בינג' פרינג' - עונה 1 (שרשור מקורי)

מילי08

Well-known member
כן :-):
עכשיו קלטתי שאולי חשפתי על עצמי יותר מדי דברים :-D
ופתאום עברה בי המחשבה שאנשים שאני מכירה במציאות גם גולשים באינטרנט, זו מחשבה די מטרידה...
אבל רק משוגעים לדבר נכנסים לתפוז או לפורום הספציפי הזה. תפוז כאתר הוא קצת has been. לא הצליח לשמור על המקום שלו.
וחוץ מזה אנחנו יודעים שיש לך תאום ומשקפיים. אני זורקת ניחוש שאת לא היחידה שיש לה את השניים האלה :-D

It's Always Sunny

Well-known member
רציתי להגיב מחר בבוקר אבל לא יכולתי להתאפק אז יצאתי מהמיטה, אפילו בלי להרכיב משקפיים והדלקתי את המחשב. פורום תפוז חייב לי שעות שינה :-P:|ישן|

כן, נכון. בהתחלה חשבתי שהיא ילדה שד או משהו שטני אבל בסוף זה נגמר באופן עצוב יותר :/

עכשיו כשאת רושמת את זה ככה, זה מאוד הגיוני. אולסו, :-D:-D על ההערה של פיטר הממורמר.

יש מצב.

|כתר||כתר||כתר|

אם זה ממשיך יש מצב שאני אצטט אותו כל פרק :-D

בקיצור הגענו למסקנה שכולנו חכמים, איזה יופי. אולי נעניק לכל אחד בפורום מדליה? :-D

משהו נוסף קטן שקשור לפרק 2
הקטע שלאוליביה יש את הסיוט שהיא בהריון היה קריפי בטירוף. במיוחד שברוילס נזף בה. זה היה יותר מדי מציאותי ולפי דעתי זה מה שהפך את הסיוט הזה לקריפי יותר מהכל

It's Always Sunny

Well-known member
  • בתחילת הפרק אנחנו פוגשים את ג'וזף שמתברר מהר מאוד שיכול להרוס מכשירים חשמליים. מה שתפס אותי יותר היה הקטע שהוא צריך להיות בלחץ או חרדה או ברגש ממש לא נעים (גם כעס לצורך העניין) כדי שהכוחות שלו יופעלו. זה נשמע לי מאוד הגיוני כי המצבים שבהם הוא בלחץ אלה המצבים שבהם הוא מאבד שליטה.
  • מה שמעביר אותי ישר לנקודה השנייה, המעלית. הולי שיט, 26 קומות??
  • אחרי הקטע המזעזע של המעלית (שג'וזף שרד כמובן) אוליביה וצ'ארלי מדברים. כבר הספקתי לשכוח את הקליף האנגר של פרק 4. מזל שהם פה כדי להזכיר.
  • השרשרת המרחפת של אוליביה היה רגע מגניב.
  • הקטע שבו ג'וזף גורם למכונה להיסגר על היד של הבוס היה נוראי.
  • ג'ון רודף את אוליביה שוב. אפילו מנשק אותה. מסתבר שוולטר ידעה שאוליביה חווה את "ההזיות" האלה. יש לי תחושה שמאסיב דיינמיק קשורים לזה איכשהו והם גורמים לג'ון להיכנס לתודעה של אוליביה. נחיה ונראה לגבי זה.
  • וולטר והחשמל הסטטי :-D כמו ילד קטן, בהתחלה לא הבנתי למה הוא מחכך את הרגליים בשטיח ואז הוא נגע בפיטר והעביר לו חשמל סטטי :-D
  • וולטר מסרב לזכור את השם של אסטריד. הוא עושה את זה בכוונה.
  • וולטר חלב את ג'ין, טוב, זה היה רק עניין של זמן עד שהוא יעשה את זה.
  • סוף הפרק, אוליביה מגלה טבעת אירוסין בחפצים של ג'ון. זה מאוד קריפי. במיוחד ה-Always.

