דיוני סדרות #107

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היה יום ספיישל איחוד ארץ נהדרת לכבוד 20 שנה לתוכנית.
מדהים שזה כבר 20 שנה. תוך כדי שצפיתי עם אבא שלי, אחותי וגיס שלי, דיברנו עם האחיינית שלי שכמעט בת 18 וזה כזה מוזר שהיא צעירה מהתוכנית הזאת. היא הייתה צופה בזה איתנו עוד כשהיא הייתה פיצית והייתה צוחקת מבדיחות שלא היה לה יכולת להבין.

הקטע שזה 20 שנה, מיליון מערכונים שונים, איזה 30 נראה לי חברי צוות שהיו במהלך השנים, ועוד כותבים, מפיקים ואנשי צוות שונים (הכי חשובות המאפרות שעושות עבודה מדהימה).
אז אני מניח שהם צילמו מספיק חומר בשביל סדרה תיעודית של 15 פרקים ארוכים. והיו צריכים לערוך את זה איכשהו למשהו קצר שלא יהיה משעמם.
אז היו לא מעט דברים שדילגו עליהם. למשל התייחסות לכל תקופת התרנגולת קוריצה, או מאור כהן.
אבל עדי|חזיר| ציינה את אחד הדברים שהיו הכי חסרים - דיבור עם אסי כהן. וזה במיוחד היה מוזר כי התייחסו מאוד לכמה דמויות שונות שהוא עשה - ליברמן, שאולי והזמר דדי דדון. חוץ מזה שהתייחסו לטורטלים ולפילוסים שהוא היה חלק בהם.

אבל אם לא מתייחסים לדברים שלא היו, אז רוב מה שהיה, היה ממש מעניין ו/או מצחיק.
למשל יובל סמו מתאר את הפגישה שלו עם מירי רגב, או רועי בר נתן עם בוז'י הרצוג.
או זה שבפיילוט המקורי לתוכנית הם ניסו לעשות משהו יותר כמו SNL

Lhuna3

Well-known member
הרופא הטוב
אז כאמור עונה 4 בחלקה הראשון מאוד עיצבנה ויגעה אותי עם הניג'וס של הנושאים הפרוגרסיביים והאקטואליים, אבל לשמחתי בשלב מסוים הם כנראה מיצו את זה וחזרו לעלילות "רגילות" אז יכולתי להמשיך ולהינות יותר.
מבאס שקלייר עזבה את הסדרה בסוף עונה 4.
אהבתי בהתחלה את הרומן של אודרי לים עם הרופא החתיך שהיא פגשה בגוואטמלה, אבל גם שמחתי כשהיא סיימה אותו.
וכפי שכבר כתבתי אני מחבבת גם את הרומן בין דר' פארק ודר' רזניק.

בתחילת עונה 5 ביה"ח נקנה ע"י אישה לא קונבנציונלית עם ADHD בשם סיילן, שמנהיגה בו המון שינויים וחידושים, ובעיקר עושה רושם כמי שאכפת לה רק מהכסף וכמה אפשר להרוויח ולא אכפת לה באמת מלעזור לחולים עצמם, מה שמאוד קשה לצוות לקבל.
מצד שני היא יודעת לנמק די משכנע את ההחלטות שלה, בכך שרק אם ביה"ח ירוויח כסף הוא יוכל להמשיך להתקיים, וככל שירוויח יותר הוא יוכל לעזור ליותר חולים, לרכוש ציוד חדיש יותר וכן הלאה.
אני מניחה שכמנהלת זה באמת התפקיד שלה לראות את התמונה הגדולה ואיך לעזור לכמה שיותר וגם לטווח הרחוק יותר, בניגוד לרופא שרואה בכל רגע נתון רק את טובתו של המטופל שלו.
יחד עם זה די קשה לדעת אם מה שבאמת מעניין אותה זה יותר הרווח הכספי או יותר להציל חולים.
כי בעצם זה גם הולך ביחד.

בכל מקרה אני מאוד לא אהבתי את מה שהיא עשתה למרפי, כאשר ללא רשותו היא תלתה פוסטר ענק שלו עם איזה סיסמה על כמה שהבי"ח נאור כי יש להם רופא אוטיסט.
אז עצבן אותי גם שבסוף הוא הסכים לזה ויצא שהיא כאילו "צדקה" וקיבלה את מה שרצתה. כי גם אם היתה לה נקודה שהתבררה כנכונה - לא היתה לה זכות לעשות את זה.

אני גם לא אוהבת את זה שהיא התחילה עם דר' אנדרוז, ולא באה לי טוב המערכת יחסים שלהם.
גם כי אסור לה לעשות את זה - הוא עובד בשבילה וזו הטרדה מינית, וגם כי מהצד שלו לא לגמרי ברור לי אם הוא בעניין בגלל חשש ממנה או בגלל רצון לנצל אותה בשביל להתקדם או שהוא באמת נמשך אליה.

בינתיים שון וליאה מתקדמים בהכנות לחתונתם וזה דווקא נחמד, אבל גלסמן, שלא יכול להשלים עם שיטות הניהול של סיילן, קצת "ברח" לאיזה עיירה מרוחקת, שזה בעיני סבבה בשבילו ושיעשה חיים, אבל זה גם קצת לא יפה שהוא לא עונה בכלל לשון לטלפונים.
זה סבבה שהוא נותן לו להתמודד לבד עם דברים, ושהוא הבין שהוא פחות צריך אותו כבר, אבל עדיין זה לא יפה לסנן ככה חבר.
אני מקווה שהוא כן יבוא לחתונה לפחות, כי אחרת זה באמת יהיה מוגזם.

ודבר אחרון, שזה מה שבעצם הביא אותי לכתוב דווקא אחרי הפרק הזה -
דר' רזניק, בגלל השאיפה שלה להתקדם ולהיות מנהלת המרפאה, מנעה את הטיפול הטוב ביותר ממישהי שהיא רצתה לעשות איתה עסקה לטובת ביה"ח. היא בעצם הצילה רק 50% מהראיה שלה, ונמנעה במכוון מלספר לה שיש אפשרות לטיפול נסיוני שאולי יכול היה להציל 100%. כי אם המטופלת היתה בוחרת בזה - זה היה טיפול יקר שהיה הופך את העסקה ללא משתלמת לביה"ח, וסיילן לא היתה נותנת לה לנהל את המרפאה.
אז היא עשתה דבר מאוד לא אתי וממש נוראי לדעתי.
והיא קיבלה את ניהול המרפאה בזכות זה, אבל נראה לי שהיא הולכת להרגיש מאוד רע עם זה. וגם נראה לי שאם פארק יגלה על מה שהיא עשתה - הוא לא יוכל להשלים עם זה.

