דיוני סדרות #107

dilia snake

Well-known member
:-D:-D מי זאתתתת?:-D
|מובך| |מובך| |מובך| |מובך| |מובך| |מובך| |מובך| |מובך| |מובך| |מובך| |מובך| |מובך| |מובך|
אבל ממה? הוא נולד ככה? תאונה קסומה כלשהי? אימונים בלבד?
שהוא היה ילד נכנס לו חומר כימי לעיניים, זה עיוור אותו ונתן לו את היכולות שלו(אם אני זוכרת, משאית התהפכה ואז הוא הציל איש מבוגר ואז החומר פגע בו).

שהוא גדל קצת היה איש זקן שקלט שיש לו את היכולת הזאת ואז הוא לימד אותו אומניות לחימה.

Lhuna3

Well-known member
ליאה מבטלת את החתונה. פעם שניה. |שפם| ברגע האחרון.
מה נסגר?
וכל זה כי... למרפי לא היה נוח עם החליפה.
אז מה כל כך קשה להחליף חליפה? :rolleyes: בגלל זה לבטל חתונה שלמה שכבר שולמה, תוכננה, כל האורחים באו, הכל מוכן...?
סורי אבל זה נראה לי ממש טיפשי ומוזר.
כאילו הסיבה שלה היתה "זה לא מי שאנחנו", אבל זה הדבר היחיד שנראה היה שבאמת הפריע זה שהוא לא מרגיש נוח בחליפה הספציפית.
האם בפרק האחרון הם הולכים להתחתן בעירייה וזהו? כי די, כמה אפשר למשוך את זה.

Lhuna3

Well-known member
אז כן הם החליטו להתחתן בעירייה, אבל אז ליאה שוב נהיתה מתישה, ובלבלה למרפי את השכל כי היא כן רוצה את זה אבל גם לא רוצה את זה אבל גם כן רוצה אז זה |מזיע|
אז בסוף גלסמן החמוד ארגן להם את מה שבעצם היה צריך להיות הכי צפוי שיקרה בסוף - חתונה בבית החולים עצמו, עם מישהו מהדמויות שיחתן אותם (אני רוצה לראות סדרה אמריקאית שיש בה חתונה שאיננה נערכת ע"י מישהו מהדמויות-החברות של הזוג), אז במקרה זה דר' אנדרוז בתפקיד המחתן, וזה היה חמוד כמובן והכל.
רק מי חשב שזה יהפוך לחתונה האדומה?
כאילו כשדר לים אומרת שהיא תלך להביא עוד כוסות כי חסרות, אז היה לי לגמרי ברור שיקרה שם משהו, אבל לא ציפיתי למשהו רצחני כזה. אז האקס האלים של האחות שדר' לים ניסתה לעזור לה לעזוב אותו ונתנה לה לגור אצלה בינתיים - הגיע לביה"ח ודקר את האחות ואז כשלים מצאה אותה הוא דקר גם את לים ושתיהן שוכבות מדממות למטה כאשר על גג ביה"ח כולם עוד רוקדים בחתונה.

dory30

Well-known member
עונה 1 מסתיימת בצורה קצת משונה. הבנתי שמו הסתבך עם גורמים עברייניים שמחפשים את רעתו והוא תקוע במכסיקו. קיוויתי לסוג של סוף טוב, שמריה תסלח לו על כל השטויות שעשה ותחלץ כמצופה את החבר שלה באמצעות קרובי המשפחה שנשארו מאחור. היא לא פעלה מהר ולכן הוא נתקע מאחור. האם באופן משונה היא מרוצה שזה קרה לו, כסוג של עונש?

Lhuna3

Well-known member
זהו השגתי אותך.
וואו, הציגו בפרק הזה גבר אסייתי מגעיל ונוראי.
ואני מדבר כמובן על דוקטור פארק שנפרד ממורגן בגלל שהיא בחרה בהתחלה בעבודה אחרת לפני שהיא שינתה את דעתה ובחרה בו. הוא כל כך מעצבן.
לא יודעת, הוא לא עצבן אותי.
היא בעצם זאת שבחרה להפרד ממנו ראשונה כשהיא אמרה כן לעבודה בלי לדבר איתו על זה.