It's Always Sunny

Well-known member
  • מתחילים את הפרק עם אישה בשם אמילי שנזרקת מואן, נכנסת לדיינר, גורמת לכולם שם למות ע"י קרינה ואז הראש שלה מתפוצץ. התחלה בקליל כזה.
  • החבורה שלנו מגיעה לשטח ומגלים שהראש של אמילי איננו :-/ ו-וולטר כמובן ברגע הכי לא קשור רוצה מרק בצל :-D|פנים|
  • לאמילי הייתה מחלה סופנית ומתגלה עוד מקרה שבו מישהי בשם קלייר עם מחלה סופנית נחטפה.
  • אוליביה ופיטר מתפרצים לאשכבה של אמילי ואוליביה עולה לחדר שלה ומתחילה לחטט בחפצים שלה, אימא של אמילי תופסת אותם וכמובן כועסת. אוליביה מדברת על קלייר ומסתבר שאמילי וקלייר הכירו. אני חייבת לומר שמה שאוליביה עשתה לא היה מאוד חכם ובעיקר היה לה מזל שהאימא התרככה בסוף, זה היה יותר להיגמר אחרת, נניח באימא זורקת אותם מהבית ואז מתקשרת למשטרה.
  • הבעל של קלייר כמובן שיקר לפיטר ולאוליביה, אין לי מושג איך הם לא חשדו בזה קודם. זה היה כזה ברור, לפחות בשבילי. קלייר, אמילי ועוד חולים נוספים (ביחד עם הרופא של אמילי) עבדו על תרופה. אוליביה הולכת להתעמת עם הרופא, הוא נותן לה שם ומתאבד ;-#
  • אוליביה הולכת על דעת עצמה לכנס כדי לפגוש את הבחור, דיוויד אסטרברוק, היא מאיימת עליו והוא בתורו מאיים עליה ואומר לה את הדברים הבאים: את בחורה צעירה, את בטח רוצה להקים משפחה. זה הכניס אותי קצת הלם כי האיום הזה מאוד אישי ומאוד לא במקום.
  • ברוילס לא סומך על אוליביה בכלל בגלל מה שהיא עשתה.
  • פיטר מציע לאוליביה להיפגש עם גברת שארפ כדי לקבל ממנה מידע, אוליביה לא יכולה לעשות את זה. אז פיטר עושה את זה בשבילה. מסתבר שוולטר וגברת שארפ מכירים הרבה שנים ושגברת שארפ הכירה את פיטר כשהוא היה ילד. הוא חותם על עסקה עם השטן ובתמורה מקבל את מה שהם היו צריכים.
  • בפרק הזה קיבלנו קצת סיפור רקע על אוליביה: היה לה אבא חורג שהיה מכה את אימא שלה כשהוא היה שיכור. יום אחד אחרי שהוא הכה את אימא שלה, אוליביה בת ה-9 לקחה את האקדח שלו וירתה בו, הוא הגיע לבית חולים וניצל, אך לא חזר לחיים שלהם. מאז הוא שולח לה ביום ההולדת מכתב. והפרק הזה היא חוגגת יום הולדת. אני צריכה קצת לחשוב על הסיפור הזה כדי להבין איך הוא היה חלק בלהפוך את אוליביה למי שהיא היום.
  • לאוליביה יש קור רוח. כשקלייר הייתה צריכה להזריק לעצמה את הנוגדן, היא המשיכה לדבר איתה עד שקלייר עשתה את זה. אני לא יודעת אם הייתי יכולה להיות במקומה של אוליביה במיוחד בסיטואציה כזו מותחת, או במקומה של קלייר למען האמת. אין לי פחד ממחטים אבל להזריק לעצמך מחט בצוואר |מזיע|
  • אוליביה עוצרת את אסטרברוק ומעדכנת בערך את כל כתבי החדשות כדי שיצלמו אותו יוצא מהבניין עם אזיקים :-D זכתה לנקמה שלה בסוף.
  • אוליביה מדברת עם ברוילס בסוף הפרק ומסבירה לו שהרגשנות שלה הופכת אותה לסוכנת טובה יותר. הוא לא מפטר אותה אבל מרגיש לי שהמתח שעכשיו נוצר במערכת היחסים שלהם (כי תכלס הוא אמר לה כמה פעמים לא לגעת באסטרברוק והיא התעלמה ממנו) הולך להישאר בפרקים הבאים.
  • וולטר ופיטר מגיעים לבית מלון, אוליביה מחכה להם. וולטר שואל את אוליביה אם היא ננעלה מחוץ לבית שלה :-D ואז כשהוא עולה לחדר, פיטר אומר לו להשתמש במברשת שיניים הלבנה ולא האדומה :-D ו-וולטר אומר משהו מעניין: White as Walter, לא צפיתי בשובר שורות אבל אני יודעת שלדמות הראשית קוראים וולטר וויט. צירוף מקרים מעניין או משהו מכוון? |תוהה| אה, כן ומסתבר שוולטר לפעמים נכנס למיטה של פיטר באמצע הלילה :-D
  • אוליביה מקבלת מכתב ממי שאני מסיקה שהוא אביה החורג :-/
  • וגם |מזלט| לאוליביה

Lhuna3

Well-known member
וולטר ופיטר מגיעים לבית מלון, אוליביה מחכה להם. וולטר שואל את אוליביה אם היא ננעלה מחוץ לבית שלה :-D ואז כשהוא עולה לחדר, פיטר אומר לו להשתמש במברשת שיניים הלבנה ולא האדומה :-D ו-וולטר אומר משהו מעניין: White as Walter, לא צפיתי בשובר שורות אבל אני יודעת שלדמות הראשית קוראים וולטר וויט. צירוף מקרים מעניין או משהו מכוון? |תוהה| אה, כן ומסתבר שוולטר לפעמים נכנס למיטה של פיטר באמצע הלילה :-D
כן זה היה טוב :-D ואני גם כשצפיתי בזה חשבתי Walter White ותהיתי קצת (נראה לי שמקריות, אבל לפי זמני השידור זה גם יכול להיות מכוון).

