי "עם מישהי בחלום" ואז הוא אמר לי "אה יותר הגיוני מזה שתריבי עם מישהו במציאות":-D|פנים|
זה כן אמין.
(בהמשך החלום היא עלתה וזה היה מרגש אבל אז היה הפסקה ומשומה לבשתי מגבת בלבד אז רצתי לשירותים להחליף בגדים והכל הסתבך לי8-*).
חחח למה בחלומות תמיד זה כזה מסובך להתלבש?
גם לי היה חלום לפני איזה כמה ימים שאני מאחרת לעבודה. כאילו אני אמורה להיות בעבודה ב-11 והתעוררתי רק ב-12:30 אז אני מתחילה להתארגן הכי מהר שאני יכולה אבל משום מה אני נורא מתקשה עם לנעול נעליים ונורא הסתבכתי עם השרוכים במשך מה שהיה בחלום כמו פרק זמן מאוד ארוך|חבול|

didalf

Well-known member
לא אמין
גם לא אמין.
הכי לא אמין.
זה כן אמין.
ברור שכל זה לא אמין לכן זה קרה רק בחלום:-D
גם לי היה חלום לפני איזה כמה ימים שאני מאחרת לעבודה. כאילו אני אמורה להיות בעבודה ב-11 והתעוררתי רק ב-12:30 אז אני מתחילה להתארגן הכי מהר שאני יכולה אבל משום מה אני נורא מתקשה עם לנעול נעליים ונורא הסתבכתי עם השרוכים במשך מה שהיה בחלום כמו פרק זמן מאוד ארוך|חבול|
:-D:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קמתי עכשיו מעוד חלום מד"ב ממש מגניב, מסובך מידי להסביר, אבל בסופו כאילו האנושות מצאה דרך להאיץ את ההתקדמות של הציביליזציה באופן האופטימלי, באמצעות סימולציות של העתיד (ע"י עקרבים, אל תשאלו |פנים|)
בסצינה אחת אני גם הקרבתי את חיי לטובת גירסאות אחרות שלי שיחיו טוב יותר (נתתי לבניין שלם ליפול עלי, אבל זה לא היה כואב כמו שציפיתי :-D)
ובסוף הציביליזציה הגיע לשיא שלה ולסוף שלה והכל התחיל מחדש, אז הייתי קוף (אבל עם שכל של בנאדם) שחוטף אוכל מקוף אחר, ובזכות זה היתה לי "הארה" לגבי האבולוציה, שבגלל שלקופים יש 5 אצבעות והם יכולים לחטוף דברים זה לזה, אז הם היו צריכים לפתח מוח גדול יותר כדי להיות ערמומיים ולהחביא אוכל אחד מהשני. בחלום הייתי מאוד גאה בעצמי |פנים| :-D
נ.ב. חשוב לי לציין שהחזרתי אח"כ לקוף המסכן את האוכל שחטפתי לו.
הולי שיט איזה חלום מרתק.
נחמד מצידך שהחזרת לקוף את האוכל שחטפת לו. אבל זה לא ברור אם זה נחשב ליתרון אבוליציוני.
אני חלמתי שאני בהופעה של טיילור (אבל זה היה אולם קטן) ומישהי ישבה במקום שלי וביקשתי ממנה להסתכל בכרטיס שלה וזה היה לאותם מושבים אבל לתאריך אחר אבל היא סירבה לקום ורבתי איתה מלא. והיה מקום לידה אז ישבתי שם ובכל המשכתי לריב איתה.
ואז כשסיפרתי את זה למשפחה שלי אבא שלי לא הקשיב ונכנס באמצע "עם מי רבת?" ואמרתי "עם מישהי בחלום" ואז הוא אמר לי "אה יותר הגיוני מזה שתריבי עם מישהו במציאות":-D|פנים| [עריכה: זה קרה במציאות לא בחלום, מסתבר שזה לא היה ברור]
(בהמשך החלום היא עלתה וזה היה מרגש אבל אז היה הפסקה ומשומה לבשתי מגבת בלבד אז רצתי לשירותים להחליף בגדים והכל הסתבך לי8-*).
תודה שהרגעת שלא לכולנו החלומות הם אפיים ועם ערך לימודי :p
הפסקה השניה שם באמת הרגישה בהתחלה שהיא חלק מהחלום.
בגדים נעלמים בחלומות זה מעצבן.

