בינג' פרינג' - עונה 1 (שרשור מקורי)

It's Always Sunny

Well-known member
הקטע של תאום טוב ותאום רע- שזה מרגיש כמו קלישאה
היום אח שלי ואני גרמנו לאחותנו לאכול שטויות לפני ארוחת הערב ואז כשהיא האשימה אותנו, אמרתי שזה לא אנחנו שעשינו את זה אלא התאומים המרושעים שלנו. ואז היא אמרה לי: אז בעצם את אומרת שאת אשמה במה שהוא עשה והוא אשם במה שאת עשית :-D:-D כשדיברנו על זה ישר חשבתי על השיחה שלנו פה

LeAnnDylan

Well-known member
טוב את עושה את זה מאוד קל להגיב לך כשאת כותבת בנקודות|כן|
  • איזו התחלה יש לפרק עם המטוס. ישר מתחילים עם האקשן.
ישר מתחילים עם הגועל התכוונת:-D
  • הייתי בטוחה שג'ון ימות בפרק, אז הופתעתי שהוא שרד. עוד יותר הופתעתי לגלות שהוא בעצם הרע של הפרק, לא ציפיתי לטוויסט הזה.
אני חושבת שהרבה פעמים הרגשתי כאילו אני כבר יודעת מה הולך לקרות אבל היו כל מיני טוויסטים קטנים שהפתיעו אותי לאורך כל הסדרה וזה אחד הדברים שהכי אהבתי בה. כי מרגיש לי כאילו כל סדרה "ישנה" שאני רואה, כבר הכל נעשה בה והעלילה די צפויה. אז נחמד לי שפה היו דברים מפתיעים לאורך כל הדרך. (אם כי גם הרבה דברים צפויים, לא אשקר:-P:)
  • מה צ'ארלי אמור להיות בשביל אוליביה? קולגה?
אני חושבת שהם אומרים שהוא שותף שלה. מצד שני גם ג'ון היה אמור להיות שותף שלה.
למרות שג'ון הרגיש לי כאילו הוא הרבה יותר בכיר ממנה אז אולי הוא לא באמת היה שותף שלה, אלא רק שותף למיטה? |תוהה|
בכל אופן צ'ארלי הוא אכן השותף שלה:-D
  • אהבתי שאוליביה שיקרה לפיטר שיש ל-FBI תיק עליו, הייתי בטוחה שבאמת יש להם. היא חכמה.
תמיד חשבתי שלדעת לקרוא אנשים זו התכונה הכי מוצלחת שיכולה להיות לבן אדם.
  • pet peeve קטן שיש לי: כשמשתמשים באותו שחקן בשביל תאומים. אני מבינה למה עושים את זה אבל כבתור תאומה (לא זהה אבל עדיין) זה מעצבן אותי. בנוסף, כשיש תאום רע.
אותי מעצבן שמביאים אותו שחקן לשחק תאומים ואני בכלל לא קולטת שזה אותו שחקן כי לפעמים משנים מראה של אחד מהם ממש ואני גרועה עם פרצופים כמעט כמו לונה:-D
אבל אח"כ ראיתי את הסיבה שאמרת שזה מעצבן אותך ואני מניחה שאותך דווקא זה פחות יעצבן שמנסים לגרום להם להיראות קצת שונים:-P:
  • ברוילס בכוונה היה קשוח עם אוליביה? אני מניחה כשאני אמשיך לצפות, אני אבין את המערכת יחסים שלהם יותר.
אני חושבת שכבר בהתחלה הם אומרים שהוא לא אוהב אותה כי היא הכניסה איזה קולגה שלו לכלא או שהדיחו אותו מתפקידו או שהיא פתחה באיזה חקירה על קולגה/חבר שלו שהטריד נשים אחרות. משהו בסגנון.
  • יש לי תחושה שפיטר ואוליביה אמורים להיות ביחד.
אני חושבת שזו התחושה של כולנו:-D
האם זו גם התחושה של היוצרים? אני מניחה שתצטרכו לראות ולגלות 🤷‍♀️
  • למה אוליביה צריכה עוזרת?
את מתכוונת לאסטריד? כי היא עוזרת של וולטר בעיקר.
  • הסצנה שבה פיטר, וולטר ואסטריד צופים בבובספוג והפרה מאחוריהם הייתה משעשעת, במיוחד שהם נתנו לה שם.
אוי זה היה חמוד ממש:-D|לב|
  • היד של גברת שארפ (מהתאגיד של וויליאם בל) הייתה מגניבה.
זה באמת אחד הדברים המגניבים. הלוואי שמשהו כזה יהיה קיים גם במציאות.
כל הידיים הרובוטיות שקיימות כרגע נראות יותר מידי מסורבלות ומלחיצות.
  • אז בסופו של דבר ג'ון כן מת, פשוט לא ציפיתי שהוא יהיה רע. חשבתי שהם לא יצליחו להציל אותו בהתחלה ואז כשהם הצילו אותו, חשבתי שהוא ימות כבתור דמות טובה.
זה סופו של כל בלון ג'ון
דבר אחד לא קשור: אנה טורב עושה מבטא אמריקאי, נכון?
אני חושבת שאחרי שראיתי ראיונות איתה עם המבטא האוסטרלי שלה, פתאום הרגיש לי שיש כל מיני מילים שנפלט לה המבטא באמצע שלהם:-D