It's Always Sunny

Well-known member
  • אני אתחיל מהסוף ואגיד שהייתה לי הרגשה שמיטשל הוא החפרפרת אבל לא ציפיתי שגם אשתו תהיה בעסק. הם קיבלו את התשובה שהם רצו שהיא "ליטל היל".
  • וולטר מצחיק אותי; קורא לאסטריד "אסטרו" ו"אסטרואיד" (פעם ראשונה ששמתי לב), וכשהוא מדבר עם פיטר בטלפון, הוא מציג את עצמו באופן רשמי כאילו פיטר לא יודע שהוא מדבר עם וולטר :-D
  • פעם ראשונה שאנחנו פוגשים את לוקאס, נכון? בכל מקרה, הייתה לי תחושה שהם יחלקו רגע רומנטי אבל זה ילך לאיבוד כי יפריעו להם.
  • אוליביה מדברת גרמנית |כתר| מה עוד היא יודעת לעשות?
  • כעסתי על ברוילס שהוא אמר לאוליביה כשהוא פיקפק בה לגבי גרמניה. אהבתי שהיא העמידה אותו במקומו.
  • בבית כלא, כשאוליביה התיישבה עם ג'ונס והם התחילו לדבר באנגלית, כעסתי כי חשבתי שזה מעצבן שמשתמשים בטרופ של אנשים מארצות לא דוברות אנגלית מדברים אנגלית חלקה אבל אז נזכרתי שהוא דובר אנגלית אז הסדרה דווקא יצאה בסדר בקטע הזה |מובך|
  • פיטר הפך לכלי הקיבול של וולטר בפרק הזה. הצחיק אותי כשהוא בא לרשום ליטל היל וכל מה שיצא לו זה קווים ישרים, במיוחד אחרי סצנה מותחת שלא ברור אם זה יעבוד או לא :-D
  • אהבתי שפיטר הסביר לברוילס שהוא לא שולט באבא שלו, מישהו סוף סוף היה צריך לומר את זה לברוילס.
  • ברוילס החמיא לאוליביה, איזה יופי :-]
  • פיטר קרא לוולטר בפעם הראשונה אבא (Daddy) במקום וולטר :-0

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
  • מתחילים את הפרק עם אב ובנו (שקוראים לו בן חח) שנוסעים במהלך גשם זלעפות (אחד מהסיוטים שלי בכל מה שקשור לנהיגה). הם נתקלים באישה שהרכב שלה תקול, האב יוצא לעזור ואז מהופנט ע"י אורות ומגלה שהבן שלו נחטף.
  • לקחו לי כמה רגעים לקלוט מי זו האישה הזאת (ג'ואן) וזיהיתי בהתחלה לפי הקול, זו גיליאן ג'ייקובס (בריטה מקומיוניטי).
  • השותף לשעבר של וולטר בסיינט קלייר נחטף ע"י אותה אישה ו-וולטר נשלח על מנת להוציא ממנו מידע. מה שלי קצת הרגיש שגרם לוולטר לרגרסיה. המנהל של סיינט קלייר מחליט להחזיר את וולטר לסיינט קלייר.
  • בסוף הפרק מתגלה שג'ואן עובדת עם מיטשל, אה כן, והוא מחליט להרוג אותה אחרי כל מה שהיא עשתה למענו בפרק.
  • אוליביה יודעת ללכת מכות. אני מרגישה שאני חוזרת על אותו משפט, אבל יש משהו שהיא לא יודעת לעשות? |מאוהב|
  • ההערה השבועית של וולטר: עשית מסיבה בלעדי? (נאמר לפיטר בהקשר שהחדר היה מבולגן בזמן שוולטר היה בסיינט קלייר) אני אוהבת את הדינמיקה שלהם.
לא רשמתי כל כך הרבה כי צפיתי בפרק בחלקים הודות לאינטרנט הבעייתי שלי |פנים| רק בזכות אח שלי יש עכשיו אינטרנט |סגידה|

