דיוני סדרות #107

It's Always Sunny

Well-known member
אוקיי, אבל השיר שהיא מתארת איך פגשה אותו - מדהים! (Satisfied) וגם כל מה שהיא שרה, אז אני אוהבת.
אין ספק שלשחקנית יש קול נפלא.

אגב אני חושבת שזה אלייזה (כלומר בלי הגרש הקטן) :)
נכון, צודקת :-): אין לי מושג למה כתבתי עם גרש. בטעות הפכתי אותה ל-Elijah :-D

יאפ. פגי/מריה, לורנס/פיליפ/ לאפייט/ג'פרסון והרקולס מוליגן/ג'יימס מדיסון. לא שמת לב? רק אחרי שקראת?
לא שמתי לב |מובך|

למשל הקטע ב"טייק א ברייק" שהיא מוטרדת מאד מזה שהוא כתב "מיי דירסט, אנגל'יקה, עם פסיק אחרי הדירסט" קרתה במציאות אבל הפוך.
מה זאת אומרת הפוך?

חחחח כן אה? אם ראית דווקא את הסדרה על ג'ון אדמס קודם.
חחח, דווקא לא בקטע הזה, אלא בקטע של שעשוע.
זו הסיבה שלקח לי הרבה זמן לצפות במחזמר, רציתי לבוא לא משוחדת. אבל אני חושבת שיש לי מספיק מקום בלב לאהוב גם את ג'ון אדאמס וגם את המילטון :-):

ככה זה בעבר, היו מביאים הרבה ילדים כדי שחלק ישרדו.
יותר היה מוזר לי שהיו להם כמה ילדים עם אותו שם בדיוק שנולדו אחד אחרי השני.

היה נחמד לראות שאת האבות המייסדים משחקים שחקנים לא לבנים.

כן, היה מקסים. יש משהו באווירה שגרם לי להרגיש בנוח. לא אשקר, בהתחלה לא הייתי בטוחה אם אני אוהב את המחזמר אבל הוא הפתיע אותי בגדול. ונראה לי שקצת התאהבתי בלין-מנואל מירנדה.
עדי, תודה שהמלצת לי לראות :-):

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה הסיבה שבגללה אתם אוהבים את המחזמר הזה?
הוא פשוט כל כך מעולה. גם בעלילה גם במשחק ובעיקר בשירים.
ראיתי כל מיני מחזות זמר וזה בהחלט הכי טוב בעיני.
אגב, בצפיה הראשונה הוא לא שבה אותי כל כך, במיוחד תוך כדי. אני פעמיים הפסקתי לכמה שעות ואז חזרתי אליו.
אבל אחר כך ראיתי אותו עוד הרבה פעמים.

הכרתי את השיר My Shot (לא את הגרסה המלאה) ונראה לי שזה השיר הכי קליט במחזמר.
באמת?
דווקא די נמוך ברשימת השירים האהובים עלי במחזמר.
אגב, מסתבר שהשחקנית של פגי היא גם השחקנית של מריה 8-* לפני ויקיפדיה, הם נתנו לכמה שחקנים לשחק שתי דמויות.
כמו שעדי ציינה - היו ארבעה שחקנים שניצלו פעם שניה בתפקיד אחר במערכה השניה של המחזמר.
לא שמתי לב |מובך|
זה דווקא ממש טוב שלא שמת לב. זה אומר שהם עשו עבודה טובה בלהרגיש שונים.
נראה לי שאני גם לא קלטתי ברגע הראשון עם לורנס/פיליפ ועם הרקולס/מדיסון. אבל עם דויד דיגס (לאפייט/ג'פרסון) קשה לדעתי לא לשים לב.
פחות התלהבתי מהיחסים של אנג'ליקה ואלכסנדר. הדרמה מרגישה לי קצת מאולצת, במיוחד שלפי מה שהבנתי זה לא קרה בחיים האמיתיים (כן, אני יודעת חופש אומנתי וכו').
גם כמו שעדי אמרה - זה כנראה משהו שהצליחו להבין מהמכתבים שלהם. זה לא שרמזו שזה היה אי פעם משהו יותר מפלרטוט דו כיווני.