ובעצם עוד משהו - בפרק הזה היתה דילמה מהסוג שאני אוהבת: מטופל של מרפי שהיתה במצב כמעט חסר סיכוי (אבל לא לגמרי), ופארק העדיף שלא יתאמצו להציל אותו, כי מטופל שלו היה ילד שהיה חייב השתלת לב אחרת היה מת.
מרפי עשה את הדבר הנכון (לדעתי) ואיים על פארק שאסור לו לדבר איתו על זה והמשיך לעשות הכל בשביל לנסות להציל את המטופל שלו, למרות הסיכוי הקטן.
אבל בסוף בכל זאת הוא נכנס לתרדמת כמעט סופית, וניתקו אותו והצילו את הילד (ועוד הרבה אנשים שקיבלו את איבריו).
כמובן זה היה מרגש שהילד ניצל, אבל קצת חבל לי שהם תמיד כמעט הולכים על הסוף הטוב הצפוי, ולא נותנים לדמויות שלנו עד הסוף להתמודד עם זה שלהחלטות הקשות האלו הרבה פעמים כן יש מחיר כבד ואלו החיים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הרופא הטוב
אז כאמור עונה 4 בחלקה הראשון מאוד עיצבנה ויגעה אותי עם הניג'וס של הנושאים הפרוגרסיביים והאקטואליים, אבל לשמחתי בשלב מסוים הם כנראה מיצו את זה וחזרו לעלילות "רגילות" אז יכולתי להמשיך ולהינות יותר.
מבאס שקלייר עזבה את הסדרה בסוף עונה 4.
אהבתי בהתחלה את הרומן של אודרי לים עם הרופא החתיך שהיא פגשה בגוואטמלה, אבל גם שמחתי כשהיא סיימה אותו.
וכפי שכבר כתבתי אני מחבבת גם את הרומן בין דר' פארק ודר' רזניק.

בתחילת עונה 5 ביה"ח נקנה ע"י אישה לא קונבנציונלית עם ADHD בשם סיילן, שמנהיגה בו המון שינויים וחידושים, ובעיקר עושה רושם כמי שאכפת לה רק מהכסף וכמה אפשר להרוויח ולא אכפת לה באמת מלעזור לחולים עצמם, מה שמאוד קשה לצוות לקבל.
מצד שני היא יודעת לנמק די משכנע את ההחלטות שלה, בכך שרק אם ביה"ח ירוויח כסף הוא יוכל להמשיך להתקיים, וככל שירוויח יותר הוא יוכל לעזור ליותר חולים, לרכוש ציוד חדיש יותר וכן הלאה.
אני מניחה שכמנהלת זה באמת התפקיד שלה לראות את התמונה הגדולה ואיך לעזור לכמה שיותר וגם לטווח הרחוק יותר, בניגוד לרופא שרואה בכל רגע נתון רק את טובתו של המטופל שלו.
יחד עם זה די קשה לדעת אם מה שבאמת מעניין אותה זה יותר הרווח הכספי או יותר להציל חולים.
כי בעצם זה גם הולך ביחד.

בכל מקרה אני מאוד לא אהבתי את מה שהיא עשתה למרפי, כאשר ללא רשותו היא תלתה פוסטר ענק שלו עם איזה סיסמה על כמה שהבי"ח נאור כי יש להם רופא אוטיסט.
אז עצבן אותי גם שבסוף הוא הסכים לזה ויצא שהיא כאילו "צדקה" וקיבלה את מה שרצתה. כי גם אם היתה לה נקודה שהתבררה כנכונה - לא היתה לה זכות לעשות את זה.

אני גם לא אוהבת את זה שהיא התחילה עם דר' אנדרוז, ולא באה לי טוב המערכת יחסים שלהם.
גם כי אסור לה לעשות את זה - הוא עובד בשבילה וזו הטרדה מינית, וגם כי מהצד שלו לא לגמרי ברור לי אם הוא בעניין בגלל חשש ממנה או בגלל רצון לנצל אותה בשביל להתקדם או שהוא באמת נמשך אליה.

בינתיים שון וליאה מתקדמים בהכנות לחתונתם וזה דווקא נחמד, אבל גלסמן, שלא יכול להשלים עם שיטות הניהול של סיילן, קצת "ברח" לאיזה עיירה מרוחקת, שזה בעיני סבבה בשבילו ושיעשה חיים, אבל זה גם קצת לא יפה שהוא לא עונה בכלל לשון לטלפונים.
זה סבבה שהוא נותן לו להתמודד לבד עם דברים, ושהוא הבין שהוא פחות צריך אותו כבר, אבל עדיין זה לא יפה לסנן ככה חבר.
אני מקווה שהוא כן יבוא לחתונה לפחות, כי אחרת זה באמת יהיה מוגזם.

ודבר אחרון, שזה מה שבעצם הביא אותי לכתוב דווקא אחרי הפרק הזה -
דר' רזניק, בגלל השאיפה שלה להתקדם ולהיות מנהלת המרפאה, מנעה את הטיפול הטוב ביותר ממישהי שהיא רצתה לעשות איתה עסקה לטובת ביה"ח. היא בעצם הצילה רק 50% מהראיה שלה, ונמנעה במכוון מלספר לה שיש אפשרות לטיפול נסיוני שאולי יכול היה להציל 100%. כי אם המטופלת היתה בוחרת בזה - זה היה טיפול יקר שהיה הופך את העסקה ללא משתלמת לביה"ח, וסיילן לא היתה נותנת לה לנהל את המרפאה.
אז היא עשתה דבר מאוד לא אתי וממש נוראי לדעתי.
והיא קיבלה את ניהול המרפאה בזכות זה, אבל נראה לי שהיא הולכת להרגיש מאוד רע עם זה. וגם נראה לי שאם פארק יגלה על מה שהיא עשתה - הוא לא יוכל להשלים עם זה.

ובעצם עוד משהו - בפרק הזה היתה דילמה מהסוג שאני אוהבת: מטופל של מרפי שהיתה במצב כמעט חסר סיכוי (אבל לא לגמרי), ופארק העדיף שלא יתאמצו להציל אותו, כי מטופל שלו היה ילד שהיה חייב השתלת לב אחרת היה מת.
מרפי עשה את הדבר הנכון (לדעתי) ואיים על פארק שאסור לו לדבר איתו על זה והמשיך לעשות הכל בשביל לנסות להציל את המטופל שלו, למרות הסיכוי הקטן.
אבל בסוף בכל זאת הוא נכנס לתרדמת כמעט סופית, וניתקו אותו והצילו את הילד (ועוד הרבה אנשים שקיבלו את איבריו).
כמובן זה היה מרגש שהילד ניצל, אבל קצת חבל לי שהם תמיד כמעט הולכים על הסוף הטוב הצפוי, ולא נותנים לדמויות שלנו עד הסוף להתמודד עם זה שלהחלטות הקשות האלו הרבה פעמים כן יש מחיר כבד ואלו החיים.
כיף לראות שהמשכת לראות את הסדרה גם מעבר למה שזמין בנטפליקס.

ובמקביל אני היום ראיתי את הפרק הראשון של עונה 6.
מרגיש לי שתגובות להודעה שלך יהרסו לך, אבל אני אכתוב על הפרק של היום

וואו, הציגו בפרק הזה גבר אסייתי מגעיל ונוראי.
ואני מדבר כמובן על דוקטור פארק שנפרד ממורגן בגלל שהיא בחרה בהתחלה בעבודה אחרת לפני שהיא שינתה את דעתה ובחרה בו. הוא כל כך מעצבן.

אני מניח שגם הגבר האסייתי האחר הזה, שדקר 3 אנשים, היה לא משהו, אבל כולם שרדו כנראה אז זה לא כל כך נורא. כלומר נכון שדוקטור לים כנראה איבדה תחושה ברגליים שלה, אבל אני מניח שעד אמצע העונה היא תחזור ללכת. אולי אפילו תוך פרקים בודדים.

ממש פחדתי שמישהו ימות, במיוחד כי עם זה שהמטורף היה משוחרר בבית חולים זה היה יכול להיות כל אחד. אבל בעיקר חששתי בשביל אשר ומורגן. אם כי הנחתי שהסדרה לא תהיה כל כך אטומה של להרוג את ההומו הראשון שלה, אבל מי יודע. (בעבר היה ברור שהוא ימות, אבל כיום כבר לא עושים את זה).