אני מניח שגם הגבר האסייתי האחר הזה, שדקר 3 אנשים, היה לא משהו, אבל כולם שרדו כנראה אז זה לא כל כך נורא. כלומר נכון שדוקטור לים כנראה איבדה תחושה ברגליים שלה, אבל אני מניח שעד אמצע העונה היא תחזור ללכת. אולי אפילו תוך פרקים בודדים.
אני גם מניחה, כי זה סדרה שכמעט תמיד הדברים האלה בסוף מסתדרים. אבל אין לדעת, אולי הפעם דווקא לא.

ממש פחדתי שמישהו ימות, במיוחד כי עם זה שהמטורף היה משוחרר בבית חולים זה היה יכול להיות כל אחד. אבל בעיקר חששתי בשביל אשר ומורגן. אם כי הנחתי שהסדרה לא תהיה כל כך אטומה של להרוג את ההומו הראשון שלה, אבל מי יודע. (בעבר היה ברור שהוא ימות, אבל כיום כבר לא עושים את זה).
זו סדרה שהיא על רמת WOKE מקסימלית, אז זה באמת די בטוח שהם מודעים לטרופ ולא יעשו דבר כזה.

מרפי עשה כמה החלטות מפוקפקות כמו להתעלם מהוראה של גלסמן. ואני חשבתי שאולי הפעם יהיו לזה השלכות רציניות לגביו. בעצם אולי עדיין יחליטו שהוא אחראי לזה שהיא עכשיו משותקת.
לא יודעת, אני חשבתי שכיוון שהמצב השתנה וזה הפך להיות לכאורה בטוח יותר לבצע את מה שהוא העדיף, אז זו היתה החלטה הגיונית. בניתוחים בסדרה הרי תמיד קורים דברים לא צפויים באמצע ואז זה הגיוני לשנות החלטות.
כנראה רק היה עדיף שהוא היה קודם שולח מישהו לקבל אישור מגלסמן לשינוי, אבל לי זה הרגיש יותר קטע של אגו של גלסמן.
כל העניין מסתבך כשהם צריכים גם להציל את הבחור שדקר את לים, והם כמובן כל כך אצילים ומטפלים בו באופן מקצועי והוגן בלי להתייחס לכך שהוא הרע.
נכון, זה מה שהם חייבים לעשות לפי כללי האתיקה. דווקא גלסמן הפתיע אותי בגילוי אנושיות-מעל-אתיקה כשהוא היה בעד להציל את לים על חשבון האיש הרע. (לא שאני מתנגדת לעמדתו, אני באמת לא יודעת מה אני הייתי עושה בדילמה כזאת.)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז כן הם החליטו להתחתן בעירייה, אבל אז ליאה שוב נהיתה מתישה, ובלבלה למרפי את השכל כי היא כן רוצה את זה אבל גם לא רוצה את זה אבל גם כן רוצה אז זה |מזיע|
אז בסוף גלסמן החמוד ארגן להם את מה שבעצם היה צריך להיות הכי צפוי שיקרה בסוף - חתונה בבית החולים עצמו, עם מישהו מהדמויות שיחתן אותם (אני רוצה לראות סדרה אמריקאית שיש בה חתונה שאיננה נערכת ע"י מישהו מהדמויות-החברות של הזוג), אז במקרה זה דר' אנדרוז בתפקיד המחתן, וזה היה חמוד כמובן והכל.
רק מי חשב שזה יהפוך לחתונה האדומה?
כאילו כשדר לים אומרת שהיא תלך להביא עוד כוסות כי חסרות, אז היה לי לגמרי ברור שיקרה שם משהו, אבל לא ציפיתי למשהו רצחני כזה. אז האקס האלים של האחות שדר' לים ניסתה לעזור לה לעזוב אותו ונתנה לה לגור אצלה בינתיים - הגיע לביה"ח ודקר את האחות ואז כשלים מצאה אותה הוא דקר גם את לים ושתיהן שוכבות מדממות למטה כאשר על גג ביה"ח כולם עוד רוקדים בחתונה.
אז כל הזמן כשכתבת על עונה 5 התאפקתי לומר שכמובן שהם מעצבנים ולמרות שהחתונה הייתה אמורה להיות קרובה לתחילת העונה אז היא נדחתה כל הזמן מסיבות שונות כי ברור שהם יסיימו את העונה עם חתונה.
אני לא חושב שאי פעם הייתה סדרה שבה הדמות הראשית התחתנה וזה לא היה בפרק סיום עונה.
אבל למרות שז\ה היה צפוי זה היה נורא מעצבן.

