🥝🍒🍉🍓🍌אוף חדש ופירותי🍌🍓🍉🍒🥝

dilia snake

Well-known member
אוף איזה באסה :-( מקווה שיגמר מהר. הם עושים את זה בכל יום עצמאות?
אני קוללתי באוסף מזעזע של שכנים נוראיים ובכלל שכונה של בהמות, כי גם בסוג של רחוב מקביל יש בית עם משפחה של אשפה שעושה חגים בפול ווליום(כאילו, אני גרה ליד פארק ואז הם מולנו ברחוב אחר בצד השני של הפארק שהוא לא מאוד גדול), אז יש סיוט בשמחת תורה ומימונה(למרות שהשנה לא היה דווקא) ועצמאות וסתם בלי קשר. אתמול שמעתי שכנים אחרים עד 2 בלילה בערך והיום כל אחה"צ.
האם כמזכירה רפואית אין לך גישה למבחנות של וירוסים קטלניים שאת יכולה לשלוח להם במתנה?
הלוואי, אבל לא. וחוץ מזה תמיד יש סיכוי שאני אדבק מהם או מישהו מהמשפחה שלי אם נתקל בהם בטעות בחדר מדרגות.

keren or5

Well-known member
אז אחרי שמעט נרגעתי, אספר לכם שהחלטתי לחפש את השחקנים שמופיעים בחתימה של מעיין כי עניין אותי לקרוא עליהם. גיגלתי את בלה רמזי ואחת מהתוצאות הראשונות שהופיעו לי הייתה שלהט"בופובים יצאו נגד האחרונים מבנינו. אני רוצה לציין שלא ראיתי את הסדרה ולכן כל מה שאני אכתוב מעכשיו יהיה מסומן בספוילר. כמו שאמרתי אני לא בקיאה בסדרה, אבל ראיתי את הכותרת הזו ב-YNET והסתקרנתי. נכנסתי לכתבה וגיליתי שבגלל שיש פרק שעוסק בזוג גאה אנשים החליטו לתת לו ביקורות נמוכות. וזה מאוד מאוד הכעיס אותי. אני יודעת שאי אפשר לשנות אנשים אחרים אבל זה ממש הרגיז אותי שיש אנשים בימינו שעדיין מתקשים לראות זוגות גאים בטלוויזיה :-(
אני לא יודעת איך אחרים תופסים את זה ואני גם לא רוצה להתיימר בלנחש מה אחרים מרגישים לגבי הנושא אבל לגבי עצמי אני יכולה לומר שזה לחלוטין נגע בי.
אויש כן. זה ממש מעצבן. אפילו דיברתי עם ידיד שלי על הפרק הזה כי רציתי להתפנגירל עליו, והידיד הדפוק שלי גם הגיב בצורה קצת הומופובית ואמר לי משהו בסיגנון- אבל למה אני צריך לראות את זה. אבל אני חושבת שכן יש סיבה להיות מעודדים, כי כשראיתי את הפרק חשבתי לעצמי שאפילו לפני לא מעט שנים לא היו לוקחים סיכון לעשות פרק שלם על סיפור אהבה של שני גברים שאחד מהם הוא רון סוונסון, שכולל נשיקות והכל בצורה כ"כ ישירה, בסדרה עם פרופיל כ"כ גבוה שהרבה מהצופים שלה הם גיימרים ששיחקו במחשק, והיה לי ברור שיהיו תגובות הומופוביות לזה, ועדיין, חשבתי איזה מעודד זה כי לפני נגיד איזה 5 שנים לא הייתי מאמינה שהם יספרו סיפור כזה בסדרה מהסוג הזה, ועצם זה שהם בכל זאת עשו את זה, למרות שאני חושבת שהיה ברור ליוצרים שזה סיכון מבחינת הצופים, מראה כמה התקדמו, ושננצח בסוף, וכל ההומופובים ימותו מתישהו והדור הבא לא יעשו בכלל אישיו מהעניין הזה.
ואם כבר הסדרה הזאת ולהט"ב - אז יש עוד דמות שבהמשך הסדרה מגלים שהיא קווירית.
וגם בלה רמזי נדמה לי מגדיר.ה את עצמו.ה כלא בינארית.
כמו כן יש לי חשדות כבדים שפדרו פסקל הוא לא סטרייט. גם יש לו אחות טרנסג'דרית שהוא לגמרי גאה בה ומקבל אותה, וגם למרות שהיו שמועות שהוא יצא עם כל מיני שחקניות (כולל לנה הידי, סרסי ממשחקי הכס), הוא אישית לא אישר אף בת זוג שזיווגו לו בתקשורת. והוא מהמם מדי כדי להיות סטרייט! למרות שאני עדיין אמשיך לאהוב אותו אם יתברר שהוא סטרייט.
אה, ועוד משהו בנוגע לזה- התפקיד שלו במשחקי הכס היה של גבר ביסקסואל- שכבר אז התרשמתי מזה שהם עשו אותו כזה (אולי הוא ככה בספר, ועדיין הם יכלו לבחור לא לעשות אותו בי אלא סטרייט, כי זה לא חשוב לעלילה), וכבר אז התרשמתי כי היה קשה לי לזכור ייצוג של גבר ביסקסואל בצורה כ"כ פתוחה בסדרה עם פרופיל כ"כ גבוה, כמו הדמות שלו שם.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תלחץ על השם שלך
הולי שיט, לא ידעתי שיש את הדבר הזה.
רציני מעולם לא עמדת על העיגול של השם שלך?8-*
לא. למה שאני אעמוד על השם שלי.
אני עומד על השמות שלכם רק כשאני רוצה לשלוח לכם הודעות פרטיות.
ובגלל שאני מתמקד בזה גם לא שמתי לב אצליכם שמופיעים הדברים האלו.