מרפי עשה כמה החלטות מפוקפקות כמו להתעלם מהוראה של גלסמן. ואני חשבתי שאולי הפעם יהיו לזה השלכות רציניות לגביו. בעצם אולי עדיין יחליטו שהוא אחראי לזה שהיא עכשיו משותקת.
כל העניין מסתבך כשהם צריכים גם להציל את הבחור שדקר את לים, והם כמובן כל כך אצילים ומטפלים בו באופן מקצועי והוגן בלי להתייחס לכך שהוא הרע.
מרפי עובר משבר בגלל שהמקרה גם מזכיר לו את מה שקרה עם אחיו (למרות שבאמת אין שום קשר, אבל אני מניח שעם טראומה לא חייב להיות ממש קשר).
ואז הוא אפילו מדמיין את אחיו.
אחד הדברים המוזרים זה שגם בעונה 6 עדיין משתמשים באותו שחקן ששיחק את אחיו בפלאשבק בפרק הבכורה של הסדרה. כלומר איכשהו הוא מת לפני שנים רבות, אבל במהלך ששת השנים האחרונות שון מדמיין אותו מתבגר. הוא כבר ממש לא ילד, אם כי לפחות הוא נראה צעיר. אם באיזשהו שלב שון יתחיל לדמיין אותו עם זקן זה יהיה מוגזם. אני כן מבין אותם כי דילן קינגוול באמת עושה משחק את אחיו מעולה.

מאוד שמחתי שהחוויה רק קירבה את שון וליאה.
לא שהיה לי במיוחד אכפת מהעניין שלהם, אבל בשלב מסויים בפר פחדתי שזה ירחיק את ליאה משון.

Lhuna3

Well-known member
ובמקביל אני היום ראיתי את הפרק הראשון של עונה 6.
אה, לא ידעתי שכבר התחילה העונה.
אבל אם לא יהיו בעיות מיוחדות אני מניחה שעד פרק 6X02 סיכוי טוב שכבר אדביק את השידור.

אחרי שהמדיניות הבעייתית של סיילן הביאה למותה של תינוקת, וסיילן מתנערת מאחריות ומטייחת את המקרה, דר' לים מחליטה לצאת נגדה במלחמה, ומגייסת לצידה גם את פארק, וולק, ועוד כמה זוטרים יותר.
גלסמן בהתחלה מסרב ומנסה להניא אותה מהמרד כי לא מאמין שהיא תצליח.
אבל אז היה מקרה של מטופלת נוספת - זמרת מפורסמת שאיבדה את קולה ורצתה ניתוח לתקן אותו. מרפי היה משוכנע שהניתוח היה מסוכן מידי והמליץ לא לעשות אותו. אבל סיילן רצתה את הפרסום החיובי שיקבלו אם יעזרו לה, ואנדרוז, שיוצא איתה ובצד שלה, היה נחוש לכן לעשותו בכל זאת. במהלך הניתוח התברר שמרפי צדק והיא כמעט מתה, ורק בגלל מזל שהיה לה היא ניצלה.
זה שבר את מרפי והוא הודיע לסיילן שהוא מתפטר.
וזה גם מה ששבר את גלסמן והוא החליט כן להצטרף ללים בניסיון להעיף את סיילן מהקניה והניהול ביה"ח.
(מה שאני מניחה שמצד אחד יהיה קשה, אבל גם בטוחה שהם יצליחו בסוף.)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מתקדמים עם סדרות פנטזיה
וואו איזה פרק.
הקרב הגדול בין האורקים ובני האדם.
אומנם זה נראה מטורף שבני האדם שהגיעו מנומנור יספיקו להגיע בזמן אל מעט בני האדם הכפריים שנלחמים נגד האורקים, אבל היה ברור שזה יקרה.
וזה די מגניב ששני קוי העלילה ככה התחברו.
(ובמקביל לא ראינו מה קורה עם שאר קוי העלילה של הסדרה)

זה די מדהים איך מעט הכפריים והאלף היחיד הצליחו לעמוד בפני צבא האורקים הגדול הזה.
אם כי בסוף הם גילו שחלק גדול ממה שהם חשבו שהם אורקים שהם הרגו זה בעצם בני האדם שעברו לצד של האורקים. לא שזה היה צריך לעצור אותם, הם עדיין ניסו להרוג אותם, אבל זה היה עצוב.
אבל אז מגיע צבא נומנור ומציל אותם.
(מעניין איך צבא נומנור כל כך טוב במלחמה נגד אורקים אם לא היו להם אויבים להלחם בהם בנומנור)

ואז גלדריאל רודפת אחרי האלף הרע ההוא, אדא, כדי להשיג חזרה את החרב הרעה.
אבל היה לי ברור שהיא תצליח לתפוס אותו וגם היה לי ברור שהוא בעצם שלח את החרב עם הבן אדם ההוא.
וכל כך עיצבן אותי שלא היא ולא האלף האחר פתחו את הבד שהוא החזיק כדי לראות שהידית חרב ההיא באמת שם.
בכלל לא ראיתי את גלדריאל שואלת מה זה הדבר הזה שהיא השיבה. הייתי חושב שהיא תרצה לראות בעצמה.
אז בסוף רק הילד גילה שזה לא הידית חרב ובשלב הזה לא ראינו אותו אומר לאף אחד, אבל זה בכל מקרה מאוחר מידי.

אבל חשבתי שנראה שבן האדם ההוא נשלח להביא את הידית חרב אל סאורון, או מישהו רע אחר, לא ציפיתי למה שהיה שם בסוף, זה שהוא השתמש בה כדי לפתוח את הסכר.
ואז כשהסכר נפתח חשבתי שזה יציף את הכפר (ורק מעטים איכשהו ישרדו), אבל במקום זה המים עברו בעיקר מתחת לכפר ורק קצת התפרצו.
אבל המטרה האמיתית של זה, וכנראה של המנהרות שאורקים חפרו כל הזמן, הייתה שהמים יגיעו למצבור לבה מתחת לקרקע ויגרמו להתפרצות הר הגעש.

חוץ מזה גילינו שהאלף הזה, אדא, הוא חלק מקבוצה של אלפים שנלקחו לפני שנים רבות על ידי מורגות' והם בעצם הפכו לאורקים הראשונים. לא ברור איך הוא מוליד עוד אורקים, או האם הוא באמת שונא את סאורון על כך שהוא גרם למוות של הרבה אורקים.
אבל היה מעניין לראות שהמה שאדא עשה לפני שהוא שלח את האורקים שלו לקרב נגד בני האדם, זה בעצם היה מנהג של אלפים של לשתול כה זרעים לפני קרב.

עכשיו קצת תיאוריות מבוססות למה שבעצם קרה כאן
אז לפי מה שראינו הsouthlands שהם נמצאים בהם, הם בעצם מורדור. וזה הגיוני עוד יותר עכשיו שהר הגעש הזה התפרץ כי זה בטח הר דום שנמצא במורדור.
בעקבות מחשבות על כל זה ראיתי את החצי שעה הראשונה של סרט שר הטבעות הראשון
אז באמת רואים בהתחלה של הסרט שסאורון יצר את הטבעת בהר דום שבמורדור.
אבל מה שהפתיע אותי ממש זה שנאמר שם שמי שהוריד לסאורון בקרב את הטבעת (ואז היה צריך לשרוף את הטבעת, אבל במקום זה בחר לקחת אותה איתו) היה איסילדור, הבן של המלך.
אז האם זה איסילדור של הסדרה? אבל כאן אבא שלו הוא רק קפטן, לא מלך של שום דבר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וגם
זה די מגניב שבסדרה שנוטה לקפוץ כמעט כל פרק כמה שנים, פתאום יש פרק שמתרחש כמעט כולו ביום אחד, רובו במשך לילה אחד.