לפחות הם בסוף כן התחתנו ולא היה איזה מוות לא צפוי של ליאה.

לא יודעת, הוא לא עצבן אותי.
היא בעצם זאת שבחרה להפרד ממנו ראשונה כשהיא אמרה כן לעבודה בלי לדבר איתו על זה.
כמובן שלא תסכימי איתי על כעס למישהו.
*שיעול*המלין*שיעול*

קודם כל הוא היה יכול לעבור איתה, יש בתי חולים בכל מקום. גם ככה הוא לא גר ליד הבן שלו, זה לא שיש לו קשר מיוחד לסן דייגו (הם בסן דייגו, לא?)
חוץ מזה שהיא התחרטה אחרי רגע. מה הוא מעניש אותה עכשיו. הרי הוא רוצה להיות איתה.
אני גם מניחה, כי זה סדרה שכמעט תמיד הדברים האלה בסוף מסתדרים. אבל אין לדעת, אולי הפעם דווקא לא.
אם היה קרוסאובר עם הסדרה האוס אז הוא כבר היה ממציא תרופה לאוטיזם. ובמקביל שו היה ממציא תרופה להתמכרויות של האוס.
זו סדרה שהיא על רמת WOKE מקסימלית, אז זה באמת די בטוח שהם מודעים לטרופ ולא יעשו דבר כזה.
נכון.
אם כי למרות רמת הwokeness לא הגיע דמות קבועה להטבית עד אמצע עונה 4.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יצא היום הספיישל Werewolf by Night של מארוול.
זה כמו סרט שעומד בפני עצמו, אבל באורך של 53 דקות.
אני אהבתי, והבנתי שגם קיבל ביקורות די חיוביות
הבנתי שעדיין לא ברור עם מישהו מהדמויות יופיע שוב בפרויקטים עתידיים של מארוול. אני מאוד אשמח אם כן יופיעו. אפילו אם לא בסרטים אז בתור אורחים בסדרות השונות.
את הדמויות האלו של אלסה בלאדסטון, ג'ק ראסל (האיש זאב) וMan-Thing (המפלצת) אני הכרתי רק ממש קצת מהקומיקס, אז לא היו לי ציפיות מהם, אבל אהבתי את מה שהיה. Man-Thing חזק מאוד, אבל גם די חמוד. את השחקנית של אלסה הרגשתי שאני מכיר, אבל לא הצלחתי לשייך, רק בסוף גיליתי שזאת השחקנית הראשית מThe Nevers.

אני מניח שכל הקטע של השחור לבן היה אמור לקרוץ לאוהבי סרטי מפלצות ישנים, אז זה לא ממש דיבר אלי. אבל השחור לבן גם לא הפריע לי.

מישהו רואה את הדוב, סידרה בת 8 פרקים?
ראיתי בינתיים 2 פרקים ואין לי מושג, מה כ"כ התלהבו מהסדרה.
כתבו שפרק 7 הוא להיט.

Lhuna3

Well-known member
מישהו רואה את הדוב, סידרה בת 8 פרקים?
ראיתי בינתיים 2 פרקים ואין לי מושג, מה כ"כ התלהבו מהסדרה.
כתבו שפרק 7 הוא להיט.
וואלה, בדיוק התכוונתי להתחיל אותה, כי ראיתי שהביקורות טובות.
אבל 2 פרקים זה באמת לא תמיד מספיק בשביל לדעת.
אני אנסה אותה בקרוב.
מעניין מה תראי עכשיו :-D
זה גם תשובה לשאלתך :)

