דיוני סדרות #128

טוני החתול

Well-known member
מנהל
המישהו האחר שאני מדברת איתו על הסדרה
מה?
בגידה!
איך את מעיזה?!?
אבל ברצינות אני דווקא שמח כי זה מעלה את הסיכוי שתמשיכי לסדרות בת (האמת שלא ממש אכפת לי עם תראי את אטלנטיס, אבל אני רוצה שתראי את יוניברס ואני שוקל לראות אותה גם שוב (אם כי בטח כדאי שאני אתחיל עכשיו כי אין סיכוי שאני אעמוד בקצב שלך)
אבל מי זה ובאיזו מסגרת את מדברת איתו?
ומה הוא חושב על הסדרה, על אוניל, על דניאל...
והמישהו האחר שאני מדברת איתו על הסדרה אמר שאין שום הכרח לראות את זה דווקא עכשיו, והקשר בין הסדרות כמעט לא קיים. (למרות שהוא מאוד רוצה בעקרון שאני אצפה באטלנטיס.) וכיוון שאני יודעת שאין שם ג'ק אז לא הכי בא לי עליה בינתיים.
אני גם אמרתי לך כבר שאין כמעט קשר בין הסדרות ואת ממש לא חייבת לראות את אטלנטיס.
(אבל את שיחות ישנות שלנו על ספרים וסופרים את זוכרת)
רק הפרק הראשון טיפה משמעותי כי הוא מסביר לאן וויר נעלמה, למה דניאל לא נעלם (כי הוא רצה ללכת איתה), ואיזו עוד דמות מוכרת הולכת להיות בסדרת הבת.

פרק 3 Lockdown
לא כזה מעניין, אנוביס בצורה של אנרגיה שחורה מגיע ל-SGC ומשתלט על אנשים בשביל לברוח משם דרך הסטארגייט. בסוף הוא באמת הצליח לצאת אבל רק לפלנטה שבה המארח שלו קפא.
הא, חשבתי שהפרק הזה קורה מאוחר יותר בעונה.
פרק 4 Zero Hour
אחד הטובים, ג'ק מגלה כמה תפקיד מפקד ה-SGC קשה יותר ממה שחשב, כל הצרות נופלות עליו, SG1 נופלים למארב, בעל מאיים, והוא אישר הכנסה של צמח חייזרי שאז גדל למימדים מפלצתיים ומשתלט על הבסיס, בקיצור הוא שונא את התפקיד וכמעט מתפטר. אבל בסוף הכל מסתדר כמובן.
אוי נשמע נחמד.
אולי אני אראה אותו.

Lhuna3

Well-known member
האמת שלא ממש אכפת לי עם תראי את אטלנטיס, אבל אני רוצה שתראי את יוניברס ואני שוקל לראות אותה גם שוב
למה דווקא יוניברס? היא טובה יותר לדעתך?
אבל מי זה ובאיזו מסגרת את מדברת איתו?
חברבוק, מדברים בפייסבוק מסנג'ר (כלומר בפרטי, לא בקבוצה).
ומה הוא חושב על הסדרה, על אוניל, על דניאל...
הוא מאוד אוהב את הסדרה ועודד אותי לצפות בה ואוהב את אוניל בעיקר.
רק הפרק הראשון טיפה משמעותי כי הוא מסביר לאן וויר נעלמה, למה דניאל לא נעלם (כי הוא רצה ללכת איתה), ואיזו עוד דמות מוכרת הולכת להיות בסדרת הבת.
אני מניחה שמדובר על פיט? אתה יכול להגיד לי, אני לא מחשיבה את זה ספוילר בהקשר זה.
אוי נשמע נחמד.
אולי אני אראה אותו.
|כן|

snirf

Active member
"על פיות וילדים אבודים" - @Reutk @טוני החתול עברתי על כל התגובות והסיכומים שכתבתם- איזה כיף שהסדרה הזאת גרמה לכולנו לכתוב עליה ולא לעבור פשוט הלאה מיד לאחר הצפייה בה, לאור תרבות ההצפה שיש כיום והחוסר-השתהות לצורך דיונים והמלצות מעמיקות.
על אף ההצפה והשפע הרחב שיש כיום, יש סדרות בודדות שכן מצליחות להתבלט ולהיות מיוחדות- היא אחת מהן (@didalf אחמ אחמ את חייבת לצפות בה...את תאהבי! נכון שעל פניו העלילה הראשית על אימוץ ילדים נראית גנרית, וגם לי כלל לא היו ציפיות כאלו ממנה...אבל אם שלושתנו ממליצים זה לא סתם...לא חושבת?!:sneaky:).
מלבד "שותפים למסע" כסדרת LGBTQ שגם כן הייתה מוצלחת ומדוברת, לא היו עוד כאלו טובות ומוצלחות בעיניי בשנים האחרונות...היה את "החטא" ועוד סדרה שהגיעה לYES (שכחתי את שמה, גם צפיתי בה)- אבל וואלה, הן לא היו מספיק טובות נגיע בהשוואה ל"על פיות..." שבסיכומו של דבר לאחר צפייה בכל 3 הפרקים- הייתה פשוט מעולה! ואין ספק שהיא אחת שתיזכר.
חורה לי שבניגוד להרבה מאוד סדרות שעוברות תחת מכבשי הביקורות בYNET, WALLA וכו'- על סדרה זאת לא נכתבה ביקורת משום מה...מקווה שזה יגיע מתישהו, אחרת יפריע לי שהיא פשוט תחמוק מהראדר ולא תיזכה לחשיפה המגיעה לה.

מעבר לפרט עלילתי מסויים שארחיב עליו בהמשך- שלטעמי לא היה נחוץ בהכרח, הסדרה הייתה מעולה כי הם הצליחו ב-3 פרקים(!) לגרום לנו הצופים להתחבר לדמויות, להתרגש בזכות הכתיבה הבריטית המשובחת.
היא גם משלבת בצורה חכמה לא רק דרמה, אלא גם אתנחתות קומיות במקום (נגיד קטעי השירה/דראג שלא העיקו, כי היה רק 1 בכל פרק...והם שולבו בצורה מעולה במיוחד האחרון בפרק 3 שארחיב עליו במסגרת הספוילרים).
שכן הסדרה נוגעת בכ"כ הרבה נושאים שהם ממש בוקס לבטן בכל הקשור לקהילה (שאומנם ידועים ו/או ראינו בסדרות קודמות- כגון סמים, מסיבות, הקושי במונוגמיה, הורים שלא מקבלים/מבינים)...אבל דווקא העובדה שהם רוכזו ב-3 פרקים ונעשו בצורה כזאת אינטליגנטית וחכמה-זה הייחוד שלה.
מה גם שמעבר לנושא הקהילה, היה מסקרן לראות גם כל תהליך האימוץ המאוד-מסודר ומוקפד שנעשה בבריטניה בכל הקשור לאימוץ...שמעבר לקהילה, גם זוגות אחרים יכולים להיזדהות עם הנ"ל.
גם כל העריכה- השילוב של קטעי עבר, הווה...וכל האופן שבו הסדרה הזאת ערוכה ובנויה מבחינה עלילתית- באמת שאפו על מיני סדרה כ"כ טובה.