Lhuna3

Well-known member
יש לי תחושה שזה עניין של זמן עד שהיא תהיה זמינה באחד משירותי הסטרימינג.
וזה תירוץ מספיק טוב בשביל עדיין לא לראות אותה.
ממתי יש לך תחושות שיכולות לנבא אילו סדרות יהיו זמינות בשירותי הסטרימינג?
עם כל היכולות המוזרות והעל טבעיות שנתקלנו בהן עד היום בסדרה זו ובאחרות - ביכולת כזאת עדיין לא נתקלנו ולפי המדע היא גם בלתי אפשרית!
אבל האמת היא שבעצם עדיף שלא תצפה. (לא יכולה להסביר כרגע למה, אבל כשיום אחד אולי עוד כמה שנים תראה אותה, אז תבין.)

LeAnnDyIan

Well-known member
אין על הפסיכולוגיה ההפוכה שלך😂😂

למרות שבתאכלס באמת לא בא לי שניק יצפה כי הוא סתם יעצבן אותי כמו שהוא עיצבן אותי במאה😤🤬

It's Always Sunny

Well-known member
טוב את עושה את זה מאוד קל להגיב לך כשאת כותבת בנקודות|כן|

זה קל לי שזה בנקודות :)
ישר מתחילים עם הגועל התכוונת:-D

לא נורא, בטח יהיו דברים יותר מגעילים בהמשך.

אני חושבת שהרבה פעמים הרגשתי כאילו אני כבר יודעת מה הולך לקרות אבל היו כל מיני טוויסטים קטנים שהפתיעו אותי לאורך כל הסדרה וזה אחד הדברים שהכי אהבתי בה. כי מרגיש לי כאילו כל סדרה "ישנה" שאני רואה, כבר הכל נעשה בה והעלילה די צפויה. אז נחמד לי שפה היו דברים מפתיעים לאורך כל הדרך. (אם כי גם הרבה דברים צפויים, לא אשקר:-P:)

בינתיים הם הפתיעו אותי כמה פעמים.

אני חושבת שהם אומרים שהוא שותף שלה. מצד שני גם ג'ון היה אמור להיות שותף שלה.
למרות שג'ון הרגיש לי כאילו הוא הרבה יותר בכיר ממנה אז אולי הוא לא באמת היה שותף שלה, אלא רק שותף למיטה? |תוהה|
בכל אופן צ'ארלי הוא אכן השותף שלה:-D

אז הדבר היחידי שאנחנו יודעים בוודאות זה שהוא עובד ב-FBI :-D

תמיד חשבתי שלדעת לקרוא אנשים זו התכונה הכי מוצלחת שיכולה להיות לבן אדם.

ומסתבר שאוליביה יודעת לשקר יותר טוב ממה שחשבה :-D

אותי מעצבן שמביאים אותו שחקן לשחק תאומים ואני בכלל לא קולטת שזה אותו שחקן כי לפעמים משנים מראה של אחד מהם ממש ואני גרועה עם פרצופים כמעט כמו לונה:-D
אבל אח"כ ראיתי את הסיבה שאמרת שזה מעצבן אותך ואני מניחה שאותך דווקא זה פחות יעצבן שמנסים לגרום להם להיראות קצת שונים:-P:

לא חשבתי על זה האמת, אני עדיין תקועה בתאום טוב תאום רע |שפם|

אני חושבת שכבר בהתחלה הם אומרים שהוא לא אוהב אותה כי היא הכניסה איזה קולגה שלו לכלא או שהדיחו אותו מתפקידו או שהיא פתחה באיזה חקירה על קולגה/חבר שלו שהטריד נשים אחרות. משהו בסגנון.

כן, רציתי לרשום את זה אבל עד שנזכרתי כבר לא היה לי כוח להוסיף. ואת צודקת, זו בדיוק הבעיה שלו איתה.

אני חושבת שזו התחושה של כולנו:-D
האם זו גם התחושה של היוצרים? אני מניחה שתצטרכו לראות ולגלות 🤷‍♀️
8-):8-):

את מתכוונת לאסטריד? כי היא עוזרת של וולטר בעיקר.
אבל לא אמרו שהיא העוזרת של אוליביה?

זה באמת אחד הדברים המגניבים. הלוואי שמשהו כזה יהיה קיים גם במציאות.
כל הידיים הרובוטיות שקיימות כרגע נראות יותר מידי מסורבלות ומלחיצות.
זה נראה ממש טוב!