מקווה שמחר אוכל לראות עוד כמה פרקים 🤞

LeAnnDylan

Well-known member
רציתי להגיב מחר בבוקר אבל לא יכולתי להתאפק אז יצאתי מהמיטה, אפילו בלי להרכיב משקפיים והדלקתי את המחשב. פורום תפוז חייב לי שעות שינה :-P:|ישן|
חח הדבר היחיד שיגרום לי לצאת מהמיטה להגיב זה אם מישהו עיצבן אותי:-D
כן, נכון. בהתחלה חשבתי שהיא ילדה שד או משהו שטני אבל בסוף זה נגמר באופן עצוב יותר :/
אני שמחה שלמרות שלפעמים יש כל מיני יצורים דוחים בסדרה, הכל "מוסבר" ע"י מדע וזה לא סתם הופך לסדרת פנטזיה (שאני מאוד לא אוהבת לרוב).
אם זה ממשיך יש מצב שאני אצטט אותו כל פרק :-D
חחח כן, כל הזמן יש לוולטר יציאות הזויות. רובן בהקשרים של אוכל:-D
בקיצור הגענו למסקנה שכולנו חכמים, איזה יופי. אולי נעניק לכל אחד בפורום מדליה? :-D
ממ לא כולם אבל הרוב:-P:
אבל ההומור זה אחד הדברים הטובים בסדרה
בהחלט. זה מכפר על כל הגועל:-D
אז אני מבינה שאת מכירה את SVU?
כן, ומאוד אוהבת|לב|
למרות שמאוד ביאס אותי לשמוע שזו תהיה העונה האחרונה של רולינס:-(
זה כיף יותר ממה שחשבתי:-] (לא שחשבתי שאסבול, פשוט אף פעם לא יצא לי לעשות צפייה משותפת בסדרה ועוד סדרה שאני לא מכירה בכלל)
אני מניחה שזה היה יכול להיות כיף יותר אם מישהי כאן הייתה צופה בקצב אנושי.. :-P: אבל זה בהחלט כיף יותר לצפות עם עוד אנשים (אלא אם כן יש להם דעות לא נכונות כמו של ניק ואז זה סתם מעצבן. אז אל תראי איתו סדרותB-|)
LOL, אני פשוט ארשום את כל מה שהוא אומר [וולטר]
אני בעד:-D
איזה זיכרון יש לך!
מאוד גרוע האמת|חבול| אבל צפיתי באיזה קצת יותר מידי פעמים אז אני זוכרת כל מיני דברים שוליים.
בגיל 10 רציתי להיות סופרת, חשבתי שזה יכול לקרות...
חח טוב זו סתם הייתה בדיחה (כלומר, בהחלט רציתי לאכול קופסה שלמה של גלידה, אבל לא הייתי אומרת שזו הייתה השאיפה שלי בחיים😅)
זה מזכיר לי אבל שבתחילת השנה של כיתה ו' (או שאולי זה היה ז'|תוהה|) עשו יום הורים לפני שהתחילו הלימודים וביקשו מכל הורה לרשום על פתק מה הוא חושב שהילד שלו יהיה כשיגדל, ואמא שלי כתבה שלדעתה אני אהיה סופרת🤷‍♀️
שכחתי להוסיף את הקטע שבו הם רצו להתחיל את הניתוח מוח (לרוי) ואז דפקו על הדלת תלמידים ושאלו אם זו הכיתה למדעי המדינה או משהו כזה ואוליביה הייתה כזה ממש לא :-D:-D
אוי כן, זה היה קורע "Not remotely" :-D

עוד דברים שהצחיקו אותי בפרק זה שפיטר פורץ לבית הישן שלהם ואוליביה כזה "מה אתה עושה?!" ופיטר עונה "מה? זה בקושי נחשב פשע, הייתי גר פה" :-D
או שלפני שוולטר מתחיל את הניתוח מוח של רוי הוא שואל אותו אם הוא על איזשהם סמים שהוא צריך להיות מודע אליהם ואז הוא מוסיף "אני לא אשפוט אם כן, למעשה, אם התשובה שלך שלילית אני אמליץ לך על כמה בעצמי":-D
או שוולטר אומר בהתלהבות די גדולה "strap him down"! :-D
ואם כבר דיברנו על דברים שרצינו להיות כשהיינו ילדים הצחיק אותי שפיטר אומר לאוליביה שהפרופיל הפסיכולוגי של פושעים ושוטרים הוא זהה והאם היא אי פעם שקלה קריירת פשע והיא כזה עונה בלי למצמץ "אין להם ביטוח שיניים":-D

LeAnnDylan

Well-known member
  • בתחילת הפרק אנחנו פוגשים את ג'וזף שמתברר מהר מאוד שיכול להרוס מכשירים חשמליים. מה שתפס אותי יותר היה הקטע שהוא צריך להיות בלחץ או חרדה או ברגש ממש לא נעים (גם כעס לצורך העניין) כדי שהכוחות שלו יופעלו. זה נשמע לי מאוד הגיוני כי המצבים שבהם הוא בלחץ אלה המצבים שבהם הוא מאבד שליטה.
זה האמת לא היה מהפרקים האהובים עליי, בעיקר כי ג'וזף קצת הלחיץ אותי ;-#
  • מה שמעביר אותי ישר לנקודה השנייה, המעלית. הולי שיט, 26 קומות??
יש לי פחד גבהים אז זה הסיוט שלי.
יש בדיסנילנד איזה מתקן אימים כזה של מעלית שזורק אותך למטה (אובייסלי לא 26 קומות, אבל מספיק רחוק כדי שתרצי להקיא כל מה שאכלת בשבוע האחרון) וכשצפיתי בזה זה הזכיר לי את זה והיה בא לי להקיא את נשמתי8-{
  • אחרי הקטע המזעזע של המעלית (שג'וזף שרד כמובן) אוליביה וצ'ארלי מדברים. כבר הספקתי לשכוח את הקליף האנגר של פרק 4. מזל שהם פה כדי להזכיר.
אם כבר מזכירים את הקליף האנגר, מישהו מוכן להסביר לי למה אוליביה חושבת שזה לגיטימי לאכול קורנפלקס עם וויסקי:-D
  • השרשרת המרחפת של אוליביה היה רגע מגניב.
|כן|
  • הקטע שבו ג'וזף גורם למכונה להיסגר על היד של הבוס היה נוראי.
כן. אבל גם לא אשקר, בא לי גם את היכולת הזאת כדי לעשות את זה לאנשים שלא מאותתים כשהם עוברים נתיב.
  • ג'ון רודף את אוליביה שוב. אפילו מנשק אותה. מסתבר שוולטר ידעה שאוליביה חווה את "ההזיות" האלה.
אויש, אפשר שיפסיקו להתעלל לי בה;-(
  • וולטר והחשמל הסטטי :-D כמו ילד קטן, בהתחלה לא הבנתי למה הוא מחכך את הרגליים בשטיח ואז הוא נגע בפיטר והעביר לו חשמל סטטי :-D
|כן|:-D

