בינג' פרינג' - עונה 1 (שרשור מקורי)

limors2

Active member
אבל אם את רואה דברים ישנים אחרים, אולי תדחי אותם. אני מבינה את הרצון לראות דברים חדשים כדי להימנע מספוילרים או כדי שיהיה עם מי לדבר עליהם, אבל דברים ישנים תמיד אפשר לראות מתי שרוצים אם לא עושים צפייה משותפת. לא? |תוהה|
ישנים מבחינת ״יצאו לפני כמה חודשים ואני באמצע העונה״, לא מבחינת עתיקים

It's Always Sunny

Well-known member
  • איזו התחלה יש לפרק עם המטוס. ישר מתחילים עם האקשן.
  • הייתי בטוחה שג'ון ימות בפרק, אז הופתעתי שהוא שרד. עוד יותר הופתעתי לגלות שהוא בעצם הרע של הפרק, לא ציפיתי לטוויסט הזה.
  • מה צ'ארלי אמור להיות בשביל אוליביה? קולגה?
  • אהבתי שאוליביה שיקרה לפיטר שיש ל-FBI תיק עליו, הייתי בטוחה שבאמת יש להם. היא חכמה.
  • pet peeve קטן שיש לי: כשמשתמשים באותו שחקן בשביל תאומים. אני מבינה למה עושים את זה אבל כבתור תאומה (לא זהה אבל עדיין) זה מעצבן אותי. בנוסף, כשיש תאום רע.
  • ברוילס בכוונה היה קשוח עם אוליביה? אני מניחה כשאני אמשיך לצפות, אני אבין את המערכת יחסים שלהם יותר.
  • יש לי תחושה שפיטר ואוליביה אמורים להיות ביחד.
  • למה אוליביה צריכה עוזרת?
  • הסצנה שבה פיטר, וולטר ואסטריד צופים בבובספוג והפרה מאחוריהם הייתה משעשעת, במיוחד שהם נתנו לה שם.
  • היד של גברת שארפ (מהתאגיד של וויליאם בל) הייתה מגניבה.
  • אז בסופו של דבר ג'ון כן מת, פשוט לא ציפיתי שהוא יהיה רע. חשבתי שהם לא יצליחו להציל אותו בהתחלה ואז כשהם הצילו אותו, חשבתי שהוא ימות כבתור דמות טובה.
דבר אחד לא קשור: אנה טורב עושה מבטא אמריקאי, נכון?

עכשיו אני הולכת לראות את פרק 2

Lion_Heart

Well-known member
  • איזו התחלה יש לפרק עם המטוס. ישר מתחילים עם האקשן.
  • הייתי בטוחה שג'ון ימות בפרק, אז הופתעתי שהוא שרד. עוד יותר הופתעתי לגלות שהוא בעצם הרע של הפרק, לא ציפיתי לטוויסט הזה.
  • מה צ'ארלי אמור להיות בשביל אוליביה? קולגה?
  • אהבתי שאוליביה שיקרה לפיטר שיש ל-FBI תיק עליו, הייתי בטוחה שבאמת יש להם. היא חכמה.
  • pet peeve קטן שיש לי: כשמשתמשים באותו שחקן בשביל תאומים. אני מבינה למה עושים את זה אבל כבתור תאומה (לא זהה אבל עדיין) זה מעצבן אותי. בנוסף, כשיש תאום רע.
  • ברוילס בכוונה היה קשוח עם אוליביה? אני מניחה כשאני אמשיך לצפות, אני אבין את המערכת יחסים שלהם יותר.
  • יש לי תחושה שפיטר ואוליביה אמורים להיות ביחד.
  • למה אוליביה צריכה עוזרת?
  • הסצנה שבה פיטר, וולטר ואסטריד צופים בבובספוג והפרה מאחוריהם הייתה משעשעת, במיוחד שהם נתנו לה שם.
  • היד של גברת שארפ (מהתאגיד של וויליאם בל) הייתה מגניבה.
  • אז בסופו של דבר ג'ון כן מת, פשוט לא ציפיתי שהוא יהיה רע. חשבתי שהם לא יצליחו להציל אותו בהתחלה ואז כשהם הצילו אותו, חשבתי שהוא ימות כבתור דמות טובה.