Lhuna3

Well-known member
אז כל הזמן כשכתבת על עונה 5 התאפקתי לומר שכמובן שהם מעצבנים ולמרות שהחתונה הייתה אמורה להיות קרובה לתחילת העונה אז היא נדחתה כל הזמן מסיבות שונות כי ברור שהם יסיימו את העונה עם חתונה.
אני לא חושב שאי פעם הייתה סדרה שבה הדמות הראשית התחתנה וזה לא היה בפרק סיום עונה.
תכלס.
כמובן שלא תסכימי איתי על כעס למישהו.
*שיעול*המלין*שיעול*
:-D כי אתה שיפוטי מידי.
קודם כל הוא היה יכול לעבור איתה, יש בתי חולים בכל מקום. גם ככה הוא לא גר ליד הבן שלו, זה לא שיש לו קשר מיוחד לסן דייגו (הם בסן דייגו, לא?)
חוץ מזה שהיא התחרטה אחרי רגע. מה הוא מעניש אותה עכשיו. הרי הוא רוצה להיות איתה.
אני מסכימה שהוא יכול היה לשקול לעבור איתה.
מצד שני, היא קיבלה את ההצעה בלי לדבר איתו על זה ולשאול אותו אם יש מצב מבחינתו לשקול את זה, אז בכל זאת היא נחשבת זאת שעזבה אותו לטובת קריירה.
ואני לא חושבת שהוא עזב בשביל להעניש אותה, הוא לא טיפוס כזה של אגו ולעשות דווקא, אלא בגלל שהוא הבין שבסדר העדיפויות שלה תמיד הקריירה תבוא לפני מערכת היחסים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקיי, חשבתי שכל הפרק נראה את ג'ון מקטרת ועושה פרצופים של עצירות אבל יש הפתעות.
כן, באופן יחסי ג'ון הייתה מאוד שפויה בפרק הזה. בעיקר כנראה כי היא הייתה יותר עסוקה מהרגיל ולא רק בקטע של לתכנן באיך להפגוע באנשים שפגעו בה.
אז ג'ון, לוק ומוירה הולכים לגבול כדי לברר מה הבגדים הסגולים אומרים. והסדרה שוברת את שיאי הטמטום של עצמה.
הם קיוו לגלות איפה ממש הבתי ספר האלו. לא שברור מה הם יוכלו לעשות אם יהיה להם את המידע, אבל אולי זה יהיה יעיל למיידיי.
רמת הגבריות של לוק עולה בעיני ג'ון באיזה זיליון אחוז שהוא מתנדב ללכת לגבול בכול מקרה(לדעתי בגלל סרינה בפרק הקודם),
מאוד ברור לדעתי שהוא התנדב למשימה כי הוא מרגיש שהוא צריך להוכיח משהו אחרי ההאשמה של סרינה.
היא מצטרפת אליו,
מאוד טיפשי ששניהם הולכים. הם פשוט הולכים להשאיר את ניקול יתומה אם הם יתפסו?
הם פוגשים איזה נער(הוא שומר, אבל יש לו פרצוף של בן 16) הם מבלים איתו יום כיף, כול הסימנים מראים שמשהו רע הולך לקרות. בערב שהם חוזרים הוא עולה על מוקש, יש פיצוץ ואז לוק וג'ון נתפסים לא ברור ע"י מי והפרק נגמר.
אם בנות יכולות להיות נשואות בגיל 12, אז ברור שגברים יכולים להיות חיילים בגיל 16. ובטח גם מוקדם יותר.
היום כיף הזה היה מאוד נחמד, אבל זה באמת זעק לשמיים שמשהו רע הולך לקרות. אני ממש כל רגע שם הייתי במתח שחיילים יתפרצו פנימה או משהו כזה.
עצוב שג'יידן הזה בקושי זוכר את העולם לפני גלעד.
זה היה נראה לי קצת מוזר בהתחלה, כי אף פעם לא ברור לחלוטין כמה זמן גלעד כבר קיימת. אני חושב שהאנה הייתה לפחות בת 3 כשגלעד הוקמה, זה אומר שזה בערך 9 שנים. אז אם ג'יידן במאת בן 16 אז הגיוני שהוא לא ממש יזכור את העולם לפני.
זה היה גם מעניין שמצד אחד הוא פועל נגד גלעד ביודעין, אבל מצד שני הוא די מקבל כמובן מאליו את הדברים שמתרחשים שם.
*היה גם מצחיק שלוק שר איזה שיר והוא שואל אותו אם הוא המציא אותו. לא שזכרתי את השיר הזה באופן ברור, אבל אני מניח שזה משהו יחסית מוכר.

הקטע עם המוקש היה עצוב כי ג'יידן היה ממש חמוד. וגם ממש טוב מצידו שהוא מיד אמר להם לברוח ולהשאיר אותו.
באמת לא ברור היה בסוף מי תפס אותם. היה אוטו מקדימה ואוטו מאחורה. ואנחנו יודעים שיש כמובן את השומרים של גלעד, אבל נאמר שגם יש משטרת הגירה של קנדה. אני לא אתפלא אם בסוף יתברר שג'ון נתפסה על ידי הקנדים ולוק נתפס על ידי גלעד. שנראה קצת אותו חי בגלעד לשם שינוי. אם כי אני לא בטוח אם הם לא פשוט יוציאו אותו להורג. שלא כמו ג'ון, אין לו רחם.

