איך בוחרים עם מי לבגוד?

dvash

New member

newcharm

New member
איזה הודעה מוזרה :)

אתה לא יודע אם להזדהות (
) עקב הבלבול או שמתאים יותר כזה (
) בזכות השאלה של כמה מקובל לבחור

סאלי31

New member
נראה לי שזה מהמילה בגדים.

ביגוד וכדומה. כוונות הכותבת תמימות לחלוטין. נא לא לשפוט אותה לכף חובה. היא בעצם שואלת , איך בוחרים עם מי לקנות בגדים או משהו דומה. חלילה וחס שום דבר מעבר.

bartzvi

New member
את לא . בוחרים אותך !

סתם... זה עניין של חיבור. אמון. עניין. זה לא שונה בהרבה מבחירת חבר/ידיד - ממש על אותו בסיס.

anissan

New member
חבל שתיפלי בגיהנם בעולם הזה ובעולם הבא

את שמעת את בורא עולם אומר " לא תנאף/י "

mar nina

New member
מה זה "לבגוד"? והפעם עם תוכן

את יכולה לבגוד עם סוריה - בישראל. את יכולה לבגוד עם מוסד אחר - במקום בו את עובדת. את יכולה לבגוד עם חברה אחרת - בחברה הכי טובה שלך. אולי התכוונת לשאול איך בוחרים גבר שהוא לא החוקי שלי, או החבר שלי כדי להזדיין איתו מבלי לצאת ממערכת היחסים הקיימת שלי. זה כבר ממקד את השאלה יותר. בכלל כל מי שמצהיר שהוא רוצה לבגוד..הוא צריך לומר קודם במי הוא רוצה לבגוד, אז התשובה תהיה יותר ממוקדת.

dvash

New member
עושים משלוש יוצא אחד...

חפשי מישהו שמשלים לך את מה שחסר לך אפשרי אבל זיכרי - מרבה נכסים, מרבה דאגה יוצאים מהנחה שאת לא רוצה לעשות את זה

bartzvi

New member
בקיצור...

אני האיש שלך.... או שלא
אני מניח שתמשיכי להתחבט בסוגיה, אין שטנץ אחד,אין נוסחה. מי שמעניינת אותי, משעשעת אותי ומאתגרת אותי גם שכלית - סביר להניח שזו תהיה התשובה. אני עדיין מחפש אותה
אבל, התחלתי רק השבוע אז עדיין יש סבלנות.

newcharm

New member
דווקא סבלנות?

איך מתוך כל התכונות שהעולם מציע בחרת דווקא אותה כמייצגת אותך... :)))

leonlev

New member
אם זאת הכוונה

שלך אז אתה לא ממוקד מטרה. אתה קודם יורה ואח"כ מצייר את המטרה. תתביית על מישהי ותחזר אחריה(במסרים או בפורום) לעניות דעתי ברגע שאתה מכוון לכולן -תפסת מרובה לא תפסת, וביד השתמשת.

למעלה