ועכשיו לענייני עלילה וספויילרים והתייחסות לדברים שכתבתם בסיכומים שלכם
ראשית, כ"כ הופתעתי והתאכזבתי מהמהלך העלילתי בסוף פרק 2 שהגיע משום מקום...זה היה נראה כ"כ תלוש, הוא פשוט נרצח על שטות. זה כ"כ הכעיס ועיצבן אותי כי אמרתי- בשביל מה צריך את כל הדרמטיות הזאת?! הסדרה הוכיחה במהלך 2 פרקים שהיא עובדת ומעולה גם מבלי צורך בדרמטיות מסוג זה בשביל "להרשים/להפתיע", ואני עדיין חושב זאת.
כלומר גם אני בדיוק כמו @טוני החתול חשבתי שאומנם תהליך האימוץ יעלה משקעים מהעבר ויהווה חיכוכים וחילוקי דעות בין הזוג...אבל בסופו של דבר שניהם יאמצו בלב שלם ויהיו מאושרים. וזה היה יכול להיות נהדר ומעולה גם כן, מבלי הצורך להרוג את אנדי. האם הינכם חושבים אחרת?
כמו שכתבתם, בהחלט ניתן לראות את העובדה שהתמקדו בעיקר בדמות של גייב לאורך ה-2 פרקים כרמז מטרים למה שצפוי להגיע בסוף פרק 2...שדייב הוא לא ראשי כגייב, גם בקושי התמקדו בעבר שלו וזו גם הייתה התהייה שלי.

על אף אי-ההסכמה שלי לגבי הרצח של אנדי, כל הפרק ה-3 שהתמקד באבל של גייב היה עשוי ברגישות ובדקדקנות מרשימה.
הרי כולנו מלומדי סדרות ולא כל סדרה שרוצחת דמות מצליחה לעשות את זה בצורה רגישה וחכמה שבאמת תעורר הזדהות/בכי...ופה הם הצליחו. היו סצינות מאוד קשות- "חמשת שלבי האבל" היה בעיני מעולה, ההידרדרות של גייב ולאחר מכן השיא- כשהוא סוף סוף מתפרק ובוכה באסלה...היה ממש מכאיב-לב. בלתי נמנע היה להתרגש ולדמוע.
גם הקליפ של MAD WORLD שמבוצע ע"י כל מיני דמויות כולל גייב עצמו מכל מיני שלבים בחייו- היה פשוט מרתק! גאונות של היוצרים, שכן זה גם התכתב עם מילות השיר.
סצינת הסיום- שגייב לוקח את הילד ומדמיין את אנדי איתו ברכב:cry: וכך הוא יוצא לחיים חדשים כהורה יחיד עם עננה של אנדי מרחפת מעליהם...לאחר ששניהם התחילו בתהליך הזה יחד ובסוף הוא נשאר לבד:cry:

ראוי לציין גם את דמות האב של גייב, שלא הייתה טיפוסית כ-"אב שלא מקבל את הבן שלו" , אלא כדמות עגולה...עם האמביוולנטיות שנמשכת מאז שהיה ילד ועד היום. שמצד אחד כן מקבל את הבן-זוג, אך עדיין מתקשה נגיד עם נושא האימוץ והעובדה ש-2 אבות יגדלו ילד (ואח"כ - שגייב יגדל אותו לבד)...וזה שביקש דווקא מאנדי לעזור לו לתפור מכנסיים במקום מהבן שלו...

