בהתאם לרוח הלוזרית העצבנית

PsychLoN

New member
הודעה צינית 2

זה לא לגיטימי לפסול אמונות, אני מאמין שאתה וכל שאר היהודונים המסריחים צריכים לעבור מן העולם הזה, אתם המחלה של הכוכב הזה וצריך להדביר אתכם כמו חרקים קטנים ומזוהמים, החרא היהודי מנהל קונספירציה להשתלט על העולם ולהפוך את כל בני העם הארי לעבדים לבנים, אני מאמין שאתכם ואת חבריכם הכושים, הצוענים, ההומואים ושאר הפסולת של העולם צריך לשרוף ולייצר ממכם משהו שיועיל לעולם ולצבא שלי שמטרתו להפיץ את האידיאולוגיה המדעית והחכמה שלי בכל רחבי העולם. אני יהודי גאה, הודעה זו היא צינית ולדעתי היא במקום

תחליף טמפון...

קנאות למשהו זה רע בכל מקרה... גם למטאל. אתה לא אוהב? אל תשמע. אבל אל תתעסק בזה כל הזמן, אתה לא תקבע לי ולא לאף אחד מה זה מטאל ומה זה לא. אם מישהו חושב שלינקין פארק זה מטאל איכותי, זה הבעיות שלו, אני אנסה לתקן אותו, אולי אצחק עליו קצת (בכל זאת זה כיף), אבל בתכל´ס זה בעייה שלו שהוא חושב ככה, אז הוא יחקור קצת, יעבור ללהקה הקשוחה והמאגניבה סליפנוט, אחר כך אולי לרייג´, אחר כך ל"בלאק מטאל אמיתי"- קריידל החדשים, בסוף הוא כנראה יגיע לדברים טובים. חבל שאתה לא קולט שגל הניו-שיט כמה שהוא עולה לי (ולך) על העצבים, משרת את המטאל בסופו של דבר. זה שזה לא "טרו" זה לא נורא, כי כשמישהו שומע את החרא הזה יש יותר סיכוי שהוא ישמע טרו. במה בדיוק הלכתי אחרי העדר? בזה שאני אחד היחידים כאן שלא יורד בצורה גזענית ומסריחה על הומואים וערבים? בזה שאני מעז לרשום דעות שונות מאחרים? בזה שאני לא מפחד לומר דברים שיכולים לעצבן? הרי הכי נוח היה להסכים איתך ולרדת קצת על הנו-שיט, כמו שהרוב כאן עשו, ולא עשיתי את זה. מי שרושם "אני אפסול מה שאני רוצה מתי שאני רוצה ואיך שאני רוצה ואם יש לך בעיה תשתוק" לא יכול לדבר על גיל ובגרות. אתה רוצה להוציא אגרסיות? בבקשה, קח פוסטר של סטינקין פאק, תעשה עליו לוח מטרה ותתחיל לזרוק אינדיקים. עשיתי את זה עם היי פייב בזמנו, זה היה ממש כיף והחדר שלי הפך לאטרקציה אצל החברים בגלל זה.

Panzermensch

New member
דור, לפעמים הדרך הטובה ביותר להראות

את חוכמתו של אדם היא פשוט לסתום את הפה ולא להגיב על דברים שבו אין לו כל ידע.

no love lost

New member
למה אתם מתעקשים לדבר על אחד

מהנושאים שהוא כתב..הוא רק כתב שנמאס זה הכל..

פפחחחחח

"מי שלוקח את המטאל כדרך חיים, ולצערי לא חסרים כאלה, הוא הרבה פעמים לא בנאדם נחמד במיוחד, "קשוח" עלק" אתה לפני חודש-חודשיים הרצתה פה כמה שמטאל זה לא סתם סגנון אלא ממש דרך חים וכל מיני שטויות כאלו

אויש, כיף לעוות דברים, אה זוהר?

אני זה שרשם שמטאל זה לא דרך חיים, אלא תרבות. הניסיונות שלך לרדת עלי פשוט פאתטיים.

FreezingMoon

New member
במציאות

אתה נראה פחות מזיק, ופחות עצבני, כשאתה מחייך לאשר חיוכים מוזרים כל שנייה.

אתה בהחלט צריך לדבר יותר על מטאל

אולי מישהו כבר יצטרף אלי להקמת ארגון הגרילה המחתרתי.

בורקס זה בלאק מטאל או..

גורקס זה בלאק מטאל? כי העטיפה נראית ממש בלאק מטאל.. אבל זה דת´\ברוטאל\משהו לא? אני כבר מבולבל לגמריי. אני צריך ללכת לישון.

למעלה