זה סופו של כל בלון ג'ון
:-D:-D

אני חושבת שאחרי שראיתי ראיונות איתה עם המבטא האוסטרלי שלה, פתאום הרגיש לי שיש כל מיני מילים שנפלט לה המבטא באמצע שלהם:-D
והיא גם מאוד גבוהה. הייתה לי תחושה שהיא גבוהה ואז בדקתי בגוגל את זה וגיליתי שצדקתי :-] (1.73 אם זה מעניין מישהו)

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
ודילן עשתה זאת שוב:-D
נשבעת שאת א.ל.י.

• ההתחלה של הפרק עם ההריון והלידה של התינוק הייתה מאוד מטרידה בעיני, לא יודעת למה.
זה היה די נוראי גם בעיני. הקטע שהוא (העובר) שוכב שם ללא רוח חיים עם חבל הטבור היה מזעזע בעיני.

• פיטר אומנם התעצבן על זה אבל אני חשבתי שזה עצוב שוולטר ישן בארון :(
אוי זה ממש עצוב. בהתחלה קצת כעסתי על פיטר שהוא כל הזמן מנסה לגרום לוולטר להתנהג בצורה שהוא חושב שאדם בגילו (ואולי עם ההשכלה שלו) צריך להתנהג. ולא מבין ש-17 שנים במוסד לחולי נפש does a number על בן אדם. קלירלי הוא [וולטר] לא שפוי, ורציתי שפיטר ייתן לו קצת יותר break. (סורי המוח שלי לא עובד היום ואני לא מצליחה לחשוב על מילים|חבול|)
מצד שני אני מבינה את הסיטואציה שפיטר נקלע אליה ושהוא לא מעונין להיות בייביסיטר של אדם שהוא לא רוצה כל קשר איתו. אבל עדין זה היה לי ממש עצוב.
נראה לי שפיטר סתם ממורמר כי וולטר חשב שהוא יהיה שמן יותר:-D

• התינוק שהפך לבן אדם מבוגר בתוך חצי שעה היה דבר מאוד מטריד, שלא לדבר על הרעיון של ליצור חיילים.
מצד אחד אני חושבת שזה רעיון מבריק. כאילו בקטע שאולי ככה לא יצטרכו לגייס אנשים שלא מעוניינים להצטרף לצבא להילחם במלחמות שהם לא מאמינים בהם ויקרעו אותם מהמשפחות שלהם ומהחיים שלהם (נגיד כמו שקורה באוקרינה/רוסיה עכשיו) מצד שני כמובן שיש כל כך הרבה בעיות אתיות עם הרעיון הזה.

• יש לווטלר בעיות זיכרון?
יש לוולטר הרבה בעיות:-D זיכרון זו אחת מהן.
מצחיק אותי שהוא כל הזמן מעוות לאסטריד את השם אבל כשהוא קורא לה בשם משפחה שלה "הסוכנת פרנסוורת'" הוא תמיד זוכר את זה נכון. והוא גם לא מתבלבל אף פעם בשמות של האחרים (אוליביה, צ'ארלי, פיליפ ופיטר) אז יש מצב שהוא גם עושה את זה בכוונה כי הוא חושב שזה משעשע או endearing או משהו 🤷‍♀️

• דבר ששכחתי לציין בקשר לפרק הקודם אבל גם מתקשר לפרק הזה: אני לא כל כך אוהבת את היחס לאוליביה, בפרק הקודם קראו לה מותק פעמיים |פנים| ועכשיו וולטר מתעצבן שהיא מפריעה לו. אני יודעת שהוא לא עושה בכוונה אבל עדיין.
נכון. אבל אהבתי איך שהיא ענתה לפיטר כשהוא קרא לה sweetheart
Call me sweetheart one more time, I'd really like that
כאילו, זה משעשע אותי כי זה בסדרה, אבל אני במקומה הייתי בועטת בו. מה שאני אוהבת בה זה שהיא כזאת באדאסית שגם אם האחרים סביבה מנסים להקטין אותה, היא לא שמה על אף אחד|כתר|

• אוליביה התעצבנה שלא הייתה התקדמות בתיק, פיטר לא הצליח להבין למה היא כועסת ואז הצחיק אותי שוולטר אמר לו: חשבתי שיש לך כישרון עם נשים :-D
הערות של וולטר זה בערך הדבר הכי טוב בסדרה:-D

• מאסיב דיינמיק הולכים להיות חשובים לעלילה? אל תענו לי, סתם תוהה.
:censored:

• הרעיון של וולטר מהספר של ז'ול וורן שהתמונה האחרונה לפני המוות מוטבעת לצמיתות ברשתית העין מעניין מאוד, ועוד יותר היה מעניין לראות שהם ניסו את זה והצליחו.
זה בהחלט היה מגניב!