דיברגנט חדש

Well-known member
דווקא אהבתי את הפרק הראשון למרות ששיין גיליס (היוצר והשחקן הראשי) הוא תומך טראמפ.
אם היה מדובר באנטישמי או בטרוריסט, הייתי יכול להבין את תגובתך, אך כאשר מדובר בנשיא שאומנם משוגע ולא צפוי, אך עשה למען ישראל הרבה יותר מכל נשיא אחר, כך שלא ברור לי, למה אתה מחרים את השחקן?
אנשים שומעים את היצירות של וגנר שאת זה, באמת, שקשה לי להבין, אך את השחקן שתומך בטראמפ להחרים? (n)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דווקא אהבתי את הפרק הראשון למרות ששיין גיליס (היוצר והשחקן הראשי) הוא תומך טראמפ.
אם היה מדובר באנטישמי או בטרוריסט, הייתי יכול להבין את תגובתך, אך כאשר מדובר בנשיא שאומנם משוגע ולא צפוי, אך עשה למען ישראל הרבה יותר מכל נשיא אחר, כך שלא ברור לי, למה אתה מחרים את השחקן?
אנשים שומעים את היצירות של וגנר שאת זה, באמת, שקשה לי להבין, אך את השחקן שתומך בטראמפ להחרים? (n)
הוא לא כתב שהוא מחרים את השחקן, הוא פשוט ציין את זה שהוא תומך טראמפ בתור דבר שלילי,
שזה דבר מאוד הגיוני לאור העובדה שזה אומר שהוא תומך בכך שמנהיג המדינה שלו יהיה פושע מורשע שמעודד לשנאה ופועל נגד הדמוקרטיה בארצו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
"על פיות וילדים אבודים" - @Reutk @טוני החתול עברתי על כל התגובות והסיכומים שכתבתם- איזה כיף שהסדרה הזאת גרמה לכולנו לכתוב עליה ולא לעבור פשוט הלאה מיד לאחר הצפייה בה, לאור תרבות ההצפה שיש כיום והחוסר-השתהות לצורך דיונים והמלצות מעמיקות.
על אף ההצפה והשפע הרחב שיש כיום, יש סדרות בודדות שכן מצליחות להתבלט ולהיות מיוחדות- היא אחת מהן (@didalf אחמ אחמ את חייבת לצפות בה...את תאהבי! נכון שעל פניו העלילה הראשית על אימוץ ילדים נראית גנרית, וגם לי כלל לא היו ציפיות כאלו ממנה...אבל אם שלושתנו ממליצים זה לא סתם...לא חושבת?!:sneaky:).
מלבד "שותפים למסע" כסדרת LGBTQ שגם כן הייתה מוצלחת ומדוברת, לא היו עוד כאלו טובות ומוצלחות בעיניי בשנים האחרונות...היה את "החטא" ועוד סדרה שהגיעה לYES (שכחתי את שמה, גם צפיתי בה)- אבל וואלה, הן לא היו מספיק טובות נגיע בהשוואה ל"על פיות..." שבסיכומו של דבר לאחר צפייה בכל 3 הפרקים- הייתה פשוט מעולה! ואין ספק שהיא אחת שתיזכר.
חורה לי שבניגוד להרבה מאוד סדרות שעוברות תחת מכבשי הביקורות בYNET, WALLA וכו'- על סדרה זאת לא נכתבה ביקורת משום מה...מקווה שזה יגיע מתישהו, אחרת יפריע לי שהיא פשוט תחמוק מהראדר ולא תיזכה לחשיפה המגיעה לה.
מסכים כמובן שהיא מעולה.
ולא רק על עדי לראות אותה אלא גם על אחרים.
לא ידעתי שהיא לא קיבלה יחס מאתרי החדשות הישראליים. באמת חבל. מזל שהיא לא ברחה מתשומת הלב שלנו.
ראשית, כ"כ הופתעתי והתאכזבתי מהמהלך העלילתי בסוף פרק 2 שהגיע משום מקום...זה היה נראה כ"כ תלוש, הוא פשוט נרצח על שטות. זה כ"כ הכעיס ועיצבן אותי כי אמרתי- בשביל מה צריך את כל הדרמטיות הזאת?! הסדרה הוכיחה במהלך 2 פרקים שהיא עובדת ומעולה גם מבלי צורך בדרמטיות מסוג זה בשביל "להרשים/להפתיע", ואני עדיין חושב זאת.
כלומר גם אני בדיוק כמו @טוני החתול חשבתי שאומנם תהליך האימוץ יעלה משקעים מהעבר ויהווה חיכוכים וחילוקי דעות בין הזוג...אבל בסופו של דבר שניהם יאמצו בלב שלם ויהיו מאושרים. וזה היה יכול להיות נהדר ומעולה גם כן, מבלי הצורך להרוג את אנדי. האם הינכם חושבים אחרת?
כמו שכתבתם, בהחלט ניתן לראות את העובדה שהתמקדו בעיקר בדמות של גייב לאורך ה-2 פרקים כרמז מטרים למה שצפוי להגיע בסוף פרק 2...שדייב הוא לא ראשי כגייב, גם בקושי התמקדו בעבר שלו וזו גם הייתה התהייה שלי.

על אף אי-ההסכמה שלי לגבי הרצח של אנדי, כל הפרק ה-3 שהתמקד באבל של גייב היה עשוי ברגישות ובדקדקנות מרשימה.
הרי כולנו מלומדי סדרות ולא כל סדרה שרוצחת דמות מצליחה לעשות את זה בצורה רגישה וחכמה שבאמת תעורר הזדהות/בכי...ופה הם הצליחו. היו סצינות מאוד קשות- "חמשת שלבי האבל" היה בעיני מעולה, ההידרדרות של גייב ולאחר מכן השיא- כשהוא סוף סוף מתפרק ובוכה באסלה...היה ממש מכאיב-לב. בלתי נמנע היה להתרגש ולדמוע.
גם הקליפ של MAD WORLD שמבוצע ע"י כל מיני דמויות כולל גייב עצמו מכל מיני שלבים בחייו- היה פשוט מרתק! גאונות של היוצרים, שכן זה גם התכתב עם מילות השיר.
סצינת הסיום- שגייב לוקח את הילד ומדמיין את אנדי איתו ברכב:cry: וכך הוא יוצא לחיים חדשים כהורה יחיד עם עננה של אנדי מרחפת מעליהם...לאחר ששניהם התחילו בתהליך הזה יחד ובסוף הוא נשאר לבד:cry:
כמובן שאני לא יכול להגיד ששמחתי שאנדי מת. זה היה שובר לב ברמות.
וחלק ממני כמובן היה שמח לראות אותם משלימים את תהליך האימוץ ביחד.
אבל זה גם מה שהפך את הסדרה לעוד יותר מעולה. כלומר נכון שפרק 2 היה כבר מעולה בכל מקרה. אבל אני חושב שאם הם היו אחר כך משלימים את האימוץ יחד (ואולי נפרדים וחוזרים להיות יחד או משהו כזה) אז הסדרה לא הייתה מרתקת במידה שהיא הייתה.
מה שכתבת למעלה על כך שהסדרה הצליחה להתבלט אפילו בתרבות ההצפה הנוכחית - זה ייתכן מאוד שלא היה קורה בלי הדבר הנורא הזה.
זה אולי חבל שאנחנו צריכים שיקרה משהו כל כך קשה בסדרה על מנת שהיא תזכר, אבל זה המצב. ובעצם זה בטח תמיד היה המצב.
קשה לי להאמין שהסיפור של רומיאו ויוליה היה כל כך ידוע אם הם לא היו מתים בסוף.
ראוי לציין גם את דמות האב של גייב, שלא הייתה טיפוסית כ-"אב שלא מקבל את הבן שלו" , אלא כדמות עגולה...עם האמביוולנטיות שנמשכת מאז שהיה ילד ועד היום. שמצד אחד כן מקבל את הבן-זוג, אך עדיין מתקשה נגיד עם נושא האימוץ והעובדה ש-2 אבות יגדלו ילד (ואח"כ - שגייב יגדל אותו לבד)...וזה שביקש דווקא מאנדי לעזור לו לתפור מכנסיים במקום מהבן שלו...
גם אני כתבתי באמת על דמות האב שהייתה בנויה באופן מעולה.
אבל הנקודה שציינת היא בעצם משהו שלא ממש הבנתי - למה הוא מבקש מאנדי שיתפור לו את המכנסיים? הוא יודע כנראה שגייב תופר לעצמו את הבגדים. עלו לי שתי תיאוריות: אחת היא שהוא לא רוצה שגייב יידע שהוא מתקשה בדברים (נראה לי שהוא אומר שהעיניים שלו כבר לא כל כך טובות ולכן הוא צריך את העזרה). תיאוריה שנייה היא שהוא רוצה שאנדי יעשה את זה כי הוא תופס את אנדי בתור "האישה" במערכת היחסים שלהם וזה עוזר לו יותר לקבל את הזוגיות שלהם. אם כי זה ממש לא מרגיש לי הגיוני.
איך אתה הבנת את זה?