רגע רגע
1682627592339.png
1682627616252.png

מה זה הנקודות?
ומה זה הreaction score?
ויותר חשוב - למה לך יש יותר כזה משלי?

ואיך לא סיפרתן לי על כל זה בעבר?
הייתי יכול לחשב כמה הודעות כל אדם כתב בכל חודש?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רציתי להגיד לך אבל אתה יודע יש אנשים שמגיבים גם בפורומים אחרים
אוי :-(
איכס :sick:
למה להגיב בפורומים אחרים?
כל הפורומים האחרים בתפוז הם סתם מעצבנים, לא כמו הפורום שלנו שהוא טוב מכל האומות ומכיל את העם הנבחר של אינטרנט.

didalf

Well-known member
הולי שיט, לא ידעתי שיש את הדבר הזה.
לא. למה שאני אעמוד על השם שלי.
למה אתם לא חוקרים את האתר?8-*

1682627592339.png
איזה רקע יפה יש לי|מאוהב|

מה זה הנקודות?
זוכר שבהתחלה היינו מקבלים פרסים על מספר הודעות ולייקים מסויים? אז זה המקסימום האפשרי.
אם מאד חשוב לך אפשר לראות אם תלחץ על המשתמש שלך ותעבור לעמוד שלך ואז לאודות.
כולנו כבר השגנו את המקסימום שזה 113 (מספר טיילורי)
1682630191054.png

ומה זה הreaction score?
לייקים חיוביים (לייק, מאוהב או צוחק. המום או עצוב או כועס נחשב שלילי ולא נספר)
ויש לי יותר כי אוהבים אותי יותר ממך|זורו|
ואיך לא סיפרתן לי על כל זה בעבר?
למה לא ידעת?
הייתי יכול לחשב כמה הודעות כל אדם כתב בכל חודש?
אם יש לך כוח בהצלחה.

רציתי להגיד לך אבל אתה יודע יש אנשים שמגיבים גם בפורומים אחרים
נכון. אבל הם בוגדים אז לא צריך לספור אותם בכלל.

אוי :-(
איכס :sick:
למה להגיב בפורומים אחרים?
כל הפורומים האחרים בתפוז הם סתם מעצבנים, לא כמו הפורום שלנו שהוא טוב מכל האומות ומכיל את העם הנבחר של אינטרנט.
זה באמת נכון אבל. אם נכנסים למה חדש רואים את כל הגועל של אנשים בפורומים האחרים פה. חסמתי 90% מהאתר בגלל זה:-D

LeAnnDylan

Well-known member
לייקים חיוביים (לייק, מאוהב או צוחק. המום או עצוב או כועס נחשב שלילי ולא נספר)
אני חושבת שזו חוצפה. אם אני גורמת לכם לעצבים מגיע לי כפול נקודות כי זה יותר שווה מסתם|כן|

למרות שגם מה הטמטום הזה, מה שלילי באייקון המום:-D

LeAnnDylan

Well-known member
אגב אני חקרתי את זה עכשיו לעומק וגיליתי שאת מרבית ה-:-[ שלי את (עדימון), לונה ומילי נתתן לי :-[:-[
אני חושבת שאתן יכולות להבין לבד מה זה אומר!!😤

LeAnnDylan

Well-known member
אוי לא גורשתי מהדירוג לחלוטין;-(:-D
ולחשוב שלפני שעה אמרתי לך שאני אעלה אותך למקום הראשון|שפם| איזה נאיביות...😪

ולונה רק שתדעי לך שאת עשית לי הכי הרבה כועסים (פי 3 יותר מעדימון!) והייתי מעיפה אותך מהדירוג אם היה לי עם מי להחליף אותך 😤

למעלה