• אז אם הבנתי נכון, ד"ר פנרוז לקח את כריסטופר והוא לא באמת אבא שלו. שוב הופתעתי כשגיליתי שכריסטופר עובר תהליך הזקנות מואץ. יפה, התוכנית הזו מפתיעה אותי וזה דבר טוב.
הוא לא אבא שלו במובן המסורתי של המילה. אבל הוא כנראה הרגיש שהפרוייקט הזה זה הבייבי שלו ולכן הוא נקשר אליו כל כך. ואם אני זוכרת נכון לא היו לו ילדים משלו אז כנראה שזה הכי קרוב שהיה לו.

• אני רוצה לשבח את היצירתיות של פיטר שהצליח להחיות אישה בלי הערכת החייאה, רק ממה שהיה בחדר, הוא באמת גאון.
חח כולם בסדרה הזאת ממש חכמים ובעלי תושייה מוגברת, כך מסתבר:-D
אבל זה באמת היה מרשים!

• גברת שארפ הציעה לאוליביה עבודה. ואז אוליביה הלכה לברוילס ואמרה לו שהיא (אוליביה) אמרה לגברת שארפ שהוא ייתן לה העלאה :-D איזו אישה חכמה.
חח, בדיוק אמרנו שכולם בסדרה הזאת חכמים:-P:

• נראה היה שהוא יותר מודאג מלדעת אם גברת שארפ אמרה משהו לאוליביה.
:unsure:

• היסטוריה רפואית של פיטר, יש שם בטח סיפור אחרת לא היו מזכירים את זה.
נראה שגם האנשים שצופים בסדרה הזאת חכמים |אקדמאי|:-P:

LeAnnDylan

Well-known member
זה קל לי שזה בנקודות :)
מצוין, אז תמשיכי ככה:-]

לא נורא, בטח יהיו דברים יותר מגעילים בהמשך.
האמת היא שבעיניי היו רק 2 דברים דוחים יותר מזה (או באותה רמת גועל).

אז הדבר היחידי שאנחנו יודעים בוודאות זה שהוא עובד ב-FBI :-D
:-D
אולי הוא היה שותף שלה ואחרי שהוא מת, העבירו אותה להיות שותפה של צ'ארלי?🤷‍♀️

ומסתבר שאוליביה יודעת לשקר יותר טוב ממה שחשבה :-D
רבת כישרונות הבחורה:-D|לב|

לא חשבתי על זה האמת, אני עדיין תקועה בתאום טוב תאום רע |שפם|
חח אני בסדר עם תאום טוב תאום רע אם הם לא נראים אותו הדבר (כלומר משנים משהו בנראות הפיזית של אחד מהם שהוא לא יותר מידי מוגזם. נגיד אחד עם צלקת בפנים או משהו בקטנה כזה) אבל נראה לי שזה בעצם מה שגם את רוצה, לא?
אני גם לא אוהבת שאם עושים אחד טוב ואחד רע, אנחנו כצופים לפעמים לא יכולים להבדיל בהרבה מהסצינות מי מהם זה אמור להיות כי לוקחים שחקנים גרועים|שפם| (אם כי זה בטח בכוונה, אני מניחה. אבל עדין, מעצבן.)

כן, רציתי לרשום את זה אבל עד שנזכרתי כבר לא היה לי כוח להוסיף. ואת צודקת, זו בדיוק הבעיה שלו איתה.
אז זכרתי נכון.
יואו הוא מזה עיצבן אותי בהתחלה שהוא לא הפסיק לקרוא לה liaison|פנים|

אבל לא אמרו שהיא העוזרת של אוליביה? [אסטריד]
אולי מינו אותה להיות עוזרת של כל המחלקה הזאת שאוליביה אמורה לפקח עליה, ואוליביה החליטה לצוות אותה לוולטר כי מבט אחד בו והיא כזה "NOPE" :-D
(כאילו, ככה זה קרה בראש שלי)

והיא גם מאוד גבוהה. הייתה לי תחושה שהיא גבוהה ואז בדקתי בגוגל את זה וגיליתי שצדקתי :-] (1.73 אם זה מעניין מישהו)
בחורה אצילית, אין מה לומר.. :-P:

אגב, תשתדלי לא לגגל יותר מידי דברים בהקשר של הסדרה כי יש מלאאאא ספוילרים שיכולים להרוס לך את ההנאה.
אני חיפשתי כמה פעמים דברים ב-IMDB במהלך הצפייה הראשונה שלי כי רציתי לדעת מאיפה מוכרים לי שחקנים כאלה ואחרים והצלחתי להרוס לעצמי כמה דברים:-()

LeAnnDylan

Well-known member
  • ברוילס וגברת שארפ עובדים ביחד.
אני לא יודעת למה אבל המערכת יחסים הזאת מאוד מטרידה אותי. אולי כי שניהם חסרי אמוציות וזה נראה כמו מערכת יחסים בין רובוטים:-D

• הציור של רוי היה יותר מטריד לדעתי ממה שקרה באוטובוס.
:-D:-D וואו לגמרי!