אגב, השם של האבא הוא אמריס, שזה נראה לי נורא מגניב כי זה השם הדרואידי של מרלין (בסדרה מרלין).

snirf

Active member
מסכים כמובן שהיא מעולה.
ולא רק על עדי לראות אותה אלא גם על אחרים.
לא ידעתי שהיא לא קיבלה יחס מאתרי החדשות הישראליים. באמת חבל. מזל שהיא לא ברחה מתשומת הלב שלנו.
אבל זה גם מה שהפך את הסדרה לעוד יותר מעולה. כלומר נכון שפרק 2 היה כבר מעולה בכל מקרה. אבל אני חושב שאם הם היו אחר כך משלימים את האימוץ יחד (ואולי נפרדים וחוזרים להיות יחד או משהו כזה) אז הסדרה לא הייתה מרתקת במידה שהיא הייתה.
מה שכתבת למעלה על כך שהסדרה הצליחה להתבלט אפילו בתרבות ההצפה הנוכחית - זה ייתכן מאוד שלא היה קורה בלי הדבר הנורא הזה.
זה אולי חבל שאנחנו צריכים שיקרה משהו כל כך קשה בסדרה על מנת שהיא תזכר, אבל זה המצב. ובעצם זה בטח תמיד היה המצב.

גם אני כתבתי באמת על דמות האב שהייתה בנויה באופן מעולה.
אבל הנקודה שציינת היא בעצם משהו שלא ממש הבנתי - למה הוא מבקש מאנדי שיתפור לו את המכנסיים? הוא יודע כנראה שגייב תופר לעצמו את הבגדים. עלו לי שתי תיאוריות: אחת היא שהוא לא רוצה שגייב יידע שהוא מתקשה בדברים (נראה לי שהוא אומר שהעיניים שלו כבר לא כל כך טובות ולכן הוא צריך את העזרה). תיאוריה שנייה היא שהוא רוצה שאנדי יעשה את זה כי הוא תופס את אנדי בתור "האישה" במערכת היחסים שלהם וזה עוזר לו יותר לקבל את הזוגיות שלהם. אם כי זה ממש לא מרגיש לי הגיוני.
איך אתה הבנת את זה?

אגב, השם של האבא הוא אמריס, שזה נראה לי נורא מגניב כי זה השם הדרואידי של מרלין (בסדרה מרלין).
הסיבה השנייה שציינת נראה לי יותר הגיונית ומסתדרת בעיניי, לגבי האבא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה דווקא יוניברס? היא טובה יותר לדעתך?
כן.
יוניברס היא בעיקר כאילו סדרה שונה מאוד.
סטארגייט SG1 היא סדרה של זמנה. לרוב כל פרק יש עלילה שיחסית עומדת בפני עצמה. היא שילוב של אקשן והומור, לא רדיקלי בשום דרך. ועם רק נגיעות של רומנטיקה. והיא לא מאתגרת כמעט בנושאים של מוסר, טובים מול רעים, מה נכון לעשות. אף אחד מהדמויות הראשיות הוא לא אפור.
סטארגייט אטלנטיס, למרות שהתחילה מאוחר יותר כשכבר נעשה נהוג לעשות דברים קצת אחרת, המשיכה באותו קו. היא גם טובה לדעתי באותה מידה, פשוט פחות התחברתי לדמויות שלה. לא שלא התחברתי לדמויות שלה, פשוט פחות מאשר לדניאל וג'ק.
סטארגייט יוניברס לעומת זאת הייתה כבר ניסיון של הפרנצ'ייז לעשות סדרת טלוויזיה מסוג אחר. משהו יותר מתאים לתקופה. בהחלט מרגישים בה למשל את השראה של באטלסטאר גלקטיקה. אם כי היא עדיין גם שומרת על הומור מסויים.
חברבוק, מדברים בפייסבוק מסנג'ר (כלומר בפרטי, לא בקבוצה).
מישהו שאת מכירה מקבוצת פייסבוק של טלוויזיה, או משהו אחר? (לא חייבת באמת לענות)
אני מניחה שמדובר על פיט? אתה יכול להגיד לי, אני לא מחשיבה את זה ספוילר בהקשר זה.
אוי זה ניחוש מוזר. איך היה נראה לך שפיט יכול להשתלב באטלנטיס? רק בגלל שסיפרו לו על תוכנית הסטארגייט לא הופך אותו לחלק ממנה.
אוקי אני יכול לדמיין איך היו יכולים לשלב אותו, אבל זה לא משהו שעשו.

הדמות המוכרת שהיא דמות ראשית בסטארגייט אטלנטיס היא:
רודני מקיי, המדען המעצבן. והוא דמות מעולה בסדרה החדשה. הוא תכלס על תקן הקרטר שלהם, רק ששאר חברי הצוות רוצים לפעמים לחנוק אותו. אבל כמובן שנוצר קשר טוב. וזה כמובן גם הופך אותו לחלק מצחיק יותר בסדרה.

