גור מורד יתארח כאן ביום רביעי

שאלות לגור ( אורי)../images/Emo70.gif

שאלות לגור ( אורי)!~!! 1.) איך זה לשחק את הילד החנון של הכיתה?. 2.) יוצא לך הרבה לפגוש את שאר השחקנים? 3.) איך אתה בלימודים? 4.) איך זה להיות חבר של מור ( אלמה בן-זאב)? 5.) איך אפשר לתקשר איתך? יש לך איסיקיו , מסנג'ר אימייל?????. נ.ב: תמסור לי ד"ש

יסמין122

New member
לגור החמוד !!! שאלות!!!

איך זה לשחק את דמות "החנון"? ובבקשה ץישלח לי דש אם נשיקה ליסמין!!!!!!!! בבקשה מיסמין

לגור....!!!!!!../images/Emo23.gif

קודם כל אתה שחקן מ-ד-ה-י-ם!!!! דבר שני האם יש לך אימייל או איסיקיו? ואיזה שחקן אתה היית רוצה לגלם? במקום האדמות של אורי.... ומי החבר או החברה הכי טובים שלך? מראש גדול

lilo the sexit

New member
היי גור!

היי מה המצב? אתה כבר לא עונה לי במסרים... אין לי מה לשאול אותך כי אתה ואני כבר דיברנו וכבר שאלתי אותך...

d i a n a 3

New member
../images/Emo15.gif../images/Emo140.gifמה האיסיקיו של גור????

מה האיסיקיו של גור??? שגור ימסור ד"ש חם חם חם מכל הלב לדיאנה .ג. החמודה והמתוקה

שאלות לגור

1) אתה אוהב לשחק ילד ביישן חנון?(למרות שבסוף אתת כבר לא...) 2) אם הוא יכול למסור ללילוש דש...

גורררררררררר../images/Emo20.gif

מותק ממי שלי! שלח לי ד"ש נוי תזכור חחחח.... ושאלה:מה הצבע האהוב עליך?

שלח לי ד"ש בקשה!!!

שלח לי ד"ש בקשה!!!!!!!ואיפה את לומד? איך הגעת לראש גדול? האם תהייה עוד עונה? איזה כיתה אתה? איפה אתה לומד? בן כמה אתה? ישלך קש עם השחקנים מהסט? תענה לי בקשה! קוראים לי יעל!

שאלה לגור

איך המשפחה והמורים מתייחסים לילד שכל כך עסוק במליון דברים חוץ מביה''ס? הם מציקים לך או מגבילים אותך? או שהם זורמים איתך? איך ההנהלה של ביה''ס למשל מתייחסת? אני יודעת שלא תמיד הם מפרגנים ואוהבים את זה ויש כאלה שחושבים שמשחק זה סתם? בקשה תענה לי לפחות על שאלה אחת.

שאלות../images/Emo41.gif

יש לך חברה? יש לכם בכיתה אנשים שמקבילים לדמויות בסדרה? מה היית משנה בדמות של אורי? את מי היית רוצה לשחק בסדרה חוץ מאורי? תשלח לי בבקשה ד''ש ואני מתה עליך מואאאאאאאאאאאאאאאאאאאה!

כמה שאלות

1.איך היית מסכם את העונה? 2.מהו רגע השיא שלך בסדרה?. 3.גור מורד לפני ואחרי "ראש גדול" יש הבדל? 4.מהן התוכניות שלך לעתיד? 5.אתה שומר על קשר עם שאר השחקנים? 6.איפה אתה רואה את עצמך בעוד כמה שנים? 7.מתי היה האודישן הראשון שלך בחיים ולמה הוא היה? 8.מאיזה גיל התחלת לשיר? 9.האם אתה מדובב בסדרות טלוויזיה אם כן את מי ובאיזה סדרות? 10.איך זה לראות את עצמך בטלוויזיה? 11.יש כבר תגובות ברחוב? אהה ודרך אגב גור שתדע שאני חולה עלייך ותזכור לדבר על התמונות ששלחתי לך של השולחן... אהה ואתה יכול למסור ד"ש לחן מרינה וליהיא מוצרי???

לגור

איך אתה ניענה בתוכנית ראש גדול מה הקטע שהכי היא מרגש בעיניך ומה אתה היתה רוצה לשנות בדמות שלך אוהבת אותך ... בי

איזה תכנית

טלויזיה אתה הכי אוהב? איזה סרט אתה הכי אוהב? מה עדיף לך טלויזיה או קולנוע? באיזה בית ספר אתה לומד?

שאלה......./images/Emo35.gif

איך זה לשחק את החבר של אלמה???? נגמרו ההופעות של מאמא מיה??? ד"א....אני לא מצליחה לראות את האירוחים..מישהו יכול לעור לי???

אורינוש

New member
../images/Emo41.gifגור!!!../images/Emo41.gif

היי גור אני מתה אלייך עם יש לך איסיקיו ו/או מסנגר תוסיף אותי: המסנגר שלי הוא:[email protected] והאיסיקיו:280903803

1dana1

New member
אאא הלו.. תרגיעי על גור !!!!!! ../images/Emo23.gif

בלי קללות !!

למעלה