דיוני סדרות #107

Lhuna3

Well-known member
טוב לא הכי התחברתי לדוב לצערי. ראיתי 5 פרקים, שזה יותר מחצי העונה.

צריכה בינג' חדש וכיפי, ורצוי מרובה עונות.

It's Always Sunny

Well-known member
ג'יין אייר- סדרה של ה-BBC מ-2006:
בלי ספוילרים, אומנם אני מעדיפה את הספר אבל נהניתי ממנה יטתר ממה שחשבתי שאהנה.

dilia snake

Well-known member
טוב אז הצטיידתי בבירה ופיצה מאתמול בערב(אל. תשאלו. למרות שפיצה מאתמול זו אחלה מטאפורה לסדרה) והתחלתי לשתות את הבירה ברגע שהתחלתי לחמם את הפיצה, אז יש לכם תמונה מושלמת למצב שלי שהתחלתי עם הפרק...

כמה קרינג'! אלוהים שבשמיים ובארץ.

קודם כול, קנזי ודיקס בתור הורים. זה מטריד, לא אמין וקרינג'י.

אבא של סאם, זה כאילו הכותבים מעולם לא פגשו איש זקן במציאות, מעולם לא פגשו איש שחור שעבר את גיל 70 ובטח שלא איש עם דמנציה, ודמנציה זה לא מצחיק.

חיזבאללה?????????? היי עופו מפה, חיזבאללה זה שלנו! קישטה! קישטה!

איראן מנסה לפגוע באמריקאים באמצעות חיזבאללה, אני מרגישה כאילו מישהו עשה פלגיאט לחיים שלנו כאן.

עוד קצת קרינג'.

מנסים לגרום לנו לחשוב שהטי מתה בסוריה. למי אכפת?(לקאלן).

הם החליפו את כול הגופנים, לכבוד העונה החדשה, כאילו שאני לא צריכה עוד סיבות לשנוא את הסדרה הזאת, עכשיו אני גם צריכה להתמודד עם זה.

אתה מקבל קרינג'! את מקבלת קרינג' ! כולכם מקבלים קרינג'! אבל לא את הטיפול הפסיכולוגי לפוסט טראומה.

סאם לא היה רוב הפרק, מה זה אומר עליכם שהקאסט אפילו לא טורח להתייצב לפרק הראשון לעונה? זה לא בית זונות כאן!

זהו.

סה"כ בינוני כזה, סולידי לפתוח איתו את העונה אם כול הפרקים בעונה הזאת יהיו ברמה הזאת אני אוכל סוג של לחיות עם זה.

דיי עם סלואו מושן ברגעים הכי מיותרים שיש! כאילו יש קטע מטומטם שהם נכנסים לבניין עם הנשקים האלו(רובי סער?) ואז זה מאט כאילו אנחנו בנייניטיז, כאילו רק היו חסרים להם משקפי טייסים כאלו של ריי באן. ואז היה קטע שגרמו לנו לחשוב שהורגים את דיקס(מה זה הטיזינג הזה? למה לפתח ציפיות לרבע שנייה) רק שקנזי תירה באופן אובר דרמטי בבחור הרע.

ואז עוד קטע מטומטם שהם נותנים לחבר'ה מחיזבאללה להיכנס לתוך בסיס, כמעט להרוג את הש"ג שנראה כאילו הוא רק סיים טירונות של רובאי 01 ואז הצוות צץ ובאופן אובר דרמטי הם אומרים לחיזבאללונים להרים ידיים, והיה משפט חסר טקט של סאם שקשור לאללה אכבר.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
מה הז'אנרים האהובים עלייך?
יותר קל לי לכתוב מה לא:
לא תעלומות רצח.
לא בלשים שמנסים לפענח תעלומת רצח (אלא אם כן הבלשים הם בצורת דיוויד טננט נגיד).
עדיף לא פרוצדורלי בעקרון, ואם כן אז שתהיה עלילה ראשית מתמשכת מספיק טובה ודומיננטית.
איזה עוד סדרות ראית? (חוץ מבאפי, דוקטור הו)
שמחה ששאלת כי יש לי תשובה בצורת טבלה גדולה ומסודרת :cool:
אני כרגע מהטלפון אז אני אצרף אותה אחר כך כשאכתוב מהמחשב!
צפיתי |מאוהב|

It's Always Sunny

Well-known member
יותר קל לי לכתוב מה לא:
לא תעלומות רצח.
לא בלשים שמנסים לפענח תעלומת רצח (אלא אם כן הבלשים הם בצורת דיוויד טננט נגיד).
עדיף לא פרוצדורלי בעקרון, ואם כן אז שתהיה עלילה ראשית מתמשכת מספיק טובה ודומיננטית.
את מכירה את הסדרה קזנובה של דיוויד טננט?