בכלל בפרק הזה הדגישו שבקנדה יש הרבה מחאה נגד המהגרים מארה"ב לשעבר ושכנראה גם הממשל של קנדה מתחיל להיות יותר תוקפני איתם.
למה אין לאורך הגבול(גם אם הוא ענקי) לפחות מצלמות במקומות שעלולים להיות קלים יותר לחצייה? או רחפנים או גלאים או משהו?
העניין הוא שכשזה באמת ענקי זה כנראה די בלתי אפשרי לעשות את זה. כל הקטע שהיה עם טראמפ והחומה עם מקסיקו הרי היה שזה בעצם בלתי אפשרי. הוא השקיע בזה כביכול ממש מאמץ ועדיין בקושי השתנה המצב. אם מקימים במקום מסוים יותר מצלמות או משהו אז פשוט ימצאו אזור אחר שיש בו פחות.
זה מרגיש כאילו כול הדרמה בעונות הקודמות הייתה מיותרת כי כ"כ קל להיכנס ולצאת פתאום מגלעד ולהעביר מידע.
נראה לי שחלק גדול מהעניין זה שלרוב לא יודעים איפה אפשר לעבור. בצד של קנדה הגורמים של מיידיי פחות צריכים להסתתר אז אפשר להגיע אליהם. אבל בצד של גלעד אין דרך טובה לדעת איפה זה טוב לחצות.
בקטע המעניין יש את הוואנבי רעייה- שהברגים שלה רופפים בוודאות, שמארחת את סרינה ואז גם החברות שלה מצטרפות וכולן כנראה כלבות עשירות שרוצות ילדים.

לסרינה יש פלאשבקים לעבר למרכז שעשו לילדים שנחטפו מההורים שלהם ואז לאיך שהם בחרו את השפחה הראשונה של סרינה ופרד. אני מבינה שלא כולם רוצים ילד גדול יחסית, אבל למה סרינה ופרד לא יכלו לבקש שייתנו להם תינוק חטוף? האם יש תנאים מסוימים שצריך לעמוד בהם בשביל לקבל ילד ותנאים לשפחה? או שזו נטו החלטה של המפקדים והרעיות?
האמת שזה מוזר לי שראו שסרינה לא רצתה ילד חטוף. בעבר ראו אותה מקנאה במשפחות שקיבלו ילד חטוף. ההבנה שלי הייתה שפרד לא בכיר מספיק בשביל לקבל ילד חטוף. אם אני זוכר נכון סרינה תמיד קינאה במשפחות שהיה להם ילד חטוף. אני זוכר שהם ביקרו בוושינגטון משפחה עם 5 ילדים חטופים וזה היה ברור שהם קיבלו אותם בגלל מעמד הבעל. והיה ברור שסרינה מקנאה.

בכל מקרה לדעתי כל הקטע עם המשפחה הזאת שמארחת את סרינה זה שהם רוצים לשמור את התינוק שלה. נראה לי שלאט לאט סרינה מבינה שהיא שם לא אורחת כל כך, אלא אסירה. זה גם לדעתי מה שהפלאשבקים מרמזים עליו. שכמו שסרינה הייתה צריכה להחליט משהו כדי לזכות בילד, אז המשפחה הזאת החליטה לקחת את התינוק של סרינה.
אני מאוד אשמח אם זה יקרה כי זה יהיה כיף לראות את סרינה סובלת. ונראה לי שאף אחד לא יעמוד לצידה.
הקטע עם הכדורים שהבעל נותן לסרינה הם לא רעל לדעתי, אבל אולי כן משהו שיחליש אותה כדי שיהיה קל יותר לשלוט בה עד הלידה.