עכשיו אני הולכת לראות את פרק 2
הקטע עם בובספוג היה נהדר, במיוחד שוולטר שאל "ילדים רואים את זה?" :-D ,אני כל כך אוהב את ג'ין הפרה!!!בקשר למי שאמור להיות עם מי?...ספוילרים! וגם אני מאוד הופתעתי שג'ון התגלה כאיש הרע...

Lhuna3

Well-known member
איזה כיף שהצטרפת! :)
אני אהיה מאוד סקרנית לקרוא את הדיעות שלך על כל מיני דברים.

אהבתי שאוליביה שיקרה לפיטר שיש ל-FBI תיק עליו, הייתי בטוחה שבאמת יש להם. היא חכמה.
זה באמת היה מוצלח!
pet peeve קטן שיש לי: כשמשתמשים באותו שחקן בשביל תאומים. אני מבינה למה עושים את זה אבל כבתור תאומה (לא זהה אבל עדיין) זה מעצבן אותי. בנוסף, כשיש תאום רע.
אוקיי על זה לא חשבתי אף פעם.
את מתכוונת שזה מעצבן אותך בקטע של למה לא מלהקים תאומים אמיתיים? כמו שהיום מתלוננים על זה כשמלהקים סטרייטים לדמויות להט"ביות, או אנשים בריאים לתפקיד של נכים וכד'?
ואיזה מגניב שאת תאומה (כלומר לי זה תמיד נראה מגניב, אבל אולי זה לא באמת, אין לי מושג, תגידי את!)
וואלה עד עכשיו בכלל לא בדקתי ולא ידעתי שהיא אוסטרלית.
אני חושבת שכן, לפחות אני לא שמתי לב לשמץ של מבטא אוסטרלי אצל אוליביה.

ואולי גם ניק עכשיו ינצל את ההזדמנות להצטרף, כשיש לו שותפה לצפיה יותר מוצלחת ממני! ;-#
@טוני החתול

Lion_Heart

Well-known member
גרמה לכולם לצפות בסדרה האהובה עליה ולהיות סופר מדוברת בפורום, כמו שהיא עשתה עם ה100.
אההה...ולי לא היה חלק בזה...לא,בסדר, זאת לא אחת מהסדרות האהובות עלי...אני פשוט אשב לי כאן בחושך ואוכל בצל אם כך
"מכרסם טבעות בצל"

It's Always Sunny

Well-known member
איזה כיף שהצטרפת! :)
אני אהיה מאוד סקרנית לקרוא את הדיעות שלך על כל מיני דברים.
תודה :)
אוקיי על זה לא חשבתי אף פעם.
את מתכוונת שזה מעצבן אותך בקטע של למה לא מלהקים תאומים אמיתיים? כמו שהיום מתלוננים על זה כשמלהקים סטרייטים לדמויות להט"ביות, או אנשים בריאים לתפקיד של נכים וכד'?
ואיזה מגניב שאת תאומה (כלומר לי זה תמיד נראה מגניב, אבל אולי זה לא באמת, אין לי מושג, תגידי את!)
יותר בקטע שגם תאומים מאוד זהים לא נראים אותו הדבר, אני מבינה שזה נוח במיוחד לתפקידים קטנים ושוב זה ממש מינורי אז זה לא מאוד מעצבן אותי כמו הקטע של תאום טוב ותאום רע- שזה מרגיש כמו קלישאה. ודרך אגב, כבתור בן אדם עם נכות (פיזית) קצת הצחיק אותי שציינת את זה בשאלה, כי אני גם שני הדברים שציינתי עכשיו :) יצא צירוף מקרים מעניין לדעתי :)
ולגבי התאומות, דבר אחד אני יכולה להגיד, הקשר קרוב אבל אין טלפתיה :-D

וואלה עד עכשיו בכלל לא בדקתי ולא ידעתי שהיא אוסטרלית.
אני חושבת שכן, לפחות אני לא שמתי לב לשמץ של מבטא אוסטרלי אצל אוליביה.
אז היא כנראה עושה מבטא טוב. בטח אם אני אראה ראיון עם המבטא האוסטרלי זה יהיה מוזר.

