אבולוציה

deathcaster

New member
מה שעשית כרגע זה כשל לוגי של איש קש

במילים פשוטות את מקרינה על אחר בדיוק מה שאת עושה, וממשיכה לעשות זאת פעמים רבות בשרשור זה

פולספגן

New member
תלמד מ-dtsj להגיב עניינית, אז תקבל התייחסות

עניינית. כרגע, אתה רק
, אז אתה מקבל התייחסות בהתאם, בדיוק כמו הפריפזה של נתניהו

deathcaster

New member
אני מציע לך אותו הדבר, אני באמת לא חושב שאת

ראויה לתגובות ענייניות, את לא מוכיחה שאת יכולה להתמודד איתן

פולספגן

New member
אגב, עוד דבר שתמיד מצחיק אותי ש"מדעני"

האבולוציה, לא צריכים פיזיקאים, כימאים וכו' כאשר כל מחקר מדעי רחב היקף שמכבד את עצמו זקוק לסיעור מוחות (ראה לדוגמא את המחקר על השפעת חלבון p53 על מניעתו של תא להיהפך לסרטני וציטוט בשבילך "מחקר רב-תחומי זה בוצע בשיתוף בין שלוש קבוצות מחקר במכון ויצמן למדע, בראשות פרופ' יוסף ירדן מהמחלקה לבקרה ביולוגית, פרופ' איתן דומאני מהמחלקה לפיסיקה של מערכות מורכבות, ופרופ' משה אורן מהמחלקה לביולוגיה מולקולרית של התא") אז, תזכיר לי, איפה הפיזיקאים באבולוציה?

deathcaster

New member
דווקא מהדוגמה שהבאת

פרופ' איתן דומאני- אם תסתכלי על רשימת הפרסומים שלו, את תראי איך פיסיקאי משתלב עם מחקר ביואינפורמטי אבולוציוני.

deathcaster

New member
תגובה

כנסי לאתר מכון וויצמן, קראי את רשימת הפרסומים שלו, עברי על המאמרים.... נדבר לאחר מכן.

פולספגן

New member
אם יש לך קישור ספציפי, אז אשמח להתדיין על כך

זה לא עד כדי כך חשוב לי בכדי שאבזבז זמן, אז אם יש לך בשלוף סבבה, אחרת אוותר ...

פולספגן

New member
בכלל לא מתחמקת, אלא פשוט רוצה שתכתוב לי את שם

המאמר שאתה מדבר עליו שבו הוא עוסק באבולוציה. שים
שאני לא מתכוונת לאבולוציה מודרנית (ראה כאן את הגדרתי למינוח זה), אלא לשאר.

deathcaster

New member
הגדרותייך אינן נכונות

כבר הראיתי לך כיצד לחפש את רשימת הפרסומים שלו... את מוזמנת לבחור מהם, יש כמה וכמה

פולספגן

New member
אני לא רוצה רשימה, אלא משהו ממוקד

אני כמעט בטוחה שמדובר על מה שאני קוראת אבולוציה מודרנית ולא על לפני כן. מכיוון, שאתה העלת את זה, אז אתה מכיר את עבודתו ולכן אתה יכול לשלוף בקלות.

deathcaster

New member
הנחות שגויות

העליתי את זה מתוך חיפוש פשוט באתר מכון וייצמן, לפני הכתבה כלל לא הכרתי אותו, הסתכלתי על חלק מהמאמרים שלו, את מוזמנת לעשות אותו הדבר, אני לא עובד אצלך

פולספגן

New member
טענת טענה, אז תביא אותה

אני לא אמורה לנחש איזה מאמר ראית שעונה על הקריטיונים. בכלל, לא מובן, למה יש לך בעיה לכתוב את שם המאמר הרלוונטי? הרי כבר ראית אותו ... אגב, אם זה היה הפוך, היית יודע בדיוק לבקש את אותו דבר ממני ...

deathcaster

New member
אני מצפה שתיכנסי לשם בכוחות עצמך

את עלולה בטעות ללמוד משהו... אם זה היה הפוך, את היית מתחמקת מלהביא סימוכין כמו כל פעם ועונה עם קישור נוסף לשרשור הבטא עמילואיד.

פולספגן

New member
נו, אז שאין לך מענה, אתה חוזר לאד פרסונם?

בטח, עוד מעט תאשים אותי בכך

deathcaster

New member
אין כאן שום אד פרסונם

את לא פעם ציינת שהידע שלך (חלקו לפחות) מסתמך על ספרות מקצועית של לפני 20 שנים, (הכנסים שאינך מוכנה לפרט את מהותם שאת הולכת אליהם... חסרי משמעות). אז אני מצפה שתבקרי באתר מכון וייצמן, קראי בעצמך על החוקר, קראי רנדומלית 2-3 מהמחקרים האחרונים שלו (איפלו רק את התקצירים) ותראי כיצד פיזיקה משתלבת עם אבולוציה, יקח לך 5 דקות אין כאן שום אד פרסונם אם אני רושם לך שאת עלולה בטעות ללמוד משהו. ואם תרשמי לי בתגובה שאני מתחמק, זה בהחלט יהיה אד פרסונם, ובהחלט אאשים אותך בכך.

פולספגן

New member
אכן אתה מתחמק ../images/Emo6.gif

אתה יודע שהפיזיקה משתלבת באבולוציה שאני מגדירה אותה כאבולוציה מודרנית. אתה יודע יפה מאוד שהיא לא משתלבת לפני כן ולכן אתה מתחמק

או, יופי, חזרת. אני ממשיך לחכות לתגובה.

אם את צריכה עוד זמן כדי לקרוא את קון, או מכל סיבה אחרת, רק תגידי.

למעלה