*אגב, זיהיתי מיד את השחקן שמשחק את הבעל. זה שחקן שנקרא לוקאס נף, וזה הזוי לחלוטין לראות אותו בכזה תפקיד. יצא שראיתי אותו בלא מעט סדרות, תמיד קומדיות - לגדל את הופ, downward dog, נסיכה אמריקאית, Carol's second act - ובאופן קבוע הדמויות שלו הן של גבר שהוא די goofy, שלומפר, מוזר כזה, מאוד לא רשמי, מישהו שלא לוקחים ברצינות. אפילו שבאחת מהסדרות האלו הוא שיחק רופא, הוא היה רופא שלומפר כזה. אז היה מוזר מאוד לראות אותו בתפקיד איש עסקים בחליפה ומישהו כאילו מאיים כזה.
אני חושבת שבקצב הזה ללורנס לא תהיה ברירה אלא להתחתן שוב, כי זה נראה כאילו הפסיקו לספור גם אותו.
זה בכלל הזוי שיש לו תפקיד בשלטון לאור זה שידוע שהוא עזר לג'ון להריח איזה 50 ילדים לקנדה (סוף עונה 3 נראה לי).
היה איזה קטע מוזר אז שהוא נאסר, אבל איכשהו בסוף היו צריכים אותו אז נתנו לו לחזור לעניינים.
ואז אחר כך הוא עשה איזו עיסקה עם לידיה שהיא נתנה לו מידע סודי שהיא אספה על מפקדים ואז הוא ניצל את זה כדי לקדם את המעמד שלו.
זהו, פרק קצר יחסית(44 דק') פחות נורא ממה שחשבתי.
כן? מה האורך שלהם בדרך כלל?

didalf

Well-known member
[הרופא הטוב]
מחלקת גנים ונוף. לזלי ובן התחתנו באמצע העונה.
(אבל שאר הקלישאות של הכל משתבש-חתונה מאולתרת רק עם חברים במקום שבו מתרחשת רוב הסדרה שזה בד"כ מקום עבודה-מישהו מהקבוצה מחתן אותם כן התקיימו).

וואלה, בדיוק התכוונתי להתחיל אותה, כי ראיתי שהביקורות טובות.
אבל 2 פרקים זה באמת לא תמיד מספיק בשביל לדעת.
אני אנסה אותה בקרוב. [הדב]
מצד אחד קצת בא לי כי אומרים שהיא ממש טובה, ואני ממש גאה בליפ שהוא מוביל סדרה טובה ושכולם מגלים אותו עכשיו.
מצד שני זאת נשמעת סדרה קלסטרופובית ומתסכלת קצת ופחות בא לי עליה.

מחלקת גנים ונוף. לזלי ובן התחתנו באמצע העונה.
(אבל שאר הקלישאות של הכל משתבש-חתונה מאולתרת רק עם חברים במקום שבו מתרחשת רוב הסדרה שזה בד"כ מקום עבודה-מישהו מהקבוצה מחתן אותם כן התקיימו).

מצד אחד קצת בא לי כי אומרים שהיא ממש טובה, ואני ממש גאה בליפ שהוא מוביל סדרה טובה ושכולם מגלים אותו עכשיו.
מצד שני זאת נשמעת סדרה קלסטרופובית ומתסכלת קצת ופחות בא לי עליה.
לא הרגשתי קלסטרופוביה וכבר ראיתי מחצית מהסדרה.
מהפרק השלישי מתחילה העלילה ויותר מבינים מה הולך שם.

dilia snake

Well-known member
ראיתי את זה כבר אתמול, אבל הייתי עייפה ולכתוב תגובות לוקח המון זמן(ואני עוד צריכה לסכם את חוק וסדר).

