בעלי בעלי החיים - התפקדו!

../images/Emo201.gif.

מקנא
?

Xx ofek xX

New member
היה לי כזה שהייתי בכיתה א'../images/Emo70.gif../images/Emo14.gif

קראו לו צ'ומפי והוא היה כזה חמוד.......
הוא היה התוכי הראשון שלי ובחיים אני לא אשכח אותו!

alina maria

New member
ג'וני הכלבלב שלי ../images/Emo152.gif

זה הכלב שלי, הוא אצלינו בערך 3 שנים, הבאנו אותו מSOS חיות כשהוא היה בערך בן שלושה חודשים. הוא פינצ'ר מעורב הוא ממש חמוד וכל פם שמישהו מהמשפחה בא הביתה הוא קופץ עליו ומלקק אותו חח לפעמים הוא מעצבן קצת כי הוא נובח כשאנחנו ישנים כי הוא שומע מישהו בחוץ אבל בתכלס הוא ממש חמוד ואוהב ונאמן (גם כשמטיילים איתו בלי רצועה הוא לרוב נשאר לידינו, חוץ מהמקרים שבהם הוא רואה חתול או עוד כלב
) הייתה לי כלבה כשהייתי ממש קטנה, היא הייתה של סבא וסבתא שלי (גרנו איתם אז, באוקראינה) ובגיל 5 עליתי לארץ והיא נשארה שם. בערך בגיל 7 הגעתי לאוקראינה לביקור והסתבר שהיא מתה ולא אמרו לי כדי לא להעציב אותי וזה היה נורא עצוב לי כי אהבתי אותה. היא גם הייתה פינצ'רית מעורבת רק היה לה גם גוון שחור והיא הייתה רזה, לא כמו הכלב המפוטם שלנו

כמה קשה ../images/Emo201.gif.

אנשים עולים הנה ומשאירים את כל עולמם מאחוריהם, את החברים, קרובי משפחה, לעיתים את חיותיהם... ודווקא בקטע הזה, מעולם לא שמעתי על משפחה שנטשה חיה - כולם או מביאים הנה או משכנים אצל קרובי משפחתם. זה מחמם את ה
. ה
מתוק, נראה מפונק כזה
. אין על חיות מפונקות
!

alina maria

New member
הכלבה לא נשארה שם לבד, היא גרה עם סבא וסבתא

שלי לא ממש יכולנו לקחת אותה כי היה לנו קשה פה

הבנתי את זה,

החמאתי לעולים על כך שהם לא זורקים את החיות שלהם לרחוב כשעולים ארצה. בארץ לצערי רבים זורקים את החיות לרחוב
. ומקושי הרבה פחות נוראי, אנשים מפונקים ולא אחראים. רעים וטיפשים
. רק חסר לי שיגידו עכשיו שזו הבחירה שלהם ולא ליגיטימי לגנות אותה
.

alina maria

New member
איך אפשר להשאיר כלב שהיה איתך כמה שנים ברחוב?

אני לא מבינה איך אפשר לעשות את זה, זה חלק מהמשפחה

גם אני6

New member
..

שאלה קשה:) את יודעת בדיוק כמוני(אני חושבת) שזו לא שאלה להגיון- אלא לרגש. לפעמים הדילמה עומדת מולך ואנשים עושים החלטה- לכאן או לכאן, אבל כזו שהכי נכונה למצב ונסיבות הרלוונטיים שלהם באותו הרגע. את ואני יכולות להביט על זה מהמקום שלנו (דיעה, רגש, חשיבה, מצב בחיים)- אבל את ואני אינם הם. ולא נהיה.. זה לא אומר שזה "בסדר" או "צודק" או "נכון"- אבל זה אומר שאם לא היה לכם אצל מי להשאיר את הכלבה- מי יודע האם חברים או אנשים אחרים היו מסכימים לקחת אותה? ובין הסידורים והעזיבה.. עם כל הכאב- ההורים שלך היו נאלצים לקחת החלטה קשה, אבל החלטית. ולעשות סדר עדיפויות מסוים(והם ראו וחיו את התמונה שונה ממך, שהיית ילדה. אני מנחשת שהייתה גם הרבה אי וודאות אז- הם לא יכלו לדעת מה יהיה כאן ולאן הם עולים בכלל) אני בטוחה שגם להחליט להשאיר אותה אצל הסבים דרש הרבה אומץ וכוח. אז.. "איך אפשר"? לא תמיד זה כזה וורוד ולא תמיד יש "סיפור" מאחורי. אבל כל אחד והחבילה שלו. האם הוגן שלחבילות של כל אחד יש הלשכות על הסביבה? ישירות יותר- ישירות פחות? זו כבר שאלה אחרת.

גם אני6

New member
אוחח, איזה בובי..

איזה בונבון.. ואני מבינה אותך, יודעת בדיוק כמה קשה וכואב זה.. אבל היא הייתה אהובה ונשארה עם אנשים שאהבו אותה ודאגו לה
ואנ תמיד מאמינה שהיא ידעה מה את מרגישה, ידעה וזכרה את זה עד הרגע האחרון..

Loriella

New member
../images/Emo54.gif Crazy Cat Lady

וגאה בזה!
אני מתה על חתולים ויש לי שניים- שניהם חתולים שאימצתי מהרחוב. מושו בן שנתיים וחצי, מנומר ומתוק להפליא (וגם ממש חכם) וג'יני וויזלי הג'ינג'י, בן פחות מחצי שנה, חו"בתי משוגע. מאוהבת בשניהם :) בקרוב אני אתגייס ומתאים לאמא שלי לאמץ עוד אחד כדי למלא את החסר :)

Loriella

New member
חחח הוא זכר! ../images/Emo89.gif

ולכן קוראים לו על שם הבת היחידה במשפחת וויזלי
וכן, גם אני מאוהבת

חיפשתי לי גור ../images/Emo108.gif,

אנשים טובים סיפרו שניסו להאכיל גור קטנצ'יק שישב ימים לבד ובכה, לא ידע לשתות לבד. הלכתי אליו ואספתי אותו
.

כשהיה בן חצי שנה,

הלכתי לצער בעלי חיים בר"ג לחפש לו אח או אחות. שם הקטנה הזאת קפצה עליי וסירבה לרדת, אז הבנתי שהיא בשבילי וחזרתי איתה ל
נו
.

למעלה