לא!
אני מרשה לך לך לשים את הגיף הזה מתי שאת רוצה, את לא צריכה להעלם.
אבל ברוכה השבה בכל זאת.

dilia snake

Well-known member
אני צריכה מחר לעשות שיחת טלפון, אני דווקא לא מאוד מודאגת לגבי זה ויודעת שאני אסתדר אבל אני אשמח אם תתעודדו אותי, כדי שאם מחר יהיה לי ספק, אוכל לקרוא את מה שכתבתם לי :-):
את מסוגלת וכל הפורום פה מאחורייך |לב| |לב| |לב| |לב| .

BlowingKissesHeartGIF (2).gif

ותמיד תזכרי שזאת רק שיחת טלפון אחת ואת לא עושה את זה למחייתך|חיבוק||חיבוק|.

Aranel Nenharma

Well-known member
לא!
אני מרשה לך לך לשים את הגיף הזה מתי שאת רוצה, את לא צריכה להעלם.
אבל ברוכה השבה בכל זאת.
למען האמת אני לא חוזרת במלואה. יש לי חוסר זמן לאחרונה (חלק מזה שהמון סדרות שאני רואה יצאו החודש) אבל אני אקפוץ מדי פעם
מבטיחה להצטרף מחר לשאלון.
אני צריכה מחר לעשות שיחת טלפון, אני דווקא לא מאוד מודאגת לגבי זה ויודעת שאני אסתדר אבל אני אשמח אם תתעודדו אותי, כדי שאם מחר יהיה לי ספק, אוכל לקרוא את מה שכתבתם לי :-):
אור, את הוכחת פעם אחרי פעם שיש לך את כל מה שצריך כדי להתמודד עם כל סיטואציה.
את בחורה מדהימה שאני ממש שמחה שיצא לי להכיר אותך.
עצם העובדה שאת מודעת לכך שיש קשיים זה כבר התמודדות מצויינת ואת יודעת שצריך להתמודד איתם
מקווה ששיחת הטלפון הזו זה למשהו טוב וחיובי.
ותזכרי שאת תמיד יכולה לעשות לעצמך פרצופיים צחיקים מול המראה והצד השני לא ידע בכלל

It's Always Sunny

Well-known member
אור, את הוכחת פעם אחרי פעם שיש לך את כל מה שצריך כדי להתמודד עם כל סיטואציה.
את בחורה מדהימה שאני ממש שמחה שיצא לי להכיר אותך.
עצם העובדה שאת מודעת לכך שיש קשיים זה כבר התמודדות מצויינת ואת יודעת שצריך להתמודד איתם
מקווה ששיחת הטלפון הזו זה למשהו טוב וחיובי.
ותזכרי שאת תמיד יכולה לעשות לעצמך פרצופיים צחיקים מול המראה והצד השני לא ידע בכלל
תודה |נחמה| אני שמחה שכתבת את המשפט האחרון כי התרגשתי מאוד ממה שכתבת ואז ראיתי את אותו משפט וזה הצחיק אותי :-):

It's Always Sunny

Well-known member
קטן עליך!
הנה, גם אוליביה מאמינה בך!
כשקראתי את השם אוליביה לפני שהגיף נטען לי הייתי בטוחה ששמת גיף של אוליביה מפרינג' :-D
הייתי מעריצה של SVU מגיל 16 ועכשיו כשאני שומעת אוליביה, אני ישר חושבת על פרינג' :-D
תודה! |חיבוק|

Lhuna3

Well-known member
למען האמת אני לא חוזרת במלואה. יש לי חוסר זמן לאחרונה (חלק מזה שהמון סדרות שאני רואה יצאו החודש) אבל אני אקפוץ מדי פעם
|כן| שאלון זה חשוב! (במיוחד כשאני עורכת אותו :p)
חייבת להודות שאני מאוד רוצה שתמשיכי איתנו גם את באפי לפחות. אבל אני לא אלחץ.
אני מצטרפת לכל מילה של יעל!
אנחנו כבר יודעים שאת יכולה להתמודד, אבל זה משמח אותי לקרוא שגם את יודעת את זה! |כתר|
אני דווקא כן רוצה לשאול. עקרבים?? מה..?8-*:-D
בחלום היתה מכונה שמשכפלת את התודעה של בנאדם לאדם אחר, או לעקרב, והעקרבים עם התודעה של בני האדם יכלו בראש שלהם להריץ סימולציות של העתיד של האנושות. זה הכי הגיוני שאני יכולה לתאר את זה. (נא לזכור שזה חלום, אז להגיון חוקים אחרים)
(ואני חושדת שזה היו דווקא עקרבים בגלל פרק של באפי שראיתי לאחרונה, והיו בו מפלצות שהזכירו לי עקרבים)