Lhuna3

Well-known member
כן.
יוניברס היא בעיקר כאילו סדרה שונה מאוד.
סטארגייט SG1 היא סדרה של זמנה. לרוב כל פרק יש עלילה שיחסית עומדת בפני עצמה. היא שילוב של אקשן והומור, לא רדיקלי בשום דרך. ועם רק נגיעות של רומנטיקה. והיא לא מאתגרת כמעט בנושאים של מוסר, טובים מול רעים, מה נכון לעשות. אף אחד מהדמויות הראשיות הוא לא אפור.
סטארגייט אטלנטיס, למרות שהתחילה מאוחר יותר כשכבר נעשה נהוג לעשות דברים קצת אחרת, המשיכה באותו קו. היא גם טובה לדעתי באותה מידה, פשוט פחות התחברתי לדמויות שלה. לא שלא התחברתי לדמויות שלה, פשוט פחות מאשר לדניאל וג'ק.
סטארגייט יוניברס לעומת זאת הייתה כבר ניסיון של הפרנצ'ייז לעשות סדרת טלוויזיה מסוג אחר. משהו יותר מתאים לתקופה. בהחלט מרגישים בה למשל את השראה של באטלסטאר גלקטיקה. אם כי היא עדיין גם שומרת על הומור מסויים.
קנית אותי כמעט לחלוטין ואז המשפט האחרון שלך קצת הוריד לי.
כי הנוסח שלה אומר לי שיש בה רק מעט הומור.
מבחינתי כל סדרה שאין בה מספיק הומור (כלומר די הרבה), צריכה להיות ממש ממש מעולה מבחינות אחרות בשביל להצדיק את הצפיה שלי. כלומר מאוד מרגשת או מאוד מבריקה או מאוד שנונה או מאוד מאוד מותחת, או שלפחות שיהיה לי קראש על מישהו בה.
(אבל עוד לא החלטתי.)
מישהו שאת מכירה מקבוצת פייסבוק של טלוויזיה, או משהו אחר? (לא חייבת באמת לענות)
מקבוצה רנדומלית אחרת, שלא מדברת על נושא ספציפי אלא על כל מיני שטויות (אני כבר פרשתי מהקבוצה הזאת כי היא סתם בזבזה לי מלא זמן).

אוי זה ניחוש מוזר. איך היה נראה לך שפיט יכול להשתלב באטלנטיס? רק בגלל שסיפרו לו על תוכנית הסטארגייט לא הופך אותו לחלק ממנה.
חחח בגללך! כי אחרי שכתבתי על פיט אז כתבת לי "לא זכרתי שזה הפרק הראשון שראינו את פיט", אז מזה הבנתי שכנראה הוא הופך לדמות משמעותית יותר בהמשך, כי בסטארגייט SG1 בינתיים לפחות לא ראיתי אותו מאז הפרק היחיד ההוא. אז חשבתי שאולי יש לו תפקיד ראשי בסדרת בת.
הדמות המוכרת שהיא דמות ראשית בסטארגייט אטלנטיס היא:
רודני מקיי, המדען המעצבן. והוא דמות מעולה בסדרה החדשה. הוא תכלס על תקן הקרטר שלהם, רק ששאר חברי הצוות רוצים לפעמים לחנוק אותו. אבל כמובן שנוצר קשר טוב. וזה כמובן גם הופך אותו לחלק מצחיק יותר בסדרה.
אה, דווקא נחמד, הוא היה מאוד מעצבן בהתחלה, אבל בפרק האחרון שראיתי אותו ב-SG1 דווקא התחלתי לחבב אותו והוא באמת היה קצת משעשע.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בסדר אבל כבר אמרתי שאני אראה!
וזה עדיין לא קרה.
קנית אותי כמעט לחלוטין ואז המשפט האחרון שלך קצת הוריד לי.
כי הנוסח שלה אומר לי שיש בה רק מעט הומור.
מבחינתי כל סדרה שאין בה מספיק הומור (כלומר די הרבה), צריכה להיות ממש ממש מעולה מבחינות אחרות בשביל להצדיק את הצפיה שלי. כלומר מאוד מרגשת או מאוד מבריקה או מאוד שנונה או מאוד מאוד מותחת, או שלפחות שיהיה לי קראש על מישהו בה.
(אבל עוד לא החלטתי.)
זה נשמע מאוד מורכב ומוזר לא הגיוני.
את לא יודעת עד כמה היא טובה או כמה הומור יש בה אז לא ברור לפי מה את קובעת איזה מהם.
חוץ מזה שאני בטוח שאם אני אעבור על הדברים שראית אני אמצא מספיק דברים שאין בהם עד כדי כך הרבה הומור והם לא ממש ממש מעולים.

Lhuna3

Well-known member
זה נשמע מאוד מורכב ומוזר לא הגיוני.
למה?
את לא יודעת עד כמה היא טובה או כמה הומור יש בה אז לא ברור לפי מה את קובעת איזה מהם.
את רמת ההומור אני הבנתי בעקיפין מאיך שניסית את זה. ''שומרת על הומור מסויים'' נשמע לי כמו בערך ברמה של סטארגייט, שזה מעט הומור מבחינתי.
אם היית כותב ''היא מאוד מצחיקה'' אז הייתי מסיקה אחרת.
אתה מוזמן לתקן אם הבנתי לא נכון ואתה כן חושב שהיא מאוד מצחיקה.
עד כמה היא מעולה אני באמת לא יודעת, אבל לא שמעתי גם אותך טוען שהיא כזאת... (וגם לא אף אחד אחר).
חוץ מזה שאני בטוח שאם אני אעבור על הדברים שראית אני אמצא מספיק דברים שאין בהם עד כדי כך הרבה הומור והם לא ממש ממש מעולים.
א. אתה יותר ממוזמן לעשות את זה :-D
ב. בהחלט יש דברים שראיתי שבדיעבד לא הייתי מתחילה, אני הרי לא יודעת מראש ורק מנסה להעריך לפי המידע שבידי, אם משהו עומד בקריטריונים שלי. ולפעמים מתוך אופטימיות מוטעה נותנת יותר מידי צ'אנס... למעשה גם SG1 היא כזאת, בדיעבד לא הייתי צופה בה. אני עכשיו ממשיכה בעיקר בגלל הקראש שלי, וגם קצת כי אין לי כלום אחר שממש מתחשק לי.
אבל זה לא אומר שאני לא שואפת להמנע מדברים שלא יעמדו בסטנדרטים שלי.

Reutk

Active member
אם היו בקטע של לא לגרום לנו לבכות למשך כל פרק הסיום..
;-( לגמרי. אבל באמת, אם כמה שה כאב, זה אחד מהדברים שעשה את הסדרה לא צפויה ולכן מעניינת.

