גור מורד יתארח כאן ביום רביעי

שאלות לגור המושלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גור אתה שחקן מדהים!!!! חולה עליך!!!!! השאלות שלי אליך הן: עם איזה שחקנים אתה עוד בקשר? האם יש לך בקרוב תוכניות בעולם הבידור? איזו סצינה הכי זכורה לך מהצילומים? ודבר אחרון: בבקשה בבקשה בבשקשה תמסור לי ד''ש... חולה עליך המון המון: אדווה

אור ים1

New member
תגשים לי חלום

היי גורוש תגשים לי חלום ותמסור לי דשש אורהבת אור-ים!!

shanel13

New member
גורררררר....

תגשים לי חלום ושלח לי ד"ש לשנינוששש לוב יו!!!!!!!

T i T i i

New member
לגור!!!!

אתה אחלה שחקן.... הייתי רוצה שתשלח לי ד"ש באירוח שלך... אוהבת רותם...

לגור המתוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קודם כל אני רוצה להגיד שאת שחקן נ-ה-ד-ר ומ-ד-ה-י-ם ואני רוצה שתשלח לי ד"ש עם נשיקה לוהטת תודה אוהבת אותך מאיה

שאלה לגורר...!

תגידדד.... השתתפת בעוד תוכניות או משו בטלוויזיה חוץ מראש גדולל כי אתה נורא מוכר לי מהטלויזיה חוץ מהפסטיגל שהיה שאני ראיתי אותך שמה שהיית קטןןן...

שאלה לגורר...!

תגידדד.... השתתפת בעוד תוכניות או משו בטלוויזיה חוץ מראש גדולל כי אתה נורא מוכר לי מהטלויזיה חוץ מהפסטיגל שהיה שאני ראיתי אותך שמה שהיית קטןןן...

1dana1

New member
../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif שאלה חשובה מאוד ../images/Emo41.gif ../images/Emo70.gif

נכון המקפיים שלך... אז מה המספר שלך ? (זה בסדר גם אני נתקעתי עם משקפיים אל תתבייש ממני.
) ואת החולצות שאתם לובשים בסדרה... אתם לקחים מהבית או שמלבישים אותכם באולפנים?

mikmik000

New member
כנסו שניה..

שאלות אין לי.. כול מה שחשבתי עליו כבר רשמו פה.. אז רק רציתי להגיד שאם אתה רואה את זה אני חושבת שאתה פשוט שחקן מעולה וממש ממש חמוד!!
וכול אלה שאמרו שהם דיברו איתו.. מה השם משתמש שלו? גם אני רוצההה...חחחחח
[מקנאה...חחח] ובלי קשר... לכול אלה שאמרו לו למסור דש.. אני לא הייתי מצפה לזה יותר מידי.. בלי להעליב או משהו אבל הוא לא יכול למסור דש"ים לכול העולם ואישתו.. יש פה כבר איזה 15 אנשים שאמרו לו למסור ד"ש וזה.. וחוץ מזה נראה לי שבכול מקרה זה לא הוא רואה את הכול ועונה.. נראה לי שיש לו דף מסודר עם רשימת שאלות או שיש מראיין ששואל אותו ולא נראה לי שהוא מדףדף בשירשור ורואה את השאלות בזמן הראיון כדי למסור לכולם דש"ים ונשיקות.. טוף לא יודעת.. בכול מקרה אתם יכולים להגיד לי את השם משתמש שלו?

הכוכב 5

New member
גור אתה חייב לענות לי!!

גור זאת נטלי כרמלי אתה משחק נהדר ו8יש לי כמה שאלות? 1. איך הגעת לסדרה 2. איפה בית ספר שלך ואיך רואים לו?? 3. אתה חייב למסור לי דש!!!! פליז לכרמלי או לנטלי כרמלי.
ב
- נטלי כרמלי בייי

כרממלי

New member
גור תענה לי דחוף

גור זאת נטלי כרמלי אתה משחק נהדר ו8יש לי כמה שאלות? 1. איך הגעת לסדרה 2. איפה בית ספר שלך ואיך רואים לו?? 3. אתה חייב למסור לי דש!!!! פליז לכרמלי או לנטלי כרמלי.
ב -
נטלי כרמלי בייי

גוררררררררררר

היי גור רציתי להגיד לך שאתה מוכשרררר ואתה כזה חמודדדדדדדדדד והבטחת לי במסרים שתמסור לי דשש בבלוג טי וי אז הינה אני רוצה שתשלח לי דש לליהי לאב יו בהצלחה בחיםם

Engel In Love

New member
שאלונתתת

דבר ראשון love you גורושש.... ורציתי לשאול:האם יש בינך לבין אלמה משהו?..????

Lydias767

New member
אין לי ממש שאלה...

רק אולי עוד כמה פרקים נשארו לכם? והאם תהייה עושה שנייה? ת'אמת בהתחלה לא ראיתי את הסדרה אבל לאט לאט היא התחילה לסקרן אותי והבנתי שהיא כמו החיים האמיתיים... ועכשיו אני רואה כל ערב... ולדעתי אתה השחקן הכי חמוד בסידרה. זהו ממני לידיה.

Beatrix Kidow

New member
שאלה לגור מורד

שלום לך. קוראים לי אריאל. (אני בת!!!) יש לי שאלה אליך... אבל תענה לי כן?! אתה מעריץ של מישהו/י ??? אני מעריצה ע-נ-ק-י-ת של אומה ת'ורמן... ראית את הסרט להרוג את ביל? סרט ע-נ-ק!!! עם אומה ת'ורמן.. אבל יש מלא דם. (לא שזה מפריע לי) תענה לשאלות! (אתה שחקן טוב!)

למעלה