איכשקוראיםלו, הבן השני של המלך, מחליט לנצל את הלילה כדי להשתלט על הדרקון של זאת שמתה, שזה הדרקון הכי גדול שיש.
זה היה די מגניב שהוא הצליח.
אבל אז שאר הילדים מעוצבנים עליו ואיכשהו יש קרב ילדים גדול שבו הוא מאבד עין.
לא ברור מי השאיר את כל הילדים האלו ללא השגחה.

המלך צריך איכשהו לשפוט בעניין שבו הנכד שלו הוציא עין לבן שלו ומורה להם פשוט להתנצל אחד לשני.
הוא בעיקר מתעצבן כשהוא מגלה שהבן שלו קרא לנכדים שלו ממזרים (מה שבאמת ברור לכולם).
אליסנט לא מוכנה שזה יעבור בלי עונש ורוצה לקחת עין אחת של אחד הבנים של ריינרה, אבל עוצרים בעדה.
בסופו של דבר הבן שלה משכנע אותה שזה היה שווה לו לאבד עין, כי הוא השיג דרקון.

בסוף ריינירה מבקשת מדיימון שיעמוד לצידה כבעל.
וזה לחלוטין היה נראה שהם הולכים לתכנן את המוות של בעלה, אבל בעצם הם היו די נחמדים ורק זייפו את המוות שלו כדי שהוא יוכל לעזוב ולחיות עם המאהב שלו.

וזהו.
הכל מוכן לעימות ענק בין ריינירה והבנים שלה, כשדיימון לצידה, ובין אליסנט והבנים שלה.
אני מניח שכולם מחכים רק לשריקת הפתיחה של התחרות שבטח תהיה כשהמלך ימות.

זה מצב מוזר כי אני באמת לא בטוח בעד איזה צד אני.
ואני שמח שאני גם ממש לא יודע מי הולך לנצח,
למרות שזה קשה נורא לא להכנס לויקיפדיה ולבדוק, כי הרי זה היסטוריה של ווסטרוס שכבר כתובה אז נורא קל לגלות את זה.

Lhuna3

Well-known member
בסוף כולם פנו נגד סיילן, כולל רזניק, שאפילו הכתה על חטא על הדבר הנוראי שעשתה עם המטופלת ההיא והודתה באשמה שלה, מה שיכול להביא לתביעה נגדה ולהרוס את שמה הטוב,
וכולל אנדרוז.
לגבי אנדרוז אני האמנתי שהוא בסוף יקח את הצד הנכון,
אבל דווקא לגבי רזניק פקפקתי יותר, כי למרות שגרמו לנו לאהוב אותה, במקרה עם המטופלת אני חשבתי שאולי החליטו ללכת עד הסוף עם העניין שהשאפתנות אצלה באה לפני המצפון.
אבל אני שמחה שהיא כן עשתה בסוף את הדבר הנכון, ובסוף הפרק זה נראה שאפילו מערכת היחסים שלה עם פארק תנצל בזכות זה.

אז בקיצור סיילן נכנעה ופרשה מעסקת הקניה של ביה"ח, כשהיא גילתה שכולם הולכים לנאום נגדה באסיפת המשקיעים/הפנסיה או משהו.
יאיי.

מעניין מה תהיה עלילת החצי השני של העונה (חוץ מעניין החתונה של מרפי וליאה, שאני מניחה שתקרה בפרק האחרון לעונה).

dilia snake

Well-known member
**אין על הפרק של FBI כי זה הפרק שהיה אמור להיות משודר במאי ונדחה בגלל הירי בטקסס, אבל הוא זמין מאז אצל ה...דודים של הדודים(?) אז למי שבא לרענן את הזיכרון שיהיה בהצלחה לחפש בארכיון(אולי אני אעשה את זה כדי להיזכר)**

הינה:

בסוף כתבתי על זה בדיוק שלושה משפטים, אבל מילא.

למה תמיד יהודים בסדרות אמריקאיות עונדים מגן דויד בגודל של טלאי צהוב? בכול מקרה אחרי שהם הצליחו לא לצאת אנטישמים הם עוברים לקטע החשוב של הפרק.

לחטט בטראומה של כריסטין! אז מתברר שהאנשים הרעים שגנבו את היהלומים הם האנשים שעינו(ותקפו מינית לדעתי) את כריסטין שהיא הייתה תחת מסווה, וכריסטין זכתה להתעמת ולהכניס אותה לכלא ולהרוג אחד מהם.

זה מביא אותי לשאלה שקשורה גם לפרק של IN, למה תמיד הנשים עושות את כול הקטע הקשה של המכות? זה אמור להיות מעצים או משהו? איך אני אמורה להיות מועצמת אחרי שמאז גיל 6 פעילות ספורטיבית נחשבת אצלי לדבר מגונה?

ולמה הבחור החדש/זמני מתלבש כמו סרסור ממוצא מזרח אירופי?

חוץ מזה הפרק היה בסה"כ בסדר, אני שמחה שקיבלנו קצת הצצה לקריסטין ומלוקקי מתברר כדמות יותר חיובית ממה שציפיתי.

(בקצב הזה אני אצטרך להתחיל לקרוא לו בשם שלו)

מה נסגר איתכם הגברים שברגע שראיתי את הבעל של האישה חשבתי שהוא הרוצח? בסוף זה היה גבר אחר והייתי צריכה לדעת שזה הלוזר ולא הבעל אני כבר אמורה להיות מנוסה יותר.

אז קמרון (AKA VO) הולכת לקורס שמלמד נשים ללכת מכות יותר טוב וג'יימי מקבלת מכות מהלוזר.

הבחורה החדשה בסדר, אבל אני מתגעגעת למבטא הגרמני של יגר.

סקוט מתנהג כמו סקוט, אני חייבת להגיד שהשחקן נראה הרבה יותר טוב עם השיער קצת ארוך יותר. זה מטשטש קצת את כול האישיוז שלו. אני עדיין חושבת שהוא וסמית'י(הבחורה החדשה) הולכים לשכב בשלב מסוים.

זהו, אין מה לומר.

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
אוקיי, חשבתי שכל הפרק נראה את ג'ון מקטרת ועושה פרצופים של עצירות אבל יש הפתעות.

אז ג'ון, לוק ומוירה הולכים לגבול כדי לברר מה הבגדים הסגולים אומרים. והסדרה שוברת את שיאי הטמטום של עצמה.

רמת הגבריות של לוק עולה בעיני ג'ון באיזה זיליון אחוז שהוא מתנדב ללכת לגבול בכול מקרה(לדעתי בגלל סרינה בפרק הקודם), היא מצטרפת אליו, הם פוגשים איזה נער(הוא שומר, אבל יש לו פרצוף של בן 16) הם מבלים איתו יום כיף, כול הסימנים מראים שמשהו רע הולך לקרות. בערב שהם חוזרים הוא עולה על מוקש, יש פיצוץ ואז לוק וג'ון נתפסים לא ברור ע"י מי והפרק נגמר.