הם קיוו לגלות איפה ממש הבתי ספר האלו. לא שברור מה הם יוכלו לעשות אם יהיה להם את המידע, אבל אולי זה יהיה יעיל למיידיי.
מה זה משנה? הרעיות לעתיד הן אחד הנכסים הכי חשובים לגלעד(במיוחד אלו שהן צאצאיות של שפחות, מה שבהגיון של גלעד בטח אומר שיש להן סיכוי ללדת ילדים בריאים בעצמן) זה לא שהן יהיו בעיירת ספר, אלא בלב גלעד במקום שאפשר להגן עליהן, בערים מוקפות בשומרים ובעיניים.
מאוד טיפשי ששניהם הולכים. הם פשוט הולכים להשאיר את ניקול יתומה אם הם יתפסו?
גם לי זה הציק, וגם זה שמוירה באה איתם עד לגבול(מה אם היו מחליטים להפציץ את כול השטח הזה? או לפשוט על המחנה?) זה אומר שאם קורה משהו לשלושתם כל מה שנשאר לניקול זו ריטה?
זה היה נראה לי קצת מוזר בהתחלה, כי אף פעם לא ברור לחלוטין כמה זמן גלעד כבר קיימת. אני חושב שהאנה הייתה לפחות בת 3 כשגלעד הוקמה, זה אומר שזה בערך 9 שנים. אז אם ג'יידן במאת בן 16 אז הגיוני שהוא לא ממש יזכור את העולם לפני.
זה נראה לי המון שנים, זה אומר שג'ון הייתה שפחה כבר 8 שנים?(אם לוקחים בחשבון את החודשים שעברו מאז שהיא הגיעה וכול האירועים של עונה 4) משהו בחשבון לא מסתדר לי.
אני לא אתפלא אם בסוף יתברר שג'ון נתפסה על ידי הקנדים ולוק נתפס על ידי גלעד. שנראה קצת אותו חי בגלעד לשם שינוי. אם כי אני לא בטוח אם הם לא פשוט יוציאו אותו להורג. שלא כמו ג'ון, אין לו רחם.
אני לא אתפלא אם בסוף שניהם ייגמרו אצל הקנדים וכול הרעש היה כדי ליצור מתח.

למרות שזה יהיו מוזר אם לוק יגיע לגלעד ואז ניק יציל אותו או משהו. לא כזה אכפת לי מה יקרה ללוק בכול מקרה, גם ככה אפשר לספור על כף יד את הדברים המשמעותיים שהוא עשה אי פעם ועדיין להישאר את 2-3 אצבעות פנויות. הוא בסה"כ היפוך מגדרי על הטרופ של האישה שמחכה שבעלה יחזור ממלחמה/הפלגה.
בכלל בפרק הזה הדגישו שבקנדה יש הרבה מחאה נגד המהגרים מארה"ב לשעבר ושכנראה גם הממשל של קנדה מתחיל להיות יותר תוקפני איתם
זה אחד הדברים היותר הגיוניים שהסדרה עושה.

ולא זוכרת אם אמרו או לא, מעניין אם יש מחנות פליטים לאמריקאים בעוד מדינות.
בכל מקרה לדעתי כל הקטע עם המשפחה הזאת שמארחת את סרינה זה שהם רוצים לשמור את התינוק שלה. נראה לי שלאט לאט סרינה מבינה שהיא שם לא אורחת כל כך, אלא אסירה. זה גם לדעתי מה שהפלאשבקים מרמזים עליו. שכמו שסרינה הייתה צריכה להחליט משהו כדי לזכות בילד, אז המשפחה הזאת החליטה לקחת את התינוק של סרינה.
אני מאוד אשמח אם זה יקרה כי זה יהיה כיף לראות את סרינה סובלת. ונראה לי שאף אחד לא יעמוד לצידה.
(y) זה ברור מאליו שהם הולכים לקחת לה את הילד.
כן? מה האורך שלהם בדרך כלל?
50-60 דק'.

dilia snake

Well-known member
זה מתחיל להיות מתיש לכתוב על הכול, יש לי דברים להגיד גם על עוד סדרות שאני רואה, אבל אני פשוט עייפה כל היום וזה לוקח משהו כמו 10-15 דק' בממוצע לפעמים לכתוב על כל פרק.

אז רולינס סובלת מPTSD, וזה בסה"כ הגיוני וזה מתחיל להשפיע על הריכוז שלה בעבודה וקריסי חמוד נורא ותומך וגם אוליביה יחסית בסדר בקטע הזה.

פין לא אוהב את הבחורה החדשה, אוליביה אומרת לו שהיא מיליניאלית והוא צריך להיות עדין איתה או משהו :-D .

הפרק הזה עוסק בזוג זמרים צעיר עם מערכת יחסים מתוסבכת, הבחור (שכחתי כבר את השם) מכה אותה, משפיל אותה מול החברים שלו ואז היא הלכה להתלונן ואז הוא הציע לה נישואין וזה נגמר בזה שהיא התלוננה נגדו על אונס.

זה הזכיר לי קצת את הסיפור עם ג'וני דפ ואמבר הרד, אבל לא יודעת אם זו באמת הייתה הכוונה.