שמחה ששאלת כי יש לי תשובה בצורת טבלה גדולה ומסודרת :cool:
אני כרגע מהטלפון אז אני אצרף אותה אחר כך כשאכתוב מהמחשב!
יופי, מחכה לזה :-):

קראת את הספר?

It's Always Sunny

Well-known member
@didalf
שעה וחצי לתוך המחזמר, אני אכתוב מה דעתי עליו אחרי שאסיים אבל בינתיים אני חייבת לרשום על משהו שהצחיק אותי; הקטע שבו אלייז'ה מבקשת מאלכסנדר לראות את ההפתעה של פיליפ, שאמור להיות בן 9 ואנחנו רואים על הבמה גבר בוגר :-D

didalf

Well-known member
@didalf
שעה וחצי לתוך המחזמר, אני אכתוב מה דעתי עליו אחרי שאסיים אבל בינתיים אני חייבת לרשום על משהו שהצחיק אותי; הקטע שבו אלייז'ה מבקשת מאלכסנדר לראות את ההפתעה של פיליפ, שאמור להיות בן 9 ואנחנו רואים על הבמה גבר בוגר :-D
יאאאאאאא איזה כיף לך|מאוהב|
וכן חח בהצגות הליהוק גמיש למדי בנוגע לגילאים:-D

Lhuna3

Well-known member
איזה עוד סדרות ראית? (חוץ מבאפי, דוקטור הו)
אז הנה רשימת הסדרות שאהבתי (שלקחתי מסקר שערכתי פה לא מזמן בפורום, גם את השתתפת אם את זוכרת :))
Dr. Horrible's Sing Along Blog
Lovesick
Severance
The Storyteller
אוז
אוזארק
איך פגשתי את אמא
אלה הם חיי
אלי מקביל
אמריקן איידול
אן עם הצמות (Anne with an E)
אנג'ל
באפי קוטלת הערפדים
בארי
בובה רוסית
בטר אוף טד
בית הנייר
בנות גילמור
ברוקלין 99
ברידג'רטון
בשורות טובות / good omens
ג'סיקה ג'ונס
דאונטון אבי
דברים טובים
דוקטור הו
דירק ג'נטלי
דקסטר
ה-100
האישה הטובה
הבית הלבן
הבנים
הומלנד
החיים עצמם
הטיק (The Tick)
הישרדות (אמריקאית)
הכי גאים שיש (הבריטית / קוויר בעיר)
המירוץ למיליון (אמריקאית)
המלון של פולטי
המפענחת (אמריקאית)
המפץ הגדול
המפקדת
המקום הטוב
המשרד (אמריקאי)
המשרד (בריטי)
המתים המהלכים
הנותרים
הרי את מוכרת לי
השמש תמיד זורחת בפילדלפיה
וונדהויז'ן
ווסטוורלד
ויקינגים
זיווגים
חברות
חברים
חזרות
חינוך מיני
חסרי בושה (שיימלס, הסדרה האמריקאית)
טיסת הקונקורדס
יורשים
כתום זה השחור החדש
מה שקורה בצללים
מופע שנות ה-70
מחלקת גנים ונוף
מייקל (ישראלית)
מסע אגדי: סעודת העורב (Mythic Quest)
מקביל
מראה שחורה
משחק הדיונון
משחקי הכס
משפחה בהפרעה (Arrested Development)
משפחה מודרנית
משפחת סימפסון
נבסו
נקמה
נשות הלעולם לא
סופרסטור
סטייג'ד
סיינפלד
סמוך על סול
עד עצם היום הזה (Once Upon a Time)
עמוק באדמה
עמק הסיליקון
עקרות בית נואשות
פליבאג
פליז לייק מי
פרייז'ר
צדק פרטי
קוגר טאון
קומיוניטי
קתרינה (The Great)
רגליים קרות
רוק 30
ריטה
רצח מאדום לשחור
שובר שורות
שיטס' קריק
שיטת קומינסקי
שקרים קטנים גדולים
שרלוק
תיקים באפילה
תרגיע