• עשו הלוויה לג'ון ואוליביה בצדק הרגישה מנוצלת. היא אומרת לצ'ארלי שג'ון אמר לה שהוא אוהב אותה ואז צ'ארלי אומר שג'ון גם אמר לו שהוא אוהב אותו :-D
צ'ארלי הוא כמוני. זורק בדיחות ברגעים הכי לא מתאימים:-D🙈
אבל אני חולה על השברירי חיוכים האלה שאוליביה מגניבה מידי פעם|מאוהב|

• פיטר איים על מישהו במסעדה.
גנגסטר רציני|בלש| (מתי תפוז יביאו אייקון של|גנגסטר|) (סורי לונה את חולקת עם פיטר את אותו אייקון) (הוא באמת קצת דומה לפיטר עם המעיל הארוך שהוא תמיד לובש:-D)

• פיטר הרמן (גרנט דיווידסון) הופיע בפרק, הייתי צריכה לוודא בויקיפדיה אבל ישר זיהיתי אותו. הוא נשוי לשחקנית של אוליביה בנסון במדור מיוחד וגם שיחק שם בתפקיד חוזר. אני מניחה שהייתי צריכה לחשוד שהוא עובד בשביל הרעים.
אה-הא! אז משם הוא מוכר לי!
כאילו, אני מניחה שגיגלתי אותו באיזשהו שלב, אבל לא באמת ידעתי שהוא הבעל של מרישקה. אם כי היא הרבה פעמים מעלה תמונות איתו ביחד באינסטגרם שלה אז הייתי צריכה לדעת את זה. איי גס.

רואות איזה מזל שעשיתי לכן א.ל.י?? ככה אני קולטת משתיכן עוד דברים חדשים בכל צפייה:-]

• וולטר והערות שלו; אומר לרוי שהוא יוכל לקלוט לווין עם המשדר שיש לו בראש |פנים|:-D
בא לי לעשות שרשור של כל היציאות המפגרות של וולטר:-D

• אסטריד הרשימה אותי עם הידע שלה בלטינית.
אמרנו כבר שכולם בסדרה הזאת חכמים, לא:-P:

• וולטר עשה ניסויים על בני אדם, אני מניחה שאמרו את זה לפני ופשוט פיספסתי.
חח פיטר שאל את אוליביה בפרק הראשון אם אבא שלו הוא ד"ר פרנקנשטיין, לא?:-P:

• אוליביה רצתה להיות סוכנת FBI מאז שהייתה בת 9.
ואני בגיל 9 רציתי לאכול קופסה שלמה של גלידת קרמיסימו בלי שיגידו לי לחלוק עם אחי🤷‍♀️

It's Always Sunny

Well-known member
רציתי להגיב מחר בבוקר אבל לא יכולתי להתאפק אז יצאתי מהמיטה, אפילו בלי להרכיב משקפיים והדלקתי את המחשב. פורום תפוז חייב לי שעות שינה :-P:|ישן|

זה היה די נוראי גם בעיני. הקטע שהוא (העובר) שוכב שם ללא רוח חיים עם חבל הטבור היה מזעזע בעיני.

כן, נכון. בהתחלה חשבתי שהיא ילדה שד או משהו שטני אבל בסוף זה נגמר באופן עצוב יותר :/

אוי זה ממש עצוב. בהתחלה קצת כעסתי על פיטר שהוא כל הזמן מנסה לגרום לוולטר להתנהג בצורה שהוא חושב שאדם בגילו (ואולי עם ההשכלה שלו) צריך להתנהג. ולא מבין ש-17 שנים במוסד לחולי נפש does a number על בן אדם. קלירלי הוא [וולטר] לא שפוי, ורציתי שפיטר ייתן לו קצת יותר break. (סורי המוח שלי לא עובד היום ואני לא מצליחה לחשוב על מילים|חבול|)
מצד שני אני מבינה את הסיטואציה שפיטר נקלע אליה ושהוא לא מעונין להיות בייביסיטר של אדם שהוא לא רוצה כל קשר איתו. אבל עדין זה היה לי ממש עצוב.
נראה לי שפיטר סתם ממורמר כי וולטר חשב שהוא יהיה שמן יותר:-D

עכשיו כשאת רושמת את זה ככה, זה מאוד הגיוני. אולסו, :-D:-D על ההערה של פיטר הממורמר.

יש לוולטר הרבה בעיות:-D זיכרון זו אחת מהן.
מצחיק אותי שהוא כל הזמן מעוות לאסטריד את השם אבל כשהוא קורא לה בשם משפחה שלה "הסוכנת פרנסוורת'" הוא תמיד זוכר את זה נכון. והוא גם לא מתבלבל אף פעם בשמות של האחרים (אוליביה, צ'ארלי, פיליפ ופיטר) אז יש מצב שהוא גם עושה את זה בכוונה כי הוא חושב שזה משעשע או endearing או משהו 🤷‍♀️

יש מצב.