אבל בהחלט יש לא מעט דברים שהשתמשו בהם בחופש אמנותי.
(כלומר חוץ מהצבע עור של הדמויות :-P: )
למשל אנג'ליקה אומרת במחזמר שלאבא שלה אין בנים. אבל בפועל היו לו כמה.
אהבתי שהמחזמר הציג את הרומן של אלכסנדר עם מריה ריינודלס ולא טישטש אותו ושאחרי זה ההשלכות שלו חזרו אל אלכסנדר כמו בומרנג, זה הפך את זה ליותר מציאותי בעיניי.
גם לא טישטשו את זה שמה שהוא עשה היה נורא מגעיל. כי היו יכולים להציג את זה פשוט בתור סיפור שהוא נפל קורבן לזוג נוכלים. הוא באמת היה קורבן לסחיטה בעקבות מה שהיה, אבל הוא לא מקבל מחילה על מה שהוא עשה.
אהרון בר: שרדתי [את הדו קרב עם אלכסנדר] אבל שילמתי על כך. כן, כי המחיר שאלכסנדר שילם (מוות) לא משתווה למחיר שאהרון בר שילם |פנים|
אחרי הצפהי במחזמר קראתי על מה שהיה עם אהרון בר אחר כך. באמת היו לו חיים די דפוקים אחר כך. בין היתר הוא הואשם בבגידה. והבת שלו (זאת שהוא שר לה) הייתה על ספינה שפשוט נעלמה (כנראה טבעה). וקטע מצחיק זה שבשלב מסוים אהרון בר התחתן עם מישהי אחרת שאז התגרשה ממנו והעורך דין שלה בגירושים היה הבן של המילטון.
אלייז'ה מדברת על שארית חייה, אני אוהבת שהיא מדברת על העתיד בלשון הווה וכבר יודעת מה הולך לקרות במהלך ה-50 שנים מאז מותו של אלכסנדר.
זה הזוי שהיא חיה עד גיל 97. אפילו היום זה לא מכובד, וזה היה לפני 150 שנה.
אוקיי, אבל השיר שהיא מתארת איך פגשה אותו - מדהים! (Satisfied) וגם כל מה שהיא שרה, אז אני אוהבת.
כן, זה שיר מדהים
גם קונספט מגניב של להראות לנו אותה סצנה שכבר ראינו, אבל מנקודת מבט שונה.
וגם ביצוע נהדר של זה.

didalf

Well-known member

מה זאת אומרת הפוך?
אנג'ליקה כתבה לאלכסנדר מכתב כזה עם פסיק במקום חשוד, והוא זה שהתחרפן מזה.

כן, היה מקסים. יש משהו באווירה שגרם לי להרגיש בנוח. לא אשקר, בהתחלה לא הייתי בטוחה אם אני אוהב את המחזמר אבל הוא הפתיע אותי בגדול.
יאיי|לב|
ונראה לי שקצת התאהבתי בלין-מנואל מירנדה.
כולנו|מאוהב|
עדי, תודה שהמלצת לי לראות :-):
בשמחה|4U|

didalf

Well-known member
הקרוסאובר בין בשורות טובות לסטייג'ד שתמיד חיכיתם לו!!
אוקי לא ממש, אבל במסגרת פאנל של בשורות טובות בקומיקון ניו יורק מייקל, דייויד וג'ון האם ענו על שאלות בסרטון קצר שמצולם בסגנון של סטייג'ד.
העונה החדשה של בשורות טובות תגיע אלינו בקיץ 2023. עוד אין תאריך מדוייק.

תפוז מסרב להטמיע את הוידאו אז קחו קישור:

עריכה: העלו גם ליוטיוב:

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
הקרוסאובר בין בשורות טובות לסטייג'ד שתמיד חיכיתם לו!!
אוקי לא ממש, אבל במסגרת פאנל של בשורות טובות בקומיקון ניו יורק מייקל, דייויד וג'ון האם ענו על שאלות בסרטון קצר שמצולם בסגנון של סטייג'ד.
העונה החדשה של בשורות טובות תגיע אלינו בקיץ 2023. עוד אין תאריך מדוייק.

תפוז מסרב להטמיע את הוידאו אז קחו קישור:

ייאא זה נהדר :-D
ואיזה מתוק טננט שהוא עונה לבת הקטנה שלו באמצע |מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סליחה? למה לא פשוט להכריז שזה ייצא מתישהו ב50 שנה הקרובות. מה זה קיץ 2023? במיוחד כשאני הייתי בטוח שהם עובדים על זה כבר איזה חצי שנה.
ואיזה מתוק טננט שהוא עונה לבת הקטנה שלו באמצע |מאוהב|
לחלוטין מתוק. למרות שאין לי מושג מה נאמר שם

אבל הדבר הכי כיף היה דייויד משחק עם השיער שלו. מאוד הזכיר את דוקטור הו. ובכלל זה שהשיער שלו היה באורך טוב ולא כמו בחלק גדול מידי מסטייג'ד

למעלה