Lhuna3

Well-known member
[ג'יין אייר] כן, אהבתי מאוד את הספר ואת הסדרה.
מתקנת את עצמי: הסדרה שאני צפיתי ואהבתי מאוד היא הגרסה מ-1983 בעצם.

It's Always Sunny

Well-known member
לא! 8-* הולכת לבדוק תיכף. [קזנובה]
מה שרציתי לומר זה שמחר אני אצפה בה אם תרצי לדעת אם כדאי לראות אותה או לא.

[ג'יין אייר] כן, אהבתי מאוד את הספר ואת הסדרה.
:-]:-]
את אוהבת ספרים/סדרות בסגנון הזה?

עכשיו אני הולכת להסתכל על הרשימה שלך :-):

מתקנת את עצמי: הסדרה שאני צפיתי ואהבתי מאוד היא הגרסה מ-1983 בעצם.
:-)::-): אולי אני אצפה בה יום אחד.

It's Always Sunny

Well-known member
אז הנה רשימת הסדרות שאהבתי (שלקחתי מסקר שערכתי פה לא מזמן בפורום, גם את השתתפת אם את זוכרת :))
Dr. Horrible's Sing Along Blog
Lovesick
Severance
The Storyteller
אוז
אוזארק
איך פגשתי את אמא
אלה הם חיי
אלי מקביל
אמריקן איידול
אן עם הצמות (Anne with an E)
אנג'ל
באפי קוטלת הערפדים
בארי
בובה רוסית
בטר אוף טד
בית הנייר
בנות גילמור
ברוקלין 99
ברידג'רטון
בשורות טובות / good omens
ג'סיקה ג'ונס
דאונטון אבי
דברים טובים
דוקטור הו
דירק ג'נטלי
דקסטר
ה-100
האישה הטובה
הבית הלבן
הבנים
הומלנד
החיים עצמם
הטיק (The Tick)
הישרדות (אמריקאית)
הכי גאים שיש (הבריטית / קוויר בעיר)
המירוץ למיליון (אמריקאית)
המלון של פולטי
המפענחת (אמריקאית)
המפץ הגדול
המפקדת
המקום הטוב
המשרד (אמריקאי)
המשרד (בריטי)
המתים המהלכים
הנותרים
הרי את מוכרת לי
השמש תמיד זורחת בפילדלפיה
וונדהויז'ן
ווסטוורלד
ויקינגים
זיווגים
חברות
חברים
חזרות
חינוך מיני
חסרי בושה (שיימלס, הסדרה האמריקאית)
טיסת הקונקורדס
יורשים
כתום זה השחור החדש
מה שקורה בצללים
מופע שנות ה-70
מחלקת גנים ונוף
מייקל (ישראלית)
מסע אגדי: סעודת העורב (Mythic Quest)
מקביל
מראה שחורה
משחק הדיונון
משחקי הכס
משפחה בהפרעה (Arrested Development)
משפחה מודרנית
משפחת סימפסון
נבסו
נקמה
נשות הלעולם לא
סופרסטור
סטייג'ד
סיינפלד
סמוך על סול
עד עצם היום הזה (Once Upon a Time)
עמוק באדמה
עמק הסיליקון
עקרות בית נואשות
פליבאג
פליז לייק מי
פרייז'ר
צדק פרטי
קוגר טאון
קומיוניטי
קתרינה (The Great)
רגליים קרות
רוק 30
ריטה
רצח מאדום לשחור
שובר שורות
שיטס' קריק
שיטת קומינסקי
שקרים קטנים גדולים
שרלוק
תיקים באפילה
תרגיע
דיברנו לא מזמן על טורצ'ווד.
יצא לי לאחרונה לראות סדרה בשם The Riches, אבל יש לה שתי עונות אז זה לא ארוך כמו שאת רוצה, בכל מקרה היא אמורה להיות זמינה באמזון ובהולו אבל אני לא בטוחה בזה במאה אחוזים, זה מה שרשום באינטרנט |חבול|
למרות האורך (הקצר) שלה, אני תמיד אמליץ על הגרסה הבריטית של החיים על מאדים, אמור להיות באמזון.
הסדרות שרשמתי די קצרות, אבל לא רציתי להמליץ על משהו שלא ראיתי (יצא לי לראות לאחרונה רק סדרות קצרות)
אם אזכר בעוד סדרות, אעדכן.

