בעלי בעלי החיים - התפקדו!

DDN

New member
גם פה וגם בתמונה שהוא משקיף מלמעלה

זה נראה כאילו הוא עושה פוזה של ערס

גרשי הוא ערסתול ../images/Emo45.gif.

הוא ערסתול עם
של זהב. רך ונעים כמו ברווז, כשאני עצובה הוא בא, שם את ראשו ואת רגלו הקדמית על כף הרגל שלי ומתסכל בעצב ובאהבה
. שעות ישכב ככה ולא יילך עד שלא ישתפר לי מצב הרוח
.

../images/Emo207.gifשמות מגניבים/מצחיקים לחיות מחמד שלכם

1- היו לנו שני אוגרים. לאחד קראו קינדר ולשני קראו בואנו. 2- קראתי ל-3 גורי חתולים שנולדו לנו: גומז, wednesday ומורטישה. 3- שמעתי על כלבה שקוראים לה קישטה, ויש את הבדיחה על הכלב שקוראים לו סקס. 4- לקרוא לתוכי מדבר "סתומתפה" (=סתום ת'פה) 5- הכלב שלנו גבר גבר וגאון וחתיך ומאיים, אבל יש לו שם מה זה סיסי. קוראים לו תות.

Thumpers

New member
אוווו!

לכלבות: במבי והילרי. לחתולים: לוסי, פרה (שהוא גבר, אגב), לולו, מיקה, צ'לסי, קטיושה וג'ינג'י. טוב, ג'ינג'י הוא לא בדיוק שלנו - אבל נניח.

svety

New member
למישהו מהכיתה שלי בתיכון הייתה חתולה

שקראו לה קישטה

innocence

New member
לאחת החתולות שלי קראו סיפי,

או CP כמו פיגור שכלי. היא נולדה קטנטונת כזו (חתולה גמדית) ופוזלת ברמות שהיינו בטוחים שיש לה איזה פיגור שכלי כלשהו.. והחתולה היחידה שיש לנו כרגע היא סושי, שמזמן אף אחד לא קורא לה סושי, אלא סתם "ג'ינג'ית" או "שמנה" כי היא פשוט שניהם. גם ג'ינג'ית וגם שמנה. מאוווווווווווווווד. היה לנו כלב בולדוג פעם שנקרא בוביט BUBIT, כי הוא היה נכה וגם נולד עם אשך אחד (על שם לורנה בוביט, וכן אנחנו יודעים שמבטאים את זה אחרת, אבל כה זה נתפס). אחרי שהוא מת הגיע אלינו כלב בולדוג נוסף, רק שהוא היה חירש וקראנו לו בועית (BU-IT) כי הוא כמו חי בתוך בועה.

למעלה