didalf

Well-known member
הייתי מעריצה של SVU מגיל 16
סיפרתי לך פעם שלחתולה של טיילור קוראים אוליביה בנסון?
ועכשיו נזכרתי שאת גם אוהבת את האנטומיה, כי לחתולה השניה שלה קוראים מרדית' גריי
(אוליביה הלבנה ומרידית' האפורה)

[והחתול השלישי (משמאל) הוא בנג'מין באטן והוא לא קשור לסדרות שאת אוהבת אבל הוא נורא חמוד]

;-(:-[
חייבת להודות שאני מאוד רוצה שתמשיכי איתנו גם את באפי לפחות. אבל אני לא אלחץ.
כן יעל אני צריכה את התגובות שלך בבאפי את היחידה שזאת צפיה ראשונה כמוני!!
אולסו אני צריכה עוד אנשים לטים ג'יילס.

It's Always Sunny

Well-known member
סיפרתי לך פעם שלחתולה של טיילור קוראים אוליביה בנסון?
ועכשיו נזכרתי שאת גם אוהבת את האנטומיה, כי לחתולה השניה שלה קוראים מרדית' גריי
(אוליביה הלבנה ומרידית' האפורה)
חמודות!
ידעתי את זה אבל תמיד כיף לשמוע על זה :-): אני זוכרת שפעם ראיתי גיף של טיילור מריאיון שבו היא אומרת שהיא לא יוצאת לבלות אלא מעדיפה לצפות בחוק וסדר, זה גרם לי להרגיש יותר טוב עם עצמי :-D

והחתול השלישי (משמאל) הוא בנג'מין באטן והוא לא קשור לסדרות שאת אוהבת אבל הוא נורא חמוד]
השם הוא רפרנס מהסרט, נכון?

didalf

Well-known member
חמודים!
ידעתי את זה אבל תמיד כיף לשמוע על זה :-):
אה כן? יאיי
אני זוכרת שפעם ראיתי גיף של טיילור מריאיון שבו היא אומרת שהיא לא יוצאת לבלות אלא מעדיפה לצפות בחוק וסדר, זה גרם לי להרגיש יותר טוב עם עצמי :-D
תכלס:-D
השם הוא רפרנס מהסרט, נכון?
כן, הסיפור המופלא של בנג'מין באטן. לא ראיתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני הבנתי שאת עסוקה וזה בסדר.
את יכולה גם רק לקפוץ לומר שלום פעם ביומיים בלי לקרוא הכל ובלי להגיב לכל דבר.
אני יודע שזה קשה אבל כשאין זמן צריך לדלג על חלק גדול מההודעות ולהגיב רק איפה שממש דחוף, כי זה עדיף על להעלם לחלוטין.

ותכלס שאלון שמקלון
מה שחשוב זה האם את ממשיכה לראות באפי?
את צריכה שנאט את הקצב?

רציתי לעשות קטע ואחרי כל הודעות התמיכה לבוא ולכתוב משהו כמו "לא, אין סיכוי שתצליחי לעמוד בזה. עדיף שתוותרי."
אבל מרגיש לי שלא תעריכו מספיק את ההומור בזה.

אני לחלוטין מאמין בך שתסתדרי וזה מעולה שאת בעצמך מרגישה טוב לגבי זה.
אז גם אם זה ישתנה מחר תזכירי לעצמך שאור של יום ראשון ידעה שהיא יכולה.
זאת עצה מעולה. אני הרבה פעמים מגלגל עיניים חזק בזמן שאני מדבר עם אנשים בטלפון.

It's Always Sunny

Well-known member
אני לחלוטין מאמין בך שתסתדרי וזה מעולה שאת בעצמך מרגישה טוב לגבי זה.
אז גם אם זה ישתנה מחר תזכירי לעצמך שאור של יום ראשון ידעה שהיא יכולה.
תודה |חיבוק|

זאת עצה מעולה. אני הרבה פעמים מגלגל עיניים חזק בזמן שאני מדבר עם אנשים בטלפון.
חחחח

למעלה