Lhuna3

Well-known member
מה שרציתי לומר זה שמחר אני אצפה בה אם תרצי לדעת אם כדאי לראות אותה או לא.
אה יופי!
את אוהבת ספרים/סדרות בסגנון הזה?
כן.
דיברנו לא מזמן על טורצ'ווד.
נכון, יש מצב שאני אתחיל.
יצא לי לאחרונה לראות סדרה בשם The Riches, אבל יש לה שתי עונות אז זה לא ארוך כמו שאת רוצה, בכל מקרה היא אמורה להיות זמינה באמזון ובהולו אבל אני לא בטוחה בזה במאה אחוזים, זה מה שרשום באינטרנט |חבול|
למרות האורך (הקצר) שלה, אני תמיד אמליץ על הגרסה הבריטית של החיים על מאדים, אמור להיות באמזון.
הסדרות שרשמתי די קצרות, אבל לא רציתי להמליץ על משהו שלא ראיתי (יצא לי לראות לאחרונה רק סדרות קצרות)
אם אזכר בעוד סדרות, אעדכן.
תודה! |חיבוק| החיים על מאדים זה לא משהו מאוד ישן? אבל אם את כל כך ממליצה אז ננסה גם!

It's Always Sunny

Well-known member
תודה! |חיבוק| החיים על מאדים זה לא משהו מאוד ישן? אבל אם את כל כך ממליצה אז ננסה גם!
2006-2007. אני לא אקלקל לך את העלילה, אבל יש סיבה למה את חושבת שזו סדרה ישנה. (אגב, ג'ון סים משחק שם בתפקיד הראשי :-):)
אם תאהבי, יש סדרת בת עם 3 עונות.

נכון, יש מצב שאני אתחיל. [טורצ'ווד]
אני ממש מקווה שאם תאהבי תראי הכל. עונה 4 מאוד מושמצת אבל אני חייבת להגיד שנהניתי גם ממנה.

מה לגבי פיירפלי? ראית? לא ראית? רצית לראות אבל אין זמין?
נזכרתי גם בסמולוויל שיש לה 10 עונות אבל אני לא יודעת אם זה יהיה הטעם שלך, כי בעונה הראשונה יש פרקים של case of the week, אחר כך פחות אבל העלילה היא סדרת נעורים. אני אהבתי אבל לא יודעת אם כולם יכולים להתחבר לזה.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
מה לגבי פיירפלי? ראית? לא ראית? רצית לראות אבל אין זמין?
כותבת בשקט שניק לא ישמע: ניסיתי ונתתי צ'אנס לא קטן, אבל לא התחברתי במיוחד.
נזכרתי גם בסמולוויל שיש לה 10 עונות אבל אני לא יודעת אם זה יהיה הטעם שלך, כי בעונה הראשונה של פרקים של case of the week, אחר כך פחות אבל העלילה היא סדרת נעורים. אני אהבתי אבל לא יודעת אם כולם יכולים להתחבר לזה.
זה מעניין, בשביל להתגבר על העונה הראשונה שבטח תשמעם אותי אני צריכה להאמין שבהמשך זה ישתלם לי... ואני לא בטוחה באמת, אז זה קשה, אבל - לא פוסלת שאני אנסה אותה בכ"ז.