לא הבנתי את הקטע הזה במשפט, שבסוף החליטו לזכות אותו באשמות החמורות ולהגיד שהוא אשם בעבירת מין קלה יותר. זה נראה כאילו משהו דיי דפוק בשיטה הזאת של המושבעים.

הם ממשיכים לחפש אחרי האיש שננשך ע"י חולדות? עכברים?

האמת שהפרק הזה לא היה מעניין כ"כ בכלל משהו לא עובד ב-OC והעלילות האלו שמתפרשות לאורך הרבה פרקים מתקשות להחזיק מעמד. כאילו כבר לא אכפת לי מהבחור שמת בפרק הקודם או ממה שקרה הפרק.

מה עומד מאחורי ההיגיון של גברים שהם נותנים אגרופים למראות? כאילו מכול הדברים הפרק זה הדבר היחידי שנשאר איתי, למה גברים לא יכולים לשלוט באגרסיות שלהם ואז אומרים שאנחנו הנשים כל הזמן היסטריות? היחידים שסובלים מהיסטריה אלו הגברים. נשים לא ישברו מראות או חלונות או אגרטלים, הן ילכו וייקנו שמלה חדשה או נעליים(או ספר אם אתה אני).

Lhuna3

Well-known member
הדוב פרק 1
אם להיות כנה לא לגמרי הבנתי את הסיפור שם.
אם הבנתי נכון הוא היה שף מצליח במקום אחר ואז אח שלו נפטר והוריש לו את המסעדת סנדביצ'ים הנחותה הזאת, למרות שבן דוד שלהם ניהל אותה עד עכשיו והוא ממורמר על זה.
לא הבנתי את הקטע עם האנשים בחוץ, זה נראה היה כמו הפגנה אבל לא הבנתי אם זה נגד המסעדה, כי הם היו לבושים בבגד של גזר וכולי, אז חשבתי אולי הפגנה של צמחונים, אבל מצד שני הם כאילו עומדים בתור לקנות שם סנדביצ'ים. בקיצור לא הבנתי כלום.
גם לא למה כולם שם כל הזמן צועקים אחד על השני
.
אבל אני אמשיך לפרק 2 ונראה לאן זה הולך.
בכל אופן העיניים הכחולות של ג'רמי אלן וואיט עדיין מהפנטות |מאוהב|

LeR@nch

Well-known member
מישהו צפה בחידוש של ״החפרפרת״ בנטפליקס? עלו אתמול חמישה פרקים ראשונים והחמישה הנוספים יעלו בשבועיים הקרובים.
לא הייתי בכזה מתח כבר הרבה זמן!!!

It's Always Sunny

Well-known member
מיני סדרה של 3 פרקים של ה-BBC שיצאה בשנת 2002. מבוססת על ספר באותו שם שנכתב על ידי שרה ווטרס בשנת 98. בנדיקט קאמברבאץ' מופיע בפרק הראשון לכמה דקות.
הסיפור מסופר מנקודת מבטה של נאן שחיה במחוז קנט באנגליה הוויקטוריאנית. היא רואה את קיטי באטלר, שחקנית דארג, בזמן הופעה ומתאהבת בה. הסיפור מועבר בדרך מעניינת ולא שיעמם אותי בכלל. הנושא עצמו מרתק, במיוחד בהתחשב בעובדה שהסיפור מתרחש ב-1880. את השחקנית של קיטי (קילי הוז), אני מכירה מהסדרה Ashes to Ashes אז היה מוזר לי לראות אותה משחקת דמות שאנחנו לא אמורים לאהוב.
יש משהו בסדרות בריטיות שמרגיש לי יותר נועז (לפחות בתחילת שנות ה-2000, אני לא כוללת את הכבלים האמריקאים, אלא מדברת על הרשתות הארציות) מהסדרות האמריקאיות. זה מזכיר לי שבדוקטור הו בפרק האחרון של עונה 1 ג'ק נפרד מרוז ומהדוקטור, הוא מנשק את רוז ואז גם את הדוקטור. הייתי בת 14 כשצפיתי בסצנה הזו ומאוד התרשמתי ממנה כי לפחות בזמנו לא הכרתי הרבה סדרות אמריקאיות שהיו עושות דברים כאלה.
בנושא שטחי, המעבר של נאן משיער ארוך לשיער קצר היה מרשים והוכיח לי שנאן יפה לא משנה מה אורך השיער שלה.
אם אזכר בעוד משהו, אוסיף.

למעלה