למה אין לאורך הגבול(גם אם הוא ענקי) לפחות מצלמות במקומות שעלולים להיות קלים יותר לחצייה? או רחפנים או גלאים או משהו?

זה מרגיש כאילו כול הדרמה בעונות הקודמות הייתה מיותרת כי כ"כ קל להיכנס ולצאת פתאום מגלעד ולהעביר מידע.

בקטע המעניין יש את הוואנבי רעייה- שהברגים שלה רופפים בוודאות, שמארחת את סרינה ואז גם החברות שלה מצטרפות וכולן כנראה כלבות עשירות שרוצות ילדים.

לסרינה יש פלאשבקים לעבר למרכז שעשו לילדים שנחטפו מההורים שלהם ואז לאיך שהם בחרו את השפחה הראשונה של סרינה ופרד. אני מבינה שלא כולם רוצים ילד גדול יחסית, אבל למה סרינה ופרד לא יכלו לבקש שייתנו להם תינוק חטוף? האם יש תנאים מסוימים שצריך לעמוד בהם בשביל לקבל ילד ותנאים לשפחה? או שזו נטו החלטה של המפקדים והרעיות?

בכול אופן אנחנו רואים את לורנס ו-וורן ואז את הבעל של הפסיכית ויחד עם עזרא כולם מקטינים את סרינה ומחזירים אותה למטבח(נו, טוב לסלון. סרינה בטח כבר לא יודעת איך מטבח נראה). שזה קצת משמח.

כל מה שחשבתי זה "אל תיקחי את הכדור!!" אבל זו סרינה ואם היא לא תצליח ללדת ילד בריא זה בונוס אז שתיקח את כול הבקבוק אם יש שם רעל(למרות שזה קלוש).

אני חושבת שבקצב הזה ללורנס לא תהיה ברירה אלא להתחתן שוב, כי זה נראה כאילו הפסיקו לספור גם אותו.

זהו, פרק קצר יחסית(44 דק') פחות נורא ממה שחשבתי.

dilia snake

Well-known member
@טוני החתול

ראיתי אתמול את הפרק הראשון של עולמות חדשים ומוזרים, וחוץ מזה שהייתי גמורה מעייפות(ושיכורה) ולא הכי מרוכזת בסה"כ אהבתי. אני רק לא יודעת מתי ייצא לי להמשיך הלאה, אבל אני בהחלט אעשה את זה מתי שהוא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
@טוני החתול

ראיתי אתמול את הפרק הראשון של עולמות חדשים ומוזרים, וחוץ מזה שהייתי גמורה מעייפות(ושיכורה) ולא הכי מרוכזת בסה"כ אהבתי. אני רק לא יודעת מתי ייצא לי להמשיך הלאה, אבל אני בהחלט אעשה את זה מתי שהוא.
מעולה.
זאת סדרה ממש טובה וכיפית. אני מקווה שתאהבי כמוני.

*כרגיל שכחתי שאפשר להשיג את סיפורה של שפחה כבר ביום רביעי, אז אני אראה מחר.

dilia snake

Well-known member
מעולה.
זאת סדרה ממש טובה וכיפית. אני מקווה שתאהבי כמוני.

*כרגיל שכחתי שאפשר להשיג את סיפורה של שפחה כבר ביום רביעי, אז אני אראה מחר.
שכחתי כמה טובים היו השחקנים של ספוק ופייק, אולי אני אנסה להתחיל לראות פרק בשבוע בימי שלישי או משהו כזה שיסתדר עם כול מה שאני רואה באופן שבועי.

dilia snake

Well-known member
אני קולטת שזה שאני בכל כותבת על הפרק זה בעייתי. אבל אי אפשר להתעלם.

מתנת יום ההולדת הכי טובה EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הוא כזה מושלמי!|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|

הסצנה בבית המשפט(ואס הול תקראי למישהו אחר גברת!) ואז הקרבות(והכמה שניות מוזיקה מהסדרה המקורית) והסצנות בינו לבין ג'ן היו כאלו חמודות, ורואים שהיה לו כיף והייתה כימיה טובה בינו לבין טטיאנה מאסלני, וההליכה בסוף אחרי הסקס עם החליפה :-D .

והם לא אמרו כלום, לא אם הוא עובד עדיין עם פוגי וגם לא הראו אותו ערום(פשע, איפה המשטרה? האנשים שמטפלים בגיבורי על?) אז אי אפשר לדעת אם עדיין יש לו את כול הצלקות(היי! יש נשים פסיכיות שזה חשוב להן)

ואז הוא הלך והפרק נהיה קרינג'י, בכלל כול הסצנות שהוא לא היה מעורב בהן היו קרינג'יות ומטרידות.

האמת? יכולתי לא להתעלל בעצמי ופשוט לראות רק את הפרק הזה, היה אפשר להבין מה קורה בלי לצלק את עצמי נפשית בשבילו.

dilia snake

Well-known member
אני שונאת להיות צודקת:
בסוף באמת הדרך של ג'יי לא לגמור כמו וויט תהיה אם השחקן יעזוב את הסדרה לפני שהדברים יגיעו לזה. אבל אולי באמת היילי תצליח להציל את שניהם מעצמם.
זה היה במאי.

כאילו, אני אוהבת ואני אוהבת להרים לעצמי. אבל אני שונאת להיות צודקת כרגע. בלי קשר לזה שכנראה העזיבו את השחקן והם לא אומרים למה החליטו לכתוב אותו החוצה מאז שזה פורסם לפני כמה שבועות(ולא בא לי להיכנס לתיאוריית "משהו רקוב שם") הפרק הזה היה צפוי מקילומטרים.

אני עומדת על 100% ניחושים כמו שצריך הפרק, מי זה שהבחור מהצבא מעורב, לזה שג'יי ישמור אותו מחוץ לרישומים, לזה שג'יי יצטרף לצבא בחזרה.

ואוף, אני כ"כ אוהבת את ג'יי, את השחקן ואת המקום של הדמות בסדרה והאיזון מול וויט ואני אוהבת אותו ואת היילי יחד.

אם היו לכם יותר מידי גברים לבנים למה לא להפטר מאדם דה דאמב? אלוהים הדמות שלו לא עושה שום דבר מועיל כבר שנים.

אני עצבנית ויש לי עוד הערות, אבל אני עוד שנייה שוברת את המחשב של העבודה.

ואני רושמת כאן, עד סוף העונה הוא הולך למות מחוץ למסך.

ועדיין לא קיבלנו סצנה שלו ושל וויל. לעזאזל!

נתחיל מהקטע החיובי אשר ו-וויל לא עבדו יחד הפרק.

יש לי תחושה כיפית שמחסור בציוד הולך לתפוס חזק ונראה את זה בעוד סדרות.

וויל כמעט הורג מטופלת בגלל מחסור בתרופה כול שהיא, שרון מתעצבנת עליו ועושה לו פאסיב-אגרסיב והוא עושה לה בחזרה.

קרוקט לא רוצה שיהיו לו חברים מהעבודה אז הוא הורס את היחסים עם ונסה ואברהמס (הנוירוכירורג) מילא ונסה שמיותרת, אבל לא הבנתי את הקטע עם אברהמס.

היה עוד משהו הפרק? לא חושבת.

קלטתי שהצלחתי לרשום את השם של וויל ב-3 דרכים שונות לפני שעברתי שוב על שלושת הריקאפים ותיקנתי.