• וולטר מסרב לזכור את השם של אסטריד. הוא עושה את זה בכוונה.
חח אני עד היום לא בטוחה במאה אחזור אם זה הכל בכוונה או לא:-D
  • וולטר חלב את ג'ין, טוב, זה היה רק עניין של זמן עד שהוא יעשה את זה.
איכס והוא גם שותה את זה8-{
  • סוף הפרק, אוליביה מגלה טבעת אירוסין בחפצים של ג'ון. זה מאוד קריפי. במיוחד ה-Always.
ממ לא יודעת אם קריפי, אני רציתי שתהיה לנוכחות שלו פואנטה, ולפחות ככה הייתה לו. אז לפחות היא קיבלה איזשהו קלוז'ר.

קטעים ששיעשעו אותי בפרק-
וולטר מסביר בהתלהבות את התיאוריה שלו על איך הוא ימצא את הטביעה האלקטרומגנטית של ג'וזף, אוליביה נראית אבודה ו-וולטר מנסה להיזכר בשם שלו והוא כזה "מיסטר..." ואוליביה משלימה אותו "מיגר" ואז וולטר מקשקש עוד קצת ועוד פעם בא להזכיר אתה שם שלו אבל הפעם הוא זוכר והוא כזה בהתלהבות של ילד "מיסטר מיגר!!" ואז בסוף ההסבר הוא עוד פעם שוכח אז הוא כזה "מיסטר" ואז כולם עונים לו ביחד "מיגר!" :-D

וכשוולטר אומר לאוליביה שהוא צריך יונים והיא כזה חבל שלא אמרת לי לפני, הייתי מתחילה לעבוד על זה.
ואז היא כזה "כמה אתה צריך", בטח חושבת שהוא צריך איזה 2-3 כזה. והוא עונה "ממ לא הרבה, 24" :-D

כשוולטר מחשמל את היונים או וואטאבר שהוא עשה להן פיטר עושה כזה "אז אנחנו שמים צ'יפ מעקב בתוך יונים כדי למצוא בן אדם שיכול לשלוט בחשמל" *מסכל אל אוליביה ואומר* "?I have you to thank for that, Don't I"
ואוליביה כזה yeah, that's me :-D-D

כשוולטר בא לשחרר את היונים הוא אומר להן כזה "אני יודע שהיינו יחד רק זמן קצר אבל אני אתגעגע אליהן! כאלו יצורים קסומים!" ואסטריד כזה "זה עכברושים עם כנפיים, אתה תתגבר על זה!":-D

וכשהוא פותח את הכלוב של היונים והן לא זזות ואז הוא שורק והן מתחילות לעוף וכולו מבסוט מעצמו ואסטריד שואלת "אתה בטוח שזה יעבוד?" ו-וולטר כזה "Of course not" :-D

מילי08

Well-known member
וכשהוא מדבר עם פיטר בטלפון, הוא מציג את עצמו באופן רשמי
האמת שזה משהו שתמיד מעצבן אותי, כשדמות מתקשרת למישהו שהיא בבירור מכירה ומציגה את עצמה. אני זוכרת את הסיטואציה כאן והיא שונה אבל זאת הזדמנות לקטר קצת :-D. קודם כל היום יש שיחות מזוהות ודבר שני - הורים אמורים להכיר את הקול של הילד שלהם בלי שהוא יגיד hi mum, it's me. כל כך מטופש
אמא שלי כתבה שלדעתה אני אהיה סופרת
אמא תמיד יודעת הכי טוב. (סופרת/ מספרת סיפורים - פוטטו פוטטו)
יש בדיסנילנד איזה מתקן אימים כזה של מעלית שזורק אותך למטה
גם ביורודיסני. הייתי. חוויה קשה
כן. אבל גם לא אשקר, בא לי גם את היכולת הזאת כדי לעשות את זה לאנשים שלא מאותתים כשהם עוברים נתיב.
:-D