מצד אחד אני מבינה מה שאתה אומר, וכן גם לי זה הרגיש שזה בא משום מקום. מצד שני, ההמשך אחר כך, אם כמה שהוא היה כואב, היה גם ממש יפה. אי אפשר לדעת איך זה היה ממשיך עם אנדי לא היה מת אולי הפרק השלישי היה מרגיש לי פחות טוב ואולי אפילו מיותר במקרה הזה.
אני כן שמח שלא הלכו לכיוון המאוד צפוי של זה שהוא מת בגלל מתקפה הומופובית.
באופן כללי עכשיו שאני חושב על זה לא נראה לי שראו שום הומופוביה בהווה בסדרה. אני מתכוון שראינו שגייב סבל מהומופוביה כשהוא היה נער, אבל לא היה שום דבר בהווה של הסדרה.
כן, שאני ראיתי את הנערים האלה בסמטה חשבתי שהם יציקו לו בקטע הומופובי, אני גם שמחה שהסדרה לא לקחה את זה לכיוון הזה, והוא באמת פשוט היה במקום הלא הנכון בזמן הלא נכון. הכל גם בגלל שהיה לו לב כזה טוב, והוא היה חייב להתערב ולמנוע מריבה. אני לא בטוחה שלא היה בכלל הומופוביה בהווה, לא היה משהו ממש בולט אבל היו עדיין רגעים עם אבא של גייב, וגם ביום אימוץ היה הרגע הזה שאם אני זוכרת נכון, הם אמרו שהם מרגישים כמו הלא פופולריים, שאף אחד לא רוצה להיות איתם. למרות, שזה לא בהכרח בגלל שהם זוג חד מיני, בעצם לא ממש ראינו למה הם לא הצליחו ליצור קשר עם ילדים אחרים, חוץ מהילדה הזאת שאם הפיות שיחדה עם ממתקים.

אגב, זה מזכיר לי את הקטע שגייב ואנדי חושבים שאישה אחת מסתכלת עליהם מהאוטו שלה באופן שיפוטי בגלל שהם זוג שבא ליום אימוץ, ואז הם קולטים שהיא אחת מזוג לסביות שהגיעו (גם עם חולצות סופרמן :-D )
:-D היא בטח רק התבאסה שהם התלבשו אותו הדבר.
ואז בסוף אנחנו רואים איך האישה בוכה על כתף בעלה וגרם לי לקלוט כמה שפטתי אותם בלי לדעת כלום ואיך הנלהבות שלהם היא בטח פשוט סימן לכמה הם נואשים לילד וזה שאנחנו לא יודעים מה הם עברו בדרך ללהגיע לזה.
לא יודעת, בדרך כלל אני כן מאוד אמפתית, אבל במקרה שלה היא לא עוררה בי רגשות אהדה או חרטה שכעסתי עליה.
באופן כללי היא גם הייתה דמות מדהימה עם התמיכה שלו כל הזמן, אבל בנקודה הזאת היא עשתה שטות
כן היא באמת רב הזמן הייתה מדהימה. אהבתי שהיא באה להלוויה בתור חברה ולא עובדת סוציאלית אבל שהיה צריך היא לא ריככה לגייב את האמת, ואמרה לו שהיא קודם תעשה מה שטוב לג'ייק.

זה שביקש דווקא מאנדי לעזור לו לתפור מכנסיים במקום מהבן שלו...
אני הבנתי את זה ככה, שהוא לא רצה לבקש מגייב כי הוא לא רצה שגייב ידע על התדרדרות הרפואית שלו. בגלל זה אנחנו גם רואים שהמטבח לא מסודר ויש מלא כלים בכיור.
היא שהוא רוצה שאנדי יעשה את זה כי הוא תופס את אנדי בתור "האישה" במערכת היחסים שלהם וזה עוזר לו יותר לקבל את הזוגיות שלהם. אם כי זה ממש לא מרגיש לי הגיוני.
וואי על זה לא חשבתי בכלל. רעיון מעניין.
|כן||כן|בדיוק!

Reutk

Active member
כמה מילים על פרק הסיום של תרגיע
פחות אהבתי את העונה אבל צפיתי בסבלנות כי הבנתי שג'רי צריך להתארח ושתהיה התייחסות לסיינפלד. ככל שהעונה התקדמה וזה נהיה יותר ויותר ברור שלארי דיוויד הולך להישפט, זה התחיל גם להיות ברור מה הכיוון, פרק סיום שהוא שיחזור של פרק הסיום של סיינפלד. מבחינתי זה עבד בקטע שהאמנתי שזה באמת הולך להסתיים כמו סיינפלד, ולארי ייצא אשם, אבל המשכתי לקוות שזה לא הסתיים ככה. אז דיי הייתי מרוצה מהסוף, אבל אני לא בטוחה שהיה אפשר לסיים את סיינפלד בצורה דומה, הסיבה שזה עבד בתרגיע הייתה כי לא עשו את זה בסיינפלד. חוץ מזה נורא הצחיק אותי בפרק האחרון שלארי ניסה לעשות לחבר המושבעים לב, ושג'רי סירב להיות אורח, אצל אותו אדם שהזמין את לארי בפרק הראשון למסיבה אצלו, כי הוא לא יכול להיות חביב

Lhuna3

Well-known member
8X05 Icon
SG1 מגיעים לכוכב שיש בו 2 מדינות במלחמה קרה + פאנאטים דתיים, וגורמים בלי כוונה להתחלת מלחמת עולם שם.
ודניאל נתקע שם קצת.

8X06 Avatar
פרק טילק לא רע - הוא נתקע במשחק של מציאות מדומה בטכנולוגיה שהושגה מאחד הפרקים שראינו בעבר.
המשחק לא נותן לו לנצח ואי אפשר לנתק אותו ממנו בלי ניצחון כי הוא עלול למות מזה.
בסוף גם דניאל מתחבר למשחק והם מנצחים.

8X07 Affinity
ג'ק אישר לטילק סופסוף לצאת לגור בחופשיות מחוץ ל-SGC. הוא שוכר דירה חמודה ויש לו שכנה חמודה עם חבר אלים, והוא קצת יותר מידי מתפתה לעזור לאנשים בצרה ולכסח עבריינים בשכונה, וכמובן גם לעזור לשכנה החמודה... אבל מורדי ה-NID, שעכשיו קוראים לעצמם The Trust, עוקבים אחריו, וכשהשכנה הורגת מתוך אקט של הגנה עצמית את החבר האלים שלה, הם מנסים להפליל בזה את טילק. קרטר מגייסת גם את פיט לעזרה. בסוף גם דניאל נסחט ונחטף על ידם, אבל מצילים אותם, וטילק נאלץ לחזור לגור ב-SGC.
וקרטר הסכימה להתארס עם פיט ;-(