ואולי גם ניק עכשיו ינצל את ההזדמנות להצטרף, כשיש לו שותפה לצפיה יותר מוצלחת ממני! ;-#
@טוני החתול
רמז? :)

שכחתי לציין שהכתוביות התלת ממדיות של המקומות מגניבות

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
יותר בקטע שגם תאומים מאוד זהים לא נראים אותו הדבר,
אה, הבנתי.
אני מבינה שזה נוח במיוחד לתפקידים קטנים ושוב זה ממש מינורי אז זה לא מאוד מעצבן אותי כמו הקטע של תאום טוב ותאום רע- שזה מרגיש כמו קלישאה.
|כן| לחלוטין קלישאה טיפשית של ז'אנר האימה.
ודרך אגב, כבתור בן אדם עם נכות (פיזית) קצת הצחיק אותי שציינת את זה בשאלה, כי אני גם שני הדברים שציינתי עכשיו :) יצא צירוף מקרים מעניין לדעתי :)
אכן מקריות מעניינת!
ולגבי התאומות, דבר אחד אני יכולה להגיד, הקשר קרוב אבל אין טלפתיה :-D
חבל! :-D

It's Always Sunny

Well-known member
  • ההתחלה של הפרק עם ההריון והלידה של התינוק הייתה מאוד מטרידה בעיני, לא יודעת למה.
  • פיטר אומנם התעצבן על זה אבל אני חשבתי שזה עצוב שוולטר ישן בארון :(
  • התינוק שהפך לבן אדם מבוגר בתוך חצי שעה היה דבר מאוד מטריד, שלא לדבר על הרעיון של ליצור חיילים.
  • יש לווטלר בעיות זיכרון?
  • דבר ששכחתי לציין בקשר לפרק הקודם אבל גם מתקשר לפרק הזה: אני לא כל כך אוהבת את היחס לאוליביה, בפרק הקודם קראו לה מותק פעמיים |פנים| ועכשיו וולטר מתעצבן שהיא מפריעה לו. אני יודעת שהוא לא עושה בכוונה אבל עדיין.
  • אוליביה התעצבנה שלא הייתה התקדמות בתיק, פיטר לא הצליח להבין למה היא כועסת ואז הצחיק אותי שוולטר אמר לו: חשבתי שיש לך כישרון עם נשים :-D
  • מאסיב דיינמיק הולכים להיות חשובים לעלילה? אל תענו לי, סתם תוהה.
  • הרעיון של וולטר מהספר של ז'ול וורן שהתמונה האחרונה לפני המוות מוטבעת לצמיתות ברשתית העין מעניין מאוד, ועוד יותר היה מעניין לראות שהם ניסו את זה והצליחו.
  • אז אם הבנתי נכון, ד"ר פנרוז לקח את כריסטופר והוא לא באמת אבא שלו. שוב הופתעתי כשגיליתי שכריסטופר עובר תהליך הזקנות מואץ. יפה, התוכנית הזו מפתיעה אותי וזה דבר טוב.
  • אני רוצה לשבח את היצירתיות של פיטר שהצליח להחיות אישה בלי הערכת החייאה, רק ממה שהיה בחדר, הוא באמת גאון.
  • התבנית מוזכרת שוב, זו הולך להיות חשוב להמשך.
  • גברת שארפ הציעה לאוליביה עבודה. ואז אוליביה הלכה לברוילס ואמרה לו שהיא (אוליביה) אמרה לגברת שארפ שהוא ייתן לה העלאה :-D איזו אישה חכמה. נראה היה שהוא יותר מודאג מלדעת אם גברת שארפ אמרה משהו לאוליביה.
  • היסטוריה רפואית של פיטר, יש שם בטח סיפור אחרת לא היו מזכירים את זה.

LeAnnDyIan

Well-known member
אני עדין חצי ישנה אז אני אגיב יותר כשאתעורר אבל קודם כל איזה כיף שאת גם רואה!!😍🥳😍🥳

אז היא כנראה עושה מבטא טוב. בטח אם אני אראה ראיון עם המבטא האוסטרלי זה יהיה מוזר.
אוי יש לה מבטא אוסטרלי כזה חמוד😍😍
בכלל, מבטא אוסטרלי זה מבטא כזה מושלם😭😭

Lhuna3

Well-known member
אני בכוונה מגיבה רק על נקודות קטנות, כדי לא לרמוז שום דבר שקשור להמשך.