Lion_Heart

Well-known member
  • מתחילים את הפרק עם אב ובנו (שקוראים לו בן חח) שנוסעים במהלך גשם זלעפות (אחד מהסיוטים שלי בכל מה שקשור לנהיגה). הם נתקלים באישה שהרכב שלה תקול, האב יוצא לעזור ואז מהופנט ע"י אורות ומגלה שהבן שלו נחטף.
  • לקחו לי כמה רגעים לקלוט מי זו האישה הזאת (ג'ואן) וזיהיתי בהתחלה לפי הקול, זו גיליאן ג'ייקובס (בריטה מקומיוניטי).
  • השותף לשעבר של וולטר בסיינט קלייר נחטף ע"י אותה אישה ו-וולטר נשלח על מנת להוציא ממנו מידע. מה שלי קצת הרגיש שגרם לוולטר לרגרסיה. המנהל של סיינט קלייר מחליט להחזיר את וולטר לסיינט קלייר.
  • בסוף הפרק מתגלה שג'ואן עובדת עם מיטשל, אה כן, והוא מחליט להרוג אותה אחרי כל מה שהיא עשתה למענו בפרק.
  • אוליביה יודעת ללכת מכות. אני מרגישה שאני חוזרת על אותו משפט, אבל יש משהו שהיא לא יודעת לעשות? |מאוהב|
  • ההערה השבועית של וולטר: עשית מסיבה בלעדי? (נאמר לפיטר בהקשר שהחדר היה מבולגן בזמן שוולטר היה בסיינט קלייר) אני אוהבת את הדינמיקה שלהם.
לא רשמתי כל כך הרבה כי צפיתי בפרק בחלקים הודות לאינטרנט הבעייתי שלי |פנים| רק בזכות אח שלי יש עכשיו אינטרנט |סגידה|

מקווה שמחר אוכל לראות עוד כמה פרקים 🤞
זאת הבעיה עם החבר'ה ה"רעים" הם הורגים אנשים\מבזבזים משאבים יותר מדי מהר

It's Always Sunny

Well-known member
חחח כן, כל הזמן יש לוולטר יציאות הזויות. רובן בהקשרים של אוכל:-D

טוב אחרי 17 שנים במוסד פסיכיאטרי, כל אחד היה חושב רק על אוכל :-D

כן, ומאוד אוהבת|לב|
למרות שמאוד ביאס אותי לשמוע שזו תהיה העונה האחרונה של רולינס:-(

איזה קטע. כאילו הפסקתי לצפות בSVU אחרי עונה 12 אבל המשכתי לעקוב אחרי הסדרה מדי פעם. אחרי שקראתי את מה שרשמת הבנתי שגם פיטרו את השחקנית :-/ אם אני לא טועה היא הייתה דמות שנויה במחלוקת אבל עדיין...

אני מניחה שזה היה יכול להיות כיף יותר אם מישהי כאן הייתה צופה בקצב אנושי.. :-P: אבל זה בהחלט כיף יותר לצפות עם עוד אנשים (אלא אם כן יש להם דעות לא נכונות כמו של ניק ואז זה סתם מעצבן. אז אל תראי איתו סדרותB-|)

אם את רוצה אני יכולה להאט את הקצב. הסיבה היחידה שאני צופה מהר זה כדי להדביק את הקצב בשרשור הזה אבל לצערי נראה לי שזה לא יקרה.

חח טוב זו סתם הייתה בדיחה (כלומר, בהחלט רציתי לאכול קופסה שלמה של גלידה, אבל לא הייתי אומרת שזו הייתה השאיפה שלי בחיים😅)
זה מזכיר לי אבל שבתחילת השנה של כיתה ו' (או שאולי זה היה ז'|תוהה|) עשו יום הורים לפני שהתחילו הלימודים וביקשו מכל הורה לרשום על פתק מה הוא חושב שהילד שלו יהיה כשיגדל, ואמא שלי כתבה שלדעתה אני אהיה סופרת🤷‍♀️

מגניב ;-)

עוד דברים שהצחיקו אותי בפרק זה שפיטר פורץ לבית הישן שלהם ואוליביה כזה "מה אתה עושה?!" ופיטר עונה "מה? זה בקושי נחשב פשע, הייתי גר פה" :-D
או שלפני שוולטר מתחיל את הניתוח מוח של רוי הוא שואל אותו אם הוא על איזשהם סמים שהוא צריך להיות מודע אליהם ואז הוא מוסיף "אני לא אשפוט אם כן, למעשה, אם התשובה שלך שלילית אני אמליץ לך על כמה בעצמי":-D
או שוולטר אומר בהתלהבות די גדולה "strap him down"! :-D
ואם כבר דיברנו על דברים שרצינו להיות כשהיינו ילדים הצחיק אותי שפיטר אומר לאוליביה שהפרופיל הפסיכולוגי של פושעים ושוטרים הוא זהה והאם היא אי פעם שקלה קריירת פשע והיא כזה עונה בלי למצמץ "אין להם ביטוח שיניים":-D
אוי נפלא :-D
לגבי הדבר האחרון שרשמת, התרגום אצלי פיספס, במקום לרשום "אין להם ביטוח שיניים", היה רשום "רציתי להיות רופאת שיניים" (כאופציה שנייה לקריירה). באנגלית לפי דעתי היא רק אמרה: Dental.