נכון. אבל אהבתי איך שהיא ענתה לפיטר כשהוא קרא לה sweetheart
Call me sweetheart one more time, I'd really like that
כאילו, זה משעשע אותי כי זה בסדרה, אבל אני במקומה הייתי בועטת בו. מה שאני אוהבת בה זה שהיא כזאת באדאסית שגם אם האחרים סביבה מנסים להקטין אותה, היא לא שמה על אף אחד|כתר|

|כתר||כתר||כתר|

הערות של וולטר זה בערך הדבר הכי טוב בסדרה:-D

אם זה ממשיך יש מצב שאני אצטט אותו כל פרק :-D

חח כולם בסדרה הזאת ממש חכמים ובעלי תושייה מוגברת, כך מסתבר:-D
אבל זה באמת היה מרשים!

חח, בדיוק אמרנו שכולם בסדרה הזאת חכמים:-P:

נראה שגם האנשים שצופים בסדרה הזאת חכמים |אקדמאי|:-P:

בקיצור הגענו למסקנה שכולנו חכמים, איזה יופי. אולי נעניק לכל אחד בפורום מדליה? :-D

אני לא יודעת למה אבל המערכת יחסים הזאת מאוד מטרידה אותי. אולי כי שניהם חסרי אמוציות וזה נראה כמו מערכת יחסים בין רובוטים:-D [בין ברוילס לגברת שארפ]

LOL, זה הצחיק אותי יותר ממה שזה היה אמור להצחיק

צ'ארלי הוא כמוני. זורק בדיחות ברגעים הכי לא מתאימים:-D🙈
אבל אני חולה על השברירי חיוכים האלה שאוליביה מגניבה מידי פעם|מאוהב|

אבל ההומור זה אחד הדברים הטובים בסדרה

אה-הא! אז משם הוא מוכר לי!
כאילו, אני מניחה שגיגלתי אותו באיזשהו שלב, אבל לא באמת ידעתי שהוא הבעל של מרישקה. אם כי היא הרבה פעמים מעלה תמונות איתו ביחד באינסטגרם שלה אז הייתי צריכה לדעת את זה. איי גס.
אז אני מבינה שאת מכירה את SVU?

רואות איזה מזל שעשיתי לכן א.ל.י?? ככה אני קולטת משתיכן עוד דברים חדשים בכל צפייה:-]

זה כיף יותר ממה שחשבתי:-] (לא שחשבתי שאסבול, פשוט אף פעם לא יצא לי לעשות צפייה משותפת בסדרה ועוד סדרה שאני לא מכירה בכלל)

בא לי לעשות שרשור של כל היציאות המפגרות של וולטר:-D

LOL, אני פשוט ארשום את כל מה שהוא אומר

חח פיטר שאל את אוליביה בפרק הראשון אם אבא שלו הוא ד"ר פרנקנשטיין, לא?:-P:

איזה זיכרון יש לך!

ואני בגיל 9 רציתי לאכול קופסה שלמה של גלידת קרמיסימו בלי שיגידו לי לחלוק עם אחי🤷‍♀️

בגיל 10 רציתי להיות סופרת, חשבתי שזה יכול לקרות...

שכחתי להוסיף את הקטע שבו הם רצו להתחיל את הניתוח מוח (לרוי) ואז דפקו על הדלת תלמידים ושאלו אם זו הכיתה למדעי המדינה או משהו כזה ואוליביה הייתה כזה ממש לא :-D:-D

LeAnnDylan

Well-known member
טוב אור, הגעת לפרק 4 שניק אמר שהוא פרש אחריו. מה גזר הדין שלך? את ממשיכה איתנו או שאת עושה ניק?
(יש רק תשובה אחת נכונה לשאלה הרטורית הזאת. אף אחד בשום שלב בחיים לא צריך לעשות ניקB-|)

• פיטר רוצה לעזוב בתחילת הפרק ואוליביה לא רוצה שיעזוב כי אז זה אומר שגם וולטר יעזוב. כצפוי בסוף הפרק, הדעות שלהם מתהפכות אבל אז הם מגיעים למסקנה המתבקשת שפיטר צריך להישאר.
העיקר שפיטר נשאר! |מזיע|

• אוליביה מקבלת שיחת טלפון מג'ון ואחר כך גם ביקור בית. הייתי בטוחה שברגע שהוא מת בפיילוט, אנחנו לא נראה ממנו יותר. טעיתי, הוא עדיין פה.
וואי זה היה מקריפ לחלוטין. בעיקר כי חשבתי שזה אומר שאוליביה מאבדת את שפיותה. הלו אוליביה, אנחנו צריכים אותך בתפקוד מלא! המכסה של דמות מטורפת ספק סכיזופרנית כבר מלאה:-P:🙈

• בפרק מוזכר פרויקט בשם "ת'ור" :-]
זה משהו שצפיתי מלונה להזכיר:-P:

• אוליביה הצליחה לקלוט שהזר המסתורי צץ בכל מקום ב-3 שבועות. ל-FBI זה לקח שנה. כבוד.
כנראה שמגייסים ל-FBI ליצנים:-P:
אבל גם נראה לי שיש לה זיכרון צילומי אז כנראה שזה עוזר:-P:

• הערה לא קשורה אבל אני חייבת; אוליביה נראית כל כך חמודה עם משקפיים :-]
חח נכון|לב|

• היה אזכור לאימא של פיטר.
אני לא כל כך זוכרת. מה אמרו עליה?