• ההתחלה של הפרק עם ההריון והלידה של התינוק הייתה מאוד מטרידה בעיני, לא יודעת למה.
זה היה מחריד בעיני.
  • דבר ששכחתי לציין בקשר לפרק הקודם אבל גם מתקשר לפרק הזה: אני לא כל כך אוהבת את היחס לאוליביה, בפרק הקודם קראו לה מותק פעמיים |פנים| ועכשיו וולטר מתעצבן שהיא מפריעה לו. אני יודעת שהוא לא עושה בכוונה אבל עדיין.
אויש כן, גם אותי זה עיצבן.

It's Always Sunny

Well-known member
  • ברוילס וגברת שארפ עובדים ביחד.
  • הציור של רוי היה יותר מטריד לדעתי ממה שקרה באוטובוס.
  • עשו הלוויה לג'ון ואוליביה בצדק הרגישה מנוצלת. היא אומרת לצ'ארלי שג'ון אמר לה שהוא אוהב אותה ואז צ'ארלי אומר שג'ון גם אמר לו שהוא אוהב אותו :-D
  • פיטר איים על מישהו במסעדה.
  • פיטר הרמן (גרנט דיווידסון) הופיע בפרק, הייתי צריכה לוודא בויקיפדיה אבל ישר זיהיתי אותו. הוא נשוי לשחקנית של אוליביה בנסון במדור מיוחד וגם שיחק שם בתפקיד חוזר. אני מניחה שהייתי צריכה לחשוד שהוא עובד בשביל הרעים.
  • וולטר והערות שלו; אומר לרוי שהוא יוכל לקלוט לווין עם המשדר שיש לו בראש |פנים|:-D
  • אסטריד הרשימה אותי עם הידע שלה בלטינית.
  • וולטר עשה ניסויים על בני אדם, אני מניחה שאמרו את זה לפני ופשוט פיספסתי.
  • אוליביה רצתה להיות סוכנת FBI מאז שהייתה בת 9.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
פרק אחרון להיום
  • פיטר רוצה לעזוב בתחילת הפרק ואוליביה לא רוצה שיעזוב כי אז זה אומר שגם וולטר יעזוב. כצפוי בסוף הפרק, הדעות שלהם מתהפכות אבל אז הם מגיעים למסקנה המתבקשת שפיטר צריך להישאר.
  • אוליביה מקבלת שיחת טלפון מג'ון ואחר כך גם ביקור בית. הייתי בטוחה שברגע שהוא מת בפיילוט, אנחנו לא נראה ממנו יותר. טעיתי, הוא עדיין פה.
  • בפרק מוזכר פרויקט בשם "ת'ור" :-]
  • אוליביה הצליחה לקלוט שהזר המסתורי צץ בכל מקום ב-3 שבועות. ל-FBI זה לקח שנה. כבוד.
  • הערה לא קשורה אבל אני חייבת; אוליביה נראית כל כך חמודה עם משקפיים :-]
  • היה אזכור לאימא של פיטר.
  • וולטר משתף פעולה עם הזר המסתורי. ולאחר מכן, מתגלה הסיבה, מסתבר שהמשפחה שלו הייתה בתאונת דרכים כשפיטר היה קטן ושניהם מתו :-0 והזר הזה החזיר אותם לחיים? וולטר פשוט מחזיר לו טובה.
  • האם הזר המסתורי הוא אנושי בכלל? הוא אכל המבורגר עם מיכל פלפל, פלפלים חריפים ורוטב חריף בלי להניד עפעף ויכול לקרוא מחשבות.
  • פיטר הפך ליועץ אזרחי של FBI. מעכשיו הוא סוף סוף יוכל להיכנס בלי ליווי לבניין :-D
  • הוא גם עבר עינויים בפרק הזה ;-(

טוני החתול

Well-known member
מנהל
@טוני החתול
יש לי תחושה שזה עניין של זמן עד שהיא תהיה זמינה באחד משירותי הסטרימינג.
וזה תירוץ מספיק טוב בשביל עדיין לא לראות אותה.

למעלה