8X08 The Covenant
בעלים עשיר של חברת טייס מאיים לחשוף לעולם שיש חייזרים ושמטר המטאורים היה סיפור כיסוי למתקפה של חייזרים וכל זה.
יש לו גם חייזר אסגרדי שהצליחו לגדל מ-DNA למרות שהוא רק גוף ריק כל עוד לא טוענים למוח שלו אישיות של אסגרדי כלשהו והוא מציג אותו בטלויזיה.
SGC נעזרים בת'ור כדי לחטוף את הגוף ההוא, ולהציג לעולם את העניין כהונאה והולוגרמה.
קרטר גם מגלה לו את האמת ולוקחת אותו לסיור באלפא-סייט, בתקווה שהוא ישתכנע שזה מסוכן מידי לחשוף עדיין לעולם.
הוא לא משתכנע, אבל אז האלו מה-trust שהשיטות שלהם קצת פחות נחמדות כמעט הורגים אותו ואח"כ מפלילים אותו בהונאת מס בשביל להשתיק אותו ולהכניס אותו לכלא, וקרטר במקום זה מציעה לו להעלם לפלנטה אחרת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
8X05 Icon
SG1 מגיעים לכוכב שיש בו 2 מדינות במלחמה קרה + פאנאטים דתיים, וגורמים בלי כוונה להתחלת מלחמת עולם שם.
ודניאל נתקע שם קצת.
לא נשמע כל כך מעניין
8X06 Avatar
פרק טילק לא רע - הוא נתקע במשחק של מציאות מדומה בטכנולוגיה שהושגה מאחד הפרקים שראינו בעבר.
המשחק לא נותן לו לנצח ואי אפשר לנתק אותו ממנו בלי ניצחון כי הוא עלול למות מזה.
בסוף גם דניאל מתחבר למשחק והם מנצחים.
את הפרק הזה אני דווקא די זוכר.
אהבתי את זה שדניאל נכנס למשחק עם צ'יט אז זה כאילו יש לו כוחות על.
זכור לי שטילק נעשה די מיואש.
וגם שנאמר שתכלס הסיבה שהמשחק נעשה כל כך בלתי ניתן לנצח היא כי טילק הוא כל כך עקשן שהוא לא יקבל משהו שקל לנצח.
8X07 Affinity
ג'ק אישר לטילק סופסוף לצאת לגור בחופשיות מחוץ ל-SGC. הוא שוכר דירה חמודה ויש לו שכנה חמודה עם חבר אלים, והוא קצת יותר מידי מתפתה לעזור לאנשים בצרה ולכסח עבריינים בשכונה, וכמובן גם לעזור לשכנה החמודה... אבל מורדי ה-NID, שעכשיו קוראים לעצמם The Trust, עוקבים אחריו, וכשהשכנה הורגת מתוך אקט של הגנה עצמית את החבר האלים שלה, הם מנסים להפליל בזה את טילק. קרטר מגייסת גם את פיט לעזרה. בסוף גם דניאל נסחט ונחטף על ידם, אבל מצילים אותם, וטילק נאלץ לחזור לגור ב-SGC.
וקרטר הסכימה להתארס עם פיט ;-(
רגע, עד הנקודה הזאת הוא גר כל הזמן בבסיס? זה ממש חרא מצידם.
מה הקשר של דניאל לזה?
נשמע שג'ק באמת לא עושה כלום חוץ מלשבת במשרד.
8X08 The Covenant
בעלים עשיר של חברת טייס מאיים לחשוף לעולם שיש חייזרים ושמטר המטאורים היה סיפור כיסוי למתקפה של חייזרים וכל זה.
יש לו גם חייזר אסגרדי שהצליחו לגדל מ-DNA למרות שהוא רק גוף ריק כל עוד לא טוענים למוח שלו אישיות של אסגרדי כלשהו והוא מציג אותו בטלויזיה.
SGC נעזרים בת'ור כדי לחטוף את הגוף ההוא, ולהציג לעולם את העניין כהונאה והולוגרמה.
קרטר גם מגלה לו את האמת ולוקחת אותו לסיור באלפא-סייט, בתקווה שהוא ישתכנע שזה מסוכן מידי לחשוף עדיין לעולם.
הוא לא משתכנע, אבל אז האלו מה-trust שהשיטות שלהם קצת פחות נחמדות כמעט הורגים אותו ואח"כ מפלילים אותו בהונאת מס בשביל להשתיק אותו ולהכניס אותו לכלא, וקרטר במקום זה מציעה לו להעלם לפלנטה אחרת.
זכרתי את זה בכללי. לא זכרתי שבסוף נתנו לו לעבור לפלנטה אחרת. זה די מגניב. אבל הכוונה היא שהוא עובד בשביל חיל האוויר בפלנטה אחרת?
אגב, השחקן שמשחק אותו הוא מר שפילד מהנני.
ועוד משהו - מופיעה שוב העיתונאית ההיא שהייתה בפרק שבו ראינו לראשונה את ספינת החלל פרומיתאוס. שזה באמת יעיל כי היא כבר יודעת הכל בכל מקרה (אני לא זוכר איך שיכנעו אותה לא לפרסם שום דבר, אבל זה שבגללה אנשים רעים השתלטו על ספינת החלל בטח לא עזרה לה.
ואגב, השחקנית הזאת אולי מוכרת לך - היא שיחקה בהרבה פרקים של עונה 2 של המאה. היא הייתה אחראית אבטחה או משהו כזה בקאמפ ג'האה (אני חושב שבסוף גורילה תלשה לה את הזרוע).

הtrust האלו די בעייתיים.
ואני לא יודע למה אבל I just don't trust them :cool:

אוקי, בחרתי את אחד הפרקים הבאים ואני אראה אותו ככה שאני אוכל להגיב יותר לגביו מחר.

didalf

Well-known member
על פיות וילדים אבודים
אוקי ראיתי גם את הסדרה עם הפיות ולאדעת לא כזה התלהבתי.
מלכתחילה ביטלתי אותה כי אני יותר אוהבת לראות איך זוגות מכירים ומתאהבים ופחות את החיים שאחרי ובטח שלא ככ מעניין אותי תהליכי אימוץ כי ילדים זה לא מעניין אבל הייתם כ"כ נלהבים.
אז כאילו היה בסדר אבל בעיקר מתסכל רוב הזמן.
הערה חשובה: גייב מזווית מסויימות ממש ממש דומה לנואל פישר!!!! ואז מזווית אחרות ממש ממש לא! וזה הטריף אותיייייייייי:-D
אולסו השני אנדי אז נראה לי מוכר והוא היה בעלובי החיים אז זה קצת מחדל שהוא בקושי שר וגבריאל קיבל את כל קטעי השירה.
אולסו #3 טיילור הייתה לפני שבוע בקארדיף אז אקטואלי לי:-D

בסוף הפרמיס מאד מאד מטעה. זאת לא סדרה על זוג, זאת סדרה על אדם אחד. אנדי היה דמות משנה בלבד בסדרה של גייב.