• וולטר משתף פעולה עם הזר המסתורי. ולאחר מכן, מתגלה הסיבה, מסתבר שהמשפחה שלו הייתה בתאונת דרכים כשפיטר היה קטן ושניהם מתו :-0 והזר הזה החזיר אותם לחיים? וולטר פשוט מחזיר לו טובה.
נשמה טובה הוולטר הזה:-D:-P:
וואו זה פתח דלת לכל כך הרבה שאלות! אבל בעיני זה השלב שהתוכנית נהייתה ממש מעניינת.

• האם הזר המסתורי הוא אנושי בכלל? הוא אכל המבורגר עם מיכל פלפל, פלפלים חריפים ורוטב חריף בלי להניד עפעף ויכול לקרוא מחשבות.
השותפה שלי לדירה גם אוכלת אוכלת עם כמעט כזאת בלתי הגיונית של דברים חריפים. אולי יש מצב שגם היא לא אנושית:-D

• פיטר הפך ליועץ אזרחי של FBI. מעכשיו הוא סוף סוף יוכל להיכנס בלי ליווי לבניין :-D
קצת מטריד בהתחשב בזה שבכל זאת, הוא פושע:-D

• הוא גם עבר עינויים בפרק הזה ;-(
;-(
אני שונאת שהדמויות שלנו עוברות התעללות;-(

It's Always Sunny

Well-known member
:-D
אולי הוא היה שותף שלה ואחרי שהוא מת, העבירו אותה להיות שותפה של צ'ארלי?🤷‍♀️

יופי, שמחה שהגענו להחלטה 8-):

רבת כישרונות הבחורה:-D|לב|

טוב, סיכמנו כבר שהיא מלכה.

חח אני בסדר עם תאום טוב תאום רע אם הם לא נראים אותו הדבר (כלומר משנים משהו בנראות הפיזית של אחד מהם שהוא לא יותר מידי מוגזם. נגיד אחד עם צלקת בפנים או משהו בקטנה כזה) אבל נראה לי שזה בעצם מה שגם את רוצה, לא?
אני גם לא אוהבת שאם עושים אחד טוב ואחד רע, אנחנו כצופים לפעמים לא יכולים להבדיל בהרבה מהסצינות מי מהם זה אמור להיות כי לוקחים שחקנים גרועים|שפם| (אם כי זה בטח בכוונה, אני מניחה. אבל עדין, מעצבן.)

לא, אני בכלל לא רוצה תאום טוב תאום רע :-P: סתם לא, זה בסדר. חחחחחח על השחקנים הגרועים.

אולי מינו אותה להיות עוזרת של כל המחלקה הזאת שאוליביה אמורה לפקח עליה, ואוליביה החליטה לצוות אותה לוולטר כי מבט אחד בו והיא כזה "NOPE" :-D
(כאילו, ככה זה קרה בראש שלי)
נשמע לי הגיוני.

אגב, תשתדלי לא לגגל יותר מידי דברים בהקשר של הסדרה כי יש מלאאאא ספוילרים שיכולים להרוס לך את ההנאה.
אני חיפשתי כמה פעמים דברים ב-IMDB במהלך הצפייה הראשונה שלי כי רציתי לדעת מאיפה מוכרים לי שחקנים כאלה ואחרים והצלחתי להרוס לעצמי כמה דברים:-()

מנסה, כרגע אני בעיקר עסוקה בלצפות בפרקים ואז לבוא ולהגיב פה.

טוב אור, הגעת לפרק 4 שניק אמר שהוא פרש אחריו. מה גזר הדין שלך? את ממשיכה איתנו או שאת עושה ניק?
(יש רק תשובה אחת נכונה לשאלה הרטורית הזאת. אף אחד בשום שלב בחיים לא צריך לעשות ניקB-|)

בשלב זה יש רק תשובה אחת נכונה |חיבוק|

העיקר שפיטר נשאר! |מזיע|

אם הוא לא היה נשאר, וולטר היה מכריח אותו להישאר.