It's Always Sunny

Well-known member
כותבת בשקט שניק לא ישמע: ניסיתי ונתתי צ'אנס לא קטן, אבל לא התחברתי במיוחד.
:-D:-D

זה מעניין, בשביל להתגבר על העונה הראשונה שבטח תשמעם אותי אני צריכה להאמין שבהמשך זה ישתלם לי... ואני לא בטוחה באמת, אז זה קשה, אבל - לא פוסלת שאני אנסה אותה בכ"ז.
(y)היו כמה עונות חזקות, היו כמה עונות חלשות, אני צפיתי בעיקר בגלל הדמויות שאחרי תקופה ארוכה (לא בשבילי, צפיתי בבינג' :-D) איתן, למדתי להתחבר. תנסי לתת צ'אנס, מקסימום אם לא, אז לא :-):

It's Always Sunny

Well-known member
  • אני חייבת לציין שזה מרשים איך השחקנים שרים הרבה, אני מניחה שמן הסתם הם מאומנים לזה אבל עדיין זה לא נראה לי פשוט, בטח לא הצגה אחרי הצגה.
  • ללין-מנואל מירנדה יש פרצוף כל כך חמוד והדרך שהוא דיבר בה שבתה אותי.
  • הכרתי את השיר My Shot (לא את הגרסה המלאה) ונראה לי שזה השיר הכי קליט במחזמר.
  • למה הציגו את פגי סקיילר (אחותן של אנג'ליקה ואלייז'ה) אם היא לא ממש חשובה לעלילה?
  • אגב, מסתבר שהשחקנית של פגי היא גם השחקנית של מריה 8-* לפני ויקיפדיה, הם נתנו לכמה שחקנים לשחק שתי דמויות.
  • פחות התלהבתי מהיחסים של אנג'ליקה ואלכסנדר. הדרמה מרגישה לי קצת מאולצת, במיוחד שלפי מה שהבנתי זה לא קרה בחיים האמיתיים (כן, אני יודעת חופש אומנתי וכו').
  • המלך ג'ורג' השלישי הוא פשוט |כתר| גם השיר שלו מאוד קליט, ומבחינתי הוא הדמות הכי משעשעת במחזמר.
  • השיר של אלכסנדר ואהרון בר כל אחד לילד/ה שלו היה מקסים בעיניי.
  • הכניסה של תומאס ג'פרסון בתחילת המערכה השנייה :-D
  • "תסובבו ותתכופפו, אראה לכם לאן הנעל שלי מתאימה" המילטון ברגע פרייסלס :-D
  • כמו שציינתי מקודם, זה עדיין מצחיק אותי שהשחקן של פיליפ הוא איש מבוגר, אבל אחרי שראיתי הכל אני חושבת שאני מבינה למה בחרו ללהק מבוגר. נראה לי שפשוט לא רצו לבלבל את הקהל עם שני שחקנים שונים, וכמו ש @didalf אמרה זה כנראה בגלל הליהוק.
  • אהבתי שהמחזמר הציג את הרומן של אלכסנדר עם מריה ריינודלס ולא טישטש אותו ושאחרי זה ההשלכות שלו חזרו אל אלכסנדר כמו בומרנג, זה הפך את זה ליותר מציאותי בעיניי.
  • "שב, ג'ון, חתיכת שמן בן זו..."היה רגע של וואו עבורי.
  • אני אוהבת איך אלייז'ה אומרת שהיא מוחקת את עצמה מהעלילה ואז בסוף המחזמר שהיא החזירה את עצמה לעלילה.
  • הצחיק אותי שג'ורג' (הבחור שפיליפ נלחם מולו בדו קרב) אומר: תתחפף, אני רואה הצגה עכשיו.
  • הרגע שבו פיליפ מת היה עצוב :-( מסתבר שבחיים האמיתיים בנם האחרון של אלכסנדר ואלייז'ה נקרא גם פיליפ, על שם אחיו הגדול. פיליפ (הבן הבכור) נקרא על שם אביה של אלייז'ה (מסתבר שלה היו 14 (!) אחים ואחיות אבל רק 7 הגיעו לבגרות, אגב, לשלושה מהם קראו ג'ון ולשתיים מהן קראו קורנליה).
  • אהרון בר: שרדתי [את הדו קרב עם אלכסנדר] אבל שילמתי על כך. כן, כי המחיר שאלכסנדר שילם (מוות) לא משתווה למחיר שאהרון בר שילם |פנים|
  • אלייז'ה מדברת על שארית חייה, אני אוהבת שהיא מדברת על העתיד בלשון הווה וכבר יודעת מה הולך לקרות במהלך ה-50 שנים מאז מותו של אלכסנדר.
  • הרגע שאלייז'ה מתה (נראה) ומתאחדת עם אלכסנדר והם מחזיקים ידיים ריגש אותי.

