בעלי בעלי החיים - התפקדו!

גם אני6

New member
../images/Emo6.gif

זוכרת את ("צפית ב..") "ten things i hate about u"? הוא- "No, because I know you’re a fan of Shakespeare" היא- "More than a fan. We’re involved" הוא.. "Okay" ..

גם אני6

New member
Jerry O'Connell../images/Emo99.gif אחד ה-גיקים ה"גיקיים"

החמודים:) [היכן הם החנונים הגבריים, אלוהים?..] אחלה סרט, דוחה משהו. חולמים תיקנים אח"כ:) (צפית ב"The Witches of Eastwick"? אחרי זה- חולמים נחשים. והרבה מהם..) ולמי שיודעת רוסית
, הסרט המדובר למעלה זו גרסה מתקדמת-מוסרטת של "Федорино Горе"

DDN

New member
../images/Emo45.gif על ג'רי אוקונול

חבל שלא מצלם יותר סדרות, גם "זהותי הסודית" וגם "גולשים" היו אחלה של סדרות. . . וכן. ראיתי את המכשפות מאיסטוויק. סרט גועלי. סרט טוב, אבל מאוד גועלי. הייתי צעיר אז, הרבה דברים היו לי קשים לצפייה. ג'ק ניקולסון שולטטטטטטת!!!!1

גם אני6

New member
גם אני לא התרשמתי מהמכשפות:)

והפנים של וורוניקה קארטרייט כ"כ הפחידו אותי:) [אבל זה היה כאין וכאפס לעומת הטראומות מ"הקיץ של אביה", למשל] תראה איזה יופי:) במיוחד הסוף.. "מתה" על הלחישה הזו..

DDN

New member
הקיץ של אביה סרט. . .. מערער.

איזה טראומות זה יכול לעשות לילדות שמגלות שיש להן כינים. . ..

גם אני6

New member
אני אפילו לא זוכרת

כל מה שאני זוכרת זה את גילה אלמגור(האמא) בעע [לא חינוכי בעליל מצדי, אני יודעת] כמו הספר "הבכור לבית אב"י". גם הוא עשה לי טראומות ילדות.

צלהגשם

New member
ג'רי אוקונל מלך!!!

אני כ"כ אוהבת את השחקן הזה שאין לכם מושג... כשהייתי יותר צעירה היה לי קראש מטורף עליו.... דירתו של ג'ו זה אחלה סרט אבל לצערי הוא מאד בעייתי בשבילי בגלל כל הג'וקים שיש בו :)

גם אני6

New member
lol:) תתארי לך..

תרצי דירת שותפים ותגיעי לראות מקום עם בחור ושמו- ג'ו..

אחד מני כמה, אבל האהוב עליי

קוראים לו לואי, והוא quarter חתיך אימים. ממושמע ומחונך. הבעל האידאלי. אוכל כל מה שאת נותנת לו

הורס את הבריאות ../images/Emo99.gif!

בנימה הזאת הציעו לי להתנדב בחוות סוסים ( קטנה, שני סוסים וחמור חמוד וקטן) בכפר הירוק - אם מישהו מעוניין להצטרף נלך. ההצעה באוויר כבר מלא זמן, בסוף אני בטח אגרור את נטע חברה שלי לשם - שתינו אוהבות סוסים. אבל היא עמוסה נורא עד הקיץ... למדתי רכיבה עד ששברתי את החוליה בגיל 8 ונהיה לי אסור לרכב, אני מתה לחזור לזה
.

אז זה באמת הורס את הבריאות

אני למזלי לא ספגתי הרבה פגיעות מנפילות מסוסים, חוץ מפגיעה נוירולוגית, שהשפיעה עליי כמה שנים, כי הטחתי את הצד השמאלי של הראש שלי בכורכר, כשרכבתי בלי קסדה (נו נו נו, אבל הייתי כבר מעל גיל 18). אח"כ הרגשתי זרמים בצד השמאלי של הראש כל הזמן, ובעיקר כשלחצתי לעצמי על הצוואר (אפוד ונשק בשמירות. אבל סירבתי לפטור, למרות שנוירולוג רצה לתת לי, כי זה לא ממש הפריע לתפקוד שלי)

is00

New member
הזקנה שלי...

כלבת פינצ'ר בת 15 בשם פינצ'י. היא לא גזעית, אבל בהחלט נראית כמו אחת גזעית. יש אנשים שהחליטו שיש בה דם של שועל כי יש לה אוזניים ענקיות. יש לנו בבית גם תוכי, והיתה לנו גם פעם חתולה סיאמית, למרות שגם אני וגם אמא שלי אלרגים לחתולים.

צ'יקי

משוויץ בזנב היפה שלו..הוא אוהב ככה לפעמים סתם לפרוס אותו כמו מניפה ולהחזיק אותו ככה חחחחחחחחחח

לאבין(הייתה לו בת זוג שקראתי לה אבריל)

לאבין הוא תוכי פראי..ושמש וצ'יקי האכלת יד

שלושת ה../images/Emo118.gifים היפהפיים:

שמש - "אני בכושר בנתוכי, מי שמתעסק איתי חוטף
."
צ'יקי - "לי זנב ארוך ויפה, אני מטפח אותו
."
לאבין - "אני סופר יפה ואובר מלא בעצמי
." הייתי עושה להם דיגי דיגי בבטן הנוצתית החמודה
.

../images/Emo6.gif

אני הכי אוהבת להחזיק אותו ככה ולנשק אותו בבטן אבל מאז שקניתי את צ'יקי הוא התחיל לשנוא אותי ולא מסכים שאני אגע בו..

למעלה