יש לי פחד גבהים אז זה הסיוט שלי.
יש בדיסנילנד איזה מתקן אימים כזה של מעלית שזורק אותך למטה (אובייסלי לא 26 קומות, אבל מספיק רחוק כדי שתרצי להקיא כל מה שאכלת בשבוע האחרון) וכשצפיתי בזה זה הזכיר לי את זה והיה בא לי להקיא את נשמתי8-{

נשמע רע מאוד :-/
גם לי יש סיפור על רכבת הרים, היום הוא דווקא מצחיק אותי אבל בזמנו כמובן שממש לא.
אם כבר מזכירים את הקליף האנגר, מישהו מוכן להסביר לי למה אוליביה חושבת שזה לגיטימי לאכול קורנפלקס עם וויסקי:-D

LOL, פיספסתי את זה

יותר גרוע אנשים שעוברים נתיב ורק אז מאותתים |שפם|

ממ לא יודעת אם קריפי, אני רציתי שתהיה לנוכחות שלו פואנטה, ולפחות ככה הייתה לו. אז לפחות היא קיבלה איזשהו קלוז'ר.

מה? שהוא באמת אהב אותה?

קטעים ששיעשעו אותי בפרק-
וולטר מסביר בהתלהבות את התיאוריה שלו על איך הוא ימצא את הטביעה האלקטרומגנטית של ג'וזף, אוליביה נראית אבודה ו-וולטר מנסה להיזכר בשם שלו והוא כזה "מיסטר..." ואוליביה משלימה אותו "מיגר" ואז וולטר מקשקש עוד קצת ועוד פעם בא להזכיר אתה שם שלו אבל הפעם הוא זוכר והוא כזה בהתלהבות של ילד "מיסטר מיגר!!" ואז בסוף ההסבר הוא עוד פעם שוכח אז הוא כזה "מיסטר" ואז כולם עונים לו ביחד "מיגר!" :-D

וכשוולטר אומר לאוליביה שהוא צריך יונים והיא כזה חבל שלא אמרת לי לפני, הייתי מתחילה לעבוד על זה.
ואז היא כזה "כמה אתה צריך", בטח חושבת שהוא צריך איזה 2-3 כזה. והוא עונה "ממ לא הרבה, 24" :-D

כשוולטר מחשמל את היונים או וואטאבר שהוא עשה להן פיטר עושה כזה "אז אנחנו שמים צ'יפ מעקב בתוך יונים כדי למצוא בן אדם שיכול לשלוט בחשמל" *מסכל אל אוליביה ואומר* "?I have you to thank for that, Don't I"
ואוליביה כזה yeah, that's me :-D-D

כשוולטר בא לשחרר את היונים הוא אומר להן כזה "אני יודע שהיינו יחד רק זמן קצר אבל אני אתגעגע אליהן! כאלו יצורים קסומים!" ואסטריד כזה "זה עכברושים עם כנפיים, אתה תתגבר על זה!":-D

וכשהוא פותח את הכלוב של היונים והן לא זזות ואז הוא שורק והן מתחילות לעוף וכולו מבסוט מעצמו ואסטריד שואלת "אתה בטוח שזה יעבוד?" ו-וולטר כזה "Of course not" :-D

הו, וולטר :-D

האמת שזה משהו שתמיד מעצבן אותי, כשדמות מתקשרת למישהו שהיא בבירור מכירה ומציגה את עצמה. אני זוכרת את הסיטואציה כאן והיא שונה אבל זאת הזדמנות לקטר קצת :-D. קודם כל היום יש שיחות מזוהות ודבר שני - הורים אמורים להכיר את הקול של הילד שלהם בלי שהוא יגיד hi mum, it's me. כל כך מטופש
נכון!

זאת הבעיה עם החבר'ה ה"רעים" הם הורגים אנשים\מבזבזים משאבים יותר מדי מהר
חחחחחחחחח