מה הסיבה שבגללה אתם אוהבים את המחזמר הזה?

Lhuna3

Well-known member
אני חייבת לציין שזה מרשים איך השחקנים שרים הרבה, אני מניחה שמן הסתם הם מאומנים לזה אבל עדיין זה לא נראה לי פשוט, בטח לא הצגה אחרי הצגה.
|כן| זה קשה ממש.
ללין-מנואל מירנדה יש פרצוף כל כך חמוד והדרך שהוא דיבר בה שבתה אותי.
לגמרי!! |לב||מאוהב||לב||מאוהב|
  • פחות התלהבתי מהיחסים של אנג'ליקה ואלכסנדר. הדרמה מרגישה לי קצת מאולצת, במיוחד שלפי מה שהבנתי זה לא קרה בחיים האמיתיים (כן, אני יודעת חופש אומנתי וכו').
אוקיי, אבל השיר שהיא מתארת איך פגשה אותו - מדהים! (Satisfied) וגם כל מה שהיא שרה, אז אני אוהבת.
  • המלך ג'ורג' השלישי הוא פשוט |כתר| גם השיר שלו מאוד קליט, ומבחינתי הוא הדמות הכי משעשעת במחזמר.
לגמרי הוא קצת אתנחתא קומית והוא שר מהמם.
שיר כל כך מרגש ונפלא.
:-D
  • אני אוהבת איך אלייז'ה אומרת שהיא מוחקת את עצמה מהעלילה ואז בסוף המחזמר שהיא החזירה את עצמה לעלילה.
גם אני, מאוד.
  • הצחיק אותי שג'ורג' (הבחור שפיליפ נלחם מולו בדו קרב) אומר: תתחפף, אני רואה הצגה עכשיו.
|כן|
  • הרגע שבו פיליפ מת היה עצוב :-( מסתבר שבחיים האמיתיים בנם האחרון של אלכסנדר ואלייז'ה נקרא גם פיליפ, על שם אחיו הגדול. פיליפ (הבן הבכור) נקרא על שם אביה של אלייז'ה (מסתבר שלה היו 14 (!) אחים ואחיות אבל רק 7 הגיעו לבגרות, אגב, לשלושה מהם קראו ג'ון).
:-0
  • אלייז'ה מדברת על שארית חייה, אני אוהבת שהיא מדברת על העתיד בלשון הווה וכבר יודעת מה הולך לקרות במהלך ה-50 שנים מאז מותו של אלכסנדר.
שיר סיום כל כך מרגש ומושלם.

אגב אני חושבת שזה אלייזה (כלומר בלי הגרש הקטן) :)

שירים מושלמים, ביצועים מושלמים, לין מנואל מירנדה (הקול הרך שלו, המשחק שלו, הרגש), שחקנים מושלמים,
אני גם מאוד אוהבת בכללי מוזיקת היפ-הופ וראפ וזה הרבה מהמוזיקה שם (אבל גם השירים שהם לא הם מעולים אחד-אחד).
בצפיה ראשונה אני אהבתי, אבל עדיין ברוב השירים לא התאהבתי ממש, אבל אח"כ התחלתי להקשיב להם שוב ויצא שאני מאז שצפיתי הקשבתי להם ברצף כל כך הרבה פעמים ועדיין מקשיבה בלי סוף מרוב שהם נפלאים.