האם זה נורמלי שאני רוצה שבסוף התברר שהצ'יף הסימטרי לא מת, כדי שאני אוכל להמשיך להשתמש בכינוי הזה? אני חושבת שזה הכינוי הכי טוב שלי וחבל יהיה להפסיק להשתמש בו.

ותודה לכל הנשמות הטובות מהאתרים מחו"ל שגרמו לי ללכת לבדוק מי מת, ואז להתאכזב שזה רק הצ'יף הסימטרי.

סברייד היה מת, מת! לעבור לPD(היי, התפנה עכשיו מקום לגבר סטרייט לבן, אם הם מחפשים חדש) אבל בגלל שאבא שלו היה כבאי הוא תקוע ב-FIRE וכל החיים שלו הוא רק מחפש תירוצים לחקור שריפות ולעבוד עם המשטרה. זה דווקא טראגי, הדברים שאדיפוס גורם לך לעשות, מצד שני אני חושבת שהרקורד שלו יותר טוב מזה של אדם דה דאמב.

אני לא חושבת שהיו דברים יותר מידי מעניינים הפרק חוץ מזה, בכלל חוץ מהפרק של PD שהיה חזק השבוע היה חלש אצל השיקגו'ז.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל

הסצנה בבית המשפט(ואס הול תקראי למישהו אחר גברת!) ואז הקרבות(והכמה שניות מוזיקה מהסדרה המקורית) והסצנות בינו לבין ג'ן היו כאלו חמודות, ורואים שהיה לו כיף והייתה כימיה טובה בינו לבין טטיאנה מאסלני, וההליכה בסוף אחרי הסקס עם החליפה :-D .

והם לא אמרו כלום, לא אם הוא עובד עדיין עם פוגי וגם לא הראו אותו ערום(פשע, איפה המשטרה? האנשים שמטפלים בגיבורי על?) אז אי אפשר לדעת אם עדיין יש לו את כול הצלקות(היי! יש נשים פסיכיות שזה חשוב להן)

ואז הוא הלך והפרק נהיה קרינג'י, בכלל כול הסצנות שהוא לא היה מעורב בהן היו קרינג'יות ומטרידות.

האמת? יכולתי לא להתעלל בעצמי ופשוט לראות רק את הפרק הזה, היה אפשר להבין מה קורה בלי לצלק את עצמי נפשית בשבילו.
אז גם אני ראיתי
זה קרה!!!!!!!!!!!!!
סוף פאקינג סוף!

לפני הפרק אני כבר הכנתי את עצמי נפשית לכך שהם כנראה רוצים להתעלל בנו והם באמת יעשו את הקמאו רק בפרק האחרון.
במיוחד כי ראיתי ששם הפרק הוא משהו עם צפרדע ואיך יעשו פרק עם דרדוויל ולא להזכיר אותו בכותרת.

ואז הפרק מתחיל ורואים שני אנשים גונבים טלוויזיה ואני חושב לעצמי זאת נקודה מושלמת למישהו כמו דרדוויל להופיע.
ואז באמת נע על המסך מישהו עם איזה כיסוי ראש ואני כולי מתלהב
והוא עומד על הואן שלהם ואני מתרגש ו... רגע, זה לא נראה נכון.
וזה איזה איש צפרדע עלוב, לא דרדוויל ואני כמעט זרקתי משהו על הטלוויזיה.
למה לעשות את זה ללב החלש שלי?

ואז יש את כל זה שהוא משתמש בטכנולוגיה והרגליים שלו נשרפות ואז הוא פונה אל ג'ניפר שתייצג אוו בתביעה נגד יוצר החליפה שלו.
וקלטתי שזה בטח זה שיוצר לה את הבגדים
והיא נאלצת לקחת את התיק
ואיכשהו לא חיברתי שהוא מכיר בטח את מאט (כי ראינו שהוא יוצר את הקסדה של דרדוויל)
ככה שכשמאט נכנס לבית משפט בתור העורך דין שלו אני קפצתי מהתלהבות לחלוטין.
ומאט כזה מעולה ומכסח את הצורה של ג'ניפר (כלומר באופן עורך-דיני כזה של טענות וכל זה)
*וטריוויה מעניינת - מסתבר שבעולם של הMCU הסכמי סוקוביה (אלו שגרמו לפילוג של קפטן אמריקה מאיירון מן וכל זה) בוטלו.
ויש את הקטע המצחיק הזה שהאיש צפרדע אומר שהוא לא השתמש בjet fuel בחליפה ומאט אומר שהוא משקר ושהוא לא יכול להסביר איך הוא יודע שהוא משקר (כי הוא שומע את דפיקות הלב שלו) והשופט כזה: "כולנו יודעים שהוא משקר". זה הרס אותי.
ואז הוא כל כך חמוד בבאר.
אז נכון אנחנו לא יודעים דברים על איך העבודה שלו בניו-יורק, מבחינת פוגי, קארן, דברים אחרים. אבל זה כל כך מספק אותי לבנתיים.
והיה את המוזיקה!!!!!

ואז יש לו טלפון וזה ברור שזה משהו גיבוריסטי כזה, אם כי לא ממש ברור מה פתאום יש לו טלפון למשהו גיבוריסטי בעיר שהיא לא העיר הרגילה שלו.
ואז ג'ניפר מקבלת טלפון מאיש הצפרדע המעצבן ואנחנו רואים שמאט נלחם בו (לא בטוח אם אפשר לקרוא לזה "נלחם").
וכמובן שיש את השטיק הכי עתיק של שני גיבורי על טובים נפגשים ומתחילים ללכת מכות כי כל אחד חושב שהשני הוא הרע. אם כי כאן מאט כן ידע שג'ניפר היא טובה. נכון שהיא די התנפלה עליו, אבל כן היה לו מספיק זמן לומר שאיש הצפרדע הוא רע וחטף מישהו.
לא שאני מתלונן יותר מידי כי זה הוביל לכך שג'ניפר הורידה לו את המסכה ועכשיו היא יודעת מי הוא ואין קטע מעצבן של הסתרה.
חוץ מזה הקרב שלהם היה מגניב.

אז הם יוצאים להציל את יוצר התחפושות שנחטף על ידי איש הצפרדע וזה מגניב ומצחיק כי מאט אומר שיקח לו 15 שניות לטפל בכל אחד מהאנשי של הצפרדע, ויש 25 איש, וג'ניפר מחליטה שזה יוצא חצי שעה :-D
הם כמובן מנצחים (באמת שכל אחד מהם יכל לנצח לבד)
ואיש הצפרדע נפצע שוב.

ואז יש רגע חמוד בין מאט וג'ניפר שנראה כאילו יהיה אולי איזה will-they/wont-they שכזה שימשך לעתיד, אבל לא.
במקום זה הם קופצים לסטוץ ומרגיש שזה טוב שהסתיים כאן לבנתיים.
ונכון שלא ראינו את מאט אפילו בלי חולצה, אז אנחנו לא יודעים אם יש לו צלקות או לא (כי זה מה שחשוב לנו)
אבל באמת שקיבלנו כל כך הרבה מהפרק הזה שנראה לי שאי אפשר להתלונן.
(אבל אני בטח אשמע תלונות)

ואז יש גם את הטקס הזה של עורכת הדין הכי טובה.
ונכון שזה מרגיש מוזר להוסיף את זה בסוף של פרק כל כך מלא, וגם ג'ניפר עצמה מתלוננת על זה באופן השבירת-קיר-רביעי שלה. והיא אפילו מתייחסת לזה שזה בטח בגלל שפרק הבא הוא פרק סיום העונה.
אז היה ברור שיהיה משהו לא טוב.