וואי זה היה מקריפ לחלוטין. בעיקר כי חשבתי שזה אומר שאוליביה מאבדת את שפיותה. הלו אוליביה, אנחנו צריכים אותך בתפקוד מלא! המכסה של דמות מטורפת ספק סכיזופרנית כבר מלאה:-P:🙈

אני בעיקר לא הבנתי למה אנחנו עדיין בסאגה של ג'ון. הלו, הוא שובר לאוליביה את הלב.

כנראה שמגייסים ל-FBI ליצנים:-P:
אבל גם נראה לי שיש לה זיכרון צילומי אז כנראה שזה עוזר:-P:

:-0:-D:-D|ליצן|

איזה יופי :-]|מאוהב|

אני לא כל כך זוכרת. מה אמרו עליה? [על אימא של פיטר]

שפיטר דומה לה אם אני זוכרת נכון (נאמר בהקשר שלילי).

נשמה טובה הוולטר הזה:-D:-P:
וואו זה פתח דלת לכל כך הרבה שאלות! אבל בעיני זה השלב שהתוכנית נהייתה ממש מעניינת.

מסכימה. אני שמחה שהחלטתי לצפות בה עכשיו. אם הייתי צופה לבד היה לי קצת משעמם.

השותפה שלי לדירה גם אוכלת אוכלת עם כמעט כזאת בלתי הגיונית של דברים חריפים. אולי יש מצב שגם היא לא אנושית:-D

LOL :-D

קצת מטריד בהתחשב בזה שבכל זאת, הוא פושע:-D [פיטר שיכול להיכנס לבניין ה-FBI בלי ליווי]

לא חשבתי על זה ככה :-0

;-(
אני שונאת שהדמויות שלנו עוברות התעללות;-(

זה היה נורא :(

didalf

Well-known member
אבל האמת היא שבעצם עדיף שלא תצפה. (לא יכולה להסביר כרגע למה, אבל כשיום אחד אולי עוד כמה שנים תראה אותה, אז תבין.)
עכשיו אני רוצה לדעת למה.

פורום תפוז חייב לי שעות שינה :-P:|ישן|
זה מתחיל ככה, תזהרי:-D פורום תפוז חייב לי מליוני שעות שינה כבר.

LeAnnDyIan

Well-known member
זה מתחיל ככה, תזהרי:-D פורום תפוז חייב לי מליוני שעות שינה כבר.
לתוכנית שאת בכלל לא רואה את מפקירה שעות שינה בסבבה שלך.
אבל כשיש סיכום חודש שאת דוחפת אותי לפרסם לפני הזמן אז לאאאאאאא פתאום שעות השינה שלך חשובות|שפם||שפם|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היום אח שלי ואני גרמנו לאחותנו לאכול שטויות לפני ארוחת הערב ואז כשהיא האשימה אותנו, אמרתי שזה לא אנחנו שעשינו את זה אלא התאומים המרושעים שלנו. ואז היא אמרה לי: אז בעצם את אומרת שאת אשמה במה שהוא עשה והוא אשם במה שאת עשית :-D:-D כשדיברנו על זה ישר חשבתי על השיחה שלנו פה
יש לך אח תאום?
ממתי יש לך תחושות שיכולות לנבא אילו סדרות יהיו זמינות בשירותי הסטרימינג?
עם כל היכולות המוזרות והעל טבעיות שנתקלנו בהן עד היום בסדרה זו ובאחרות - ביכולת כזאת עדיין לא נתקלנו ולפי המדע היא גם בלתי אפשרית!
אין על הפסיכולוגיה ההפוכה שלך😂😂

למרות שבתאכלס באמת לא בא לי שניק יצפה כי הוא סתם יעצבן אותי כמו שהוא עיצבן אותי במאה😤🤬
דילן הרבה יותר טובה בפסיכולוגיה הפוכה, כי היא באמת גרמה לי עכשיו לרצות לצפות בסדרה.
אני מניח שגם בפרינג' יש דמות של עם נטיות פסיכיות ברמה של רצח עם שדילן לא רק אוהבת, אלא מנסה לתרץ שהיא בעצם לא רעה.

didalf

Well-known member
לתוכנית שאת בכלל לא רואה את מפקירה שעות שינה בסבבה שלך.
אבל כשיש סיכום חודש שאת דוחפת אותי לפרסם לפני הזמן אז לאאאאאאא פתאום שעות השינה שלך חשובות|שפם||שפם|
את לעולם לא תסלחי על זה הא?;-(
קחי חנופה

אני מניח שגם בפרינג' יש דמות של עם נטיות פסיכיות ברמה של רצח עם שדילן לא רק אוהבת, אלא מנסה לתרץ שהיא בעצם לא רעה.

JUDGY.gif

LeAnnDyIan

Well-known member
את לעולם לא תסלחי על זה הא?;-(
06107DF0-A78D-4137-8AAA-82B414839422.gif

קחי חנופה
E7C4B55F-9104-4D64-9E3C-1D4698EA5E8A.gif

זה
וגם
26FEEEBC-A0F2-4936-AFFC-D2EAF68685FF.gif

למעלה