טוב נראה מה כתבתם.
גם חשבתי שהנושא המרכזי יהיה, שאחד מזוג ממש רוצה לאמץ ואחר מסויג ועושה את זה רק לרצות את הראשון, וזה נראה עוד יותר לא מעניין וגם דיי קראנג'י לצפייה.
זה מה שהיה בהתחלה וזה באמת קרינג'י לצפיה.

אבל המשכתי לצפות כי קודם כל אנדי פשוט כבש אותי (איך אפשר שלא?)
הוא כאילו כזה מלאך אבל בעצם גם קצת אנוכי שלא רואה כמה הבנזוג שלו מתקשה כי הוא כ"כ רוצה את האימוץ הזה.

אחד הדברים שממש הפתיעו אותי זה לגלות שאבא של גבריאל לא רק ידע בהווה שהבן שלו הומו, הוא גם ידע על הזוגיות שלו עם אנדי והכיר אותו וגם נראה שהוא ממש אוהב אותו
וואי כן כנל

אהבתי שאנדי ענה לאבא של גייב בתגובה לטענה שלו שילד צריך אמא, ש'לא ,ילד לא צריך אמא, ילד צריך אהבה.' כי הם בעצם לא ענה רק לאבא של גייב הוא ענה לגייב עצמו ולפחד שלו ולחשש שלו בתור מי שגדל בלי אמא בעצמו וכן הרגיש זה חסר לו מאוד, ש'לא, מה שהיה חסר לך בתור ילד זה לא דמות של אמא דווקא אלא דמות הורית שאוהבת אותך ללא סייג'
יפה, אהבתי.

ושוב פעם גייב מפתיע אותי שדווקא הוא מתחבר לילדה העיוורת ואנדי הוא זה שמתקשה לנהל איתה שיחה. ואז גייב שוב מפתיע אותי בתשובה הקרה שלו, למה זה היה קל לו להתחבר אליה, כי אין סיכון, כי ברור שהם לא יקחו אותה,
וואי זה היה קר באופן מחריד.
אני חושבת שלאנדי היה יותר קשה בסיטואציה הזאת דווקא בגלל זה, כי אם הם לא הולכים לאמץ אותה האם הוא באמת מוכן להכיר להסתכן בכך שהוא יקשר רגשית
כן בדיוק.

אבל היו גם רגעים יותר קשים וכואבים, כמו כל התלבטות של אנדי בפרק בין גייב לג'ייק.
זה היה קשה כי הרגשתי שגייב הולך לשבור את הילד המסכן את הלב בגלל שהוא לא באמת רוצה בזה ורק נגרר אחרי הבנזוג שלו.

הסוף של הפרק היה נוראי כי למה? למה? למה לשבור לי ולגייב את הלב?;-(;-(
אוף הרגיש לי קצת מאולץ:-(

לא הכי ברור עם גייב ענה לאבא שלו שברור שהוא מתכוון לאמץ את ג'ייק כי זה מה שהוא תמיד חשב או כי הוא פשוט רותח עליו.
|כן|
נראה לי שהוא לא ידע בעצמו בשלב הזה.

ועובדת הסוציאלית המצחיקה הזאת שאמרה לו שאין דרך לא נכונה להתאבל, את באמת אומרת את זה למישהו שנגמל מסמים כאילו ה-לו? מה חשבת שיקרה??
ממש:-D

אני ממש מופתעת שהוועדה הזאת אישרה לתת את הילד לבנאדם שרק לפני רגע נפל שוב לסמים. כאילו הנאום שלו היה מרגש והכל אבל לאדעת.

גם אם לא התלהבתי כמוך אני ממש ממש שמחה לראות אותך כותבת סיכום רציני הרבה זמן זה לא קרה והתגעגעתי:-]

זה גם הציק לי שבמהלך שני הפרקים הראשונים נעשה יותר ויותר ברור שגייב מקבל יותר תשומת לב בעלילה. יורת עוסקים בקשיים שלו. הרבה יותר עוסקים בעבר שלו - היו המון פלאשבקים לתקופות שונות בעבר של גייב ורק אחד לעבר של אנדי (חוץ מהפלאשבק לפגישה הראשונה שלהם).
כן זה מה שאמרתי זה פרמיס מטעה זה סדרה על גייב, לא על זוג.

למשל הקטע עם הבחור הצעיר במועדון שבו גייב עובד. בהתחלה הוא עושה רושם של טיפוס מגעיל ורעיל וחשבתי שהוא יפתה את גייב לשכב איתו או פשוט ישכנע את גייב לא לאמץ או פשוט אפילו יהיה woke בצורה דוחה. אבל בסוף אפילו הוא מתגלה כדמות עגולה יותר.
|כן|

כל הנושא של הזהות הוולשית גם היה מעניין ומשהו שפשוט כמעט אף פעם לא צא לי לשמוע עליו
האמת שכן. לא ידעתי שזה דבר כזה משמעותי מבחינתם.

(זה קצת מצחיק שדמויות עגולות הפכו למשהו שהוא כבר לא מציאותי בדור ה-Z).
חחחח כן אה?|בוקס|
קצת מסכימה, כן.
למרות שאז כשרואים את הפרק השלישי ומבינים שזאת סדרה על גייב אז זה קצת יותר הגיוני.
זה היה על התהליך שלו להשלים עם עצמו ולהיות מוכן להורות. לבד.

|כן|

שני מהבולים אלה.

וואלה. קצת משניהם נראה לי.

כן היא באמת רב הזמן הייתה מדהימה. אהבתי שהיא באה להלוויה בתור חברה ולא עובדת סוציאלית אבל שהיה צריך היא לא ריככה לגייב את האמת, ואמרה לו שהיא קודם תעשה מה שטוב לג'ייק.
|כן|

Reutk

Active member
גייב מזווית מסויימות ממש ממש דומה לנואל פישר!!!! ואז מזווית אחרות ממש ממש לא! וזה הטריף אותיייייייייי:-D
אוי כן לגמרי. מההתחלה ג'ולס אמרה לי שיש בו משהו שמזכיר את נואל פישר ואני לא ממש ראיתי את זה רק בקטע ששמתי פתאום ראיתי את זה.

גם אם לא התלהבתי כמוך אני ממש ממש שמחה לראות אותך כותבת סיכום רציני הרבה זמן זה לא קרה והתגעגעתי:-]
תודה רבה |4U|

למעלה