ואני באמת לא בטוח מה דעתי על מה שעשו.
כלומר הנחתי שפיתחו איזה נשק נגדה שפיתחו מהדם שלקחו ממנה. או שחשפו איזה סוד חשוב לגביה.
אבל בסופו של דבר זה סתם זה שהיא יצאה עם כל מיני בחורים (ואני לא בטוח למה הופיע על המסך תמונות של America's Ass)
וסרטון סקס שצולם ללא ידיעתה.
האם זה מתוחכם זה שהנשק נגדה הוא משהו להשפיל אותה. האם זה חכם (מבחינה תסריטית) כי זה לא צפוי וכי זה משהו שבאמת עושים לנשים?
או שזה דפוק שבגלל שהיא גיבורת על ולא גיבור על אז זאת הדרך שבחרו להראות שמפילים אותה?
ועוד יותר שזה מה שגורם לה לאבד שליטה ולHulk-Out באופן שמתאים לבן דוד שלה בתקופות שהוא לא היה בשליטה.
מה מנסם להראות בכך שהדרך לגרום לה לאבד שליטה זה להשפיל אותה מינית?
ככל שאני כותב כאן יותר זה מרגיש לי יותר דפוק.

אני כן חושב שיש משהו מעניין שבפרק שבו היא סוג של מאמצת קצת את עצמה כגיבורת על (בעיקר בכך שהיא לובשת את החליפה) כמו ברוס,
אז היא גם מאבדת שליטה כמו ברוס.

מאוד לא ברור מאיפה הגיעו השוטרי על האלו עם הרובים המיוחדים והחליפות המיוחדות. כלומר אני יכול להבין שיהיו כאלו בעיר בעולם שיש בו אנשים עם כוחות על, אבל איך הם הגיעו לשם כל כך מהר?

בגלל שהסדרה חזקה בצד המשפטי לדעתי בפרק הבא יהיה משפט נגדה על מה שהיא עשתה שם וחבריה למשרד עורכי דין יגנו עליה.
אני מקווה שמשהו מעניין יותר.

*עכשיו שאני חושב על זה, לחלוטין צריך לתבוע אותה גם על כך שהיא הרסה חניון והרסה כמה מכוניות בחניון ההוא. מי אמור לשלם על זה?

didalf

Well-known member
זה בסדר הפייסבוק כבר גילה לי וגם לא כזה אכפת לי.
חחחחח שמחה בשבילך:-D
האמת הוא היה באמת ממש חמוד, יש לו חיוך מקסים עם גומות והוא היה מותק. עד עכשיו בתמונות בלבד אני מודה שזה לא כזה עבר.
הסצנה בבית המשפט(ואס הול תקראי למישהו אחר גברת!) ואז הקרבות(והכמה שניות מוזיקה מהסדרה המקורית) והסצנות בינו לבין ג'ן היו כאלו חמודות, ורואים שהיה לו כיף והייתה כימיה טובה בינו לבין טטיאנה מאסלני,
כן הכימיה בינהם הייתה טובה והיה נחמד לראות קצת קרבות נורמליים, והם היה אפילו חמודים בסוף.
גם הצחיק אותי כשהוא אמר שהוא דרדוויל אז היא כזה "כן זה נועז לבחור חליפה בצבע של קטשופ וחרדל":-D
וההליכה בסוף אחרי הסקס עם החליפה :-D .
חחחחחחחחחח כן הווק אוף שיים עם חליפה בלי נעליים:-D:-D

מה זה היה ברור שזה יהיה הוא, אפילו אני יודעת שהוא עו"ד.
אגב יש לו כוח על כלשהו או רק כושר קרבי ממש טוב?

ומאט כזה מעולה ומכסח את הצורה של ג'ניפר (כלומר באופן עורך-דיני כזה של טענות וכל זה)
אני חייבת לציין שהיא עו"ד די גרועה בקושי ראינו אותה מנצחת במשפטים, על מה הפרס בעצם?
*וטריוויה מעניינת - מסתבר שבעולם של הMCU הסכמי סוקוביה (אלו שגרמו לפילוג של קפטן אמריקה מאיירון מן וכל זה) בוטלו.
כן אני גם שמתי לב לזה. טוב מה הם שווים אחרי שחצי עולם התפוגג?

כלומר הנחתי שפיתחו איזה נשק נגדה שפיתחו מהדם שלקחו ממנה. או שחשפו איזה סוד חשוב לגביה.
אבל בסופו של דבר זה סתם זה שהיא יצאה עם כל מיני בחורים (ואני לא בטוח למה הופיע על המסך תמונות של America's Ass)
האם זה מתוחכם זה שהנשק נגדה הוא משהו להשפיל אותה. האם זה חכם (מבחינה תסריטית) כי זה לא צפוי וכי זה משהו שבאמת עושים לנשים?
או שזה דפוק שבגלל שהיא גיבורת על ולא גיבור על אז זאת הדרך שבחרו להראות שמפילים אותה?
ועוד יותר שזה מה שגורם לה לאבד שליטה ולHulk-Out באופן שמתאים לבן דוד שלה בתקופות שהוא לא היה בשליטה.
בדיוק השאלות שהיו גם לי. ומה דעתי על זה. לאדעת.

אני כן חושב שיש משהו מעניין שבפרק שבו היא סוג של מאמצת קצת את עצמה כגיבורת על (בעיקר בכך שהיא לובשת את החליפה) כמו ברוס,
אז היא גם מאבדת שליטה כמו ברוס.
יפה.
אגב החליפת גיבור על שלה סופר מעפנה, זה נראה כמו בגדים לאימון כושר. העדנה הזה לא כזה מרשים. גם ציפיתי שהוא יכין בגדים שיכולים להתכווץ ולגדול יחד איתה. הוא סה"כ תופר בגדים גדולים יותר, מה מיוחד בזה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האמת הוא היה באמת ממש חמוד, יש לו חיוך מקסים עם גומות והוא היה מותק. עד עכשיו בתמונות בלבד אני מודה שזה לא כזה עבר.
יופי, עכשיו תביני שאת צריכה לראות גם את כל הסדרה שלו.
*אם כי יכול להיות שכמות הפעמים שהוא חייך בפרק הזה שווה לכמות הפעמים שהוא חייך במשך 3 עונות של הסדרה שלו. אני מגזים כמובן, אבל בעיקרון הוא די מתייסר כל הזמן.
גם הצחיק אותי כשהוא אמר שהוא דרדוויל אז היא כזה "כן זה נועז לבחור חליפה בצבע של קטשופ וחרדל":-D
חחחחח כן זה היה מצחיק.
אגב, בסדרה שלו החליפה שלו הייתה שונה. רק אדום ושחור.
מה זה היה ברור שזה יהיה הוא, אפילו אני יודעת שהוא עו"ד.
נראה לי שאני כבר כל כך הרבה זמן ציפיתי לו והתאכזבתי כשהוא לא הופיע שאני הרגלתי את עצמי לא לצפות לו בשלב הזה.
אבל נראה לי שאני כן קלטתי שזה בטח יהיה הוא כשהמעצב חליפות אמר שהוא לא מייצג את עצמו אלא מחכה לעורך דין שלו.
הכוח על שלו הוא החושים המוגברים שלו. זה בעיקר השמיעה, אבל לא רק. קשה להסתיר ממנו משהו וזה יעיל מאוד גם בקרב כי זה כאילו הוא רואה לכל הכיוונים.
אבל היכולת קרב הגבוהה שלו היא מזה שאימן אותו לוחם באומנויות לחימה מיוחדות.
אני חייבת לציין שהיא עו"ד די גרועה בקושי ראינו אותה מנצחת במשפטים, על מה הפרס בעצם?
לא ראינו אותה מנצחת משפטים? היא הצליחה לשחרר את האבומיניישן. והיא הצליחה לדעתי במשפט נגד הקוסם ההוא (אם כי אני באמת לא בטוח עכשיו).
היו בעצם עוד משפטים שלה?
אה, היא ניצחה את טיטאניה במשפט נגדה. אפילו שהיא טכנית לא הייתה העורכת דין של עצמה.
אוקי לא הרבה. אבל יכול להיות שהיא זכתה בעוד ולא ראינו הכל. ויכול להיות שהיא זכתה בהרבה משפטים לפני שהיא הייתה שי האלק.
וגם בהחלט נראה שכל עניין הפרס הזה הוא די דפוק ומזויף ואולי פשוט חברות עורכות דין יוצרות את זה כדי לייצר באז לעורכות דין שלהן.
אגב החליפת גיבור על שלה סופר מעפנה, זה נראה כמו בגדים לאימון כושר. העדנה הזה לא כזה מרשים. גם ציפיתי שהוא יכין בגדים שיכולים להתכווץ ולגדול יחד איתה. הוא סה"כ תופר בגדים גדולים יותר, מה מיוחד בזה?
כן החליפת גיבור על לא משהו. זה מה שקורה כשמנסים להיות קרובים למקור בקומיקס.
אני חושב שהבגדים שלה נמתחים איתה. לחתונה למשל היה לה בגד שהתאים גם כשהיא שי האלק וגם כשהיא רגילה.
גם החליפת גיבור על היא לא סתם גדולה, היא עדיין מתאימה עליה גם כשהיא הופכת להיות רגילה.