didalf

Well-known member
אני חייבת לציין שזה מרשים איך השחקנים שרים הרבה, אני מניחה שמן הסתם הם מאומנים לזה אבל עדיין זה לא נראה לי פשוט, בטח לא הצגה אחרי הצגה.
נכון? נראה מתיש ברמות.
  • ללין-מנואל מירנדה יש פרצוף כל כך חמוד והדרך שהוא דיבר בה שבתה אותי.
ממש|מאוהב|
  • הכרתי את השיר My Shot (לא את הגרסה המלאה) ונראה לי שזה השיר הכי קליט במחזמר.
|כתר|
  • למה הציגו את פגי סקיילר (אחותן של אנג'ליקה ואלייז'ה) אם היא לא ממש חשובה לעלילה?
כדי שיוכלו לשיר "אנד פגי"!
  • אגב, מסתבר שהשחקנית של פגי היא גם השחקנית של מריה 8-* לפני ויקיפדיה, הם נתנו לכמה שחקנים לשחק שתי דמויות.
יאפ. פגי/מריה, לורנס/פיליפ/ לאפייט/ג'פרסון והרקולס מוליגן/ג'יימס מדיסון. לא שמת לב? רק אחרי שקראת?
אממ כן ולא. כאילו לפי מכתבים ביניהם כנראה שכן היה ביניהם משהו. אבל גם כשהוא פגש אותה היא כבר הייתה נשואה במציאות.
למשל הקטע ב"טייק א ברייק" שהיא מוטרדת מאד מזה שהוא כתב "מיי דירסט, אנגל'יקה, עם פסיק אחרי הדירסט" קרתה במציאות אבל הפוך.
אוקיי, אבל השיר שהיא מתארת איך פגשה אותו - מדהים! (Satisfied) וגם כל מה שהיא שרה, אז אני אוהבת.
|כן||מאוהב||מאוהב|
חחחחחחח כן|כתר| ג'ונתן גרוף|מאוהב|
כן זה שיר מקסים.
ג'פרסון גם קורע

:-D
  • כמו שציינתי מקודם, זה עדיין מצחיק אותי שהשחקן של פיליפ הוא איש מבוגר, אבל אחרי שראיתי הכל אני חושבת שאני מבינה למה בחרו ללהק מבוגר. נראה לי שפשוט לא רצו לבלבל את הקהל עם שני שחקנים שונים, וכמו ש @didalf אמרה זה כנראה בגלל הליהוק.
חח דווקא לדעתי אותו שחקן לדמויות שונות זה מבלבל. אבל עשו את זה אני מניחה כדי מצד אחד לחסוך בעלויות של שחקנים שונים, ומצד שני לתת לשחקנים יותר זמן במה.
  • אהבתי שהמחזמר הציג את הרומן של אלכסנדר עם מריה ריינודלס ולא טישטש אותו ושאחרי זה ההשלכות שלו חזרו אל אלכסנדר כמו בומרנג, זה הפך את זה ליותר מציאותי בעיניי.
בעיקר כי הוא דפק את עצמו|פנים|
  • "שב, ג'ון, חתיכת שמן בן זו..."היה רגע של וואו עבורי.
חחחח כן אה? אם ראית דווקא את הסדרה על ג'ון אדמס קודם.
נכון. הכתיבה פה כ"כ חכמה.
  • הרגע שבו פיליפ מת היה עצוב :-( מסתבר שבחיים האמיתיים בנם האחרון של אלכסנדר ואלייז'ה נקרא גם פיליפ, על שם אחיו הגדול. פיליפ (הבן הבכור) נקרא על שם אביה של אלייז'ה (מסתבר שלה היו 14 (!) אחים ואחיות אבל רק 7 הגיעו לבגרות, אגב, לשלושה מהם קראו ג'ון ולשתיים מהן קראו קורנליה).
ככה זה בעבר, היו מביאים הרבה ילדים כדי שחלק ישרדו.
המוזיקה בעיקר, כי התאהבתי בזה רק מלשמוע את הפסקול.
השירים מושלמים, קליטים, כיפים, חכמים. חלק מהירים חלק איטיים, חלק מצחיקים וחלק מרגשים. שירי אנסמבל של מחזמר שאני אוהבת עם התיבול של ההיפהופ שעושה את זה מיוחד.
אח"כ גם ראית את המחזה עצמו, קצת בסרטונים ואז לייב בלונדון ואז בדיסני עם הקאסט המקורי., ואז גם ראיתי שגם התלבושות, הבמה, הריקודים, ההעמדות, הכל מושלם.
את אהבת?

למעלה