It's Always Sunny

Well-known member
  • מתחילים את הפרק עם מישהו בשם מארק יאנג שמעביר מצגת בעבודה, אחרי שהיא מסתיימת תוקפים אותו פרפרים (?) ועושים לו חתכים בגוף ובעקבות מתקפה של מלא פרפרים, הוא נופל דרך החלון אל מותו וכך אנחנו מגלים ש-הפתעה, היא עבד במאסיב דינמייק.
  • אוליביה המסכנה, עד שסוף סוף יש לה חיי חברה, אומרים לה לבוא לעבודה.
  • אוליביה מגיעה לזירת הפשע, שם היא רואה את ג'ון, הפעם מסופר.
  • וולטר הודה שהוא אובססיבי לאוכל והתגובה של אסטריד: אתה חושב? :-D
  • פיטר נפגש הפרק עם טסה, כרגע לא אמרו מה היא בשבילו. הוא מגלה שהבן זוג מכה אותה אז הוא הולך לריב איתו מכות. מעניין לאן קו העלילה הזה הולך להתפתח.
  • מגלים שמארק סבל מהזיות בעקבות סם שהוזרק לו, מה שגרם לפצעים שלו להפוך לאמיתיים. מטריד.
  • ג'ון נותן לאוליביה רמז מה שמוביל אותה להיכנס למיכל שוב על מנת למצוא את התשובות בזיכרון שלו. מה שמוביל לקטע מוזר ומעניין; בזמן זיכרון של אוליביה וג'ון בדייט ראשון, אוליביה של הזיכרון הולכת, אז אוליביה שלנו מתיישבת במקומה ומתחעלה לשאול את ג'ון שאלות ואז הוא מסתכל עליה ומחייך חיוך מרושע :-0
  • אוליביה ממשיכה ללכת בזיכרון של ג'ון, היא רואה אותו עם מארק ועוד שני בחורים. הבחור הלטיני הוא היחיד שנשאר בחיים ובזכות זיהוי הקול של הבחור, ה-FBI עוצרים אותו.
  • הבחור הלטיני (השם שלו נאמר ופיספסתי אותו אולי?) מבקש הגנה וחסינות, אבל בזמן שאוליביה הולכת לאיים על גברת שארפ, ג'ון הורג אותו.
  • בסוף הפרק מתגלה לנו ואוליביה שג'ון בהחלט שמע אותה מדברת אליו בזיכרון שלו. מעניין.
  • וולטר יפתח שיטה יותר בטוחה מהמיכל.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
באנגלית לפי דעתי היא רק אמרה: Dental.
היא אמרה No Dental
והכוונה היא שבהרבה מקומות עבודה כאן, ביטוח שיניים כלול בהטבות של המקצוע. (וזה לא חייב להיות אגב איזה מקצוע נחשק או משהו. נגיד גם כל העובדים של סטארבאקס זכאיים לביטוח שיניים) וזה קצת באסה אם לא, כי השיט הזה יקר בטירוף|מזיע|

It's Always Sunny

Well-known member
היא אמרה No Dental
והכוונה היא שבהרבה מקומות עבודה כאן, ביטוח שיניים כלול בהטבות של המקצוע. (וזה לא חייב להיות אגב איזה מקצוע נחשק או משהו. נגיד גם כל העובדים של סטארבאקס זכאיים לביטוח שיניים) וזה קצת באסה אם לא, כי השיט הזה יקר בטירוף|מזיע|
אני זוכרת שקראתי פעם שרפואה בארצות הברית זה עסק יקר :-/
למה רפואת שיניים שונה בביטוח שלה מרפואה כללית?

LeAnnDyIan

Well-known member
בתאכלס גם רפואה כללית פה זה עסק יקר.
נגיד פעם אחת הבוסית שלי לא הרגישה טוב (ממש) ולקחו אותה לבית חולים. שם עשו לה קצת בדיקות, לא משהו ממש חריג (דם, שתן, לחץ דם וכאלה) ומסתבר שהייתה לה איזה דלקת בכליות. שאולי זה נשמע חמור, אבל נתנו לה עירוי של נוזלים איזה שעה ואז שיחררו אותה הביתה עם אנטיביוטיקה ועוד איזה מרשם למשכך כאבים או משהו.
והטיול הזה לבית חולים עלה לה $8,000

אבל עד כמה שזכור לי גם בארץ רפואת שיניים ורפואה כללית הן נפרדות (וגם רפואת עיניים היא בנפרד).
כלומר, כשהייתי בארץ הייתי בכללית, היה לי כללית מושלם (או וואטאבר שקראו לביטוח הכי ׳מקיף׳ שלהם) וכללית סמייל בנוסף.

Lhuna3

Well-known member
הסיבה העיקרית זה שאין שם ביטוח בריאות "ממלכתי" כמו אצלנו, כלומר בישראל ביטוח בריאות הוא חובה בחוק היום, ולכן לכולם יש, אז הטיפולים שמכוסים בסל הבריאות מסובסדים לכולנו.
בארה"ב אין ולכן כל מי שלא עושה לעצמו ביטוח בריאות פרטי - צריך לממן מכיסו כל טיפול, וזה יקר.
(במאמר מוסגר אגיד משהו חשוב: גם בישראל כדאי מאוד מאוד לכל אחד לדאוג לעצמו לביטוח בריאות פרטי בנוסף לממלכתי, כי הכיסוי של סל הבריאות ממש לא מספיק לכל מה שצריך במהלך החיים).
כי היא ברובה לא נכללת בביטוחי הבריאות ה"רגילים" (גם בישראל, למרות שחלקית היום כן לדעתי, וגם בארה"ב).

למעלה