dilia snake

Well-known member
ואז הפרק מתחיל ורואים שני אנשים גונבים טלוויזיה ואני חושב לעצמי זאת נקודה מושלמת למישהו כמו דרדוויל להופיע.
גם אני חשבתי שהוא יצוץ פה.
ואיכשהו לא חיברתי שהוא מכיר בטח את מאט (כי ראינו שהוא יוצר את הקסדה של דרדוויל)
מה, זה היה ממש ברור שמאט הולך לייצג אותו. אני מחיתי כפיים והיה לי חיוך מוזר כזה(אני חושבת שהוא היה מוזר).
ויש את הקטע המצחיק הזה שהאיש צפרדע אומר שהוא לא השתמש בjet fuel בחליפה ומאט אומר שהוא משקר ושהוא לא יכול להסביר איך הוא יודע שהוא משקר (כי הוא שומע את דפיקות הלב שלו) והשופט כזה: "כולנו יודעים שהוא משקר". זה הרס אותי.
נכון, הייתה לי תחושה שבסוף האיש צפרדע יסבך את עצמו כי זה נראה כמו שטות שהסדרה הזאת תעשה.
וכמובן שיש את השטיק הכי עתיק של שני גיבורי על טובים נפגשים ומתחילים ללכת מכות כי כל אחד חושב שהשני הוא הרע. אם כי כאן מאט כן ידע שג'ניפר היא טובה. נכון שהיא די התנפלה עליו, אבל כן היה לו מספיק זמן לומר שאיש הצפרדע הוא רע וחטף מישהו.
לא שאני מתלונן יותר מידי כי זה הוביל לכך שג'ניפר הורידה לו את המסכה ועכשיו היא יודעת מי הוא ואין קטע מעצבן של הסתרה.
הקרב שלהם היה חמוד, והטיזיג הזה שהם עשו אחד לשנייה. וזה נראה כאילו הוא אתלטי יותר? אני לא זוכרת אם בסדרה המקורית הוא היה מסוגל לקפוץ ככה במורד של החנייה (אבל האלות שלו עכשיו כמו בקומיקס עם החוט ממתכת).
ואז יש רגע חמוד בין מאט וג'ניפר שנראה כאילו יהיה אולי איזה will-they/wont-they שכזה שימשך לעתיד, אבל לא.
בהתחלה חשבתי שהם ישכבו אחרי הבאר. היו שם כאלו ניצוצות שהם כמעט שרפו את המקום.
במקום זה הם קופצים לסטוץ ומרגיש שזה טוב שהסתיים כאן לבנתיים.
מעניין אם היא תופיע בסדרה שלו.
אבל באמת שקיבלנו כל כך הרבה מהפרק הזה שנראה לי שאי אפשר להתלונן.
(אבל אני בטח אשמע תלונות)
לי אין תלונות, חוץ מהקטע שהוא היה יכול להיות ערום יותר.
האמת שברגע שמאט הלך איבדתי ריכוז והסיבה שנשארתי כי חשבתי שאולי תהיה סצנה איתו אחרי הכתוביות. בכול מקרה הפמיניזם של הסדרה תמיד הרגיש בשקל תשעים.

וזו בטח האישה ההיא טיטיאנה?
בגלל שהסדרה חזקה בצד המשפטי לדעתי בפרק הבא יהיה משפט נגדה על מה שהיא עשתה שם וחבריה למשרד עורכי דין יגנו עליה.
אני מקווה שמשהו מעניין יותר.
זה נשמע מטומטם, ומאט כבר הלך זה היה יכול להיות חמוד/משעשע אם הוא היה מייצג אותה.
את צריכה לראות סרטונים של צ'ארלי קוקס הוא כמו גור של גולדן רטיבר :-D |מאוהב| .
יש לו חושים מוגברים ומין חוש שהוא כמו מכ"מ כזה שמשמש אותו במקום ראייה.
על זה שהיא האלק.
זה נראה כמו משהו שברח מהאייטיז, אני בטוחה שיש סרטונים של אנשים עושים כושר בבגדים כאלו.
*אם כי יכול להיות שכמות הפעמים שהוא חייך בפרק הזה שווה לכמות הפעמים שהוא חייך במשך 3 עונות של הסדרה שלו. אני מגזים כמובן, אבל בעיקרון הוא די מתייסר כל הזמן.
אני מקווה שעד שהוא יחזור לניו יורק הוא ייזכר שהוא קתולי.

didalf

Well-known member
אני חושב שהבגדים שלה נמתחים איתה. לחתונה למשל היה לה בגד שהתאים גם כשהיא שי האלק וגם כשהיא רגילה.
דווקא בחתונה זה הכי בלט, ברגע שהיא חזרה להיות ג'ן השמלה הסקסית הפכה להיות ענקית עליה והיא כל הזמן החזיקה אותה שלא תיפול.
החליפת גיבור על באמת נראה שהתאימה במידות כל הזמן.

לי אין תלונות, חוץ מהקטע שהוא היה יכול להיות ערום יותר.
:-D:-D מי זאתתתת?:-D

יש לו חושים מוגברים ומין חוש שהוא כמו מכ"מ כזה שמשמש אותו במקום ראייה.
אבל ממה? הוא נולד ככה? תאונה קסומה כלשהי? אימונים בלבד?

בכול מקרה הפמיניזם של הסדרה תמיד הרגיש בשקל תשעים.
כן ממש, וזה ממש מבאס.

למעלה